Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Челси като домакин няма равенство от 14 мача

Барселона 85 вкарани гола в 29 мача - 2.93 на мач

Гранада като гост няма победа от 15 мача

Малага като гост няма победа от 15 мача

Реджина като гост няма победа от 16 мача

Селтик 28 победи от 30 мача

ЖС Кабилие като домакин 8 равенства от 10 мача

Персеполис Техеран като домакин само 2 получени гола в 12 мача - 0.17 на мач

Анкета

Кой ще спечели Купата на Конфедерациите 2017 в Русия?

ТВ програма
Diema Sport
Литекс Ловеч - Черно море 17:30 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Лудогорец Разград 20:00 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Севиля
20:30 на живо
EuroSport 2
Майнц 05 - РБ Лайпциг
21:00 на живо
Nova Sport
Хъдърсфийлд - Норич
21:45 на живо
Ring.BG
Наполи - Ювентус
21:45 на живо
Diema Sport 2
Челси - Манчестър Сити
22:00 на живо
Sport  Plus HD
Леганес - Реал Мадрид
22:30 на живо
Diema Sport
Арсенал - Уест Хям
01:00 на запис
Diema Sport 2
Суонзи - Тотнъм
01:15 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 5 Април, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Арсенал - Уест Хям 3 - 0 1.41 5.15 7.15
21:45 Саутхямптън - Кристъл Палас 3 - 1 1.83 3.53 4.68
21:45 Суонзи - Тотнъм 1 - 3 5.46 3.92 1.65
21:45 Хъл Сити - Мидълзбро 4 - 2 2.01 3.25 4.12
22:00 Ливърпул - Борнемут 2 - 2 1.43 4.68 7.46
22:00 Челси - Манчестър Сити 2 - 1 2.29 3.36 3.23
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Нюкасъл - Бъртън Албион 1 - 0 1.38 4.58 8.53
21:45 Хъдърсфийлд - Норич 3 - 0 2.02 3.37 3.77
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Оксфорд Юнайтед - Флийтууд Таун 1 - 3 2.10 3.23 3.46
21:45 Шефилд Юнайтед - Ковънтри 2 - 0 1.25 5.41 11.26
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:00 Аугсбург - Инголщат 2 - 3 2.62 3.06 2.88
21:00 Борусия М'Гладбах - Херта Берлин 1 - 0 1.84 3.40 4.59
21:00 Волфсбург - Фрайбург 0 - 1 1.68 3.79 5.05
21:00 Дармщат 98 - Байер Леверкузен 0 - 2 4.74 3.91 1.70
21:00 Майнц 05 - РБ Лайпциг 2 - 3 3.15 3.29 2.31
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
18:30 Бохум - Кайзерслаутерн 0 - 0 2.28 3.14 3.16
18:30 Гройтер Фюрт - Айнтрахт Брауншвайг 0 - 0 2.82 3.13 2.51
18:30 Динамо Дрезден - Хайденхайм 2 - 1 1.97 3.37 3.70
18:30 Мюнхен 1860 - Щутгарт 1 - 1 3.15 3.22 2.25
18:30 Унион Берлин - Ерцгебирге Ауе 0 - 1 1.60 3.71 5.49
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
19:00 ФСВ Франкфурт - Цвикау 0 - 1 2.21 3.07 3.21
20:00 Зоненхоф Гроссашпах - Оснабрюк 1 - 0 2.26 3.19 2.93
20:00 Пройсен Мюнстер - Шпортфройнде Лоте 1 - 0 2.17 3.15 3.21
20:00 Халешер - Падерборн 1 - 1 1.74 3.35 4.67
20:00 Ханза Рощок - Дуисбург 1 - 0 3.04 2.98 2.35
20:00 Холщайн Кил - Веен Висбаден 3 - 0 1.64 3.50 5.13
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:30 Барселона - Севиля 3 - 0 1.19 7.61 12.61
21:30 Алавес - Осасуна 0 - 1 1.50 3.97 7.43
21:30 Депортиво Ла Коруня - Гранада 0 - 0 1.51 4.13 6.55
21:30 Спортинг Хихон - Малага 0 - 1 2.72 3.27 2.64
22:30 Леганес - Реал Мадрид 2 - 4 6.65 4.22 1.50
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Самбенедетезе - Лумецане 1 - 1 1.87 3.27 3.73
17:30 Албинолефе - Реджиана 1 - 1 2.45 2.93 2.77
17:30 Венеция - ФералпиСало 1 - 0 1.59 3.67 4.81
17:30 Мантова - Форли 1 - 1 1.97 3.08 3.59
