Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Февруари '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28      
       
Топ факти за деня

Ювентус няма равенство от 22 мача

Губио като домакин няма равенство от 11 мача

Лион като домакин няма равенство от 11 мача

Пасакина няма победа от 5 мача

Венадос 5 загуби от 6 мача

Кафеталерос де Тапачула 5 загуби от 6 мача

Мурсиелагос 5 загуби от 6 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Конфедерациите 2017 в Русия?

ТВ програма
Diema Sport
Лудогорец Разград - Марибор 15:00 на живо
Ring.BG
Кротоне - Ювентус
19:00 на живо
Nova Sport
Лион - Нанси
20:00 на живо
Diema Sport 2
Ница - Сент Етиен
20:00 на живо
Diema Sport
Лестър - Дарби Каунти
21:45 на живо
Ring.BG
Болоня - Милан
21:45 на живо
bTV Action
Алавес - Селта Виго
22:00 на живо
Diema Sport 2
Олимпик Марсилия - Гингам 22:00 на живо
Diema Sport 2
Анже - Рен
00:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 8 Февруари, 2017

Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
21:45 Лестър** - Дарби Каунти (2 - 2) 1 - 1 1.88 3.51 4.27
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
19:30 Зандхаузен - Шалке 04 1 - 4 4.45 3.46 1.80
19:30 Шпортфройнде Лоте - Мюнхен 1860 2 - 0 2.68 3.01 2.76
21:45 Борусия Дортмунд** - Херта Берлин 1 - 1 1.32 5.03 8.88
21:45 Хановер 96 - Айнтрахт Франкфурт 1 - 2 2.67 3.12 2.68
Испания - Купа на Краля Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
22:00 Алавес** - Селта Виго (0 - 0) 1 - 0 2.65 2.91 2.87
Испания - Други Испания - Други Рез. 1 X 2
17:30 Бадалона - Спортинг Хихон Б 5 - 0 1.50 3.75 5.25
20:00 Реал Унион - Понферадина 2 - 0 2.05 3.25 3.05
21:00 Сокуелямос - Атлетико Сагунтино 0 - 0 3.40 3.50 1.85
21:30 Лорка - Фуенлабрада 4 - 3 1.90 3.10 3.75
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Кротоне - Ювентус 0 - 2 11.64 5.15 1.28
21:45 Болоня - Милан 0 - 1 3.43 3.20 2.20
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Губио - Лумецане 1 - 0 1.93 3.16 3.62
15:30 Мачератезе 1922 - Модена 1 - 0 2.09 2.97 3.43
Италия - Други Италия - Други Рез. 1 X 2
15:30 Терамо - Анкона** 1 - 1 2.19 3.09 2.98
15:30 Тутокуойо - Падуа 0 - 1 3.42 3.23 1.94
18:00 Комо - Венеция** 1 - 1 2.53 2.99 2.56
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Анже - Рен 0 - 0 2.38 2.93 3.32
20:00 Бастия - Нант отл. 3.15 2.85 2.55
20:00 Лион - Нанси 4 - 0 1.37 4.74 8.22
20:00 Лориен - Тулуза 1 - 1 2.19 3.26 3.34
20:00 Метц - Дижон 2 - 1 2.45 3.23 2.90
20:00 Ница - Сент Етиен 1 - 0 2.03 3.21 3.87
22:00 Олимпик Марсилия - Гингам 2 - 0 1.65 3.71 5.36
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Габала - АЗАЛ ПФК Баку 2 - 0 1.19 5.15 12.62
15:30 Карабах Агдам - Зира Баку 2 - 0 1.33 4.39 7.51
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
17:15 Панатинайкос - Астерас Триполис 4 - 0 1.42 3.99 7.53
19:30 Олимпиакос - Атромитос 0 - 0 1.25 5.15 10.61
Израел - Купа на Израел Израел - Купа на Израел Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Хайфа - Апоел Рамат Ган 1 - 1 1.49 3.68 5.81
19:00 МС Ашдод - Бней Йехуда 1 - 4 2.24 2.96 3.05
21:00 Макаби Петах Тиква - Макаби Тел Авив 0 - 1 3.15 3.02 2.17
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
17:00 Анагениси Дериния - Докса Катокопия** (1 - 2) 0 - 3 2.97 3.09 2.23
19:00 АЕЗ Закакиу - Аполон Лимасол** (0 - 2) 0 - 2 11.44 5.53 1.19
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
23:15 Витория Да Конкиста BA - Коритиба PR 1 - 1 4.33 3.35 1.74
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
