Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Февруари '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28      
       
Топ факти за деня

Челси като домакин няма равенство от 11 мача

Родъръм Юнайтед като гост няма победа от 15 мача

Брадфорд Сити като домакин няма загуба от 15 мача

Нотс Каунти като гост няма равенство от 13 мача

Донкастър като домакин няма загуба от 14 мача

Плимут като гост няма равенство от 13 мача

ФСВ Франкфурт като гост 6 равенства от 9 мача

Латина като домакин 8 равенства от 11 мача

Пиза само 9 вкарани гола в 23 мача - 0.39 на мач

Читадела като домакин няма равенство от 12 мача

Аполон Смирни няма загуба от 13 мача

АЕЗ Закакиу като домакин 29 получени гола в 10 мача - 2.90 на мач

Докса Катокопия като гост само 2 вкарани гола в 10 мача - 0.20 на мач

ПСВ Айндховен като гост няма загуба от 10 мача

Базел 15 победи от 18 мача

Ливингстън няма равенство от 21 мача

Минерва Пенджаб само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Мохун Баган Калкута само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Гостареш Фулад като гост 7 равенства от 9 мача

Бани Яс като гост само загуби от 7 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Конфедерациите 2017 в Русия?

ТВ програма
F Plus
Малага - Еспаньол
14:00 на живо
Diema Sport 2
Челси - Арсенал
14:30 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Фастав Злин 16:00 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Шалке 04
16:30 на живо
Diema Sport 2
Нюкасъл - Дарби Каунти
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Атлетик Билбао 17:15 на живо
Diema Sport
Монако - Ница
18:00 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Мидълзбро
19:30 на живо
Nova Sport
Нотингам Форест - Астън Вила 19:30 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - РБ Лайпциг 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Леганес 19:30 на живо
Diema Sport
Хъл Сити - Ливърпул
20:30 на запис
Diema Sport
Дижон - Пари Сен Жермен
21:00 на живо
F Plus
Валенсия - Ейбар
21:45 на живо
Ring.BG
Болоня - Наполи
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 4 Февруари, 2017

Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Финална Фаза Рез. 1 X 2
21:00 Буркина Фасо - Гана 1 - 0 3.55 2.89 2.24
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:00 САЩ - Ямайка 1 - 0 1.38 4.19 8.49
Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Челси - Арсенал 3 - 1 1.94 3.50 4.08
17:00 Евертън - Борнемут 6 - 3 1.66 3.96 5.33
17:00 Кристъл Палас - Съндърланд 0 - 4 1.69 3.78 5.35
17:00 Саутхямптън - Уест Хям 1 - 3 1.79 3.71 4.65
17:00 Уест Бромич - Сток Сити 1 - 0 2.34 3.18 3.34
17:00 Уотфорд - Бърнли 2 - 1 2.09 3.26 3.90
17:00 Хъл Сити - Ливърпул 2 - 0 6.64 4.34 1.51
19:30 Тотнъм - Мидълзбро 1 - 0 1.29 5.71 11.61
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Барнзли - Престън 0 - 0 2.67 3.27 2.65
17:00 Бирмингам - Фулъм 1 - 0 3.69 3.51 1.99
17:00 Блекбърн - Куинс Парк Рейнджърс 1 - 0 2.41 3.22 3.00
17:00 Бристъл Сити - Родъръм Юнайтед 1 - 0 1.54 4.41 5.77
17:00 Бъртън Албион - Уулвърхямптън 2 - 1 3.32 3.18 2.26
17:00 Ипсуич - Рединг 2 - 2 3.10 3.09 2.42
17:00 Кардиф - Норич 0 - 1 2.86 3.24 2.50
17:00 Нюкасъл - Дарби Каунти 1 - 0 1.78 3.56 4.68
19:30 Нотингам Форест - Астън Вила 2 - 1 3.16 3.15 2.34
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Джилингам 2 - 2 1.58 3.73 5.79
17:00 Ковънтри - Милоул 0 - 2 3.66 3.36 1.99
17:00 Милтън - Болтън 1 - 1 2.24 3.31 3.07
17:00 Порт Вейл - Питърбъро 0 - 3 3.43 3.47 2.03
17:00 Рочдейл - Бристол Роувърс 0 - 0 2.21 3.41 3.05
17:00 Саутенд - Скънторп 3 - 1 2.67 3.32 2.52
17:00 Уолсол - Нортхямптън Таун 2 - 1 2.29 3.37 2.94
17:00 Чарлтън - Флийтууд Таун 1 - 1 2.35 3.21 2.97
17:00 Честърфийлд - Олдъм 0 - 1 2.65 3.10 2.67
17:00 Шефилд Юнайтед - Уимбълдън 4 - 0 1.51 3.98 6.24
17:00 Шросбъри Таун - Бъри 2 - 1 2.25 3.32 3.06
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Нотс Каунти 2 - 0 1.81 3.58 4.08
17:00 Барнет - Мансфийлд Таун 0 - 2 2.70 3.03 2.68
17:00 Блекпул - Колчестър 1 - 1 2.29 3.24 3.07
17:00 Гримсби Таун - Лутън Таун 1 - 1 3.00 3.22 2.31
17:00 Донкастър - Моркамб 1 - 1 1.39 4.69 7.14
17:00 Екзитър - Крю Александра 4 - 0 1.60 3.82 5.25
17:00 Кембридж Юнайтед - Плимут 0 - 1 2.39 3.17 2.92
17:00 Кроули Таун - Стивънидж Бороу 1 - 2 2.66 3.20 2.58
17:00 Лейтън Ориент - Карлайл 1 - 2 3.38 3.46 2.04
17:00 Уикъмб - Портсмут 1 - 0 3.36 3.13 2.18
17:00 Хартлипул - Йоувил 1 - 1 2.85 3.16 2.46
17:00 Челтнъм Таун - Нюпорт Каунти 1 - 1 2.06 3.40 3.39
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бромли - Торки Юнайтед 1 - 0 1.84 3.50 3.78
17:00 Гейтсхед - Саутпорт 3 - 0 1.58 3.73 5.23
17:00 Дагенъм и Редбридж - Честър 3 - 2 1.70 3.56 4.48
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Алдършот Таун 0 - 2 3.03 3.22 2.22
17:00 Рексъм - Гайзли 3 - 1 1.78 3.43 4.14
17:00 Уокинг - Солихъл Муурс отл. 2.02 3.35 3.34
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байерн Мюнхен - Шалке 04 1 - 1 1.21 6.38 13.15
16:30 Борусия М'Гладбах - Фрайбург 3 - 0 1.76 3.72 4.57
16:30 Кьолн - Волфсбург 1 - 0 2.06 3.34 3.71
16:30 Херта Берлин - Инголщат 1 - 0 2.15 3.08 3.73
16:30 Хофенхайм - Майнц 05 4 - 0 1.93 3.52 3.95
