Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Юли '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 2930
31      
Топ факти за деня

Астана като домакин 7 победи от 8 мача

ЛДУ Кито като домакин 6 равенства от 9 мача

Академия Кантолао 6 загуби от 7 мача

Анкета

Има ли сили Ботев Пловдив да отстрани и Португалския Маритимо от Лига Европа?

ТВ програма
Diema Sport 2
Ботев Пловдив - Партизани Тирана 20:00 на живо
Diema Sport
Сутиеска Никшич - Левски София 21:30 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Четвъртък, 6 Юли, 2017

Лига Европа Лига Европа Квалификации Рез. 1 X 2
17:00 АЕЛ Лимасол (Кип)** - Сейнт Джоузеф (Гиб) (4 - 0) 6 - 0 1.04 11.22 22.93
17:00 Дачия Кишинев (Мол) - Шкендия 79... (Мак)** (0 - 3) 0 - 4 2.89 3.25 2.28
18:00 КФ Тирана (Алб) - Макаби Тел Авив (Изр)** (0 - 2) 0 - 3 9.11 4.81 1.29
18:00 Милсами Орхей (Мол) - Фола Еш (Люк)** (1 - 2) 1 - 1 1.67 3.58 4.60
18:00 Ордабаси Шимкент (Каз) - Широки Брег (Бих)** (0 - 2) 0 - 0 1.68 3.37 4.96
18:00 Пелистер Битоля (Мак) - Лех Познан (Пол)** (0 - 4) 0 - 3 7.61 4.40 1.36
18:00 Судува Мариямполе (Лит)** - Шахтьор... (Блр) (0 - 0) 2 - 1 5.21 3.42 1.64
18:30 Йелгава (Лат) - Ференцварош (Унг)** (0 - 2) 0 - 1 3.47 3.23 2.01
18:30 Работнички Скопие (Мак)** - Тре Пене (Смр) (1 - 0) 6 - 0 1.11 7.69 16.02
19:00 Атлантас Клайпеда (Лит) - Кайрат... (Каз)** (0 - 6) 1 - 2 6.65 4.50 1.39
19:00 Гандзасар Капан (Арм) - Младост... (Чгр)** (0 - 1) 0 - 3 2.49 3.02 2.76
19:00 Сейняйоен ЯК (Фин) - КР Рейкявик (Исл)** (0 - 0) 0 - 2 2.61 3.03 2.62
19:00 ФК Тракай (Лит)** - Сейнт Джонстън (Шот) (2 - 1) 1 - 0 2.91 3.20 2.27
19:00 Флора Талин (Ест) - Домжале (Слн)** (0 - 2) 2 - 3 3.43 3.34 1.98
19:00 ХИК Хелзинки (Фин)** - Конас Кий (Уел) (0 - 1) 3 - 0 1.09 7.75 21.91
19:45 ФК Лиепая (Лат)** - Крусейдърс (Сир) (1 - 3) 2 - 0 1.59 3.88 4.88
20:00 АИК Стокхолм (Шве)** - Клаксвик (Фро) (0 - 0) 5 - 0 1.10 7.86 20.59
20:00 Ботев Пловдив (Бъл)** - Партизани... (Алб) (3 - 1) 1 - 0 1.44 4.19 6.36
20:00 Вадуц (Швц)** - Бала Таун (Уел) (2 - 1) 3 - 0 1.24 5.43 9.55
20:00 Диферданж (Люк) - Зира Баку (Азе)** (0 - 2) 1 - 2 2.32 3.12 2.91
20:00 Дунав Русе (Бъл) - Иртиш Павлодар (Каз)** (0 - 1) 0 - 2 2.11 3.13 3.28
20:00 Интер Баку (Азе)** - Младост Лучани (Сър) (3 - 0) 2 - 0 1.91 3.36 3.62
20:00 Ружомберок (Слк)** - Войводина (Сър) (1 - 2) 2 - 0 2.08 3.28 3.21
20:00 Слован Братислава (Слк)** - Пюник... (Арм) (4 - 1) 5 - 0 1.14 6.57 16.16
20:00 Торпедо Кутаиси (Гру) - Тренчин (Слк)** (1 - 5) 0 - 3 3.35 3.47 1.97
20:30 Бангор Сити (Уел) - Лингби (Дан)** (0 - 1) 0 - 3 8.24 4.77 1.31
20:30 Рунавик (Фро) - Динамо Минск (Блр)** (1 - 2) 0 - 2 4.92 3.79 1.59
21:00 Б36 Торсхавн (Фро) - Номе Калю (Ест)** (1 - 2) 1 - 2 2.93 3.23 2.24
21:00 ФК Прищина (Кос) - Норкьопинг (Шве)** (0 - 5) 0 - 1 11.29 5.99 1.19
21:00 ФК Сараево (Бих) - Заря Белци (Мол)** (1 - 2) 2 - 1 1.25 5.13 10.39
21:15 Олимпия Любляна (Слн) - ВПС Вааса (Фин)** (0 - 1) 0 - 1 1.47 3.85 6.45
21:30 Алтах (Авс)** - Чихура Сачхере (Гру) (1 - 0) 1 - 1 1.30 4.92 8.36
21:30 Вашаш Будапеща (Унг) - Бейтар... (Изр)** (3 - 4) 0 - 3 2.61 3.47 2.37
21:30 Горица (Слн)** - Ширак Гюмри (Арм) (2 - 0) 2 - 2 1.52 3.72 5.99
21:30 Зета Голубовци (Чгр) - Железничар... (Бих)** (0 - 1) 2 - 2 2.97 3.00 2.36
