Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Декември '16
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
       
Топ факти за деня

Хамбургер няма победа от 12 мача

Културал Леонеса няма загуба от 16 мача

Понтеведра като домакин само победи от 8 мача

Албасете като домакин само 1 получен гол в 8 мача - 0.12 на мач

Бадалона 10 равенства от 16 мача

Пескара като домакин няма победа от 7 мача

Алесандрия няма загуба от 15 мача

Расинг Рома като гост само загуби от 8 мача

Мантова като домакин 6 загуби от 7 мача

Олимпик Марсилия като домакин само 1 получен гол в 7 мача - 0.14 на мач

УНА Щрасен като домакин 16 получени гола в 5 мача - 3.20 на мач

Шкупи Скопие като домакин 6 равенства от 8 мача

Академия Кишинев няма равенство от 15 мача

Заря Белци като гост 6 победи от 7 мача

Милсами Орхей като домакин само победи от 8 мача

Ароука като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Радомлие като домакин няма победа от 9 мача

Самсунспор само 4 вкарани гола в 12 мача - 0.33 на мач

Шахтьор Донецк 14 победи от 16 мача

РНК Сплит само 6 вкарани гола в 17 мача - 0.35 на мач

Сидни като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Велес Сарсфийлд като гост само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Ал Ахли Кайро като гост нито един получен гол в 6 мача

Бани Яс 8 загуби от 9 мача

Диба Ал Фуджейра няма победа от 9 мача

Габес 5 равенства от 8 мача

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Diema Sport
Ботев Враца - Несебър
13:00 на живо
Ring.BG
Милан - Кротоне
13:30 на живо
Diema Sport 2
Берое - Нефтохимик Бургас 15:00 на живо
Diema Sport
Борнемут - Ливърпул
15:30 на живо
Ring.BG
Лацио - Рома
16:00 на живо
Nova Sport
Рен - Сент Етиен
16:00 на живо
EuroSport 2
Дармщат 98 - Хамбургер
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Ейбар
17:15 на живо
Diema Sport 2
ЦСКА София - Пирин Благоевград 17:30 на живо
Diema Sport
Евертън - Манчестър Юнайтед 18:00 на живо
Nova Sport
Олимпик Марсилия - Нанси
18:00 на живо
EuroSport 2
Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт 18:30 на живо
F Plus
Валенсия - Малага
21:45 на живо
Ring.BG
Фиорентина - Палермо
21:45 на живо
Diema Sport
Ница - Тулуза
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 4 Декември, 2016

