Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Февруари '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28      
       
Топ факти за деня

Дармщат 98 като гост само загуби от 8 мача

Туделано като домакин само 4 вкарани гола в 11 мача - 0.36 на мач

Сомосас като домакин няма победа от 11 мача

Менсахеро като гост 8 равенства от 12 мача

Прат като домакин 8 равенства от 12 мача

Еркулес като домакин няма равенство от 12 мача

Хумиля като гост само 2 вкарани гола в 11 мача - 0.18 на мач

Сан Фернандо като гост няма равенство от 12 мача

Пескара като домакин няма победа от 11 мача

Ювентус като домакин само победи от 11 мача

Чезена като гост няма победа от 12 мача

Калони няма победа от 13 мача

Ламия само 4 получени гола в 12 мача - 0.33 на мач

Анагениси Дериния няма победа от 21 мача

Жил Висенте като гост няма победа от 12 мача

Селтик 22 победи от 23 мача

Миктлан няма победа от 4 мача

Сучитепекес само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Мунисипал само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Пасакина 3 равенства от 4 мача

Персеполис Техеран само 5 получени гола в 19 мача - 0.26 на мач

Керетаро нито един вкаран гол в 4 мача

Монтерей 3 равенства от 4 мача

Анкета

Останаха ли шансове на Лудогорец за реванша срещу Копенхаген в Дания?

ТВ програма
Film Plus
Севиля - Виляреал
13:00 на живо
Ring.BG
Милан - Сампдория
13:30 на живо
Nova Sport
Хъдърсфийлд - Лийдс
14:00 на живо
Diema Sport
Манчестър Сити - Суонзи
15:30 на живо
Ring.BG
Пескара - Лацио
16:00 на живо
Diema Sport 2
Тулуза - Анже
16:00 на живо
EuroSport 2
Аугсбург - Вердер Бремен
16:30 на живо
Film Plus
Спортинг Хихон - Алавес
17:15 на живо
Diema Sport
Лестър - Манчестър Юнайтед 18:00 на живо
Diema Sport 2
Нант - Нанси
18:00 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 98 18:30 на живо
Film Plus
Реал Сосиедад - Осасуна
19:30 на живо
Sport  Plus HD
Селта Виго - Реал Мадрид
21:45 на живо
Ring.BG
Ювентус - Интер
21:45 на живо
Diema Sport
Сент Етиен - Лион
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 5 Февруари, 2017

Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Финална Фаза Рез. 1 X 2
21:00 Египет - Камерун 1 - 2 2.64 2.77 2.97
Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Манчестър Сити - Суонзи 2 - 1 1.21 6.96 13.42
18:00 Лестър - Манчестър Юнайтед 0 - 3 5.62 3.87 1.66
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Хъдърсфийлд - Лийдс 2 - 1 2.16 3.19 3.53
17:00 Брентфорд - Брайтън 3 - 3 2.88 3.26 2.47
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Суиндън - Оксфорд Юнайтед 1 - 2 3.59 3.36 2.01
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Вердер Бремен 3 - 2 2.06 3.41 3.59
18:30 Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 98 2 - 0 1.63 3.64 6.05
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Айнтрахт Брауншвайг - Санкт Паули 1 - 2 1.73 3.50 4.67
14:30 Бохум - Карлсруе 1 - 1 2.06 3.27 3.46
14:30 Динамо Дрезден - Унион Берлин 0 - 0 2.12 3.39 3.24
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вердер Бремен II - Фортуна Кьолн 1 - 1 2.31 3.13 2.96
15:00 Магдебург - Цвикау 1 - 1 1.83 3.37 4.06
15:00 Пройсен Мюнстер - Ханза Рощок 3 - 1 2.17 3.02 3.34
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Севиля - Виляреал 0 - 0 1.59 4.03 5.73
17:15 Спортинг Хихон - Алавес 2 - 4 2.25 3.16 3.46
19:30 Реал Сосиедад - Осасуна 3 - 2 1.36 4.89 9.10
21:45 Селта Виго - Реал Мадрид отл. 7.31 4.75 1.43
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Реал Овиедо - Майорка 2 - 1 2.25 3.00 3.28
17:00 Райо Валекано - Алмерия 1 - 0 1.75 3.42 4.55
19:00 Леванте - Химнастик де Тарагона 2 - 1 1.57 3.51 6.24
19:00 Реус Депортиу - Хетафе 1 - 1 2.46 2.77 3.17
21:00 Хирона - Валядолид 2 - 1 1.99 3.09 3.90
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид Б - Гихуело 1 - 0 1.65 3.36 4.87
13:00 Леалтад - Мутилвера 1 - 0 1.66 3.35 4.86
13:00 Осасуна Б - Каудал Депортиво 3 - 3 1.73 3.31 4.35
17:00 Туделано - Арандина 0 - 0 1.60 3.40 5.25
18:00 Бургос - Расинг Сантандер 0 - 1 3.24 2.98 2.16
18:00 Културал Леонеса - Корухо 3 - 1 1.40 4.00 6.97
18:00 Понтеведра - Селта Виго Б 0 - 4 2.58 3.05 2.56
18:00 Понферадина - Бойро 2 - 0 1.35 3.99 8.72
18:00 Сомосас - Исара 1 - 0 2.45 2.97 2.75
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетик Билбао Б - Сестао Ривър Клуб 0 - 0 1.54 3.55 5.65
13:00 Райо Махадаонда - Навалкарнеро 0 - 0 2.00 3.06 3.54
13:00 Фуенлабрада - Менсахеро 3 - 0 1.65 3.33 4.94
13:15 Сокуелямос - УД Логронес 2 - 1 2.37 2.90 2.92
18:00 Герника Клуб - Реал Сосиедад Б 0 - 0 2.15 3.03 3.19
18:00 Толедо - СС Рейес 0 - 1 1.52 3.52 5.93
19:00 Баракалдо - Албасете 1 - 1 2.78 2.96 2.44
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Алкояно - Сабадел 0 - 0 1.49 3.59 6.06
13:00 Атлетико Балеарес - Барселона Б 2 - 1 2.56 2.97 2.60
13:00 Атлетико Сагунтино - Елденсе 5 - 2 1.41 3.75 7.37
13:00 Ебро - Бадалона 2 - 0 2.43 2.85 2.85
13:00 Майорка Б - Гава 2 - 1 1.99 3.09 3.49
13:00 Прат - Л'Оспиталет 4 - 0 2.32 2.84 3.09
18:00 Еркулес - Валенсия Местая 0 - 2 1.92 3.17 3.60
18:00 Еспаньол Б - Лейда Еспортиу 1 - 1 2.37 2.97 2.84
19:00 Корнеля - Леванте Б 2 - 1 1.57 3.26 5.99
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Манча Реал - Реал Хаен 1 - 1 2.10 3.05 3.30
13:00 Кордоба Б - Атлетико Санлукеньо 1 - 1 1.83 3.16 4.03
