Европейско Първенство Квал. гр. D
19:00
Грузия
1 - 2
Ирландия
3.223.162.24
21:45
Германия
2 - 1
Шотландия
1.147.7914.68
21:45
Гибралтар
0 - 7
Полша
25.8911.361.05
Европейско Първенство Квал. гр. F
19:00
Унгария
1 - 2
Северна Ирландия
1.454.067.23
21:45
Гърция
0 - 1
Румъния
2.003.193.76
21:45
Фарьорски острови
1 - 3
Финландия
12.596.361.19
Европейско Първенство Квал. гр. I
19:00
Дания
2 - 1
Армения
1.424.227.09
21:45
Португалия
0 - 1
Албания
1.255.5710.30
Англия - Втора Лига
14:15
Бъртън Албион
2 - 0
Портсмут
2.233.213.08
Германия - Трета Лига
15:00
Пройсен Мюнстер
3 - 2
Веен Висбаден
1.973.253.49
Испания - Сегунда Дивисион
13:00
Понферадина
4 - 1
Бетис
3.103.182.22
18:00
Мирандес
1 - 2
Алкоркон
2.943.062.38
19:15
Валядолид
3 - 1
Расинг Сантандер
1.743.384.65
20:00
Барселона Атлетик
4 - 1
Сарагоса
2.223.332.97
22:00
Лас Палмас
3 - 0
Луго
1.823.314.23
22:00
Леганес
3 - 1
Майорка
2.283.063.10
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
13:00
Спортинг Хихон Б
1 - 3
Реал Авилес
2.493.032.58
18:00
Реал Овиедо
3 - 1
Бургос
1.413.796.71
18:00
Тропезон
0 - 1
Валядолид Промесас
2.593.052.46
19:00
Корухо
2 - 1
Леалтад
1.663.254.74
19:00
Сомосас
0 - 3
Културал Леонеса
2.063.073.25
19:30
Лангрео
1 - 0
Марино де Луанко
2.463.052.59
19:30
Реал Мурсия
0 - 1
Селта Фортуна
1.903.253.51
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
12:30
Билбао Атлетик
5 - 1
Лейоа
1.523.535.76
12:30
Тривал Валдерас
1 - 0
Сокуелямос
---
13:00
Атлетико Мадрид Б
0 - 1
Лас Палмас Атлетико
1.533.545.54
13:00
Гуадалахара
1 - 0
Туделано
1.543.505.44
13:00
Фуенлабрада
1 - 0
Реал Мадрид Кастиля
2.093.143.08
13:00
Хетафе Б
2 - 0
Райо Валекано Б
1.553.615.16
13:15
Толедо
2 - 3
Конкуенсе
1.503.565.80
19:00
Уеска
0 - 0
Сестао Ривър Клуб
2.003.073.42
Италия - Серия Б
16:00
Болоня
1 - 1
Виртус Ентела
1.743.284.80
16:00
Виртус Ланчиано
2 - 0
Модена
2.552.912.82
16:00
Карпи
4 - 2
Варезе
2.063.053.65
16:00
Специя
2 - 1
Фрозиноне
2.173.003.37
16:00
Тернана
1 - 1
Пескара
2.402.992.97
16:00
Трапани
2 - 1
Виченца
1.713.384.76
16:00
Читадела
3 - 1
Авелино
2.562.902.83
19:00
Про Верчели
3 - 2
Катания
3.102.992.30
21:30
Бари
0 - 2
Перуджа
2.093.023.61
Италия - Серия С - Група А
13:30
Реал Виченца
3 - 2
Алесандрия
2.473.022.64
15:30
Порденоне
1 - 1
Венеция
2.763.012.38
17:00
Мантова
1 - 2
Кремонезе
2.663.052.43
Италия - Серия С - Група В
12:00
Сантарканджело
1 - 1
Пиза
3.543.141.94
15:30
Про Пиаченца
3 - 0
Форли
2.103.093.15
15:30
Реджиана
2 - 1
Анкона
2.063.103.23
17:00
Прато
1 - 4
Тутокуойо
1.843.213.83
19:00
Губио
0 - 2
Лукезе
1.803.243.98
Италия - Серия С - Група С
13:30
Месина
2 - 2
Лупа Рома
1.913.123.69
15:30
Мартина Франка
1 - 2
Салернитана
2.623.022.49
17:00
Паганезе
1 - 2
Реджина
2.693.092.38
19:00
Казертана
2 - 2
Аверса Нормана
1.653.374.73
Белгия - Чалънджър Про Лига
16:00
Аалст
1 - 2
Сент Трюиден
2.703.232.33
16:00
Расинг Мехелен
3 - 1
Ойпен
4.013.461.75
Дания - Първа Дивизия
16:30
Виборг
2 - 2
Фредериция
1.673.584.71
16:30
Орхус
отл.
