Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Август '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28293031   
       
Топ факти за деня

ФК Минск като домакин 5 равенства от 8 мача

ФК Тракай като гост 7 равенства от 9 мача

Судува Мариямполе като домакин 6 равенства от 9 мача

ФК Брюне няма загуба от 14 мача

Скала ИФ като домакин 5 равенства от 8 мача

Виликетут 41 получени гола в 13 мача - 3.15 на мач

Коринтианс SP няма загуба от 18 мача

Ботафого SP като гост 5 равенства от 6 мача

ФК Воркута като домакин само победи от 4 мача

Атлетико Букараманга няма победа от 5 мача

Индепендиенте Меделин няма загуба от 5 мача

Патриотас Бояка 4 равенства от 5 мача

Реал Гарсиласо като домакин само победи от 5 мача

Супер Пауър Самут Пракан няма победа от 24 мача

Насаф Карши като домакин само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
F Plus
Коринтианс SP - Спорт Ресифе PE 01:00 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Челси
16:00 на живо
Diema Sport
Лил - Нант
16:00 на живо
Nova Sport
Анже - Бордо
18:00 на живо
Diema Sport 2
Болтън - Лийдс
18:30 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Локомотив Пловдив 20:00 на живо
Diema Sport 2
Олимпик Марсилия - Дижон
22:00 на живо
Sport  Plus HD
Гремио RS - Атлетико MG
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 6 Август, 2017

