Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Август '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 2324252627
28293031   
       
Топ факти за деня

Коринтианс SP няма загуба от 17 мача

Гремио RS като гост 21 вкарани гола в 9 мача - 2.33 на мач

Сантос SP като домакин само 4 получени гола в 9 мача - 0.44 на мач

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Diema Sport 2
Маритимо - Ботев Пловдив
21:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Четвъртък, 3 Август, 2017

Лига Европа Лига Европа Квалификации Рез. 1 X 2
18:00 Динамо Минск (Блр) - АЕК Ларнака (Кип)** (0 - 2) 1 - 1 2.47 3.05 2.88
18:00 Шкендия 79 Тетово (Мак)** - ФК Тракай (Лит) (1 - 2) 3 - 0 1.47 4.22 6.23
19:30 Од БК (Нор) - Динамо Загреб (Хър)** (1 - 2) 0 - 0 4.00 3.44 1.85
20:00 Александрия (Укр)** - Астра Гюргево (Рум) (0 - 0) 1 - 0 1.84 3.25 4.38
20:00 Аполон Лимасол (Кип)** - Абърдийн (Шот) (1 - 2) 2 - 0 1.99 3.33 3.65
20:00 Видеотон Фехервар (Унг)** - Бордо (Фра) (1 - 2) 1 - 0 4.41 3.67 1.73
20:00 Габала (Азе) - Панатинайкос (Гър)** (0 - 1) 1 - 2 3.13 3.11 2.27
20:00 Зенит Санкт Петербург (Рус)** - Бней... (Изр) (2 - 0) 0 - 1 1.17 6.59 13.40
20:00 Спарта... (Чех) - Цървена Звезда... (Сър)** (0 - 2) 0 - 1 1.71 3.66 4.54
20:30 Фенербахче (Тур)** - Щурм Грац (Авс) (2 - 1) 1 - 1 1.57 3.94 5.22
20:30 Фола Еш (Люк) - Йостерсунд (Шве)** (0 - 1) 1 - 2 3.45 3.25 2.07
20:45 Лингби (Дан) - ФК Краснодар (Рус)** (1 - 2) 1 - 3 3.21 3.29 2.15
21:00 Маритимо (Пор)** - Ботев Пловдив (Бъл) (0 - 0) 2 - 0 1.50 3.73 6.99
21:00 ПАОК (Гър)** - Олимпик Донецк (Укр) (1 - 1) 2 - 0 1.33 4.44 9.63
21:00 Скендербеу Корча (Алб)** - Млада... (Чех) (1 - 2) 2 - 1 2.83 3.12 2.47
21:15 Лех Познан (Пол) - Утрехт (Хол)** (0 - 0) 2 - 2 1.63 3.57 5.36
21:30 Алтах (Авс)** - КАА Гент (Бел) (1 - 1) 3 - 1 3.63 3.27 1.99
21:30 Мидтиланд (Дан)** - Арка Гдиня (Пол) (2 - 3) 2 - 1 1.31 5.10 8.19
21:30 Хайдук Сплит (Хър)** - Брьондби (Дан) (0 - 0) 2 - 0 1.88 3.57 3.76
21:45 Атлетик Билбао (Исп)** - Динамо Букурещ (Рум) (1 - 1) 3 - 0 1.18 6.28 14.46
21:45 Милан (Ита)** - Университатя Крайова (Рум) (1 - 0) 2 - 0 1.15 7.05 15.04
21:45 Осиек (Хър)** - ПСВ Айндховен (Хол) (1 - 0) 1 - 0 6.29 3.83 1.52
21:45 Остенде (Бел) - Олимпик Марсилия (Фра)** (2 - 4) 0 - 0 4.42 3.94 1.67
21:45 Ружомберок (Слк) - Евертън (Анг)** (0 - 1) 0 - 1 8.08 4.38 1.37
22:00 Паниониос Атина (Гър) - Макаби Тел... (Изр)** (0 - 1) 0 - 1 2.56 2.99 2.82
22:05 Домжале (Слн)** - Фрайбург (Гер) (0 - 1) 2 - 0 4.30 3.43 1.80
23:00 Спортинг Брага (Пор)** - АИК Стокхолм (Шве) (1 - 1) 1 - 1 1.71 3.42 4.96
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
