Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Октомври '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23242526272829
3031     
Топ факти за деня

Бристол Роувърс няма равенство от 11 мача

Родъръм Юнайтед няма равенство от 11 мача

Шросбъри Таун няма загуба от 11 мача

Бургос нито един получен гол в 7 мача

Олот 5 равенства от 7 мача

Гаворано само загуби от 6 мача

Фиделис Андрия 5 равенства от 6 мача

Шамрок Роувърс като гост няма равенство от 14 мача

Бохемианс като гост няма равенство от 14 мача

Енисей Красноярск като домакин само победи от 6 мача

ФК Тамбов като домакин само победи от 8 мача

Утсиктенс като домакин няма равенство от 11 мача

Персеру Серуи като гост няма победа от 13 мача

ИР Танжер 3 равенства от 4 мача

Анкета

Кой ще спечели Вечното дерби между Сини и Червени в Събота (21.10.2017)?

ТВ програма
Diema Sport
Барнет - Ковънтри
14:30 на живо
Diema Sport
Плимут - Флийтууд Таун
17:00 на живо
Diema Sport 2
Беларус - Холандия
21:45 на живо
BNT1
България - Франция
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Крузейро MG - Понте Прета SP 22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 7 Октомври, 2017

Световно Първенство Световно Първенство Квал. гр. A Рез. 1 X 2
19:00 Швеция - Люксембург 8 - 0 1.04 17.16 36.57
21:45 Беларус - Холандия 1 - 3 14.64 6.77 1.20
21:45 България - Франция 0 - 1 13.76 6.45 1.21
Световно Първенство Световно Първенство Квал. гр. B Рез. 1 X 2
19:00 Фарьорски острови - Латвия 0 - 0 2.37 3.03 3.28
21:45 Андора - Португалия 0 - 2 60.08 22.03 1.02
21:45 Швейцария - Унгария 5 - 2 1.31 4.91 10.89
Световно Първенство Световно Първенство Квал. гр. H Рез. 1 X 2
19:00 Босна и Херцеговина - Белгия 3 - 4 3.26 3.51 2.16
19:00 Гибралтар - Естония 0 - 6 18.49 7.12 1.16
21:45 Кипър - Гърция 1 - 2 5.66 3.34 1.72
Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона CAF Рез. 1 X 2
16:00 Уганда - Гана 0 - 0 2.41 2.81 3.17
16:00 Южна Африка - Буркина Фасо 3 - 1 1.99 2.98 4.07
19:00 Камерун - Алжир 2 - 0 1.79 3.22 4.64
19:00 Нигерия - Замбия 1 - 0 1.38 3.86 9.72
20:00 Гвинея - Тунис 1 - 4 3.11 2.93 2.37
20:00 Либия - Конго ДР 1 - 2 4.50 3.15 1.84
20:30 Кабо Верде - Сенегал 0 - 2 3.72 2.96 2.09
22:00 Мароко - Габон 3 - 0 1.42 3.79 8.35
Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона CONCACAF Рез. 1 X 2
02:35 САЩ - Панама 4 - 0 1.52 3.71 6.84
04:30 Мексико - Тринидад и Тобаго 3 - 1 1.12 7.62 21.21
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
17:00 Русия - Южна Корея 4 - 2 1.71 3.38 5.21
22:00 Танзания - Малави 1 - 1 - - -
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Донкастър - Саутенд 4 - 1 2.02 3.46 3.45
17:00 Милтън - Брадфорд Сити 1 - 4 2.63 3.25 2.59
17:00 Нортхямптън Таун - Бристол Роувърс 0 - 6 2.77 3.41 2.38
17:00 Оксфорд Юнайтед - Уимбълдън 3 - 0 2.12 3.28 3.34
17:00 Плимут - Флийтууд Таун 1 - 2 2.75 3.17 2.52
17:00 Рочдейл - Родъръм Юнайтед 0 - 1 2.55 3.37 2.62
