Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

ФК Тракай като гост само равенства от 5 мача

Жалгирис Вилнюс 8 победи от 9 мача

Заря Белци като гост 10 победи от 12 мача

Ал Джазира Абу Даби като домакин само победи от 11 мача

Супер Пауър Самут Пракан няма победа от 11 мача

Бурирам Юнайтед няма загуба от 11 мача

Сисакет като гост само загуби от 6 мача

Порт Банкок като гост 14 получени гола в 4 мача - 3.50 на мач

Бен Гердан нито един вкаран гол в 7 мача

Инчхън Юнайтед няма победа от 8 мача

Теспакусатсу Гунма няма победа от 10 мача

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
BNT HD
Аякс - Лион
19:45 на живо
bTV Action
Монако - Ювентус
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 3 Май, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига Полуфинали Рез. 1 X 2
21:45 Монако (Фра) - Ювентус (Ита) 0 - 2 3.05 3.23 2.46
Лига Европа Лига Европа Полуфинали Рез. 1 X 2
19:45 Аякс (Хол) - Лион (Фра) 4 - 1 2.25 3.57 3.05
Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:00 Алдършот Таун - Транмиър Роувърс 0 - 3 2.58 3.09 2.62
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
17:00 Анортозис - Аполон Лимасол** (0 - 6) 1 - 0 2.78 3.27 2.24
18:00 Апоел Никозия** - Докса Катокопия (2 - 0) 5 - 0 1.09 7.03 18.54
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Утенис Утена - ФК Тракай 1 - 0 5.18 3.43 1.58
20:00 Жалгирис Вилнюс - Стумбрас Каунас 4 - 1 1.11 7.12 15.00
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брегалница Щип - Вардар Скопие 3 - 3 7.68 4.07 1.36
17:00 Македония Гьорче Петров - Силекс Кратово 0 - 1 2.89 3.01 2.31
17:00 Победа Прилеп - Шкендия 79 Тетово 1 - 0 5.79 3.50 1.54
17:00 Работнички Скопие - Пелистер Битоля 1 - 1 1.71 3.29 4.38
17:00 Ренова Джепчище - Шкупи Скопие 2 - 1 1.14 6.17 13.89
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Академия Кишинев - Дачия Кишинев 0 - 4 11.91 5.91 1.17
17:00 Динамо-Авто Тираспол - Милсами Орхей 0 - 1 9.00 5.00 1.25
17:00 Петрокуб Хинчещ - Шериф Тираспол 0 - 2 14.00 7.00 1.12
17:00 Саксан Гагауз Ери - Унген 3 - 0 3.40 3.40 1.91
17:00 Сперанца Ниспорен - Заря Белци 0 - 0 10.38 5.23 1.21
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Фолгоре Фалциано** - Ювенес Догана 0 - 0 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Татран Прешов - Злате Моравце 1 - 1 2.32 3.11 2.84
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бандърмаспор - Йени Малатияспор 5 - 0 2.94 3.27 2.17
16:00 Гьозтепе - Сивасспор 0 - 1 2.38 3.11 2.74
17:30 Шанлъурфаспор - Балъкесирспор 2 - 3 1.96 3.25 3.47
18:30 Елязъгспор - Газиантеп ФК 0 - 0 2.02 3.21 3.36
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Арсенал Киев - ФК Тернопол 4 - 0 1.50 3.73 5.60
15:00 ФК Полтава - Верес Ровно 0 - 1 4.03 3.48 1.73
16:00 Горняк-Спорт Комсомолск - Авангард Краматорск 1 - 1 2.26 2.97 2.99
17:00 Иличивец Мариупол - Хелиос Харков 2 - 0 1.42 3.77 7.07
17:00 ФК Суми - Нефтяник-Укрнафта 1 - 2 3.02 2.98 2.25
18:00 МФК Николаев - Черкаский Днепър 0 - 0 2.21 2.97 3.04
19:00 Оболон-Бровар Киев - Буковина Чернивци 1 - 0 2.11 2.97 3.31
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
19:10 Зноймо - Сигма Оломоуц 1 - 4 3.68 3.33 1.84
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Ланус - Велес Сарсфийлд 2 - 0 1.92 3.09 4.03
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
03:00 Институто Кордоба - Атлетико Парана 1 - 0 1.68 3.40 4.79
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:45 Смоуха - Ел Дахлея Кайро 2 - 2 1.68 3.35 4.55
19:30 Замалек Кайро - Исмаили Исмаилия 0 - 0 1.88 3.03 3.94
22:00 Ал Масри Порт Саид - Ал Мокавлон Ал Араб 1 - 1 2.03 2.95 3.54
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:30 Митра Кукар - Персела Ламонган 3 - 2 1.43 3.96 5.96
14:30 Персегрес Гресик Юнайтед - Персиб Бандунг 0 - 1 2.57 3.17 2.39
14:30 Сривиджая Палембанг - Бхаянгкара ФК 1 - 2 1.43 3.94 6.08
Китай - ФА Къп Китай - ФА Къп Рез. 1 X 2
14:35 Шанхай Шенксин - Гуейджоу Хенфен Чжичен 5 - 3 2.17 3.20 3.01
14:35 Шъдзяджуан Евър Брайт - Шанхай ШИПГ 0 - 2 7.51 4.71 1.32
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
