Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
Април '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 242526272829
30      
Топ факти за деня

Манчестър Сити 27 победи от 31 мача

Севиля като гост няма равенство от 15 мача

Барселона няма загуба от 30 мача

Реал Унион като гост само 3 вкарани гола в 15 мача - 0.20 на мач

Беневенто 25 загуби от 30 мача

Гаворано като гост няма победа от 15 мача

Карабах Агдам само 8 получени гола в 21 мача - 0.38 на мач

Вапрус Пярну няма победа от 6 мача

ФКИ Левадия Талин няма загуба от 6 мача

Куресааре 26 получени гола в 6 мача - 4.33 на мач

Флора Талин 20 вкарани гола в 6 мача - 3.33 на мач

Бари Таун Юнайтед само победи от 6 мача

Брихин Сити няма победа от 31 мача

Еър Юнайтед като гост 46 вкарани гола в 16 мача - 2.88 на мач

НА Хюсеин Дей 14 равенства от 24 мача

Аурора Кочабамба като домакин 4 равенства от 5 мача

Далиан Ифан само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Патриотас Бояка като домакин само победи от 5 мача

Атлас Гуадалахара като гост само загуби от 6 мача

3 де Фебреро няма победа от 10 мача

Порт Банкок като домакин само победи от 4 мача

Бурирам Юнайтед няма загуба от 8 мача

Универсидад де Чили 6 победи от 7 мача

Кьонсан само победи от 4 мача

Токио Верди няма загуба от 7 мача

Анкета

Вашият фаворит за спечелването на Лига Европа този сезон?

ТВ програма
Diema Sport 2
Евертън - Ливърпул
14:30 на живо
Nova Sport
Норич - Астън Вила
14:30 на живо
Ring.BG
Беневенто - Ювентус
16:00 на живо
EuroSport 2
Аугсбург - Байерн Мюнхен
16:30 на живо
Diema Sport 2
Сток Сити - Тотнъм
17:00 на живо
Nova Sport
Лийдс - Съндърланд
17:00 на живо
F Plus
Селта Виго - Севиля
17:15 на живо
Nova Sport
Монако - Нант
18:55 на запис
Ring.BG
Рома - Фиорентина
19:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 19:30 на живо
EuroSport 2
Хамбургер - Шалке 04
19:30 на живо
F Plus
Бетис - Ейбар
19:30 на живо
Diema Sport
Бордо - Лил
21:00 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Леганес
21:45 на живо
Ring.BG
Сампдория - Дженоа
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 7 Април, 2018 Подреждане по час