17:00 Скънторп - Уигън 1 - 2 3.25 3.17 2.21
17:00 Уолсол - Шросбъри Таун 1 - 1 2.57 3.27 2.64
17:00 Чарлтън - Питърбъро отл. - - -
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
14:30 Барнет - Ковънтри 0 - 0 3.17 3.29 2.19
17:00 Акрингтън Стенли - Лутън Таун 0 - 2 2.89 3.36 2.31
17:00 Карлайл - Екзитър 0 - 1 2.44 3.31 2.72
17:00 Кембридж Юнайтед - Уикъмб 1 - 3 2.50 3.23 2.70
17:00 Колчестър - Мансфийлд Таун 2 - 0 3.16 3.29 2.19
17:00 Крю Александра - Стивънидж Бороу 1 - 0 2.90 3.30 2.33
17:00 Линкълн Сити - Честърфийлд 2 - 1 1.58 3.87 5.33
17:00 Моркамб - Кроули Таун 0 - 1 2.73 3.47 2.36
17:00 Нотс Каунти - Форест Грийн Роувърс 1 - 1 1.67 3.75 4.73
17:00 Нюпорт Каунти - Йоувил 2 - 0 1.77 3.62 4.24
17:00 Порт Вейл - Гримсби Таун 1 - 2 2.38 3.14 2.95
17:00 Челтнъм Таун - Суиндън 2 - 1 2.13 3.40 3.18
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бароу - Лейтън Ориент 2 - 2 2.08 3.30 3.19
17:00 Боръм Ууд - Халифакс Таун 1 - 1 1.85 3.36 3.82
17:00 Гейтсхед - Бромли 1 - 2 1.87 3.43 3.66
17:00 Макълсфийлд Таун - Ебсфлийт Юнайтед 1 - 0 2.29 3.26 2.81
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Гайзли 1 - 1 1.65 3.57 4.69
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Алдършот Таун 3 - 3 2.72 3.26 2.34
17:00 Солихъл Муурс - Хартлипул 1 - 2 3.19 3.28 2.08
17:00 Сътън Юнайтед - Файлд 2 - 1 1.69 3.67 4.31
17:00 Торки Юнайтед - Доувър Атлетик 0 - 2 3.16 3.35 2.07
17:00 Транмиър Роувърс - Честър 0 - 0 1.39 4.41 6.66
17:00 Уокинг - Дагенъм и Редбридж 1 - 0 4.11 3.61 1.73
19:30 Рексъм - Ийстли 2 - 1 2.16 3.11 3.21
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Спортинг Хихон - Севиля Атлетико 3 - 0 1.61 3.57 5.42
19:00 Алмерия - Хуеска 0 - 3 2.23 3.05 3.26
19:00 Реус Депортиу - Културал Леонеса 1 - 1 2.24 2.98 3.31
21:00 Тенерифе - Химнастик де Тарагона 2 - 0 1.65 3.41 5.32
21:30 Кадис - Осасуна 0 - 2 2.07 3.00 3.76
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Рапидо де Боусас - Серседа 1 - 1 2.10 3.01 3.34
20:00 Гихуело - Райо Махадаонда 0 - 0 2.38 3.04 2.79
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Герника Клуб - Аморебиета 0 - 0 1.96 3.08 3.62
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Бургос 0 - 0 2.45 2.94 2.77
19:00 Реал Сосиедад Б - Леалтад 1 - 0 1.64 3.41 4.86
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:30 Олот - Атлетико Сагунтино 2 - 0 2.40 2.91 2.83
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
19:00 Салернитана - Асколи 0 - 0 1.64 3.61 5.11
21:30 Чезена - Специя 1 - 0 2.40 2.93 3.08
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Гаворано - Арцакена 1 - 4 2.41 2.98 2.77
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Акрагас - Бишелие 1913 2 - 2 2.74 3.05 2.40
17:30 Виртус Франкавила - Сикула Леонцио 2 - 1 1.86 3.20 3.90
17:30 Матера - Расинг Фонди 1 - 0 1.54 3.60 5.43
17:30 Юве Стабия - Лече 2 - 3 3.20 3.10 2.11
19:30 Трапани - Реджина 3 - 0 1.64 3.34 5.06
19:30 Фиделис Андрия - Паганезе 0 - 0 1.79 3.20 4.16