13:00 Мелия - Реал Мурсия 0 - 0 2.37 2.80 3.05
18:00 Ел Ехидо 2012 - Марбеля 0 - 1 2.93 3.06 2.28
18:00 Ла Рода - Картахена 1 - 1 3.78 3.06 1.94
18:00 Линарес Депортиво - Естремадура 1 - 3 2.29 3.00 2.97
18:00 Линенсе - Хумиля 1 - 0 1.88 3.03 4.07
18:00 Лорка - Гранада Б 2 - 1 1.68 3.35 4.73
18:00 Мерида АД - Сан Фернандо 3 - 0 1.62 3.32 5.30
18:00 Рекреативо - Вияновенсе 1 - 0 2.78 2.91 2.47
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Милан - Сампдория 0 - 1 1.69 3.75 5.03
16:00 Аталанта - Каляри 2 - 0 1.40 4.60 8.03
16:00 Дженоа - Сасуоло 0 - 1 2.05 3.40 3.64
16:00 Емполи - Торино 1 - 1 3.51 3.35 2.11
16:00 Киево - Удинезе 0 - 0 2.77 3.01 2.76
16:00 Пескара - Лацио 2 - 6 5.55 4.00 1.59
19:00 Палермо - Кротоне 1 - 0 2.32 3.16 3.26
21:45 Ювентус - Интер 1 - 0 1.58 3.82 6.30
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
13:30 Карпи - Чезена 1 - 2 2.20 2.93 3.48
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Алесандрия - Пиаченца 1 - 0 1.50 3.63 5.90
15:30 Лукезе - Ливорно 0 - 0 2.55 3.00 2.59
15:30 Олбия - Лупа Рома 0 - 1 1.79 3.31 4.03
15:30 Пистоезе - Джиана Ерминио 0 - 2 2.27 3.01 2.98
15:30 Про Пиаченца - Ренате 1 - 0 2.53 2.97 2.66
17:30 Кремонезе - Карарезе 3 - 3 1.42 3.95 6.61
17:30 Прато - Витербезе 2 - 0 2.53 2.99 2.64
17:30 Сиена - Комо 0 - 1 2.41 3.06 2.72
17:30 Тутокуойо - Арецо 0 - 3 2.93 3.02 2.28
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
13:30 Реджиана - Модена 1 - 0 1.52 3.57 5.71
15:30 Алма Ювентус Фано - Самбенедетезе 1 - 2 3.49 3.08 2.01
15:30 Венеция - Анкона 2 - 1 1.40 3.95 6.94
15:30 Губио - ФералпиСало 3 - 1 2.16 2.99 3.19
15:30 Мантова - Албинолефе 1 - 2 2.45 2.95 2.75
15:30 Мачератезе 1922 - Падуа 0 - 1 2.83 2.99 2.37
15:30 Терамо - Сантарканджело 1 - 1 2.32 2.94 2.98
19:30 Басано Виртус - Лумецане 2 - 0 1.59 3.40 5.37
19:30 Парма - Порденоне 3 - 2 1.88 3.17 3.78
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Тулуза - Анже 4 - 0 2.15 3.02 3.76
18:00 Нант - Нанси 0 - 2 1.98 3.09 4.27
22:00 Сент Етиен - Лион 2 - 0 3.54 3.38 2.08
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Кукъс - Теута 1 - 0 - - -
15:00 Лачи - КФ Тирана 1 - 0 - - -
18:00 Партизани Тирана - Влазня 2 - 1 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - УЕ Санта Колома 1 - 2 - - -
13:00 УЕ Енгордани - Ордино 4 - 2 - - -
17:00 ФК Санта Колома - Женлаи 9 - 0 - - -
19:00 Луситанос - Сант Жулия 1 - 1 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Клуб Брюж - Шарлероа 1 - 0 1.35 4.74 8.28
19:00 Зулте Варегем - КАА Гент 1 - 1 2.94 3.07 2.46
21:00 Вестерло - Сент Трюиден 1 - 0 3.17 3.35 2.17
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Рьозеларе - Оуд Хеверле Льовен 2 - 1 1.91 3.40 3.55
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Юръп - Линкс 3 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 АЕК Атина - Верия 6 - 0 1.14 6.79 18.33
17:15 Паниониос Атина - Ксанти 2 - 0 1.95 3.00 4.20
17:15 ПАОК - Астерас Триполис 3 - 2 1.30 4.65 10.13
19:30 Олимпиакос - Ираклис Солун 3 - 0 1.08 9.08 21.79
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Агротикос Астерас - Егиниакос 1 - 0 1.55 3.59 5.22
15:00 Ахарнайкос Мениди - Спарти 1 - 2 - - -
15:00 Калони - Калитеа 2 - 0 3.22 3.55 1.91
