Лига Европа Квалификации
17:00
**АЕЛ Лимасол (Кип)
6 - 0
Сейнт Джоузеф (Гиб)
(4 - 0)
1.0411.2222.93
17:00
Дачия Кишинев (Мол)
0 - 4
Шкендия 79 Тетово (Мак)**
(0 - 3)
2.893.252.28
18:00
КФ Тирана (Алб)
0 - 3
Макаби Тел Авив (Изр)**
(0 - 2)
9.114.811.29
18:00
Милсами Орхей (Мол)
1 - 1
Фола Еш (Люк)**
(1 - 2)
1.673.584.60
18:00
Ордабаси Шимкент (Каз)
0 - 0
Широки Брег (Бих)**
(0 - 2)
1.683.374.96
18:00
Пелистер Битоля (Мак)
0 - 3
Лех Познан (Пол)**
(0 - 4)
7.634.391.36
18:00
**Судува Мариямполе (Лит)
2 - 1
Шахтьор Солигорск (Блр)
(0 - 0)
5.213.421.64
18:30
Йелгава (Лат)
0 - 1
Ференцварош (Унг)**
(0 - 2)
3.473.232.01
18:30
**Работнички Скопие (Мак)
6 - 0
Тре Пене (Смр)
(1 - 0)
1.117.6916.02
19:00
Атлантас Клайпеда (Лит)
1 - 2
Кайрат Алмати (Каз)**
(0 - 6)
6.654.501.39
19:00
Гандзасар Капан (Арм)
0 - 3
Титоград Подгорица (Чгр)**
(0 - 1)
2.493.022.76
19:00
Сейняйоен ЯК (Фин)
0 - 2
КР Рейкявик (Исл)**
(0 - 0)
2.613.032.62
19:00
**ФК Ритеряй (Лит)
1 - 0
Сейнт Джонстън (Шот)
(2 - 1)
2.913.202.27
19:00
Флора Талин (Ест)
2 - 3
Домжале (Слн)**
(0 - 2)
3.433.331.98
19:00
**ХИК Хелзинки (Фин)
3 - 0
Конас Кий (Уел)
(0 - 1)
1.097.7521.91
19:45
**ФК Лиепая (Лат)
2 - 0
Крусейдърс (Сир)
(1 - 3)
1.593.884.91
20:00
**АИК Стокхолм (Шве)
5 - 0
Клаксвик (Фро)
(0 - 0)
1.107.8620.59
20:00
**Ботев Пловдив (Бъл)
1 - 0
Партизани Тирана (Алб)
(3 - 1)
1.444.196.33
20:00
**Вадуц (Швц)
3 - 0
Бала Таун (Уел)
(2 - 1)
1.245.439.55
20:00
Диферданж (Люк)
1 - 2
Зира Баку (Азе)**
(0 - 2)
2.323.112.92
20:00
Дунав Русе (Бъл)
0 - 2
Иртиш Павлодар (Каз)**
(0 - 1)
2.113.133.28
20:00
**Ружомберок (Слк)
2 - 0
Войводина Нови Сад (Сър)
(1 - 2)
2.083.283.21
20:00
**Слован Братислава (Слк)
5 - 0
Пюник Ереван (Арм)
(4 - 1)
1.146.5716.16
20:00
Торпедо Кутаиси (Гру)
0 - 3
Тренчин (Слк)**
(1 - 5)
3.343.461.97
20:00
**Шамахи (Азе)
2 - 0
Младост Лучани (Сър)
(3 - 0)
1.913.363.62
20:30
Бангор Сити (Уел)
0 - 3
Лингби (Дан)**
(0 - 1)
8.244.771.31
20:30
Рунавик (Фро)
0 - 2
Динамо Минск (Блр)**
(1 - 2)
4.923.791.59
21:00
Б36 Торсхавн (Фро)
1 - 2
Номе Калю (Ест)**
(1 - 2)
2.933.232.24
21:00
Прищина (Кос)
0 - 1
Норкьопинг (Шве)**
(0 - 5)
11.295.991.19
21:00
ФК Сараево (Бих)
2 - 1
Белци (Мол)**
(1 - 2)
1.255.1310.39
21:15
Олимпия Любляна (Слн)
0 - 1
ВПС Вааса (Фин)**
(0 - 1)
1.483.836.38
21:30
**Алтах (Авс)
1 - 1
Чихура Сачхере (Гру)
(1 - 0)
1.304.928.36
21:30
Вашаш Будапеща (Унг)
0 - 3
Бейтар Йерусалим (Изр)**
(3 - 4)
2.613.472.37
21:30
**Горица (Слн)
2 - 2
Ширак Гюмри (Арм)
(2 - 0)
1.523.725.99
21:30
Зета Голубовци (Чгр)
2 - 2
Железничар Сараево (Бих)**
(0 - 1)
2.973.002.36
21:30
Сант Жулия (Анд)
0 - 5
Скендербеу Корча (Алб)**
(0 - 1)
9.074.341.33
21:30
Сутиеска Никшич (Чгр)
0 - 0
Левски София (Бъл)**
(1 - 3)
4.193.571.74
21:30
Флориана (Мал)
3 - 3
Цървена Звезда Белград (Сър)**
(0 - 3)
8.864.821.29
21:30