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
18:30 Болтън - Лийдс 2 - 3 2.79 3.17 2.57
Англия - Комюнити Шийлд Англия - Комюнити Шийлд Рез. 1 X 2
16:00 Арсенал** - Челси 1 - 1 3.07 3.38 2.29
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Ян Регенсбург - Нюрнберг 0 - 1 3.07 3.21 2.27
16:30 Гройтер Фюрт - Арминия Билефелд 1 - 2 2.26 3.12 3.17
16:30 Ерцгебирге Ауе - Фортуна Дюселдорф 0 - 2 2.56 3.08 2.76
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Магдебург - Вюрцбургер Кикерс 2 - 1 2.04 3.16 3.48
15:00 Оснабрюк - Халешер 3 - 3 2.56 3.06 2.67
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
19:30 Венеция - Порденоне 1 - 2 1.71 3.46 4.90
19:30 Новара - Пиаченца 1 - 2 1.42 4.08 7.55
21:00 Читадела - Албинолефе 2 - 1 1.64 3.57 5.03
21:30 Авелино - Матера 1 - 0 1.84 3.38 3.93
21:30 Бреша - Падуа 1 - 0 1.69 3.48 4.73
21:30 Виртус Ентела - Кремонезе 0 - 1 2.02 3.23 3.45
21:30 Виченца - Фоджа 1 - 3 3.72 3.27 1.94
21:30 Карпи - Ливорно 4 - 0 1.88 3.31 3.96
21:30 Палермо - Виртус Франкавила 5 - 0 1.14 7.27 13.11
21:30 Пескара** - Триестина 3 - 3 1.21 6.15 9.21
21:30 Пиза - Фрозиноне 0 - 1 3.96 3.31 1.85
21:30 Салернитана - Алесандрия 2 - 1 1.89 3.36 3.86
21:45 Перуджа - Губио 2 - 1 1.31 4.93 8.27
21:45 Тернана - Трапани 0 - 1 2.59 3.06 2.68
21:45 Чезена - Самбенедетезе 2 - 1 1.52 3.96 5.83
22:15 Бари - Парма 2 - 1 2.41 2.99 2.85
Италия - Купа на Италия - Лега Про Италия - Купа на Италия - Лега Про Рез. 1 X 2
19:30 Монца 1912 - Карарезе 0 - 0 2.40 3.15 2.60
21:30 Понтедера - Модена 4 - 0 2.15 3.10 3.00
21:45 Сиена - Гаворано 1 - 1 1.70 3.40 4.20
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Лил - Нант 3 - 0 2.01 3.21 3.98
18:00 Анже - Бордо 2 - 2 2.39 3.06 3.14
22:00 Олимпик Марсилия - Дижон 3 - 0 1.28 5.43 10.34
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Волфсбергер - Алтах 1 - 0 2.38 3.13 2.93
17:30 Рапид Виена - Аустрия Виена 2 - 2 1.89 3.55 3.75
20:00 Матерсбург - Щурм Грац 2 - 3 2.40 3.18 2.91
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бананц Ереван - Пюник Ереван 2 - 2 2.57 3.10 2.49
18:00 Гандзасар Капан - Арарат Ереван 1 - 3 1.69 3.52 4.27
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Неман - Ислоч Минск 1 - 1 1.30 4.51 8.35
18:30 ФК Минск - БАТЕ Борисов 1 - 0 9.44 4.99 1.24
19:00 Торпедо Жодино - ФК Слуцк 1 - 1 1.95 3.20 3.51
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 КАА Гент - Роял Антверпен 0 - 1 1.45 4.20 6.53
19:00 Андерлехт - Остенде 1 - 0 1.35 4.80 7.67
21:00 Клуб Брюж - Ойпен 3 - 1 1.27 5.60 9.13
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Вестерло - Серкъл Брюж 1 - 2 2.98 3.27 2.18
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Крупа - Слобода Тузла 0 - 0 1.52 3.59 5.59
21:00 Борац Баня Лука - Младост Добой Какан 0 - 1 1.40 4.00 6.41
21:00 ФК Сараево - ГОШК Габела 0 - 1 1.27 4.88 8.22
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
20:00 ЦСКА София - Локомотив Пловдив 4 - 1 1.30 4.21 9.26
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
20:00 Лудогорец Разград II - Черноморец Балчик 2 - 2 1.80 3.55 3.60
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Чихура Сачхере - Шукура Кобулети 1 - 1 1.25 4.86 9.47
19:30 Сабуртало Тбилиси - Локомотив Тбилиси 6 - 0 2.19 3.13 2.97
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Лингби - Нордселанд 1 - 4 2.55 3.34 2.61
15:00 Хелзингор - Мидтиланд 2 - 1 4.97 3.92 1.62
17:00 Одензе - Олборг 0 - 0 2.16 3.33 3.20
19:00 Брьондби - ФК Копенхаген 1 - 0 2.29 3.31 2.97
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:30 Вейле - Нюкьобинг 4 - 1 1.94 3.40 3.49
15:30 Виборг - Есберг 0 - 2 1.98 3.27 3.54