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Борнемут - Ливърпул 4 - 3 5.13 4.00 1.66
18:00 Евертън - Манчестър Юнайтед 1 - 1 3.85 3.41 2.05
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
16:00 Болтън - Шефилд Юнайтед 3 - 2 2.61 3.30 2.70
16:00 Бристол Роувърс - Бароу 1 - 2 1.58 4.13 5.48
16:00 Ийстли - Халифакс Таун 3 - 3 1.73 3.80 4.64
16:00 Кембридж Юнайтед - Ковънтри 4 - 0 2.68 3.25 2.68
16:00 Милоул - Брейнтри Таун 5 - 2 1.30 5.48 9.61
16:00 Нотс Каунти - Питърбъро 2 - 2 3.78 3.60 1.94
16:00 Уокинг - Акрингтън Стенли 0 - 3 3.93 3.74 1.86
17:00 Порт Вейл - Хартлипул 4 - 0 2.02 3.42 3.67
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Дармщат 98 - Хамбургер 0 - 2 2.80 3.13 2.66
18:30 Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт 1 - 1 2.93 2.98 2.67
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Бохум 1 - 0 2.18 3.33 3.15
14:30 Вюрцбургер Кикерс - Фортуна Дюселдорф 0 - 0 2.28 3.06 3.22
14:30 Ерцгебирге Ауе - Щутгарт 0 - 4 4.18 3.61 1.78
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФСВ Франкфурт - Магдебург 0 - 1 1.87 3.33 3.83
15:00 Шпортфройнде Лоте - Дуисбург 0 - 2 2.51 3.05 2.72
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Бетис - Селта Виго 3 - 3 2.42 3.26 3.04
17:15 Атлетик Билбао - Ейбар 3 - 1 1.83 3.41 4.70
19:30 Алавес - Лас Палмас 1 - 1 2.34 3.27 3.16
19:30 Спортинг Хихон - Осасуна 3 - 1 1.86 3.42 4.49
21:45 Валенсия - Малага 2 - 2 1.63 4.03 5.27
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Жирона - Леванте 2 - 1 2.04 3.11 3.69
13:00 Райо Валекано - Алкоркон 2 - 0 1.83 3.21 4.40
17:00 Реал Овиедо - Химнастик де Тарагона 1 - 0 1.88 3.16 4.27
19:00 Майорка - Валядолид 0 - 3 2.13 3.00 3.55
19:00 Тенерифе - Хуеска 1 - 1 1.82 3.21 4.44
21:00 Реус Депортиу - Кордоба 1 - 2 2.16 2.95 3.53
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид Б - Понферадина 2 - 0 2.28 2.97 3.00
13:00 Леалтад - Културал Леонеса 1 - 1 3.98 3.15 1.85
13:00 Осасуна Б - Туделано 1 - 3 2.27 3.04 2.93
17:00 Исара - Мутилвера 2 - 0 1.69 3.19 4.92
18:00 Бургос - Сомосас 1 - 0 1.44 3.70 6.83
18:00 Паленсия - Каудал Депортиво 2 - 0 1.93 3.15 3.67
18:00 Понтеведра - Бойро 4 - 0 1.51 3.61 5.85
18:00 Расинг Сантандер - Гихуело 1 - 0 1.44 3.80 6.58
18:00 Расинг Ферол - Корухо 5 - 2 1.35 4.10 7.79
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Райо Махадаонда - Самудио 2 - 0 1.39 4.00 7.11
13:00 Фуенлабрада - Атлетик Билбао Б 0 - 0 2.04 3.07 3.38
13:15 Толедо - Сокуелямос 1 - 0 1.57 3.50 5.31
18:00 Албасете - Менсахеро 3 - 0 1.38 3.98 7.41
18:00 Реал Сосиедад Б - СС Рейес 3 - 1 1.74 3.43 4.12
18:00 Реал Унион - УД Логронес 0 - 0 1.74 3.27 4.48
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Сагунтино - Майорка Б 0 - 0 2.22 2.89 3.19
13:00 Бадалона - Валенсия Местая 2 - 0 2.43 2.93 2.79
13:00 Виляреал Б - Алкояно 0 - 1 2.29 3.01 2.93
13:00 Ебро - Корнеля 0 - 0 2.05 3.01 3.43
13:00 Еркулес - Атлетико Балеарес 2 - 0 1.92 3.04 3.84
13:00 Прат - Барселона Б 0 - 0 3.28 3.03 2.11
18:00 Л'Оспиталет - Сабадел 2 - 1 2.40 2.94 2.84
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Кордоба Б - Лорка 4 - 0 3.02 3.02 2.23
13:00 Линарес Депортиво - Мелия 1 - 2 2.10 2.92 3.43
