Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Август '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 252627
28293031   
       
Топ факти за деня

Динамо Тбилиси като домакин няма равенство от 10 мача

Тулевик Вилянди като гост 8 загуби от 9 мача

ФКИ Талин като домакин 42 вкарани гола в 11 мача - 3.82 на мач

Корк Сити като гост 10 победи от 11 мача

Сфинтул Георге Суручен само 2 вкарани гола в 4 мача - 0.50 на мач

Гнистан Хелзинки като домакин няма победа от 8 мача

Бхаянгкара ФК няма равенство от 17 мача

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Diema
Славия - Берое
18:00 на живо
Diema Sport
Пирин Благоевград - Черно море 21:00 на живо
Nova Sport
Съндърланд - Дарби Каунти 21:45 на живо
Diema Sport 2
Монако - Тулуза
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 4 Август, 2017

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Нотингам Форест - Милоул 1 - 0 1.97 3.39 3.81
21:45 Съндърланд - Дарби Каунти 1 - 1 2.64 3.12 2.78
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Зандхаузен - Инголщат 1 - 0 3.30 3.08 2.24
19:30 Унион Берлин - Холщайн Кил 4 - 3 1.81 3.43 4.30
21:30 Кайзерслаутерн - Дармщат 98 1 - 1 2.65 3.04 2.70
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Цвикау - Рот-Вайс Ерфурт 1 - 1 1.80 3.15 4.46
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Монако - Тулуза 3 - 2 1.31 5.21 9.33
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Аячо - Брест 2 - 1 2.55 2.87 2.87
21:00 Бурж-Перона - Париж ФК 1 - 2 2.37 2.91 3.09
21:00 Газелек Аячо - Лориен 0 - 0 2.40 3.04 2.90
21:00 Клермонт Фут - Тур 2 - 0 2.07 3.09 3.52
21:00 Кювили-Руан - Сошо 1 - 1 2.92 2.94 2.45
21:00 Ланс - Ним 1 - 2 1.97 3.14 3.77
21:00 Льо Авър - Оксер 4 - 1 1.87 3.07 4.38
21:00 Нанси - Шамоа Ниор 0 - 0 1.79 3.14 4.63
21:00 Шатору - Валансиен 0 - 1 2.03 2.97 3.80
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Антанта ССГ - Гренобъл Фут 38 0 - 3 2.20 2.97 3.10
21:00 Булон - Авранш 1 - 0 1.93 3.13 3.74
21:00 Дюнкерк - Консолат Марсилия 3 - 2 1.96 3.26 3.45
21:00 Конкарно - Лавал 0 - 1 2.68 3.01 2.49
21:00 Кретей-Луситанос - Шоле 0 - 5 2.11 3.05 3.23
21:00 Лез Ербиер - Безие 0 - 1 2.39 2.97 2.86
21:00 Ред Стар Париж - По 1 - 1 2.11 3.04 3.29
21:00 Шамбли - Лион-Дюшер 0 - 1 2.19 3.02 3.17
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
19:30 Аустрия Лустенау - Винер Нойщат 2 - 3 1.78 3.59 3.92
19:30 Блау-Вайс Линц - Лиферинг Залцбург 2 - 3 2.66 3.11 2.51
19:30 ВСГ Ватенс - Капфенберг 3 - 1 1.82 3.54 3.75
19:30 Рийд - Флоридсдорфер АК 3 - 2 1.20 5.68 10.83
21:30 Хартберг - Вакер Инсбрук отл. 2.38 3.36 2.64
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Ширак Гюмри - Алашкерт Ереван 2 - 1 3.41 3.12 1.97
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 Стандарт Лиеж - Генк 2 - 1 1.93 3.37 3.84
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Беершот Вилрийк - Унион Сент Жилоаз 3 - 0 2.36 3.24 2.73
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Широки Брег - Челик Зеница 4 - 0 1.25 4.69 10.11
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Славия - Берое 1 - 4 2.26 2.97 3.08
21:00 Пирин Благоевград - Черно море 1 - 1 3.42 3.04 2.08
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Динамо Тбилиси - Дила Гори 5 - 0 1.28 4.93 7.74
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Хорсенс - Силкеборг 1 - 0 2.26 3.22 3.11
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Нарва Транс - Тулевик Вилянди 1 - 2 1.28 4.73 8.20
19:00 Таммека Тарту - Силамае Калев 3 - 1 2.30 3.34 2.58
19:30 ФКИ Талин - Номе Калю 1 - 2 2.33 3.33 2.57
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Брей Уондърърс 0 - 0 2.11 3.29 3.17
21:45 Дрогеда Юнайтед - Корк Сити 0 - 1 11.82 5.88 1.19
21:45 Дъндолк - Лимерик 3 - 0 1.21 5.85 10.18
22:00 Фин Харпс - Голуей ФК 1 - 3 2.19 3.18 3.12
22:00 Шамрок Роувърс - Дери Сити 0 - 2 2.21 3.16 3.07
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Уексфорд Ютс 1 - 1 2.63 3.32 2.40
21:45 Кабинтили - Уотърфорд Юнайтед 1 - 1 4.77 3.49 1.65
21:45 Шелбърн - УК Дъблин 1 - 1 2.69 3.19 2.42
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