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Евертън - Ливърпул 0 - 0 3.78 3.60 1.98
17:00 Борнемут - Кристъл Палас 2 - 2 2.41 3.43 2.91
17:00 Брайтън - Хъдърсфийлд 1 - 1 1.80 3.41 5.04
17:00 Лестър - Нюкасъл 1 - 2 1.90 3.44 4.33
17:00 Сток Сити - Тотнъм 1 - 2 10.51 5.50 1.30
17:00 Уест Бромич - Суонзи 1 - 1 2.31 3.15 3.36
17:00 Уотфорд - Бърнли 1 - 2 2.38 3.11 3.25
19:30 Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 2 - 3 1.81 3.75 4.38
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:15 Барнзли - Шефилд Юнайтед 3 - 2 3.00 3.21 2.42
14:30 Норич - Астън Вила 3 - 1 2.82 3.16 2.56
17:00 Бирмингам - Бъртън Албион 1 - 1 1.71 3.49 5.32
17:00 Брентфорд - Ипсуич 1 - 0 1.40 4.62 7.55
17:00 Дарби Каунти - Болтън 3 - 0 1.59 3.76 6.07
17:00 Лийдс - Съндърланд 1 - 1 2.09 3.44 3.44
17:00 Мидълзбро - Нотингам Форест 2 - 0 1.61 3.70 6.11
17:00 Милоул - Бристъл Сити 2 - 0 2.03 3.25 3.83
17:00 Рединг - Престън 1 - 0 3.80 3.30 2.03
17:00 Хъл Сити - Куинс Парк Рейнджърс 4 - 0 2.00 3.49 3.66
17:00 Шефилд Уензди - Фулъм 0 - 1 4.95 3.85 1.68
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекбърн - Саутенд 1 - 0 1.40 4.18 8.12
17:00 Блекпул - Брадфорд Сити 5 - 0 2.10 3.20 3.49
17:00 Бристол Роувърс - Чарлтън 1 - 1 2.71 3.20 2.50
17:00 Джилингам - Донкастър 0 - 0 2.86 3.08 2.49
17:00 Оксфорд Юнайтед - Олдъм 0 - 0 2.41 3.23 2.86
17:00 Плимут - Питърбъро 2 - 1 2.50 3.40 2.59
17:00 Родъръм Юнайтед - Флийтууд Таун 3 - 2 1.77 3.53 4.51
17:00 Рочдейл - Портсмут 3 - 3 2.34 3.01 3.11
17:00 Уигън - Милтън 5 - 1 1.31 4.76 9.36
17:00 Уимбълдън - Скънторп 1 - 1 3.21 3.22 2.18
17:00 Уолсол - Бъри 1 - 0 2.09 3.34 3.32
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Барнет - Форест Грийн Роувърс 1 - 0 2.13 3.20 3.40
17:00 Гримсби Таун - Честърфийлд 1 - 0 2.20 3.17 3.25
17:00 Йоувил - Лутън Таун 0 - 3 4.54 3.52 1.75
17:00 Кембридж Юнайтед - Екзитър 2 - 3 2.15 3.24 3.23
17:00 Колчестър - Акрингтън Стенли 0 - 1 2.68 3.13 2.59
17:00 Мансфийлд Таун - Крю Александра 3 - 4 1.84 3.42 4.13
17:00 Нотс Каунти - Ковънтри 2 - 1 2.62 3.05 2.71
17:00 Нюпорт Каунти - Стивънидж Бороу 0 - 1 2.23 3.17 3.19
17:00 Порт Вейл - Кроули Таун 1 - 2 2.00 3.20 3.70
17:00 Суиндън - Карлайл 0 - 0 2.22 3.27 3.11
17:00 Челтнъм Таун - Моркамб 3 - 0 1.77 3.47 4.48
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:15 Ебсфлийт Юнайтед - Макълсфийлд Таун 2 - 2 2.53 3.17 2.62
17:00 Алдършот Таун - Мейдънхед Юнайтед 1 - 0 1.80 3.50 4.03
17:00 Бромли - Гейтсхед 0 - 0 1.95 3.38 3.52
17:00 Гайзли - Мейдстоун Юнайтед 0 - 0 3.55 3.30 1.98
17:00 Дагенъм и Редбридж - Уокинг 1 - 1 1.79 3.60 3.98
17:00 Доувър Атлетик - Торки Юнайтед 1 - 0 1.79 3.42 4.19
17:00 Ийстли - Рексъм 1 - 1 2.79 3.17 2.40
17:00 Лейтън Ориент - Бароу 4 - 1 1.85 3.36 3.99
17:00 Файлд - Сътън Юнайтед 2 - 1 2.02 3.38 3.34
17:00 Халифакс Таун - Боръм Ууд 2 - 1 4.07 3.13 1.90
17:00 Хартлипул - Солихъл Муурс 0 - 1 2.66 3.16 2.47
17:00 Честър - Транмиър Роувърс 0 - 2 8.25 4.62 1.33
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Байерн Мюнхен 1 - 4 7.53 4.69 1.39
16:30 Борусия М'Гладбах - Херта Берлин 2 - 1 1.77 3.65 4.59
16:30 Кьолн - Майнц 05 1 - 1 2.07 3.48 3.45
16:30 Фрайбург - Волфсбург 0 - 2 2.29 3.05 3.38
19:30 Хамбургер - Шалке 04 3 - 2 4.41 3.35 1.86
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Ерцгебирге Ауе - Санкт Паули 2 - 1 2.45 3.11 2.87
14:00 Нюрнберг - Хайденхайм 3 - 2 1.73 3.70 4.40
14:00 Унион Берлин - Дуисбург 0 - 0 1.88 3.54 3.77
14:00 Холщайн Кил - Дармщат 98 0 - 0 1.51 4.08 6.11
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Фортуна Кьолн 1 - 0 1.84 3.34 4.02
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Шпортфройнде Лоте 1 - 1 2.38 3.24 2.76
15:00 Магдебург - Карлсруе 2 - 0 1.92 3.18 3.88
15:00 Падерборн - Карл Цайс Йена 6 - 0 1.42 4.32 6.37
15:00 Пройсен Мюнстер - Веен Висбаден 1 - 0 3.12 3.19 2.17
15:00 Ханза Рощок - Унтерхахинг 1 - 1 1.99 3.23 3.57