19:30 Борусия Дортмунд - РБ Лайпциг 1 - 0 1.55 4.25 5.78
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Зандхаузен - Ерцгебирге Ауе 2 - 0 1.98 3.31 3.72
14:00 Хайденхайм - Нюрнберг 2 - 3 2.04 3.34 3.50
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Веен Висбаден - Шпортфройнде Лоте 0 - 3 2.42 3.13 2.82
15:00 Дуисбург - Оснабрюк 2 - 2 1.88 3.22 4.05
15:00 Кемницер - Халешер 1 - 1 2.19 3.15 3.19
15:00 Майнц 05 II - Падерборн 0 - 1 2.65 3.16 2.53
15:00 Рот-Вайс Ерфурт - ФСВ Франкфурт 1 - 0 2.57 3.01 2.72
15:00 Холщайн Кил - Аален 2 - 2 1.72 3.31 4.91
15:00 Ян Регенсбург - Зоненхоф Гроссашпах 1 - 1 2.19 3.18 3.13
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Малага - Еспаньол 0 - 1 2.05 3.37 3.78
17:15 Барселона - Атлетик Билбао 3 - 0 1.23 6.48 11.98
19:30 Атлетико Мадрид - Леганес 2 - 0 1.29 5.02 13.12
21:45 Валенсия - Ейбар 0 - 4 1.83 3.70 4.29
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Алкоркон - Нумансия 2 - 3 1.98 2.94 4.19
19:00 Кадис - Мирандес 2 - 1 1.74 3.45 4.61
19:00 Луго - Кордоба 1 - 0 2.01 3.18 3.69
19:00 Тенерифе - Елче 2 - 0 1.75 3.31 4.78
21:00 Хуеска - Сарагоса 2 - 3 2.00 3.19 3.70
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Расинг Ферол - Паленсия отл. 1.50 3.75 5.74
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Аморебиета - Реал Унион 3 - 1 2.43 2.95 2.78
19:30 Лейоа - Реал Мадрид Кастиля 1 - 1 2.05 3.17 3.33
20:00 Самудио - Аренас Клуб де Гечо 0 - 1 2.85 3.21 2.24
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Виляреал Б - Лагостера 4 - 1 1.87 3.24 3.77
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:45 Болоня - Наполи 1 - 7 6.48 4.15 1.51
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Латина - Фрозиноне 0 - 1 2.82 2.96 2.55
16:00 Перуджа - Бреша 3 - 2 1.65 3.41 5.46
16:00 Пиза - Виртус Ентела 1 - 1 2.45 2.73 3.23
16:00 Салернитана - Новара 0 - 0 1.87 3.22 4.21
16:00 СПАЛ - Асколи 1 - 1 1.60 3.51 5.67
16:00 Специя - Тернана 2 - 0 1.69 3.29 5.27
16:00 Читадела - Про Верчели 0 - 0 1.82 3.25 4.44
19:00 Бари - Виченца 2 - 1 1.79 3.17 4.76
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Расинг Рома - Понтедера 0 - 0 2.51 2.99 2.67
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
17:30 Форли - Судтирол 1 - 3 2.16 3.02 3.15
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Вибонезе - Козенца 1 - 1 3.61 3.15 1.95
15:30 Виртус Франкавила - Акрагас 2 - 0 1.27 4.47 10.10
15:30 Реджина - Монополи 1966 0 - 0 2.32 3.01 2.90
15:30 Сиракуза - Юве Стабия 3 - 2 2.87 3.05 2.31
17:30 Паганезе - Катанзаро 1 - 2 1.90 3.11 3.84
17:30 Фоджа - Месина 3 - 0 1.33 4.25 7.92
17:30 Фонди - Мелфи 2 - 1 1.67 3.38 4.66
19:30 Казертана - Лече 1 - 0 3.28 3.10 2.07
21:30 Фиделис Андрия - Таранто 2 - 1 1.75 3.16 4.50
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Монако - Ница 3 - 0 1.53 4.16 5.98
21:00 Бордо - Рен 1 - 1 1.80 3.34 4.89
21:00 Гингам - Каен 0 - 1 1.93 3.40 4.04
21:00 Дижон - Пари Сен Жермен 1 - 3 9.92 5.30 1.30
21:00 Лил - Лориен 0 - 1 1.84 3.41 4.49
21:00 Монпелие - Бастия 2 - 1 1.83 3.48 4.46