13:00 Реал Мурсия - Атлетико Санлукеньо 1 - 0 1.28 4.45 9.42
17:00 Хумиля - Картахена 0 - 1 2.83 2.81 2.49
18:00 Вияновенсе - Марбеля 3 - 1 1.84 3.23 3.88
18:00 Ел Ехидо 2012 - Ла Рода 2 - 2 1.80 3.25 4.03
18:00 Естремадура - Реал Хаен 1 - 1 2.33 3.01 2.88
18:00 Линенсе - Сан Фернандо 0 - 2 1.93 3.14 3.63
18:00 Рекреативо - Гранада Б 0 - 0 2.16 3.03 3.14
19:00 Атлетико Манча Реал - Мерида АД 0 - 1 2.86 3.36 2.17
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Милан - Кротоне 2 - 1 1.30 5.34 10.07
16:00 Лацио - Рома 0 - 2 2.77 3.34 2.54
16:00 Пескара - Каляри 1 - 1 2.16 3.38 3.33
16:00 Сампдория - Торино 2 - 0 3.04 3.31 2.35
16:00 Сасуоло - Емполи 3 - 0 1.75 3.52 4.96
21:45 Фиорентина - Палермо 2 - 1 1.27 5.74 10.58
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Верона - Перуджа 2 - 2 1.73 3.36 4.76
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Джиана Ерминио - Понтедера 0 - 1 1.78 3.30 4.04
17:30 Алесандрия - Витербезе 4 - 0 1.43 3.88 6.57
17:30 Арецо - Лупа Рома 3 - 1 1.41 3.90 6.81
17:30 Пиаченца - Расинг Рома 1 - 4 1.33 4.16 8.18
21:30 Комо - Про Пиаченца 3 - 2 1.62 3.36 5.18
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Алма Ювентус Фано - Венеция 0 - 1 3.79 3.21 1.87
15:30 Губио - Реджиана 2 - 3 2.48 2.99 2.68
15:30 Мантова - Сантарканджело 3 - 1 2.62 3.01 2.54
15:30 Мачератезе 1922 - Судтирол 1 - 2 2.20 3.03 3.07
15:30 Падуа - Порденоне 3 - 4 2.09 3.10 3.26
15:30 Самбенедетезе - Модена 1 - 1 1.61 3.49 5.05
15:30 ФералпиСало - Анкона 0 - 0 1.85 3.13 4.00
19:30 Албинолефе - Лумецане 2 - 0 2.02 3.00 3.54
19:30 Форли - Терамо 0 - 2 2.55 2.95 2.64
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Рен - Сент Етиен 2 - 0 2.30 3.06 3.35
18:00 Олимпик Марсилия - Нанси 3 - 0 1.77 3.40 4.95
21:45 Ница - Тулуза 3 - 0 1.78 3.42 4.87
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Волфсбергер - Щурм Грац 0 - 4 3.25 3.26 2.13
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Лачи - Луфтетари 2 - 2 - - -
18:00 Влазня - Скендербеу Корча 0 - 0 - - -
18:00 Кораби Пешкопия - Теута 0 - 1 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - Луситанос 1 - 2 - - -
13:00 УЕ Енгордани - ФК Санта Колома 1 - 4 - - -
17:00 Ордино - Сант Жулия 0 - 3 - - -
19:00 УЕ Санта Колома - Женлаи 7 - 2 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Алашкерт Ереван - Пюник Ереван 0 - 0 2.27 3.00 2.96
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Кортрийк - Андерлехт 1 - 3 3.44 3.37 2.05
19:00 Шарлероа - Стандарт Лиеж 1 - 3 2.68 3.09 2.64
21:00 Генк - Локерен 1 - 2 1.53 3.96 6.04
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Рьозеларе - Ломел Юнайтед 2 - 1 1.72 3.56 4.31
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Сараево - Радник Биелина 2 - 0 1.61 3.51 4.87
17:00 Широки Брег - Младост Добой Какан 2 - 1 1.52 3.57 5.73
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Берое - Нефтохимик Бургас 2 - 0 1.48 3.87 6.22
17:30 ЦСКА София - Пирин Благоевград 2 - 0 1.16 5.85 14.64
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
13:00 Ботев Враца - Несебър 2 - 2 - - -
14:00 Ботев Гълъбово - Царско Село София 0 - 1 - - -
14:00 Етър Велико Търново - Банско 2 - 0 - - -
14:00 Локомотив София - Левски Карлово 6 - 0 - - -
