Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
293031    
       
Топ факти за деня

Самудио като гост няма победа от 18 мача

Реал Хаен като гост няма победа от 18 мача

Лион като домакин няма равенство от 17 мача

Шахтьор Солигорск само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Нафтан нито един вкаран гол в 5 мача

Генк 18 вкарани гола в 6 мача - 3.00 на мач

Аполон Смирни няма загуба от 28 мача

Ф91 Дюделанж като гост няма загуба от 11 мача

Брегалница Щип като гост няма победа от 15 мача

Левангер 4 равенства от 5 мача

Флурьо 4 равенства от 5 мача

Попрад само победи от 5 мача

Фомат Мартин само загуби от 6 мача

Норбю само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Реал Потоси няма равенство от 13 мача

Португеза Акаригуа няма победа от 14 мача

Депортиво Тачира няма загуба от 14 мача

Депортиво Карча като гост само 1 вкаран гол в 10 мача - 0.10 на мач

Делфин Манта няма загуба от 12 мача

Атлетико Насионал няма загуба от 15 мача

Веракрус няма равенство от 16 мача

Филаделфия Юнион няма победа от 8 мача

Инди Елевън само равенства от 5 мача

Бен Гердан няма победа от 8 мача

Етоил дю Сахел Сус като домакин само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Ехиме ФК като домакин само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Теспакусатсу Гунма няма победа от 11 мача

Токио Верди няма равенство от 11 мача

Анкета

Реал Мадрид или Ювентус ще е Шампион на Европа този сезон?

ТВ програма
F Plus
Алавес - Атлетик Билбао
13:00 на живо
Ring.BG
Удинезе - Аталанта
13:30 на живо
Nova Sport
Брентфорд - Блекбърн
14:00 на живо
Diema Sport 2
Нотингам Форест - Ипсуич
14:00 на живо
Diema Sport
Ливърпул - Саутхямптън
15:30 на живо
Ring.BG
Дженоа - Интер
16:00 на живо
Nova Sport
Рен - Монпелие
16:00 на живо
EuroSport 2
Хамбургер - Майнц 05
16:30 на живо
Diema Sport 2
Черно море - Левски София 17:30 на живо
Diema Sport
Арсенал - Манчестър Юнайтед 18:00 на живо
Nova Sport
Лион - Нант
18:00 на живо
EuroSport 2
Фрайбург - Шалке 04
18:30 на живо
F Plus
Депортиво Ла Коруня - Еспаньол 19:30 на живо
Diema Sport 2
ЦСКА София - Дунав Русе
20:00 на живо
Nova Sport
Флийтууд Таун - Брадфорд Сити 20:30 на живо
F Plus
Малага - Селта Виго
21:45 на живо
Ring.BG
Милан - Рома
21:45 на живо
Diema Sport
Олимпик Марсилия - Ница
22:00 на живо
Nova Sport
Скънторп - Милоул
22:45 на запис
EuroSport 1
Ню Йорк Сити - Атланта Юнайтед 23:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 7 Май, 2017

