Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Август '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24252627
28293031   
       
Топ факти за деня

Левадия Талин като домакин 34 вкарани гола в 10 мача - 3.40 на мач

Вапрус Пярну 17 загуби от 21 мача

Флора Талин няма загуба от 21 мача

ФК Тюмен няма победа от 5 мача

Балтика Калининград само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Клуби-04 Хелзинки няма загуба от 13 мача

Лахти Академия като домакин 6 загуби от 7 мача

ЕсПа Еспоо като гост само загуби от 7 мача

Каяани 11 победи от 13 мача

Наутико PE като домакин няма победа от 9 мача

Брагантино SP като домакин 4 равенства от 6 мача

Моги Мирим SP като гост само загуби от 5 мача

Борнео ФК като домакин само победи от 7 мача

Милтън СК 5 загуби от 6 мача

Роял Торонто няма победа от 9 мача

Саравак ФА като домакин няма победа от 8 мача

Депортиво Мунисипал като гост 4 равенства от 6 мача

Банкок Юнайтед като домакин няма равенство от 12 мача

Алмалик като домакин нито един получен гол в 7 мача

Шуртан Гузар като гост само загуби от 6 мача

Албирекс Ниигата като домакин 7 загуби от 8 мача

Йокохама ФК като домакин няма равенство от 13 мача

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Nova Sport
Фулъм - Норич
17:00 на живо
Diema Sport 2
Пари Сен Жермен - Амиен
18:15 на живо
Diema Sport
Верея Стара Загора - Левски София 18:45 на живо
Ring.BG
Тотнъм - Ювентус
19:30 на живо
Nova Sport
Астън Вила - Хъл Сити
19:30 на живо
Diema Sport 2
Сент Етиен - Ница
21:00 на живо
Diema Sport
Витоша Бистрица - Лудогорец Разград 21:00 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 21:30 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 5 Август, 2017

