Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
Април '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 242526272829
30      
Топ факти за деня

Пари Сен Жермен 27 победи от 31 мача

Нефтохимик Бургас 19 загуби от 21 мача

Дъндолк няма загуба от 8 мача

Лимерик като гост 14 получени гола в 4 мача - 3.50 на мач

Брей Уондърърс няма победа от 8 мача

Уотърфорд Юнайтед като домакин само победи от 4 мача

Дрогеда Юнайтед 20 вкарани гола в 5 мача - 4.00 на мач

Атлон Таун 21 получени гола в 6 мача - 3.50 на мач

ЮС Еш като домакин няма победа от 8 мача

Комарно като гост 27 получени гола в 8 мача - 3.38 на мач

Черкаский Днепър като гост няма равенство от 12 мача

Дордрехт като гост няма равенство от 16 мача

Ваалвийк като гост няма победа от 16 мача

Шафхаузен няма равенство от 26 мача

Ал Аин като домакин 33 вкарани гола в 9 мача - 3.67 на мач

Согдиана Джизак само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Анкета

Вашият фаворит за спечелването на Лига Европа този сезон?

ТВ програма
Diema Sport
Ботев Пловдив - Левски София 14:30 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - ЦСКА София 17:00 на живо
Diema Sport
Верея Стара Загора - Берое 19:30 на живо
EuroSport 2
Хановер 96 - Вердер Бремен 21:30 на живо
Diema Sport 2
Кардиф - Уулвърхямптън
21:45 на живо
Diema Sport
Сент Етиен - Пари Сен Жермен 21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 6 Април, 2018 Подреждане по час