14:00 Поморие - Оборище Панагюрище 5 - 1 - - -
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Монс Калпе - Лайънс Гибралтар 1 - 0 - - -
Грузия - Други Грузия - Други Рез. 1 X 2
11:00 Динамо Батуми - Торпедо Кутаиси 1 - 0 - - -
15:00 Динамо Тбилиси - Сабуртало Тбилиси 1 - 0 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Олимпиакос - Левадиакос 4 - 0 1.11 7.76 19.43
17:15 Ксанти - Астерас Триполис 3 - 1 2.43 3.00 2.99
17:15 Лариса - Атромитос 1 - 2 3.82 3.13 1.99
19:30 Панатинайкос - ПАОК 1 - 0 1.80 3.28 4.63
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Анагениси Кардица - Аполон Смирни 0 - 0 2.90 3.30 2.10
15:00 Ламия - Панелевсиниакос 4 - 0 1.18 5.20 12.00
15:00 Панайгиалиос Егио - Агротикос Астерас 1 - 0 2.85 2.95 2.35
15:00 Пантракикос - Кисамикос 1 - 0 - - -
15:00 Спарти - Егиниакос 3 - 2 1.65 3.60 4.20
15:00 Ханя - Ахарнайкос Мениди 2 - 3 2.10 3.30 2.90
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Нордселанд - Одензе 0 - 1 2.35 3.35 2.90
17:00 Есберг - Брьондби 1 - 1 5.91 4.12 1.52
19:00 Мидтиланд - Орхус 0 - 1 1.75 3.62 4.46
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Бней Сахнин - Апоел Раанана 1 - 1 2.20 2.90 3.34
20:15 Бней Йехуда - Апоел Тел Авив 0 - 1 2.86 2.90 2.48
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Аполон Лимасол - Анортозис 1 - 1 1.50 3.75 5.44
16:00 Етникос Ахна - Арис Лимасол 2 - 0 2.11 3.18 3.06
18:00 Ермис Арадипоу - АЕЛ Лимасол 0 - 1 3.21 3.20 2.05
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Виктория Роспорт - РМ Хам Бенфика 0 - 1 1.93 3.28 3.39
17:00 Каерйенг - Диферданж 3 - 5 6.80 4.68 1.33
17:00 Мондорф-ле-Бен - Юнион Люксембург 2 - 1 2.31 3.13 2.72
17:00 УНА Щрасен - Жюнес Канах 0 - 2 1.40 3.91 6.66
17:00 Фола Еш - Рюмеланж 7 - 1 1.14 6.42 11.33
18:00 Ф91 Дюделанж - Жюнес Еш 5 - 1 1.13 6.64 11.78
19:00 Прогрес Нидеркорн - Юнион Титус Петанж отл. 1.56 3.57 4.99
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Брегалница Щип - Работнички Скопие 0 - 0 5.05 3.62 1.56
14:00 Вардар Скопие - Силекс Кратово 1 - 1 1.25 5.69 7.41
14:00 Победа Прилеп - Ренова Джепчище 0 - 2 2.25 3.20 2.90
14:00 Шкендия 79 Тетово - Пелистер Битоля 1 - 0 1.49 3.62 6.09
14:00 Шкупи Скопие - Македония Гьорче Петров 0 - 2 1.85 3.40 3.75
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Слима Уондърърс - Гзира Юнайтед 1 - 0 1.56 3.77 4.71
15:00 Хамрун Спартанс - Биркиркара 2 - 0 6.05 4.95 1.33
17:00 Балзан Ютс - Флориана 1 - 3 1.72 3.46 4.10
17:15 Моста ФК - Хибърниънс 0 - 2 7.69 5.08 1.28
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Академия Кишинев - Сперанца Ниспорен 3 - 1 3.08 3.13 2.10
13:00 Дачия Кишинев - Петрокуб Хинчещ 1 - 1 1.26 5.16 7.51
13:00 Зимбру Кишинев - Заря Белци 0 - 1 - - -
13:00 Милсами Орхей - Шериф Тираспол 2 - 1 - - -
Норвегия - Плейофи Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Стабек - Йерв Гримстад 2 - 0 1.75 3.56 4.29
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Краковия Краков - Гурник Ленчна 1 - 1 1.67 3.61 5.04
19:00 Ягиелония Бялисток - Лех Познан 2 - 1 2.81 3.11 2.50
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Морейрензе - Насионал Мадейра 3 - 1 2.07 3.18 3.56