Международна Купа на Шампионите Международна Купа на Шампионите Рез. 1 X 2
19:30 Тотнъм - Ювентус 2 - 0 2.66 3.41 2.32
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Бристъл Сити - Барнзли 3 - 1 1.69 3.76 4.96
17:00 Бъртън Албион - Кардиф 0 - 1 2.99 3.18 2.43
17:00 Ипсуич - Бирмингам 1 - 0 2.42 3.17 3.01
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Рединг 2 - 0 2.25 3.25 3.18
17:00 Престън - Шефилд Уензди 1 - 0 2.91 3.13 2.50
17:00 Уулвърхямптън - Мидълзбро 1 - 0 2.49 3.13 2.93
17:00 Фулъм - Норич 1 - 1 2.03 3.57 3.44
17:00 Шефилд Юнайтед - Брентфорд 1 - 0 2.13 3.52 3.24
19:30 Астън Вила - Хъл Сити 1 - 1 1.87 3.32 4.35
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Блекпул 2 - 1 1.65 3.53 5.19
17:00 Бъри - Уолсол 1 - 0 1.97 3.32 3.72
17:00 Донкастър - Джилингам 0 - 0 1.70 3.57 4.85
17:00 Милтън - Уигън 0 - 1 2.44 3.20 2.85
17:00 Олдъм - Оксфорд Юнайтед 0 - 2 2.75 3.09 2.57
17:00 Питърбъро - Плимут 2 - 1 2.04 3.36 3.47
17:00 Портсмут - Рочдейл 2 - 0 1.88 3.37 4.02
17:00 Саутенд - Блекбърн 2 - 1 2.75 3.16 2.53
17:00 Скънторп - Уимбълдън 1 - 1 1.88 3.37 4.05
17:00 Флийтууд Таун - Родъръм Юнайтед 2 - 0 2.22 3.28 3.14
17:00 Чарлтън - Бристол Роувърс 1 - 0 2.21 3.35 3.10
17:00 Шросбъри Таун - Нортхямптън Таун 1 - 0 2.42 3.20 2.86
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Колчестър 3 - 1 2.02 3.33 3.47
17:00 Екзитър - Кембридж Юнайтед 1 - 0 2.18 3.24 3.17
17:00 Карлайл - Суиндън 1 - 2 2.42 3.24 2.82
17:00 Ковънтри - Нотс Каунти 3 - 0 2.15 3.28 3.28
17:00 Кроули Таун - Порт Вейл 1 - 3 2.88 3.20 2.40
17:00 Крю Александра - Мансфийлд Таун 2 - 2 3.62 3.29 2.03
17:00 Лутън Таун - Йоувил 8 - 2 1.55 3.79 5.78
17:00 Моркамб - Челтнъм Таун 2 - 1 2.80 3.22 2.44
17:00 Стивънидж Бороу - Нюпорт Каунти 3 - 3 2.04 3.30 3.53
17:00 Уикъмб - Линкълн Сити 2 - 2 2.39 3.22 2.86
17:00 Форест Грийн Роувърс - Барнет 2 - 2 2.14 3.28 3.27
17:00 Честърфийлд - Гримсби Таун 1 - 3 2.10 3.31 3.35
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Сътън Юнайтед - Лейтън Ориент 2 - 0 2.65 3.23 2.49
17:00 Бромли - Ийстли 0 - 0 2.88 3.25 2.30
17:00 Гайзли - Ебсфлийт Юнайтед 2 - 2 3.27 3.17 2.13
17:00 Дагенъм и Редбридж - Бароу 2 - 1 1.94 3.32 3.63
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Мейдънхед Юнайтед 1 - 1 - - -
17:00 Рексъм - Макълсфийлд Таун 0 - 1 2.11 3.22 3.27
17:00 Солихъл Муурс - Честър отл. 2.61 3.28 2.47
17:00 Торки Юнайтед - Транмиър Роувърс 0 - 0 4.45 3.44 1.75
17:00 Уокинг - Гейтсхед 2 - 1 2.76 3.26 2.37
17:00 Файлд - Боръм Ууд 2 - 2 - - -
17:00 Халифакс Таун - Алдършот Таун 0 - 2 2.41 3.18 2.78
17:00 Хартлипул - Доувър Атлетик 0 - 1 2.06 3.22 3.35
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Дуисбург - Бохум 1 - 1 2.42 3.17 2.85
16:30 Айнтрахт Брауншвайг - Хайденхайм 2 - 0 2.13 3.16 3.43
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аален - Шпортфройнде Лоте 3 - 0 1.77 3.32 4.40
15:00 Карл Цайс Йена - Кемницер 1 - 1 2.52 3.11 2.68
15:00 Карлсруе - Веен Висбаден 2 - 1 2.10 3.16 3.31
15:00 Падерборн - Зоненхоф Гроссашпах 5 - 0 2.06 3.18 3.42
15:00 Пройсен Мюнстер - Вердер Бремен II 0 - 1 1.96 3.18 3.73
15:00 Унтерхахинг - Фортуна Кьолн 2 - 2 2.06 3.19 3.38
15:00 Ханза Рощок - Мепен 1 - 2 1.76 3.38 4.38
Германия - Суперкупа Германия - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:30 Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен** 2 - 2 2.89 3.52 2.28