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Брест - Сошо 2 - 0 2.18 2.94 3.46
16:00 Оксер - Орлеан 0 - 2 2.35 2.87 3.18
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
19:00 Авранш - Безие отл. 2.20 3.02 3.17
19:00 Булон - Шамбли 1 - 0 1.96 3.11 3.70
21:00 Лез Ербиер - Лион-Дюшер отл. 2.44 2.94 2.82
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Зира Баку - Капаз Ганджа 1 - 0 1.94 3.05 3.71
14:30 Сумгаит - Интер Баку 2 - 2 3.76 3.12 1.90
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Стандарт Лиеж - Кортрийк 0 - 3 1.37 4.65 7.59
21:00 Генк - Роял Ексел Мускрон 1 - 0 1.41 4.42 7.08
21:00 Ойпен - Ваасланд-Беверен 0 - 2 2.15 3.33 3.24
21:30 Остенде - Мехелен 2 - 0 1.79 3.65 4.10
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Унион Сент Жилоаз - Роял Антверпен 1 - 1 3.84 3.27 1.87
21:30 Лиерс - Тубиз 3 - 0 1.67 3.67 4.46
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Глейсис Юнайтед - Гибралтар Юнайтед 0 - 0 - - -
21:30 Лайънс Гибралтар - Линкълн Ред Импс 0 - 5 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Лариса - Керкира Корфу 1 - 1 1.97 3.05 3.99
17:15 Панайтоликос - Атромитос 2 - 0 2.26 2.92 3.36
19:30 Пас Янина - Панатинайкос 1 - 1 3.65 2.89 2.17
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Трикала - Аполон Смирни 0 - 1 2.14 2.91 3.34
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ирони Кирят Шмона - Макаби Петах Тиква 0 - 1 2.46 2.99 2.75
18:00 Апоел Хайфа - Бней Сахнин 0 - 1 2.46 2.96 2.78
18:30 Бней Йехуда - Бейтар Йерусалим 1 - 1 3.44 3.06 2.06
21:00 Макаби Тел Авив - Апоел Беер Шева 1 - 0 2.43 2.96 2.82
Исландия - Купа на Исландия Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
13:00 Акранес - Вестманаейяр 0 - 2 - - -
13:15 Кефлавик - Викингур Олафсвик 2 - 0 2.61 4.38 1.97
14:10 Стярнан Гардабаер - ФХ Хафнарфьордур** 2 - 2 2.58 3.98 2.08
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 АЕЗ Закакиу - АЕЛ Лимасол 0 - 3 14.35 6.68 1.12
17:00 Аполон Лимасол - Докса Катокопия 3 - 1 1.19 5.73 11.01
19:00 Неа Саламина - Ермис Арадипоу 0 - 0 2.21 3.13 2.97
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сейнт Андрюс ФК - Хибърниънс 1 - 2 7.36 4.93 1.29
15:00 Слима Уондърърс - Пембрук Атлета 1 - 1 1.35 4.53 6.36
17:00 Хамрун Спартанс - Балзан Ютс 0 - 1 5.52 4.39 1.43
17:15 Флориана - Моста ФК 4 - 0 1.37 4.35 6.77
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Шавеш - Боавища 0 - 0 2.16 2.99 3.55
22:30 Порто - Спортинг Лисабон 2 - 1 1.77 3.48 4.56
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Портимонензе - Академика Коимбра 0 - 0 1.59 3.38 5.79
17:30 Спортинг Брага Б - Спортинг Ковиля 0 - 1 2.50 2.99 2.76
21:00 Санта Клара - Фафе 1 - 3 1.75 3.18 4.73
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
14:00 Университатя Крайова - Волунтари 5 - 0 1.46 3.88 6.79
20:00 Динамо Букурещ - Виторул Констанца 1 - 2 2.39 3.23 2.78
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Кайлунго - Фаетано 3 - 1 - - -
16:00 Либертас - Тре Фиори 4 - 0 - - -