18:00 Фейрензе - Ароука 0 - 2 2.61 2.97 2.77
20:00 Ещорил Прая - Белененсеш 1 - 1 2.85 3.02 2.52
22:15 Витория Гимараеш - Шавеш 1 - 1 1.85 3.27 4.30
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Фамаликао - Авеш 0 - 0 2.58 2.90 2.73
17:00 Академика Коимбра - Спортинг Брага Б 1 - 0 1.82 3.12 4.41
17:00 Кова Да Пиедаде - Жил Висенте 1 - 0 2.04 2.93 3.79
17:00 Пенафиел - Фреамунде 0 - 2 1.72 3.08 5.18
17:00 Спортинг Ковиля - Варзин 2 - 0 1.71 3.22 4.96
18:00 Олянензе - Лейшоес 3 - 1 2.39 2.87 3.02
18:00 Униао Мадейра - Санта Клара 1 - 0 2.06 2.93 3.69
19:00 Порто Б - Бенфика Б 1 - 1 1.96 3.33 3.47
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
14:00 Волунтари - Астра Гюргево 1 - 2 3.40 3.15 2.10
18:00 Търгу Муреш - Ботошани 2 - 0 4.05 3.35 1.83
20:30 ФК ФКСБ - Пандури 3 - 1 1.32 4.52 8.73
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Локомотив Москва - Ахмат Грозни 2 - 0 1.95 3.06 4.08
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Сан Джовани - Виртус 0 - 4 - - -
16:00 Фиорентино - Пенароса 1 - 1 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Фаетано 3 - 0 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:20 Слован Братислава - Спартак Търнава 0 - 1 1.45 4.04 6.06
18:30 Земплин Михаловце - Ружомберок отл. 2.15 3.28 3.00
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кръшко - Домжале 0 - 0 5.13 3.62 1.57
17:55 Радомлие - Олимпия Любляна 1 - 4 10.00 5.36 1.23
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Бачка Бачка Паланка - Чукарички 3 - 1 2.95 3.00 2.28
14:00 Вождовац Белград - Цървена Звезда Белград 0 - 1 7.86 4.53 1.31
14:00 Радник Сурдулица - Рад Белград 1 - 0 1.64 3.39 4.91
14:00 Раднички Ниш - Борац Чачак 3 - 3 1.32 4.44 7.78
14:00 ФК Нови Пазар - Спартак Суботица 2 - 4 2.26 2.96 3.04
18:00 Войводина - Напредак Крушевац 2 - 0 2.09 3.09 3.27
19:00 Партизан Белград - Явор Иваница 2 - 0 1.18 5.77 12.33
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Аланияспор - Коняспор 2 - 3 2.68 3.16 2.62
15:00 Газиантепспор - Акхисар Беледиеспор 1 - 2 2.50 3.04 2.98
15:00 Османлиспор - Кардемир Карабукспор 2 - 1 1.70 3.70 4.68
18:00 Аданаспор - Генчлербирлиги 0 - 2 3.97 3.29 1.96
18:00 Касъмпаша - Галатасарай 1 - 2 3.82 3.61 1.88
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Болуспор - Балъкесирспор 2 - 3 1.91 3.29 3.78
12:00 Юмраниеспор - Самсунспор 1 - 0 1.68 3.41 4.93
15:00 Елязъгспор - Денизлиспор 0 - 3 2.29 3.08 3.04
16:00 Гиресунспор - Сивасспор 1 - 2 2.89 3.11 2.35
17:30 Гьозтепе - Йени Малатияспор 2 - 0 2.07 3.19 3.40
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Олимпик Донецк - Карпати Лвов отл. 2.08 3.20 3.29
17:00 Шахтьор Донецк - Стал Каменское 2 - 0 1.15 6.64 13.24
19:30 Зирка Кропивницкий - Александрия 1 - 1 3.02 3.15 2.22
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 АДО Ден Хааг - Утрехт 0 - 2 3.12 3.36 2.17
15:30 Вилем II - Твенте 0 - 0 2.72 3.32 2.44
15:30 Фейенорд - Спарта Ротердам 6 - 1 1.29 5.31 9.11
17:45 Аякс - Грьонинген 2 - 0 1.25 5.47 10.14
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Славен - Хайдук Сплит 2 - 1 3.23 3.05 2.20
18:00 РНК Сплит - Осиек 1 - 1 3.99 2.99 1.97