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
19:00 Асколи - Юве Стабия 3 - 2 1.71 3.43 4.62
19:00 Специя - Реджиана 3 - 0 1.38 4.23 7.78
21:30 Емполи - Ренате** 1 - 1 1.24 5.38 10.02
21:30 Про Верчели - Лече 1 - 2 2.47 3.15 2.74
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:15 Пари Сен Жермен - Амиен 2 - 0 1.08 10.13 24.11
21:00 Лион - Страсбург 4 - 0 1.37 4.88 7.70
21:00 Метц - Гингам 1 - 3 2.97 3.15 2.43
21:00 Монпелие - Каен 1 - 0 1.81 3.48 4.47
21:00 Сент Етиен - Ница 1 - 0 2.28 3.09 3.32
21:00 Троа - Рен 1 - 1 2.66 3.09 2.73
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Реймс - Орлеан 2 - 0 1.64 3.40 5.36
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 ЛАСК Линц - Санкт Полтен 2 - 0 1.61 3.76 5.22
19:30 Ред Бул Залцбург - Адмира Вакер Мьодлинг 5 - 1 1.39 4.51 7.11
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Днепър Могилев - ФК Витебск 1 - 2 2.84 3.03 2.34
18:00 Динамо Брест - Крумкачи Минск 3 - 0 1.12 6.64 15.87
19:00 Городея - Славия Мозир 0 - 0 1.84 3.16 3.95
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Роял Ексел Мускрон - Шарлероа 2 - 5 3.26 3.18 2.18
21:00 Ваасланд-Беверен - Мехелен 2 - 2 2.46 3.24 2.74
21:00 Кортрийк - Локерен 1 - 0 2.13 3.30 3.28
21:30 Зулте Варегем - Сент Трюиден 2 - 0 1.75 3.69 4.28
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Тубиз - Рьозеларе 1 - 3 2.39 3.26 2.67
21:30 Оуд Хеверле Льовен - Лиерс 2 - 2 2.58 3.12 2.56
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Радник Биелина - Жрински Мостар 2 - 1 6.65 3.98 1.40
21:30 Железничар Сараево - Витез 1 - 0 1.31 4.89 7.18
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 Верея Стара Загора - Левски София 2 - 0 4.41 3.28 1.76
21:00 Витоша Бистрица - Лудогорец Разград 2 - 4 18.12 7.23 1.11
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Ботев Враца - Нефтохимик Бургас 4 - 0 - - -
18:00 Ботев Гълъбово - Несебър 2 - 1 - - -
18:00 Оборище Панагюрище - Локомотив София 1 - 2 - - -
18:00 Созопол - Поморие 1 - 2 - - -
18:00 Царско Село София - Литекс Ловеч 0 - 0 - - -
19:00 Локомотив Горна Оряховица - Струмска Слава Радомир 4 - 3 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Динамо Батуми - Самтредия 0 - 1 3.00 3.06 2.22
20:00 Торпедо Кутаиси - Колхети-1913 Поти 0 - 0 1.20 5.10 13.02
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Хобро - Рандерс 2 - 0 2.83 3.12 2.49
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Левадия Талин - Пайде Линнамеесконд 8 - 0 1.04 10.17 19.11
19:00 Вапрус Пярну - Флора Талин 1 - 8 23.75 12.21 1.02
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:00 Бней Сахнин - Апоел Хайфа 1 - 1 2.47 3.00 2.68
19:45 Апоел Ашкелон - МС Ашдод 0 - 1 2.68 3.08 2.40
21:00 Макаби Хайфа - Ирони Кирят Шмона 0 - 0 1.74 3.36 4.18
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Сейнт Патрикс 1 - 1 2.80 3.18 2.40
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:15 Коб Рамблърс - Лонгфорд Таун 2 - 0 2.25 3.19 2.94
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 КА Акурейри - ФХ Хафнарфьордур 0 - 0 3.19 3.48 1.99
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:00 Вентспилс - Йелгава 1 - 0 1.79 3.25 4.00
19:00 Спартакс Юрмала - Рига ФК 2 - 0 2.20 2.82 3.35
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 УНА Щрасен - Роданж 91 2 - 2 - - -
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Заря Белци - Дачия Кишинев 0 - 1 2.30 2.94 2.97
