Шампионска Лига Полуфинали
21:45
Рома (Ита)
4 - 2
Ливърпул (Анг)**
(2 - 5)
2.583.962.46
Англия - Национална Лига - Плейофи
21:00
Алдършот Таун
0 - 0
Ебсфлийт Юнайтед**
1.903.213.85
Армения - Висша Лига
19:00
Алашкерт Ереван
0 - 0
Ширак Гюмри
2.103.063.18
19:00
Пюник Ереван
2 - 1
Урарту Ереван
3.293.112.03
Беларус - Купа на Беларус
17:45
Днепър Могильов
1 - 4
Динамо Брест**
(0 - 2)
3.553.261.92
19:45
Неман Гродно
0 - 0
БАТЕ Борисов**
(0 - 2)
4.253.331.75
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина
18:30
Железничар Сараево
2 - 0
Крупа
1.304.448.29
Гибралтар - Национална Лига
21:30
Линкс
0 - 1
Линкълн Ред Импс
---
Грузия - Висша Лига
17:30
Рустави
1 - 0
Локомотив Тбилиси
1.553.735.00
19:30
Дила Гори
1 - 1
Динамо Тбилиси
3.333.361.93
Дания - Първа Дивизия
19:00
Фредериция
0 - 0
Роскилде
1.703.664.35
Естония - Мейстрилига
19:00
Вапрус Пярну
1 - 1
Пайде Линнамеесконд
7.995.281.25
19:00
Талина Калев
1 - 2
Тулевик Вилянди
1.264.938.00
19:30
Флора Талин
3 - 3
Номе Калю
2.383.272.58
Косово - Суперлига
17:00
Гниляне
1 - 1
Дрита Гниляне
---
17:00
Лапи Подуево
1 - 0
Дреница Србица
---
17:00
Лирия Призрен
0 - 2
Трепча 89 Митровица
---
17:00
Фероникели Глоговац
0 - 0
Прищина
---
Литва - А Лига
18:00
ФК Паланга
1 - 0
ФК Ритеряй
5.753.961.44
20:00
Жалгирис Вилнюс
2 - 3
Судува Мариямполе
3.413.341.94
Норвегия - Купа на Норвегия
17:00
Мьолнер
2 - 1
Стьордалс Блинк
2.333.642.51
19:00
Айерсун
2 - 1
Йерв Гримстад
3.993.911.65
19:00
**Алта
1 - 1
Тромсдален
3.113.631.97
19:00
Арендал
0 - 3
Старт Кристиансанд
5.344.521.44
19:00
**Братвог
0 - 0
Молде
11.047.321.13
19:00
Валдрес
1 - 3
Стрьомгодсет
19.269.641.05
19:00
Елверум
1 - 1
КФУМ Осло**
1.963.683.02
19:00
**Йойгарден
2 - 2
Осане
1.923.623.15
19:00
Йорн-Хутен
0 - 6
Сарпсборг 08
13.048.451.10
19:00
Киелсос
0 - 3
Уленсакер Киса
5.094.021.52
19:00
Лисеклостер
1 - 2
Хаугесунд
10.176.751.16
19:00
Нутоден
3 - 0
Аскер
1.653.894.07
19:00
Санднес
1 - 0
Видар
1.265.447.34
19:00
Стрьомен
1 - 2
Берум
1.325.016.98
19:00
Фрам Ларвик
1 - 1
Мьондален**
7.194.771.32
19:00
Фредрикстад
1 - 3
Од БК
4.633.931.57
19:00
**Фюлингсдален
1 - 1
Согндал
6.054.751.36
19:00
**ХамКам
0 - 0
Хьонефос
1.334.866.37
19:00
Хаща
2 - 5
Бодьо Глимт
9.006.651.18
19:00
**Хьодд
0 - 0
Флурьо
2.513.622.28
19:00
Шайд
3 - 0
Сандефьорд
3.914.041.66
19:15
Сеня
0 - 0
Тромсьо**
12.498.341.10
20:00
Брюне
1 - 0
Викинг Ставангер
5.924.371.40
Полша - Купа на Полша
17:00
Арка Гдиня
1 - 2
Легия Варшава
3.993.281.87
Португалия - Лига Португал 2
18:00
Витория Гимараеш Б
0 - 1
Порто Б
1.963.383.37
Русия - Първа Лига
