Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Ноември '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
       
Топ факти за деня

Кристъл Палас като гост нито един вкаран гол в 5 мача

Манчестър Сити 35 вкарани гола в 10 мача - 3.50 на мач

Кьолн няма победа от 10 мача

Волфсбург като домакин 4 равенства от 5 мача

Малага като гост нито един вкаран гол в 5 мача

Фуенлабрада като гост само победи от 6 мача

Туделано като домакин нито един получен гол в 6 мача

Баракалдо като домакин само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Депортиво Арагон няма победа от 12 мача

Мелия като домакин нито един получен гол в 6 мача

Наполи като гост само победи от 6 мача

Рома като гост нито един получен гол в 4 мача

Беневенто само загуби от 11 мача

Сасуоло като домакин само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Кунео като домакин само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Пиза само 3 получени гола в 11 мача - 0.27 на мач

Модена само загуби от 9 мача

Метц като домакин само загуби от 5 мача

Санкт Полтен няма победа от 13 мача

Пеня Енкарнада само загуби от 6 мача

Сант Жулия 25 вкарани гола в 6 мача - 4.17 на мач

Кайрат Алмати като домакин няма загуба от 16 мача

УНА Щрасен като домакин 13 получени гола в 4 мача - 3.25 на мач

ЮС Еш 8 загуби от 9 мача

Зенит Санкт Петербург като гост няма загуба от 8 мача

Сеница няма победа от 14 мача

Шахтьор Донецк като гост няма загуба от 7 мача

ПСВ Айндховен 9 победи от 10 мача

Динамо Загреб няма загуба от 14 мача

Виктория Пилзен само победи от 12 мача

Бока Хуниорс само победи от 7 мача

Фландрия нито един вкаран гол в 5 мача

Персела Ламонган като домакин няма равенство от 16 мача

Мадура Юнайтед като домакин няма загуба от 15 мача

Ередиано няма загуба от 18 мача

Депортес Икике като домакин само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Кашима Антлърс като домакин няма равенство от 15 мача

Анкета

Ще успее ли в Неделя (26.11.17) Валенсия да победи Барселона в дербиото на кръга в Ла Лига?