15:30 Роскилде - Тистед 2 - 3 1.79 3.46 4.02
15:30 Скиве - Брабранд 3 - 4 1.86 3.36 3.92
15:30 Фредериция - Вендсисел 3 - 3 2.41 3.06 2.82
15:30 Фремад Амагер - Кьоге 1 - 2 2.33 3.06 2.98
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:00 Макаби Тел Авив - Макаби Нетаня 0 - 0 1.28 4.75 8.00
19:45 Бней Йехуда - Макаби Петах Тиква 1 - 0 3.30 3.05 2.05
21:00 Апоел Беер Шева - Бейтар Йерусалим 0 - 3 2.00 3.30 3.15
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Лиетава Йонава - ФК Тракай 1 - 3 5.56 3.74 1.50
20:00 Судува Мариямполе - Стумбрас Каунас 4 - 2 1.45 3.93 5.67
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Юнион Титус Петанж - РМ Хам Бенфика 0 - 1 1.68 3.90 3.80
17:00 Фола Еш - Виктория Роспорт 1 - 1 1.12 6.89 12.93
17:00 Юнион Люксембург - Прогрес Нидеркорн 2 - 3 3.12 3.45 1.96
17:00 ЮС Еш - Жюнес Еш 0 - 4 - - -
20:00 Диферданж - Мондорф-ле-Бен 4 - 0 1.12 6.64 14.05
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Викинг Ставангер - Лилестрьом 2 - 2 2.51 3.33 2.63
19:00 Од БК - Согндал 2 - 1 1.61 3.67 5.39
19:00 Сарпсборг 08 - Хаугесунд 2 - 1 1.71 3.59 4.64
19:00 Стабек - Сандефьорд 1 - 3 1.68 3.78 4.50
19:00 Тромсьо - Молде 1 - 2 3.06 3.40 2.18
21:00 Олесунд - Бран Берген 3 - 3 2.74 3.27 2.44
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
16:00 Уленсакер Киса - Санднес 3 - 3 3.44 3.52 1.92
19:00 Бодо Глимт - Арендал 5 - 0 1.20 6.16 10.01
19:00 Йерв Гримстад - Фредрикстад 2 - 0 1.60 3.66 5.12
19:00 Осане - Ранхайм 1 - 3 2.42 3.18 2.72
19:00 Стрьомен - Левангер 0 - 1 2.55 3.25 2.56
19:00 Тромсдален - Елверум 1 - 1 1.79 3.46 4.06
19:00 Флурьо - Конгсвингер 1 - 0 1.84 3.60 3.63
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Вард Хаугесунд - Нест-Сотра 0 - 3 3.58 3.79 1.75
17:00 Бюасен - Виндбярт 1 - 2 2.28 3.86 2.39
19:00 ФК Брюне - Фана Берген 4 - 0 1.16 6.45 10.79
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Ягиелония Бялисток - Сандеця Нови Сонч 1 - 3 1.73 3.52 4.52
19:00 Краковия Краков - Лех Познан 0 - 2 3.44 3.27 2.06
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Пуща Неполомице - Раков Ченстохова 2 - 3 2.46 3.08 2.71
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
20:00 Авеш - Спортинг Лисабон 0 - 2 6.53 4.11 1.47
22:15 Витория Сетубал - Морейрензе 1 - 1 2.18 2.96 3.55
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Спортинг Ковиля - Спортинг Лисабон Б 1 - 2 1.87 3.22 3.92
18:00 Академико Визеу - Академика Коимбра 2 - 1 2.33 2.92 3.03
18:00 Кова Да Пиедаде - Санта Клара 1 - 2 2.63 2.87 2.68
18:00 Насионал Мадейра - Пенафиел 1 - 1 1.99 3.05 3.68
18:00 Порто Б - Жил Висенте 1 - 2 1.80 3.30 4.05
18:00 Реал СК Кейлуж - Лейшоес 4 - 1 - - -
18:00 Спортинг Брага Б - Униао Мадейра 1 - 1 2.32 3.00 2.96
18:00 Фамаликао - Ароука 2 - 0 3.00 2.88 2.37
19:00 Варзин - Витория Гимараеш Б 3 - 0 2.18 3.03 3.18
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:30 Университатя Крайова - Астра Гюргево 1 - 1 1.87 3.14 4.22
21:00 Конкордия Кяжна - ФК ФКСБ 1 - 2 5.75 3.53 1.58
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Арсенал Тула - ФК Тосно 1 - 2 1.87 3.03 4.49
17:30 ЦСКА Москва - Рубин Казан 1 - 2 1.48 3.78 6.71
20:00 Зенит Санкт Петербург - Спартак Москва 5 - 1 1.93 3.38 3.71
20:00 ФК Краснодар - Урал Свердловска област 1 - 1 1.35 4.29 9.00
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:30 ДАК Дунайска Стреда - Ружомберок 1 - 1 1.85 3.33 3.73
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Железарна Подбрезова Б - Похроние Долна Жданя 2 - 2 2.86 3.76 2.05
18:00 Славой Требишов - Жилина Б 1 - 0 2.54 3.67 2.22
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:50 Анкаран Хрватини - Марибор 1 - 5 8.69 5.02 1.27