09:00
Луч Владивосток
2 - 2
Авангард Курск
1.603.385.42
13:00
Енисей Красноярск
2 - 1
Волгар Астрахан
1.155.9914.35
14:00
ФК Оренбург
1 - 0
Сибир Новосибирск
1.314.278.81
15:00
Спартак Москва 2
2 - 2
ПФК Сочи
2.223.092.98
15:30
ФК Тамбов
3 - 1
ФК Тюмен
1.483.766.19
16:00
Балтика Калининград
0 - 0
Шинник Ярославл
1.623.365.16
16:00
Факел Воронеж
0 - 1
Том Томск
3.713.061.95
17:00
Зенит Санкт Петербург 2
1 - 0
ФК Химки
2.033.063.45
17:00
Ротор Волгоград
0 - 2
Криля Советов
3.753.161.90
18:00
Кубан Краснодар
0 - 0
Пари Нижни Новгород
1.983.153.49
Северна Македония - Първа Лига
16:00
АП Брера Струмица
1 - 0
Победа Прилеп
1.673.284.69
17:00
Вардар Скопие
0 - 1
ФК Скопие
1.304.558.05
17:00
Пелистер Битоля
3 - 2
Ренова Джепчище
2.413.062.70
17:00
Шкендия 79 Тетово
3 - 0
Работнички Скопие
1.304.687.93
17:00
Шкупи Скопие
1 - 1
Силекс Кратово
2.243.023.00
Словакия - 2. Лига
18:00
Локомотив Кошице
3 - 2
Нове Место над Вахом
1.414.445.33
18:00
Партизан Бардейов
0 - 2
Комарно
1.993.503.00
Словения - Първа Лига
16:00
Триглав
2 - 0
Кръшко
2.203.202.88
17:00
Рудар Веление
1 - 3
Марибор
5.554.031.48
19:00
Домжале
4 - 0
Анкаран Хрватини
1.176.2910.92
Украйна - Първа Лига
14:00
ФК Суми
2 - 1
ФК Краматорск
1.653.424.36
16:00
Кремин Кременчуг
1 - 1
Балкани Заря
2.233.132.79
16:00
Черкащина
1 - 0
Арсенал Киев
7.294.841.28
17:00
Кобра Харков
0 - 2
ФК Полтава
4.123.251.76
17:30
МФК Николаев
1 - 0
Горняк-Спорт Горишни Плавни
2.353.102.66
18:00
Волин Луцк
0 - 1
Колос Ковалевка
2.103.093.08
18:00
Ингулец Петрово
1 - 0
Рух Лвов
1.583.554.69
18:00
Нефтяник-Укрнафта
1 - 0
Жемчужина Одеса
2.413.102.60
19:00
Оболон Киев
0 - 2
Десна Чернигов
4.583.361.66
Черна Гора - Купа на Черна гора
18:00
**Титоград Подгорица
1 - 2
Будучност Подгорица
---
Чехия - Национална Лига
18:00
Витковице
4 - 0
Влашим
2.083.303.08
Швеция - Алсвенскан Лига
20:00
Сириус
2 - 3
АИК Стокхолм
5.213.571.65
Шотландия - Първа Лига - Плейофи
21:45
Стърлинг Албиън
0 - 1
Питърхед
4.243.701.70
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи
21:45
Алоа Атлетик
2 - 0
Рейт Роувърс
3.263.152.12
21:45
Арброут
1 - 2
Дъмбартън
1.783.523.95
Египет - Висша Лига
17:30
Ал Масри Порт Саид
1 - 1
ЕНППИ Кайро
1.384.007.13
Египет - Купа на Египет
19:30
Ел Ентаг Ел Харби
1 - 3
Замалек Кайро
5.023.051.70
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза
00:30
Аудас Апастепеке
1 - 1
ФАС Санта Ана
---
00:30
Мунисипал Лименьо
1 - 1
Санта Текла
---
04:00
Сонсонате
3 - 2
Драгон Сан Мигел
---
Китай - ФА Къп
11:00
Хъбей ФК
2 - 3
Шандун Тайшан
2.703.432.26
14:30
**Шанхай Порт
0 - 0