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Кардиф - Уулвърхямптън 0 - 1 2.91 3.12 2.52
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Хановер 96 - Вердер Бремен 2 - 1 2.94 3.40 2.34
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Зандхаузен - Гройтер Фюрт 0 - 0 2.19 3.13 3.34
19:30 Фортуна Дюселдорф - Бохум 1 - 2 2.30 3.32 2.91
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вердер Бремен II - Аален 1 - 0 2.58 3.18 2.56
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво Ла Коруня - Малага 3 - 2 2.03 3.28 3.84
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Кадис - Алмерия 0 - 0 1.58 3.44 6.28
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Сент Етиен - Пари Сен Жермен 1 - 1 8.40 5.24 1.33
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Брест - Валансиен 3 - 1 1.50 3.86 5.98
21:00 Бурж-Перона - Тур 1 - 1 2.35 3.15 2.88
21:00 Газелек Аячо - Оксер 3 - 1 2.59 2.97 2.73
21:00 Клермонт Фут - Шамоа Ниор 2 - 2 1.58 3.55 5.62
21:00 Кювили-Руан - Ним 1 - 3 4.16 3.39 1.80
21:00 Лориен - Париж ФК 2 - 0 1.71 3.38 4.75
21:00 Сошо - Орлеан 3 - 2 1.97 3.23 3.67
21:00 Шатору - Аячо 0 - 2 2.58 2.95 2.75
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Антанта ССГ - По 2 - 2 2.58 2.97 2.60
21:00 Булон - Кретей-Луситанос 2 - 1 2.01 3.04 3.52
21:00 Лез Ербиер - Консолат Марсилия 3 - 2 2.28 2.94 3.03
21:00 Лион-Дюшер - Дюнкерк 0 - 1 2.26 2.92 3.10
21:00 Родес - Ред Стар Париж 1 - 2 3.03 2.82 2.35
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
19:30 Аустрия Лустенау - Хартберг 0 - 4 2.43 3.18 2.65
19:30 Винер Нойщат - Лиферинг Залцбург 0 - 2 2.41 3.16 2.71
19:30 ВСГ Ватенс - Блау-Вайс Линц 1 - 0 2.20 3.19 3.01
19:30 Капфенберг - Рийд 0 - 0 7.57 4.42 1.34
21:30 Флоридсдорфер АК - Вакер Инсбрук 0 - 2 6.37 4.08 1.43
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Минск - БАТЕ Борисов 0 - 2 10.18 4.40 1.29
19:00 Торпедо Жодино - ФК Смолевичи 1 - 0 1.54 3.52 5.81
20:45 Днепър Могилев - Гомел 1 - 0 2.09 2.98 3.42
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Шарлероа - Андерлехт 1 - 2 2.54 3.18 2.71
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:30 Унион Сент Жилоаз - Тубиз 1 - 1 2.01 3.06 3.63
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Ботев Враца - Локомотив Горна Оряховица 0 - 0 1.32 4.52 7.38
17:00 Ботев Гълъбово - Созопол 2 - 0 1.31 4.70 7.03
17:00 Нефтохимик Бургас - Струмска Слава Радомир 1 - 0 5.10 3.64 1.54
17:00 Оборище Панагюрище - Литекс Ловеч 0 - 1 2.21 3.20 2.83
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:30 Ботев Пловдив - Левски София 1 - 0 3.73 3.36 1.83
17:00 Лудогорец Разград - ЦСКА София 3 - 2 1.80 3.31 3.97
19:30 Верея Стара Загора - Берое 0 - 3 4.64 3.22 1.73
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Гибралтар Юнайтед - Юръп 2 - 0 - - -
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Нордселанд - Олборг 3 - 1 1.67 3.83 4.64
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Дъндолк - Шамрок Роувърс 2 - 1 1.61 3.54 5.32
21:45 Бохемианс - Лимерик 0 - 0 1.70 3.33 4.89
21:45 Сейнт Патрикс - Брей Уондърърс 5 - 0 1.24 5.34 9.64
21:45 Уотърфорд Юнайтед - Корк Сити 2 - 1 3.17 3.22 2.11
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Дрогеда Юнайтед - УК Дъблин 2 - 0 2.36 3.14 2.81
21:45 Шелбърн - Атлон Таун 7 - 0 1.08 8.16 19.25
22:00 Уексфорд Ютс - Коб Рамблърс 1 - 1 3.62 3.13 1.99
22:00 Фин Харпс - Голуей ФК отл. 2.40 3.11 2.77
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
19:00 Йелгава - Вентспилс 0 - 2 4.22 3.38 1.74
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 ЮС Еш - УНА Щрасен 0 - 1 2.54 3.68 2.19
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Сенглеа Атлетик - Моста ФК 5 - 2 2.75 2.50 2.85
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Подбескидзе - Гурник Ленчна 0 - 0 1.85 3.22 3.95
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Витория Гимараеш - Рио Аве 3 - 0 2.21 3.23 3.12
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
18:00 Спортинг Брага Б - Кова Да Пиедаде 1 - 0 2.07 3.11 3.38
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Политехника Яш - Виторул Констанца 0 - 2 3.38 3.01 2.14
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:30 Локомотив Кошице - ШТК 1914 Шаморин 0 - 3 1.66 3.57 4.23
17:30 Спишка Нова Вес - Славой Требишов 1 - 2 1.66 3.69 4.00
18:30 Попрад - Железарна Подбрезова Б 1 - 0 1.19 5.86 8.96