15:00 Кисамикос - Панайгиалиос Егио 2 - 1 - - -
15:00 Ламия - Арис Солун 1 - 0 2.51 3.05 2.60
15:00 ОФИ Крит - Пантракикос 3 - 0 - - -
15:00 Панелевсиниакос - Ханя 1 - 3 1.75 3.42 3.96
15:00 Пансерайкос - Анагениси Кардица 0 - 0 1.62 3.35 5.14
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 МС Ашдод - Апоел Раанана 0 - 1 2.62 2.83 2.74
20:15 Апоел Кфар Саба - Апоел Тел Авив 0 - 0 3.17 2.79 2.33
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
20:00 КФ Фялабигд - Лейкнир Фаскрудсфирди 1 - 3 10.00 7.25 1.13
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Никозия - АЕК Ларнака 1 - 1 1.72 3.39 4.37
17:00 Анортозис - Анагениси Дериния 3 - 0 1.15 6.20 13.60
18:00 Арис Лимасол - Омония Никозия 2 - 4 5.32 3.92 1.49
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Биркиркара - Гзира Юнайтед 2 - 1 1.48 3.84 5.45
17:00 Таршин Рейнбоус - Валета 1 - 1 6.02 3.81 1.47
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ароука - Витория Сетубал 2 - 1 2.25 3.02 3.30
20:00 Бенфика - Насионал Мадейра 3 - 0 1.13 7.35 18.46
22:15 Белененсеш - Тондела 0 - 0 1.91 3.23 4.03
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Олянензе - Порто Б 2 - 2 2.90 3.07 2.35
17:00 Авеш - Варзин 1 - 2 1.68 3.43 4.79
17:00 Академико Визеу - Жил Висенте 1 - 2 2.21 2.80 3.49
17:00 Лейшоес - Витория Гимараеш Б 2 - 1 2.04 3.00 3.68
17:00 Пенафиел - Униао Мадейра 3 - 1 2.17 3.07 3.20
17:00 Спортинг Лисабон Б - Фамаликао 1 - 1 2.42 3.07 2.81
17:00 Фреамунде - Кова Да Пиедаде 3 - 1 2.07 2.92 3.64
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:30 Ботошани - Конкордия Кяжна 1 - 1 1.99 3.21 3.66
20:00 Клуж - Стяуа Букурещ 1 - 1 2.82 2.94 2.54
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Доманяно - Виртус 0 - 1 - - -
16:00 Мурата - Космос Серавале 0 - 1 - - -
16:00 Пенароса - Ла Фиорита 1 - 4 - - -
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
14:30 Коняспор** - Юмраниеспор 1 - 1 1.48 3.90 6.60
15:15 Касъмпаша** - Османлиспор 0 - 0 2.64 3.20 2.60
19:30 Бешикташ - Фенербахче 0 - 1 2.27 3.07 3.24
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:30 МуСа Пори - Джаз Пори 0 - 3 1.51 4.00 5.05
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Рода - Аякс 0 - 2 9.00 4.90 1.31
15:30 Спарта Ротердам - Цволе 2 - 3 2.06 3.43 3.32
15:30 Твенте - Фейенорд 0 - 2 4.98 3.81 1.63
17:45 Утрехт - Хееренвеен 1 - 0 1.93 3.46 3.68
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Вадуц - Санкт Гален 1 - 1 2.59 3.25 2.54
14:45 Лозана Спорт - Люцерн 4 - 4 3.40 3.55 1.95
17:00 Йънг Бойс - Сион 3 - 1 1.82 3.67 3.72
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Аарау - Шафхаузен 2 - 2 1.84 3.53 3.67
16:00 Ксамакс - Волен 3 - 1 1.42 4.15 6.33
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Сейнт Джонстън - Селтик 2 - 5 7.22 4.35 1.41
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Сентръл Коуст Маринърс - Аделаида Юнайтед 2 - 1 3.89 3.85 1.79
Аржентина - Суперкупа Аржентина - Суперкупа Рез. 1 X 2
02:30 Ланус - Ривър Плейт 3 - 0 2.88 2.93 2.45
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
18:00 Стронгест Ла Пас - Хорхе Вилстерман 2 - 1 1.65 3.69 4.29
21:00 Сан Хосе Оруро - Ориенте Петролеро 0 - 0 1.69 3.74 3.99
21:00 Спорт Бойс Уорнес - Гуабира Монтеро 1 - 1 1.35 4.38 6.99