20:00 Апоел Афула - Макаби Назарет 3 - 5 2.35 3.20 2.60
20:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Тел Авив 0 - 0 2.75 3.25 2.25
20:00 Апоел Ришон Лецион - Апоел Марморек 2 - 1 1.75 3.25 4.20
20:00 Ирони Нешер - Апоел Назарет Илит 3 - 2 2.15 3.10 3.05
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Атлантас Клайпеда - Кауно Жалгирис 1 - 1 1.36 4.23 6.89
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 ПЕПО Лапеенранта - Култсу 2 - 1 1.28 4.92 7.04
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ТПВ Тампере - Тампере Юнайтед 4 - 0 2.18 3.60 2.62
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:30 Спорт Ресифе PE - Флуминензе RJ 2 - 2 1.97 3.25 3.64
01:30 Чапекоензе SC - Баия BA 1 - 1 2.01 3.21 3.57
03:00 Атлетико MG - Коринтианс SP 0 - 2 2.20 3.13 3.14
03:00 Витория Салвадор BA - Понте Прета SP 3 - 1 2.25 3.18 3.01
03:45 Атлетико GO - Гремио RS 0 - 1 4.08 3.38 1.82
03:45 Ботафого RJ - Палмейрас SP 1 - 2 2.63 3.08 2.60
03:45 Сантос SP - Фламенго RJ 3 - 2 2.59 3.12 2.60
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
18:00 Трактор Сази Табриз - Персеполис Техеран 1 - 2 3.78 2.94 1.96
19:00 Сайпа Карадж - Санат Нафт Абадан 3 - 2 2.39 2.87 2.90
19:15 Фулад Хузестан Ахваз - Нафт Техеран 1 - 1 1.68 3.06 5.26
19:30 Сепидроод Рещ - Сиах Ямеган АХ 1 - 2 2.21 2.79 3.31
Китай - ФА Къп Китай - ФА Къп Рез. 1 X 2
14:35 Шанхай ШИПГ - Тиендзин Цюендзиен 4 - 0 1.49 3.90 5.61
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
03:30 Депортиво Пасто - Индепендиенте Меделин** 2 - 1 2.03 3.12 3.44
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Алебрихес де Оахака - Веракрус 1 - 0 2.73 3.06 2.47
04:30 Америка Мексико - Атлас Гуадалахара 0 - 1 1.65 3.52 4.63
05:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Крус Асул 1 - 1 2.26 3.04 2.97
05:00 Чивас Гуадалахара - Хуарес 4 - 2 1.66 3.44 4.95
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
03:00 Коло-Коло Сантяго** - Депортес Ла Серена (1 - 4) 4 - 0 1.22 5.94 9.17
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
05:00 Платенсе (Хон) - Алианса Сан Салвадор (Елс) 1 - 2 - - -
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 ЛДУ Кито (Екв)** - Боливар Ла Пас (Бол) 1 - 0 1.84 3.39 3.91
03:45 Депортес Икике (Чил) - Индепендиенте (Арж) 1 - 2 3.16 3.32 2.09
03:45 Олимпия Асунсион (Пар) - Насионал Асунсион (Пар) 2 - 2 1.74 3.30 4.56
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:15 Бока Хуниорс (Арж) - Виляреал (Исп) 1 - 0 1.92 3.38 3.43
20:00 Еммен (Хол) - Хераклес (Хол) 2 - 0 3.80 3.95 1.68
21:30 Реал Овиедо (Исп) - Депортиво Ла Коруня (Исп) 0 - 0 2.88 3.48 2.13