Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Байерн Мюнхен като домакин няма загуба от 15 мача

Дармщат 98 като гост няма равенство от 15 мача

Борусия Дортмунд като домакин няма загуба от 15 мача

Барселона 104 вкарани гола в 35 мача - 2.97 на мач

Реал Мадрид като гост 48 вкарани гола в 16 мача - 3.00 на мач

Ювентус като домакин само победи от 17 мача

Пари Сен Жермен като домакин няма загуба от 17 мача

Жрински Мостар 4 равенства от 6 мача

Ламия като домакин само победи от 13 мача

Пайде Линнамеесконд 28 получени гола в 9 мача - 3.11 на мач

МС Ашдод 4 равенства от 5 мача

Кайрат Алмати като гост 4 равенства от 5 мача

Радомлие като домакин няма победа от 15 мача

Галатасарай като домакин няма равенство от 14 мача

Олимпик Донецк само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Риека няма загуба от 31 мача

Далкурд само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

ЖС Кабилие като домакин 9 равенства от 12 мача

Спортиво Триниденсе няма победа от 14 мача

Супер Пауър Самут Пракан няма победа от 12 мача

Муангтонг Юнайтед като домакин нито един получен гол в 4 мача

Након Ратчасима като домакин 4 равенства от 5 мача

Кобресал Ел Салвадор като гост само загуби от 6 мача

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Кристъл Палас 14:30 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Хофенхайм 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Ейбар
17:15 на живо
Diema Sport
Нефтохимик Бургас - Локомотив Горна Оряховица 17:30 на живо
Nova Sport
Пари Сен Жермен - Бастия
18:00 на живо
Ring.BG
Наполи - Каляри
19:00 на живо
Diema Sport 2
Суонзи - Евертън
19:30 на живо
EuroSport 2
Херта Берлин - РБ Лайпциг 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Виляреал
19:30 на живо
Diema Sport
Пирин Благоевград - Берое 20:00 на живо
Nova Sport
Нанси - Монако
21:00 на живо
Sport  Plus HD
Гранада - Реал Мадрид
21:45 на живо
Ring.BG
Ювентус - Торино
21:45 на живо
Diema Sport 2
Хъл Сити - Съндърланд
22:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 6 Май, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Манчестър Сити - Кристъл Палас 5 - 0 1.27 6.30 10.58
17:00 Борнемут - Сток Сити 2 - 2 2.30 3.37 3.14
17:00 Бърнли - Уест Бромич 2 - 2 2.42 3.05 3.26
17:00 Лестър - Уотфорд 3 - 0 1.60 3.88 6.04
17:00 Хъл Сити - Съндърланд 0 - 2 1.50 4.31 6.50
19:30 Суонзи - Евертън 1 - 0 2.50 3.42 2.85
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
19:30 Блекпул - Лейтън Ориент 3 - 1 1.18 6.59 12.75
19:30 Гримсби Таун - Плимут 1 - 1 3.57 3.52 1.94
19:30 Екзитър - Карлайл 2 - 3 2.70 3.51 2.37
19:30 Колчестър - Йоувил 2 - 0 1.57 4.17 5.04
19:30 Кроули Таун - Мансфийлд Таун 2 - 2 4.80 3.59 1.69
19:30 Крю Александра - Барнет 4 - 1 2.62 3.49 2.45
19:30 Лутън Таун - Моркамб 3 - 1 1.47 4.44 5.83
19:30 Нюпорт Каунти - Нотс Каунти 2 - 1 2.03 3.41 3.47
19:30 Портсмут - Челтнъм Таун 6 - 1 1.33 4.68 9.06
19:30 Стивънидж Бороу - Акрингтън Стенли 0 - 3 1.98 3.60 3.41
19:30 Уикъмб - Кембридж Юнайтед 1 - 0 2.37 3.31 2.83
19:30 Хартлипул - Донкастър 2 - 1 5.00 3.94 1.61
Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