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
03:00 Сейнт Китс и Невис - Барбадос 2 - 1 - - -
Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Ливърпул - Саутхямптън 0 - 0 1.58 4.19 5.85
18:00 Арсенал - Манчестър Юнайтед 2 - 0 2.03 3.52 3.67
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Астън Вила - Брайтън 1 - 1 3.55 3.34 2.06
14:00 Брентфорд - Блекбърн 1 - 3 2.30 3.70 2.79
14:00 Бристъл Сити - Бирмингам 0 - 1 2.59 3.43 2.61
14:00 Бъртън Албион - Рединг 2 - 4 2.22 3.37 3.15
14:00 Норич - Куинс Парк Рейнджърс 4 - 0 1.59 4.14 5.09
14:00 Нотингам Форест - Ипсуич 3 - 0 1.57 4.16 5.46
14:00 Нюкасъл - Барнзли 3 - 0 1.24 6.13 11.22
14:00 Родъръм Юнайтед - Дарби Каунти 1 - 1 4.99 3.75 1.70
14:00 Уигън - Лийдс 1 - 1 2.63 3.34 2.60
14:00 Уулвърхямптън - Престън 1 - 0 2.04 3.45 3.52
14:00 Хъдърсфийлд - Кардиф 0 - 3 2.11 3.42 3.36
14:00 Шефилд Уензди - Фулъм 1 - 2 2.34 3.35 2.97
Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Форест Грийн Роувърс - Дагенъм и Редбридж 2 - 0 1.81 3.46 3.95
Англия - Първа Лига - Плейофи Англия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
20:30 Скънторп - Милоул 2 - 3 2.54 3.11 2.78
20:30 Флийтууд Таун - Брадфорд Сити 0 - 0 2.76 3.17 2.52
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Хамбургер - Майнц 05 0 - 0 2.37 3.37 2.95
18:30 Фрайбург - Шалке 04 2 - 0 3.49 3.49 2.06
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Бохум - Арминия Билефелд 1 - 1 2.50 3.34 2.67
14:30 Гройтер Фюрт - Карлсруе 0 - 1 1.67 3.57 5.08
14:30 Щутгарт - Ерцгебирге Ауе 3 - 0 1.40 4.45 7.09
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кемницер - Пройсен Мюнстер 0 - 3 2.11 3.20 3.30
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Алавес - Атлетик Билбао 1 - 0 4.72 3.54 1.77
17:15 Валенсия - Осасуна 4 - 1 1.25 6.20 10.64
19:30 Депортиво Ла Коруня - Еспаньол 1 - 2 2.19 3.22 3.44
21:45 Малага - Селта Виго 3 - 0 1.42 4.56 7.35
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Тенерифе - Луго 2 - 1 1.73 3.28 5.01
17:00 Мирандес - Севиля Атлетико 0 - 1 2.39 3.21 2.82
19:00 Алмерия - Валядолид 0 - 3 2.29 3.11 3.06
19:00 Кадис - Химнастик де Тарагона 0 - 0 1.90 3.19 4.09
19:00 Хетафе - Кордоба 2 - 0 1.55 3.63 6.12
21:30 Реус Депортиу - Сарагоса 1 - 0 2.45 2.86 3.08
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид Б - Културал Леонеса 1 - 4 7.58 4.18 1.34
13:00 Леалтад - Сомосас 3 - 1 1.49 3.71 5.66
13:00 Селта Виго Б - Каудал Депортиво 2 - 1 1.28 4.60 8.64
18:00 Расинг Ферол - Бойро 0 - 1 3.39 3.28 1.96
19:00 Паленсия - Гихуело 2 - 1 2.34 3.21 2.71
19:00 Расинг Сантандер - Мутилвера 4 - 0 1.21 5.23 10.70
19:00 Туделано - Исара 2 - 1 2.10 3.03 3.28
19:30 Бургос - Корухо 3 - 1 1.36 4.12 7.46
19:30 Осасуна Б - Понферадина 3 - 0 2.42 3.14 2.68
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Райо Махадаонда - Атлетик Билбао Б 1 - 0 1.73 3.31 4.30
13:00 Реал Мадрид Кастиля - Менсахеро 0 - 1 2.40 3.12 2.66
13:15 Сокуелямос - Албасете 2 - 4 8.01 4.61 1.28
18:00 Фуенлабрада - Баракалдо 1 - 1 1.42 3.90 6.51
19:00 Аморебиета - УД Логронес 1 - 0 1.87 3.26 3.72
19:00 Герника Клуб - Аренас Клуб де Гечо 2 - 0 1.95 3.19 3.51
19:00 Лейоа - Сестао Ривър Клуб 1 - 1 1.32 4.34 8.18
19:00 Реал Сосиедад Б - Навалкарнеро 3 - 1 2.80 3.07 2.35
19:00 Реал Унион - СС Рейес 1 - 1 1.66 3.34 4.75
19:00 Толедо - Самудио 5 - 1 1.11 6.91 14.70
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
12:30 Виляреал Б - Атлетико Балеарес 1 - 2 1.73 3.27 4.29
13:00 Ебро - Гава 0 - 0 1.80 3.21 4.14
13:00 Еркулес - Майорка Б 4 - 0 1.36 4.08 7.55
13:00 Прат - Сабадел 1 - 1 2.50 2.95 2.67
13:15 Еспаньол Б - Барселона Б 0 - 2 3.47 3.25 1.91