21:00 Домжале - Горица 1 - 1 1.74 3.52 4.13
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Спартак Суботица - Партизан Белград 0 - 1 6.45 3.99 1.41
21:00 Цървена Звезда Белград - Чукарички 3 - 0 1.32 4.76 7.25
Турция - Суперкупа Турция - Суперкупа Рез. 1 X 2
20:45 Бешикташ - Коняспор 1 - 2 1.54 3.72 6.34
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Зирка Кропивницкий - Верес Ровно 1 - 3 2.09 3.06 3.28
17:00 Черноморец Одеса - Александрия 2 - 2 2.98 2.98 2.28
19:30 Ворскла Полтава - Динамо Киев 0 - 0 8.04 4.74 1.30
19:30 Заря Луганск - Олимпик Донецк 0 - 2 1.44 3.71 6.82
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Дебрецен - Ференцварош 0 - 0 3.42 3.30 1.98
21:00 Мезьокьовешд - Видеотон Фехервар 0 - 2 4.28 3.37 1.76
21:00 Уйпещ - Вашаш Будапеща 1 - 0 2.08 3.32 3.15
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Б36 Торсхавн - Фуглафьордур 5 - 2 1.28 4.98 7.66
18:00 Викингур Гота - ХБ Торсхавн 1 - 3 1.50 4.04 4.94
18:00 ЕБ Стреймур - Клаксвик 2 - 1 6.55 5.35 1.29
18:00 Рунавик - ТБ Творойри 4 - 0 1.25 5.35 7.83
18:00 Скала ИФ - 07 Вестур 0 - 1 1.62 3.94 3.99
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 ВПС Вааса - Кеми Кингс 3 - 3 1.47 4.03 6.25
15:00 ИФК Мариехамн - Сейняйоен ЯК 0 - 0 2.40 3.11 2.87
15:00 ХИК Хелзинки - ФК Лахти 0 - 0 1.37 4.33 7.87
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Гранкула ИФК - Екеняс ИФ 0 - 0 2.91 3.32 2.19
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 МП Микели - Легирус Интер отл. 2.48 3.99 2.15
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Виликетут - Еркулес Оулу 2 - 1 2.26 3.70 2.47
17:00 ГБК Кокола - КаяХа Каяани 2 - 1 1.26 5.40 7.41
17:00 ЯБК Якобстад - Вааса ИФК 3 - 1 2.99 3.52 1.98
18:30 Нярпес Крафт - КуФу-98 Куопио 3 - 1 2.09 3.81 2.68
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Динамо Загреб - Хайдук Сплит 3 - 1 1.67 3.48 4.82
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Баумит Яблонец - Виктория Пилзен 0 - 1 3.09 3.25 2.15
17:00 Височина Ихлава - Словачко 0 - 0 2.30 3.02 3.01
19:00 Баник Острава - Славия Прага 0 - 0 4.25 3.54 1.73
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Варнсдорф 0 - 0 1.63 3.66 4.39
18:00 Графин Влашим - Чешке Будьовице 0 - 2 2.20 3.20 2.92
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Йънг Бойс - Лозана Спорт 3 - 0 1.36 4.78 6.91
17:00 Люцерн - Грасхопърс 2 - 2 1.71 3.72 4.27
17:00 Санкт Гален - Сион 2 - 0 2.49 3.32 2.61
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ксамакс - Вадуц 3 - 1 1.80 3.55 3.77
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Калмар - ИФК Гьотеборг 1 - 0 2.89 3.22 2.33
16:00 Сундсвал - Йостерсунд 1 - 1 3.39 3.36 2.04
16:00 Хамарби - Хакен 1 - 2 2.34 3.18 2.91
18:30 Сириус - АИК Стокхолм 1 - 4 2.98 2.99 2.41
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Атвидаберг - Далкурд 1 - 4 4.65 3.63 1.65
18:00 Бромапойкарна - Трелеборг 3 - 0 1.51 3.98 5.43
18:00 Вернаму - Йефле 2 - 2 1.55 3.83 5.24
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Мъдъруел - Рейнджърс 1 - 2 5.00 3.80 1.63
17:00 Абърдийн - Хамилтън 2 - 0 1.31 4.82 9.53
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Петролеро Якуиба - Боливар Ла Пас 2 - 0 3.85 3.65 1.73
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Коринтианс SP - Спорт Ресифе PE 3 - 1 1.47 3.85 6.39
01:00 Флуминензе RJ - Атлетико GO 3 - 1 1.54 3.74 5.65
17:00 Фламенго RJ - Витория Салвадор BA 0 - 2 1.31 4.71 8.44
22:00 Баия BA - Сао Пауло SP 2 - 1 2.33 3.11 2.94
22:00 Гремио RS - Атлетико MG 2 - 0 1.72 3.43 4.61
22:00 Коритиба PR - Чапекоензе SC 2 - 0 1.88 3.27 3.90