19:00 Похроние Долна Жданя - Комарно 2 - 1 1.90 3.42 3.28
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Истанбул Башакшехир - Йени Малатияспор 1 - 0 1.38 4.47 7.60
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Волин Луцк - Кремин Кременчуг 3 - 0 2.16 3.06 3.05
15:00 Балкани Заря - Жемчужина Одеса 1 - 1 1.89 3.25 3.53
16:00 Горняк-Спорт Комсомолск - Черкаский Днепър 1 - 0 1.73 3.24 4.32
16:00 Колос Ковалевка - Авангард Краматорск 1 - 0 2.07 3.06 3.23
16:00 ФК Полтава - ФК Суми 1 - 2 1.68 3.67 4.01
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Екселсиор - Вилем II 2 - 1 2.17 3.35 3.17
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Алмере Сити - Йънг Утрехт 2 - 1 1.39 4.79 5.80
21:00 Го Ахед Игълс - Фортуна Ситард 0 - 1 3.60 3.71 1.83
21:00 Ден Бош - Камбур 1 - 2 2.63 3.50 2.31
21:00 Еммен - Волендам 2 - 3 1.62 3.94 4.40
21:00 Йънг АЗ Алкмаар - Дордрехт 3 - 1 2.35 3.49 2.59
21:00 Йънг Аякс - НЕК Ниймеген отл. 2.41 3.55 2.49
21:00 Телстар - Йънг ПСВ 0 - 0 2.30 3.46 2.68
21:00 ФК Айндховен - Де Граафшап 2 - 4 3.88 4.17 1.67
21:00 ФК Ос - Ваалвийк 3 - 1 1.80 3.71 3.70
21:00 Хелмонд Спорт - МВВ Маастрихт 2 - 3 2.79 3.36 2.27
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Цибалия - Интер Запрешич 3 - 0 2.38 3.11 2.79
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Винтертур - Шафхаузен 1 - 2 2.78 3.15 2.36
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
12:50 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Пърт Глори 0 - 2 2.31 3.71 2.71
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 ЖС Саура - КС Константин 1 - 0 2.19 2.75 3.38
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:30 Депортиво Риестра - Феро Карил Оесте 1 - 0 2.33 2.90 3.06
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Гуабира Монтеро - Университарио Сукре 2 - 2 2.07 3.31 3.03
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Карабобо Валенсия - Каракас 0 - 0 1.84 3.11 4.05
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Антигуа ГФК - Гуастатоя 1 - 1 1.73 3.24 4.24
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 ЕНППИ Кайро - Ел Дахлея Кайро 3 - 3 1.99 2.77 4.03
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:30 Алианса Сан Салвадор - ФАС Санта Ана 1 - 2 1.59 3.43 5.24
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
17:30 НЕРОКА Имфал - Керала Бластърс 3 - 2 2.30 3.01 2.89
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 ПСМС Медан - Персия Джакарта 3 - 1 3.50 3.31 1.88
14:30 ПСМ Макасар - Персела Ламонган 2 - 3 1.25 5.06 8.29
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:30 Естеглал Хузестан - Гостареш Фулад 1 - 2 2.49 2.62 2.96
15:30 Сайпа Карадж - Нафт Техеран 4 - 2 1.82 2.88 4.42
17:25 Естеглал Техеран - Мешки Поошан Хорасан 4 - 1 1.26 4.57 9.81
17:30 Парс Джонуби Джем - Фулад Хузестан Ахваз 0 - 0 2.45 2.70 2.94
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Гуанджоу РФ - Дзянсу Сънинг 0 - 2 1.76 3.97 3.66
14:35 Пекин Гуоан - Тиендзин Теда 1 - 1 1.45 4.07 6.14
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
16:50 Ал Аин - Диба Ал Фуджейра 4 - 0 1.14 6.99 11.01
16:50 Хата Клуб Дубай - Ал Дафра 1 - 2 2.50 3.57 2.30
19:30 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Насър Дубай 0 - 0 2.30 3.14 2.80
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
23:30 Аякучо - Комерсиантес Унидос 2 - 3 2.24 3.17 2.95
23:30 Универсидад де Кахамарка - Спорт Росарио 1 - 0 1.94 3.26 3.55
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
20:40 Ал Итихад Джеда - Ал Етифак Дамам 4 - 2 1.96 3.49 3.21
20:40 Ал Кадисия Хобар - Оход Медина 4 - 1 1.83 3.40 3.72
20:40 Ал Таавон - Ал Шабаб Рияд 2 - 1 2.06 3.35 3.09
20:40 Ал Фейха - Ал Раед 3 - 3 2.23 3.51 2.65
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Бухара - Пахтакор Ташкент 1 - 0 3.23 3.17 2.03
16:00 Металург Бекабад - Согдиана Джизак 2 - 0 1.38 4.21 6.28
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Бостън Ривър - Феникс Монтевидео 0 - 3 2.39 3.07 2.80
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Коло-Коло Сантяго (Чил) - Делфин Манта (Екв) 0 - 2 1.37 4.39 8.21
01:15 Ривър Плейт (Арж) - Санта Фе Богота (Кол) 0 - 0 1.33 4.33 10.09
03:30 Боливар Ла Пас (Бол) - Атлетико Насионал (Кол) 1 - 0 1.95 3.23 3.88
03:30 Естудиантес Ла Плата (Арж) - Сантос SP (Бра) 0 - 1 1.89 3.13 4.31

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане