Лига Професионал - Аржентина
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Ривър Плейт | 19 | +13 | 37 |
2 | Бока Хуниорс | 19 | +10 | 32 |
3 | Естудиантес Ла Плата | 19 | +9 | 32 |
4 | Годой Крус | 19 | +5 | 32 |
5 | Химнасия Ла Плата | 19 | +5 | 31 |
6 | Велес Сарсфийлд | 19 | +8 | 30 |
7 | Колон Санта Фе | 19 | +1 | 30 |
8 | Росарио Сентрал | 19 | 0 | 28 |
9 | Ланус | 19 | -2 | 28 |
10 | Олимпо Баия Бланка | 19 | +3 | 27 |
11 | Сан Лоренцо де Алмагро | 19 | -1 | 27 |
12 | Нюелс Олд Бойс Росарио | 19 | +4 | 25 |
13 | Тигре Виктория | 19 | 0 | 24 |
14 | Килмес Буенос Айрес | 19 | -6 | 24 |
15 | Белграно Кордоба | 19 | -4 | 20 |
16 | Атлетико Рафаела | 19 | -6 | 20 |
17 | Арсенал Саранди | 19 | -9 | 18 |
18 | Расинг Клуб | 19 | -5 | 17 |
19 | Архентинос Хуниорс | 19 | -12 | 15 |
20 | Ол Бойс Буенос Айрес | 19 | -13 | 15 |
Плейофи за Шампионската Титла
Класиране само по домакинства
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Ривър Плейт | 10 | +14 | 27 |
2 | Велес Сарсфийлд | 10 | +12 | 20 |
3 | Годой Крус | 10 | +8 | 20 |
4 | Ланус | 9 | +3 | 20 |
5 | Олимпо Баия Бланка | 10 | +6 | 19 |
6 | Химнасия Ла Плата | 10 | +7 | 18 |
7 | Нюелс Олд Бойс Росарио | 9 | +9 | 17 |
8 | Бока Хуниорс | 9 | +8 | 17 |
9 | Росарио Сентрал | 10 | +5 | 17 |
10 | Сан Лоренцо де Алмагро | 9 | +3 | 17 |
11 | Естудиантес Ла Плата | 9 | +5 | 16 |
12 | Тигре Виктория | 9 | +3 | 14 |
13 | Архентинос Хуниорс | 10 | -5 | 11 |
14 | Расинг Клуб | 10 | +1 | 10 |
15 | Белграно Кордоба | 9 | 0 | 10 |
16 | Арсенал Саранди | 9 | 0 | 13 |
17 | Килмес Буенос Айрес | 10 | -2 | 13 |
18 | Ол Бойс Буенос Айрес | 9 | -2 | 10 |
19 | Колон Санта Фе | 10 | +4 | 19 |
20 | Атлетико Рафаела | 9 | +1 | 11 |
Класиране само по гостувания
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Естудиантес Ла Плата | 10 | +4 | 16 |
2 | Бока Хуниорс | 10 | +2 | 15 |
3 | Химнасия Ла Плата | 9 | -2 | 13 |
4 | Годой Крус | 9 | -3 | 12 |
5 | Росарио Сентрал | 9 | -5 | 11 |
6 | Ривър Плейт | 9 | -1 | 10 |
7 | Тигре Виктория | 10 | -3 | 10 |
8 | Велес Сарсфийлд | 9 | -4 | 10 |
9 | Белграно Кордоба | 10 | -4 | 10 |
10 | Сан Лоренцо де Алмагро | 10 | -4 | 10 |
11 | Олимпо Баия Бланка | 9 | -3 | 8 |
12 | Ланус | 10 | -5 | 8 |
13 | Нюелс Олд Бойс Росарио | 10 | -5 | 8 |
14 | Расинг Клуб | 9 | -6 | 7 |
15 | Архентинос Хуниорс | 9 | -7 | 4 |
16 | Килмес Буенос Айрес | 9 | -4 | 11 |
17 | Арсенал Саранди | 10 | -9 | 5 |
18 | Ол Бойс Буенос Айрес | 10 | -11 | 5 |
19 | Колон Санта Фе | 9 | -3 | 11 |
20 | Атлетико Рафаела | 10 | -7 | 9 |
Статистика за първенството
Най-много победи: 11Ривър Плейт
Най-малко победи: 3Белграно Кордоба Архентинос Хуниорс Ол Бойс Буенос Айрес
Най-малко загуби: 3Естудиантес Ла Плата
Най-много загуби: 11Арсенал Саранди
Най-много равенства: 11Белграно Кордоба
Най-малко равенства: 3Велес Сарсфийлд Килмес Буенос Айрес Арсенал Саранди
Най-добро нападение: 34 г. / 1.79 ср. Велес Сарсфийлд
Най-слабо нападение: 9 г. / 0.47 ср. Архентинос Хуниорс
Най-добра защита: 11 г. / 0.58 ср. Естудиантес Ла Плата
Най-слаба защита: 28 г. / 1.47 ср. Атлетико Рафаела Арсенал Саранди
Най-добра гол разлика: +13Ривър Плейт
Най-лоша гол разлика: -13Ол Бойс Буенос Айрес