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Алавес - Хетафе 2 - 0 2.41 3.02 3.23
17:15 Селта Виго - Севиля 4 - 0 2.11 3.52 3.34
19:30 Бетис - Ейбар 2 - 0 2.20 3.39 3.24
21:45 Барселона - Леганес 3 - 1 1.12 8.37 21.76
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Барселона Б - Културал Леонеса 0 - 1 1.88 3.20 4.12
17:00 Гранада - Осасуна 1 - 1 1.88 3.18 4.17
19:00 Алкоркон - Нумансия 0 - 1 2.22 2.95 3.39
19:00 Сарагоса - Хуеска 1 - 0 2.32 3.08 3.05
21:00 Албасете - Райо Валекано 0 - 1 3.34 3.05 2.20
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Валядолид Б - Гихуело 1 - 0 1.78 3.30 4.19
18:00 Депортиво Фабрил - Унион Адарве 2 - 1 1.63 3.48 4.92
19:00 Расинг Ферол - Толедо 1 - 0 2.11 3.06 3.28
21:30 Реал Мадрид Кастиля - Серседа 4 - 2 1.29 4.62 8.68
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Аморебиета - Атлетик Билбао Б 0 - 3 3.02 3.04 2.23
18:00 Реал Сосиедад Б - Аренас Клуб де Гечо 1 - 0 1.55 3.56 5.47
19:00 Лейоа - Реал Унион 0 - 0 1.97 3.14 3.51
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Алкояно - Депортиво Арагон 3 - 2 1.48 3.67 6.20
19:00 Виляреал Б - Олот 2 - 1 1.64 3.37 4.98
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Лорка Депортива - Гранада Б 0 - 1 2.45 2.94 2.78
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Беневенто - Ювентус 2 - 4 13.37 5.40 1.25
19:00 Рома - Фиорентина 0 - 2 1.76 3.66 4.56
19:00 СПАЛ - Аталанта 1 - 1 4.68 3.55 1.77
21:45 Сампдория - Дженоа 0 - 0 2.59 3.14 2.79
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Асколи - Карпи 2 - 0 2.40 2.86 3.15
16:00 Бари - Салернитана 1 - 1 1.68 3.42 5.09
16:00 Кремонезе - Фоджа 0 - 4 2.21 3.21 3.14
16:00 Палермо - Пескара 1 - 1 1.52 3.85 6.00
16:00 Парма - Фрозиноне 2 - 0 2.43 3.00 2.98
16:00 Специя - Емполи 1 - 1 3.20 3.00 2.29
16:00 Тернана - Читадела 5 - 1 3.44 3.11 2.12
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Витербезе - Алесандрия 1 - 1 2.54 2.85 2.75
15:30 Кунео - Арецо 0 - 0 2.41 2.81 2.94
15:30 Лукезе - Арцакена 2 - 2 2.06 2.96 3.49
15:30 Монца 1912 - Понтедера 0 - 1 1.81 3.11 4.25
15:30 Олбия - Ливорно 4 - 2 3.25 3.06 2.10
17:30 Карарезе - Гаворано 2 - 0 1.69 3.36 4.46
17:30 Пиаченца - Пистоезе 2 - 2 1.94 3.04 3.73
19:30 Пиза - Про Пиаченца 3 - 2 1.56 3.47 5.51
19:30 Прато - Джиана Ерминио 3 - 2 3.19 3.01 2.16
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Монако - Нант 2 - 1 1.55 4.01 5.82
21:00 Амиен - Каен 3 - 0 2.38 2.96 3.29
21:00 Анже - Страсбург 1 - 1 1.78 3.54 4.60
21:00 Бордо - Лил 2 - 1 1.67 3.53 5.47
21:00 Гингам - Троа 4 - 0 1.87 3.37 4.32
21:00 Тулуза - Дижон 0 - 1 1.90 3.36 4.17
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Реймс - Льо Авър отл. 1.77 3.34 4.45
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Лавал - Гренобъл Фут 38 1 - 1 2.79 2.77 2.54
19:00 Шамбли - Авранш 0 - 1 2.00 3.04 3.56
21:00 Конкарно - Шоле отл. 2.06 3.07 3.32
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Щурм Грац - Аустрия Виена 0 - 2 1.74 3.61 4.35
19:30 Алтах - Адмира Вакер Мьодлинг 1 - 2 1.86 3.51 3.86
19:30 Волфсбергер - Матерсбург 0 - 2 2.97 3.17 2.33
19:30 Рапид Виена - Санкт Полтен 2 - 1 1.25 5.59 9.20
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Капаз Ганджа - Кешля 1 - 1 2.30 2.99 2.86
16:30 Карабах Агдам - Сабаил Баку 1 - 0 1.16 6.05 11.48
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Влазня - Люшня 4 - 0 - - -
15:00 Луфтетари - Теута 0 - 0 - - -
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Луситанос - ФК Санта Колома 0 - 1 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Пюник Ереван - Гандзасар Капан 2 - 1 3.46 3.08 2.00
15:00 Алашкерт Ереван - Арарат Ереван 2 - 1 1.16 5.84 10.83
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:00 Торпедо Минск - Городея 1 - 0 3.04 2.96 2.25
16:00 ФК Витебск - Шахтьор Солигорск 2 - 1 3.91 3.02 1.92
18:00 Динамо Минск - Ислоч Минск 0 - 0 1.30 4.37 8.86