21:30 Сант Жулия (Анд) - Скендербеу Корча (Алб)** (0 - 1) 0 - 5 9.07 4.34 1.33
21:30 Сутиеска Никшич (Чгр) - Левски София (Бъл)** (1 - 3) 0 - 0 4.19 3.57 1.74
21:30 Флориана (Мал) - Цървена Звезда... (Сър)** (0 - 3) 3 - 3 8.83 4.79 1.30
21:30 Фолгоре Фалциано (Смр) - Валета (Мал)** (0 - 2) 0 - 1 6.07 3.88 1.49
21:30 Ягиелония Бялисток (Пол)** - Динамо... (Гру) (1 - 0) 4 - 0 1.17 6.00 14.51
21:45 Балимина Юнайтед (Сир) - Од БК (Нор)** (0 - 3) 0 - 2 6.95 4.60 1.36
21:45 Дери Сити (Ирл) - Мидтиланд (Дан)** (1 - 6) 1 - 4 6.91 4.60 1.36
21:45 Корк Сити (Ирл)** - Левадия Талин (Ест) (2 - 0) 4 - 2 1.30 4.68 9.07
21:45 Коулрейн (Сир) - Хаугесунд (Нор)** (0 - 7) 0 - 0 7.62 5.11 1.30
21:45 Осиек (Хър)** - УЕ Санта Колома (Анд) (2 - 0) 4 - 0 1.03 12.65 29.99
22:00 Шамрок Роувърс (Ирл)** - Стярнан... (Исл) (1 - 0) 1 - 0 1.63 3.61 4.91
23:00 Валур Рейкявик (Исл)** - Вентспилс (Лат) (0 - 0) 1 - 0 1.59 3.48 5.64
23:00 Линкълн Ред Импс (Гиб) - АЕК Ларнака (Кип)** (0 - 5) 1 - 1 7.74 4.61 1.33
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:15 Лейкнир Рейкявик - Тор Акурейри 0 - 2 2.84 3.21 2.23
22:15 Фрам Рейкявик - Кефлавик 0 - 1 2.98 3.33 2.12
22:15 ХК Коупавогюр - Грота Селтярнарнес 2 - 0 1.67 3.57 4.24
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Астана - Кайсар Къзълорда 2 - 0 1.17 5.88 11.68
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ФК Еспоо - Пеймари Юнайтед 0 - 1 1.93 3.61 3.08
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
03:10 Гилермо Браун - Чакарита Хуниорс 1 - 0 2.34 2.90 2.98
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Замалек Кайро - Ал Итихад Александрия 2 - 1 1.67 3.28 4.90
22:30 Петроджет Суец - Ал Мокавлон Ал Араб 0 - 0 2.33 2.84 3.01
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:15 ЛДУ Кито - Универсидад Католика Кито 1 - 0 2.16 3.28 3.02
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
03:45 Онсе Калдас - Хуниор Баранкиля 0 - 1 2.77 3.08 2.40
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Алианса Лима - Академия Кантолао 1 - 1 1.38 4.23 6.99
21:15 Аякучо - Спорт Росарио 0 - 1 2.08 3.15 3.26
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Ню Инглънд Революшън - Ню Йорк Ред Булс 2 - 3 2.04 3.41 3.31
02:30 Орландо Сити - Торонто 1 - 3 2.55 3.29 2.60
03:30 Хюстън Динамо - Монреал Импакт 3 - 1 1.59 3.85 5.16
05:00 Ванкувър Уайткепс - Ню Йорк Сити 3 - 2 2.51 3.38 2.58
05:30 Портланд Тимбърс - Чикаго Файър 2 - 2 1.95 3.56 3.45
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
01:15 Атлетико PR (Бра) - Сантос SP (Бра) 2 - 3 2.55 2.89 2.85
03:45 Барселона Гуаякил (Екв) - Палмейрас SP (Бра) 1 - 0 2.54 3.03 2.74
03:45 Хорхе Вилстерман (Бол) - Атлетико MG (Бра) 1 - 0 2.82 3.13 2.42
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
03:45 Палестино Сантяго (Чил) - Фламенго RJ (Бра) 2 - 5 5.63 3.62 1.57
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
19:00 ФК Краснодар (Рус) - Марибор (Слн) 2 - 0 - - -
19:00 Щурм Грац (Авс) - Млада Болеслав (Чех) 1 - 2 2.31 3.51 2.56
20:00 Александрия (Укр) - АЗ Алкмаар (Хол) 1 - 3 4.63 3.89 1.57
20:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - ВСГ Ватенс (Авс) 1 - 2 1.26 5.42 7.72
21:30 Арброут (Шот) - Абърдийн (Шот) 1 - 3 11.83 5.92 1.17
21:45 Дънфърмлин (Шот) - Хибърниън (Шот) 0 - 4 3.25 3.49 1.96