ТВ програма
Diema Sport
Литекс Ловеч - Несебър
13:00 на живо
Ring.BG
Интер - Торино
13:30 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Кристъл Палас
14:00 на живо
Nova Sport
Мидълзбро - Съндърланд
14:15 на живо
Diema Sport
Черно море - Верея Стара Загора 15:30 на живо
Ring.BG
Фиорентина - Рома
16:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Арсенал
16:15 на живо
EuroSport 2
Кьолн - Хофенхайм
16:30 на живо
F Plus
Селта Виго - Атлетик Билбао 17:15 на живо
Nova Sport
Олимпик Марсилия - Каен
18:00 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - ЦСКА София 18:00 на живо
Diema Sport 2
Челси - Манчестър Юнайтед 18:30 на живо
EuroSport 2
Волфсбург - Херта Берлин
19:00 на живо
F Plus
Реал Сосиедад - Ейбар
19:30 на живо
F Plus
Коринтианс SP - Палмейрас SP 21:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Лас Палмас
21:45 на живо
Ring.BG
Сасуоло - Милан
21:45 на живо
Diema Sport
Сент Етиен - Лион
22:00 на живо
EuroSport 1
Торонто - Ню Йорк Ред Булс 22:00 на живо
Diema Sport
Ница - Дижон
00:15 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 5 Ноември, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Тотнъм - Кристъл Палас 1 - 0 1.27 6.02 10.89
16:15 Манчестър Сити - Арсенал 3 - 1 1.40 5.28 7.01
18:30 Евертън - Уотфорд 3 - 2 2.22 3.24 3.48
18:30 Челси - Манчестър Юнайтед 1 - 0 2.54 3.10 3.05
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:15 Мидълзбро - Съндърланд 1 - 0 1.68 3.61 5.40
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
16:00 Гайзли - Акрингтън Стенли 0 - 0 4.53 3.79 1.70
16:00 Дартфорд - Суиндън 1 - 5 3.31 3.42 2.10
16:00 Кембридж Юнайтед - Сътън Юнайтед 1 - 0 1.82 3.59 4.10
16:00 Ковънтри - Мейдънхед Юнайтед 2 - 0 1.41 4.34 7.16
16:00 Солихъл Муурс - Уикъмб 0 - 2 5.28 4.06 1.57
16:00 Уокинг - Бъри 1 - 1 3.84 3.69 1.86
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Кьолн - Хофенхайм 0 - 3 2.73 3.49 2.47
19:00 Волфсбург - Херта Берлин 3 - 3 2.01 3.27 3.96
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Ерцгебирге Ауе - Арминия Билефелд 1 - 1 2.22 3.16 3.25
14:30 Фортуна Дюселдорф - Хайденхайм 2 - 2 1.72 3.55 4.70
14:30 Холщайн Кил - Динамо Дрезден 3 - 0 1.53 4.21 5.56
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Рот-Вайс Ерфурт - Шпортфройнде Лоте 2 - 3 2.74 3.03 2.53
15:00 Ханза Рощок - Карлсруе 0 - 3 2.49 3.09 2.74
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Леванте - Жирона 1 - 2 2.49 3.20 2.96
17:15 Селта Виго - Атлетик Билбао 3 - 1 2.10 3.43 3.51
19:30 Виляреал - Малага 2 - 0 1.62 3.84 5.53
19:30 Реал Сосиедад - Ейбар 3 - 1 1.49 4.27 6.53
21:45 Реал Мадрид - Лас Палмас 3 - 0 1.07 12.87 24.53
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Реал Овиедо - Луго 3 - 2 1.91 3.17 4.13
17:00 Културал Леонеса - Барселона Б 1 - 1 2.14 3.26 3.26
19:00 Валядолид - Химнастик де Тарагона 0 - 3 1.48 3.96 6.47
19:00 Осасуна - Гранада 0 - 0 1.97 3.09 4.02
21:00 Алмерия - Кадис 0 - 2 2.30 2.93 3.27
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид Б - Фуенлабрада 0 - 0 4.00 3.27 1.83
13:00 Депортиво Фабрил - Химнастика Сеговиана 0 - 0 1.53 3.64 5.70
13:00 Навалкарнеро - Гихуело 2 - 2 1.66 3.40 4.86
13:00 Райо Махадаонда - Селта Виго Б 2 - 0 2.05 3.07 3.42
13:00 Реал Мадрид Кастиля - Рапидо де Боусас 3 - 0 1.72 3.27 4.60
13:00 СС Рейес - Толедо 1 - 1 2.33 3.14 2.81
13:15 Талавера де ла Рейна - Понтеведра 2 - 1 2.19 3.08 3.08
18:00 Понферадина - Унион Адарве 4 - 0 1.71 3.32 4.50
18:00 Расинг Ферол - Серседа 0 - 0 1.71 3.29 4.61
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Леалтад - Спортинг Хихон Б 2 - 3 2.73 3.05 2.42