14:15 Транмиър Роувърс - Алдършот Таун 2 - 2 1.74 3.49 4.27
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Волфсбург 0 - 2 2.65 3.28 2.66
16:30 Байерн Мюнхен - Дармщат 98 1 - 0 1.06 12.25 27.35
16:30 Борусия Дортмунд - Хофенхайм 2 - 1 1.46 4.85 5.87
16:30 Борусия М'Гладбах - Аугсбург 1 - 1 1.77 3.69 4.48
16:30 Инголщат - Байер Леверкузен 1 - 1 2.37 3.43 2.89
19:30 Херта Берлин - РБ Лайпциг 1 - 4 3.60 3.42 2.05
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Зандхаузен - Нюрнберг 0 - 1 2.48 2.97 3.00
14:00 Фортуна Дюселдорф - Вюрцбургер Кикерс 1 - 1 2.10 3.09 3.59
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Веен Висбаден - Зоненхоф Гроссашпах 0 - 0 2.10 3.24 3.28
15:00 Дуисбург - Шпортфройнде Лоте 1 - 1 1.46 4.02 6.32
15:00 Магдебург - ФСВ Франкфурт 1 - 1 1.29 4.81 9.43
15:00 Майнц 05 II - Аален 2 - 0 2.49 3.15 2.69
15:00 Оснабрюк - Фортуна Кьолн 1 - 2 1.55 3.89 5.31
15:00 Падерборн - Цвикау 1 - 1 1.92 3.35 3.67
15:00 Холщайн Кил - Ханза Рощок 2 - 1 1.38 4.27 7.27
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Спортинг Хихон - Лас Палмас 1 - 0 1.53 4.57 5.43
17:15 Атлетико Мадрид - Ейбар 1 - 0 1.29 5.26 11.08
19:30 Барселона - Виляреал 4 - 1 1.13 8.44 17.60
21:45 Гранада - Реал Мадрид 0 - 4 21.77 10.19 1.10
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Майорка - Елче 1 - 0 1.92 3.19 3.98
19:00 Нумансия - УКАМ Мурсия 1 - 0 2.01 2.93 4.11
19:00 Райо Валекано - Леванте 2 - 1 1.57 3.61 5.95
21:30 Жирона - Хуеска 3 - 1 1.87 3.26 4.16
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
21:00 Понтеведра - Арандина 2 - 1 1.20 5.00 12.38
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:30 Атлетико Сагунтино - Корнеля 1 - 2 2.28 2.97 2.98
19:00 Бадалона - Елденсе 6 - 0 - - -
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Наполи - Каляри 3 - 1 1.09 9.91 21.15
21:45 Ювентус - Торино 1 - 1 1.43 4.67 6.67
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Авелино - Бари 1 - 1 2.08 3.01 3.74
16:00 Асколи - Беневенто 1 - 1 2.53 3.09 2.76
16:00 Бреша - Латина 1 - 1 1.49 3.86 6.50
16:00 Виртус Ентела - Верона 1 - 2 4.58 3.34 1.77
16:00 Виченца - Тернана 0 - 1 2.03 3.09 3.81
16:00 Карпи - Салернитана 2 - 0 1.80 3.34 4.45
16:00 Фрозиноне - Трапани 1 - 0 1.71 3.44 4.83
16:00 Чезена - Новара 0 - 1 1.75 3.14 5.35
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
17:30 Алесандрия - Понтедера 2 - 1 1.19 5.48 10.10
17:30 Арецо - Олбия 0 - 1 3.28 2.95 2.12
17:30 Джиана Ерминио - Лукезе 1 - 0 2.32 2.94 2.93
17:30 Карарезе - Лупа Рома 0 - 0 1.54 3.45 5.34
17:30 Комо - Витербезе 1 - 1 2.22 2.99 3.03
17:30 Кремонезе - Расинг Рома 3 - 2 1.20 5.36 10.47
17:30 Пистоезе - Ливорно 0 - 2 3.15 2.86 2.23
17:30 Сиена - Про Пиаченца 3 - 0 2.95 2.88 2.35
17:30 Тутокуойо - Ренате 2 - 2 2.46 3.01 2.68
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Пари Сен Жермен - Бастия 5 - 0 1.09 10.03 23.78
21:00 Гингам - Дижон 4 - 0 2.17 3.37 3.24
21:00 Лил - Метц 0 - 2 1.58 4.03 5.57
21:00 Лориен - Анже 1 - 1 2.11 3.43 3.35
21:00 Нанси - Монако 0 - 3 7.05 4.30 1.45
21:00 Тулуза - Каен 0 - 1 2.12 3.30 3.44
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Брест - Ним 2 - 3 1.89 3.26 3.92
