Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Бърнли като гост няма победа от 15 мача

Родъръм Юнайтед като гост няма победа от 20 мача

Нотс Каунти като гост няма равенство от 19 мача

Байерн Мюнхен като домакин 44 вкарани гола в 13 мача - 3.38 на мач

Реал Мадрид като домакин няма загуба от 15 мача

Барселона 88 вкарани гола в 30 мача - 2.93 на мач

Арандина като гост няма победа от 16 мача

Самудио като гост няма победа от 16 мача

Сокуелямос като гост няма победа от 16 мача

Ювентус като домакин само победи от 15 мача

Монако 87 вкарани гола в 30 мача - 2.90 на мач

Лион като домакин няма равенство от 15 мача

Кювили-Руан като гост няма загуба от 13 мача

Матерсбург като гост няма победа от 13 мача

Левадия Талин 14 вкарани гола в 4 мача - 3.50 на мач

Пайде Линнамеесконд 15 получени гола в 4 мача - 3.75 на мач

Кайрат Алмати 4 равенства от 5 мача

Тобол Костанай само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Тараз само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Студентеск Яш само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Радомлие като домакин няма победа от 13 мача

Нютаун 6 победи от 7 мача

Кевн Друидс като гост нито един получен гол в 4 мача

Риека няма загуба от 26 мача

Динамо Загреб като гост 11 победи от 12 мача

Селтик няма загуба от 31 мача

Мумбай като домакин само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Атлетико Насионал няма загуба от 10 мача

Либертад Асунсион няма загуба от 10 мача

Йънг Лайънс само загуби от 4 мача

Сукотай 6 загуби от 7 мача

Палестино Сантяго няма победа от 8 мача

Омия Ардижа само загуби от 5 мача

Теспакусатсу Гунма само загуби от 6 мача

Анкета

Кой ще спечели Лига Европа този сезон?