18:00 Милсами Орхей - Петрокуб Хинчещ 1 - 0 1.49 3.54 5.94
20:00 Шериф Тираспол - Динамо-Авто Тираспол 3 - 1 1.15 6.35 12.77
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Розенборг - Кристиансунд 4 - 1 1.21 6.10 10.97
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
16:00 Старт Кристиансанд - Мьондален 2 - 1 1.74 3.62 4.09
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Финснес - Киелсос 1 - 1 2.56 3.78 2.18
17:00 Аскер - Рауфос 3 - 0 2.28 3.63 2.51
17:00 Брюмундал - ХамКам 0 - 2 5.83 4.39 1.40
17:00 КФУМ Осло - Гроруд 2 - 2 1.99 3.86 2.80
17:00 Нюбергсунд - ФК Фолло 2 - 1 1.58 4.16 4.18
19:00 Алта - Берум 1 - 1 1.55 4.16 4.39
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Айерсун - Нутоден 0 - 1 2.38 3.50 2.48
17:00 Фрам Ларвик - Хьодд 3 - 2 2.01 3.91 2.77
17:00 Хьонефос - Видар 3 - 1 3.42 3.83 1.79
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Лехия Гданск - Гурник Забже 1 - 1 1.65 3.68 4.97
19:00 Заглембие Любин - Погон Шчечин 3 - 0 2.09 3.18 3.45
21:30 ЛКС Нечеча - Легия Варшава 1 - 0 4.82 3.71 1.66
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Гурник Ленчна - Заглембие Сосновец 2 - 1 2.97 3.23 2.21
18:00 Погон Шедълце - Одра Ополе 1 - 2 2.25 3.18 2.98
18:45 ГКС Тихи - Стал Мелец 1 - 0 2.08 3.17 3.32
19:00 Олимпия Груджьондз - Вигри Сувалки 2 - 0 1.99 3.15 3.54
19:00 Подбескидзе - Битовия Битов 0 - 2 2.06 3.25 3.24
19:00 Хойничанка Хойнице - Стомил Олщин 3 - 0 1.67 3.53 4.65
21:00 Миедж Легница - ГКС Катовице 1 - 1 2.20 3.09 3.13
Португалия - Суперкупа Португалия - Суперкупа Рез. 1 X 2
22:45 Бенфика - Витория Гимараеш 3 - 1 1.35 4.55 7.80
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:30 Сепси Сфънту Георге - Виторул Констанца 1 - 0 4.33 3.33 1.79
21:00 Политехника Яш - Клуж 0 - 2 6.29 3.56 1.54
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Уфа - Ахмат Грозни 3 - 2 2.93 2.76 2.60
17:30 Динамо Москва - Амкар Перм 3 - 0 1.73 3.25 5.01
20:00 Локомотив Москва - СКА-Хабаровск 1 - 0 1.24 4.94 12.77
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
11:00 Луч-Енергия Владивосток - Динамо Санкт Петербург 1 - 2 2.26 2.93 3.15
15:00 Том Томск - ФК Химки 2 - 1 2.36 2.97 2.92
16:00 Олимпиец Нижни Новгород - Шинник Ярославл 0 - 1 2.51 2.90 2.78
16:00 ФК Тюмен - Кубан Краснодар 1 - 1 2.91 2.99 2.36
17:00 Авангард Курск - Балтика Калининград 1 - 1 3.52 2.85 2.15
17:00 Спартак Москва 2 - Енисей Красноярск 1 - 2 2.57 2.98 2.63
18:00 Зенит Санкт Петербург 2 - ФК Тамбов 0 - 1 3.53 3.12 2.01
18:00 Криля Советов - Волгар Астрахан 1 - 0 1.62 3.38 5.30
18:00 Ротор Волгоград - Сибир Новосибирск 1 - 2 2.32 2.97 3.00
18:00 Факел Воронеж - ФК Оренбург 0 - 1 3.38 2.95 2.15
Северна Ирландия - Купа на Лигата Северна Ирландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Харланд-Уолф Уелдърс - Арма Сити 3 - 0 1.52 4.18 4.45
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:30 Спартак Търнава - Тренчин 2 - 1 2.36 3.20 2.68
20:00 Железарна Подбрезова - Земплин Михаловце 1 - 0 2.05 3.12 3.33
20:00 Злате Моравце - Жилина 2 - 0 3.38 3.43 1.93
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Интер Братислава - Серед 2 - 1 2.51 3.19 2.50
18:00 Комарно - ШТК 1914 Шаморин 2 - 1 4.23 3.67 1.66
18:00 Локомотив Зволен - Партизан Бардейов 0 - 0 2.39 3.22 2.62
18:00 Нове Место над Вахом - Скалица 1 - 2 4.41 3.81 1.61