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
15:35 Консолат Марсилия - Булон 4 - 1 2.26 3.09 2.90
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Матерсбург - Ред Бул Залцбург 2 - 1 5.96 3.92 1.51
19:30 Рапид Виена - Волфсбергер 4 - 0 1.53 3.90 5.81
19:30 Рийд - Адмира Вакер Мьодлинг 1 - 0 1.91 3.32 3.94
19:30 Щурм Грац - Санкт Полтен 3 - 2 1.62 3.77 5.13
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Кораби Пешкопия - Теута 0 - 4 - - -
17:00 Лачи - Луфтетари 2 - 1 - - -
20:00 Скендербеу Корча - Влазня 4 - 3 - - -
20:00 Фламуртари - КФ Тирана 2 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Пюник Ереван - Ширак Гюмри 0 - 2 3.47 3.31 1.88
16:00 Арарат Ереван - Бананц Ереван 1 - 0 4.13 3.44 1.71
18:00 Гандзасар Капан - Алашкерт Ереван 0 - 1 2.62 3.05 2.49
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Славия Мозир - БАТЕ Борисов 0 - 6 8.48 4.60 1.29
17:30 ФК Слуцк - ФК Минск 2 - 0 2.14 3.01 3.19
18:00 Динамо Минск - Гомел 1 - 0 2.00 3.02 3.60
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Мехелен - Ваасланд-Беверен 1 - 3 1.46 4.11 6.21
21:00 Лиерс - Унион Сент Жилоаз 2 - 1 2.00 3.35 3.42
21:30 Сент Трюиден - Стандарт Лиеж 1 - 0 2.25 3.30 2.91
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Кортрийк - Рьозеларе 0 - 3 1.79 3.68 3.90
21:00 Локерен - Роял Ексел Мускрон 2 - 2 1.77 3.62 3.97
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Железничар Сараево - Жрински Мостар 2 - 1 2.00 3.07 3.39
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Витез - Челик Зеница 0 - 2 2.53 2.78 2.79
18:00 Металеге-БСИ Яйце - Олимпик Сараево 1 - 1 2.22 3.17 2.82
18:00 Младост Добой Какан - Широки Брег 1 - 0 1.57 3.65 4.86
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Ботев Гълъбово - Лудогорец Разград II 2 - 0 2.50 3.40 2.40
18:00 Локомотив София - Созопол 3 - 1 2.47 3.27 2.50
18:00 Оборище Панагюрище - Левски Карлово 4 - 0 1.33 4.19 8.17
18:00 Поморие - Царско Село София 1 - 1 2.25 3.45 2.66
18:00 Септември София - Несебър 4 - 0 1.40 4.00 6.83
18:00 Спартак Плевен - Банско 1 - 3 1.65 3.30 5.00
България - Група Б за Изпадане България - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Нефтохимик Бургас - Локомотив Горна Оряховица 4 - 1 2.24 3.18 2.90
20:00 Пирин Благоевград - Берое 1 - 1 2.28 2.95 3.03
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Гибралтар Юнайтед - Глейсис Юнайтед 2 - 1 - - -
21:30 Сейнт Джоузеф - Юръп Пойнт 9 - 0 - - -
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ламия - ОФИ Крит 1 - 1 1.53 3.71 5.07
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
20:30 ПАОК - АЕК Атина 2 - 1 2.44 3.04 2.89
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Пайде Линнамеесконд - ФКИ Талин 1 - 1 7.41 4.97 1.28
19:00 Номе Калю - Таммека Тарту 5 - 1 1.13 6.56 14.29
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Бней Сахнин - Бейтар Йерусалим 1 - 5 4.20 3.28 1.77
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Тел Авив - Апоел Ашкелон 0 - 0 1.75 3.32 4.33
19:00 Апоел Хайфа - Бней Йехуда 1 - 1 2.29 3.10 2.87
19:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Кфар Саба 1 - 4 2.48 3.03 2.74