Пекин Ренхе
1.344.716.95
14:35
Гуанджоу ФК
2 - 2
Гуейджоу Хенфен**
1.335.136.62
14:35
Чунцин Лианджианг Атлетик
0 - 1
Далиан Профешънъл
1.673.744.23
15:00
Пекин Гуоан
1 - 0
Тиендзин Джинмен Тайгър
1.235.639.26
Малайзия - Суперлига
16:00
Джохор Дарул Такзим
2 - 0
Селангор
1.265.357.88
16:00
Куала Лумпур Сити
2 - 1
ПКНС ФК
2.173.452.81
16:00
Мелака Юнайтед
1 - 2
Перак
3.093.531.99
16:00
ПКНП ФК
2 - 0
Келантан
2.273.452.64
Мароко - Първа Дивизия
18:00
Рапиде Оуед Зем
3 - 1
Раджа Казабланка
3.252.892.18
20:00
Могреб Тетуан
1 - 0
РСБ Беркан
1.793.044.50
Сингапур - Висша Лига
14:45
Тампайнс Роувърс
1 - 0
Балестиер Халса
1.304.807.33
14:45
Уориърс ФК
2 - 2
Бруней ДПММ
3.233.571.90
14:45
Хоуганг Юнайтед
3 - 3
Лайън Сити Сейлърс
4.674.201.51
Южна Корея - К-Лига 1
13:00
Чонбук Хюндай Моторс
2 - 1
Тегу
1.235.219.59
13:30
Кимчхон Сангму
1 - 1
Чуннам Драгонс
1.863.393.63
13:30
Кьонсан
0 - 0
Сеул
3.023.182.16
13:30
Поханг Стийлърс
0 - 0
Инчхън Юнайтед
1.973.283.37
13:30
Сувон Самсунг Блюуингс
0 - 0
Улсан ХД
2.173.183.00
13:30
Чеджу Юнайтед
3 - 5
Кануън
1.903.413.45
Япония - Джей1 Лига
13:00
Висел Кобе
0 - 0
Токио
2.563.192.59
13:00
Гамба Осака
1 - 0
Вегалта Сендай
2.363.202.80
13:00
Йокохама Ф-Маринос
1 - 3
Джубило Ивата
2.373.222.79
13:00
Кавазаки Фронтейл
0 - 2
Урава Ред Даймъндс
1.893.423.70
13:00
Кашима Антлърс
2 - 1
В-Варен Нагазаки
1.503.945.79
13:00
Нагоя Грампус
0 - 0
Серезо Осака
4.103.821.71
13:00
Шонан Белмар
1 - 2
Кашива Рейсол
3.923.281.88
13:30
Санфрече Хирошима
2 - 0
Шимизу Ес-Пулс
1.753.384.43
14:00
Саган Тошу
1 - 2
Консадол Сапоро
2.863.112.39
Други Международни Турнири
17:30
Бенгалуру (Инд)
5 - 0
Айзол (Инд)
1.284.658.93
Копа Либертадорес Групова Фаза
01:15
Гремио RS (Бра)
5 - 0
Серо Портеньо (Пар)
1.374.098.78
01:15
Куско (Пер)
0 - 0
Естудиантес Ла Плата (Арж)
2.212.933.50
03:30
Насионал Монтевидео (Уру)
1 - 0
Сантос SP (Бра)
2.242.963.37
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 29.03.2024 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Линкълн Ред Импс като гост 8 победи от 10 мача
» Вапрус Пярну няма победа от 10 мача
» Номе Калю няма загуба от 10 мача
» Судува Мариямполе няма загуба от 10 мача
» Ренова Джепчище като гост няма победа от 15 мача
» Марибор като гост 40 вкарани гола в 14 мача - 2.86 на мач
» Колос Ковалевка като гост няма равенство от 15 мача
» Ингулец Петрово като домакин само 3 получени гола в 15 мача - 0.20 на мач
» АИК Стокхолм само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач
» Джохор Дарул Такзим като домакин само победи от 4 мача
ТВ програма