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
17:00 Естудиантес де Мерида - Трухилянос Валера 0 - 0 2.11 3.24 3.02
21:00 Арагуа Маракай - Монагас Матурин 0 - 0 1.98 3.32 3.31
22:00 Депортиво дел Сулия - Карабобо Валенсия отл. - - -
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Комуникасионес - Маркуензе 1 - 1 1.50 3.79 5.92
19:00 Миктлан - Сучитепекес 0 - 2 2.10 3.10 3.20
19:30 Антигуа ГФК - Депортиво Карча 2 - 0 1.38 4.06 6.72
20:00 Малакатеко - Мунисипал 0 - 0 2.20 3.19 2.88
22:30 Гуастатоя - Кселаху 2 - 0 1.66 3.53 4.35
23:00 Кобан Империал - Петапа 2 - 1 1.90 3.30 3.60
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
16:00 Ал Масри Порт Саид - Ел Ентаг Ел Харби 2 - 0 1.72 3.20 4.56
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Ривър Плейт Еквадор - Емелек Гуаякил 0 - 0 5.79 3.82 1.50
18:30 ЛДУ Кито - Делфин Манта 0 - 2 1.41 3.94 7.08
23:00 Индепендиенте дел Вале - Депортиво Куенка 1 - 0 2.81 3.16 2.34
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Санта Текла - Пасакина 1 - 0 1.72 3.40 4.23
02:30 Агила Сан Мигел - ФАС Санта Ана 0 - 0 1.79 3.26 4.03
02:30 Чалатенанго - Фирпо Усулутан 2 - 3 2.00 3.25 3.30
03:00 Исидро Метапан - Сонсонате 1 - 2 2.59 3.05 2.50
23:15 Драгон Сан Мигел - Алианса Сан Салвадор 2 - 3 5.61 3.51 1.54
23:30 Мунисипал Лименьо - УЕС Сан Салвадор 0 - 3 1.55 3.61 5.19
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:05 Шилонг Ладжонг - Чърчил Брадърс Гоа 1 - 0 1.71 3.40 4.61
15:35 ДСК Шиваянс Пуна - Бенгалуру 2 - 2 3.21 3.18 2.11
15:35 Ийст Бенгал Калкута - Ченай Сити 3 - 0 1.22 4.99 12.46
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
13:30 Персеполис Техеран - Трактор Сази Табриз 3 - 0 2.07 2.73 3.76
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Америка де Кали - Рионегро 0 - 0 1.92 3.21 3.72
00:30 Алианса Петролера - Атлетико Букараманга 1 - 2 2.59 2.99 2.62
02:45 Ла Екуидад Богота - Хуниор Баранкиля 1 - 0 2.03 3.16 3.42
22:00 Енвигадо - Депортиво Кали 2 - 0 3.12 3.03 2.21
22:15 Атлетико Уила - Патриотас Бояка 1 - 1 1.80 3.25 4.20
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Ередиано - Сан Карлос 3 - 2 1.31 4.79 7.50
04:00 Перес Селедон - Картахинес 1 - 1 2.30 3.21 2.76
21:30 Белен Сигло XXI - Универсидад де Коста Рика 2 - 3 2.02 3.31 3.20
21:30 Мунисипал Либерия - Кармелита 0 - 0 1.97 3.23 3.45
21:30 Сантос де Гуапилес - Лимон 2 - 0 1.77 3.42 3.94
Кувейт - Купа на Емира Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
15:40 Ал Джахра - Хайтан 2 - 0 1.97 3.40 3.15
15:45 Ал Тадамон - Ал Ярмук Кувейт 3 - 0 1.57 3.75 4.60
18:00 Ал Салибихает - Бурган 0 - 3 1.28 4.75 7.75
18:00 Кадсия Кувейт - Ал Сахел Абу Халифа 2 - 0 1.28 5.00 7.50
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 ЖС Касба Тадла - Шабаб Атлас Хенифра 1 - 1 2.42 2.70 3.05
17:00 Видад Казабланка - Олимпик Курибга 4 - 1 1.54 3.37 5.95
18:00 Могреб Тетуан - Кавкаб Маракеш 1 - 2 1.78 2.98 4.73
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Крус Асул - Керетаро 1 - 1 1.57 3.76 5.32
03:00 Монаркас Морелия - Америка Мексико 0 - 2 2.81 3.19 2.38
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Депортиво Толука 0 - 1 1.73 3.39 4.60
03:06 Леон - Тихуана 2 - 4 1.78 3.44 4.23