19:00 МС Ашдод - Апоел Раанана 2 - 2 2.33 3.06 2.86
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Лимерик 3 - 0 3.51 3.34 1.95
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Кабинтили - Лонгфорд Таун 0 - 0 2.76 3.13 2.39
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Лейкнир Фаскрудсфирди - Грота Селтярнарнес 2 - 2 1.79 3.52 3.64
17:00 Тротур Рейкявик - Хаукар Хафнарфьордур 1 - 2 1.66 3.57 4.21
17:00 Филкир Рейкявик - Тор Акурейри 3 - 1 1.62 3.64 4.42
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ордабаси Шимкент - Акжайк 3 - 0 1.67 3.23 4.79
13:00 Тобол Костанай - Астана 1 - 1 3.68 3.16 1.90
13:00 Шахтьор Караганди - Иртиш Павлодар 0 - 1 2.92 2.96 2.27
15:00 Кайсар Къзълорда - Актобе 3 - 2 2.23 2.96 3.04
15:00 Тараз - Окжетпес Кокшетау 0 - 1 2.89 2.97 2.29
15:30 Атирау - Кайрат Алмати 2 - 1 4.78 3.28 1.67
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ермис Арадипоу - Неа Саламина 3 - 0 2.04 3.28 3.14
19:00 Етникос Ахна - Арис Лимасол 1 - 1 2.48 3.01 2.64
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Юнион Люксембург - Мондорф-ле-Бен 3 - 1 2.38 3.45 2.46
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Таршин Рейнбоус - Хибърниънс 1 - 6 7.12 4.51 1.32
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Молде - Олесунд 0 - 1 1.44 4.31 6.33
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
16:00 Арендал - Йерв Гримстад 1 - 1 2.90 3.32 2.23
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Киелсос - КФУМ Осло 1 - 0 2.99 3.87 1.93
17:00 ФК Фолло - Аскер 0 - 0 2.59 4.05 2.08
17:00 ХамКам - Гроруд 3 - 0 1.59 4.22 4.15
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Фана Берген - Нардо 0 - 1 1.78 4.22 3.19
16:00 Бюасен - Хьонефос 0 - 0 2.09 4.11 2.54
16:00 Видар - Вард Хаугесунд 1 - 1 1.66 4.00 3.91
17:00 Виндбярт - Айерсун 1 - 1 2.66 3.80 2.14
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Стал Мелец - Подбескидзе 0 - 1 2.51 3.03 2.72
18:00 Ключборк - Хробри Глогов 3 - 2 4.51 3.53 1.69
18:00 Погон Шедълце - ГКС Катовице 0 - 1 3.58 3.20 1.98
19:00 Битовия Битов - Заглембие Сосновец 0 - 1 2.39 3.16 2.76
19:00 Сандеця Нови Сонч - Стомил Олщин 2 - 1 1.70 3.48 4.53
20:00 Олимпия Груджьондз - Вигри Сувалки 0 - 0 2.46 3.03 2.80
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Висла Краков - Лехия Гданск 0 - 1 2.28 3.18 3.05
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Пяст Гливице - Шльонск Вроцлав 2 - 0 2.34 3.12 2.99
19:00 Гурник Ленчна - Висла Плоцк 2 - 3 2.39 3.18 2.87
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Боавища - Насионал Мадейра 2 - 2 2.05 3.18 3.57
20:15 Пасош Ферейра - Фейрензе 0 - 1 3.96 3.36 2.02
22:30 Маритимо - Порто 1 - 1 7.04 4.21 1.42
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Академика Коимбра - Витория Гимараеш Б 1 - 0 2.21 2.97 3.20
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:15 Клуж - Динамо Букурещ 0 - 3 2.79 3.11 2.44
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Амкар Перм - ЦСКА Москва 0 - 2 6.08 3.30 1.61
16:30 Арсенал Тула - ФК Ростов 1 - 0 4.07 3.00 1.96
19:00 Спартак Москва - Том Томск 1 - 0 1.03 12.23 34.48