21:30 Ренде 1968 - Катанзаро 2 - 1 2.64 2.98 2.54
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Беершот Вилрийк - Серкъл Брюж 0 - 3 2.02 3.35 3.29
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Брей Уондърърс - Голуей ФК 3 - 3 2.36 3.32 2.73
17:00 Дрогеда Юнайтед - Шамрок Роувърс 0 - 2 9.30 5.22 1.26
19:00 Сейнт Патрикс - Лимерик 2 - 2 1.97 3.55 3.30
19:00 Фин Харпс - Дъндолк 0 - 2 6.37 4.29 1.42
21:45 Слиго Роувърс - Бохемианс 1 - 0 2.09 3.16 3.34
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Коб Рамблърс - Уотърфорд Юнайтед 2 - 1 3.33 3.33 2.03
21:45 Атлон Таун - УК Дъблин 0 - 4 10.14 6.23 1.19
21:45 Лонгфорд Таун - Уексфорд Ютс 1 - 0 1.30 4.78 8.33
21:45 Шелбърн - Кабинтили 3 - 1 2.18 3.32 2.95
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Берум - Рауфос 2 - 1 3.78 3.99 1.67
17:00 Брюмундал - КФУМ Осло 1 - 0 3.15 3.84 1.86
17:00 Волеренга Осло 2 - Гроруд 2 - 0 - - -
17:00 Нюбергсунд - Киелсос 4 - 2 2.08 3.89 2.70
17:00 ФК Фолло - Шайд 5 - 2 6.97 5.12 1.29
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:30 Фрам Ларвик - Нардо 2 - 1 1.81 3.95 3.22
15:00 Видар - Нутоден 1 - 3 3.00 3.92 1.90
17:00 Айерсун - Од БК 2 2 - 2 - - -
17:00 Хьонефос - Фана Берген 5 - 0 1.67 4.09 3.66
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Одра Ополе - Битовия Битов 1 - 0 2.26 3.11 2.97
18:00 Вигри Сувалки - Стал Мелец 2 - 0 2.62 3.05 2.56
18:00 Хойничанка Хойнице - Гурник Ленчна 0 - 0 1.59 3.60 5.18
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Насионал Мадейра - Реал СК Кейлуж 0 - 4 1.46 3.89 6.25
18:00 Оливейрензе - Академико Визеу 2 - 1 2.79 3.09 2.39
18:00 Пенафиел - Академика Коимбра 0 - 0 2.33 3.03 2.95
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Витория Гимараеш - Фейрензе 1 - 1 1.73 3.31 4.79
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Енисей Красноярск - ФК Химки 4 - 1 1.36 4.12 7.92
13:00 Сибир Новосибирск - Авангард Курск 0 - 2 1.82 3.08 4.28
14:00 Ротор Волгоград - Олимпиец Нижни Новгород 1 - 2 1.79 3.28 4.16
14:00 ФК Тамбов - Динамо Санкт Петербург 1 - 1 1.81 3.11 4.29
15:00 ФК Оренбург - ФК Тюмен 3 - 0 1.50 3.57 6.19
16:00 Спартак Москва 2 - Шинник Ярославл 1 - 2 2.62 3.03 2.54
17:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Том Томск 2 - 0 2.10 3.17 3.18
17:00 Кубан Краснодар - Луч-Енергия Владивосток 0 - 0 1.81 3.17 4.15
18:00 Балтика Калининград - Волгар Астрахан 2 - 1 1.83 3.06 4.31
18:00 Факел Воронеж - Криля Советов 1 - 0 8.49 4.52 1.30
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Гленторан 0 - 1 3.41 3.45 1.91
17:00 Дънганън Суифтс - Балимина Юнайтед 2 - 1 2.49 3.64 2.34
17:00 Клифтънвил - Уорънпойнт Таун 2 - 0 1.30 5.04 7.28
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
16:00 Партизан Бардейов - Серед 0 - 0 3.18 3.33 1.98
16:00 Спишка Нова Вес - Скалица 1 - 0 3.68 3.40 1.79
16:00 Татран Липтовски Микулаш - Жилина Б 1 - 0 2.47 3.16 2.48
16:30 Интер Братислава - Славой Требишов 1 - 0 - - -
