Първа Лига - Украйна
№ | Група A | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Карпати Лвов | 1 | +1 | 48 |
2 | Ингулец Петрово | 1 | +1 | 45 |
3 | Ливий Берех Киев | 1 | +4 | 39 |
4 | Епицентър Дунаевци | 1 | 0 | 32 |
4 | ФСК Мариупол | 1 | 0 | 32 |
6 | Виктория Суми | 1 | 0 | 31 |
7 | Агробизнес Волочиск | 1 | 0 | 30 |
8 | СК Полтава | 1 | -1 | 29 |
9 | Нива Бузова | 1 | -4 | 27 |
10 | Прикарпатие Ивано-Франкивск | 1 | -1 | 26 |
№ | Група B | М | ГР | Т |
1 | Металург Запорожие | 1 | -3 | 25 |
2 | Буковина Чернивци | 1 | +2 | 24 |
3 | Нива Тернопол | 1 | +1 | 23 |
4 | Подолия Хмелницки | 1 | 0 | 21 |
5 | Горняк-Спорт Горишни Плавни | 1 | -1 | 17 |
6 | Кремин Кременчуг | 1 | 0 | 15 |
6 | Металист Харков | 1 | 0 | 15 |
8 | Хуст | 1 | +3 | 14 |
9 | ФК Чернигов | 1 | 0 | 14 |
10 | Диназ Вишгород | 1 | -2 | 13 |
Промоция
Плейофи за Промоция
Плейофи за Изпадане
Изпадане
Добавени точки | |
---|---|
Карпати Лвов | +45 |
Ингулец Петрово | +42 |
Ливий Берех Киев | +36 |
Епицентър Дунаевци | +31 |
ФСК Мариупол | +31 |
Виктория Суми | +30 |
Агробизнес Волочиск | +29 |
СК Полтава | +29 |
Нива Бузова | +27 |
Прикарпатие Ивано-Франкивск | +26 |
Металург Запорожие | +25 |
Буковина Чернивци | +21 |
Нива Тернопол | +20 |
Подолия Хмелницки | +20 |
Горняк-Спорт Горишни Плавни | +17 |
Кремин Кременчуг | +14 |
Металист Харков | +14 |
Хуст | +11 |
ФК Чернигов | +13 |
Диназ Вишгород | +13 |
Класиране само по домакинства
№ | Група A | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Карпати Лвов | 1 | +1 | 3 |
2 | Епицентър Дунаевци | 1 | 0 | 1 |
3 | Агробизнес Волочиск | 1 | 0 | 1 |
4 | Прикарпатие Ивано-Франкивск | 1 | -1 | 0 |
5 | Нива Бузова | 1 | -4 | 0 |
6 | Виктория Суми | 0 | 0 | 0 |
6 | Ингулец Петрово | 0 | 0 | 0 |
6 | Ливий Берех Киев | 0 | 0 | 0 |
6 | СК Полтава | 0 | 0 | 0 |
6 | ФСК Мариупол | 0 | 0 | 0 |
№ | Група B | М | ГР | Т |
1 | ФК Чернигов | 1 | 0 | 1 |
2 | Кремин Кременчуг | 1 | 0 | 1 |
3 | Горняк-Спорт Горишни Плавни | 1 | -1 | 0 |
4 | Диназ Вишгород | 1 | -2 | 0 |
5 | Металург Запорожие | 1 | -3 | 0 |
6 | Буковина Чернивци | 0 | 0 | 0 |
6 | Металист Харков | 0 | 0 | 0 |
6 | Нива Тернопол | 0 | 0 | 0 |
6 | Подолия Хмелницки | 0 | 0 | 0 |
6 | Хуст | 0 | 0 | 0 |
Класиране само по гостувания
№ | Група A | М | ГР | Т |
---|---|---|---|---|
1 | Ливий Берех Киев | 1 | +4 | 3 |
2 | Ингулец Петрово | 1 | +1 | 3 |
3 | ФСК Мариупол | 1 | 0 | 1 |
4 | Виктория Суми | 1 | 0 | 1 |
5 | СК Полтава | 1 | -1 | 0 |
6 | Агробизнес Волочиск | 0 | 0 | 0 |
6 | Епицентър Дунаевци | 0 | 0 | 0 |
6 | Карпати Лвов | 0 | 0 | 0 |
6 | Нива Бузова | 0 | 0 | 0 |
6 | Прикарпатие Ивано-Франкивск | 0 | 0 | 0 |
№ | Група B | М | ГР | Т |
1 | Хуст | 1 | +3 | 3 |
2 | Буковина Чернивци | 1 | +2 | 3 |
3 | Нива Тернопол | 1 | +1 | 3 |
4 | Подолия Хмелницки | 1 | 0 | 1 |
5 | Металист Харков | 1 | 0 | 1 |
6 | Горняк-Спорт Горишни Плавни | 0 | 0 | 0 |
6 | Диназ Вишгород | 0 | 0 | 0 |
6 | Кремин Кременчуг | 0 | 0 | 0 |
6 | Металург Запорожие | 0 | 0 | 0 |
6 | ФК Чернигов | 0 | 0 | 0 |
Статистика за първенството
Статистиката ще бъде налична след втори кръг