13:00 Осасуна Б - Мирандес 1 - 0 3.98 3.23 1.83
13:00 Туделано - Герника Клуб 1 - 2 1.75 3.18 4.53
18:00 Баракалдо - Атлетик Билбао Б 1 - 1 2.19 2.90 3.28
18:00 Каудал Депортиво - Расинг Сантандер 0 - 2 4.03 3.04 1.88
18:00 УД Логронес - Аренас Клуб де Гечо 1 - 1 1.78 3.16 4.32
18:30 Бургос - Пеня Спорт 3 - 0 1.22 5.03 10.56
19:00 Лейоа - Витория-Гастейс 2 - 2 1.84 3.20 3.95
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Сагунтино - Пеня Депортива 2 - 0 1.56 3.43 5.68
13:00 Виляреал Б - Елче 0 - 0 2.94 3.04 2.29
13:00 Ебро - Олот 2 - 1 1.78 3.13 4.41
13:00 Еркулес - Атлетико Балеарес 2 - 1 2.04 2.96 3.58
13:00 Майорка - Валенсия Местая 2 - 1 1.57 3.68 4.98
13:00 Форментера - Лейда Еспортиу 1 - 0 2.94 2.92 2.35
17:00 Лагостера - Депортиво Арагон 2 - 2 1.66 3.39 4.77
18:00 Алкояно - Бадалона 2 - 1 1.91 3.07 3.81
18:00 Онтиниент - Пералада-Жирона Б 1 - 0 1.79 3.18 4.17
19:00 Корнеля - Сабадел 3 - 0 2.20 3.01 3.08
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Бадахос - Лас Палмас Атлетико 3 - 1 1.83 3.14 4.11
13:00 Лорка Депортива - Сан Фернандо 2 - 4 2.35 3.00 2.87
13:00 Мелия - УКАМ Мурсия 1 - 0 2.29 2.80 3.20
13:00 Рекреативо - Мерида АД 2 - 0 2.39 2.86 2.95
18:00 Ел Ехидо 2012 - Вияновенсе 4 - 1 2.23 3.01 3.05
18:00 Есиха - Кордоба Б 3 - 3 1.89 3.28 3.68
18:00 Естремадура - Картахена 1 - 1 2.06 2.96 3.49
18:00 Линенсе - Марбеля 0 - 1 1.73 3.28 4.39
18:00 Реал Мурсия - Хумиля 1 - 0 1.45 3.84 6.22
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Интер - Торино 1 - 1 1.55 4.23 5.59
16:00 Каляри - Верона 2 - 1 1.84 3.53 4.29
16:00 Киево - Наполи 0 - 0 7.67 4.92 1.38
16:00 Лацио - Удинезе отл. 1.30 5.57 9.05
16:00 Фиорентина - Рома 2 - 4 2.97 3.54 2.27
16:00 Ювентус - Беневенто 2 - 1 1.05 13.60 34.03
19:00 Аталанта - СПАЛ 1 - 1 1.33 4.92 9.48
21:45 Сасуоло - Милан 0 - 2 4.00 3.53 1.89
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
18:30 Емполи - Специя 1 - 1 1.67 3.42 5.30
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Кунео - Арцакена 0 - 1 2.45 3.04 2.72
17:30 Монца 1912 - Гаворано 2 - 2 1.46 3.89 5.95
17:30 Пиза - Пистоезе 3 - 3 1.61 3.43 5.11
17:30 Прато - Пиаченца 1 - 4 2.45 3.01 2.74
17:30 Про Пиаченца - Понтедера 0 - 1 2.26 3.02 3.01
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Виченца - Самбенедетезе 2 - 1 2.40 3.02 2.78
15:30 Местре - Басано Виртус 1 - 0 2.29 3.02 2.95
15:30 Ренате - Губио 2 - 1 1.66 3.41 4.66
15:30 Терамо - Судтирол 0 - 0 2.12 3.11 3.18
15:30 Фермана - Албинолефе 0 - 3 2.47 2.98 2.73
19:30 Порденоне - Триестина 2 - 4 1.66 3.44 4.63
19:30 Сантарканджело - Модена отл. - - -
19:30 ФералпиСало - Падуа 2 - 2 2.40 3.02 2.79
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Ница - Дижон 1 - 0 1.89 3.46 4.09
18:00 Метц - Лил 0 - 3 3.07 3.19 2.36
18:00 Олимпик Марсилия - Каен 5 - 0 1.57 3.90 5.81
22:00 Сент Етиен - Лион 0 - 5 3.87 3.52 1.93
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:00 Аустрия Виена - Матерсбург 1 - 3 1.97 3.55 3.48
17:30 Санкт Полтен - Ред Бул Залцбург 1 - 3 9.21 5.18 1.28
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Капаз Ганджа - Карабах Агдам 0 - 2 4.90 3.35 1.64
15:00 Зира Баку - Нефтчи Баку 1 - 0 1.76 3.16 4.46
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Влазня - Скендербеу Корча 0 - 2 - - -
18:00 Фламуртари - Кукеси 1 - 1 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 ФК Санта Колома - Интер де Ескалдес 3 - 0 - - -
15:00 Луситанос - Пеня Енкарнада 12 - 1 - - -
17:00 Сант Жулия - Енкамп 1 - 1 - - -