16:30 Комарно - Попрад 0 - 4 - - -
16:30 Локомотив Зволен - Нове Место над Вахом 1 - 1 - - -
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Абъристуит Таун - Бари Таун Юнайтед 0 - 0 2.64 3.25 2.43
16:30 Бала Таун - Бангор Сити 0 - 1 2.34 3.48 2.60
16:30 Кевн Друидс - Нютаун 0 - 0 2.26 3.32 2.81
16:30 Престатин Таун - Кармартън Таун 3 - 2 2.22 3.36 2.84
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кремин Кременчуг - Авангард Краматорск 0 - 3 3.06 3.13 2.08
15:00 Нефтяник-Укрнафта - Арсенал Киев 0 - 0 4.96 3.54 1.55
15:00 Черкаский Днепър - Колос Ковалевка 0 - 1 3.24 3.04 2.04
17:00 Оболон-Бровар Киев - Балкани Заря 0 - 1 1.99 2.98 3.49
18:00 МФК Николаев - Десна Чернигов 1 - 8 3.23 3.27 1.99
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
15:00 АС Оулу - Екеняс ИФ 1 - 1 1.66 3.77 4.27
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Нюкьопинг - Сандвикен 2 - 1 1.84 3.66 3.45
17:00 Карлстад Юнайтед - Солентюна 1 - 0 1.71 3.67 4.07
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Квидинг - Асириска БК 0 - 3 1.94 3.69 3.12
17:00 Карлскруна - Одеволд 3 - 1 1.82 3.72 3.49
17:00 Утсиктенс - Хускварна 3 - 3 1.47 4.20 5.31
17:00 Шьовде АИК - Ландскрона БоИС 1 - 0 6.96 4.65 1.34
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
17:00 Инвърнес КТ (Шот) - Питърхед (Шот) 3 - 0 1.42 4.51 5.78
17:00 Монтроуз (Шот) - Куин ъф Саут (Шот)** 1 - 1 8.22 5.15 1.28
17:00 Сейнт Мирън (Шот) - Рейт Роувърс (Шот) 1 - 3 1.66 3.86 4.39
17:00 Фолкърк (Шот) - Дънфърмлин (Шот) 2 - 0 1.99 3.41 3.35
18:30 Дъ Ню Сейнтс (Уел) - Елгин Сити (Шот) 4 - 0 1.28 5.28 7.96
19:15 Дънди Юнайтед (Шот) - Линфийлд (Сир) 1 - 0 1.60 3.75 4.85
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:35 Сентръл Коуст Маринърс - Нюкасъл Юнайтед Джетс 1 - 5 2.39 3.39 2.73
11:50 Мелбърн Виктори - Сидни 0 - 1 3.12 3.35 2.20
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
03:00 Бока Унидос - Депортиво Риестра 1 - 1 2.01 3.01 3.64
03:30 Индепендиенте Ривадавия - Институто Кордоба 2 - 0 2.37 2.85 2.96
21:05 Килмес Буенос Айрес - Лос Андес 1 - 0 2.06 2.89 3.73
21:30 Браун Адроге - Агропекуарио Аргентино 3 - 1 2.03 2.94 3.72
22:00 Алдосиви Мар дел Плата - Клуб Алмагро 1 - 3 1.71 3.16 4.98
22:00 Феро Карил Оесте - Хувентуд Унида Гуалегуайчу 0 - 1 2.07 2.85 3.75
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
02:30 Хуракан Буенос Айрес - Велес Сарсфийлд** 0 - 0 2.61 2.85 2.71
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Крузейро MG - Понте Прета SP 2 - 1 1.52 3.74 5.72
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Боа MG - Пайсанду PA 1 - 2 1.99 2.97 3.82
02:30 КР Бразил AL - АВС RN 1 - 0 1.73 3.31 4.53
03:30 Гояс GO - Наутико PE 2 - 0 1.78 3.19 4.44
22:30 Крисиума SC - Лондрина PR 2 - 1 2.12 3.08 3.26
22:30 Оесте SP - Гуарани SP 3 - 0 1.80 3.22 4.21
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
23:00 Сампайо Кореа MA - Форталеса CE 2 - 2 1.88 3.21 3.71
