Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Октомври '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23242526272829
3031     
Анкета

Кой ще спечели Вечното дерби между Сини и Червени в Събота (21.10.2017)?

ТВ програма
Diema Sport
Северна Ирландия - Германия 21:45 на живо
Diema Sport 2
Англия - Словения
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Четвъртък, 5 Октомври, 2017

Световно Първенство Световно Първенство Квал. гр. C Рез. 1 X 2
19:00 Азербайджан - Чехия 1 - 2 4.42 3.27 1.91
21:45 Сан Марино - Норвегия 0 - 8 50.51 16.20 1.03
21:45 Северна Ирландия - Германия 1 - 3 10.25 5.20 1.31
Световно Първенство Световно Първенство Квал. гр. E Рез. 1 X 2
19:00 Армения - Полша 1 - 6 12.06 5.99 1.24
21:45 Румъния - Казахстан 3 - 1 1.24 5.72 13.04
21:45 Черна Гора - Дания 0 - 1 3.53 3.33 2.11
Световно Първенство Световно Първенство Квал. гр. F Рез. 1 X 2
21:45 Англия - Словения 1 - 0 1.29 5.23 11.46
21:45 Малта - Литва 1 - 1 3.87 3.17 2.06
21:45 Шотландия - Словакия 1 - 0 2.27 3.15 3.39
Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона AFC Рез. 1 X 2
15:30 Сирия - Австралия 1 - 1 4.98 3.27 1.77
Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL Рез. 1 X 2
23:00 Боливия - Бразилия 0 - 0 4.28 3.70 1.78
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
14:00 Тайван - Монголия 4 - 2 1.28 5.00 7.50
15:00 Мианмар - Тайланд 1 - 3 - - -
15:00 Хонконг - Лаос 4 - 0 1.13 7.88 13.24
17:45 Иран - Того 2 - 0 1.33 4.63 8.92
19:00 Ирак - Кения 2 - 1 1.63 3.47 5.56
19:00 Катар - Сингапур 3 - 1 1.19 6.03 12.72
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Терамо - ФералпиСало 0 - 0 2.16 3.03 3.16
17:30 Порденоне - Губио 2 - 2 1.52 3.71 5.47
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Рьозеларе - Лиерс 2 - 0 2.20 3.38 2.83
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
18:00 Виктория Пилзен - Опава 4 - 1 1.30 4.76 7.73
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
00:00 Унион Санта Фе - Депортиво Морон** 0 - 0 1.62 3.40 5.31
03:10 Атлетико Тукуман - Сармиенто Хунин 4 - 0 1.84 3.24 4.00
Бразилия - Примейра Лига Бразилия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
03:45 Лондрина PR** - Атлетико MG 0 - 0 3.30 3.07 2.15
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Венецуела - Каракас 0 - 1 3.16 3.19 2.08
02:00 Депортиво Ла Гуайра - Сулия 1 - 2 1.57 3.56 5.05
02:00 Депортиво Тачира - Депортиво Анзоатеги отл. 1.66 3.38 4.56
02:00 Карабобо Валенсия - Естудиантес де Мерида 0 - 0 1.61 3.51 4.84
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Инди Елевън - Пуерто Рико ФК 2 - 1 1.84 3.19 3.98
02:30 Маями - Сан Франциско Делтас 1 - 1 1.68 3.32 4.60
Купа на Азия Купа на Азия Рез. 1 X 2
11:00 Северна Корея - Малайзия отл. - - -
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Сент Трюиден (Бел) - Рода (Хол) 2 - 0 2.11 3.50 2.87
15:30 Люцерн (Швц) - Аарау (Швц) 5 - 0 1.53 4.06 4.89
16:00 Байер Леверкузен (Гер) - Фортуна Кьолн (Гер) 4 - 0 1.29 5.03 7.69
16:00 Цюрих (Швц) - Вадуц (Швц) 3 - 1 - - -
16:30 Фрайбург (Гер) - Страсбург (Фра) 1 - 2 1.68 3.71 4.18
17:00 Аустрия Виена (Авс) - Хартберг (Авс) 0 - 3 1.45 4.68 5.19
18:00 Майнц 05 (Гер) - Зандхаузен (Гер) 2 - 1 2.03 3.47 3.11
18:30 Алтах (Авс) - Санкт Гален (Швц) 1 - 1 2.17 3.53 2.79
19:00 Грасхопърс (Швц) - Раперсвил-Йона (Швц) 5 - 0 - - -
19:00 Ейбар (Исп) - Леганес (Исп) 0 - 2 2.41 3.40 2.52
21:00 Депортиво Ла Коруня (Исп) - Коринтианс SP (Бра) 7 - 0 1.21 5.77 9.95
21:30 Селта Виго (Исп) - Пачука (Мек) 4 - 3 - - -