19:00 Лейда Еспортиу - Валенсия Местая 1 - 1 2.18 3.03 3.13
20:00 Алкояно - Леванте Б 2 - 2 2.22 2.91 3.13
20:00 Л'Оспиталет - Лагостера 1 - 0 1.77 3.27 4.09
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Манча Реал - Лорка 0 - 1 10.84 6.69 1.15
13:00 Кордоба Б - Мелия 2 - 2 3.38 2.97 2.09
13:00 Ла Рода - Реал Мурсия 0 - 4 13.64 6.83 1.12
19:00 Линенсе - Картахена 2 - 0 4.39 3.25 1.73
19:00 Хумиля - Марбеля 0 - 1 2.54 2.94 2.67
20:00 Вияновенсе - Реал Хаен 1 - 0 1.20 5.43 10.61
21:00 Ел Ехидо 2012 - Мерида АД 0 - 0 3.78 3.08 1.92
21:00 Естремадура - Атлетико Санлукеньо 2 - 0 1.15 5.90 14.08
21:00 Линарес Депортиво - Гранада Б 1 - 0 1.52 3.59 5.66
21:00 Рекреативо - Сан Фернандо 1 - 0 1.90 3.07 3.83
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Удинезе - Аталанта 1 - 1 3.83 3.60 1.91
16:00 Дженоа - Интер 1 - 0 4.32 3.89 1.75
16:00 Емполи - Болоня 3 - 1 1.79 3.59 4.42
16:00 Киево - Палермо 1 - 1 1.78 3.66 4.41
16:00 Лацио - Сампдория 7 - 3 1.22 6.47 11.14
16:00 Пескара - Кротоне 0 - 1 4.22 3.93 1.76
16:00 Сасуоло - Фиорентина 2 - 2 3.14 3.70 2.11
21:45 Милан - Рома 1 - 4 3.01 3.66 2.20
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
18:30 СПАЛ - Про Верчели 0 - 0 1.57 3.42 6.67
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
17:30 Пиаченца - Прато 3 - 2 2.96 3.10 2.21
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Албинолефе - Сантарканджело 3 - 1 2.13 3.13 3.02
15:30 Алма Ювентус Фано - Басано Виртус 2 - 1 1.99 3.23 3.25
15:30 Губио - Модена 3 - 2 1.59 3.57 4.83
15:30 Мантова - Судтирол 3 - 1 1.39 3.97 6.58
15:30 Мачератезе 1922 - Венеция 2 - 0 3.32 2.77 2.22
15:30 Падуа - Лумецане 2 - 0 1.90 3.05 3.85
15:30 Парма - Реджиана 1 - 0 1.59 3.51 4.84
15:30 Самбенедетезе - Порденоне 2 - 1 2.56 2.92 2.58
15:30 ФералпиСало - Терамо 0 - 1 3.23 3.16 2.02
15:30 Форли - Анкона 0 - 1 1.24 4.88 9.13
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
18:30 Вибонезе - Месина 0 - 0 1.62 3.59 4.59
18:30 Казертана - Катания 0 - 0 2.36 2.84 2.94
18:30 Козенца - Фоджа 2 - 2 2.86 3.28 2.19
18:30 Лече - Фиделис Андрия 1 - 1 2.34 3.11 2.73
18:30 Мелфи - Матера 0 - 3 2.96 3.00 2.28
18:30 Монополи 1966 - Акрагас 0 - 0 2.13 3.08 3.09
18:30 Реджина - Паганезе 4 - 3 2.14 3.19 3.03
18:30 Сиракуза - Виртус Франкавила 0 - 1 2.09 3.05 3.28
18:30 Фонди - Катанзаро 2 - 1 1.81 3.17 4.04
18:30 Юве Стабия - Таранто 1 - 0 1.30 4.50 8.30
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Рен - Монпелие 1 - 0 2.26 3.27 3.17
18:00 Лион - Нант 3 - 2 1.61 4.03 5.19
22:00 Олимпик Марсилия - Ница 2 - 1 1.87 3.58 3.99
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Алтах - Аустрия Виена 1 - 1 2.94 3.15 2.37
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Крумкачи Минск - Шахтьор Солигорск 0 - 2 5.09 3.43 1.60
17:00 Нафтан - Торпедо Жодино 0 - 1 6.74 3.72 1.44
18:00 Днепър Могилев - Неман 0 - 3 1.79 3.18 4.25
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Остенде - КАА Гент 4 - 3 2.98 3.26 2.31
19:00 Андерлехт - Зулте Варегем 2 - 0 1.28 5.38 9.30
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Генк - Ойпен 2 - 1 1.24 5.71 9.08
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Радник Биелина - Крупа 2 - 2 1.83 3.35 3.70
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Черно море - Левски София 0 - 1 2.41 2.94 2.87
20:00 ЦСКА София - Дунав Русе 2 - 0 1.21 5.04 11.68
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Монс Калпе - Манчестър 62 3 - 0 - - -
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Пантракикос - Пансерайкос 0 - 3 - - -
17:00 Анагениси Кардица - Панайгиалиос Егио 1 - 1 - - -
17:00 Аполон Смирни - Панелевсиниакос 3 - 0 1.14 6.14 13.66