19:00 УЕ Енгордани - УЕ Санта Колома 1 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ширак Гюмри - Бананц Ереван 0 - 1 1.81 3.23 4.06
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Динамо Минск - ФК Слуцк 2 - 0 1.29 4.49 9.46
14:00 Городея - ФК Минск 1 - 1 1.98 3.23 3.42
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Роял Антверпен - Шарлероа 1 - 3 2.68 3.16 2.59
19:00 Андерлехт - Клуб Брюж 0 - 0 2.02 3.45 3.48
21:00 Остенде - Зулте Варегем 4 - 2 2.04 3.60 3.28
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Лиерс - Оуд Хеверле Льовен 2 - 1 3.44 3.67 1.87
17:00 Рьозеларе - Тубиз 1 - 0 1.96 3.45 3.42
17:00 Серкъл Брюж - Вестерло 3 - 1 1.57 3.74 5.22
17:00 Унион Сент Жилоаз - Беершот Вилрийк 0 - 3 3.83 3.36 1.86
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 ГОШК Габела - ФК Сараево 0 - 2 6.35 3.78 1.43
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:30 Черно море - Верея Стара Загора 1 - 2 1.89 3.35 3.72
18:00 Лудогорец Разград - ЦСКА София 1 - 2 1.79 3.41 4.08
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
13:00 Литекс Ловеч - Несебър 1 - 0 2.34 3.21 2.62
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Сабуртало Тбилиси - Чихура Сачхере 1 - 2 - - -
15:00 Динамо Тбилиси - Динамо Батуми 4 - 0 1.25 5.50 7.71
17:00 Торпедо Кутаиси - Самтредия 2 - 0 1.84 3.40 3.70
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Олимпиакос - Платаниас 5 - 1 1.15 6.84 17.30
17:15 Аполон Смирни - Пас Янина 4 - 3 2.60 2.80 2.96
17:15 Керкира Корфу - Лариса 1 - 1 2.24 2.83 3.57
19:30 АЕК Атина - ПАОК 1 - 0 2.16 2.91 3.69
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Анагениси Кардица - ОФИ Крит 0 - 0 5.36 3.41 1.58
15:00 Аполон Лариса - Верия 1 - 3 1.54 3.24 6.34
15:00 Егиниакос - Докса Драма 0 - 2 6.36 3.76 1.44
15:00 Ерготелис - Ханя Кисамикос 1 - 1 2.57 2.86 2.65
15:00 Калитеа - Панахайки 0 - 3 3.41 3.06 2.02
15:00 Караискакис Арта - Ахарнайкос Мениди 1 - 0 - - -
15:00 Панайгиалиос Егио - Пансерайкос 3 - 2 1.58 3.26 5.76
15:00 Трикала - Арис Солун 0 - 1 3.33 3.15 2.02
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Копенхаген - Брьондби 0 - 1 2.43 3.19 2.87
15:00 Одензе - Сьондерийске 0 - 3 2.01 3.35 3.60
17:00 Рандерс - Орхус 1 - 0 2.20 3.26 3.22
19:00 Хобро - Олборг 0 - 1 2.34 3.20 3.02
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:30 Брабранд - Вейле 1 - 2 5.50 3.89 1.53
15:30 Есберг - Вендсисел 2 - 4 2.18 3.26 3.07
15:30 Кьоге - Фремад Амагер 4 - 0 2.02 3.08 3.71
15:30 Нюкьобинг - Роскилде 3 - 2 2.49 3.30 2.60
15:30 Тистед - Скиве 2 - 1 1.80 3.55 3.93
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Беер Шева 0 - 2 6.43 3.64 1.47
20:30 Апоел Раанана - Макаби Тел Авив 0 - 1 9.04 4.70 1.28
21:00 Макаби Хайфа - Бней Сахнин 2 - 0 1.62 3.44 5.12
Ирландия - Купа на Ирландия Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
17:30 Дъндолк - Корк Сити** 0 - 0 1.98 3.10 3.70
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Астана - Акжайк 2 - 0 1.05 9.74 16.00
11:00 Иртиш Павлодар - Шахтьор Караганди 1 - 0 1.38 3.88 7.45
11:00 Кайрат Алмати - Актобе 3 - 2 1.16 6.57 9.99
11:00 Ордабаси Шимкент - Окжетпес Кокшетау 3 - 2 2.16 3.90 2.49
11:00 Тараз - Кайсар Къзълорда 0 - 1 1.76 3.99 4.06
11:00 Тобол Костанай - Атирау 2 - 0 1.31 4.49 7.29
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Никозия - Пафос 4 - 0 1.17 5.94 11.48
16:00 Неа Саламина - Ермис Арадипоу 1 - 1 2.62 3.18 2.41
17:00 АЕЛ Лимасол - Алки Ороклини 3 - 0 1.42 3.97 6.49
18:00 АЕК Ларнака - Аполон Лимасол 1 - 1 2.41 3.01 2.78