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Генк - Стандарт Лиеж 1 - 0 2.30 3.18 3.07
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Оуд Хеверле Льовен - Лиерс 1 - 2 1.51 4.09 5.78
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Беершот Вилрийк - Локерен 2 - 2 2.28 3.24 3.01
21:00 Остенде - Ойпен 1 - 1 1.78 3.75 4.00
21:00 Сент Трюиден - Роял Антверпен 4 - 0 2.12 3.20 3.37
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Железничар Сараево - Широки Брег 1 - 1 1.71 3.33 4.18
17:30 Радник Биелина - Крупа 1 - 1 1.52 3.57 5.45
19:30 Жрински Мостар - ФК Сараево 1 - 0 1.80 3.21 3.91
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Младост Добой Какан - Слобода Тузла 1 - 1 1.99 3.22 3.31
19:00 Борац Баня Лука - ГОШК Габела 0 - 0 1.71 3.31 4.19
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Лудогорец Разград II - Царско Село София 3 - 2 - - -
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Манчестър 62 - Линкс 1 - 2 - - -
21:30 Сейнт Джоузеф - Линкълн Ред Импс 4 - 2 - - -
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Лингби - Одензе 2 - 2 4.44 3.69 1.72
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 Колдинг - Фрем Копенхаген 2 - 1 1.65 3.70 4.31
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Вапрус Пярну - ФКИ Левадия Талин 0 - 5 25.60 13.90 1.01
13:00 Пайде Линнамеесконд - Куресааре 3 - 1 1.17 6.11 10.23
16:00 Флора Талин - Нарва Транс 0 - 0 1.24 4.95 8.58
18:15 Тулевик Вилянди - Таммека Тарту 0 - 2 4.10 3.64 1.67
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Макаби Петах Тиква - Ирони Кирят Шмона 2 - 0 2.21 3.05 3.01
19:10 Апоел Раанана - Апоел Акре 1 - 1 1.52 3.68 5.56
20:00 Апоел Ашкелон - Бней Сахнин 2 - 0 2.35 3.10 2.77
20:30 МС Ашдод - Макаби Хайфа 2 - 1 2.93 3.05 2.27
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Дери Сити 0 - 2 2.47 3.15 2.70
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Кабинтили 3 - 0 1.56 3.84 5.07
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Жетису Талдикорган - Кайсар Къзълорда 1 - 0 2.31 2.84 2.93
12:00 Иртиш Павлодар - Астана 1 - 6 4.02 3.18 1.78
12:00 Тобол Костанай - Атирау 3 - 2 1.74 3.13 4.34
12:00 Шахтьор Караганди - Кизилжар Петропавл 2 - 1 1.91 3.00 3.80
14:00 Кайрат Алмати - Акжайк 3 - 0 1.13 5.94 13.24
14:00 Ордабаси Шимкент - Актобе 3 - 1 1.71 3.22 4.41
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:30 Спартакс Юрмала - Метта ЛУ Рига 3 - 0 1.18 5.42 11.51
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Жалгирис Вилнюс - ФК Тракай 3 - 2 1.83 3.32 3.78
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Работнички Скопие - Силекс Кратово 2 - 0 2.13 3.16 3.03
17:00 Академия Пандев - Вардар Скопие 1 - 1 3.73 3.39 1.81
17:00 Победа Прилеп - ФК Скопие 0 - 1 1.72 3.29 4.32
17:00 Шкендия 79 Тетово - Ренова Джепчище 5 - 0 1.58 3.97 4.38
17:00 Шкупи Скопие - Пелистер Битоля отл. 1.75 3.13 4.63
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Лия Атлетик - Сейнт Андрюс ФК 1 - 2 7.49 4.95 1.28
17:00 Нашар Лайънс - Гзира Юнайтед 0 - 2 5.20 4.05 1.48
19:00 Биркиркара - Хибърниънс 1 - 3 2.26 3.15 2.84
19:00 Таршин Рейнбоус - Балзан Ютс 3 - 1 11.46 5.86 1.17
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Зимбру Кишинев - Сфинтул Георге Суручен 1 - 1 - - -
15:00 Шериф Тираспол - Сперанца Ниспорен 3 - 0 - - -
16:00 Динамо-Авто Тираспол - Заря Белци 0 - 0 - - -
16:00 Петрокуб Хинчещ - Милсами Орхей 1 - 2 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Волеренга Осло - Стрьомгодсет 1 - 4 2.01 3.39 3.40
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Краковия Краков - Заглембие Любин 2 - 2 2.58 2.90 2.88
19:00 Легия Варшава - Погон Шчечин 3 - 0 1.69 3.66 4.67
19:00 Лех Познан - Гурник Забже 3 - 1 1.40 4.38 7.07
19:00 Лехия Гданск - Арка Гдиня 4 - 2 2.22 3.21 3.13
19:00 Пяст Гливице - ЛКС Нечеча 1 - 1 1.86 3.34 4.06
19:00 Сандеця Нови Сонч - Висла Краков 0 - 0 3.59 3.41 1.97