17:00 Арис Солун - Ахарнайкос Мениди 2 - 0 - - -
17:00 Калитеа - Егиниакос 0 - 1 1.72 3.52 3.92
17:00 Спарти - Агротикос Астерас 1 - 2 1.45 4.27 5.13
17:00 Трикала - Калони 5 - 0 1.08 7.50 11.00
17:00 Ханя - Кисамикос 1 - 1 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Вейле - АБ Гладсаксе 2 - 2 1.47 4.12 5.96
14:45 Нествед - Фредериция 2 - 0 2.41 3.35 2.65
14:45 Нюкьобинг - Хелзингор 3 - 1 3.00 3.29 2.19
14:45 Роскилде - Вендсисел 0 - 0 2.75 3.23 2.41
14:45 Скиве - Хобро 0 - 1 3.83 3.33 1.89
14:45 Фремад Амагер - Кьоге 2 - 0 2.79 3.13 2.43
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Лингби - Сьондерийске 2 - 0 2.20 3.29 3.22
19:00 Мидтиланд - Брьондби 4 - 2 2.10 3.53 3.23
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Олборг - Силкеборг 0 - 1 2.28 3.45 2.90
17:00 Орхус - Виборг 1 - 0 2.13 3.53 3.16
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:15 Макаби Хайфа - Макаби Тел Авив 0 - 2 3.34 3.07 2.09
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Стярнан Гардабаер - Вестманаейяр 5 - 0 1.81 3.45 3.77
22:15 Викингур Олафсвик - КР Рейкявик 1 - 2 5.60 3.76 1.51
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Аполон Лимасол - Омония Никозия 3 - 0 1.93 3.31 3.44
19:00 Апоел Никозия - АЕК Ларнака 0 - 0 1.75 3.32 4.19
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Кармиотиса Пано Полемидион - Докса Катокопия 1 - 2 3.14 3.33 2.03
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Спартакс Юрмала - Вентспилс 0 - 0 2.20 2.99 3.09
17:00 Метта ЛУ Рига - ФК Лиепая 1 - 3 6.39 3.76 1.45
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Диферданж - Каерйенг 6 - 2 1.09 8.14 14.23
17:00 Жюнес Канах - УНА Щрасен 1 - 3 2.83 3.25 2.20
17:00 РМ Хам Бенфика - Виктория Роспорт 2 - 1 2.36 3.22 2.63
17:00 Рюмеланж - Фола Еш 1 - 3 8.26 5.41 1.24
17:00 Юнион Титус Петанж - Прогрес Нидеркорн 0 - 3 2.46 3.26 2.49
20:00 Жюнес Еш - Ф91 Дюделанж 0 - 3 10.49 5.95 1.17
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Вардар Скопие - Македония Гьорче Петров 6 - 0 1.07 8.45 20.26
17:30 Пелистер Битоля - Ренова Джепчище 3 - 0 1.83 2.99 4.47
17:30 Силекс Кратово - Работнички Скопие 0 - 2 2.65 2.87 2.62
17:30 Шкендия 79 Тетово - Брегалница Щип 3 - 0 1.13 6.67 15.67
17:30 Шкупи Скопие - Победа Прилеп 1 - 2 1.64 3.36 4.97
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Динамо-Авто Тираспол - Шериф Тираспол 0 - 0 - - -
17:00 Петрокуб Хинчещ - Зимбру Кишинев 1 - 1 - - -
17:00 Саксан Гагауз Ери - Заря Белци 1 - 1 - - -
17:00 Сперанца Ниспорени - Дачия Кишинев 0 - 1 - - -
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Викинг Ставангер - Сандефьорд 0 - 2 1.61 3.70 5.26
19:00 Волеренга Осло - Стабек 1 - 1 1.72 3.72 4.37
19:00 Стрьомгодсет - Сарпсборг 08 1 - 1 2.11 3.38 3.23
19:00 Тромсьо - Кристиансунд 1 - 1 1.66 3.54 5.10
19:00 Хаугесунд - Согндал 0 - 0 1.69 3.63 4.64
21:00 Розенборг - Бран Берген 2 - 1 1.42 4.26 7.07
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
16:30 Тромсдален - Бодо Глимт 2 - 3 3.69 3.55 1.84
19:00 Елверум - Ранхайм 1 - 1 3.06 3.30 2.15
19:00 Левангер - Стрьомен 0 - 1 1.95 3.42 3.43
19:00 Осане - Мьондален 2 - 2 2.69 3.29 2.37
19:00 Старт Кристиансанд - Уленсакер Киса 3 - 1 1.48 4.11 5.81
19:00 Фредрикстад - Флурьо 1 - 2 1.72 3.59 4.27
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Шайд - Брюмундал 2 - 0 1.24 5.87 7.17
16:00 Алта - Нюбергсунд 2 - 1 1.32 4.97 6.75
17:00 Рауфос - Финснес 1 - 3 1.62 4.22 3.87
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Нест-Сотра - ФК Брюне 0 - 0 2.42 3.64 2.38
17:00 Хьодд - Од БК 2 1 - 0 1.43 4.70 5.09
19:00 Нутоден - Фрам Ларвик 4 - 1 1.60 4.31 3.99