18:00 Татран Липтовски Микулаш - Спишка Нова Вес 0 - 0 1.28 4.92 7.56
20:00 Попрад - Локомотив Кошице 2 - 0 1.35 4.57 6.57
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:50 Триглав - Олимпия Любляна 0 - 0 6.19 4.01 1.43
21:30 Рудар Веление - Кръшко 0 - 1 1.47 3.69 6.09
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Земун - Раднички Ниш 1 - 2 3.33 2.90 2.13
21:00 Вождовац Белград - Борац Чачак 2 - 1 1.28 4.48 9.33
21:00 Войводина - Бачка Бачка Паланка 1 - 0 1.22 4.89 10.82
21:00 Младост Лучани - Рад Белград 2 - 1 1.94 3.07 3.65
21:00 Явор Иваница - Мачва Шабац 0 - 4 1.67 3.36 4.63
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Карпати Лвов - Стал Каменское 3 - 1 1.71 3.47 4.22
19:30 Шахтьор Донецк - Иличивец Мариупол 3 - 1 1.09 7.98 16.00
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Горняк-Спорт Комсомолск - Десна Чернигов 0 - 2 3.50 3.47 1.84
17:00 Рух Винники - Балкани Заря 0 - 1 1.81 3.47 3.63
17:00 ФК Полтава - Авангард Краматорск 3 - 0 1.82 3.39 3.68
17:00 Хелиос Харков - Арсенал Киев 0 - 1 1.72 3.43 4.12
18:00 Колос Ковалевка - Кремин Кременчуг 4 - 1 1.58 3.67 4.79
18:00 МФК Николаев - Нефтяник-Укрнафта 2 - 1 3.64 3.52 1.79
19:00 Ингулец Петрово - Черкаский Днепър 2 - 0 1.78 3.41 3.85
19:30 Оболон-Бровар Киев - ФК Суми 2 - 1 1.80 3.37 3.79
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Балмазуйварош - Диошдьор 4 - 0 2.95 3.16 2.27
21:00 Пакш - Халадаш Сомбатхей 2 - 0 2.08 3.21 3.22
21:30 Пушкаш Академи - Хонвед Будапеща 0 - 2 2.71 3.15 2.44
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 Илвес Тампере - ЮЯК Ювяскюля 2 - 1 1.38 4.32 7.39
17:00 КуПС Куопио - РоПС Рованиеми 3 - 0 1.44 4.07 6.62
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 АС Оулу - Яро 0 - 4 2.27 3.29 2.81
17:00 КПВ Кокола - Хака 2 - 2 1.63 3.71 4.55
17:00 Хонка - ОПС Оулу 3 - 1 1.14 6.84 12.44
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Кески-Уусимаа - ЯПС Ярвенпяя 1 - 0 2.44 3.62 2.31
17:00 Судет - Клуби-04 Хелзинки 0 - 0 5.71 4.60 1.37
18:30 Лахти Академия - МиКи Микели 1 - 2 1.92 3.81 3.00
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 БК-46 Карис - Джаз Пори 1 - 3 1.78 3.90 3.33
17:00 МуСа Пори - ЕсПа Еспоо 4 - 0 1.11 7.61 11.38
17:00 НуПС Нумела - Пеймари Юнайтед 1 - 0 3.25 4.08 1.77
18:00 СалПа Сало - Викингит Хелзинки 3 - 1 2.39 3.55 2.38
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Каяани - ОТП Оулу 5 - 0 1.06 9.21 15.79
17:00 ПК-37 Иисалми - ТП-47 Торнио 3 - 3 3.62 3.67 1.76
Холандия - Суперкупа Холандия - Суперкупа Рез. 1 X 2
19:00 Фейенорд** - Витес 1 - 1 1.40 4.52 6.71
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Рудеш Загреб - Интер Запрешич 0 - 2 2.38 3.03 2.88
22:00 Славен - Цибалия 2 - 1 1.26 4.60 11.95
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Будучност Подгорица - Искра Даниловград 3 - 0 1.42 4.06 6.28
19:00 Гарбал Радановичи - Петровац 0 - 2 1.79 3.14 4.23
19:00 Дечич Тузи - Зета Голубовци 1 - 4 2.93 2.99 2.29
19:00 Ком Подгорица - Сутиеска Никшич 0 - 1 2.61 3.11 2.44
19:00 Рудар Плевля - Младост Подгорица 0 - 1 2.22 3.05 3.00
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Бохемианс 1905 Прага - Карвина 2 - 1 1.81 3.32 4.15
18:00 Сигма Оломоуц - Слован Либерец 2 - 1 2.31 3.02 3.05
18:00 Теплице - Дукла Прага 3 - 1 2.03 3.18 3.51
18:00 Фастав Злин - Збройовка Бърно 2 - 1 1.93 3.21 3.70