19:00 Шльонск Вроцлав - Корона Келце 1 - 1 2.33 3.23 2.95
19:00 Ягиелония Бялисток - Висла Плоцк 1 - 3 1.74 3.55 4.51
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Стомил Олщин - Погон Шедълце 0 - 2 2.37 3.09 2.80
18:45 Стал Мелец - Раков Ченстохова 2 - 3 2.51 3.14 2.60
19:00 Битовия Битов - Миедж Легница 0 - 2 3.38 3.09 2.08
19:00 Вигри Сувалки - ГКС Катовице 0 - 2 2.34 3.06 2.87
19:00 ГКС Тихи - Хойничанка Хойнице 2 - 2 2.72 3.05 2.47
19:00 Рух Хожов - Олимпия Груджьондз 0 - 0 2.30 3.02 2.98
19:00 Хробри Глогов - Пуща Неполомице 3 - 1 2.01 3.12 3.54
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ещорил Прая - Маритимо 1 - 1 2.18 3.19 3.21
18:00 Тондела - Портимонензе 2 - 2 2.51 3.15 2.73
20:15 Фейрензе - Спортинг Брага 2 - 2 5.44 3.78 1.58
22:30 Витория Сетубал - Бенфика 1 - 2 9.63 4.98 1.29
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:45 Насионал Мадейра - Академика Коимбра 1 - 0 2.06 3.26 3.25
18:00 Академико Визеу - Реал СК Кейлуж 2 - 2 1.54 3.67 5.68
18:00 Ароука - Витория Гимараеш Б 0 - 1 1.51 3.72 5.98
18:00 Лейшоес - Санта Клара 1 - 0 2.48 2.95 2.80
18:00 Оливейрензе - Спортинг Лисабон Б 4 - 2 1.54 3.85 5.36
18:00 Пенафиел - Бенфика Б 1 - 1 1.59 3.69 5.00
18:00 Спортинг Ковиля - Варзин 2 - 0 2.38 2.89 3.00
18:00 Фамаликао - Жил Висенте 2 - 0 1.98 3.20 3.53
20:00 Порто Б - Униао Мадейра 2 - 1 2.04 3.19 3.39
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Ботошани - Волунтари 1 - 0 1.89 3.15 4.03
20:45 Динамо Букурещ - Конкордия Кяжна 3 - 1 1.49 3.86 6.10
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:00 СКА-Хабаровск - Амкар Перм 0 - 2 3.71 2.95 2.09
14:00 Рубин Казан - Ахмат Грозни 3 - 2 2.04 3.00 3.87
16:30 Зенит Санкт Петербург - ФК Краснодар 1 - 2 1.79 3.37 4.43
19:00 Арсенал Тула - ФК Уфа 2 - 1 2.30 2.89 3.31
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
10:00 Луч-Енергия Владивосток - Енисей Красноярск 0 - 1 3.84 3.12 1.90
11:00 Том Томск - ФК Тамбов 0 - 0 2.66 2.95 2.58
14:00 Криля Советов - Спартак Москва 2 5 - 1 1.32 4.35 8.26
14:00 Олимпиец Нижни Новгород - Балтика Калининград 1 - 2 2.72 2.78 2.64
14:00 Ротор Волгоград - Факел Воронеж 0 - 0 1.42 3.70 7.50
14:00 Шинник Ярославл - ФК Тюмен 2 - 0 1.88 3.10 3.97
15:00 Волгар Астрахан - Сибир Новосибирск 0 - 0 3.07 2.90 2.30
15:00 ФК Химки - ФК Оренбург 0 - 1 6.48 3.53 1.50
15:30 Авангард Курск - Динамо Санкт Петербург 0 - 0 2.02 2.99 3.66
18:00 Кубан Краснодар - Зенит Санкт Петербург 2 1 - 0 1.83 3.24 3.94
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Коулрейн - Клифтънвил 2 - 1 1.86 3.40 3.62
17:00 Крусейдърс - Гленавон 1 - 1 1.50 4.23 4.96
17:00 Линфийлд - Балимина Юнайтед 2 - 0 1.47 4.10 5.43
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Гленторан 1 - 4 4.00 3.43 1.77
17:00 Балинамалард Юнайтед - Уорънпойнт Таун 2 - 0 2.72 3.43 2.25
17:00 Дънганън Суифтс - Карик Рейнджърс 2 - 0 1.68 3.52 4.32
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:30 Локомотив Зволен - Интер Братислава 0 - 3 - - -
17:30 Партизан Бардейов - Скалица 2 - 0 - - -
17:30 Татран Липтовски Микулаш - Нове Место над Вахом 1 - 2 - - -
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Спартак Търнава - Слован Братислава 1 - 0 2.66 3.00 2.52
18:00 Ружомберок - Жилина 1 - 2 2.44 3.23 2.59
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Нитра - Железарна Подбрезова 0 - 0 2.12 3.15 3.14
18:00 Сеница - Земплин Михаловце 0 - 2 2.23 3.05 3.00
18:00 Татран Прешов - Злате Моравце 1 - 0 2.36 3.15 2.75
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Анкаран Хрватини - Горица 0 - 2 5.68 4.55 1.40
17:20 Марибор - Целие 3 - 2 1.51 3.86 5.32
19:45 Рудар Веление - Алуминий Кидричево 4 - 2 1.43 3.84 6.59
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Кардемир Карабукспор - Анталияспор 1 - 2 6.95 4.79 1.38
16:00 Трабзонспор - Кайзериспор 4 - 0 1.68 3.72 4.68
19:00 Бешикташ - Гьозтепе 5 - 1 1.21 6.31 11.34