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 ЛКС Нечеча - Лех Познан 0 - 3 4.58 3.50 1.72
19:00 Погон Шчечин - Легия Варшава 0 - 2 4.13 3.46 1.82
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
13:45 Спортинг Лисабон - Белененсеш 1 - 3 1.20 5.97 12.38
18:00 Тондела - Витория Сетубал 2 - 1 1.88 3.26 4.19
20:00 Витория Гимараеш - Ароука 1 - 0 1.44 4.17 6.86
22:15 Рио Аве - Бенфика 0 - 1 5.47 3.83 1.57
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
16:00 Фреамунде - Портимонензе 1 - 2 2.33 3.10 2.85
18:00 Авеш - Пенафиел 2 - 1 1.57 3.54 5.51
18:00 Академико Визеу - Униао Мадейра 1 - 2 1.85 3.23 3.98
18:00 Варзин - Фамаликао 1 - 0 5.17 3.35 1.64
18:00 Визела - Кова Да Пиедаде 2 - 3 2.21 2.84 3.36
18:00 Жил Висенте - Фафе 1 - 3 1.72 3.36 4.46
18:00 Лейшоес - Спортинг Ковиля 1 - 3 1.53 3.66 5.71
18:00 Спортинг Брага Б - Порто Б 2 - 3 2.29 3.21 2.83
19:00 Санта Клара - Олянензе 3 - 0 1.35 4.39 7.65
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:15 Университатя Крайова - Виторул Констанца 0 - 1 7.66 4.06 1.39
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:30 Ботошани - Газ Метан Медиаш 0 - 0 2.00 3.13 3.59
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Оренбург - ФК Краснодар 1 - 0 3.48 3.07 2.09
16:30 Рубин Казан - ФК Уфа 2 - 1 1.90 3.00 4.37
19:00 Зенит Санкт Петербург - Терек Грозни 0 - 1 1.37 4.26 7.89
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:20 Тренчин - Спартак Търнава 3 - 4 1.50 3.88 5.58
18:30 Злате Моравце - ДАК Дунайска Стреда 1 - 2 3.37 3.11 2.05
Словакия - 2. Лига - Изток Словакия - 2. Лига - Изток Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Попрад - Римавска Собота 6 - 1 1.17 6.00 9.50
Словакия - 2. Лига - Запад Словакия - 2. Лига - Запад Втора Фаза Рез. 1 X 2
11:30 Слован Братислава Б - Фомат Мартин 1 - 0 1.34 4.43 6.42
Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Татран Липтовски Микулаш 4 - 2 1.65 3.56 4.26
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:55 Рудар Веление - Олимпия Любляна 4 - 2 3.03 3.19 2.15
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Напредак Крушевац - Раднички Ниш 0 - 2 2.30 2.96 2.99
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Спартак Суботица - Рад Белград 0 - 0 2.20 3.03 3.09
20:00 Радник Сурдулица - ФК Нови Пазар 1 - 1 1.86 3.45 3.56
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ризеспор - Бурсаспор 6 - 0 1.83 3.55 4.04
19:00 Бешикташ - Фенербахче 1 - 1 1.79 3.55 4.30
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Сивасспор - Бандърмаспор 3 - 0 1.34 4.57 6.58
16:00 Мерсин Идман Юрду - Гьозтепе 5 - 6 3.98 3.61 1.71
16:00 Самсунспор - Гиресунспор 1 - 0 2.60 3.03 2.50
18:30 Болуспор - Шанлъурфаспор 0 - 2 1.51 3.81 5.15
18:30 Газиантеп ББ - Юмраниеспор 2 - 1 2.63 3.10 2.43
Уелс - Плейофи Уелс - Плейофи Рез. 1 X 2
16:15 Кармартън Таун - Кардиф Метрополитън 1 - 2 2.12 3.48 2.90
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Динамо Киев - Александрия 6 - 0 1.19 5.91 11.11
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Стал Каменское - Карпати Лвов 2 - 1 2.28 3.04 2.98
17:00 Зирка Кропивницкий - Днипро Днепропетровск 1 - 1 2.51 2.97 2.71
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 Викингит Хелзинки - МуСа Пори 3 - 2 2.89 3.68 2.00
17:00 Тампере Юнайтед - ФК Еспоо 1 - 3 2.42 3.73 2.28
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 ОТП Оулу - Вааса ИФК 0 - 0 5.87 4.58 1.38
17:00 ПК-37 Иисалми - Нярпес Крафт 2 - 1 3.52 3.99 1.73
17:00 ТП-47 Торнио - Виликетут 4 - 1 1.16 6.39 10.22
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
15:30 Аякс - Го Ахед Игълс 4 - 0 1.06 10.34 25.66