Лингби
2.033.373.21
Израел - Тото Купа
20:30
Макаби Петах Тиква
1 - 2
Апоел Хайфа
---
Ирландия - Първа Дивизия
16:00
Шамрок Роувърс II
0 - 3
Голуей Юнайтед
5.793.831.49
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
17:00
Аскер
2 - 2
Пош Гренланд
2.084.002.60
17:00
Виндбярт
1 - 1
Йерв Гримстад
1.964.062.83
17:00
Йорн-Хутен
1 - 2
Нутоден
2.914.171.88
19:00
Конгсвингер
1 - 1
Фрам Ларвик
1.844.173.03
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
17:00
Брюмундал
2 - 1
Рауфос
4.644.621.47
Полша - Първа Лига
13:15
Долцан Зомбки
0 - 0
Висла Плоцк
2.193.163.09
13:30
Заглембие Любин
1 - 1
Стомил Олщин
1.713.384.56
Португалия - Лига Португал 2
18:00
Тондела
1 - 0
Фейрензе
1.773.274.20
18:00
Униао Мадейра
отл.
Портимонензе
1.793.284.14
19:00
Академико Визеу
2 - 0
Трофензе
2.073.143.31
19:00
Витория Гимараеш Б
3 - 3
Лейшоес
2.053.143.35
Русия - Първа Лига
07:00
СКА-Хабаровск
2 - 2
Шинник Ярославл
2.283.122.80
14:00
Енисей Красноярск
1 - 0
Волга Нижни Новгород
1.783.314.10
14:00
ФК Оренбург
0 - 0
Сахалин Южно-Сахалинск
1.334.327.68
14:00
Химик Дзержинск
2 - 0
Сибир Новосибирск
2.193.102.97
15:00
ПФК Сочи
1 - 2
Волгар Астрахан
2.683.112.37
15:00
Том Томск
2 - 2
ФК Тосно
2.123.183.02
17:00
Криля Советов
2 - 0
Балтика Калининград
1.663.464.55
18:00
Сокол Саратов
2 - 1
ФК Тюмен
2.203.122.93
Уелс - Висша Лига
15:00
Рил
0 - 1
Абъристуит Таун
2.463.362.49
16:30
Бала Таун
8 - 1
Кармартън Таун
2.163.352.92
Украйна - Първа Лига
17:00
Стал Алчевск
0 - 2
Кобра Харков
4.633.881.71
Финландия - Икьонен
18:30
ПК-35 Вантаа
2 - 2
ХИФК Хелзинки
2.073.343.13
Чехия - Купа на Чехия
18:00
Фридек-Мистек
1 - 2
Баник Острава
4.443.631.65
Швеция - Първа Дивизия - Север
16:00
ИФК Люлео
0 - 0
Худинге
1.803.623.63
17:00
АФК Ескилстюна
0 - 3
Умео ФК
1.494.115.15
17:00
Шелефтео
0 - 2
Далкурд
7.034.591.34
18:00
Браге
4 - 3
БК Форвард
1.424.336.02
Швеция - Първа Дивизия - Юг
18:00
Йоргрите
2 - 1
Мутала АИФ
1.384.446.22
18:00
Норбю
0 - 1
Кристианстад
2.133.432.89
18:00
Одеволд
2 - 3
Оскаршхамн АИК
1.404.326.17
18:00
Трелеборг
1 - 0
Квидинг
1.993.423.21
Швеция - Купа на Швеция
18:00
Утсиктенс
0 - 2
Мялби
5.774.021.45
Аржентина - Лига Професионал
00:15
Естудиантес Ла Плата
3 - 1
Белграно Кордоба
2.033.053.65
02:30
Банфийлд
0 - 1
Индепендиенте
2.073.113.43
21:00
Росарио Сентрал
1 - 1
Сан Лоренцо де Алмагро
2.442.932.93
21:15
Годой Крус
1 - 1
Дефенса и Хустисия
2.253.083.06
23:15
Расинг Клуб
1 - 3
Ланус
2.442.972.89
Бразилия - Серия А
00:30
Сантос SP
3 - 1
Витория Салвадор BA
1.623.615.20
00:30
Фламенго RJ
0 - 1
Гремио RS
2.322.993.12
03:00
Чапекоензе SC
0 - 0
Гояс GO
2.043.083.66
22:00
Атлетико MG
1 - 0
Ботафого RJ
1.573.705.52
22:00
Крисиума SC
0 - 0
Коринтианс SP
3.253.062.22
22:00
Сао Пауло SP
2 - 0
Спорт Ресифе PE
1.404.307.18
22:00
Флуминензе RJ
3 - 3
Крузейро MG
2.423.222.76
Бразилия - Серия Б
03:00
Лувердензе MT
2 - 0
Вила Нова GO
1.523.765.63
03:00
Оесте SP
3 - 1
Сеара CE
2.873.212.27
Бразилия - Серия C - Група А
22:00
Агуя де Мараба PA
4 - 1
АСА Арапиракуенсе AL
2.633.072.48
22:00
Атлетико Каталано GO
0 - 0
Трезе PB
2.292.952.98
22:00
Салгейро PE
0 - 0
Куяба MT
1.903.183.61
Бразилия - Серия C - Група Б
00:30
Жувентуд RS
0 - 0
Макае RJ
2.053.103.26
22:00
Сао Каетано SP
1 - 0
Мадурейра RJ
2.953.012.25
22:00
Тупи MG
5 - 0
Моги Мирим SP
2.493.052.60
Колумбия - Примера А Клаусура
00:00
Атлетико Уила
1 - 0
Мильонариос Богота
2.523.092.59
01:30
Санта Фе Богота
5 - 0
Депортес Толима
1.673.484.47
02:00
Патриотас Бояка
1 - 0
Униаутонома Баранкиля
1.483.715.95
04:00
Онсе Калдас
2 - 1
Енвигадо
1.783.344.03
23:15
Депортиво Пасто
0 - 0
Ла Екуидад Богота
1.733.414.21
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
20:00
Ередиано
отл.