16:00 Тре Пене - Фиорентино 1 - 1 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Ювенес Догана 0 - 1 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Карик Рейнджърс 0 - 4 1.77 3.53 3.93
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Рез. 1 X 2
15:30 Харланд-Уолф Уелдърс - Балимина Юнайтед** 1 - 1 5.59 4.42 1.41
17:00 Арма Сити - Гленавон 0 - 2 7.89 5.49 1.25
17:00 Инститют - Линфийлд 0 - 2 7.86 5.41 1.24
17:00 Коулрейн - Тобърмор Юнайтед 1 - 0 1.10 7.35 14.63
17:00 Лоугал - Портадаун 1 - 2 3.51 3.52 1.83
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
15:15 Генчлербирлиги - Кайзериспор 2 - 3 1.85 3.32 4.24
17:30 Шанлъурфаспор - Ризеспор** 1 - 1 2.79 3.11 2.51
19:30 Истанбул Башакшехир - Галатасарай 2 - 1 2.32 3.38 2.87
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Дъ Ню Сейнтс - Кардиф Метрополитън 2 - 0 1.15 6.81 12.98
16:30 Конас Кий - Кармартън Таун 0 - 1 1.50 3.94 5.68
19:15 Бала Таун - Бангор Сити 3 - 2 2.09 3.38 3.09
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Абъристуит Таун - Еърбъс ЮК 1 - 0 1.96 3.48 3.33
16:30 Ландидно - Нютаун 1 - 2 1.97 3.38 3.42
17:00 Рил - Кевн Друидс 0 - 2 2.23 3.39 2.84
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
13:00 Хонка - ХИФК Хелзинки 3 - 0 2.32 3.32 2.73
13:30 ЮЯК Ювяскюля - МП Микели 4 - 2 1.27 5.05 8.87
14:30 Илвес Тампере** - Хака (0 - 0) 3 - 1 1.42 4.23 6.30
15:00 КТП Котка - Гранкула ИФК 2 - 2 3.32 3.35 2.01
15:15 Яро - Сейняйоен ЯК 2 - 1 9.45 5.40 1.24
17:00 Пало-Ирот Раума - Екеняс ИФ 1 - 2 7.02 3.89 1.42
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 НЕК Ниймеген - Го Ахед Игълс 1 - 2 1.88 3.40 3.97
20:45 АЗ Алкмаар - ПСВ Айндховен 2 - 4 4.12 3.78 1.75
20:45 Вилем II - Хераклес 1 - 3 1.98 3.33 3.67
21:45 Грьонинген - Екселсиор 1 - 1 1.52 4.03 5.95
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
18:45 Грасхопърс - Тун 0 - 1 2.34 3.28 2.81
21:00 Базел - Лугано 4 - 0 1.24 5.35 10.03
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:45 Вил - Ле Монт 0 - 0 1.58 3.66 5.16
18:45 Киасо - Винтертур 4 - 1 2.46 3.05 2.74
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:15 Мъдъруел - Хартс 0 - 3 3.87 3.65 1.86
17:00 Абърдийн - Партик Тисъл 2 - 0 1.54 3.96 5.70
17:00 Инвърнес КТ - Дънди ФК 2 - 2 2.10 3.26 3.39
17:00 Рейнджърс - Рос Каунти 1 - 1 1.43 4.42 6.54
17:00 Хамилтън - Килмарнък 1 - 1 2.15 3.26 3.28
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Сейнт Мирън 2 - 2 2.77 3.27 2.38
17:00 Куин ъф Саут - Грийнок Мортън 3 - 0 2.31 3.29 2.83
17:00 Фолкърк - Дънфърмлин 2 - 0 2.26 3.29 2.94
17:00 Хибърниън - Аяр Юнайтед 1 - 1 1.25 5.39 10.24
19:15 Дънди Юнайтед - Рейт Роувърс 3 - 0 1.51 3.96 5.68
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Ливингстън 2 - 2 3.00 3.44 2.12
17:00 Брихин Сити - Стенхаусмюър 2 - 2 2.27 3.47 2.75
17:00 Еърдри - Питърхед 4 - 1 2.41 3.34 2.62
17:00 Куинс парк ФК - Ийст Файф 2 - 2 2.37 3.11 2.85
17:00 Странрар - Албион Роувърс 3 - 0 1.94 3.33 3.59
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Форфар Атлетик 0 - 1 2.10 3.47 3.03
17:00 Берик Рейнджърс - Анан Атлетик 4 - 1 2.47 3.51 2.49
