Първа Лига - Полша
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Пяст Гливице | 34 | +17 | 64 |
2 | Погон Шчечин | 34 | +24 | 61 |
3 | Завиша Бидгошч | 34 | +8 | 59 |
4 | Колеяж Струже | 34 | +6 | 57 |
5 | Термалика Нечеча | 34 | +16 | 56 |
6 | Гурник Ленчна | 34 | +13 | 54 |
7 | Арка Гдиня | 34 | +9 | 51 |
8 | Флота Швиноуйшче | 34 | +3 | 49 |
9 | Рух Раджьонков | 34 | -5 | 48 |
10 | Варта Познан | 34 | +8 | 46 |
11 | Олимпия Груджьондз | 34 | +5 | 43 |
12 | Сандеця Нови Сонч | 34 | -4 | 40 |
13 | ГКС Катовице | 34 | -5 | 39 |
14 | Долцан Зомбки | 34 | -13 | 39 |
15 | Полония Битом | 34 | -14 | 36 |
16 | Висла Плоцк | 34 | -11 | 35 |
17 | Гурник Полковице | 34 | -24 | 30 |
18 | Олимпия Елбльонг | 34 | -33 | 22 |
Промоция
Изпадане
Класиране само по домакинства
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Погон Шчечин | 17 | +21 | 40 |
2 | Пяст Гливице | 17 | +19 | 40 |
3 | Гурник Ленчна | 17 | +17 | 36 |
4 | Завиша Бидгошч | 17 | +12 | 34 |
5 | Арка Гдиня | 17 | +11 | 30 |
6 | Термалика Нечеча | 17 | +10 | 30 |
7 | Олимпия Груджьондз | 17 | +12 | 28 |
8 | Флота Швиноуйшче | 17 | +4 | 27 |
9 | Рух Раджьонков | 17 | +8 | 26 |
10 | Варта Познан | 17 | +5 | 24 |
11 | ГКС Катовице | 17 | +4 | 24 |
12 | Колеяж Струже | 17 | +2 | 24 |
13 | Гурник Полковице | 17 | -3 | 23 |
14 | Сандеця Нови Сонч | 17 | +1 | 22 |
15 | Долцан Зомбки | 17 | -1 | 22 |
16 | Полония Битом | 17 | -2 | 20 |
17 | Висла Плоцк | 17 | -3 | 19 |
18 | Олимпия Елбльонг | 17 | -11 | 16 |
Класиране само по гостувания
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Колеяж Струже | 17 | +4 | 33 |
2 | Термалика Нечеча | 17 | +6 | 26 |
3 | Завиша Бидгошч | 17 | -4 | 25 |
4 | Пяст Гливице | 17 | -2 | 24 |
5 | Варта Познан | 17 | +3 | 22 |
6 | Флота Швиноуйшче | 17 | -1 | 22 |
7 | Рух Раджьонков | 17 | -13 | 22 |
8 | Погон Шчечин | 17 | +3 | 21 |
9 | Арка Гдиня | 17 | -2 | 21 |
10 | Гурник Ленчна | 17 | -4 | 18 |
11 | Сандеця Нови Сонч | 17 | -5 | 18 |
12 | Долцан Зомбки | 17 | -12 | 17 |
13 | Висла Плоцк | 17 | -8 | 16 |
14 | Полония Битом | 17 | -12 | 16 |
15 | Олимпия Груджьондз | 17 | -7 | 15 |
16 | ГКС Катовице | 17 | -9 | 15 |
17 | Гурник Полковице | 17 | -21 | 7 |
18 | Олимпия Елбльонг | 17 | -22 | 6 |
Статистика за първенството
Най-много победи: 19Пяст Гливице
Най-малко победи: 4Олимпия Елбльонг
Най-малко загуби: 7Завиша Бидгошч
Най-много загуби: 20Олимпия Елбльонг
Най-много равенства: 13Флота Швиноуйшче Олимпия Груджьондз
Най-малко равенства: 7Пяст Гливице Погон Шчечин
Най-добро нападение: 57 г. / 1.68 ср. Пяст Гливице
Най-слабо нападение: 33 г. / 0.97 ср. ГКС Катовице Олимпия Елбльонг
Най-добра защита: 26 г. / 0.76 ср. Термалика Нечеча
Най-слаба защита: 66 г. / 1.94 ср. Олимпия Елбльонг
Най-добра гол разлика: +24Погон Шчечин
Най-лоша гол разлика: -33Олимпия Елбльонг