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Газиантепспор - Аданаспор 0 - 3 11.38 5.44 1.22
13:00 Ерзурум ББ - Газиантеп ФК 2 - 1 3.04 3.21 2.18
15:00 Адана Демирспор - Манисаспор 2 - 1 1.15 6.78 12.84
15:00 Анкарагуджу - Гиресунспор 3 - 2 1.89 3.34 3.72
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Престатин Таун - Бари Таун Юнайтед отл. 3.75 3.55 1.79
Уелс - Купа на Уелс Уелс - Купа на Уелс Рез. 1 X 2
21:35 Конас Кий - Бангор Сити 6 - 1 2.25 3.25 2.84
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Рух Винники - Нефтяник-Укрнафта 2 - 0 1.68 3.42 4.36
15:00 Хелиос Харков - Оболон-Бровар Киев 1 - 0 2.10 3.18 3.08
16:00 Десна Чернигов - Арсенал Киев 3 - 3 1.91 3.37 3.28
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Верес Ровно - Шахтьор Донецк 0 - 2 10.39 5.67 1.19
14:00 Динамо Киев - Заря Луганск 4 - 0 1.35 4.49 6.71
19:30 Ворскла Полтава - ФК Мариупол 1 - 0 1.84 3.15 4.00
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Александрия - Стал Каменское 2 - 0 1.84 3.17 3.99
17:00 Черноморец Одеса - Олимпик Донецк 3 - 1 2.63 2.95 2.53
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:30 Ференцварош - Мезьокьовешд 3 - 0 1.27 5.22 8.09
18:00 Вашаш Будапеща - Пушкаш Академи 1 - 2 2.30 3.22 2.81
18:00 Диошдьор - Халадаш Сомбатхей 1 - 2 1.77 3.48 4.01
18:00 Пакш - Дебрецен 2 - 5 1.75 3.43 4.26
18:00 Хонвед Будапеща - Балмазуйварош 2 - 0 1.79 3.53 3.86
20:30 Видеотон Фехервар - Уйпещ 3 - 0 1.52 3.90 5.48
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Скала ИФ - ТБ/ФКС/Ройн 3 - 0 1.79 3.68 3.43
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 ВПС Вааса - Интер Турку 2 - 0 2.58 3.02 2.68
17:00 Сейняйоен ЯК - Кеми Кингс 0 - 1 1.31 4.77 8.64
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 НАК Бреда - Витес 1 - 0 3.05 3.38 2.20
20:45 АЗ Алкмаар - ПСВ Айндховен 2 - 3 2.49 3.61 2.51
20:45 Рода - Цволе 3 - 2 2.83 3.45 2.31
21:45 Спарта Ротердам - ВВВ Венло 3 - 2 2.04 3.38 3.48
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Рудеш Загреб - Осиек 1 - 0 3.61 3.30 1.92
20:00 Хайдук Сплит - Локомотив Загреб 1 - 0 1.27 4.89 8.86
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Младост Подгорица - Рудар Плевля 2 - 0 1.84 3.03 3.97
17:00 Зета Голубовци - Дечич Тузи 2 - 0 1.43 3.84 6.43
17:00 Искра Даниловград - Будучност Подгорица 0 - 1 3.50 2.78 2.10
17:00 Петровац - Гарбал Радановичи 0 - 1 2.67 2.75 2.63
17:00 Сутиеска Никшич - Ком Подгорица 0 - 1 1.33 4.09 8.06
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Збройовка Бърно - Славия Прага 0 - 1 6.34 3.84 1.48
16:00 Спарта Прага - Дукла Прага 3 - 0 1.30 4.78 8.77
18:00 Млада Болеслав - Баумит Яблонец 1 - 1 2.47 3.15 2.70
18:00 Сигма Оломоуц - Височина Ихлава 1 - 1 1.38 4.33 7.52
18:00 Фастав Злин - Баник Острава 0 - 2 2.13 3.18 3.24
19:00 Слован Либерец - Теплице 1 - 2 1.57 3.65 5.48
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Тринец - Усти над Лабем 1 - 1 1.49 3.78 5.53
17:30 МАС Таборско - Витковице 1 - 0 1.73 3.56 4.00
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Тун - Люцерн 1 - 0 2.17 3.42 2.99
20:00 Цюрих - Грасхопърс 1 - 1 2.10 3.26 3.29
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Волен - Киасо 3 - 4 3.61 3.62 1.82
20:00 Раперсвил-Йона - Сервет 2 - 0 4.70 3.46 1.66
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Йоребро - Норкьопинг 1 - 1 3.34 3.36 2.06
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Дегерфорш - Халмстад 1 - 2 2.80 3.21 2.32
17:00 Фалкенберг - АФК Ескилстюна 2 - 0 1.80 3.52 3.91
18:00 Йонкьопинг Содра - Ландскрона БоИС 0 - 2 1.85 3.41 3.76
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Умео ФК - Сандвикен 1 - 1 1.70 3.89 3.70
15:00 Шелефтео - Вестерос 1 - 3 4.58 4.46 1.50
17:00 Арамейск-Сирианска - Рюнинге 1 - 1 1.97 3.68 3.03
17:00 Линкьопинг Сити - Нюкьопинг 1 - 1 2.61 3.66 2.18
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Ескилсмине - Кристианстад 2 - 1 2.41 3.66 2.35