15:30 Грьонинген - ПСВ Айндховен 1 - 1 6.00 4.50 1.45
15:30 Екселсиор - Фейенорд 3 - 0 11.42 6.04 1.22
15:30 НЕК Ниймеген - АЗ Алкмаар 2 - 1 3.68 3.57 1.90
15:30 Рода - Вилем II 1 - 0 1.70 3.62 4.70
15:30 Спарта Ротердам - Твенте 1 - 0 2.36 3.45 2.75
15:30 Утрехт - Витес 1 - 0 1.85 3.60 3.85
15:30 Хераклес - АДО Ден Хааг 4 - 0 1.75 3.70 4.27
15:30 Цволе - Хееренвеен 2 - 1 2.19 3.51 2.96
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Славен - Истра 1961 2 - 0 1.51 3.56 6.56
20:00 Цибалия - РНК Сплит 1 - 0 2.13 2.96 3.50
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Збройовка Бърно - Фастав Злин 2 - 0 1.60 3.50 5.45
18:00 Спарта Прага - Слован Либерец 1 - 0 1.51 3.84 5.84
18:00 Храдец Кралове - Теплице 0 - 2 2.76 3.05 2.49
20:00 Млада Болеслав - Височина Ихлава 3 - 1 1.35 4.43 7.91
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Лозана Спорт - Санкт Гален 0 - 1 2.22 3.42 2.94
14:45 Лугано - Базел 2 - 2 3.31 3.52 2.00
17:00 Сион - Йънг Бойс 0 - 1 2.09 3.54 3.06
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Волен - Винтертур 2 - 1 2.15 3.32 2.92
16:00 Шафхаузен - Аарау 4 - 0 1.63 3.88 4.21
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 ИФК Гьотеборг - Калмар 3 - 0 1.55 3.82 5.83
16:00 Йостерсунд - Хамарби 2 - 1 1.67 3.74 4.71
18:30 Йонкьопинг Содра - АФК Ескилстюна 1 - 0 1.58 3.74 5.51
18:30 Йоребро - Юргорден 0 - 4 3.18 3.46 2.10
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Варберг БоИС - Норбю 2 - 0 1.47 4.00 5.96
18:00 Фрей Тебю - Йоргрите 2 - 2 2.35 3.22 2.77
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Тийм ТГ - Енскеде 4 - 2 1.54 3.84 5.16
17:00 Акрополис - Нюкьопинг 4 - 1 2.15 3.49 2.85
17:00 Асириска Сьодертале - Карлстад Юнайтед 1 - 1 2.43 3.36 2.57
17:00 Вестерос - Умео ФК 1 - 1 1.52 3.97 5.14
17:00 ИФК Люлео - Сандвикен 1 - 0 2.80 3.27 2.23
18:00 Браге - Солентюна 3 - 2 1.27 4.73 9.82
18:00 Васалунд - Арамейск-Сирианска 1 - 1 1.46 4.20 5.50
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Оскаршхамн АИК - Асириска БК 2 - 1 1.81 3.49 3.79
17:00 Карлскруна - Мялби 4 - 1 2.89 3.31 2.20
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:15 Партик Тисъл - Рейнджърс 1 - 2 3.40 3.35 2.06
17:00 Хартс - Абърдийн 1 - 2 3.37 3.34 2.07
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
10:00 Сидни** - Мелбърн Виктори 1 - 1 1.79 3.47 4.33
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 НА Хюсеин Дей - ЖС Саура 3 - 2 1.94 2.96 3.82
19:45 УСМ Ел Хараш - УСМ Алжир 1 - 1 2.63 2.79 2.68
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Рафаела - Унион Санта Фе 3 - 0 1.90 3.12 4.02
02:15 Естудиантес Ла Плата - Бока Хуниорс 0 - 0 2.85 3.06 2.40
02:15 Ривър Плейт - Темперлей 4 - 1 1.37 4.32 7.65
21:15 Алдосиви Мар дел Плата - Хуракан Буенос Айрес 0 - 3 2.33 2.93 3.10
21:45 Арсенал Саранди - Олимпо Баия Бланка отл. 2.39 2.93 2.99
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико Парана - Чакарита Хуниорс 1 - 1 3.04 2.83 2.36
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Насионал Потоси - Стронгест Ла Пас отл. - - -
02:30 Петролеро Якуиба - Ориенте Петролеро отл. 2.80 3.28 2.23
22:00 Реал Потоси - Боливар Ла Пас 2 - 1 3.66 3.56 1.82
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Монагас Матурин - Карабобо Валенсия 3 - 3 2.44 3.05 2.70
02:00 Сулия - Атлетико Венецуела 3 - 1 1.68 3.60 4.19
18:00 Арагуа Маракай - Депортиво Ла Гуайра 2 - 1 2.80 3.15 2.28
18:00 Естудиантес де Мерида - Депортиво Лара 2 - 1 2.46 3.11 2.61
23:00 Депортиво Анзоатеги - Португеза Акаригуа 0 - 0 1.55 3.67 5.32
23:00 Каракас - Депортиво дел Сулия 4 - 1 1.46 3.91 5.93
23:00 Метрополитанос - Депортиво Тачира 0 - 1 3.86 3.21 1.84