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Монтерей 1 - 1 2.94 3.19 2.29
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Пачука 1 - 1 2.83 3.22 2.36
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Минерос де Сакатекас 1 - 3 2.40 3.17 2.64
03:00 Лорос де ла У. де К. - Мурсиелагос 0 - 1 1.84 3.32 3.73
03:00 Хуарес - Лобос БУАП Пуебла 2 - 2 1.64 3.47 4.73
04:30 Корас де Тепик - Потрос УАЕМ 1 - 1 2.15 3.07 3.10
05:00 Дорадос де Синалоа - Венадос 4 - 1 1.75 3.34 4.14
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Ийстърн Събърбс - Тим Уелингтън 3 - 1 2.51 4.15 2.10
03:00 Уейтакиър Юнайтед - Тасман Юнайтед 2 - 2 1.29 5.35 6.81
03:00 Хамилтън Уондърърс - Кентърбъри Юнайтед 1 - 1 4.23 4.40 1.55
05:35 Хоукс Бей Юнайтед - Окланд Сити 2 - 1 3.90 4.10 1.64
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:10 Сол де Америка - Индепендиенте ФБК 1 - 1 1.72 3.53 4.15
23:00 Рубио Ню - Серо Портеньо 0 - 3 6.09 4.02 1.44
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
00:45 Спорт Росарио - Аякучо 1 - 0 2.65 3.10 2.65
03:00 Мелгар Арекипа - Академия Кантолао 0 - 0 1.30 4.75 11.00
18:00 Спортинг Кристал - Унион Комерсио 0 - 0 1.53 3.78 5.67
20:30 Реал Гаркиласо - Депортиво Мунисипал 1 - 0 1.41 3.97 7.22
23:00 Университарио де Депортес - Спорт Уанкайо 1 - 1 1.74 3.47 4.26
23:00 Хуан Аурих - Алианса Лима отл. 2.37 3.03 2.84
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Насионал Монтевидео 0 - 1 7.51 4.20 1.35
22:00 Данубио Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 0 - 0 1.84 3.38 3.75
22:00 Дефенсор Спортинг - Рампла Хуниорс 1 - 0 1.51 3.75 5.51
22:00 Пласа Колония - Бостън Ривър 0 - 0 2.70 3.17 2.38
22:00 Ривър Плейт Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 1 - 1 2.12 3.32 2.98
22:30 Пенярол Монтевидео - Ел Танкуе Сислей 4 - 0 1.47 4.02 5.62
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Реал Сосиедад Токоа - Хондурас Прогресо 1 - 2 1.98 3.21 3.38
22:30 Вида Ла Сейба - Социал Сол Оланчито 2 - 1 1.72 3.28 4.39
23:15 Платенсе - Хутикалпа 3 - 1 1.80 3.30 3.91
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Аудакс Италяно Сантяго - Кобресал Ел Салвадор 2 - 0 1.74 3.54 4.17
17:00 Депортес Икике - Универсидад де Чили 2 - 0 2.37 3.30 2.69
22:30 Палестино Сантяго - Универсидад де Консепсион 1 - 2 1.61 3.75 4.84
Япония - Други Япония - Други Рез. 1 X 2
07:00 Джубило Ивата - Роасо Кумамото 1 - 1 1.53 3.78 5.23
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Рубин Казан (Рус) - Шонан Белмар (Япо) 2 - 1 1.55 3.64 5.40
15:00 Норкьопинг (Шве) - Фрей Тебю (Шве) 6 - 1 1.17 6.24 10.69
15:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - Розенборг (Нор) 2 - 0 1.71 3.75 3.82
16:00 Арсенал Тула (Рус) - Радник Биелина (Бих) 1 - 0 - - -
16:00 Дачия Кишинев (Мол) - Виборг (Дан) отл. - - -
16:30 Анжи Махачкала (Рус) - Вардар Скопие (Мак) 1 - 2 - - -
16:30 ЛАСК Линц (Авс) - Стрьомгодсет (Нор) 0 - 2 2.30 3.50 2.50
16:30 Локомотив Москва (Рус) - Шонан Белмар (Япо) 0 - 2 1.58 3.72 4.83
16:30 Терек Грозни (Рус) - Дукла Прага (Чех) 2 - 3 2.00 3.60 3.00
17:00 Урал Свердловска област (Рус) - Рад Белград (Сър) 1 - 1 - - -
17:00 ФК Краснодар (Рус) - Славия Прага (Чех) 1 - 2 - - -
20:00 Зенит Санкт Петербург (Рус) - Одензе (Дан) 1 - 1 1.36 4.47 6.75