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Искра Даниловград - Младост Подгорица 1 - 3 3.99 3.23 1.80
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Дукла Прага - Словачко 2 - 3 1.45 4.04 6.49
16:00 Млада Болеслав - Прибрам 2 - 2 1.25 5.34 9.53
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Лозана Спорт - Грасхопърс 1 - 2 2.26 3.47 2.79
14:45 Лугано - Тун 1 - 1 2.56 3.28 2.55
17:00 Санкт Гален - Сион 2 - 1 3.97 3.68 1.77
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Аарау - Волен 1 - 0 1.64 3.68 4.56
16:00 Шафхаузен - Киасо 1 - 2 1.68 3.60 4.38
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Сидни 0 - 2 5.37 3.83 1.58
10:00 Аделаида Юнайтед - Уелингтън Финикс 2 - 0 1.72 3.73 4.43
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Годой Крус - Атлетико Тукуман 1 - 2 2.25 3.03 3.18
01:00 Олимпо Баия Бланка - Сан Лоренцо де Алмагро 1 - 2 3.17 2.95 2.29
22:00 Естудиантес Ла Плата - Талерес Кордоба 0 - 0 1.69 3.26 5.16
22:00 Унион Санта Фе - Росарио Сентрал 2 - 0 2.58 2.95 2.73
23:00 Бока Хуниорс - Расинг Клуб 4 - 2 1.82 3.24 4.24
23:00 Патронато Парана - Велес Сарсфийлд 0 - 0 2.06 2.99 3.68
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Вия Далмине - Клуб Алмагро 0 - 1 2.09 2.95 3.47
00:00 Сан Мартин Тукуман - Сантамарина 1 - 1 1.77 3.16 4.58
01:05 Чакарита Хуниорс - Фландрия 3 - 2 1.68 3.16 5.15
01:30 Атлетико Парана - Феро Карил Оесте 0 - 0 2.41 2.85 2.94
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Хорхе Вилстерман - Университарио Сукре 2 - 2 1.60 3.68 4.73
21:00 Гуабира Монтеро - Ориенте Петролеро 1 - 2 3.18 3.28 2.04
21:00 Сан Хосе Оруро - Петролеро Якуиба 2 - 1 1.56 3.68 5.13
23:15 Реал Потоси - Стронгест Ла Пас 0 - 2 2.82 3.41 2.17
Гватемала - Апертура - Финална Фаза Гватемала - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Комуникасионес - Кобан Империал 1 - 0 1.68 3.31 4.59
20:00 Малакатеко - Гуастатоя 0 - 0 1.83 3.25 3.86
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Ел Шаркия - Ел Ентаг Ел Харби 0 - 3 2.49 2.85 2.79
14:45 ЕНППИ Кайро - Петроджет Суец 1 - 1 3.06 2.90 2.27
17:00 Ал Масри Порт Саид - Асуан 3 - 1 1.57 3.39 5.51
20:00 Миср Ел Макаса - Ал Ахли Кайро 0 - 1 4.66 3.23 1.70
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Аукас Кито - Депортиво Куенка 1 - 0 1.95 3.28 3.46
19:00 Гуаякил Сити - Делфин Манта 0 - 1 2.50 3.17 2.55
19:00 Ел Национал Кито - ЛДУ Кито 5 - 0 2.41 3.17 2.66
19:00 Емелек Гуаякил - Универсидад Католика Кито 1 - 1 1.38 4.21 7.11
19:00 Мушук Руна - Барселона Гуаякил 2 - 4 4.55 3.48 1.67
19:00 Фуерса Амария - Индепендиенте дел Вале 1 - 2 2.29 3.16 2.83
Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Сонсонате - Пасакина 1 - 0 1.34 4.51 7.05
23:00 Алианса Сан Салвадор - Мунисипал Лименьо 0 - 1 1.78 3.41 3.92
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Керала Бластърс - НортИйст Юнайтед 1 - 0 2.07 3.06 3.33
Индонезия - Футболен Шампионат А Индонезия - Футболен Шампионат А Рез. 1 X 2
11:00 Персела Ламонган - Мадура Юнайтед 2 - 1 2.91 3.29 2.16
13:30 Барито Путера - Персиб Бандунг 1 - 1 2.81 3.21 2.25
Колумбия - Клаусура - Плейофи Колумбия - Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
00:30 Санта Фе Богота - Индепендиенте Меделин 2 - 0 1.99 3.16 3.58