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
20:00 Гуастатоя - Сучитепекес 2 - 2 1.79 3.26 3.99
20:00 Кобан Империал - Депортиво Карча 1 - 0 1.56 3.42 5.46
20:00 Комуникасионес - Малакатеко 0 - 0 1.59 3.31 5.43
20:00 Кселаху - Антигуа ГФК 6 - 1 1.80 3.29 3.94
20:00 Маркуензе - Мунисипал 0 - 0 1.55 3.61 5.23
20:00 Петапа - Миктлан 3 - 0 1.98 3.25 3.30
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:45 Танта - Исмаили Исмаилия 0 - 1 3.44 2.84 2.12
19:00 Асуан - Смоуха 2 - 0 4.16 3.09 1.84
22:00 Ал Мокавлон Ал Араб - Замалек Кайро 1 - 2 4.86 3.00 1.74
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Ривър Плейт Еквадор - Ел Национал Кито 3 - 1 2.00 3.18 3.46
02:30 ЛДУ Кито - Макара Амбато 2 - 3 1.58 3.46 5.51
20:00 Делфин Манта - Клан Хувенил 1 - 0 1.40 3.95 7.28
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Санта Текла - ФАС Санта Ана 1 - 0 1.78 3.20 4.00
04:00 Исидро Метапан - Фирпо Усулутан 1 - 0 1.89 3.24 3.50
Индия - Купа на Федерацията Индия - Купа на Федерацията Рез. 1 X 2
13:30 Ийст Бенгал Калкута - Чърчил Брадърс Гоа 1 - 1 1.88 3.10 3.75
16:30 Айзол - Ченай Сити 3 - 2 1.60 3.50 4.75
Индонезия - Суперлига Индонезия - Суперлига Рез. 1 X 2
11:00 Бхаянгкара Сурабая Юнайтед - Персегрес Гресик Юнайтед 2 - 1 1.35 4.21 7.02
14:30 Персиб Бандунг - Персипура Джаяпура 1 - 0 1.61 3.59 4.76
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Тиендзин Теда - Ляонин Хууин 1 - 1 1.92 3.44 3.52
14:35 Пекин Гуоан - Хъбей Чайна Форчън 1 - 4 1.80 3.35 4.15
14:35 Шандун Лунен - Гуанджоу РФ 3 - 0 1.78 3.72 3.77
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Патриотас Бояка - Америка де Кали 0 - 0 2.18 3.02 3.17
02:00 Кортулуа - Атлетико Насионал 0 - 1 5.04 3.38 1.62
03:45 Онсе Калдас - Мильонариос Богота 2 - 1 2.77 3.03 2.39
04:30 Депортиво Пасто - Рионегро 2 - 2 1.48 3.55 6.50
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Втора Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Сантос де Гуапилес - Ередиано 1 - 2 2.77 3.17 2.32
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Пенанг - Фелда Юнайтед 1 - 2 3.28 3.42 1.94
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 Видад Казабланка - ХУСА Агадир 2 - 0 1.46 3.37 7.74
18:30 Кавкаб Маракеш - ФУС Рабат 1 - 0 2.49 2.71 3.04
18:30 Могреб Тетуан - ИР Танжер 0 - 1 2.33 2.64 3.41
18:30 Олимпик Курибга - Олимпик Сафи 4 - 0 1.87 2.91 4.34
18:30 РСБ Беркан - Раджа Казабланка 1 - 1 3.16 2.77 2.33
18:30 ФАР Рабат - КАК Кенитра 2 - 1 1.54 3.27 6.56
18:30 Шабаб Атлас Хенифра - Дифа Ел Хадида 2 - 2 3.22 2.69 2.41
18:30 ШР Ал Хосейма - ЖС Касба Тадла 2 - 1 1.89 2.94 4.39
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Тигрес УАНЛ Монтерей 1 - 5 4.81 3.43 1.69
03:06 Леон - Крус Асул 1 - 2 2.19 3.28 3.03
05:00 Америка Мексико - Пачука 2 - 3 2.46 3.21 2.67
05:00 Атлас Гуадалахара - Хагуарес де Чиапас 0 - 1 1.74 3.56 4.23
05:00 Монтерей - Монаркас Морелия 1 - 2 1.74 3.58 4.15
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Чивас Гуадалахара 0 - 0 2.77 3.12 2.44
05:00 Тихуана - Веракрус 1 - 0 1.60 3.55 5.39
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Пуебла 0 - 1 1.80 3.43 4.03
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Хуарес - Лобос БУАП Пуебла 1 - 2 1.91 3.27 3.59
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Сол де Америка - Серо Портеньо 1 - 0 3.55 3.48 1.85
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
04:00 Алианса Лима - Реал Гаркиласо 2 - 0 1.57 3.66 5.17
19:00 Унион Комерсио - Универсидад Сан Мартин 2 - 1 1.98 3.26 3.39
21:15 Аякучо - Алианса Атлетико 1 - 2 1.32 4.41 8.28
21:15 Мелгар Арекипа - Спорт Росарио 0 - 0 1.61 3.55 5.06