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
10:30 Луч-Енергия Владивосток - СКА-Хабаровск 0 - 2 3.08 2.82 2.38
11:00 Енисей Красноярск - Сокол Саратов 3 - 1 1.48 3.66 6.59
13:00 Спартак Москва 2 - ФК Тамбов 1 - 2 1.95 3.14 3.66
13:00 ФК Тюмен - Шинник Ярославл 5 - 1 2.21 3.01 3.15
15:00 Балтика Калининград - Кубан Краснодар 0 - 1 1.81 3.02 4.57
15:00 Динамо Москва - Факел Воронеж 0 - 1 1.52 3.64 5.81
16:00 Нефтехимик Нижнекамск - ФК Тосно 0 - 2 5.00 3.45 1.63
17:00 Волгар Астрахан - Сибир Новосибирск 4 - 0 1.93 3.09 3.84
17:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Мордовия Саранск 3 - 1 2.19 3.09 3.14
18:30 Спартак Налчик - ФК Химки 1 - 1 2.34 2.86 3.09
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Либертас 1 - 0 - - -
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Рез. 1 X 2
16:30 Коулрейн - Линфийлд 0 - 3 5.02 3.92 1.54
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Земплин Михаловце - Жилина 0 - 1 9.29 5.31 1.23
20:00 Сеница - Ружомберок 1 - 2 3.72 3.25 1.89
20:00 Татран Прешов - Железарна Подбрезова 0 - 2 5.26 3.47 1.60
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Радомлие - Целие 0 - 1 8.73 4.98 1.27
19:00 Копер - Домжале 3 - 0 2.92 3.14 2.25
21:15 Марибор - Горица 2 - 2 1.40 4.19 6.39
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Вождовац Белград - Цървена Звезда Белград 3 - 2 14.08 6.71 1.13
20:00 Войводина - Младост Лучани 2 - 1 1.23 5.16 9.78
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Бачка Бачка Паланка - Чукарички 2 - 4 1.62 3.71 5.82
20:00 Борац Чачак - Металац 1 - 0 1.64 3.30 5.33
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Генчлербирлиги - Аданаспор 0 - 1 1.53 4.06 5.62
16:00 Трабзонспор - Кайзериспор 2 - 3 1.64 3.75 5.06
19:00 Галатасарай - Касъмпаша 1 - 3 1.41 4.68 6.29
19:00 Коняспор - Аланияспор 2 - 3 2.24 3.35 3.01
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Денизлиспор - Ескишехирспор 2 - 0 3.77 3.36 1.84
Уелс - Плейофи Уелс - Плейофи Рез. 1 X 2
16:30 Бангор Сити - Нютаун 3 - 2 1.74 3.87 3.62
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Олимпик Донецк - Черноморец Одеса 1 - 0 2.11 3.02 3.28
17:00 Шахтьор Донецк - Заря Луганск 3 - 2 1.18 5.66 12.26
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Вашаш Будапеща - Пакш 0 - 3 1.63 3.55 4.91
19:00 Видеотон Фехервар - Халадаш Сомбатхей 2 - 0 1.28 5.10 8.78
19:00 Дебрецен - Уйпещ 1 - 0 2.06 3.34 3.16
19:00 Дюрмот - Диошдьор 1 - 1 3.71 3.28 1.89
19:00 Мезьокьовешд - Хонвед Будапеща 1 - 5 4.05 3.36 1.79
21:30 МТК Будапеща - Ференцварош 1 - 3 3.90 3.31 1.85
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 ХБ Торсхавн - ТБ Творойри 2 - 1 1.35 4.81 6.03
18:30 ЕБ Стреймур - Б36 Торсхавн 0 - 0 7.40 4.97 1.27
19:00 Викингур Гота - 07 Вестур 2 - 2 1.23 5.39 8.53
19:00 Рунавик - Скала ИФ 1 - 1 1.29 4.77 7.78
20:00 Клаксвик - Фуглафьордур 3 - 1 1.22 5.67 8.40
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 ВПС Вааса - ХИК Хелзинки 2 - 1 6.74 3.80 1.47
17:00 Илвес Тампере - ИФК Мариехамн 3 - 0 2.16 3.01 3.40
17:00 Кеми Кингс - КуПС Куопио 1 - 4 3.60 3.14 2.03
17:00 ФК Лахти - Сейняйоен ЯК 1 - 0 2.70 3.00 2.60