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Петапа - Маркуензе 2 - 0 1.49 4.43 4.57
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
23:30 Фуерса Амария - ЛДУ Кито 1 - 1 2.30 3.12 2.87
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Сривиджая Палембанг - Персия Джакарта 1 - 0 1.99 3.19 3.27
14:30 Персегрес Гресик Юнайтед - Митра Кукар 2 - 4 5.95 4.20 1.39
14:30 ПС ТНИ - Персеру Серуи 2 - 1 1.67 3.50 4.21
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
23:00 Хуниор Баранкиля - Патриотас Бояка отл. 1.50 3.65 7.00
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Кавкаб Маракеш - ИР Танжер отл. - - -
19:00 Могреб Тетуан - Видад Казабланка отл. - - -
19:00 Олимпик Курибга - Олимпик Сафи отл. - - -
19:00 Раджа Казабланка - ХУСА Агадир отл. - - -
19:00 Расинг АК Казабланка - Шабаб Атлас Хенифра отл. 2.09 3.06 3.23
19:00 РСБ Беркан - ФУС Рабат отл. - - -
19:00 ФАР Рабат - Дифа Ел Хадида отл. - - -
19:00 ШР Ал Хосейма - Рапиде Оуед Зем отл. - - -
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Атланте Канкун - Леонес Негрос де ла У. де Г. 1 - 1 1.79 3.18 4.21
06:00 Мурсиелагос - Минерос де Сакатекас 1 - 1 2.72 2.95 2.46
ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп Рез. 1 X 2
16:15 Аджман - Ал Дафра 3 - 1 2.49 3.37 2.37
16:15 Диба Ал Фуджейра - Ал Вахда Абу Даби 2 - 1 3.41 3.73 1.80
19:00 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Шарджа 3 - 3 1.27 5.54 6.52
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Насионал Асунсион - Депортиво Капиата 0 - 0 2.21 3.19 2.90
02:10 Спортиво Лукеньо - Индепендиенте ФБК 2 - 0 2.10 3.19 3.15
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:15 Алианса Атлетико - Депортиво Мунисипал 1 - 1 2.33 3.08 2.83
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Едмънтън - Джаксънвил Армада 0 - 1 2.41 3.15 2.59
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
15:15 Бруней ДПММ - Йънг Лайънс 7 - 1 1.35 4.65 6.11
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:30 Расинг Клуб Монтевидео - Бостън Ривър 1 - 1 2.49 3.17 2.59
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Мацумото Ямага - Роасо Кумамото 1 - 0 1.54 3.67 5.80
08:00 Токушима Вортис - Теспакусатсу Гунма 4 - 1 1.46 4.17 5.88
09:00 Джеф Юнайтед Чиба - Фагиано Окаяма 3 - 1 1.92 3.27 3.71
09:00 Ренофа Ямагучи - Нагоя Грампус 1 - 3 3.59 3.52 1.87
09:00 Токио Верди - Монтедио Ямагата 3 - 1 2.01 3.21 3.49
10:00 Мачида Зелвия - В-Варен Нагазаки 1 - 1 2.52 3.03 2.71
10:00 Шонан Белмар - Мито Холихок 3 - 0 1.76 3.34 4.38
12:00 Йокохама ФК - Ависпа Фукуока 1 - 3 2.83 3.05 2.40
13:00 Звейген Канадзава - Ехиме ФК 4 - 1 2.50 3.16 2.64
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:15 Сан Мартин Сан Хуан (Арж) - Бока Хуниорс (Арж) 1 - 0 - - -
16:00 Генчлербирлиги (Тур) - Кардемир Карабукспор (Тур) 0 - 1 2.10 3.40 2.88
16:00 Дженоа (Ита) - Сион (Швц) 2 - 0 - - -
17:15 Домжале (Слн) - Удинезе (Ита) 1 - 1 3.46 3.35 1.93