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Пардубице - Фридек-Мистек 1 - 0 1.59 3.80 4.55
11:15 Тринец - Прибрам 2 - 1 2.50 2.99 2.66
15:30 Опава - Витковице 6 - 2 1.23 5.28 9.29
18:00 МАС Таборско - Олимпия Прага 2 - 2 1.60 3.61 4.88
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Лугано - Цюрих 0 - 0 3.13 3.40 2.12
20:00 Тун - Базел 0 - 3 3.99 3.65 1.79
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вил - Волен 3 - 1 2.13 3.35 2.95
20:00 Шафхаузен - Киасо 2 - 0 1.19 5.83 10.97
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Халмстад - Йонкьопинг Содра 6 - 1 2.25 3.08 3.17
19:00 Йоребро - Елфсборг 2 - 2 2.55 3.52 2.46
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Варберг БоИС - Йостерс 1 - 3 2.25 3.28 2.91
17:00 ГАИС Гьотеборг - Фалкенберг 1 - 1 2.36 3.28 2.76
17:00 Норбю - Хелзинборг 3 - 2 3.64 3.44 1.89
19:00 Фрей Тебю - Сирианска Сьодертале 2 - 3 1.97 3.40 3.44
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Селтик - Хартс 4 - 1 1.19 6.14 12.67
17:00 Дънди ФК - Рос Каунти 1 - 2 2.45 3.20 2.82
17:00 Килмарнък - Сейнт Джонстън 1 - 2 2.78 3.16 2.49
17:00 Хибърниън - Партик Тисъл 3 - 1 1.81 3.37 4.40
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Грийнок Мортън 0 - 0 3.08 3.30 2.17
17:00 Инвърнес КТ - Дънди Юнайтед 0 - 1 3.02 3.26 2.24
17:00 Куин ъф Саут - Брихин Сити 4 - 1 1.47 4.15 6.14
17:00 Ливингстън - Дънфърмлин 1 - 1 2.63 3.37 2.43
17:00 Сейнт Мирън - Фолкърк 3 - 1 2.36 3.32 2.72
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Еър Юнайтед 1 - 5 4.77 3.90 1.60
17:00 Алоа Атлетик - Рейт Роувърс 1 - 1 2.85 3.33 2.28
17:00 Арброут - Куинс парк ФК 2 - 0 2.08 3.30 3.24
17:00 Странрар - Ийст Файф 1 - 0 2.07 3.37 3.23
17:00 Форфар Атлетик - Еърдри 2 - 1 2.23 3.58 2.77
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Питърхед 1 - 2 3.49 3.63 1.90
17:00 Берик Рейнджърс - Клайд 3 - 1 2.81 3.52 2.24
17:00 Единбург Сити - Монтроуз 1 - 3 2.41 3.37 2.68
17:00 Елгин Сити - Каудънбийт 1 - 1 1.93 3.56 3.46
17:00 Стенхаусмюър - Стърлинг Албиън 2 - 3 2.08 3.53 3.08
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Хорхе Вилстерман - Гуабира Монтеро 3 - 0 1.44 4.24 5.48
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Крисиума SC - Бразил де Пелотас RS 1 - 2 1.71 3.30 4.67
02:30 Гояс GO - Оесте SP 0 - 2 1.85 3.20 3.99
02:30 Наутико PE - Лувердензе MT 1 - 0 2.01 3.10 3.51
03:30 КР Бразил AL - Америка MG 2 - 1 2.55 2.94 2.71
22:30 АВС RN - Сеара CE 0 - 1 2.30 3.00 2.99
22:30 Гуарани SP - Интернасионал RS 0 - 2 3.06 3.02 2.24
22:30 Жувентуд RS - Санта Круз PE 2 - 1 1.84 3.24 3.98
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:00 Макае RJ - Ипиранга RS 0 - 2 2.34 2.99 2.79
21:30 Томбензе MG - Волта Редонда RJ 0 - 0 2.05 3.05 3.30
22:00 Брагантино SP - Моги Мирим SP 1 - 0 1.39 3.72 7.94
23:00 Сао Бенто SP - Тупи MG 2 - 0 2.09 3.06 3.19
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:30 Депортиво Анзоатеги - Депортиво дел Сулия 0 - 1 1.40 4.08 6.74
23:00 Сулия - Монагас Матурин 2 - 1 2.06 3.17 3.23
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Сучитепекес - Антигуа ГФК 1 - 0 - - -
23:00 Кобан Империал - Сикинала 1 - 1 1.66 3.41 4.54
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:45 Барселона Гуаякил - Универсидад Католика Кито 0 - 1 1.36 4.24 7.00
19:30 Индепендиенте дел Вале - Емелек Гуаякил 2 - 1 2.26 3.10 2.97
22:00 Делфин Манта - Клан Хувенил 3 - 0 1.32 4.47 8.27