22:00 Крузейро MG - Ботафого RJ 0 - 0 1.50 3.69 6.41
22:00 Палмейрас SP - Атлетико PR 0 - 1 1.54 3.65 6.07
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Боа MG - Парана Клуб PR 2 - 1 2.13 2.96 3.40
01:00 Пайсанду PA - Фигуерензе SC 0 - 1 1.95 3.08 3.78
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:00 Мото Клуб де Сао Луис MA - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 1 2.80 2.87 2.45
02:00 АСА Арапиракуенсе AL - Форталеса CE 1 - 1 2.57 2.75 2.72
02:00 Салгейро PE - Ботафого PB 1 - 0 2.15 3.17 2.94
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:00 Жойнвил SC - Ботафого SP 1 - 0 2.11 3.02 3.20
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:15 Минерос де Гуаяна - Замора Баринас 3 - 0 1.92 3.25 3.59
18:00 Метрополитанос - Депортиво Лара 0 - 0 2.68 3.01 2.45
22:00 Атлетико Сокопо - Трухилянос Валера 1 - 2 2.03 3.15 3.32
22:30 Португеза Акаригуа - Карабобо Валенсия 0 - 0 2.97 3.09 2.21
23:00 Естудиантес де Мерида - Депортиво Ла Гуайра 1 - 3 2.20 3.19 2.95
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Комуникасионес - Гуастатоя 1 - 0 1.65 3.31 4.88
20:00 Санарате - Мунисипал 2 - 1 2.27 2.96 3.04
21:00 Кселаху - Малакатеко 0 - 0 1.65 3.29 4.80
21:00 Маркуензе - Петапа 0 - 4 1.77 3.15 4.36
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
19:30 ЛДУ Кито - Гуаякил Сити 1 - 1 1.37 4.05 7.78
20:00 Ел Национал Кито - Депортиво Куенка 0 - 1 2.14 3.17 3.10
23:00 Фуерса Амария - Макара Амбато 2 - 2 2.17 3.02 3.17
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Драгон Сан Мигел - Санта Текла 0 - 2 2.75 3.22 2.24
00:00 Пасакина - Аудас Апастепеке 2 - 1 1.87 3.25 3.70
03:30 Сонсонате - Алианса Сан Салвадор 0 - 0 3.54 3.22 1.89
03:30 Чалатенанго - Агила Сан Мигел 3 - 2 3.50 3.20 1.92
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Персиба Баликпапан - Персеру Серуи 2 - 1 1.78 3.37 3.90
14:30 Барито Путера - Персия Джакарта 1 - 0 1.96 3.22 3.34
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
01:00 ФК Воркута - Йорк Регион Шутърс 0 - 2 1.95 3.78 3.08
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Гуанджоу РФ - Ляонин Хууин 4 - 1 1.32 5.03 7.34
14:35 Шанхай ШИПГ - Тиендзин Цюендзиен 0 - 0 1.51 4.20 5.22
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Алианса Петролера - Хагуарес де Кордоба 1 - 1 1.94 3.11 3.75
02:00 Онсе Калдас - Атлетико Букараманга 0 - 2 1.86 3.15 4.06
03:30 Тигрес - Индепендиенте Меделин 1 - 0 3.43 3.06 2.05
23:15 Депортиво Кали - Патриотас Бояка 0 - 0 1.59 3.44 5.37
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Мунисипал Либерия - Ередиано 0 - 2 3.96 3.32 1.79
20:00 Перес Селедон - Депортиво Саприса 1 - 2 3.17 3.28 2.03
20:30 ЛД Алахуеленсе - Сантос де Гуапилес 2 - 2 1.70 3.47 4.24
23:00 Гуадалупе - Мунисипал Гресия 0 - 3 1.95 3.30 3.30
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Лобос БУАП Пуебла - Пачука 3 - 2 2.81 3.20 2.37
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Керетаро 1 - 1 1.39 4.31 7.25
03:06 Леон - Крус Асул 2 - 2 2.40 3.22 2.77
05:00 Америка Мексико - Пумас УНАМ Мексико 2 - 1 1.90 3.31 3.80
05:06 Чивас Гуадалахара - Некакса Агуаскалиентес 2 - 2 1.96 3.19 3.79
20:00 Депортиво Толука - Атлас Гуадалахара 3 - 2 1.88 3.33 3.86
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Алебрихес де Оахака - Потрос УАЕМ 1 - 0 1.81 3.44 3.71
04:00 Тампико Мадеро - Атлетико Сан Луис 1 - 1 2.27 3.04 2.92
04:00 Хуарес - Корекаминос УАТ 1 - 0 1.87 3.27 3.77
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:10 Индепендиенте ФБК - Серо Портеньо 3 - 2 5.49 3.61 1.53
22:00 Сол де Америка - Насионал Асунсион 1 - 1 2.24 3.17 2.86