23:30 Депортиво Мунисипал - Университарио де Депортес 1 - 2 2.83 3.10 2.32
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
01:00 Ди Си Юнайтед - Монреал Импакт 0 - 1 1.97 3.37 3.55
02:00 Филаделфия Юнион - Ню Йорк Ред Булс 3 - 0 2.52 3.33 2.59
02:30 Кълъмбъс Крю - Ню Инглънд Революшън 2 - 0 1.78 3.68 4.01
03:30 Хюстън Динамо - Орландо Сити 4 - 0 1.92 3.47 3.63
04:30 Реал Солт Лейк - Далас 0 - 3 2.87 3.16 2.39
05:30 Лос Анджелис Галакси - Чикаго Файър 2 - 2 1.95 3.45 3.53
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Портланд Тимбърс 3 - 0 2.08 3.21 3.41
20:30 Минесота Юнайтед - Спортинг Канзас Сити 2 - 0 3.23 3.33 2.11
23:00 Ню Йорк Сити - Атланта Юнайтед 3 - 1 1.78 3.85 3.77
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Джаксънвил Армада - Ню Йорк Космос 1 - 1 2.99 3.04 2.21
02:30 Инди Елевън - Едмънтън 0 - 0 1.73 3.33 4.33
02:30 Норт Каролина - Сан Франциско Делтас 1 - 2 1.95 3.24 3.56
02:30 Пуерто Рико ФК - Маями 1 - 2 2.54 3.01 2.64
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Бурирам Юнайтед - Ратчабури 3 - 4 1.49 3.80 5.54
14:00 Чианграй Юнайтед - Полис Теро 1 - 1 1.44 3.98 5.97
15:00 Банкок Глас - Сукотай 2 - 2 1.16 6.01 11.75
15:00 Сисакет - Суфанабури 2 - 2 2.28 3.25 2.75
Тунис - Лига 1 Група А Тунис - Лига 1 Група А Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Бен Гердан - Клуб Африкан Тунис 0 - 2 6.55 3.89 1.43
18:00 Есперанс де Тунис - Сфаксиен Сфакс 1 - 0 1.37 4.00 7.56
18:00 Етоил дю Сахел Сус - Метлауи 4 - 1 1.22 4.78 12.53
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Суд Америка Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 1 - 2 3.01 3.27 2.16
21:30 Хувентуд де Лас Пиедрас - Бостън Ривър 2 - 5 2.47 3.05 2.70
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Реал Еспаня - Реал Сосиедад Токоа 4 - 1 1.82 3.42 3.68
04:00 Хондурас Прогресо - Маратон Сан Педро 1 - 0 1.98 3.26 3.32
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Аудакс Италяно Сантяго - Сантяго Уондърърс 3 - 0 1.89 3.38 3.64
18:00 Евертън Виня дел Мар - Коло-Коло Сантяго 2 - 3 3.20 3.40 2.04
20:45 Депортес Икике - Антофагаста 2 - 4 1.58 3.83 4.98
23:15 Уачипато Талкауано - Универсидад Католика 2 - 1 2.78 3.54 2.20
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бидвест Уитс - Марицбург Юнайтед 1 - 0 1.44 3.65 7.15
16:00 Орландо Пайрътс - Мамелоди Съндаунс 0 - 2 3.16 2.98 2.19
16:00 Платинум Старс - Хайлендс Парк 1 - 0 2.22 3.02 3.11
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Кануън - Инчхън Юнайтед 2 - 1 2.01 3.08 3.53
09:00 Чуннам Драгонс - Куанджу 5 - 0 2.19 3.10 3.07
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Вегалта Сендай - Токио 0 - 2 3.93 3.40 1.84
08:00 Вентфорет Кофу - Джубило Ивата 0 - 0 2.80 2.92 2.58
11:00 Саган Тошу - Йокохама Ф-Маринос 1 - 0 2.71 3.02 2.55
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 В-Варен Нагазаки - Мито Холихок 0 - 0 2.38 2.93 3.00
07:00 Звейген Канадзава - Джеф Юнайтед Чиба 2 - 1 3.38 3.06 2.11
07:00 Мацумото Ямага - Ависпа Фукуока 0 - 1 2.05 3.11 3.51
08:00 Монтедио Ямагата - Нагоя Грампус 0 - 0 2.79 2.96 2.52
08:00 Фагиано Окаяма - Токушима Вортис 3 - 2 3.00 2.87 2.41
10:00 Гифу - Оита Тринита 1 - 2 2.68 2.98 2.58
10:00 Ехиме ФК - Ренофа Ямагучи 2 - 1 2.16 3.04 3.28
10:00 Киото Санга - Каматамаре Сануки 1 - 0 1.72 3.31 4.67
10:00 Мачида Зелвия - Шонан Белмар 0 - 0 3.20 2.99 2.23
10:00 Роасо Кумамото - Теспакусатсу Гунма 1 - 2 2.10 3.08 3.38
10:00 Токио Верди - Йокохама ФК 1 - 1 2.50 2.95 2.80
Шампионска Лига Океания Шампионска Лига Океания Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Тим Уелингтън (Нзл) - Окланд Сити (Нзл) 0 - 2 2.74 3.55 2.13