17:30 Мачератезе 1922 - Басано Виртус 1 - 1 2.23 2.96 3.11
17:30 Порденоне - Модена 1 - 1 1.71 3.40 4.36
17:30 Сантарканджело - Судтирол 2 - 1 2.05 2.98 3.51
21:30 Анкона - Терамо 0 - 1 2.50 2.88 2.77
21:30 Губио - Алма Ювентус Фано 1 - 0 1.99 3.10 3.52
21:30 Падуа - Парма 1 - 2 2.25 3.11 2.92
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Катанзаро - Фоджа 1 - 2 3.54 3.23 1.93
15:30 Мелфи - Вибонезе 0 - 1 2.17 3.08 3.10
15:30 Монополи 1966 - Козенца 2 - 6 2.63 3.13 2.44
15:30 Паганезе - Фонди 2 - 0 2.17 3.12 3.06
15:30 Сиракуза - Казертана 2 - 1 2.12 3.20 3.07
15:30 Таранто - Реджина 0 - 1 2.36 2.97 2.88
19:30 Катания - Виртус Франкавила 1 - 0 2.13 3.08 3.18
19:30 Матера - Фиделис Андрия 0 - 0 1.69 3.35 4.57
21:30 Месина - Акрагас 1 - 1 2.16 2.89 3.35
21:45 Лече - Юве Стабия 3 - 2 1.76 3.37 4.06
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
21:45 Наполи - Ювентус** (1 - 3) 3 - 2 2.17 3.37 3.29
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Метц - Лион 0 - 3 7.30 4.92 1.39
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
19:30 Анже - Бордо 2 - 1 2.69 3.12 2.63
22:05 Авранш - Пари Сен Жермен 0 - 4 28.14 10.19 1.07
Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
19:00 Аустрия Виена - Адмира Вакер Мьодлинг 1 - 2 1.63 3.74 4.87
20:00 Ред Бул Залцбург** - Капфенберг 1 - 1 1.06 9.84 20.50
21:30 Санкт Полтен - Рапид Виена 1 - 3 4.65 3.62 1.68
Азербайджан - Купа на Азербайджан Азербайджан - Купа на Азербайджан Рез. 1 X 2
15:30 Габала** - Интер Баку (3 - 1) 2 - 0 1.58 3.55 5.03
18:30 Карабах Агдам** - Нефтчи Баку (2 - 0) 0 - 0 1.29 4.40 8.96
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
17:30 ФК Слуцк - Шахтьор Солигорск 1 - 2 4.27 3.22 1.77
19:30 Динамо Брест - БАТЕ Борисов 2 - 0 3.61 3.24 1.91
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Крупа - Радник Биелина 1 - 1 2.53 2.96 2.61
17:30 Слобода Тузла - ФК Сараево 0 - 2 2.75 2.99 2.40
19:30 Жрински Мостар - Железничар Сараево 0 - 0 2.13 3.04 3.17
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Олимпик Сараево - Металеге-БСИ Яйце 1 - 0 2.60 3.19 2.40
17:30 Челик Зеница - Витез 1 - 0 2.02 3.17 3.32
20:00 Широки Брег - Младост Добой Какан 4 - 0 1.83 3.43 3.58
България - Купа на България България - Купа на България Рез. 1 X 2
17:30 Литекс Ловеч** - Черно море 1 - 1 6.33 3.85 1.44
20:00 Локомотив Пловдив - Лудогорец Разград 0 - 4 5.75 3.89 1.48
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Динамо Батуми - Шукура Кобулети 2 - 0 - - -
17:00 Динамо Тбилиси - Чихура Сачхере 2 - 1 - - -
19:00 Сабуртало Тбилиси - Самтредия 1 - 2 2.55 3.20 2.40
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ксанти - Панайтоликос 3 - 0 1.47 3.77 7.56
17:15 Атромитос - ПАОК 0 - 2 4.58 3.16 1.83
17:15 Верия - Пас Янина 3 - 0 3.54 3.36 2.03
17:15 Ираклис Солун - Левадиакос 1 - 0 1.89 3.18 4.18
17:15 Лариса - Астерас Триполис 1 - 4 2.67 2.89 2.82
19:30 Керкира Корфу - Олимпиакос 0 - 2 12.70 6.02 1.19
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Вейле - Роскилде 4 - 1 2.75 3.36 2.35
20:00 Кьоге - АБ Гладсаксе 0 - 0 1.60 3.59 5.44
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 Нествед - Вендсисел 1 - 2 3.80 3.52 1.87
19:00 Олборг - Мидтиланд 2 - 3 3.02 3.25 2.24
Израел - Купа на Израел Израел - Купа на Израел Рез. 1 X 2