15:00 Лунд - Торнс 1 - 2 2.25 3.57 2.58
15:00 Твоокерш - Утсиктенс 2 - 1 2.91 3.70 2.00
16:00 Атвидаберг - Люнгшиле 1 - 1 2.63 3.55 2.23
16:00 Гребестадс - Оскаршхамн АИК 1 - 2 3.10 3.59 1.96
17:00 Шьовде АИК - Енгелхолм 0 - 2 2.07 3.44 2.97
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Партик Тисъл - Килмарнък 0 - 1 3.48 3.12 2.14
17:00 Рейнджърс - Дънди ФК 4 - 0 1.32 5.09 8.47
17:00 Рос Каунти - Хибърниън 1 - 1 3.78 3.40 1.93
17:00 Сейнт Джонстън - Мъдъруел 0 - 0 2.60 3.11 2.74
17:00 Хартс - Абърдийн 2 - 0 3.81 3.23 1.99
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Брихин Сити - Сейнт Мирън 0 - 1 11.27 5.84 1.21
17:00 Дъмбартън - Дънди Юнайтед 3 - 2 5.88 3.84 1.51
17:00 Куин ъф Саут - Инвърнес КТ 0 - 2 2.60 3.27 2.50
17:00 Ливингстън - Грийнок Мортън 3 - 2 1.99 3.25 3.56
17:00 Фолкърк - Дънфърмлин 1 - 2 2.50 3.18 2.66
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Форфар Атлетик 0 - 1 2.49 3.47 2.45
17:00 Алоа Атлетик - Странрар 0 - 1 1.66 3.71 4.47
17:00 Арброут - Рейт Роувърс 1 - 1 2.59 3.32 2.44
17:00 Еърдри - Еър Юнайтед 1 - 2 5.11 3.86 1.56
17:00 Куинс парк ФК - Ийст Файф 2 - 3 2.13 3.46 2.95
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Елгин Сити 4 - 1 2.46 3.31 2.56
17:00 Берик Рейнджърс - Питърхед 1 - 3 5.79 4.10 1.47
17:00 Единбург Сити - Стенхаусмюър 1 - 4 3.39 3.34 1.96
17:00 Каудънбийт - Клайд 1 - 0 3.60 3.28 1.93
17:00 Стърлинг Албиън - Монтроуз 0 - 5 2.82 3.37 2.24
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:35 Уестърн Сидни Уондърърс - Бризбейн Роар 3 - 0 2.25 3.51 2.89
12:50 Мелбърн Сити - Сентръл Коуст Маринърс 1 - 0 1.32 5.05 8.35
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
17:00 Параду АК - МК Алжир 1 - 5 3.38 2.86 2.13
18:00 ДРБ Тадженант - УСМ Бел-Абес 1 - 0 2.06 2.98 3.42
18:00 ЖС Кабилие - ЕС Сетиф 1 - 0 2.25 2.94 3.06
18:00 НА Хюсеин Дей - УСМ Ел Хараш 1 - 1 1.33 4.15 8.00
18:00 УСМ Блида - УС Бискра 0 - 0 1.78 2.98 4.59
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Тигре Виктория - Химнасия Ла Плата 2 - 0 2.05 3.03 3.66
03:15 Архентинос Хуниорс - Унион Санта Фе 3 - 1 2.12 2.92 3.57
19:15 Росарио Сентрал - Белграно Кордоба 2 - 1 1.90 3.12 4.09
19:15 Темперлей - Ланус 2 - 2 2.38 2.92 3.05
21:30 Колон Санта Фе - Велес Сарсфийлд отл. 2.12 2.95 3.55
23:45 Банфийлд - Олимпо Баия Бланка 3 - 0 1.43 3.88 7.36
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:00 Сармиенто Хунин - Атлетико Митре 2 - 1 1.84 3.04 4.43
21:30 Нуева Чикаго - Фландрия 2 - 5 1.92 3.03 4.06
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Насионал Потоси - Роял Пари Санта Крус 2 - 2 1.56 3.58 5.11
22:00 Аурора Кочабамба - Блуминг Санта Крус 0 - 2 1.83 3.30 3.80
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Академия Пуерто Кабейо - Естудиантес де Каракас 1 - 0 1.71 3.26 4.34
22:30 Депортиво Анзоатеги - Замора Баринас 0 - 1 2.71 3.05 2.37
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Танта - Ел Ентаг Ел Харби 0 - 2 2.35 2.71 3.20
18:30 Ел Джаиш Кайро - Исмаили Исмаилия 1 - 1 3.98 2.88 1.96
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:15 Ел Национал Кито - Универсидад Католика Кито 0 - 0 2.42 3.39 2.51
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
09:30 Персипура Джаяпура - ПС ТИРА 2 - 0 1.22 5.36 8.82
11:30 Бхаянгкара ФК - ПСИС Семаранг 1 - 1 1.24 4.93 8.73
11:30 Мадура Юнайтед - Сривиджая Палембанг 3 - 0 1.68 3.53 4.22
14:30 Бали Юнайтед - Персеру Серуи 1 - 1 1.21 5.30 9.80
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:30 Зоб Ахан Исфахан - Сепидроод Рещ 3 - 0 1.40 3.54 7.90
15:30 Падидех Хорасан Машхад - Персеполис Техеран 0 - 1 4.70 3.10 1.71
16:30 Трактор Сази Табриз - Сепахан Исфахан 1 - 1 2.31 2.58 3.34
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
18:15 Ал-Духаил Доха - Ал-Саилия Доха 5 - 2 1.30 5.31 6.29
18:15 Ал-Сад Доха - Ал-Харитият 9 - 1 1.32 5.02 6.25