17:00 ЮЯК Ювяскюля - Интер Турку 1 - 2 4.96 3.63 1.63
18:00 ХИФК Хелзинки - РоПС Рованиеми 1 - 0 1.93 3.20 3.86
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 АС Оулу - Хака 1 - 0 1.87 3.40 3.57
17:00 Гранкула ИФК - ОПС Оулу 0 - 2 1.59 3.74 4.81
17:00 Екеняс ИФ - Яро 0 - 2 4.26 3.64 1.68
17:00 КПВ Кокола - ТПС Турку 2 - 1 2.24 3.32 2.77
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Култсу - Судет 1 - 5 1.98 3.84 2.81
17:00 Легирус Интер - ПЕПО Лапеенранта 2 - 4 2.19 3.69 2.54
17:00 МиКи Микели - Клуби-04 Хелзинки 2 - 2 6.00 5.00 1.33
17:00 ЯПС Ярвенпяя - Лахти Академия 4 - 2 1.90 3.65 3.07
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 Джаз Пори - КяПа Хелзинки 1 - 6 2.39 3.68 2.32
17:00 ЕсПа Еспоо - ТПВ Тампере 1 - 5 4.40 4.35 1.51
17:00 Пеймари Юнайтед - БК-46 Карис 3 - 0 2.52 3.67 2.23
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 Еркулес Оулу - ГБК Кокола 1 - 1 2.11 3.68 2.69
17:00 КаяХа Каяани - ЯБК Якобстад 0 - 0 3.13 3.73 1.88
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Хайдук Сплит - Осиек 5 - 1 1.60 3.61 5.24
20:00 Локомотив Загреб - Риека 1 - 0 7.11 4.09 1.40
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Гарбал Радановичи - Ловчен Цетине 0 - 3 2.15 2.83 3.31
18:00 Дечич Тузи - Младост Подгорица 0 - 0 2.88 3.03 2.30
18:00 Зета Голубовци - Йединство Биело Поле 3 - 0 1.10 7.34 16.40
18:00 Петровац - Бокели Котор 1 - 3 1.86 3.09 3.92
18:00 Рудар Плевля - Искра Даниловград 2 - 0 1.70 3.08 4.81
18:00 Сутиеска Никшич - Будучност Подгорица 1 - 0 2.17 3.01 3.09
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Баумит Яблонец - Виктория Пилзен 2 - 2 3.52 3.26 1.98
20:00 Бохемианс 1905 Прага - Славия Прага 1 - 3 4.76 3.45 1.68
20:00 Словачко - Карвина 1 - 1 1.81 3.34 4.13
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Пардубице - МАС Таборско 3 - 0 2.09 3.05 3.28
18:00 Баник Острава - Варнсдорф 1 - 0 1.24 5.07 9.21
18:00 Графин Влашим - Тринец 5 - 0 1.60 3.50 4.88
18:00 Простейов - Чешке Будьовице 0 - 3 7.81 4.69 1.30
18:00 Фридек-Мистек - Баник Соколов 1 - 1 2.00 3.12 3.42
19:00 Опава - Витковице 2 - 1 1.26 4.79 8.80
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
18:45 Тун - Люцерн 3 - 1 1.95 3.57 3.38
21:00 Вадуц - Грасхопърс 2 - 4 2.74 3.36 2.37
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:45 Вил - Ксамакс 0 - 4 5.51 3.91 1.47
20:00 Сервет - Киасо 2 - 2 1.46 4.06 5.45
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Халмстад - АИК Стокхолм 0 - 1 4.60 3.48 1.75
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Трелеборг - Сирианска Сьодертале 1 - 1 1.61 3.74 4.84
17:00 Дегерфорш - Далкурд 3 - 1 4.50 3.61 1.68
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Одеволд - Люнгшиле 1 - 1 3.02 3.40 2.10
17:00 Хускварна - Кристианстад 1 - 1 2.07 3.40 3.07
17:00 Шьовде АИК - Енгелхолм 1 - 1 3.08 3.32 2.10
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Дънди Юнайтед 1 - 1 3.84 3.45 1.84
17:00 Дъмбартън - Фолкърк 0 - 1 3.86 3.60 1.81
17:00 Куин ъф Саут - Дънфърмлин 0 - 1 2.23 3.32 2.91
17:00 Рейт Роувърс - Еър Юнайтед 2 - 1 1.71 3.67 4.30
17:00 Хибърниън - Сейнт Мирън 1 - 1 1.99 3.46 3.35
