Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Ноември '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
       
Топ факти за деня

Ипсуич няма равенство от 14 мача

Нотингам Форест няма равенство от 15 мача

Шефилд Юнайтед няма равенство от 15 мача

Фрайбург като домакин 4 равенства от 5 мача

Хамбургер като домакин само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Вюрцбургер Кикерс като домакин няма победа от 7 мача

Магдебург няма равенство от 14 мача

Падерборн като домакин само победи от 7 мача

Алавес 9 загуби от 10 мача

Барселона 9 победи от 10 мача

Севиля Атлетико няма победа от 12 мача

Фиделис Андрия няма победа от 10 мача

Пари Сен Жермен 34 вкарани гола в 11 мача - 3.09 на мач

Витоша Бистрица няма победа от 14 мача

Нефтохимик Бургас като гост само загуби от 7 мача

Левадия Талин като домакин няма загуба от 17 мача

Флора Талин като гост няма загуба от 17 мача

Вапрус Пярну като гост няма равенство от 17 мача

Тулевик Вилянди като гост 62 получени гола в 17 мача - 3.65 на мач

Прогрес Нидеркорн 28 вкарани гола в 9 мача - 3.11 на мач

Лия Атлетик 8 загуби от 9 мача

Порто 9 победи от 10 мача

Енисей Красноярск като домакин само победи от 8 мача

Мурата само загуби от 6 мача

Коулрейн 12 победи от 13 мача

Комарно 44 получени гола в 14 мача - 3.14 на мач

Марибор няма загуба от 14 мача

Сутиеска Никшич няма загуба от 13 мача

Баник Острава като домакин само равенства от 5 мача

Норбю като гост няма равенство от 14 мача

Варберг БоИС като гост няма победа от 14 мача

ИФК Люлео като гост няма победа от 12 мача

Селтик като гост само победи от 5 мача

Брихин Сити няма победа от 11 мача

Каудънбийт само 3 вкарани гола в 10 мача - 0.30 на мач

Олимпо Баия Бланка само 2 вкарани гола в 7 мача - 0.29 на мач

Сан Мартин Тукуман 5 равенства от 6 мача

Емелек Гуаякил като домакин само победи от 7 мача

Зарзис нито един вкаран гол в 7 мача

Шуртан Гузар като гост няма победа от 12 мача

Анкета

Ще успее ли в Неделя (26.11.17) Валенсия да победи Барселона в дербиото на кръга в Ла Лига?