17:00 Единбург Сити - Клайд 0 - 0 2.55 3.32 2.49
17:00 Каудънбийт - Елгин Сити отл. 2.90 3.60 2.13
17:00 Стърлинг Албиън - Монтроуз 1 - 2 2.14 3.48 2.94
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:35 Уелингтън Финикс - Уестърн Сидни Уондърърс 1 - 3 2.28 3.42 2.91
10:50 Мелбърн Виктори - Мелбърн Сити 2 - 1 2.21 3.56 2.91
13:00 Пърт Глори - Нюкасъл Юнайтед Джетс 3 - 2 1.97 3.64 3.43
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
17:00 МК Оран - РК Релизан 2 - 2 1.56 3.28 6.20
17:00 МО Бежая - КС Константин 2 - 2 2.05 2.86 3.65
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
23:00 Атлетико Парана - Индепендиенте Ривадавия отл. - - -
23:00 Браун Адроге - Бока Унидос отл. - - -
23:00 Вия Далмине - Сантамарина отл. - - -
23:00 Гилермо Браун - Сентрал Кордоба отл. - - -
23:00 Дъглас Хейг - Фландрия отл. - - -
23:00 Институто Кордоба - Архентинос Хуниорс отл. - - -
23:00 Крусеро дел Норте - Лос Андес отл. - - -
23:00 Ол Бойс Буенос Айрес - Клуб Алмагро отл. - - -
23:00 Сан Мартин Тукуман - Химнасия Хухуй отл. - - -
23:00 Спортиво Естудиантес - Хувентуд Унида Гуалегуайчу отл. - - -
23:00 Чакарита Хуниорс - Нуева Чикаго отл. - - -
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:45 Бахрейн Клуб - Ал Наджма 1 - 1 2.97 3.19 2.14
18:00 Ал Рифа - Манама Клуб 0 - 1 2.99 3.26 2.09
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Боливар Ла Пас - Петролеро Якуиба 3 - 0 1.14 6.18 14.12
23:15 Блуминг Санта Крус - Университарио Сукре 4 - 2 1.69 3.56 4.23
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Атлетико Сокопо - Депортиво Тачира 1 - 2 3.60 3.35 1.88
21:00 Метрополитанос - Замора Баринас 0 - 3 5.05 3.93 1.52
23:00 Минерос де Гуаяна - Депортиво Лара 2 - 1 2.00 3.24 3.33
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Универсидад Католика Кито - Клан Хувенил 5 - 1 - - -
23:00 Фуерса Амария - Ел Национал Кито 3 - 0 1.42 4.00 6.50
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:05 Минерва Пенджаб - Мумбай 2 - 1 2.66 2.98 2.51
15:35 Мохун Баган Калкута - Айзол 3 - 2 1.61 3.56 4.91
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
13:30 Машхад ФК - Гостареш Фулад 1 - 1 3.22 2.60 2.39
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
15:35 Ал-Гарафа Доха - Ал-Уакра 0 - 0 1.31 5.03 6.51
15:35 Ум Салал - Ал-Харитият 0 - 0 1.90 3.48 3.36
17:45 Муайдар Доха - Ал-Араби Доха 1 - 1 3.94 3.88 1.66
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:45 Кортулуа - Депортиво Пасто 0 - 4 3.40 3.03 2.09
22:15 Хагуарес де Кордоба - Депортес Толима 1 - 0 3.04 2.95 2.31
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
10:45 ПКНС ФК - Селангор 5 - 3 2.50 3.50 2.40
14:15 Саравак ФА - Паханг 0 - 1 2.87 3.53 2.07
15:00 Перак - Мелака Юнайтед 3 - 2 1.90 3.52 3.30
15:00 Т-Тийм - Пенанг 1 - 0 1.98 3.61 3.03
15:00 Фелда Юнайтед - Кедах 1 - 1 2.34 3.45 2.51
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Дифа Ел Хадида - ИР Танжер 4 - 1 2.24 2.70 3.36
17:00 КАК Кенитра - Раджа Казабланка 0 - 2 4.28 2.88 1.89
