Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Септември '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
       
Топ факти за деня

Конкарно само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Шамбли нито един вкаран гол в 4 мача

Корк Сити като гост 12 победи от 13 мача

Коб Рамблърс като гост няма равенство от 12 мача

Од БК 2 като домакин 29 получени гола в 9 мача - 3.22 на мач

ЕсПа Еспоо като домакин 23 получени гола в 8 мача - 2.88 на мач

НуПС Нумела 52 получени гола в 17 мача - 3.06 на мач

Гуаякил Сити няма победа от 7 мача

Мунисипал Лименьо нито един получен гол в 5 мача

Анкета

Кой ще спечели Вечното дерби между Сини и Червени в Събота (21.10.2017)?

ТВ програма
Diema Sport
Чехия - Германия
21:45 на живо
Diema Sport 2
Малта - Англия
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 1 Септември, 2017

Световно Първенство Световно Първенство Квал. гр. C Рез. 1 X 2
21:45 Норвегия - Азербайджан 2 - 0 1.52 3.83 7.56
21:45 Сан Марино - Северна Ирландия 0 - 3 54.57 17.64 1.03
21:45 Чехия - Германия 1 - 2 8.21 4.84 1.38
Световно Първенство Световно Първенство Квал. гр. E Рез. 1 X 2
19:00 Казахстан - Черна Гора 0 - 3 4.95 3.76 1.71
21:45 Дания - Полша 4 - 0 2.43 3.36 2.95
21:45 Румъния - Армения 1 - 0 1.43 4.49 7.44
Световно Първенство Световно Първенство Квал. гр. F Рез. 1 X 2
21:45 Литва - Шотландия 0 - 3 5.68 3.63 1.66
21:45 Малта - Англия 0 - 4 57.29 18.64 1.02
21:45 Словакия - Словения 1 - 0 1.99 3.14 4.25
Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона CAF Рез. 1 X 2
18:30 Гана - Република Конго 1 - 1 1.29 4.44 10.43
19:00 Нигерия - Камерун 4 - 0 1.83 3.12 4.38
21:30 Кабо Верде - Южна Африка 2 - 1 3.12 2.85 2.36
23:00 Мароко - Мали 6 - 0 1.58 3.38 6.11
23:00 Тунис - Конго ДР 2 - 1 1.80 3.24 4.36
Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL Рез. 1 X 2
00:00 Венецуела - Колумбия 0 - 0 5.55 3.88 1.59
01:30 Чили - Парагвай 0 - 3 1.33 4.83 9.44
02:00 Уругвай - Аржентина 0 - 0 3.35 3.31 2.15
03:45 Бразилия - Еквадор 2 - 0 1.21 6.05 13.39
05:15 Перу - Боливия 2 - 1 1.30 5.25 9.98
Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона OFC Рез. 1 X 2
10:35 Нова Зеландия - Соломонови острови 6 - 1 1.10 7.63 15.59
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:30 Гранада - Барселона Б 2 - 2 1.70 3.59 4.59
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Антанта ССГ - Лез Ербиер 1 - 0 2.44 3.05 2.69
21:00 Булон - Безие 1 - 1 1.99 3.13 3.48
21:00 Конкарно - Лион-Дюшер 2 - 3 2.81 2.89 2.46
21:00 Кретей-Луситанос - Гренобъл Фут 38 2 - 0 2.45 2.95 2.77
21:00 По - Авранш 2 - 0 2.12 3.04 3.22
21:00 Родес - Шамбли 1 - 0 2.20 3.01 3.11
21:00 Шоле - Консолат Марсилия 0 - 1 2.03 3.23 3.25
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Рьозеларе - Беершот Вилрийк 0 - 4 1.90 3.50 3.50
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Назарет Илит - Апоел Хадера 3 - 1 2.73 3.14 2.28
16:00 Апоел Петах Тиква - Апоел Марморек 3 - 0 2.37 2.96 2.76
16:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Рамат Хашарон 1 - 1 2.05 3.27 3.04
16:00 Апоел Ришон Лецион - Апоел Кфар Саба 1 - 1 3.86 3.41 1.76
16:00 Макаби Херцлия - Ирони Нешер 0 - 0 2.61 2.96 2.51
