Първа Лига - Полша
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Завиша Бидгошч | 34 | +43 | 66 |
2 | Краковия Краков | 34 | +13 | 64 |
3 | Термалика Нечеча | 34 | +26 | 63 |
4 | Флота Швиноуйшче | 34 | +24 | 63 |
5 | Арка Гдиня | 34 | +17 | 57 |
6 | ГКС Тихи | 34 | +16 | 55 |
7 | Долцан Зомбки | 34 | +11 | 54 |
8 | Олимпия Груджьондз | 34 | +5 | 51 |
9 | Миедж Легница | 34 | +4 | 51 |
10 | ГКС Катовице | 34 | +7 | 50 |
11 | Колеяж Струже | 34 | +2 | 50 |
12 | Гурник Ленчна | 34 | -5 | 46 |
13 | Стомил Олщин | 34 | -8 | 38 |
14 | Сандеця Нови Сонч | 34 | -19 | 37 |
15 | Окоцимски Бжеско | 34 | -16 | 32 |
16 | Варта Познан | 34 | -20 | 29 |
17 | Полония Битом | 34 | -35 | 22 |
18 | ЛКС Лодз | 34 | -65 | 14 |
Промоция
Изпадане
Класиране само по домакинства
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Флота Швиноуйшче | 17 | +19 | 37 |
2 | Краковия Краков | 17 | +12 | 37 |
3 | Завиша Бидгошч | 17 | +25 | 36 |
4 | Термалика Нечеча | 17 | +20 | 35 |
5 | Гурник Ленчна | 17 | +12 | 35 |
6 | Олимпия Груджьондз | 17 | +10 | 33 |
7 | Долцан Зомбки | 17 | +11 | 30 |
8 | Миедж Легница | 17 | +7 | 30 |
9 | Арка Гдиня | 17 | +11 | 28 |
10 | Колеяж Струже | 17 | +6 | 28 |
11 | ГКС Катовице | 17 | +6 | 28 |
12 | ГКС Тихи | 17 | +7 | 26 |
13 | Сандеця Нови Сонч | 17 | -4 | 22 |
14 | Варта Познан | 17 | +3 | 19 |
15 | Стомил Олщин | 17 | -9 | 14 |
16 | Полония Битом | 17 | -17 | 12 |
17 | Окоцимски Бжеско | 17 | -12 | 11 |
18 | ЛКС Лодз | 17 | -37 | 5 |
Класиране само по гостувания
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Завиша Бидгошч | 17 | +18 | 30 |
2 | ГКС Тихи | 17 | +9 | 29 |
3 | Арка Гдиня | 17 | +6 | 29 |
4 | Термалика Нечеча | 17 | +6 | 28 |
5 | Краковия Краков | 17 | +1 | 27 |
6 | Флота Швиноуйшче | 17 | +5 | 26 |
7 | Стомил Олщин | 17 | +1 | 24 |
8 | Долцан Зомбки | 17 | 0 | 24 |
9 | ГКС Катовице | 17 | +1 | 22 |
10 | Колеяж Струже | 17 | -4 | 22 |
11 | Миедж Легница | 17 | -3 | 21 |
12 | Окоцимски Бжеско | 17 | -4 | 21 |
13 | Олимпия Груджьондз | 17 | -5 | 18 |
14 | Сандеця Нови Сонч | 17 | -15 | 15 |
15 | Гурник Ленчна | 17 | -17 | 11 |
16 | Полония Битом | 17 | -18 | 10 |
17 | Варта Познан | 17 | -23 | 10 |
18 | ЛКС Лодз | 17 | -28 | 9 |
Статистика за първенството
Най-много победи: 19Завиша Бидгошч Краковия Краков Термалика Нечеча Флота Швиноуйшче
Най-малко победи: 3ЛКС Лодз
Най-малко загуби: 6Завиша Бидгошч
Най-много загуби: 26ЛКС Лодз
Най-много равенства: 14Стомил Олщин
Най-малко равенства: 5ЛКС Лодз
Най-добро нападение: 69 г. / 2.03 ср. Завиша Бидгошч
Най-слабо нападение: 17 г. / 0.50 ср. ЛКС Лодз
Най-добра защита: 26 г. / 0.76 ср. Завиша Бидгошч
Най-слаба защита: 82 г. / 2.41 ср. ЛКС Лодз
Най-добра гол разлика: +43Завиша Бидгошч
Най-лоша гол разлика: -65ЛКС Лодз