ТВ програма
Diema
Етър Велико Търново - Витоша Бистрица 13:00 на живо
F Plus
Валенсия - Леганес
14:00 на живо
Diema Sport 2
Сток Сити - Лестър
14:30 на живо
Diema Sport
Берое - Дунав Русе
15:00 на живо
EuroSport 2
Хамбургер - Щутгарт
16:30 на живо
Diema Sport 2
Астън Вила - Шефилд Уензди 17:00 на живо
Sport  Plus HD
Депортиво Ла Коруня - Атлетико Мадрид 17:15 на живо
Diema Sport
Левски София - Локомотив Пловдив 17:30 на живо
Nova Sport
Анже - Пари Сен Жермен
18:00 на живо
Ring.BG
Болоня - Кротоне
19:00 на живо
Diema Sport 2
Уест Хям - Ливърпул
19:30 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 19:30 на живо
Nova Sport
Монако - Гингам
21:00 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Севиля
21:45 на живо
Ring.BG
Дженоа - Сампдория
21:45 на живо
Nova Sport
Брентфорд - Лийдс
23:00 на запис
F Plus
Ботафого RJ - Флуминензе RJ 23:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 4 Ноември, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Сток Сити - Лестър 2 - 2 2.61 3.27 2.83
17:00 Нюкасъл - Борнемут 0 - 1 1.83 3.56 4.61
17:00 Саутхямптън - Бърнли 0 - 1 1.64 3.62 6.39
17:00 Суонзи - Брайтън 0 - 1 2.45 3.05 3.25
17:00 Хъдърсфийлд - Уест Бромич 1 - 0 2.68 2.95 3.04
19:30 Уест Хям - Ливърпул 1 - 4 5.81 4.31 1.57
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Бристъл Сити - Кардиф 2 - 1 2.46 3.30 2.86
17:00 Астън Вила - Шефилд Уензди 1 - 2 2.04 3.41 3.60
17:00 Барнзли - Бирмингам 2 - 0 2.39 3.37 2.90
17:00 Болтън - Норич 2 - 1 3.60 3.48 2.02
17:00 Дарби Каунти - Рединг 2 - 4 1.77 3.49 4.78
17:00 Ипсуич - Престън 3 - 0 2.71 3.31 2.59
17:00 Милоул - Бъртън Албион 0 - 1 1.72 3.65 4.92
17:00 Нотингам Форест - Куинс Парк Рейнджърс 4 - 0 2.37 3.39 2.92
17:00 Шефилд Юнайтед - Хъл Сити 4 - 1 1.81 3.59 4.36
19:30 Брентфорд - Лийдс 3 - 1 1.91 3.69 3.79
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ийстли - Честър 2 - 2 1.72 3.46 4.50
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
17:00 Блекбърн - Барнет 3 - 1 1.40 4.41 7.38
17:00 Боръм Ууд - Блекпул 2 - 1 3.66 3.38 1.96
17:00 Брадфорд Сити - Честърфийлд 2 - 0 1.47 4.30 5.95
17:00 Джилингам - Лейтън Ориент 2 - 1 1.79 3.64 4.05
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Донкастър 2 - 6 4.71 3.65 1.68
17:00 Йоувил - Саутенд 1 - 0 4.32 3.63 1.75
17:00 Карлайл - Олдъм 3 - 2 2.82 3.25 2.40
17:00 Крю Александра - Родъръм Юнайтед 2 - 1 4.10 3.71 1.79
17:00 Лутън Таун - Портсмут 1 - 0 2.35 3.33 2.85
17:00 Моркамб - Хартлипул 3 - 0 2.03 3.32 3.53
17:00 Нортхямптън Таун - Скънторп 0 - 0 3.08 3.28 2.24
17:00 Питърбъро - Транмиър Роувърс 1 - 1 1.59 3.97 5.10
17:00 Плимут - Гримсби Таун 1 - 0 2.05 3.25 3.56
17:00 Рочдейл - Бромли 4 - 0 1.34 4.78 7.70
17:00 Уигън - Кроули Таун 2 - 1 1.27 5.24 9.78
17:00 Уимбълдън - Линкълн Сити 1 - 0 2.11 3.07 3.59
17:00 Файлд - Кидерминстър Хариърс 4 - 2 1.65 3.81 4.74
17:00 Форест Грийн Роувърс - Макълсфийлд Таун 1 - 0 2.08 3.33 3.35
17:00 Херефорд Юнайтед - Телфорд Юнайтед 1 - 0 1.97 3.72 3.37
17:00 Челтнъм Таун - Мейдстоун Юнайтед 2 - 4 1.65 3.77 4.79
17:00 Шросбъри Таун - Алдършот Таун 5 - 0 1.44 4.23 6.95
19:15 Нюпорт Каунти - Уолсол 2 - 1 2.79 3.26 2.44
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Байер Леверкузен 1 - 1 3.17 3.62 2.14
16:30 Борусия М'Гладбах - Майнц 05 1 - 1 1.61 4.04 5.33
16:30 РБ Лайпциг - Хановер 96 2 - 1 1.45 4.57 6.71
16:30 Фрайбург - Шалке 04 0 - 1 3.65 3.38 2.05
16:30 Хамбургер - Щутгарт 3 - 1 2.67 3.20 2.69
19:30 Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 1 - 3 3.42 3.79 1.99
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Айнтрахт Брауншвайг - Дармщат 98 2 - 2 1.97 3.41 3.62
14:00 Унион Берлин - Санкт Паули 1 - 0 1.78 3.54 4.36
14:00 Ян Регенсбург - Гройтер Фюрт 3 - 2 2.30 3.29 2.97
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аален - Карл Цайс Йена 3 - 1 2.02 3.21 3.54
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Халешер 1 - 0 1.90 3.32 3.85
15:00 Магдебург - Веен Висбаден 0 - 0 2.15 3.13 3.30
15:00 Мепен - Кемницер 3 - 2 2.18 3.28 3.09
15:00 Падерборн - Оснабрюк 3 - 0 1.72 3.54 4.45
15:00 Цвикау - Унтерхахинг 1 - 3 2.46 3.21 2.70
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Валенсия - Леганес 3 - 0 1.51 4.15 6.61
17:15 Депортиво Ла Коруня - Атлетико Мадрид 0 - 1 4.55 3.53 1.82
19:30 Алавес - Еспаньол 1 - 0 2.77 2.97 2.81
21:45 Барселона - Севиля 2 - 1 1.21 7.29 11.16
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Райо Валекано - Албасете 1 - 1 1.50 3.79 6.69
19:00 Севиля Атлетико - Тенерифе 1 - 1 3.19 2.96 2.33
21:00 Лорка - Кордоба 1 - 0 2.26 3.05 3.20
21:30 Реус Депортиу - Спортинг Хихон 1 - 0 2.93 2.92 2.51
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Корухо - Атлетико Мадрид Б 1 - 2 1.95 3.16 3.64
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Реал Сосиедад Б - Реал Унион 2 - 0 1.83 3.24 3.97
18:00 Аморебиета - Исара 5 - 0 1.86 3.20 3.87
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Бетис Б - Гранада Б 1 - 2 2.47 2.98 2.73
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Болоня - Кротоне 2 - 3 1.81 3.31 4.93
21:45 Дженоа - Сампдория 0 - 2 2.58 3.18 2.79
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Бреша - Венеция 1 - 2 2.35 2.99 3.12
16:00 Виртус Ентела - Чезена 2 - 2 2.29 3.16 3.09
16:00 Карпи - Асколи 4 - 2 1.85 3.22 4.31
16:00 Новара - Про Верчели 0 - 1 1.88 3.22 4.21
16:00 Салернитана - Бари 2 - 2 2.50 3.10 2.80
16:00 Фоджа - Кремонезе 2 - 3 1.92 3.47 3.68
16:00 Фрозиноне - Парма 2 - 1 1.76 3.33 4.67
16:00 Читадела - Тернана 1 - 1 1.60 3.70 5.51
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Олбия - Джиана Ерминио 3 - 0 1.72 3.34 4.32
21:30 Сиена - Ливорно 1 - 2 2.38 3.04 2.78
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Сиракуза - Паганезе 2 - 3 1.49 3.67 5.98
17:30 Виртус Франкавила - Катанзаро 1 - 0 2.00 3.17 3.43
17:30 Катания - Бишелие 1913 4 - 1 1.61 3.49 4.97
17:30 Козенца - Расинг Фонди 1 - 1 1.78 3.25 4.16
17:30 Матера - Юве Стабия 1 - 1 1.97 3.17 3.52
19:30 Казертана - Реджина 0 - 0 2.26 3.02 3.01
19:30 Трапани - Акрагас 1 - 0 1.46 3.87 6.02
21:30 Ренде 1968 - Сикула Леонцио 1 - 0 2.19 3.04 3.13
21:30 Фиделис Андрия - Лече 1 - 1 4.29 3.34 1.74
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Анже - Пари Сен Жермен 0 - 5 9.80 5.70 1.28
21:00 Монако - Гингам 6 - 0 1.46 4.42 6.60
21:00 Монпелие - Амиен 1 - 1 1.74 3.26 5.63
21:00 Нант - Тулуза 2 - 1 1.98 2.99 4.56
21:00 Троа - Страсбург 3 - 0 2.67 3.22 2.67
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
15:55 Нанси - Ланс 1 - 1 2.30 3.03 3.10
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Лион-Дюшер - Гренобъл Фут 38 2 - 4 2.59 2.74 2.81
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Щурм Грац - Рапид Виена 0 - 0 2.37 3.28 2.86
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг - Волфсбергер 0 - 0 1.89 3.50 3.78
19:30 Алтах - ЛАСК Линц 2 - 4 2.52 3.15 2.73
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Габала - Сабаил Баку 3 - 1 1.17 5.82 11.03
16:00 Сумгаит - Кешля 3 - 1 2.18 3.07 3.01
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Камза - Партизани Тирана 1 - 0 3.40 3.00 2.05
15:00 Луфтетари - Люшня 2 - 0 - - -
18:00 Теута - Лачи 1 - 1 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Пюник Ереван - Гандзасар Капан 0 - 0 3.16 3.14 2.09
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Крумкачи Минск - Гомел 0 - 1 2.28 3.14 2.83
14:00 Нафтан - Шахтьор Солигорск 1 - 5 15.78 6.99 1.11
18:00 Неман - Динамо Брест 0 - 2 2.81 3.09 2.34
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Генк - Локерен 0 - 0 1.34 4.83 8.32
21:00 Мехелен - Кортрийк 2 - 0 1.69 3.87 4.53
21:00 Сент Трюиден - Ойпен 4 - 4 1.78 3.71 4.11
21:30 Ваасланд-Беверен - Роял Ексел Мускрон 2 - 0 1.64 3.93 4.84
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Витез - Железничар Сараево 1 - 1 6.40 3.71 1.45