23:30 Интернасионал RS - Флуминензе RJ 1 - 0 1.88 3.30 3.91
23:30 Фламенго RJ - Гремио RS 2 - 0 1.54 3.81 5.54
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
16:00 Ал Итихад Александрия - ЕНППИ Кайро 0 - 3 2.98 2.85 2.35
19:00 Миср Ел Макаса - Петроджет Суец 3 - 0 2.11 2.96 3.35
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Пасакина - Чалатенанго 2 - 1 1.95 3.30 3.36
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Рионегро - Алианса Петролера 0 - 0 1.97 3.15 3.61
03:00 Депортес Толима - Америка де Кали 2 - 1 2.23 3.01 3.09
23:00 Тигрес - Кортулуа 1 - 0 1.74 3.26 4.52
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Лимон - Перес Селедон 5 - 1 2.20 3.20 2.93
23:00 Универсидад де Коста Рика - Сантос де Гуапилес 0 - 0 2.33 3.19 2.74
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Хагуарес де Чиапас - Америка Мексико 2 - 0 3.45 3.30 2.01
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Лобос БУАП Пуебла - Симаронес де Сонора 3 - 2 2.43 3.09 2.67
03:00 Потрос УАЕМ - Хуарес 1 - 0 1.87 3.12 3.91
03:00 Селая - Венадос 4 - 0 1.50 3.79 5.52
04:00 Минерос де Сакатекас - Атланте Канкун 1 - 0 1.87 3.26 3.73
04:30 Кафеталерос де Тапачула - Сакатепек 0 - 1 2.53 3.14 2.51
05:00 Тампико Мадеро - Лорос де ла У. де К. 2 - 0 1.79 3.25 4.10
06:05 Мурсиелагос - Алебрихес де Оахака 0 - 0 2.09 3.24 3.11
Тунис - Лига 1 Група А Тунис - Лига 1 Група А Рез. 1 X 2
15:00 Кайруан - Зарзис 2 - 0 2.30 2.87 3.00
15:00 УС Татауин - Сиди Бузид 4 - 0 1.91 2.75 4.40
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Рез. 1 X 2
15:00 Габес - Ла Марса 0 - 0 2.50 2.80 2.75
15:00 Метлауи - Стад Габесиен 0 - 0 1.83 3.10 4.20
15:00 Олимпик Бежа - Хамам-Лиф 1 - 1 2.34 2.82 3.18
16:00 Клуб Африкан Тунис - Есперанс де Тунис 1 - 0 2.73 2.98 2.43
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Блумфонтейн Селтик - Мамелоди Съндаунс 0 - 1 3.53 3.13 2.00
19:30 Платинум Старс - Орландо Пайрътс 0 - 0 2.70 2.96 2.53
19:30 Полокване Сити - Марицбург Юнайтед 1 - 1 2.31 2.97 2.98
19:30 СуперСпорт Юнайтед - Ламонтвил Голдън Ероус 5 - 2 1.98 3.15 3.48
Япония - Други Япония - Други Рез. 1 X 2
07:00 Гираванц Китакюшу - Джубило Ивата 0 - 1 5.30 3.87 1.53
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
02:00 Хуниор Баранкиля (Кол) - Карабобо Валенсия (Вен) 3 - 0 1.61 3.52 5.53
02:15 Ел Национал Кито (Екв) - Атлетико Тукуман (Арж) 0 - 1 1.92 3.26 3.83
02:15 Унион Еспаньола (Чил) - Серо Монтевидео (Уру) 2 - 0 1.75 3.49 4.36
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:45 Шанхай Грийнланд (Кит) - Бризбейн Роар (Авл) 0 - 2 1.87 3.37 3.84
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Мидтиланд (Дан)** - АИК Стокхолм (Шве) 1 - 1 2.86 3.46 2.11
13:30 Лас Палмас Атлетико (Исп) - Бран Берген (Нор) 0 - 1 - - -
14:00 Банфийлд (Арж) - Велес Сарсфийлд (Арж) 2 - 2 - - -
14:00 Малмьо (Шве) - Сириус (Шве) 3 - 1 1.35 4.67 6.20
15:00 Анжи Махачкала (Рус) - Дукла Прага (Чех) 1 - 2 2.13 3.47 2.81
15:00 Лудогорец Разград (Бъл) - Марибор (Слн) 2 - 2 2.10 3.25 3.00
15:00 Орхус (Дан) - Йоребро (Шве) 1 - 1 2.33 3.68 2.45
16:00 Дачия Кишинев (Мол) - Виборг (Дан) 2 - 2 - - -
16:00 Улсан Хюндай (Кор) - Виборг (Дан) отл. 1.09 7.62 18.25
16:00 Урал Свердловска област (Рус) - Чукарички (Сър) 1 - 1 3.15 3.05 2.10
16:00 ФК Краснодар (Рус) - Хаугесунд (Нор) 2 - 2 1.61 3.97 4.18
17:00 Виктория Пилзен (Чех) - Одензе (Дан) 2 - 0 1.69 3.67 4.20
18:00 Йостерсунд (Шве) - Халмстад (Шве) 1 - 1 2.40 3.27 2.64
23:00 Ди Си Юнайтед (Сащ) - Йонкьопинг Содра (Шве) 3 - 2 - - -