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - Роданж 91 1 - 1 1.70 4.00 3.70
17:00 УНА Щрасен - Ф91 Дюделанж 1 - 4 - - -
17:00 Фола Еш - Мондорф-ле-Бен 1 - 1 1.29 4.94 7.28
17:00 Юнион Люксембург - Жюнес Еш 1 - 2 2.00 4.00 2.80
17:00 Юнион Титус Петанж - Диферданж 0 - 2 - - -
17:00 ЮС Хостерт - ЮС Еш 3 - 1 1.52 4.00 4.90
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Академия Пандев - Победа Прилеп 0 - 1 1.45 3.98 5.85
14:30 Вардар Скопие - ФК Скопие 3 - 0 1.12 7.06 14.69
14:30 Пелистер Битоля - Ренова Джепчище 2 - 1 1.79 3.19 4.18
14:30 Шкендия 79 Тетово - Работнички Скопие 2 - 1 1.44 4.38 5.32
14:30 Шкупи Скопие - Силекс Кратово 0 - 1 1.93 3.21 3.52
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сейнт Андрюс ФК - Слима Уондърърс 0 - 2 4.28 3.71 1.66
17:00 Хибърниънс - Валета 0 - 0 2.87 3.29 2.19
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Бран Берген - Лилестрьом 2 - 0 1.94 3.45 3.60
19:00 Викинг Ставангер - Сарпсборг 08 2 - 1 4.97 3.83 1.62
19:00 Од БК - Стабек 0 - 5 1.94 3.51 3.57
19:00 Согндал - Тромсьо 0 - 2 2.19 3.31 3.12
19:00 Хаугесунд - Стрьомгодсет 1 - 3 2.43 3.27 2.75
21:00 Олесунд - Розенборг 2 - 1 4.42 3.72 1.71
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
14:00 Арендал - Ранхайм 1 - 2 4.43 3.93 1.64
14:00 Елверум - Мьондален 0 - 3 2.54 3.49 2.42
14:00 Йерв Гримстад - Флурьо 0 - 2 1.76 3.86 3.77
14:00 Конгсвингер - Тромсдален 0 - 1 1.76 3.86 3.76
14:00 Левангер - Уленсакер Киса 2 - 0 2.45 3.64 2.44
14:00 Осане - Старт Кристиансанд 3 - 2 2.84 3.67 2.14
14:00 Стрьомен - Бодо Глимт 1 - 6 3.54 3.85 1.82
14:00 Фредрикстад - Санднес 3 - 0 2.63 3.42 2.38
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Заглембие Любин - Краковия Краков 1 - 2 1.69 3.51 4.92
16:30 ЛКС Нечеча - Пяст Гливице 2 - 1 2.19 3.15 3.30
19:00 Погон Шчечин - Легия Варшава 1 - 3 2.65 3.26 2.56
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Хробри Глогов - Битовия Битов 0 - 0 2.08 3.18 3.32
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Фейрензе - Маритимо 0 - 1 2.43 2.96 3.04
18:00 Шавеш - Пасош Ферейра 4 - 2 1.92 3.27 3.95
20:00 Витория Гимараеш - Бенфика 1 - 3 4.85 3.72 1.65
22:15 Спортинг Лисабон - Спортинг Брага 2 - 2 1.45 4.10 6.73
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Униао Мадейра - Порто Б 1 - 2 2.11 3.25 3.18
17:00 Академика Коимбра - Насионал Мадейра 1 - 0 2.31 3.06 2.98
17:00 Бенфика Б - Пенафиел 3 - 4 2.04 3.27 3.32
17:00 Варзин - Спортинг Ковиля 0 - 0 2.07 3.08 3.47
17:00 Кова Да Пиедаде - Спортинг Брага Б 0 - 2 2.00 3.13 3.58
17:00 Реал СК Кейлуж - Академико Визеу 0 - 1 3.02 3.06 2.29
17:00 Спортинг Лисабон Б - Оливейрензе 2 - 0 1.82 3.41 3.93
18:00 Жил Висенте - Фамаликао 1 - 2 2.28 3.02 3.04
18:00 Санта Клара - Лейшоес 1 - 1 1.78 3.28 4.39
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Клуж - Политехника Яш 1 - 0 1.38 4.00 8.68
20:45 ФК ФКСБ - Конкордия Кяжна 2 - 1 1.30 4.68 9.52
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
10:00 СКА-Хабаровск - Арсенал Тула 1 - 2 2.90 2.81 2.63
13:00 Амкар Перм - Анжи Махачкала 1 - 2 1.81 3.04 4.98
15:30 Локомотив Москва - ЦСКА Москва 2 - 2 2.96 2.91 2.50
18:00 Рубин Казан - Зенит Санкт Петербург 0 - 0 3.57 3.01 2.13
18:00 Спартак Москва - ФК Уфа 3 - 1 1.40 4.16 7.90
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Виртус - Сан Джовани 1 - 3 - - -
16:00 Космос Серавале - Фиорентино 1 - 1 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Ла Фиорита 0 - 1 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Злате Моравце - Нитра 2 - 2 1.84 3.36 3.83