14:30 Младост Добой Какан - Борац Баня Лука 2 - 1 1.88 3.27 3.61
14:30 Слобода Тузла - Крупа 2 - 2 2.06 3.18 3.16
14:30 Челик Зеница - Широки Брег 1 - 4 4.50 3.55 1.64
15:30 Жрински Мостар - Радник Биелина 3 - 0 1.31 4.46 7.73
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
13:00 Етър Велико Търново - Витоша Бистрица 2 - 0 1.36 4.55 6.59
15:00 Берое - Дунав Русе 1 - 1 1.78 3.37 4.11
17:30 Левски София - Локомотив Пловдив 1 - 0 1.42 4.09 6.73
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:30 Ботев Враца - Оборище Панагюрище 1 - 0 1.56 3.75 5.00
14:30 Ботев Гълъбово - Марица Пловдив 1 - 1 1.87 3.40 3.60
14:30 Локомотив Горна Оряховица - Черноморец Балчик 3 - 0 2.35 3.25 2.65
14:30 Струмска Слава Радомир - Поморие 1 - 2 2.50 3.30 2.45
14:30 Царско Село София - Нефтохимик Бургас 5 - 1 1.24 4.90 8.61
15:30 Созопол - Локомотив София 0 - 0 8.75 5.00 1.25
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Гибралтар Финикс - Юръп 3 - 3 - - -
21:30 Лайънс Гибралтар - Сейнт Джоузеф 0 - 2 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Колхети-1913 Поти - Дила Гори 1 - 0 2.50 4.29 2.10
13:00 Локомотив Тбилиси - Шукура Кобулети 2 - 2 1.38 4.35 5.94
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Панайтоликос - Ксанти 1 - 3 2.10 2.92 3.85
17:15 Атромитос - Паниониос Атина 0 - 0 2.20 2.91 3.58
19:30 Астерас Триполис - Панатинайкос 1 - 0 2.83 2.83 2.69
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аполон Понту - Спарти 0 - 0 1.33 4.01 8.62
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Нордселанд - Лингби 2 - 2 1.84 3.82 3.75
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Левадия Талин - Флора Талин 0 - 0 1.97 3.55 3.09
13:00 Номе Калю - Нарва Транс 8 - 1 1.30 4.44 8.42
13:00 Пайде Линнамеесконд - Вапрус Пярну 3 - 2 1.21 5.78 8.89
13:00 Силамае Калев - Тулевик Вилянди 0 - 1 1.61 4.05 4.13
13:00 ФКИ Талин - Таммека Тарту 1 - 1 1.25 5.14 8.41
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Акре - МС Ашдод 1 - 0 2.85 3.08 2.36
18:15 Макаби Нетаня - Апоел Хайфа 2 - 0 2.37 3.25 2.69
20:30 Бней Йехуда - Бейтар Йерусалим 3 - 2 3.87 3.30 1.86
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Анортозис - Олимпиакос Никозия 5 - 1 1.17 5.72 12.36
18:00 Докса Катокопия - Етникос Ахна 4 - 2 1.61 3.57 4.74
19:00 Арис Лимасол - Омония Никозия 2 - 2 6.53 4.36 1.37
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Вентспилс - Спартакс Юрмала 2 - 3 1.73 3.47 4.09
14:00 Йелгава - Ригас 1 - 0 4.12 3.48 1.72
14:00 ФК Лиепая - Метта ЛУ Рига 1 - 0 1.33 4.44 7.36
Литва - Група за Титлата Литва - Група за Титлата Рез. 1 X 2
13:00 Жалгирис Вилнюс - Лиетава Йонава 2 - 4 1.13 7.30 11.72
15:00 Атлантас Клайпеда - Утенис Утена 2 - 2 1.98 3.23 3.33
18:00 ФК Тракай - Судува Мариямполе 1 - 0 3.03 3.18 2.15
Литва - Други Литва - Други Рез. 1 X 2
13:00 Стумбрас Каунас - Банга Гарджай 3 - 0 1.33 4.91 6.30
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 Прогрес Нидеркорн - РМ Хам Бенфика 1 - 3 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гзира Юнайтед - Моста ФК 2 - 2 1.39 4.49 5.78
15:00 Таршин Рейнбоус - Лия Атлетик 2 - 3 1.89 3.74 3.13
17:00 Балзан Ютс - Биркиркара 2 - 1 1.62 3.83 4.31
17:15 Хамрун Спартанс - Нашар Лайънс 2 - 0 1.63 3.69 4.42
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Динамо-Авто Тираспол - Сперанца Ниспорен 0 - 3 - - -
14:00 Петрокуб Хинчещ - Заря Белци 1 - 1 - - -
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Молде - Кристиансунд 0 - 1 1.57 3.73 5.67
Норвегия - Плейофи Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Нутоден** - Рауфос 2 - 1 2.13 3.43 2.90
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Висла Плоцк - Ягиелония Бялисток 1 - 2 2.60 3.15 2.67
19:00 Висла Краков - Сандеця Нови Сонч 3 - 0 1.86 3.35 4.17
21:30 Гурник Забже - Лех Познан 3 - 1 3.32 3.29 2.11
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Одра Ополе - ГКС Тихи 1 - 0 2.31 3.13 2.91