20:30 ЮС Хостерт - Ф91 Дюделанж 2 - 1 11.57 5.66 1.17
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Сперанца Ниспорен - Зимбру Кишинев 1 - 0 2.87 3.15 2.24
18:00 Сфинтул Георге Суручен - Спикул Кишкарен 4 - 3 2.48 3.06 2.62
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Пяст Гливице - Шльонск Вроцлав 1 - 1 2.40 3.14 2.88
21:30 Висла Плоцк - Висла Краков 0 - 1 3.12 3.15 2.25
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Рух Хожов - Хробри Глогов 0 - 1 2.71 3.11 2.48
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:30 Поли Тимишоара - Ювентус Букурещ 2 - 1 1.77 3.26 4.59
21:00 Волунтари - Ботошани 1 - 3 2.25 3.13 3.05
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Анжи Махачкала - ФК Ростов 0 - 1 3.03 2.72 2.57
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:30 Сеница - Слован Братислава 1 - 1 12.46 5.16 1.21
20:00 Татран Прешов - Нитра 0 - 4 2.41 3.13 2.66
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Алуминий Кидричево - Целие 2 - 2 2.38 3.03 2.78
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Напредак Крушевац - Радник Сурдулица 1 - 2 1.36 3.96 8.53
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Волин Луцк - Жемчужина Одеса 1 - 3 1.98 3.20 3.35
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Интер Турку - ХИФК Хелзинки 3 - 0 1.75 3.50 4.38
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Гнистан Хелзинки - ТПС Турку 1 - 0 6.73 4.45 1.36
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ФК Еспоо - КяПа Хелзинки 2 - 1 2.59 3.49 2.23
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:00 Истра 1961 - Локомотив Загреб 1 - 2 2.27 3.09 3.01
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Усти над Лабем - Баник Соколов 2 - 1 2.02 3.25 3.21
20:30 Зноймо - Храдец Кралове 1 - 3 2.80 3.25 2.22
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Раперсвил-Йона - Сервет 0 - 1 3.86 3.61 1.75
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Дегерфорш - Йоргрите 3 - 0 2.16 3.33 3.01
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Стронгест Ла Пас - Спорт Бойс Уорнес 5 - 1 1.21 5.48 9.78
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:30 Атлетико PR - Авай SC 5 - 0 1.60 3.45 5.69
01:30 Сао Пауло SP - Коритиба PR 1 - 2 1.50 3.76 6.27
02:00 Васко да Гама RJ - Крузейро MG 0 - 3 2.77 3.01 2.51
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Мадура Юнайтед - Персела Ламонган 2 - 1 1.30 4.70 7.39
14:30 Бхаянгкара ФК - Арема Маланг 2 - 1 1.67 3.52 4.22
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
19:00 Зоб Ахан Исфахан - Гостареш Фулад 3 - 0 1.63 3.02 6.01
19:30 Естеглал Техеран - Естеглал Хузестан 0 - 0 1.61 3.18 5.91
19:30 Падидех Хорасан Машхад - Сепахан Исфахан 4 - 0 3.05 2.69 2.40
19:30 Парс Джонуби Джем - Пейкан Техеран 3 - 2 2.16 2.76 3.50
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
03:00 Ла Екуидад Богота - Санта Фе Богота 1 - 2 3.26 2.94 2.14
Малайзия - Други Малайзия - Други Рез. 1 X 2
11:45 АТМ ФА - Сабах ФА 0 - 2 2.48 3.75 2.25
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Хоуганг Юнайтед - Уориърс ФК 0 - 1 3.43 3.48 1.86
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
03:00 Олимпия Тегусигалпа (Хон) - ЛД Алахуеленсе (Крк) 2 - 0 2.26 3.12 2.79
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Естудиантес Ла Плата (Арж) - Насионал Потоси (Бол) 2 - 0 1.15 6.43 14.46
03:45 Хуниор Баранкиля (Кол)** - Депортиво Кали (Кол) 1 - 1 1.53 3.62 6.04
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:30 Велес Сарсфийлд (Арж) - Сан Мартин Сан Хуан (Арж) 2 - 1 - - -
16:00 Дефенса и Хустисия (Арж) - Химнасия Ла Плата (Арж) 1 - 1 - - -
17:00 Османлиспор (Тур) - Кардемир Карабукспор (Тур) 1 - 2 2.54 3.21 2.45
17:00 Торино (Ита) - Хъдърсфийлд (Анг) 2 - 2 2.01 3.40 3.21
17:00 Уест Хям (Анг) - Манчестър Сити (Анг) 0 - 3 7.45 4.81 1.31
19:00 Генчлербирлиги (Тур) - Йени Малатияспор (Тур) 1 - 0 1.68 3.34 4.54
20:00 Ейбар (Исп) - Спортинг Хихон (Исп) 2 - 3 2.23 3.26 2.80
21:00 Барселона Б (Исп) - Жирона (Исп) 2 - 2 3.67 3.46 1.84
21:00 Химнастик де Тарагона (Исп) - Барселона (Исп) 1 - 1 11.36 5.88 1.18
21:45 Лестър (Анг) - Борусия М'Гладбах (Гер) 2 - 1 1.94 3.48 3.39