20:30 Бейтар Йерусалим - Макаби Тел Авив 1 - 2 3.56 3.20 1.93
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Никозия - АЕЛ Лимасол 0 - 0 1.47 3.72 6.39
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Кауно Жалгирис - Стумбрас Каунас 0 - 0 2.53 3.35 2.40
20:00 Жалгирис Вилнюс - Лиетава Йонава 2 - 1 1.18 5.91 10.77
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брегалница Щип - Шкупи Скопие 3 - 0 2.03 3.25 3.23
17:00 Македония Гьорче Петров - Победа Прилеп 0 - 0 2.08 3.24 3.15
17:00 Пелистер Битоля - Силекс Кратово 0 - 0 1.61 3.43 5.06
17:00 Работнички Скопие - Шкендия 79 Тетово 1 - 0 4.13 3.38 1.75
17:00 Ренова Джепчище - Вардар Скопие 0 - 1 5.43 3.79 1.51
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Балзан Ютс - Гзира Юнайтед 3 - 1 1.42 4.53 5.33
19:00 Моста ФК - Сейнт Андрюс ФК 1 - 2 3.17 3.86 1.87
21:00 Валета - Хибърниънс 1 - 0 2.24 3.35 2.73
21:15 Хамрун Спартанс - Флориана 1 - 2 4.83 4.20 1.51
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Заря Белци - Зимбру Кишинев 2 - 0 1.67 3.48 4.29
16:00 Милсами Орхей - Академия Кишинев 3 - 2 1.13 6.36 12.49
18:00 Шериф Тираспол - Дачия Кишинев 0 - 1 1.70 3.36 4.40
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
20:00 Молде - Лилестрьом 2 - 1 1.55 4.01 5.44
20:00 Од БК - Кристиансунд 2 - 0 1.48 4.21 6.06
20:00 Олесунд - Сарпсборг 08 1 - 3 2.50 3.26 2.68
20:00 Сандефьорд - Розенборг 0 - 3 7.68 4.53 1.37
20:00 Согндал - Стабек 4 - 1 2.01 3.32 3.59
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 ГКС Тихи - Сандеця Нови Сач 2 - 1 2.47 3.01 2.81
19:30 Миедж Легница - Хробри Глогов 1 - 2 1.72 3.34 4.65
19:30 Погон Шедълце - Олимпия Груджьондз 1 - 4 2.46 3.02 2.81
Полша - Купа на Полша Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
21:45 Погон Шчечин - Лех Познан** (0 - 3) 0 - 1 3.02 3.19 2.27
Португалия - Купа на Португалия Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
22:15 Бенфика** - Ещорил Прая (2 - 1) 3 - 3 1.18 6.06 13.06
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Динамо Букурещ - Клуж 2 - 0 2.51 3.06 2.75
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Ботошани - Волунтари 3 - 0 1.86 3.25 4.11
18:30 Газ Метан Медиаш - Студентеск Яш 0 - 2 2.13 3.03 3.44
Русия - Купа на Русия Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
19:30 Локомотив Москва - ФК Уфа 1 - 0 1.53 3.39 6.97
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
22:15 Ла Фиорита - Фаетано 2 - 0 - - -
22:15 Либертас - Фолгоре Фалциано 1 - 1 - - -
22:15 Мурата - Доманяно 2 - 4 4.44 4.00 1.57
22:15 Пенароса - Сан Джовани 2 - 2 1.83 3.60 3.38
22:15 Тре Пене - Кайлунго 2 - 0 - - -
Словакия - Купа на Словакия Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
18:00 Попрад - Скалица 1 - 0 1.70 3.50 4.25
Словения - Купа на Словения Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
21:15 Олимпия Любляна - Марибор 2 - 1 2.78 3.17 2.35
Сърбия - Купа на Сърбия Сърбия - Купа на Сърбия Рез. 1 X 2
14:00 Вождовац Белград - Партизан Белград 1 - 2 5.44 3.82 1.50
19:00 Войводина - Борац Чачак 5 - 2 1.19 5.49 12.54
19:00 Слобода Ужице - Чукарички 0 - 3 6.89 3.95 1.40
20:00 Цървена Звезда Белград - Младост Лучани 4 - 2 1.20 5.54 10.93
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
18:00 Ризеспор - Касъмпаша 2 - 2 2.55 3.37 2.59
