Трета Лига - Германия
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Улм 1846 | 30 | +16 | 55 |
2 | Динамо Дрезден | 30 | +19 | 54 |
3 | Ян Регенсбург | 30 | +9 | 54 |
4 | Пройсен Мюнстер | 30 | +15 | 52 |
5 | Зандхаузен | 30 | +6 | 48 |
6 | Рот-Вайс Есен | 30 | +1 | 47 |
7 | Унтерхахинг | 29 | +8 | 46 |
8 | Борусия Дортмунд II | 30 | +2 | 45 |
9 | Ерцгебирге Ауе | 30 | +1 | 45 |
10 | Саарбрюкен | 29 | +13 | 43 |
11 | Инголщат | 30 | +8 | 41 |
12 | Ферл | 30 | +1 | 41 |
13 | Виктория Кьолн | 30 | -4 | 39 |
14 | Мюнхен 1860 | 30 | +1 | 38 |
15 | Арминия Билефелд | 30 | -3 | 33 |
16 | Халешер | 30 | -13 | 32 |
17 | Валдхоф Манхайм | 30 | -13 | 31 |
18 | Дуисбург | 30 | -13 | 29 |
19 | ВФБ Любек | 30 | -28 | 26 |
20 | Фрайбург II | 30 | -26 | 20 |
Промоция
Плейофи за Промоция
Изпадане
Класиране само по домакинства
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Динамо Дрезден | 15 | +14 | 32 |
2 | Рот-Вайс Есен | 16 | +6 | 32 |
3 | Унтерхахинг | 15 | +12 | 30 |
4 | Пройсен Мюнстер | 14 | +12 | 29 |
5 | Ерцгебирге Ауе | 15 | +9 | 29 |
6 | Зандхаузен | 15 | +11 | 28 |
7 | Улм 1846 | 14 | +11 | 28 |
8 | Ян Регенсбург | 15 | +7 | 27 |
9 | Инголщат | 15 | +12 | 25 |
10 | Виктория Кьолн | 15 | -1 | 25 |
11 | Борусия Дортмунд II | 15 | +4 | 24 |
12 | Мюнхен 1860 | 15 | +7 | 23 |
13 | Валдхоф Манхайм | 16 | +1 | 23 |
14 | Саарбрюкен | 14 | +3 | 21 |
15 | Халешер | 15 | -1 | 21 |
16 | Ферл | 15 | +1 | 20 |
17 | Дуисбург | 16 | -3 | 20 |
18 | Арминия Билефелд | 15 | 0 | 17 |
19 | ВФБ Любек | 15 | -7 | 16 |
20 | Фрайбург II | 14 | -13 | 10 |
Класиране само по гостувания
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Улм 1846 | 16 | +5 | 27 |
2 | Ян Регенсбург | 15 | +2 | 27 |
3 | Пройсен Мюнстер | 16 | +3 | 23 |
4 | Саарбрюкен | 15 | +10 | 22 |
5 | Динамо Дрезден | 15 | +5 | 22 |
6 | Ферл | 15 | 0 | 21 |
7 | Борусия Дортмунд II | 15 | -2 | 21 |
8 | Зандхаузен | 15 | -5 | 20 |
9 | Арминия Билефелд | 15 | -3 | 16 |
10 | Инголщат | 15 | -4 | 16 |
11 | Унтерхахинг | 14 | -4 | 16 |
12 | Ерцгебирге Ауе | 15 | -8 | 16 |
13 | Рот-Вайс Есен | 14 | -5 | 15 |
14 | Мюнхен 1860 | 15 | -6 | 15 |
15 | Виктория Кьолн | 15 | -3 | 14 |
16 | Халешер | 15 | -12 | 11 |
17 | Фрайбург II | 16 | -13 | 10 |
18 | ВФБ Любек | 15 | -21 | 10 |
19 | Дуисбург | 14 | -10 | 9 |
20 | Валдхоф Манхайм | 14 | -14 | 8 |
Статистика за първенството
Най-много победи: 17Динамо Дрезден
Най-малко победи: 5ВФБ Любек Фрайбург II
Най-малко загуби: 6Ян Регенсбург Пройсен Мюнстер Саарбрюкен
Най-много загуби: 20Фрайбург II
Най-много равенства: 13Саарбрюкен
Най-малко равенства: 3Динамо Дрезден
Най-добро нападение: 53 г. / 1.77 ср. Пройсен Мюнстер
Най-слабо нападение: 27 г. / 0.90 ср. ВФБ Любек
Най-добра защита: 30 г. / 1.00 ср. Динамо Дрезден
Най-слаба защита: 58 г. / 1.93 ср. Халешер
Най-добра гол разлика: +19Динамо Дрезден
Най-лоша гол разлика: -28ВФБ Любек