Първа Лига - Полша
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Сандеця Нови Сонч | 34 | +21 | 61 |
2 | Гурник Забже | 34 | +19 | 58 |
3 | Заглембие Сосновец | 34 | +9 | 57 |
4 | Миедж Легница | 34 | +22 | 57 |
5 | Хойничанка Хойнице | 34 | +6 | 56 |
6 | Олимпия Груджьондз | 34 | +13 | 56 |
7 | ГКС Катовице | 34 | +15 | 54 |
8 | Подбескидзе | 34 | +1 | 53 |
9 | Вигри Сувалки | 34 | +6 | 52 |
10 | Стал Мелец | 34 | -3 | 45 |
11 | Погон Шедълце | 34 | -12 | 44 |
12 | Хробри Глогов | 34 | 0 | 43 |
13 | Стомил Олщин | 34 | -2 | 37 |
14 | ГКС Тихи | 34 | -10 | 37 |
15 | Битовия Битов | 34 | -9 | 35 |
16 | Висла Пулави | 34 | -16 | 33 |
17 | Знич Прушков | 34 | -29 | 30 |
18 | Ключборк | 34 | -31 | 25 |
Промоция
Плейофи за Изпадане
Изпадане
Отнети точки | |
---|---|
Стомил Олщин | -3 |
Класиране само по домакинства
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Сандеця Нови Сонч | 17 | +25 | 40 |
2 | Гурник Забже | 17 | +21 | 36 |
3 | Миедж Легница | 17 | +12 | 32 |
4 | Заглембие Сосновец | 17 | +8 | 32 |
5 | Вигри Сувалки | 17 | +5 | 29 |
6 | Олимпия Груджьондз | 17 | +5 | 29 |
7 | ГКС Тихи | 17 | +4 | 29 |
8 | Погон Шедълце | 17 | -3 | 28 |
9 | Стомил Олщин | 17 | +4 | 26 |
10 | ГКС Катовице | 17 | +4 | 26 |
11 | Хойничанка Хойнице | 17 | +3 | 25 |
12 | Хробри Глогов | 17 | +3 | 25 |
13 | Подбескидзе | 17 | 0 | 24 |
14 | Стал Мелец | 17 | 0 | 23 |
15 | Битовия Битов | 17 | -1 | 22 |
16 | Ключборк | 17 | -6 | 18 |
17 | Знич Прушков | 17 | -14 | 15 |
18 | Висла Пулави | 17 | -11 | 13 |
Класиране само по гостувания
№ | Отбор | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Хойничанка Хойнице | 17 | +3 | 31 |
2 | Подбескидзе | 17 | +1 | 29 |
3 | ГКС Катовице | 17 | +11 | 28 |
4 | Олимпия Груджьондз | 17 | +8 | 27 |
5 | Миедж Легница | 17 | +10 | 25 |
6 | Заглембие Сосновец | 17 | +1 | 25 |
7 | Вигри Сувалки | 17 | +1 | 23 |
8 | Гурник Забже | 17 | -2 | 22 |
9 | Стал Мелец | 17 | -3 | 22 |
10 | Сандеця Нови Сонч | 17 | -4 | 21 |
11 | Висла Пулави | 17 | -5 | 20 |
12 | Хробри Глогов | 17 | -3 | 18 |
13 | Погон Шедълце | 17 | -9 | 16 |
14 | Знич Прушков | 17 | -15 | 15 |
15 | Стомил Олщин | 17 | -6 | 14 |
16 | Битовия Битов | 17 | -8 | 13 |
17 | ГКС Тихи | 17 | -14 | 8 |
18 | Ключборк | 17 | -25 | 7 |
Статистика за първенството
Най-много победи: 18Сандеця Нови Сонч
Най-малко победи: 4Ключборк
Най-малко загуби: 4Хойничанка Хойнице
Най-много загуби: 20Знич Прушков
Най-много равенства: 17Хойничанка Хойнице
Най-малко равенства: 5Олимпия Груджьондз Погон Шедълце
Най-добро нападение: 54 г. / 1.59 ср. Хойничанка Хойнице
Най-слабо нападение: 33 г. / 0.97 ср. Висла Пулави
Най-добра защита: 27 г. / 0.79 ср. Миедж Легница
Най-слаба защита: 66 г. / 1.94 ср. Ключборк
Най-добра гол разлика: +22Миедж Легница
Най-лоша гол разлика: -31Ключборк