20:30 Фенербахче** - Кайзериспор (3 - 0) 3 - 0 1.43 4.34 6.68
Украйна - Купа на Украйна Украйна - Купа на Украйна Рез. 1 X 2
14:00 ФК Полтава - Шахтьор Донецк отл. 19.54 10.11 1.05
17:00 Нефтяник-Укрнафта - Динамо Киев 0 - 1 15.87 7.95 1.09
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
18:00 Солнок - Мезьокьовешд** (1 - 3) 3 - 4 2.75 3.23 2.31
21:30 Вашаш Будапеща** - Уйпещ (2 - 1) 0 - 1 2.22 3.22 2.86
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ХИК Хелзинки - ВПС Вааса 5 - 0 1.31 4.46 9.76
19:30 Сейняйоен ЯК - ФК Лахти 1 - 1 1.71 3.45 4.70
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Хераклес - Витес 0 - 1 3.07 3.43 2.18
20:45 Грьонинген - НЕК Ниймеген 2 - 0 1.45 4.32 6.30
21:45 Аякс - АЗ Алкмаар 4 - 1 1.32 4.97 8.26
21:45 Вилем II - АДО Ден Хааг 1 - 2 1.81 3.41 4.33
21:45 Фейенорд - Го Ахед Игълс 8 - 0 1.13 7.67 15.87
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
21:15 Слован Либерец - Фастав Злин** 2 - 2 1.95 3.14 3.79
Швейцария - Купа на Швейцария Швейцария - Купа на Швейцария Рез. 1 X 2
19:45 Винтертур - Базел 1 - 3 10.25 6.23 1.21
21:45 Сион** - Люцерн 0 - 0 1.77 3.65 4.04
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Килмарнък - Рейнджърс 0 - 0 4.80 3.85 1.65
21:45 Мъдъруел - Хамилтън 0 - 0 2.19 3.32 3.19
21:45 Сейнт Джонстън - Хартс 1 - 0 2.85 3.27 2.39
21:45 Селтик - Партик Тисъл 1 - 1 1.21 5.87 12.81
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 ЖС Кабилие - НА Хюсеин Дей 2 - 1 1.48 3.51 6.72
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:15 Пайсанду PA - Агуя де Мараба PA 1 - 0 1.52 3.77 5.35
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво дел Сулия - Карабобо Валенсия 0 - 4 2.75 3.15 2.35
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ел Джаиш Кайро - Ел Дахлея Кайро 1 - 1 1.99 2.95 3.76
19:00 Ел Шаркия - Замалек Кайро 1 - 0 11.47 4.32 1.27
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
14:30 Машхад ФК - Естеглал Хузестан 2 - 1 3.18 2.77 2.29
17:20 Персеполис Техеран - Пейкан Техеран 2 - 0 1.47 3.54 6.63
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Раджа Казабланка - ФУС Рабат 2 - 0 1.66 3.20 5.32
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Монаркас Морелия - Крус Асул 1 - 0 3.63 3.18 1.96
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
16:45 Диба Ал Фуджейра - Ал Джазира Абу Даби 0 - 3 6.38 5.00 1.33
16:45 Емирейтс Клуб - Ал Вахда Абу Даби 1 - 2 3.15 3.50 1.97
Тайланд - Таи ФА Къп Тайланд - Таи ФА Къп Рез. 1 X 2
14:00 ББ ЧЮ Банкок - Еър Форс Юнайтед 1 - 2 3.15 3.40 1.97
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Мамелоди Съндаунс - Блумфонтейн Селтик 0 - 0 1.47 3.64 6.51
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
14:00 Тхан Куанг Нин (Вие) - Хоум Юнайтед (Син) 4 - 5 1.75 3.46 3.97
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Петролеро Якуиба (Бол) - Универсидад... (Екв) 1 - 3 3.30 3.10 0.00
03:45 Индепендиенте (Арж) - Алианса Лима (Пер) 0 - 0 1.26 4.75 12.04
03:45 Крузейро MG (Бра) - Насионал Асунсион (Пар) 2 - 1 1.25 5.50 11.00
Рекопа Судамерикана Рекопа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Чапекоензе SC - Атлетико Насионал 2 - 1 3.04 3.00 2.30
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
05:00 Пачука (Мек) - Далас (Сащ) 3 - 1 1.32 4.51 7.80