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Голуей ФК 1 - 1 2.38 3.15 2.82
21:45 Дъндолк - Сейнт Патрикс 6 - 0 1.41 4.42 6.52
21:45 Лимерик - Фин Харпс 0 - 2 1.96 3.26 3.65
21:45 Шамрок Роувърс - Корк Сити 3 - 1 3.10 3.16 2.21
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Коб Рамблърс 0 - 1 6.96 4.96 1.32
21:45 Кабинтили - Лонгфорд Таун 0 - 2 2.77 3.20 2.36
21:45 УК Дъблин - Уексфорд Ютс 1 - 0 1.43 4.23 6.15
21:45 Уотърфорд Юнайтед - Шелбърн 1 - 1 1.47 3.95 5.97
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
21:00 Од БК 2 - Нутоден 2 - 4 4.27 4.07 1.59
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
20:00 Маритимо - Ещорил Прая 1 - 0 2.39 3.01 2.95
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:00 Скалица - Серед 2 - 1 1.44 4.26 5.12
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 ТПС Турку - АС Оулу 2 - 0 1.49 3.92 5.78
18:30 Хака - Екеняс ИФ 2 - 1 1.74 3.62 4.06
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ЕсПа Еспоо - Тампере Юнайтед 0 - 6 5.65 5.19 1.33
18:30 НуПС Нумела - ФК Еспоо 2 - 1 3.15 4.15 1.79
18:30 СалПа Сало - Джаз Пори 2 - 0 1.54 4.16 4.35
19:30 ТПВ Тампере - БК-46 Карис 3 - 4 2.03 3.80 2.77
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 Еркулес Оулу - КаяХа Каяани 1 - 0 1.99 3.78 2.84
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Дордрехт - Еммен 2 - 2 3.41 3.52 1.93
21:00 Йънг ПСВ - Йънг Аякс 0 - 3 2.42 3.45 2.54
21:00 Йънг Утрехт - Йънг АЗ Алкмаар 1 - 0 3.19 3.53 2.00
21:00 МВВ Маастрихт - Ден Бош 3 - 0 1.47 4.18 5.69
21:00 НЕК Ниймеген - ФК Айндховен 2 - 1 1.37 4.82 6.36
21:00 Телстар - ФК Ос 3 - 3 2.11 3.57 2.93
21:00 Фортуна Ситард - Алмере Сити 2 - 1 2.17 3.63 2.78
21:00 Хелмонд Спорт - Го Ахед Игълс 1 - 1 2.60 3.36 2.42
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йостерс - Фрей Тебю 1 - 0 1.69 3.77 4.23
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Тийм ТГ - Умео ФК 0 - 0 2.37 3.43 2.56
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
21:00 Расинг Клуб - Олимпо Баия Бланка 2 - 4 1.73 3.50 4.19
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Клан Хувенил - Гуаякил Сити 4 - 1 2.00 3.21 3.36
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:30 Чалатенанго - Алианса Сан Салвадор отл. 3.62 3.31 1.85
04:00 ФАС Санта Ана - Мунисипал Лименьо 3 - 0 2.38 2.97 2.77
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Пумас УНАМ Мексико - Селая отл. 1.72 3.45 4.25
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Реал Сосиедад (Исп) - Алавес (Исп) 1 - 2 1.76 3.52 3.67
17:00 Анже (Фра) - Шатору (Фра) 2 - 1 - - -
17:00 Шарлероа (Бел) - Валансиен (Фра) 5 - 3 - - -
18:00 Троа (Фра) - Париж ФК (Фра) 0 - 0 1.57 3.64 5.02
18:30 Санкт Полтен (Авс) - Хартберг (Авс) 0 - 0 - - -
19:00 Вердер Бремен (Гер) - Корона Келце (Пол) 2 - 0 1.67 3.75 4.06
19:00 Вюрцбургер Кикерс (Гер) - Майнц 05 (Гер) 2 - 2 3.81 3.78 1.72
19:00 Санкт Паули (Гер) - Грьонинген (Хол) 3 - 0 2.38 3.36 2.59
19:30 Страсбург (Фра) - Зандхаузен (Гер) 1 - 0 2.01 3.14 3.41
20:00 Бордо (Фра) - Ейбар (Исп) 0 - 0 - - -
20:00 Мехелен (Бел) - АЗ Алкмаар (Хол) 1 - 1 2.26 3.46 2.69
20:30 Бейра Мар (Пор) - Тондела (Пор) 1 - 5 6.50 4.86 1.32
21:45 Рома (Ита) - Чапекоензе SC (Бра) 4 - 1 1.22 5.40 9.99