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Борнео ФК - Сривиджая Палембанг 0 - 1 1.43 3.95 5.94
11:00 Семен Паданг - Персегрес Гресик Юнайтед 4 - 1 1.30 4.42 8.19
14:30 Персиб Бандунг - ПС ТНИ 3 - 1 1.44 4.04 5.91
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
03:00 Милтън СК - Роял Торонто 1 - 7 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Гуанджоу Евъргранде - Тиендзин Теда 3 - 0 1.22 5.79 9.73
14:35 Гуейджоу Хенфен Чжичен - Чунцин Лифан 1 - 0 1.99 3.34 3.41
14:35 Дзянсу Сънинг - Хенан Джайне 2 - 2 1.65 3.60 4.84
14:35 Пекин Гуоан - Шандун Лунен 2 - 2 1.99 3.33 3.44
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Янбиан Фуде 3 - 0 1.20 6.02 10.75
14:35 Шанхай Грийнланд - Чанчун Ятай 1 - 1 1.70 3.73 4.28
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
03:45 Енвигадо - Депортес Толима 3 - 1 2.44 2.95 2.79
23:15 Атлетико Уила - Рионегро 2 - 0 2.11 2.96 3.45
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Кармелита - Универсидад де Коста Рика 1 - 2 2.62 3.22 2.38
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Саравак ФА - Пенанг 2 - 0 1.99 3.58 3.00
16:00 Келантан - Фелда Юнайтед 1 - 1 4.03 3.76 1.67
16:00 Паханг - Кедах 2 - 1 2.58 3.42 2.39
16:00 Перак - ПКНС ФК 2 - 0 1.93 3.47 3.21
16:00 Селангор - Джохор Дарул Такзим 2 - 1 5.18 4.28 1.46
16:00 Т-Тийм - Мелака Юнайтед 1 - 5 1.79 3.98 3.27
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Монаркас Морелия - Сантос Лагуна 1 - 1 2.48 3.19 2.68
05:00 Тихуана - Монтерей 0 - 3 2.87 3.18 2.34
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Атланте Канкун - Селая 1 - 0 2.39 3.04 2.74
04:30 Венадос - Дорадос де Синалоа 0 - 2 2.88 3.06 2.26
04:30 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Минерос де Сакатекас 0 - 4 2.63 3.01 2.48
06:00 Мурсиелагос - Кафеталерос де Тапачула 3 - 0 2.29 3.01 2.89
06:00 Симаронес де Сонора - Сакатепек 0 - 0 2.49 3.05 2.61
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Капиата - Спортиво Лукеньо 2 - 3 2.36 3.13 2.71
02:10 Либертад Асунсион - Гуарани Асунсион 0 - 0 2.14 3.21 3.06
22:00 Спортиво Триниденсе - Генерал Диаз 1 - 1 3.16 3.17 2.08
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
20:30 Аякучо - Спорт Уанкайо 1 - 1 2.13 3.13 3.18
23:00 Мелгар Арекипа - Депортиво Мунисипал 1 - 1 1.57 3.55 5.35
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Гейланг Интернешънъл 5 - 0 1.24 5.02 9.06
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Чианграй Юнайтед - Убон УМТ Юнайтед 1 - 1 1.33 4.65 6.75
14:00 Суфанабури - Патая Юнайтед 0 - 3 1.77 3.61 3.72
15:00 Банкок Глас - Порт Банкок 0 - 0 1.35 4.61 6.30
15:00 Банкок Юнайтед - Чонбури 7 - 2 1.39 4.67 5.52
16:00 Ратчабури - Након Ратчасима 4 - 0 1.49 4.09 4.96
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:30 Обод Ташкент - Навбахор Наманган 0 - 2 9.20 4.54 1.28
16:00 Динамо Самарканд - Металург Бекабад 0 - 3 1.98 3.25 3.30
17:00 Алмалик - Бухара 1 - 1 1.62 3.40 4.98
17:00 Нефтчи Фергана - Шуртан Гузар 1 - 1 1.49 4.23 4.94
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Универсидад де Чили - Депортес Темуко 2 - 1 1.59 3.59 5.22
19:00 Палестино Сантяго - Курико Унидо 2 - 1 1.83 3.34 3.89
22:30 Универсидад де Консепсион - Сантяго Уондърърс 2 - 2 1.95 3.27 3.56
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
13:00 Инчхън Юнайтед - Чеджу Юнайтед 0 - 0 3.66 3.30 1.89