14:00 Пуща Неполомице - Погон Шедълце 2 - 3 2.00 3.11 3.63
15:00 Раков Ченстохова - Гурник Ленчна 3 - 1 1.70 3.47 4.50
17:00 Вигри Сувалки - Подбескидзе 3 - 0 1.94 3.26 3.62
17:00 Хойничанка Хойнице - Миедж Легница 0 - 0 2.75 3.07 2.45
19:00 ГКС Катовице - Олимпия Груджьондз 2 - 0 1.97 3.17 3.64
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Морейрензе - Портимонензе 1 - 1 2.41 3.17 2.87
18:00 Тондела - Боавища 3 - 2 2.31 2.96 3.23
20:15 Ещорил Прая - Рио Аве 0 - 2 3.12 3.03 2.34
22:30 Порто - Белененсеш 2 - 0 1.14 7.29 14.99
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Виторул Констанца - Сепси Сфънту Георге 3 - 0 1.40 4.17 7.50
20:45 Газ Метан Медиаш - Динамо Букурещ 0 - 3 3.88 3.11 1.95
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:30 ФК Тосно - ФК Краснодар 1 - 3 3.64 3.17 2.03
18:00 Ахмат Грозни - ФК Ростов 1 - 0 2.35 2.87 3.24
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
07:00 Луч-Енергия Владивосток - ФК Химки 1 - 1 2.17 2.90 3.36
10:30 Зенит Санкт Петербург 2 - ФК Тюмен 1 - 2 2.23 3.12 2.97
12:00 Енисей Красноярск - Сибир Новосибирск 0 - 0 1.38 4.03 7.53
13:00 Авангард Курск - Криля Советов 2 - 4 3.98 3.11 1.88
13:00 Олимпиец Нижни Новгород - Том Томск 0 - 0 2.02 2.99 3.65
13:00 Ротор Волгоград - Шинник Ярославл 1 - 1 2.37 2.97 2.89
13:00 Спартак Москва 2 - ФК Тамбов 0 - 3 2.87 3.16 2.27
15:00 Балтика Калининград - ФК Оренбург 0 - 1 2.46 2.86 2.89
15:00 Факел Воронеж - Динамо Санкт Петербург 0 - 0 2.81 2.95 2.45
16:00 Кубан Краснодар - Волгар Астрахан 1 - 1 2.03 3.06 3.54
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Мурата - Доманяно 0 - 2 - - -
16:00 Пенароса - Кайлунго 1 - 1 - - -
16:00 Тре Фиори - Фаетано 5 - 2 - - -
16:00 Ювенес Догана - Либертас 0 - 6 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Крусейдърс 2 - 4 7.65 5.24 1.27
17:00 Балинамалард Юнайтед - Линфийлд 0 - 6 9.35 5.74 1.21
17:00 Гленавон - Коулрейн 2 - 2 2.30 3.35 2.70
17:00 Клифтънвил - Карик Рейнджърс 3 - 0 1.21 5.52 10.58
17:00 Уорънпойнт Таун - Дънганън Суифтс 1 - 2 2.64 3.41 2.31
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
14:30 Интер Братислава - ШТК 1914 Шаморин 0 - 0 1.61 3.73 4.45
14:30 Комарно - Нове Место над Вахом 1 - 2 1.68 3.63 4.05
14:30 Локомотив Зволен - Серед 0 - 0 3.00 3.28 2.09
14:30 Попрад - Жилина Б 1 - 1 1.82 3.49 3.55
14:30 Спишка Нова Вес - Локомотив Кошице 1 - 1 2.77 3.27 2.22
14:30 Татран Липтовски Микулаш - Железарна Подбрезова Б 1 - 0 1.19 5.62 9.72
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Горица - Триглав 0 - 3 1.43 4.16 5.99
16:00 Алуминий Кидричево - Домжале 0 - 1 3.60 3.44 1.86
21:20 Кръшко - Марибор 0 - 5 6.14 4.21 1.42
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Бачка Бачка Паланка - Спартак Суботица 0 - 2 2.69 3.08 2.38
14:00 Борац Чачак - Явор Иваница 2 - 1 2.01 2.97 3.55
18:00 Радник Сурдулица - Вождовац Белград 1 - 0 3.20 2.99 2.15
20:00 Рад Белград - Напредак Крушевац 1 - 0 2.91 3.01 2.29
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кайзериспор - Трабзонспор 0 - 0 2.58 3.29 2.60
13:00 Касъмпаша - Бурсаспор 2 - 2 2.34 3.48 2.78
15:30 Анталияспор - Кардемир Карабукспор 2 - 1 1.64 3.71 5.16
18:30 Османлиспор - Фенербахче 1 - 1 3.52 3.44 1.99
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Елязъгспор - Газиантепспор 2 - 0 1.20 5.73 10.71
12:00 Юмраниеспор - Адана Демирспор 1 - 0 1.92 3.50 3.42
14:30 Гиресунспор - Ерзурум ББ 2 - 0 1.72 3.50 4.03
14:30 Денизлиспор - Алтънорду 2 - 0 2.55 3.33 2.48
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Кардиф Метрополитън - Кармартън Таун 5 - 0 1.42 4.16 6.43
16:30 Дъ Ню Сейнтс - Бари Таун Юнайтед 0 - 1 1.19 6.22 10.32
16:30 Нютаун - Бангор Сити 1 - 2 2.98 3.34 2.17
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Верес Ровно - Зирка Кропивницкий 0 - 0 1.62 3.27 5.44
17:00 Александрия - Черноморец Одеса 0 - 0 1.90 3.21 3.69