Кармелита
---
20:00
Картахинес
отл.
ЛД Алахуеленсе
---
20:00
Перес Селедон
отл.
Депортиво Саприса
---
21:00
Гуадалупе
3 - 1
Пума Генералена
2.173.192.96
21:00
Универсидад де Коста Рика
2 - 0
Сантос де Гуапилес
2.073.253.13
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
02:00
Либертад Асунсион
3 - 1
Олимпия Асунсион
2.263.182.85
23:30
Сол де Америка
2 - 3
12 де Октубре
1.813.293.93
Перу - Лига 1 Клаусура
19:15
Сан Симон
1 - 2
Хуан Аурих
2.733.172.32
21:30
Спорт Уанкайо
0 - 1
Университарио де Депортес
1.603.584.82
23:30
Спортинг Кристал
3 - 2
Универсидад де Кахамарка
1.384.116.95
САЩ - Висша Лига
02:30
Ню Йорк Ред Булс
2 - 1
Спортинг Канзас Сити
2.083.353.24
03:30
Хюстън Динамо
3 - 2
Монреал
1.643.624.77
05:00
Ванкувър Уайткепс
0 - 0
Ди Си Юнайтед
1.723.464.53
05:00
Реал Солт Лейк
2 - 1
Далас
2.013.323.45
22:00
Кълъмбъс Крю
3 - 0
Чивас САЩ
1.424.156.98
Тунис - Професионална Лига 1
18:00
Стад Габесиен
0 - 1
Етоил дю Сахел Сус
2.332.902.90
Узбекистан - Суперлига
16:00
АГМК Алмалик
0 - 3
Пахтакор Ташкент
---
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
16:30
Расинг Клуб Монтевидео
1 - 1
Хувентуд де Лас Пиедрас
1.683.534.30
21:00
Атенас Сан Карлос
1 - 0
Монтевидео Уондърърс
4.973.621.57
21:00
Ел Танкуе Сислей
2 - 0
Рентистас Монтевидео
2.123.243.02
21:00
Ривър Плейт Монтевидео
1 - 3
Насионал Монтевидео
3.323.361.94
21:00
Такуарембо
4 - 0
Серо Монтевидео
2.213.292.80
Хондурас - Национална Лига Апертура
04:00
Вида Ла Сейба
0 - 1
Мотагуа Тегусигалпа
2.083.183.09
Южна Корея - К-Лига 1
11:00
Улсан ХД
2 - 1
Кьонсан
1.523.705.61
13:00
Поханг Стийлърс
0 - 1
Сеул
2.053.123.36
Япония - Купа на Императора
13:00
Токио
1 - 2
Шимизу Ес-Пулс
1.663.584.34
Япония - Купа на Лигата
12:00
**Гамба Осака
3 - 0
Висел Кобе
(1 - 1)
1.773.573.85
12:00
Урава Ред Даймъндс
2 - 2
Санфрече Хирошима**
(0 - 0)
1.763.424.14
13:00
**Кавазаки Фронтейл
2 - 3
Серезо Осака
(3 - 1)
1.813.523.82
13:00
**Кашива Рейсол
3 - 1
Йокохама Ф-Маринос
(2 - 1)
2.413.202.68
Приятелски Срещи - Клубни
17:00
Генчлербирлиги (Тур)
4 - 1
Мерсин Идман Юрду (Тур)
---
Приятелски Срещи - Национални
03:00
Боливия
0 - 4
Еквадор
5.193.571.63
05:00
Чили
0 - 0
Мексико
2.253.203.07
21:00
Парагвай
0 - 0
ОАЕ
1.523.796.34
21:45
Сърбия
1 - 1
Франция
3.483.232.07
22:00
Мароко
3 - 0
Либия
1.803.214.51
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2024 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Виборг няма загуба от 6 мача
» Долцан Зомбки 5 равенства от 6 мача
» Тондела 4 равенства от 5 мача
» Сахалин Южно-Сахалинск като гост само загуби от 4 мача
» ПФК Сочи няма победа от 8 мача
» Депортес Толима няма загуба от 7 мача
» Патриотас Бояка като домакин нито един получен гол в 4 мача
» Ла Екуидад Богота само загуби от 7 мача
ТВ програма