Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Февруари '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
2728     
       
Топ факти за деня

Ювентус няма равенство от 22 мача

Губио като домакин няма равенство от 11 мача

Лион като домакин няма равенство от 11 мача

Пасакина няма победа от 5 мача

Венадос 5 загуби от 6 мача

Кафеталерос де Тапачула 5 загуби от 6 мача

Мурсиелагос 5 загуби от 6 мача

Анкета

Останаха ли шансове на Лудогорец за реванша срещу Копенхаген в Дания?

ТВ програма
Diema Sport
Лудогорец Разград - Марибор 15:00 на живо
Ring.BG
Кротоне - Ювентус
19:00 на живо
Nova Sport
Лион - Нанси
20:00 на живо
Diema Sport 2
Ница - Сент Етиен
20:00 на живо
Diema Sport
Лестър - Дарби Каунти
21:45 на живо
Ring.BG
Болоня - Милан
21:45 на живо
bTV Action
Алавес - Селта Виго
22:00 на живо
Diema Sport 2
Олимпик Марсилия - Гингам 22:00 на живо
Diema Sport 2
Анже - Рен
00:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 8 Февруари, 2017

Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
21:45 Лестър** - Дарби Каунти (2 - 2) 1 - 1 1.88 3.51 4.27
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
19:30 Зандхаузен - Шалке 04 1 - 4 4.45 3.46 1.80
19:30 Шпортфройнде Лоте - Мюнхен 1860 2 - 0 2.68 3.01 2.76
21:45 Борусия Дортмунд** - Херта Берлин 1 - 1 1.32 5.03 8.88
21:45 Хановер 96 - Айнтрахт Франкфурт 1 - 2 2.67 3.12 2.68
Испания - Купа на Краля Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
22:00 Алавес** - Селта Виго (0 - 0) 1 - 0 2.65 2.91 2.87
Испания - Други Испания - Други Рез. 1 X 2
17:30 Бадалона - Спортинг Хихон Б 5 - 0 1.50 3.75 5.25
20:00 Реал Унион - Понферадина 2 - 0 2.05 3.25 3.05
21:00 Сокуелямос - Атлетико Сагунтино 0 - 0 3.40 3.50 1.85
21:30 Лорка - Фуенлабрада 4 - 3 1.90 3.10 3.75
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Кротоне - Ювентус 0 - 2 11.64 5.15 1.28
21:45 Болоня - Милан 0 - 1 3.43 3.20 2.20
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Губио - Лумецане 1 - 0 1.93 3.16 3.62
15:30 Мачератезе 1922 - Модена 1 - 0 2.09 2.97 3.43
Италия - Други Италия - Други Рез. 1 X 2
15:30 Терамо - Анкона** 1 - 1 2.19 3.09 2.98
15:30 Тутокуойо - Падуа 0 - 1 3.42 3.23 1.94
18:00 Комо - Венеция** 1 - 1 2.53 2.99 2.56
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Анже - Рен 0 - 0 2.38 2.93 3.32
20:00 Бастия - Нант отл. 3.15 2.85 2.55
20:00 Лион - Нанси 4 - 0 1.37 4.74 8.22
20:00 Лориен - Тулуза 1 - 1 2.19 3.26 3.34
20:00 Метц - Дижон 2 - 1 2.45 3.23 2.90
20:00 Ница - Сент Етиен 1 - 0 2.03 3.21 3.87
22:00 Олимпик Марсилия - Гингам 2 - 0 1.65 3.71 5.36
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Габала - АЗАЛ ПФК Баку 2 - 0 1.19 5.15 12.62
15:30 Карабах Агдам - Зира Баку 2 - 0 1.33 4.39 7.51
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
17:15 Панатинайкос - Астерас Триполис 4 - 0 1.42 3.99 7.53
19:30 Олимпиакос - Атромитос 0 - 0 1.25 5.15 10.61
Израел - Купа на Израел Израел - Купа на Израел Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Хайфа - Апоел Рамат Ган 1 - 1 1.49 3.68 5.81
19:00 МС Ашдод - Бней Йехуда 1 - 4 2.24 2.96 3.05
21:00 Макаби Петах Тиква - Макаби Тел Авив 0 - 1 3.15 3.02 2.17
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
17:00 Анагениси Дериния - Докса Катокопия** (1 - 2) 0 - 3 2.97 3.09 2.23
19:00 АЕЗ Закакиу - Аполон Лимасол** (0 - 2) 0 - 2 11.44 5.53 1.19
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
23:15 Витория Да Конкиста BA - Коритиба PR 1 - 1 4.33 3.35 1.74
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