18:00 ШР Ал Хосейма - Олимпик Сафи 0 - 0 2.38 2.68 3.14
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:30 Пуебла - Атлас Гуадалахара 1 - 1 2.36 3.12 2.87
05:30 Веракрус - Хагуарес де Чиапас 2 - 0 2.19 3.12 3.19
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Атланте Канкун - Селая 1 - 2 1.98 3.17 3.45
04:00 Корекаминос УАТ - Кафеталерос де Тапачула 1 - 0 1.74 3.28 4.35
05:00 Алебрихес де Оахака - Леонес Негрос де ла У. де Г. 0 - 0 2.00 3.12 3.45
05:36 Симаронес де Сонора - Тампико Мадеро 1 - 0 2.14 3.02 3.19
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
15:15 Хата Клуб Дубай - Бани Яс 0 - 1 2.00 3.57 3.03
18:15 Ал Шабаб Дубай - Емирейтс Клуб 0 - 4 1.77 3.50 3.94
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Генерал Диаз - Спортиво Лукеньо 2 - 1 2.93 3.19 2.21
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
20:00 Универсидад Сан Мартин - Алианса Атлетико 0 - 1 1.82 3.59 3.71
22:30 Универсидад де Кахамарка - Комерсиантес Унидос 2 - 0 1.86 3.33 3.81
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:50 Ал Вехда Мека - Ал Файсали 0 - 1 2.39 3.30 2.59
19:20 Ал Халеедж Сайхат - Ал Насър Рияд 0 - 3 4.97 3.88 1.54
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Серо Монтевидео - Расинг Клуб Монтевидео 1 - 0 2.42 3.24 2.60
22:00 Суд Америка Монтевидео - Феникс Монтевидео 0 - 2 2.76 3.15 2.34
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Маратон Сан Педро - Реал Еспаня 1 - 3 2.24 3.17 2.83
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Сантяго Уондърърс - О'Хигинс Ранкагуа отл. - - -
02:30 Депортес Темуко - Уачипато Талкауано отл. 2.43 3.26 2.63
17:00 Антофагаста - Евертън Виня дел Мар 0 - 2 2.23 3.22 2.99
23:00 Унион Еспаньола - Коло-Коло Сантяго 0 - 3 2.47 3.25 2.61
Япония - Други Япония - Други Рез. 1 X 2
04:00 Ависпа Фукуока - В-Варен Нагазаки 4 - 0 2.10 3.05 3.15
07:00 Кашима Антлърс - Йокохама ФК 0 - 1 1.33 4.33 7.25
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
09:30 Молде (Нор) - Хакен (Шве) 3 - 2 - - -
11:00 Осиек (Хър) - Рубин Казан (Рус) 2 - 1 3.23 3.59 1.90
11:30 Малмьо (Шве) - Йостерсунд (Шве) 0 - 2 1.68 4.00 3.78
13:30 ФК Копенхаген (Дан) - Чонбук Хюндай Моторс (Кор) 0 - 1 1.52 4.05 4.92
14:00 Индепендиенте (Арж) - Сан Лоренцо де Алмагро (Арж) 0 - 1 - - -
14:00 Лилестрьом (Нор) - Сарпсборг 08 (Нор) 4 - 0 2.06 3.58 2.92
14:00 Тигре Виктория (Арж) - Дефенса и Хустисия (Арж) 1 - 1 - - -
14:00 Унион Санта Фе (Арж) - Патронато Парана (Арж) 1 - 2 - - -
14:00 Химнасия Ла Плата (Арж) - Арсенал Саранди (Арж) 2 - 0 - - -
15:00 Волфсбергер (Авс) - Лиферинг Залцбург (Авс) 2 - 0 1.42 4.44 5.35
15:00 Матерсбург (Авс) - Капфенберг (Авс) 3 - 0 1.44 4.24 5.50
15:00 Юргорден (Шве) - Риека (Хър) 0 - 1 4.26 3.59 1.66
16:00 Лудогорец Разград (Бъл) - Фастав Злин (Чех) 2 - 1 - - -
16:15 Алтах (Авс) - Вакер Инсбрук (Авс) 1 - 1 1.44 4.63 5.25
16:30 Хорсенс (Дан) - Съннам (Кор) 2 - 1 1.95 3.90 3.00
17:00 Сундсвал (Шве) - Левангер (Нор) 5 - 1 - - -
18:00 ФК Оренбург (Рус) - Словачко (Чех) 2 - 3 - - -
21:45 Орхус (Дан) - Дебрецен (Унг) 0 - 2 2.40 3.44 2.51