18:00 Сеница - Жилина 4 - 1 6.76 4.85 1.33
18:00 Спартак Търнава - Ружомберок 1 - 1 1.77 3.48 3.94
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
14:30 Славой Требишов - Скалица 1 - 1 4.51 4.07 1.54
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:50 Олимпия Любляна - Анкаран Хрватини 1 - 0 1.10 7.79 15.34
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Земун - Младост Лучани 0 - 0 2.39 2.96 2.77
14:00 Мачва Шабац - Партизан Белград 1 - 3 10.09 5.49 1.20
18:00 Раднички Ниш - Цървена Звезда Белград 0 - 4 7.69 4.35 1.33
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Акхисар Беледиеспор - Аланияспор 0 - 4 1.84 3.83 3.69
15:30 Йени Малатияспор - Истанбул Башакшехир 0 - 2 3.46 3.38 2.03
18:30 Гьозтепе - Бешикташ 1 - 3 4.40 4.00 1.67
18:30 Сивасспор - Коняспор 2 - 1 2.16 3.22 3.31
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Болуспор - Самсунспор 1 - 0 2.00 3.38 3.37
12:00 Истанбулспор - Балъкесирспор 4 - 1 2.42 3.19 2.72
14:30 Ескишехирспор - Анкарагуджу 1 - 3 2.06 3.41 3.15
17:00 Аданаспор - Ризеспор 3 - 2 2.62 3.29 2.45
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Мариупол - Шахтьор Донецк 1 - 3 12.16 6.17 1.16
17:00 Стал Каменское - Карпати Лвов 0 - 0 3.78 3.10 1.92
19:30 Динамо Киев - Ворскла Полтава 2 - 1 1.25 5.46 7.96
19:30 Олимпик Донецк - Заря Луганск 3 - 3 2.73 3.08 2.40
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Полтава - Балкани Заря 4 - 0 1.44 3.55 6.99
17:00 МФК Николаев - Черкаский Днепър 3 - 0 1.46 3.50 6.96
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 АДО Ден Хааг - Фейенорд 2 - 2 6.09 4.45 1.46
15:30 Аякс - Утрехт 1 - 2 1.24 6.08 10.08
15:30 Витес - Цволе 0 - 0 1.86 3.69 3.84
17:45 ПСВ Айндховен - Твенте 4 - 3 1.17 7.33 12.56
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Локомотив Загреб - Риека 1 - 0 4.08 3.43 1.79
20:00 Славен - Динамо Загреб 0 - 1 6.98 3.89 1.43
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Баумит Яблонец - Збройовка Бърно 1 - 0 1.43 4.04 6.76
17:00 Фастав Злин - Спарта Прага 2 - 2 3.40 2.98 2.17
19:00 Виктория Пилзен - Славия Прага 1 - 0 2.11 3.13 3.36
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - МАС Таборско 0 - 2 1.88 3.30 3.65
15:00 Варнсдорф - Зноймо 3 - 0 2.13 3.12 3.21
15:00 Графин Влашим - Тринец 2 - 3 2.16 3.13 3.12
18:00 Чешке Будьовице - Пардубице 0 - 0 1.66 3.67 4.24
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Йънг Бойс 1 - 1 1.86 3.58 3.69
17:00 Люцерн - Санкт Гален 3 - 0 2.06 3.56 3.16
17:00 Тун - Лугано 1 - 1 1.93 3.49 3.59
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вадуц - Аарау 4 - 1 2.14 3.49 2.89
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АФК Ескилстюна - Сириус 1 - 3 2.74 3.46 2.36
16:00 Елфсборг - Норкьопинг 3 - 3 2.43 3.60 2.59
16:00 ИФК Гьотеборг - Сундсвал 0 - 3 2.04 3.50 3.31
16:00 Йонкьопинг Содра - Йостерсунд 0 - 0 3.26 3.51 2.07
16:00 Йоребро - АИК Стокхолм 1 - 2 4.04 3.86 1.76
16:00 Калмар - Юргорден 0 - 2 5.01 3.95 1.61
16:00 Малмьо - Хакен 1 - 2 1.83 3.81 3.76
16:00 Хамарби - Халмстад 1 - 3 1.47 4.40 5.93
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Хартс - Килмарнък 1 - 2 1.84 3.38 4.26
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Бризбейн Роар - Сентръл Коуст Маринърс 0 - 0 1.86 3.85 3.66
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:30 Расинг Клуб - Талерес Кордоба 1 - 1 2.31 3.06 3.03
16:05 Темперлей - Дефенса и Хустисия 1 - 4 3.70 3.13 2.00
19:05 Белграно Кордоба - Индепендиенте 0 - 0 3.77 2.98 2.05
19:05 Естудиантес Ла Плата - Архентинос Хуниорс 1 - 0 1.70 3.22 5.12