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Далиан Ифан - Чунцин Лифан 2 - 2 2.34 3.26 2.78
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Чанчун Ятай 2 - 1 1.60 3.79 4.87
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Хагуарес де Кордоба - Енвигадо 2 - 4 1.94 2.91 4.18
04:00 Патриотас Бояка - Депортиво Кали 1 - 3 1.63 3.41 5.32
22:00 Леонес - Онсе Калдас 0 - 1 2.92 2.93 2.41
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Шабаб Атлас Хенифра - ИР Танжер 0 - 1 3.09 2.66 2.41
20:00 Олимпик Сафи - ХУСА Агадир 1 - 1 2.47 2.76 2.92
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Пачука 2 - 6 2.21 3.13 3.05
05:00 Тихуана - Атлас Гуадалахара 2 - 2 1.57 3.63 5.31
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
16:50 Емирейтс Клуб - Ал Джазира Абу Даби 1 - 0 3.13 3.65 1.94
16:55 Ал Шарджа - Ал Вахда Абу Даби 2 - 3 3.13 3.60 1.94
19:30 Аджман - Ал Васл Дубай 0 - 2 3.20 3.77 1.88
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Депортиво Капиата - Индепендиенте ФБК 2 - 1 2.18 3.19 3.02
02:40 3 де Фебреро - Гуарани Асунсион 1 - 2 3.17 3.42 2.02
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
04:00 Академия Кантолао - Депортиво Мунисипал 1 - 1 2.84 2.97 2.41
23:30 Унион Комерсио - Спорт Бойс 1 - 1 2.13 3.06 3.21
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:40 Ал Фатех - Ал Насър Рияд 1 - 1 3.42 3.57 1.86
19:00 Ал Батен - Ал Файсали 3 - 1 2.59 3.39 2.32
20:40 Ал Ахли Джеда - Ал Хилал Рияд 0 - 0 2.58 3.43 2.31
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Ню Инглънд Революшън - Монреал Импакт 4 - 0 1.74 3.66 4.17
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
12:30 Тампайнс Роувърс - Гейланг Интернешънъл 3 - 1 1.40 4.44 5.70
15:15 Бруней ДПММ - Хоум Юнайтед 4 - 2 3.99 3.98 1.62
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Банкок Глас - Полис Теро 4 - 1 1.39 4.44 5.71
14:00 Чианграй Юнайтед - Патая Юнайтед 1 - 0 1.57 3.74 4.77
15:00 Порт Банкок - Банкок Юнайтед 0 - 3 2.07 3.76 2.71
15:00 Суфанабури - Бурирам Юнайтед 1 - 1 4.79 3.71 1.58
16:00 Убон УМТ Юнайтед - Ратчабури 1 - 2 2.60 3.42 2.30
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Локомотив Ташкент - Коканд 1912 1 - 1 1.11 6.61 14.39
16:00 Навбахор Наманган - Насаф Карши 0 - 0 2.63 3.05 2.43
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Атенас Сан Карлос - Торке Монтевидео 2 - 0 2.35 3.12 2.79
22:00 Ел Танкуе Сислей - Насионал Монтевидео 0 - 0 - - -
22:00 Серо Монтевидео - Данубио Монтевидео 3 - 2 2.35 3.10 2.81
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Депортес Темуко - Депортес Икике 0 - 4 2.26 3.13 2.93
18:00 Евертън Виня дел Мар - Унион Ла Калера 1 - 3 1.95 3.16 3.65
21:00 Антофагаста - Уачипато Талкауано 0 - 0 1.93 3.35 3.52
23:30 Универсидад де Чили - Курико Унидо 2 - 1 1.66 3.52 4.70
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кайзер Чийфс - Чипа Юнайтед 0 - 3 1.96 2.87 4.05
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Фрий Стейт Старс 1 - 1 2.55 2.85 2.72
21:15 Марицбург Юнайтед - Кейптаун Сити 1 - 1 2.03 3.00 3.53
21:15 Платинум Старс - Полокване Сити 2 - 0 2.54 2.85 2.76
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Инчхън Юнайтед - Чуннам Драгонс 2 - 2 2.40 2.98 2.86
10:00 Кьонсан - Тегу 1 - 1 1.85 3.21 3.99
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Консадол Сапоро - Нагоя Грампус 3 - 0 2.02 3.29 3.42
09:00 Джубило Ивата - Шимизу Ес-Пулс 0 - 0 2.16 3.09 3.27
09:00 Серезо Осака - Саган Тошу 2 - 1 1.83 3.38 4.00
10:00 Урава Ред Даймъндс - Вегалта Сендай 1 - 0 1.69 3.62 4.51
13:00 Шонан Белмар - Кашима Антлърс 2 - 1 4.82 3.45 1.68
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Вентфорет Кофу - Мито Холихок 1 - 1 1.88 3.09 4.14
09:00 Киото Санга - Оита Тринита 0 - 1 2.51 3.09 2.67
09:00 Ренофа Ямагучи - Омия Ардижа 2 - 1 2.83 3.14 2.35
09:00 Токио Верди - Гифу 0 - 0 1.80 3.39 4.04

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане