Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Февруари '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28      
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити като гост няма равенство от 11 мача

Нюкасъл като домакин няма равенство от 13 мача

Пескара като домакин няма победа от 10 мача

Селтик 21 победи от 22 мача

Минерва Пенджаб няма победа от 5 мача

Ередиано 4 равенства от 6 мача

Ал Раед като гост само загуби от 8 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Конфедерациите 2017 в Русия?

ТВ програма
Diema Sport
Лудогорец Разград - ЛКС Нечеча 16:30 на живо
Diema Sport 2
ЦСКА София - Сувон Самсунг Блюуингс 17:00 на живо
Diema Sport
Уест Хям - Манчестър Сити 21:45 на живо
Nova Sport
Нюкасъл - Куинс Парк Рейнджърс 21:45 на живо
bTV Action
Атлетико Мадрид - Барселона 22:00 на живо
Diema Sport
Манчестър Юнайтед - Хъл Сити 00:15 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 1 Февруари, 2017

Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Финална Фаза Рез. 1 X 2
21:00 Буркина Фасо - Египет** 1 - 1 3.85 2.92 2.09
Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Уест Хям - Манчестър Сити 0 - 4 5.77 4.48 1.54
22:00 Манчестър Юнайтед - Хъл Сити 0 - 0 1.18 7.33 16.01
22:00 Сток Сити - Евертън 1 - 1 3.03 3.25 2.48
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Блекбърн - Лийдс 1 - 2 3.21 3.29 2.26
21:45 Бъртън Албион - Фулъм 0 - 2 4.14 3.62 1.85
21:45 Нюкасъл - Куинс Парк Рейнджърс 2 - 2 1.37 4.69 8.83
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Милоул - Уолсол 0 - 0 1.56 3.89 5.79
Испания - Купа на Краля Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико Мадрид - Барселона 1 - 2 2.91 3.20 2.45
Испания - Други Испания - Други Рез. 1 X 2
17:15 Спортинг Хихон Б - Бадалона 2 - 1 2.35 3.10 2.70
20:00 Атлетико Сагунтино - Сокуелямос 4 - 0 1.97 3.20 3.35
21:00 Фуенлабрада - Лорка 1 - 0 1.85 3.20 3.75
21:15 Понферадина - Реал Унион 0 - 0 2.05 3.05 3.30
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:45 Пескара - Фиорентина 1 - 2 3.83 3.51 1.97
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
22:00 Рома - Чезена 2 - 1 1.17 7.17 13.95
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
19:00 Анже - Каен 3 - 1 2.06 3.23 3.60
19:00 КА Бастия - Нанси 2 - 0 4.28 3.31 1.85
19:00 Лез Ербиер - Гингам** 1 - 1 3.98 3.37 1.89
19:00 Оксер** - Сент Етиен 0 - 0 3.99 3.25 1.92
19:00 Шамбли - Монако** 3 - 3 10.53 5.66 1.23
22:00 Рен - Пари Сен Жермен 0 - 4 6.94 4.19 1.45
Албания - Купа на Албания Албания - Купа на Албания Рез. 1 X 2
15:00 Лачи - Скендербеу Корча 1 - 1 - - -
18:00 КФ Тирана - Кукъс 2 - 1 2.47 2.72 2.93
Белгия - Кофидис Къп Белгия - Кофидис Къп Рез. 1 X 2
21:30 Ойпен - Зулте Варегем** (0 - 1) 0 - 2 2.87 3.23 2.39
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Ираклис Солун - Керкира Корфу 0 - 0 2.34 2.82 3.29
19:30 Лариса - ПАОК 0 - 2 8.02 3.81 1.43
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ханя - Спарти 2 - 2 2.32 3.36 2.58
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
15:00 Кисамикос - Панатинайкос** (0 - 3) 0 - 4 7.79 4.31 1.36
17:15 Атромитос** - Ламия (2 - 2) 2 - 0 1.30 4.23 10.75
17:15 Пас Янина - Платаниас** (0 - 1) 1 - 0 1.98 3.07 3.77
19:30 АЕК Атина** - Левадиакос (1 - 0) 6 - 0 1.16 6.28 14.65
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
17:00 Аполон Лимасол - АЕЗ Закакиу 2 - 0 1.06 9.03 18.77
18:00 Докса Катокопия - Анагениси Дериния 2 - 1 1.69 3.65 4.19
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Партик Тисъл - Сейнт Джонстън 0 - 1 2.60 3.13 2.69
21:45 Селтик - Абърдийн 1 - 0 1.42 4.42 6.98
21:45 Хартс - Рейнджърс 4 - 1 3.01 3.36 2.23
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
23:30 Интернасионал RS - Бразил де Пелотас RS 2 - 1 1.50 3.71 6.01
23:30 Крузейро MG - Атлетико MG 1 - 0 2.26 3.29 2.87
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
20:00 Маркуензе - Кобан Империал 1 - 1 1.53 3.86 5.11
20:00 Сучитепекес - Антигуа ГФК 1 - 3 2.25 3.12 2.86
20:30 Депортиво Карча - Малакатеко 1 - 1 2.29 3.07 2.87
20:30 Мунисипал - Миктлан 2 - 0 1.30 4.58 8.14
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:35 Айзол - ДСК Шиваянс Пуна 1 - 0 2.03 3.02 3.59
13:05 Минерва Пенджаб - Чърчил Брадърс Гоа 0 - 0 2.86 3.03 2.36
15:35 Ийст Бенгал Калкута - Мумбай 2 - 0 1.41 4.16 6.24
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:30 Машин Сази Табриз - Естеглал Техеран 0 - 3 3.81 2.82 2.01
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Универсидад де Коста Рика - Ередиано 1 - 0 4.92 3.71 1.58
Кувейт - Купа на Емира Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
15:40 Ал Тадамон - Хайтан 2 - 0 1.45 4.00 5.50
15:45 Бурган - Ал Ярмук Кувейт 1 - 1 4.33 4.00 1.57
18:00 Ал Сахел Абу Халифа - Ал Салибихает 2 - 3 3.20 3.20 2.00
18:20 Ал Джахра - Кадсия Кувейт 0 - 2 5.91 4.17 1.42
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Атлас Гуадалахара - Минерос де Сакатекас 1 - 1 1.62 3.67 4.64
03:00 Веракрус - Депортиво Толука 0 - 1 2.91 3.23 2.21
05:00 Алебрихес де Оахака - Керетаро 0 - 1 2.45 3.06 2.68
05:00 Тихуана - Корекаминос УАТ 2 - 1 1.34 4.43 7.45
05:05 Монаркас Морелия - Сакатепек 1 - 0 1.63 3.58 4.71
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:05 Ал Фатех - Ал Раед 3 - 1 1.79 3.45 3.84
17:25 Ал Таавон - Ал Шабаб Рияд 2 - 0 2.25 3.35 2.75
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Маратон Сан Педро - Реал Сосиедад Токоа 4 - 2 1.80 3.26 3.99
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
01:00 Серо Монтевидео (Уру) - Унион Еспаньола (Чил) 2 - 3 2.33 3.05 2.99
02:15 Карабобо Валенсия (Вен) - Хуниор Баранкиля (Кол) 0 - 1 3.03 2.95 2.37
03:00 Атлетико Тукуман (Арж) - Ел Национал Кито (Екв) 2 - 2 1.29 4.50 11.32
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:45 Велес Сарсфийлд (Арж) - Темперлей (Арж) 1 - 0 2.10 3.10 3.20
15:30 Нордселанд (Дан) - Волеренга Осло (Нор) 2 - 1 2.20 3.53 2.65
16:00 Алтах (Авс) - Флора Талин (Ест) 0 - 1 1.17 6.00 11.00
16:00 Арсенал Тула (Рус) - Марибор (Слн) 1 - 1 - - -
16:30 Лудогорец Разград (Бъл) - ЛКС Нечеча (Пол) 0 - 1 - - -
16:30 Рийд (Авс) - Краковия Краков (Пол) 0 - 0 2.14 3.42 2.80
17:00 ИФК Гьотеборг (Шве) - Сандефьорд (Нор) 3 - 1 1.57 3.97 4.60
17:00 ЦСКА София (Бъл) - Сувон Самсунг Блюуингс (Кор) 0 - 4 - - -
17:30 Од БК (Нор) - Зенит Санкт Петербург (Рус) 1 - 1 6.00 4.46 1.40
18:00 Риека (Хър) - Орхус (Дан) 3 - 0 2.00 3.71 2.93
21:45 Дебрецен (Унг) - Юргорден (Шве) 0 - 1 2.67 3.39 2.30