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Ливингстън 0 - 2 4.66 3.75 1.64
17:00 Еърдри - Куинс парк ФК 3 - 2 1.88 3.46 3.71
17:00 Питърхед - Алоа Атлетик 3 - 2 1.90 3.65 3.41
17:00 Стенхаусмюър - Брихин Сити 1 - 1 2.38 3.47 2.56
17:00 Странрар - Ийст Файф 2 - 1 2.20 3.42 2.90
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Берик Рейнджърс - Единбург Сити 3 - 2 1.93 3.42 3.58
17:00 Елгин Сити - Каудънбийт 0 - 0 1.84 3.68 3.60
17:00 Монтроуз - Клайд 1 - 1 1.97 3.56 3.24
17:00 Стърлинг Албиън - Арброут 1 - 1 5.18 3.91 1.55
17:00 Форфар Атлетик - Анан Атлетик 2 - 4 1.50 4.14 5.39
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Селтик - Сейнт Джонстън 4 - 1 1.20 6.12 12.87
Шотландия - Група за Изпадане Шотландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:15 Инвърнес КТ - Хамилтън 2 - 1 2.21 3.21 3.18
17:00 Килмарнък - Дънди ФК 0 - 1 2.16 3.22 3.25
17:00 Мъдъруел - Рос Каунти 0 - 1 2.52 3.38 2.63
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 ЖС Кабилие - КС Константин 0 - 0 1.73 3.18 4.60
18:00 КА Батна - МО Бежая 2 - 0 1.57 3.43 5.41
18:00 МК Алжир - ДРБ Тадженант 2 - 1 1.49 3.47 6.38
18:00 МК Оран - ЕС Сетиф 1 - 0 2.92 2.80 2.42
18:00 Олимпик де Медеа - КР Белуиздад 2 - 1 2.06 2.90 3.60
18:00 УСМ Бел-Абес - РК Релизан 2 - 0 2.09 2.90 3.49
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Патронато Парана - Ланус 0 - 2 3.29 2.98 2.19
23:00 Расинг Клуб - Химнасия Ла Плата 1 - 0 1.57 3.52 5.73
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:30 Феро Карил Оесте - Химнасия Хухуй 4 - 0 1.82 3.12 4.33
03:00 Бока Унидос - Фландрия 2 - 2 2.25 2.73 3.43
03:30 Индепендиенте Ривадавия - Сантамарина 1 - 1 2.09 2.91 3.58
04:00 Сентрал Кордоба - Хувентуд Унида Гуалегуайчу 1 - 0 1.78 3.26 4.32
19:05 Гилермо Браун - Архентинос Хуниорс 0 - 0 2.57 2.81 2.78
19:30 Дъглас Хейг - Крусеро дел Норте 1 - 0 1.92 3.02 3.95
20:30 Вия Далмине - Сан Мартин Тукуман 1 - 2 2.25 2.95 3.09
21:30 Браун Адроге - Институто Кордоба 2 - 0 2.12 2.99 3.33
23:05 Ол Бойс Буенос Айрес - Нуева Чикаго 2 - 0 2.58 2.91 2.68
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ал Мухарак - Ал Хид 2 - 3 1.95 3.47 3.13
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Спорт Бойс Уорнес - Хорхе Вилстерман 3 - 1 1.87 3.19 3.87
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Петроджет Суец - Миср Ел Макаса 1 - 0 4.14 2.89 1.90
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Универсидад Католика Кито - Депортиво Куенка 0 - 1 1.68 3.46 4.55
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Тиендзин Цюендзиен - Чанчун Ятай 1 - 3 1.68 3.54 4.64
14:35 Чунцин Лифан - Хенан Джайне 2 - 3 1.92 3.20 3.82
14:35 Шанхай ШИПГ - Гуейджоу Хенфен Чжичен 3 - 0 1.18 6.22 11.42
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
03:45 Депортиво Кали - Хагуарес де Кордоба 1 - 1 1.34 4.12 8.58
23:15 Атлетико Уила - Енвигадо 2 - 0 1.91 3.02 3.93
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:35 Казма Кувейт - Хайтан 2 - 2 1.50 3.73 5.54
17:40 Кадсия Кувейт - Ал Салмия Кувейт 1 - 0 - - -
20:15 Ал Насър Кувейт - Кувейт СК 0 - 3 - - -