13:00 Куанджу - Сувон Самсунг Блюуингс 0 - 1 3.90 3.35 1.82
13:00 Тегу - Сеул 2 - 2 3.32 3.32 2.00
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
12:00 Вентфорет Кофу - Гамба Осака 1 - 0 4.69 3.33 1.72
12:30 Кашима Антлърс - Вегалта Сендай 2 - 0 1.53 4.02 5.24
13:00 Албирекс Ниигата - Йокохама Ф-Маринос 0 - 2 3.61 3.21 1.98
13:00 Джубило Ивата - Санфрече Хирошима 2 - 3 2.53 3.20 2.59
13:00 Кавазаки Фронтейл - Токио 1 - 1 1.91 3.46 3.55
13:00 Кашива Рейсол - Висел Кобе 3 - 1 1.86 3.47 3.72
13:00 Саган Тошу - Шимизу Ес-Пулс 2 - 1 2.29 3.10 2.99
13:00 Серезо Осака - Консадол Сапоро 3 - 1 1.54 3.88 5.26
13:00 Урава Ред Даймъндс - Омия Ардижа 2 - 2 1.39 4.58 6.49
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Киото Санга - Фагиано Окаяма 1 - 1 2.15 3.03 3.29
12:00 Теспакусатсу Гунма - Монтедио Ямагата 0 - 1 4.04 3.17 1.88
12:30 Йокохама ФК - Оита Тринита 1 - 2 2.23 3.02 3.15
13:00 В-Варен Нагазаки - Гифу 2 - 1 2.20 3.09 3.13
13:00 Звейген Канадзава - Токио Верди 0 - 0 3.41 3.23 2.03
13:00 Каматамаре Сануки - Мито Холихок 2 - 0 3.44 3.07 2.08
13:00 Мачида Зелвия - Ависпа Фукуока 0 - 1 3.77 3.17 1.94
13:00 Ренофа Ямагучи - Роасо Кумамото 1 - 2 2.04 3.17 3.40
13:00 Токушима Вортис - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 1 2.13 3.23 3.13
13:00 Шонан Белмар - Мацумото Ямага 2 - 1 2.13 3.05 3.35
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Байер Леверкузен (Гер) - Селта Виго (Исп) 3 - 3 1.88 3.46 3.48
15:30 АДО Ден Хааг (Хол) - Екселсиор (Хол) 1 - 0 2.09 3.46 2.88
15:30 Нюелс Олд Бойс Росарио (Арж) - Белграно... (Арж) 3 - 1 - - -
16:00 НАК Бреда (Хол) - Алмере Сити (Хол) 3 - 1 1.78 3.61 3.59
16:00 Олимпо Баия Бланка (Арж) - Патронато Парана (Арж) 3 - 0 - - -
16:30 Майнц 05 (Гер) - Твенте (Хол) 2 - 0 1.67 3.61 4.30
16:30 Хофенхайм (Гер) - Болоня (Ита) 3 - 0 1.53 3.88 5.31
17:00 Айнтрахт Франкфурт (Гер) - Бетис (Исп) 3 - 0 2.03 3.43 3.18
17:00 Бърнли (Анг) - Хановер 96 (Гер) отл. 2.19 3.37 2.87
17:00 Генчлербирлиги (Тур) - Османлиспор (Тур) 1 - 2 2.59 3.19 2.46
17:00 Кристъл Палас (Анг) - Шалке 04 (Гер) 1 - 1 2.56 3.26 2.48
17:00 Саутхямптън (Анг) - Севиля (Исп) 2 - 0 2.50 3.46 2.35
17:00 Уотфорд (Анг) - Реал Сосиедад (Исп) 0 - 0 2.66 3.25 2.28
17:45 РБ Лайпциг (Гер) - Сток Сити (Анг) 1 - 2 1.45 3.99 5.99
18:00 ВВВ Венло (Хол) - НЕК Ниймеген (Хол) 1 - 1 1.95 3.54 3.11
19:00 Вердер Бремен (Гер) - Валенсия (Исп) 1 - 2 2.28 3.40 2.66
19:00 Кардемир Карабукспор (Тур) - Йени Малатияспор (Тур)** 1 - 1 2.05 3.30 3.09
19:00 Херта Берлин (Гер) - Галатасарай (Тур) 2 - 1 2.06 3.44 2.99
19:15 Ливърпул (Анг) - Атлетик Билбао (Исп) 3 - 1 1.45 4.09 6.07
19:15 Суонзи (Анг) - Сампдория (Ита) 4 - 0 1.85 3.41 3.75
20:00 Аланияспор (Тур) - Анталияспор (Тур) 3 - 3 - - -
20:00 Ейбар (Исп) - Реал Овиедо (Исп) 1 - 0 1.89 3.53 3.33
20:00 Сарагоса (Исп) - Леванте (Исп) 2 - 0 4.06 3.50 1.72
20:00 Хетафе (Исп) - Жирона (Исп) 1 - 0 - - -
20:30 Цволе (Хол) - Камбур (Хол) 4 - 0 1.71 3.72 3.96
21:30 Депортиво Ла Коруня (Исп) - Уест Бромич (Анг) 2 - 0 2.31 3.39 2.65
21:30 Кротоне (Ита) - Каляри (Ита) 2 - 2 2.38 3.52 2.47
21:30 Малага (Исп) - Лацио (Ита) 0 - 1 2.62 3.37 2.33
21:30 Удинезе (Ита) - АЗ Алкмаар (Хол) 1 - 2 1.82 3.39 3.63
21:45 Сасуоло (Ита) - Про Пиаченца (Ита) 1 - 0 1.15 7.38 12.05
22:00 Райо Валекано (Исп) - Леганес (Исп) 0 - 2 2.97 3.39 2.08
23:00 Унион Санта Фе (Арж) - Росарио Сентрал (Арж) 0 - 1 1.73 3.55 4.01