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Колос Ковалевка - Горняк-Спорт Комсомолск 1 - 0 1.39 4.10 6.38
14:00 Кремин Кременчуг - ФК Суми 0 - 2 2.17 3.04 3.06
14:00 Оболон-Бровар Киев - Нефтяник-Укрнафта 3 - 2 1.66 2.99 5.47
14:00 Хелиос Харков - Жемчужина Одеса 3 - 0 1.18 5.26 11.98
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
16:30 Вашаш Будапеща - Уйпещ 0 - 1 2.95 3.20 2.24
16:30 Видеотон Фехервар - Мезьокьовешд 4 - 0 1.31 4.86 7.74
16:30 Диошдьор - Балмазуйварош 1 - 2 1.83 3.39 3.89
16:30 Ференцварош - Дебрецен 2 - 1 1.63 3.61 4.77
16:30 Халадаш Сомбатхей - Пакш 1 - 2 2.52 3.15 2.62
20:30 Хонвед Будапеща - Пушкаш Академи 4 - 3 1.84 3.37 3.91
Финландия - Плейофи Финландия - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 ХИФК Хелзинки - Хонка 1 - 1 2.61 2.95 2.71
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АЗ Алкмаар - Вилем II 3 - 2 1.38 4.88 6.98
20:45 Екселсиор - Рода 1 - 0 1.72 3.69 4.56
20:45 Хераклес - Грьонинген 2 - 1 1.96 3.77 3.36
21:45 ВВВ Венло - НАК Бреда 0 - 0 1.88 3.52 3.87
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Цибалия - Истра 1961 1 - 4 2.19 3.03 3.22
20:00 Хайдук Сплит - Рудеш Загреб 2 - 3 1.16 6.43 13.03
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Младост Подгорица - Сутиеска Никшич 0 - 2 2.48 3.02 2.61
14:30 Гарбал Радановичи - Ком Подгорица 3 - 2 1.81 3.18 3.94
14:30 Зета Голубовци - Искра Даниловград 1 - 2 1.49 3.58 5.83
14:30 Рудар Плевля - Будучност Подгорица 2 - 0 3.66 3.00 1.95
18:00 Петровац - Дечич Тузи 1 - 0 1.93 3.09 3.65
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Баник Острава - Млада Болеслав 0 - 1 2.63 3.22 2.50
16:00 Височина Ихлава - Слован Либерец 3 - 1 3.39 3.19 2.08
16:00 Дукла Прага - Карвина 3 - 2 1.86 3.33 3.94
16:00 Теплице - Словачко 3 - 0 1.55 3.70 5.75
19:00 Бохемианс 1905 Прага - Сигма Оломоуц 1 - 1 2.92 2.96 2.45
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Олимпия Прага - Усти над Лабем 1 - 3 2.16 3.08 3.14
15:00 Фридек-Мистек - Баник Соколов 0 - 0 2.27 3.11 2.88
15:00 Храдец Кралове - Витковице 2 - 0 1.57 3.70 4.94
16:15 Прибрам - Опава 3 - 1 2.83 3.23 2.24
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Грасхопърс - Лозана Спорт 2 - 0 1.59 4.01 4.82
20:00 Сион - Цюрих 1 - 1 3.07 3.35 2.17
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вил - Киасо 2 - 3 2.70 3.25 2.38
20:00 Сервет - Винтертур 1 - 1 1.42 4.38 5.81
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Атвидаберг - Норбю 0 - 1 4.68 4.22 1.55
17:00 Бромапойкарна - Йефле 4 - 1 1.84 3.51 3.73
17:00 Вернаму - Йоргрите 2 - 1 2.19 3.43 2.91
17:00 ГАИС Гьотеборг - Варберг БоИС 3 - 0 2.00 3.35 3.40
17:00 Дегерфорш - Сирианска Сьодертале 3 - 1 1.08 9.36 16.93
17:00 Трелеборг - Далкурд 2 - 2 2.74 3.29 2.35
17:00 Фалкенберг - Фрей Тебю 3 - 1 1.22 5.74 9.89
17:00 Хелзинборг - Йостерс 0 - 2 2.16 3.40 2.96
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Асириска Сьодертале - Нюкьопинг 1 - 2 4.29 3.75 1.63
15:00 Васалунд - Умео ФК 1 - 1 1.80 3.75 3.42
15:00 Енскеде - Арамейск-Сирианска 3 - 2 4.32 3.99 1.58
15:00 Карлстад Юнайтед - Браге 2 - 0 - - -
15:00 Сандвикен - Вестерос 3 - 1 1.73 3.50 3.99
15:00 Солентюна - Акрополис 2 - 1 1.62 4.00 4.06
15:00 Тийм ТГ - ИФК Люлео 4 - 0 1.26 4.92 8.31
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Асириска БК - Утсиктенс 1 - 2 1.60 4.14 4.11
16:00 Кристианстад - Квидинг 5 - 2 1.25 4.93 8.95
16:00 Ландскрона БоИС - Карлскруна 2 - 0 1.25 4.92 8.99
16:00 Люнгшиле - Мялби 2 - 2 3.76 3.73 1.72
16:00 Оскаршхамн АИК - Одеволд 1 - 1 1.72 3.78 3.74
16:00 Розенгард 1917 - Енгелхолм 1 - 5 2.93 3.68 2.00
16:00 Хускварна - Шьовде АИК 1 - 3 2.97 3.43 2.06
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Сейнт Джонстън - Селтик 0 - 4 11.24 5.83 1.23
17:00 Рейнджърс - Партик Тисъл 3 - 0 1.32 4.86 8.87
17:00 Рос Каунти - Мъдъруел 3 - 2 2.54 3.34 2.66
17:00 Хамилтън - Абърдийн 2 - 2 5.21 3.80 1.61
17:00 Хибърниън - Дънди ФК 2 - 1 1.42 4.37 7.02
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Брихин Сити - Дъмбартън 0 - 1 3.10 3.40 2.13
17:00 Грийнок Мортън - Куин ъф Саут 1 - 2 2.80 3.15 2.41
17:00 Дънди Юнайтед - Сейнт Мирън 2 - 1 2.20 3.31 3.05
17:00 Ливингстън - Инвърнес КТ 0 - 0 2.52 3.34 2.55
17:00 Фолкърк - Дънфърмлин 1 - 1 2.28 3.27 2.93
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Форфар Атлетик 3 - 4 1.87 3.63 3.54
17:00 Алоа Атлетик - Еърдри 1 - 0 1.69 3.81 4.21
17:00 Арброут - Еър Юнайтед 1 - 4 2.65 3.55 2.30
17:00 Рейт Роувърс - Ийст Файф 1 - 0 1.38 4.60 6.44
17:00 Странрар - Куинс парк ФК 3 - 0 1.85 3.53 3.72
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Берик Рейнджърс 0 - 0 1.79 3.73 3.71
17:00 Единбург Сити - Стърлинг Албиън 1 - 2 3.89 3.59 1.79
17:00 Елгин Сити - Питърхед 0 - 2 3.44 3.72 1.87
17:00 Каудънбийт - Монтроуз 1 - 3 3.01 3.35 2.17
17:00 Стенхаусмюър - Клайд 1 - 1 1.79 3.80 3.66
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:50 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Уелингтън Финикс 3 - 0 2.03 3.62 3.33
13:00 Пърт Глори - Аделаида Юнайтед 1 - 0 2.11 3.59 3.15
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 УСМ Ел Хараш - НА Хюсеин Дей 0 - 0 1.89 3.07 3.91
17:00 КС Константин - ЖС Саура 4 - 2 1.68 3.21 4.92
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:05 Чакарита Хуниорс - Химнасия Ла Плата 2 - 0 2.80 2.98 2.51
02:05 Годой Крус - Хуракан Буенос Айрес 2 - 1 2.17 3.03 3.31
19:05 Колон Санта Фе - Сан Мартин Сан Хуан 3 - 3 1.93 3.10 3.97
19:05 Ланус - Олимпо Баия Бланка 0 - 2 1.65 3.30 5.44
21:15 Сан Лоренцо де Алмагро - Банфийлд 0 - 1 1.80 3.20 4.46
23:05 Росарио Сентрал - Атлетико Тукуман 0 - 1 1.81 3.19 4.43
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:00 Лос Андес - Химнасия Хухуй 1 - 1 2.09 2.88 3.67
02:45 Сан Мартин Тукуман - Атлетико Рафаела 0 - 2 2.14 2.88 3.49
21:05 Нуева Чикаго - Бока Унидос 1 - 1 2.19 2.93 3.33
22:00 Агропекуарио Аргентино - Алдосиви Мар дел Плата 2 - 0 2.52 2.82 2.86
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Сан Хосе Оруро - Петролеро Якуиба 1 - 0 1.45 4.02 5.97
23:15 Стронгест Ла Пас - Насионал Потоси 2 - 1 1.31 4.81 7.37
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
21:00 Сантос SP - Атлетико MG 3 - 1 2.06 3.15 3.51
23:00 Атлетико GO - Сао Пауло SP 0 - 1 3.39 3.23 2.08
23:00 Ботафого RJ - Флуминензе RJ 1 - 2 2.07 3.15 3.45
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:30 АВС RN - Лувердензе MT 0 - 1 2.35 2.91 3.05
01:30 Пайсанду PA - Вила Нова GO 1 - 1 2.12 2.97 3.44
20:30 Фигуерензе SC - Бразил де Пелотас RS 2 - 0 1.87 3.12 4.13
21:30 Боа MG - Лондрина PR 0 - 1 2.04 3.09 3.54
21:30 Гуарани SP - Америка MG 0 - 1 3.00 2.93 2.35
21:30 Санта Круз PE - Наутико PE 2 - 3 1.82 3.15 4.30
Венецуела - Финална Фаза Венецуела - Финална Фаза Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Депортиво Ла Гуайра - Минерос де Гуаяна 1 - 1 2.38 3.22 2.61
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
12:00 Сонглам Нгеан Вин - Донгтам Лонган Танан 3 - 2 1.33 4.51 6.74
12:00 Хайфонг - СХБ Дананг 2 - 0 1.56 3.78 4.94
13:00 Сайгон ФК - Хоанган Гялай 1 - 2 1.69 3.50 4.18
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Петапа - Малакатеко 0 - 1 1.56 3.59 5.15
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Ал Асюти Спорт - Ел Ентаг Ел Харби 3 - 1 3.01 2.66 2.49
17:00 Ал Итихад Александрия - Ал Масри Порт Саид 0 - 1 3.57 2.82 2.12
19:30 Ел Джаиш Кайро - Вади Дегла 0 - 0 2.60 2.69 2.85
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Депортиво Куенка - Индепендиенте дел Вале 1 - 0 2.41 3.09 2.75
03:00 Емелек Гуаякил - Делфин Манта 0 - 0 1.66 3.50 4.67
19:00 Универсидад Католика Кито - Фуерса Амария 2 - 0 1.66 3.51 4.60
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
08:30 Персеру Серуи - Борнео ФК 3 - 2 1.63 3.68 4.39
10:00 ПС ТНИ - Персипура Джаяпура 2 - 1 4.05 3.56 1.70
13:30 Арема Маланг - Семен Паданг 5 - 3 1.54 3.75 5.14