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Мелака Юнайтед - Джохор Дарул Такзим 1 - 1 6.13 5.06 1.33
16:00 Паханг - Келантан 2 - 3 1.56 3.98 4.67
16:00 Т-Тийм - Перак 3 - 0 2.00 3.50 3.07
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Спортиво Лукеньо - Индепендиенте ФБК 1 - 2 2.02 3.24 3.25
02:10 Спортиво Триниденсе - Насионал Асунсион 1 - 1 3.21 3.37 2.00
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
23:30 Хуан Аурих - Универсидад де Кахамарка 2 - 2 2.38 3.20 2.72
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
05:00 Колорадо Рапидс - Ванкувър Уайткепс 0 - 1 1.93 3.26 3.86
22:00 Сиатъл Саундърс - Торонто 0 - 1 1.60 3.82 5.10
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Супер Пауър Самут Пракан - Банкок Юнайтед 2 - 5 15.82 7.98 1.09
14:00 Муангтонг Юнайтед - Нейви 4 - 0 1.16 6.11 11.83
15:00 Након Ратчасима - Тай Хонда Ладкрабанг 1 - 0 1.61 3.49 4.82
15:00 Порт Банкок - Патая Юнайтед 0 - 2 1.55 3.63 5.03
16:00 Убон УМТ Юнайтед - Чонбури 0 - 0 2.23 3.23 2.81
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Габес - Бизертин Бизерта 0 - 0 2.03 2.66 3.85
18:00 Кайруан - Стад Габесиен 0 - 0 1.92 3.05 3.69
18:00 УС Татауин - Ла Марса 0 - 0 2.31 2.62 3.20
18:00 Хамам-Лиф - Зарзис 0 - 0 1.89 3.11 3.73
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:00 Коканд 1912 - Пахтакор Ташкент 1 - 1 1.81 3.21 3.90
15:00 Обод Ташкент - Кизилкум Зарафшан 1 - 1 2.48 3.00 2.62
16:00 Бухара - Шуртан Гузар 2 - 0 1.57 3.72 4.64
16:00 Насаф Карши - Нефтчи Фергана 2 - 0 1.22 4.53 13.25
16:00 Согдиана Джизак - Маш'ал Мубарек 3 - 0 2.58 2.95 2.58
16:30 Алмалик - Динамо Самарканд 2 - 0 2.44 2.96 2.70
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Данубио Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 0 - 0 1.97 3.31 3.36
21:30 Дефенсор Спортинг - Насионал Монтевидео 3 - 2 3.20 3.29 2.03
21:30 Пласа Колония - Ел Танкуе Сислей 1 - 0 2.15 3.18 3.04
21:30 Рампла Хуниорс - Феникс Монтевидео 2 - 1 2.53 3.16 2.53
21:30 Ривър Плейт Монтевидео - Расинг Клуб Монтевидео 1 - 2 2.00 3.34 3.25
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Универсидад де Консепсион - Унион Еспаньола 0 - 0 2.30 3.31 2.77
02:30 Универсидад де Чили - Кобресал Ел Салвадор 4 - 0 1.31 4.83 8.09
18:00 Палестино Сантяго - О'Хигинс Ранкагуа 1 - 1 2.66 3.33 2.38
21:30 Сан Луис Килота - Депортес Темуко 1 - 1 2.09 3.25 3.22
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Чипа Юнайтед - Аякс Кейптаун 0 - 1 2.00 2.82 3.88
19:00 Полокване Сити - СуперСпорт Юнайтед 2 - 3 2.64 2.84 2.67
21:15 Кайзер Чийфс - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 1 1.51 3.41 6.50
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
08:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай 1 - 2 2.06 3.17 3.26
09:00 Поханг Стийлърс - Сеул 3 - 2 3.06 3.05 2.22
09:00 Чеджу Юнайтед - Сангжу Сангму 4 - 1 1.76 3.46 4.02
11:00 Тегу - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 2 4.28 3.41 1.73
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Консадол Сапоро - Омия Ардижа 1 - 0 2.33 3.07 2.95
08:00 Кашива Рейсол - Серезо Осака 1 - 0 2.11 3.18 3.30
13:00 Санфрече Хирошима - Висел Кобе 1 - 1 2.28 3.22 2.94