02:30 Атлетико Насионал - Мильонариос Богота 3 - 0 1.40 4.14 6.88
22:00 Депортес Толима** - Патриотас Бояка 0 - 1 1.76 3.29 4.38
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Олимпик Курибга - ХУСА Агадир 1 - 1 2.29 2.86 3.04
17:00 ШР Ал Хосейма - КАК Кенитра 0 - 0 2.51 2.79 2.83
20:00 Кавкаб Маракеш - Олимпик Сафи 0 - 1 2.20 2.79 3.36
Мексико - Лига де Аскенсо Апертура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:00 Дорадос де Синалоа** - Атланте Канкун (3 - 2) 1 - 0 1.87 3.35 3.63
Мексико - Примера Дивисион Апертура - Плейофи Мексико - Примера Дивисион Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Леон 2 - 1 1.76 3.55 4.04
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
02:00 Хоукс Бей Юнайтед - Уелингтън Финикс Б 2 - 0 - - -
03:00 Тим Уелингтън - Саутерн Юнайтед 4 - 1 - - -
03:00 Уейтакиър Юнайтед - Кентърбъри Юнайтед 1 - 0 - - -
05:35 Ийстърн Събърбс - Тасман Юнайтед 4 - 2 - - -
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Ал Насър Дубай - Хата Клуб Дубай 1 - 2 1.40 4.46 5.80
14:50 Бани Яс - Ал Итихад Калба 3 - 1 2.10 3.47 2.90
18:00 Ал Аин - Ал Васл Дубай 2 - 1 1.65 3.78 4.30
18:00 Диба Ал Фуджейра - Ал Дафра 2 - 3 3.91 3.44 1.76
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:10 Насионал Асунсион - Рубио Ню 3 - 1 1.83 3.33 3.83
23:00 Либертад Асунсион - Олимпия Асунсион 2 - 2 2.81 3.22 2.28
Перу - Финална Фаза Перу - Финална Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Мелгар Арекипа - Университарио де Депортес 2 - 2 1.64 3.63 4.74
23:00 Спортинг Кристал** - Депортиво Мунисипал 1 - 0 1.62 3.61 4.95
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Кайруан - УС Татауин 2 - 1 2.24 2.83 3.16
15:00 Сиди Бузид - Бизертин Бизерта 0 - 3 2.48 2.88 2.80
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Рез. 1 X 2
15:00 Габес - Клуб Африкан Тунис 1 - 1 4.46 3.18 1.74
15:00 Есперанс де Тунис - Олимпик Бежа 2 - 1 1.11 6.70 15.97
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:30 Дефенсор Спортинг - Расинг Клуб Монтевидео 2 - 1 2.04 3.40 3.10
21:30 Ливърпул Монтевидео - Пласа Колония 1 - 1 1.79 3.40 3.89
21:30 Монтевидео Уондърърс - Вия Еспаньола 3 - 1 1.47 3.95 5.85
21:30 Насионал Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас 2 - 0 1.50 3.68 5.86
21:30 Феникс Монтевидео - Данубио Монтевидео 4 - 1 3.15 3.15 2.11
Хондурас - Апертура - Финална Фаза Хондурас - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Платенсе - Реал Еспаня 1 - 1 2.20 3.09 3.03
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
17:00 Депортес Темуко - Универсидад де Чили 0 - 3 3.14 3.31 2.09
22:00 Депортес Икике - Универсидад Католика 2 - 6 2.59 3.19 2.51
22:00 Универсидад де Консепсион - О'Хигинс Ранкагуа 3 - 1 3.47 3.42 1.94
22:00 Унион Еспаньола - Антофагаста 2 - 1 1.68 3.60 4.45
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Барока - Марицбург Юнайтед 0 - 1 2.10 3.00 3.28
15:30 Блумфонтейн Селтик - СуперСпорт Юнайтед 0 - 0 3.04 2.99 2.24
Япония - Други Япония - Други Рез. 1 X 2
05:30 Звейген Канадзава - Точиги 2 - 0 2.30 2.94 3.10
08:35 Серезо Осака - Фагиано Окаяма 1 - 0 2.10 3.13 3.33
АФФ Сузуки Къп АФФ Сузуки Къп Рез. 1 X 2
13:30 Мианмар - Тайланд 0 - 2 6.59 4.29 1.39