23:30 Интернасионал RS - Флуминензе RJ 1 - 0 1.88 3.30 3.91
23:30 Фламенго RJ - Гремио RS 2 - 0 1.54 3.81 5.54
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
16:00 Ал Итихад Александрия - ЕНППИ Кайро 0 - 3 2.98 2.85 2.35
19:00 Миср Ел Макаса - Петроджет Суец 3 - 0 2.11 2.96 3.35
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Пасакина - Чалатенанго 2 - 1 1.95 3.30 3.36
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Рионегро - Алианса Петролера 0 - 0 1.97 3.15 3.61
03:00 Депортес Толима - Америка де Кали 2 - 1 2.23 3.01 3.09
23:00 Тигрес - Кортулуа 1 - 0 1.74 3.26 4.52
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Лимон - Перес Селедон 5 - 1 2.20 3.20 2.93
23:00 Универсидад де Коста Рика - Сантос де Гуапилес 0 - 0 2.33 3.19 2.74
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Хагуарес де Чиапас - Америка Мексико 2 - 0 3.45 3.30 2.01
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Лобос БУАП Пуебла - Симаронес де Сонора 3 - 2 2.43 3.09 2.67
03:00 Потрос УАЕМ - Хуарес 1 - 0 1.87 3.12 3.91
03:00 Селая - Венадос 4 - 0 1.50 3.79 5.52
04:00 Минерос де Сакатекас - Атланте Канкун 1 - 0 1.87 3.26 3.73
04:30 Кафеталерос де Тапачула - Сакатепек 0 - 1 2.53 3.14 2.51
05:00 Тампико Мадеро - Лорос де ла У. де К. 2 - 0 1.79 3.25 4.10
06:05 Мурсиелагос - Алебрихес де Оахака 0 - 0 2.09 3.24 3.11
Тунис - Лига 1 Група А Тунис - Лига 1 Група А Рез. 1 X 2
15:00 Кайруан - Зарзис 2 - 0 2.30 2.87 3.00
15:00 УС Татауин - Сиди Бузид 4 - 0 1.91 2.75 4.40
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Рез. 1 X 2
15:00 Габес - Ла Марса 0 - 0 2.50 2.80 2.75
15:00 Метлауи - Стад Габесиен 0 - 0 1.83 3.10 4.20
15:00 Олимпик Бежа - Хамам-Лиф 1 - 1 2.34 2.82 3.18
16:00 Клуб Африкан Тунис - Есперанс де Тунис 1 - 0 2.73 2.98 2.43
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Блумфонтейн Селтик - Мамелоди Съндаунс 0 - 1 3.53 3.13 2.00
19:30 Платинум Старс - Орландо Пайрътс 0 - 0 2.70 2.96 2.53
19:30 Полокване Сити - Марицбург Юнайтед 1 - 1 2.31 2.97 2.98
19:30 СуперСпорт Юнайтед - Ламонтвил Голдън Ероус 5 - 2 1.98 3.15 3.48
Япония - Други Япония - Други Рез. 1 X 2
07:00 Гираванц Китакюшу - Джубило Ивата 0 - 1 5.30 3.87 1.53
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
02:00 Хуниор Баранкиля (Кол) - Карабобо Валенсия (Вен) 3 - 0 1.61 3.52 5.53
02:15 Ел Национал Кито (Екв) - Атлетико Тукуман (Арж) 0 - 1 1.92 3.26 3.83
02:15 Унион Еспаньола (Чил) - Серо Монтевидео (Уру) 2 - 0 1.75 3.49 4.36
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:45 Шанхай Грийнланд (Кит) - Бризбейн Роар (Авл) 0 - 2 1.87 3.37 3.84
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Мидтиланд (Дан)** - АИК Стокхолм (Шве) 1 - 1 2.86 3.46 2.11
13:30 Лас Палмас Атлетико (Исп) - Бран Берген (Нор) 0 - 1 - - -
14:00 Банфийлд (Арж) - Велес Сарсфийлд (Арж) 2 - 2 - - -
14:00 Малмьо (Шве) - Сириус (Шве) 3 - 1 1.35 4.67 6.20
15:00 Анжи Махачкала (Рус) - Дукла Прага (Чех) 1 - 2 2.13 3.47 2.81
15:00 Лудогорец Разград (Бъл) - Марибор (Слн) 2 - 2 2.10 3.25 3.00
15:00 Орхус (Дан) - Йоребро (Шве) 1 - 1 2.33 3.68 2.45
16:00 Дачия Кишинев (Мол) - Виборг (Дан) 2 - 2 - - -
16:00 Улсан Хюндай (Кор) - Виборг (Дан) отл. 1.09 7.62 18.25
16:00 Урал Свердловска област (Рус) - Чукарички (Сър) 1 - 1 3.15 3.05 2.10
16:00 ФК Краснодар (Рус) - Хаугесунд (Нор) 2 - 2 1.61 3.97 4.18
17:00 Виктория Пилзен (Чех) - Одензе (Дан) 2 - 0 1.69 3.67 4.20
18:00 Йостерсунд (Шве) - Халмстад (Шве) 1 - 1 2.40 3.27 2.64
23:00 Ди Си Юнайтед (Сащ) - Йонкьопинг Содра (Шве) 3 - 2 - - -