Фолгоре Фалциано (Смр)
0 - 1
Валета (Мал)**
(0 - 2)
6.073.881.49
21:30
**Ягиелония Бялисток (Пол)
4 - 0
Динамо Батуми (Гру)
(1 - 0)
1.176.0014.51
21:45
Балимина Юнайтед (Сир)
0 - 2
Од БК (Нор)**
(0 - 3)
6.954.601.36
21:45
Дери Сити (Ирл)
1 - 4
Мидтиланд (Дан)**
(1 - 6)
6.914.601.36
21:45
**Корк Сити (Ирл)
4 - 2
ФКИ Левадия Талин (Ест)
(2 - 0)
1.304.689.07
21:45
Коулрейн (Сир)
0 - 0
Хаугесунд (Нор)**
(0 - 7)
7.625.111.30
21:45
**Осиек (Хър)
4 - 0
УЕ Санта Колома (Анд)
(2 - 0)
1.0312.6529.99
22:00
**Шамрок Роувърс (Ирл)
1 - 0
Стярнан Гардабаер (Исл)
(1 - 0)
1.633.614.91
23:00
**Валур Рейкявик (Исл)
1 - 0
Вентспилс (Лат)
(0 - 0)
1.593.485.64
23:00
Линкълн Ред Импс (Гиб)
1 - 1
АЕК Ларнака (Кип)**
(0 - 5)
7.744.611.33
Исландия - Първа Дивизия
20:15
Лейкнир Рейкявик
0 - 2
Тор Акурейри
2.843.212.23
22:15
Фрам Рейкявик
0 - 1
Кефлавик
2.983.332.12
22:15
ХК Коупавогюр
2 - 0
Грота Селтярнарнес
1.673.574.24
Казахстан - Висша Лига
15:30
Астана
2 - 0
Кайсар Къзълорда
1.175.8811.68
Финландия - Каконен Група В
18:30
ФК Еспоо
0 - 1
Пеймари Юнайтед
1.933.613.08
Аржентина - Копа Аржентина
03:10
Гилермо Браун
1 - 0
Чакарита Хуниорс
2.342.902.98
Египет - Висша Лига
20:00
Замалек Кайро
2 - 1
Ал Итихад Александрия
1.673.284.90
22:30
Петроджет Суец
0 - 0
Ел Мокавлун
2.332.843.01
Еквадор - Серия А Първа Фаза
03:15
ЛДУ Кито
1 - 0
Универсидад Католика Кито
2.163.283.02
Колумбия - Копа Колумбия
03:45
Онсе Калдас
0 - 1
Хуниор Баранкиля
2.773.082.40
Перу - Лига 1 Апертура
04:00
Алианса Лима
1 - 1
Академия Кантолао
1.384.236.99
21:15
Аякучо
0 - 1
Спорт Росарио
2.083.153.26
САЩ - Висша Лига
02:30
Ню Инглънд Революшън
2 - 3
Ню Йорк Ред Булс
2.043.433.30
02:30
Орландо Сити
1 - 3
Торонто
2.553.302.59
03:30
Хюстън Динамо
3 - 1
Монреал
1.593.855.16
05:00
Ванкувър Уайткепс
3 - 2
Ню Йорк Сити
2.513.382.58
05:30
Портланд Тимбърс
2 - 2
Чикаго Файър
1.953.563.45
Копа Либертадорес Плейофи
01:15
Атлетико PR (Бра)
2 - 3
Сантос SP (Бра)
2.552.892.85
03:45
Барселона Гуаякил (Екв)
1 - 0
Палмейрас SP (Бра)
2.543.032.74
03:45
Хорхе Вилстерман (Бол)
1 - 0
Атлетико MG (Бра)
2.823.132.42
Копа Судамерикана
03:45
Палестино Сантяго (Чил)
2 - 5
Фламенго RJ (Бра)
5.633.621.57
Приятелски Срещи - Клубни
19:00
ФК Краснодар (Рус)
2 - 0
Марибор (Слн)
---
19:00
Щурм Грац (Авс)
1 - 2
Млада Болеслав (Чех)
2.313.512.56
20:00
Александрия (Укр)
1 - 3
АЗ Алкмаар (Нид)
4.633.891.57
20:00
Ред Бул Залцбург (Авс)
1 - 2
ВШГ Сваровски Тирол (Авс)
1.265.427.72
21:30
Арброут (Шот)
1 - 3
Абърдийн (Шот)
11.835.921.17
21:45
Дънфърмлин (Шот)
0 - 4
Хибърниън (Шот)
3.253.491.96
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 28.03.2024 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Астана като домакин 7 победи от 8 мача
» ЛДУ Кито като домакин 6 равенства от 9 мача
» Академия Кантолао 6 загуби от 7 мача
ТВ програма