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Академия Кантолао - Унион Комерсио 2 - 0 1.95 3.21 3.50
04:00 Алианса Лима - Универсидад Сан Мартин 3 - 2 1.61 3.68 4.87
19:00 Спортинг Кристал - Хуан Аурих 0 - 0 1.32 4.54 7.45
21:15 Реал Гарсиласо - Комерсиантес Унидос 2 - 1 1.49 3.90 5.68
23:30 Универсидад де Кахамарка - Университарио де Депортес 1 - 0 1.93 3.21 3.60
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ди Си Юнайтед - Торонто 1 - 1 3.75 3.56 1.87
02:00 Филаделфия Юнион - Далас 3 - 1 2.61 3.25 2.55
02:30 Монреал Импакт - Орландо Сити 2 - 1 1.89 3.54 3.65
03:00 Минесота Юнайтед - Сиатъл Саундърс 0 - 4 3.50 3.53 1.94
03:30 Чикаго Файър - Ню Инглънд Революшън 4 - 1 1.61 3.94 4.77
05:00 Колорадо Рапидс - Ванкувър Уайткепс 2 - 2 2.15 3.23 3.22
05:00 Реал Солт Лейк - Хюстън Динамо 0 - 0 2.09 3.43 3.18
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Кълъмбъс Крю 2 - 1 2.04 3.42 3.31
23:00 Портланд Тимбърс - Лос Анджелис Галакси 3 - 1 1.47 4.31 5.66
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Инди Елевън - Едмънтън 1 - 3 1.71 3.17 4.51
02:30 Маями - Норт Каролина 2 - 3 1.40 4.19 6.47
02:30 Пуерто Рико ФК - Джаксънвил Армада 1 - 0 2.34 3.09 2.81
03:00 Сан Франциско Делтас - Ню Йорк Космос 2 - 1 2.67 3.03 2.39
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Полис Теро - Нейви 0 - 0 1.73 3.82 3.78
14:00 Супер Пауър Самут Пракан - Бурирам Юнайтед 0 - 7 29.32 11.20 1.03
15:00 Сисакет - Муангтонг Юнайтед 2 - 2 8.79 5.44 1.22
15:00 Сукотай - Тай Хонда Ладкрабанг 1 - 0 1.43 4.31 5.20
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Кизилкум Зарафшан - Пахтакор Ташкент 1 - 1 3.70 3.48 1.81
17:00 Согдиана Джизак - Буньодкор Ташкент 0 - 0 5.99 3.67 1.50
17:30 Насаф Карши - Коканд 1912 3 - 0 1.55 3.61 5.12
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Реал Еспаня - Платенсе 1 - 0 1.68 3.44 4.33
23:00 Хутикалпа - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 3 - 1 1.93 3.26 3.42
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Унион Еспаньола - Универсидад Католика 1 - 0 2.65 3.31 2.40
03:30 Евертън Виня дел Мар - Сан Луис Килота 4 - 0 1.84 3.35 3.88
19:00 О'Хигинс Ранкагуа - Коло-Коло Сантяго 1 - 3 4.06 3.57 1.76
22:30 Уачипато Талкауано - Аудакс Италяно Сантяго 2 - 1 2.10 3.44 3.01
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
13:00 Поханг Стийлърс - Чуннам Драгонс 1 - 1 1.86 3.50 3.52
13:00 Сангжу Сангму - Кануън 1 - 2 2.82 3.14 2.32
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Улсан Хюндай 0 - 1 1.57 3.81 4.91
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:30 Нагоя Грампус - Ехиме ФК 7 - 4 1.96 3.30 3.54
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
02:00 Бока Хуниорс (Арж) - Химнасия Ла Плата (Арж) отл. - - -
15:30 Щутгарт (Гер) - Бетис (Исп) 1 - 2 2.17 3.31 2.89
16:00 Аугсбург (Гер) - ПСВ Айндховен (Хол) 0 - 0 1.98 3.40 3.13
16:00 Хамбургер (Гер) - Еспаньол (Исп) 1 - 1 2.54 3.35 2.39
16:30 Айнтрахт Франкфурт (Гер) - ФСВ Франкфурт (Гер) 5 - 2 1.13 7.37 11.24
17:00 Волфсбург (Гер) - Фиорентина (Ита) 0 - 2 1.91 3.34 3.52
17:00 Евертън (Анг) - Севиля (Исп) 2 - 2 2.15 3.40 2.85
17:00 Нюкасъл (Анг) - Верона (Ита) 2 - 0 1.71 3.55 4.17
18:00 Брайтън (Анг) - Атлетико Мадрид (Исп) 2 - 3 4.34 3.62 1.67
18:00 Рот-Вайс Ерфурт (Гер) - Борусия Дортмунд (Гер) 2 - 5 6.63 4.51 1.40
18:00 Фрайбург (Гер) - Торино (Ита) 1 - 2 2.57 3.41 2.35
21:00 Алавес (Исп) - Леванте (Исп) 1 - 1 2.44 3.21 2.63
21:00 Дженоа (Ита) - Хееренвеен (Хол) 4 - 0 1.77 3.54 3.78
21:30 Борнемут (Анг) - Наполи (Ита) 2 - 2 4.32 3.74 1.64
21:30 Интер (Ита) - Виляреал (Исп) 3 - 1 1.78 3.46 3.95
21:30 СПАЛ (Ита) - Киево (Ита) 1 - 1 2.34 3.26 2.70