23:00 Патриотас Бояка - Бояка Чико 1 - 1 1.54 3.82 5.15
23:15 Атлетико Уила - Депортес Толима 1 - 0 2.50 2.88 2.78
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 ИР Танжер - Кавкаб Маракеш 0 - 2 1.77 3.01 4.56
20:00 ХУСА Агадир - ФУС Рабат 2 - 1 2.41 2.75 2.97
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
17:05 Ал Вахда Абу Даби - Диба Ал Фуджейра 2 - 2 1.51 4.33 4.71
17:05 Ал Итихад Калба - Шабаб Ал-Ахли Дубай 1 - 1 8.86 5.60 1.24
17:05 Бани Яс - Емирейтс Клуб 4 - 4 2.07 3.49 2.93
20:00 Ал Джазира Абу Даби - Ал Насър Дубай 1 - 0 1.55 3.93 4.84
20:00 Ал Шарджа - Ал Аин 2 - 4 6.38 4.81 1.36
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
21:15 Универсидад Сан Мартин - Мелгар Арекипа 1 - 2 2.41 3.11 2.77
23:30 Спорт Уанкайо - Алианса Лима 1 - 2 1.74 3.47 4.29
23:30 Универсидад де Кахамарка - Реал Гарсиласо 2 - 1 1.87 3.29 3.87
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:55 Ал Етифак Дамам - Ал Шабаб Рияд 0 - 1 2.03 3.28 3.22
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Сукотай - Чианграй Юнайтед 2 - 2 6.79 4.18 1.38
13:45 Суфанабури - Супер Пауър Самут Пракан 3 - 1 1.25 4.98 9.00
14:00 Нейви - Након Ратчасима 0 - 0 1.99 3.23 3.31
14:00 Патая Юнайтед - Тай Хонда Ладкрабанг 1 - 0 1.90 3.32 3.48
15:00 Банкок Глас - Бурирам Юнайтед 2 - 1 3.27 3.25 1.99
15:00 Банкок Юнайтед - Муангтонг Юнайтед 2 - 4 3.10 3.22 2.08
15:00 Ратчабури - Сисакет 5 - 2 1.33 4.49 7.08
16:00 Полис Теро - Убон УМТ Юнайтед 2 - 1 1.79 3.25 4.00
16:00 Чонбури - Порт Банкок 2 - 1 1.79 3.27 3.96
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Бен Гердан - Есперанс де Тунис 0 - 2 4.61 3.43 1.64
18:00 Клуб Африкан Тунис - Етоил дю Сахел Сус 1 - 2 2.87 2.96 2.33
18:00 Сфаксиен Сфакс - Метлауи 3 - 0 - - -
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Буньодкор Ташкент - Металург Бекабад 1 - 1 - - -
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Реал Сосиедад Токоа - Реал Еспаня 2 - 1 2.31 3.21 2.70
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 СуперСпорт Юнайтед - Блумфонтейн Селтик 0 - 0 1.61 3.26 5.59
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Куанджу - Кануън 1 - 1 2.41 2.94 2.88
09:00 Сангжу Сангму - Инчхън Юнайтед 0 - 1 1.96 3.21 3.57
09:00 Сеул - Чуннам Драгонс 1 - 0 1.71 3.44 4.39
09:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Поханг Стийлърс 1 - 0 2.02 3.09 3.49
09:00 Улсан Хюндай - Тегу 1 - 0 1.89 3.15 3.89
09:00 Чонбук Хюндай Моторс - Чеджу Юнайтед 0 - 4 1.92 3.32 3.55
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 В-Варен Нагазаки - Фагиано Окаяма 3 - 0 2.43 2.89 2.96
08:00 Каматамаре Сануки - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 1 3.83 3.15 1.93
08:00 Монтедио Ямагата - Мито Холихок 0 - 0 2.24 2.93 3.26
08:00 Оита Тринита - Мацумото Ямага 0 - 0 3.32 2.95 2.19
09:00 Мачида Зелвия - Роасо Кумамото 2 - 1 1.87 3.13 4.13
09:00 Нагоя Грампус - Киото Санга 1 - 1 2.03 3.14 3.51
09:00 Теспакусатсу Гунма - Гифу 0 - 2 3.33 3.09 2.12
09:00 Токио Верди - Звейген Канадзава 2 - 1 2.02 3.08 3.57
10:00 Токушима Вортис - Ависпа Фукуока 2 - 1 2.49 2.91 2.85
10:00 Шонан Белмар - Ренофа Ямагучи 1 - 0 1.76 3.35 4.34
12:00 Йокохама ФК - Ехиме ФК 4 - 0 2.34 2.88 3.11
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
08:00 Вентфорет Кофу - Йокохама Ф-Маринос 0 - 1 3.60 3.02 2.05
08:00 Санфрече Хирошима - Серезо Осака 0 - 1 2.49 3.05 2.73
09:00 Кашива Рейсол - Джубило Ивата 1 - 2 1.78 3.30 4.27
09:00 Омия Ардижа - Вегалта Сендай 1 - 2 2.59 3.02 2.64
09:00 Токио - Консадол Сапоро 1 - 0 1.58 3.61 5.30
10:00 Висел Кобе - Саган Тошу 1 - 0 1.75 3.39 4.31
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
14:30 ТТ Ханой (Вие) - Фелда Юнайтед (Маз) 4 - 1 1.31 4.65 7.48
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Атлетико Тукуман (Арж) - Пенярол Монтевидео (Уру) 2 - 1 1.79 3.48 4.12
03:00 Атлетико Насионал (Кол) - Естудиантес Ла... (Арж) 4 - 1 1.68 3.34 5.12
03:45 Ботафого RJ (Бра) - Барселона Гуаякил (Екв) 0 - 2 1.52 3.73 6.33
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
20:00 Мехелен (Бел) - Вестерло (Бел) 1 - 4 1.67 3.89 3.96