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
16:15 Ал-Саилия Доха - Ум Салал 3 - 2 2.34 3.52 2.51
18:25 Ал-Харитият - Ал-Араби Доха 1 - 1 2.43 3.38 2.48
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
09:00 Гуанджоу Евъргранде - Тиендзин Цюендзиен 1 - 2 3.97 3.87 1.72
09:00 Ляонин Хууин - Шанхай Грийнланд 1 - 4 7.14 4.78 1.34
09:00 Пекин Гуоан - Чанчун Ятай 1 - 2 1.57 3.96 4.94
09:00 Тиендзин Теда - Хенан Джайне 1 - 0 1.36 4.61 7.23
09:00 Чунцин Лифан - Гуанджоу РФ 0 - 2 4.65 4.23 1.57
09:00 Шандун Лунен - Хъбей Чайна Форчън 5 - 4 3.93 3.75 1.76
09:00 Шанхай ШИПГ - Дзянсу Сънинг 2 - 3 1.44 4.39 5.82
09:00 Янбиан Фуде - Гуейджоу Хенфен Чжичен 3 - 0 4.39 4.02 1.63
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:30 Универсидад де Коста Рика - Перес Селедон 0 - 1 2.61 3.13 2.49
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 ИР Танжер - ХУСА Агадир 2 - 2 1.96 2.91 3.91
17:00 Кавкаб Маракеш - Олимпик Сафи 1 - 1 2.53 2.73 2.92
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Монаркас Морелия - Крус Асул 1 - 2 2.87 3.15 2.32
05:00 Тихуана - Леон 2 - 1 2.14 3.34 3.02
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Атланте Канкун - Симаронес де Сонора 0 - 1 3.21 3.16 2.08
03:00 Минерос де Сакатекас - Корекаминос УАТ 3 - 0 2.06 3.11 3.27
04:30 Венадос - Потрос УАЕМ 2 - 1 1.62 3.57 4.73
04:30 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Селая 0 - 1 2.86 3.00 2.36
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Ийстърн Събърбс - Хамилтън Уондърърс 2 - 1 1.44 4.62 4.99
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Ал Дафра - Аджман 0 - 0 1.81 3.93 3.28
17:45 Ал Вахда Абу Даби - Ал Аин 0 - 1 1.92 3.77 3.10
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Рубио Ню - Спортиво Лукеньо 3 - 3 2.82 3.07 2.36
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:45 Оход Медина - Ал Файсали 1 - 3 3.68 3.42 1.84
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Хоум Юнайтед - Гейланг Интернешънъл 2 - 1 1.51 3.97 4.99
Тайланд - Други Тайланд - Други Рез. 1 X 2
14:00 Муангтонг Юнайтед - Полис Теро 2 - 1 1.16 6.00 11.00
14:00 Ратчабури - Чианграй Юнайтед 0 - 1 2.75 3.20 2.25
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Зарзис - Метлауи 1 - 3 2.63 2.85 2.60
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
12:30 Алмалик - Шуртан Гузар 3 - 1 1.55 3.71 5.22
14:00 Бухара - Коканд 1912 2 - 2 1.49 3.83 5.50
14:00 Кизилкум Зарафшан - Динамо Самарканд 1 - 0 1.84 3.28 3.83
14:00 Насаф Карши - Металург Бекабад 2 - 0 1.11 7.07 15.32
14:00 Обод Ташкент - Маш'ал Мубарек 0 - 3 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:30 Ливърпул Монтевидео - Насионал Монтевидео 1 - 4 3.63 3.46 1.88
21:30 Пласа Колония - Хувентуд де Лас Пиедрас 1 - 0 2.05 3.33 3.18
21:30 Расинг Клуб Монтевидео - Рампла Хуниорс 0 - 0 2.11 3.30 3.13
21:30 Ривър Плейт Монтевидео - Суд Америка Монтевидео 1 - 2 1.81 3.54 3.76
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Маратон Сан Педро - Хондурас Прогресо 1 - 0 2.00 3.26 3.23
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Универсидад де Консепсион - Палестино Сантяго 1 - 1 2.04 3.33 3.23
17:00 Сантяго Уондърърс - Универсидад де Чили 0 - 1 2.69 3.23 2.39
20:30 Уачипато Талкауано - Евертън Виня дел Мар 1 - 2 2.25 3.21 2.90
23:00 Аудакс Италяно Сантяго - Курико Унидо 2 - 0 2.29 3.15 2.91
Южна Корея - Група за Титлата Южна Корея - Група за Титлата Рез. 1 X 2
08:00 Кануън - Сеул 4 - 0 4.90 3.68 1.61
Южна Корея - Група за Изпадане Южна Корея - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
08:00 Сангжу Сангму - Поханг Стийлърс 3 - 4 2.36 3.16 2.80
08:00 Тегу - Куанджу 2 - 0 2.68 3.13 2.47
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
06:05 Серезо Осака - Кавазаки Фронтейл 2 - 0 3.12 3.26 2.13
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
22:00 Видад Казабланка (Мар) - Ал Ахли Кайро (Еги) 1 - 0 2.33 2.81 3.09