23:05 Ривър Плейт - Бока Хуниорс 1 - 2 2.80 3.05 2.47
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Институто Кордоба - Атлетико Митре 0 - 0 1.87 3.04 4.23
00:00 Сантамарина - Килмес Буенос Айрес 3 - 2 2.65 2.79 2.73
00:00 Спортиво Естудиантес - Сармиенто Хунин 1 - 1 2.29 2.82 3.20
20:00 Гилермо Браун - Феро Карил Оесте 3 - 0 2.17 2.77 3.54
20:30 Клуб Алмагро - Депортиво Морон 2 - 2 2.30 2.88 3.14
20:30 Фландрия - Индепендиенте Ривадавия 2 - 2 2.36 2.81 3.14
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Реал Потоси - Университарио Сукре 1 - 1 1.89 3.43 3.50
21:00 Спорт Бойс Уорнес - Гуабира Монтеро 1 - 1 1.69 3.68 4.17
23:15 Хорхе Вилстерман - Боливар Ла Пас 2 - 2 2.31 3.36 2.65
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Коритиба PR - Авай SC 4 - 0 1.68 3.33 5.21
21:00 Гремио RS - Фламенго RJ 3 - 1 2.13 3.01 3.52
21:00 Коринтианс SP - Палмейрас SP 3 - 2 2.33 2.98 3.12
21:00 Крузейро MG - Атлетико PR 1 - 0 1.78 3.31 4.49
22:00 Баия BA - Понте Прета SP 2 - 0 1.71 3.39 4.84
23:00 Васко да Гама RJ - Витория Салвадор BA 1 - 1 2.09 3.22 3.35
23:00 Чапекоензе SC - Спорт Ресифе PE 1 - 1 1.91 3.25 3.92
Венецуела - Финална Фаза Венецуела - Финална Фаза Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Каракас - Карабобо Валенсия 0 - 1 2.25 3.08 2.88
23:00 Замора Баринас - Депортиво Лара 1 - 1 2.24 3.06 2.94
23:45 Монагас Матурин - Естудиантес де Мерида 1 - 1 1.70 3.29 4.48
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
12:00 Кан Тхо - Санна Кхан Хоа 1 - 2 2.39 3.38 2.51
13:30 ТТ Ханой - Хошимин Сити 4 - 0 1.27 4.91 8.64
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Комуникасионес - Кселаху 2 - 1 2.10 3.20 3.04
19:30 Антигуа ГФК - Сикинала 2 - 0 1.25 4.65 9.55
20:00 Маркуензе - Сучитепекес 2 - 0 1.81 3.31 3.80
22:30 Гуастатоя - Мунисипал 1 - 2 1.86 3.24 3.69
23:00 Кобан Империал - Санарате 2 - 0 1.73 3.19 4.42
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Миср Ел Макаса - Смоуха 2 - 0 2.74 2.69 2.68
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Гуаякил Сити - Барселона Гуаякил 1 - 2 4.33 3.29 1.75
01:30 ЛДУ Кито - Ел Национал Кито 0 - 3 1.92 3.31 3.58
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Исидро Метапан - Мунисипал Лименьо 2 - 1 1.67 3.39 4.47
23:00 Аудас Апастепеке - Алианса Сан Салвадор 2 - 3 5.83 3.59 1.50
23:00 Пасакина - Фирпо Усулутан 0 - 0 2.18 3.18 2.93
23:00 ФАС Санта Ана - Чалатенанго 1 - 1 1.48 3.59 6.14
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:00 Персела Ламонган - Персиба Баликпапан 2 - 2 1.44 3.92 5.81
10:00 Сривиджая Палембанг - Персегрес Гресик Юнайтед 10 - 2 1.08 8.11 15.62
13:30 Мадура Юнайтед - Барито Путера 3 - 1 1.36 4.26 6.68
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
02:45 Индепендиенте Меделин - Алианса Петролера 3 - 1 1.44 3.91 6.82
21:00 Тигрес - Енвигадо 0 - 0 2.26 2.96 3.16
23:00 Атлетико Букараманга - Хагуарес де Кордоба 2 - 2 2.05 3.00 3.65
23:00 Кортулуа - Атлетико Уила 2 - 1 2.31 2.99 3.04
23:00 Санта Фе Богота - Америка де Кали 0 - 0 1.65 3.28 5.36
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
19:00 Депортиво Саприса - Ередиано 1 - 1 2.20 3.27 2.88
19:00 ЛД Алахуеленсе - Мунисипал Либерия 3 - 0 1.42 4.22 6.04
21:30 Лимон - Мунисипал Гресия 1 - 2 1.81 3.47 3.74
22:00 Сантос де Гуапилес - Кармелита 3 - 2 1.59 3.89 4.66
23:00 Картахинес - Гуадалупе 0 - 0 2.00 3.31 3.30
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 ФАР Рабат - Могреб Тетуан 2 - 0 1.62 3.15 5.77
17:00 ШР Ал Хосейма - Дифа Ел Хадида 2 - 2 3.43 2.79 2.19
19:00 Олимпик Курибга - ФУС Рабат 2 - 1 3.31 2.79 2.20
21:00 Раджа Казабланка - Шабаб Атлас Хенифра 1 - 2 1.29 4.17 10.40
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Лобос БУАП Пуебла - Монтерей 2 - 1 3.75 3.37 1.89
03:06 Пачука - Керетаро 0 - 1 1.69 3.49 4.64
05:00 Америка Мексико - Пуебла 1 - 1 1.69 3.45 4.64
05:06 Чивас Гуадалахара - Атлас Гуадалахара 1 - 2 2.18 3.08 3.17
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Сантос Лагуна 2 - 2 2.74 3.32 2.33
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Алебрихес де Оахака - Сакатепек 0 - 2 2.29 2.99 2.93
03:00 Хуарес - Кафеталерос де Тапачула 1 - 2 1.79 3.26 4.06
04:00 Тампико Мадеро - Мурсиелагос 3 - 2 2.06 3.21 3.16
05:00 Дорадос де Синалоа - Атлетико Сан Луис 3 - 1 2.11 2.98 3.34
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
02:00 Хоукс Бей Юнайтед - Тим Уелингтън 1 - 1 2.63 3.98 2.05
03:00 Тасман Юнайтед - Саутерн Юнайтед 2 - 2 1.88 3.92 3.00
03:00 Уелингтън Финикс Б - Уейтакиър Юнайтед 0 - 5 3.48 3.92 1.74
05:35 Окланд Сити - Кентърбъри Юнайтед 3 - 1 1.32 4.86 6.67
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:10 Сол де Америка - Индепендиенте ФБК 3 - 1 1.84 3.39 3.74
22:00 Олимпия Асунсион - Серо Портеньо 2 - 1 2.35 3.23 2.70
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:30 Комерсиантес Унидос - Университарио де Депортес 1 - 1 1.90 3.39 3.59
САЩ - Плейофи САЩ - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Торонто - Ню Йорк Ред Булс 0 - 1 1.57 4.14 4.97
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Бен Гердан - Монастир 0 - 1 3.69 3.21 1.89
15:00 Габес - Кайруан 2 - 0 1.79 3.20 4.11
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Бостън Ривър - Монтевидео Уондърърс 1 - 1 2.31 3.18 2.82
21:30 Ел Танкуе Сислей - Феникс Монтевидео 1 - 1 2.37 3.24 2.70
21:30 Серо Монтевидео - Данубио Монтевидео 1 - 2 2.40 3.21 2.66
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Реал Сосиедад Токоа 4 - 2 1.83 3.48 3.48
22:00 Хутикалпа - Реал Еспаня 2 - 3 2.15 3.38 2.81
23:00 Вида Ла Сейба - Мотагуа Тегусигалпа 2 - 1 3.02 3.17 2.14
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Универсидад Католика - Сан Луис Килота 0 - 2 1.54 3.82 5.28
17:00 Депортес Икике - О'Хигинс Ранкагуа 0 - 1 1.96 3.33 3.46
20:30 Депортес Темуко - Антофагаста 1 - 0 2.45 3.09 2.71
23:00 Коло-Коло Сантяго - Унион Еспаньола 5 - 2 1.67 3.49 4.64
Южна Корея - Група за Титлата Южна Корея - Група за Титлата Рез. 1 X 2
08:00 Улсан Хюндай - Чонбук Хюндай Моторс 1 - 2 2.53 3.12 2.61
08:00 Чеджу Юнайтед - Сувон Самсунг Блюуингс 0 - 0 2.51 3.16 2.62
Южна Корея - Група за Изпадане Южна Корея - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
08:00 Чуннам Драгонс - Инчхън Юнайтед 2 - 2 2.26 3.08 3.03
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Кашима Антлърс - Урава Ред Даймъндс 1 - 0 1.99 3.51 3.30
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
06:00 Йокохама ФК - Роасо Кумамото 2 - 0 1.86 3.28 3.98
06:00 Мито Холихок - В-Варен Нагазаки 0 - 2 3.42 2.96 2.16
06:00 Фагиано Окаяма - Нагоя Грампус 0 - 1 3.50 3.53 1.90
07:00 Джеф Юнайтед Чиба - Мачида Зелвия 2 - 1 1.80 3.48 3.96
07:00 Звейген Канадзава - Гифу 1 - 1 2.47 3.18 2.67
07:00 Каматамаре Сануки - Мацумото Ямага 1 - 1 3.82 3.33 1.88
07:00 Оита Тринита - Монтедио Ямагата 1 - 1 2.15 3.12 3.25
08:00 Ехиме ФК - Токушима Вортис 1 - 3 3.83 3.45 1.84
08:00 Токио Верди - Ренофа Ямагучи 1 - 2 1.71 3.64 4.27
08:30 Ависпа Фукуока - Шонан Белмар 2 - 1 2.07 3.13 3.42
12:00 Теспакусатсу Гунма - Киото Санга 1 - 1 4.25 3.41 1.77