ТВ програма
Diema Sport 2
Тотнъм - Уотфорд
14:30 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 16:30 на живо
Diema Sport 2
Сток Сити - Ливърпул
17:00 на живо
Nova Sport
Нотингам Форест - Хъдърсфийлд 17:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 17:15 на живо
Diema
Берое - Локомотив Горна Оряховица 17:45 на живо
Diema Sport
Анже - Монако
18:00 на живо
Diema Sport 2
Борнемут - Челси
19:30 на живо
Nova Sport
Шефилд Уензди - Нюкасъл
19:30 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 19:30 на живо
TV Plus
Севиля - Депортиво Ла Коруня 19:30 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Черно море
20:00 на живо
Sport  Plus HD
Малага - Барселона
21:45 на живо
Ring.BG
Ювентус - Киево
21:45 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Хъл Сити 22:00 на запис
Diema Sport
Лион - Лориен
22:30 на запис
EuroSport 2
Ди Си Юнайтед - Ню Йорк Сити 23:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 8 Април, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Тотнъм - Уотфорд 4 - 0 1.23 6.28 13.20
17:00 Манчестър Сити - Хъл Сити 3 - 1 1.18 7.57 15.39
17:00 Мидълзбро - Бърнли 0 - 0 2.38 3.11 3.28
17:00 Сток Сити - Ливърпул 1 - 2 3.59 3.45 2.09
17:00 Уест Бромич - Саутхямптън 0 - 1 2.93 3.18 2.56
17:00 Уест Хям - Суонзи 1 - 0 2.10 3.43 3.59
19:30 Борнемут - Челси 1 - 3 5.83 4.01 1.60
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Бирмингам - Дарби Каунти 1 - 2 3.17 3.22 2.31
17:00 Блекбърн - Барнзли 0 - 2 2.03 3.49 3.56
17:00 Бристъл Сити - Уулвърхямптън 3 - 1 2.47 3.27 2.86
17:00 Бъртън Албион - Астън Вила 1 - 1 3.34 3.15 2.26
17:00 Кардиф - Брентфорд 2 - 1 2.30 3.45 2.99
17:00 Лийдс - Престън 3 - 0 2.19 3.25 3.36
17:00 Норич - Рединг 7 - 1 1.96 3.55 3.75
17:00 Нотингам Форест - Хъдърсфийлд 2 - 0 3.36 3.29 2.19
17:00 Уигън - Родъръм Юнайтед 3 - 2 1.52 3.98 6.89
17:00 Фулъм - Ипсуич 3 - 1 1.50 4.16 6.40
19:30 Шефилд Уензди - Нюкасъл 2 - 1 3.07 3.14 2.41
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бъри - Брадфорд Сити 0 - 2 3.62 3.34 2.01
17:00 Джилингам - Милоул 1 - 1 4.57 3.66 1.72
17:00 Ковънтри - Питърбъро 1 - 0 2.98 3.38 2.27
17:00 Нортхямптън Таун - Шефилд Юнайтед 1 - 2 5.17 3.87 1.60
17:00 Олдъм - Флийтууд Таун 2 - 0 2.82 3.00 2.61
17:00 Скънторп - Болтън 1 - 0 2.81 3.13 2.52
17:00 Суиндън - Милтън 1 - 1 2.74 3.25 2.50
17:00 Уимбълдън - Бристол Роувърс 0 - 1 2.99 3.23 2.33
17:00 Уолсол - Оксфорд Юнайтед 1 - 1 2.80 3.26 2.45
17:00 Чарлтън - Саутенд 2 - 1 2.50 3.28 2.72
17:00 Честърфийлд - Порт Вейл 1 - 0 2.75 3.28 2.47
17:00 Шросбъри Таун - Рочдейл 1 - 0 3.39 3.30 2.11
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Крю Александра 3 - 2 1.91 3.47 3.80
17:00 Барнет - Лутън Таун 0 - 1 3.24 3.30 2.17
17:00 Блекпул - Гримсби Таун 1 - 3 1.69 3.57 4.98
17:00 Донкастър - Мансфийлд Таун 1 - 0 1.88 3.36 4.06
17:00 Екзитър - Нюпорт Каунти 0 - 1 1.75 3.65 4.38
17:00 Карлайл - Нотс Каунти 1 - 2 2.42 3.29 2.81
17:00 Кембридж Юнайтед - Лейтън Ориент 3 - 0 1.37 4.46 8.38
17:00 Колчестър - Стивънидж Бороу 4 - 0 2.74 3.33 2.45
17:00 Кроули Таун - Плимут 1 - 2 3.58 3.28 2.04
17:00 Моркамб - Хартлипул 1 - 1 2.52 3.34 2.65
17:00 Портсмут - Йоувил 3 - 1 1.39 4.32 8.11
17:00 Уикъмб - Челтнъм Таун 3 - 3 2.02 3.28 3.65
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Торки Юнайтед 1 - 1 1.54 3.68 5.83
17:00 Бароу - Уокинг 2 - 2 1.61 3.67 5.03
17:00 Брейнтри Таун - Доувър Атлетик 1 - 2 3.65 3.46 1.89
17:00 Бромли - Рексъм 4 - 3 2.30 3.18 2.89
17:00 Гайзли - Форест Грийн Роувърс 0 - 1 4.39 3.60 1.71
17:00 Гейтсхед - Мейдстоун Юнайтед 1 - 2 1.61 3.75 4.90
17:00 Ийстли - Линкълн Сити 0 - 1 4.40 3.52 1.72
17:00 Макълсфийлд Таун - Дагенъм и Редбридж 1 - 4 2.03 3.31 3.34
17:00 Норт Фериби Юнайтед - Боръм Ууд 2 - 4 4.11 3.47 1.76
17:00 Сътън Юнайтед - Саутпорт 2 - 2 1.36 4.50 7.37
17:00 Транмиър Роувърс - Солихъл Муурс 9 - 0 1.29 4.79 9.22
17:00 Честър - Йорк Сити 0 - 2 3.48 3.46 1.92
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Кьолн - Борусия М'Гладбах 2 - 3 2.54 3.17 2.88
16:30 РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1 - 0 1.89 3.64 3.93
16:30 Фрайбург - Майнц 05 1 - 0 2.57 3.26 2.76
16:30 Хамбургер - Хофенхайм 2 - 1 3.03 3.35 2.33
16:30 Шалке 04 - Волфсбург 4 - 1 2.08 3.44 3.48
19:30 Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 4 - 1 1.53 4.38 5.82
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Кайзерслаутерн - Гройтер Фюрт 2 - 0 2.24 3.09 3.31
14:00 Хайденхайм - Бохум 0 - 0 2.09 3.23 3.50
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Веен Висбаден - Рот-Вайс Ерфурт 0 - 0 2.04 3.17 3.51
15:00 Вердер Бремен II - Кемницер 0 - 0 2.79 3.08 2.46
15:00 Дуисбург - Зоненхоф Гроссашпах 2 - 1 1.66 3.47 5.03
15:00 Оснабрюк - Халешер 1 - 2 2.19 3.22 3.09
15:00 Падерборн - ФСВ Франкфурт 3 - 0 2.23 3.10 3.13
15:00 Фортуна Кьолн - Шпортфройнде Лоте 3 - 0 2.49 3.09 2.74
15:00 Цвикау - Аален 2 - 1 2.51 2.98 2.81
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Еспаньол - Алавес 1 - 0 2.19 3.09 3.62
17:15 Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1 - 1 1.74 3.83 4.63
19:30 Севиля - Депортиво Ла Коруня 4 - 2 1.50 4.26 6.54
21:45 Малага - Барселона 2 - 0 8.31 5.34 1.34
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Майорка - Химнастик де Тарагона 0 - 0 1.76 3.27 4.81
19:00 Кадис - Луго 1 - 1 1.91 3.17 4.12
19:00 Хетафе - Леванте 2 - 0 2.23 2.99 3.36
21:30 Райо Валекано - Тенерифе 1 - 1 2.14 3.03 3.53
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Селта Виго Б - Сомосас 6 - 0 1.14 6.16 14.94
19:00 Леалтад - Осасуна Б 2 - 0 2.22 3.10 2.98
19:00 Мутилвера - Арандина 1 - 0 1.92 3.14 3.74
19:00 Расинг Ферол - Понферадина 2 - 1 1.98 3.11 3.55
19:15 Гихуело - Каудал Депортиво 4 - 1 1.99 3.15 3.48
20:00 Исара - Валядолид Б 0 - 2 2.35 2.98 2.90
21:00 Понтеведра - Културал Леонеса 2 - 2 2.69 2.97 2.50
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Герника Клуб - Самудио 1 - 1 1.40 3.75 7.81
19:00 Лейоа - Сокуелямос 0 - 1 1.49 3.68 5.92
19:30 Аморебиета - Атлетик Билбао Б 2 - 1 1.89 3.20 3.78
21:30 Реал Мадрид Кастиля - Аренас Клуб де Гечо 1 - 3 1.54 3.54 5.80
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Валенсия Местая - Лагостера 1 - 1 1.62 3.47 4.98
19:00 Л'Оспиталет - Корнеля 1 - 2 2.20 2.97 3.13
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Кордоба Б - Ел Ехидо 2012 1 - 0 2.30 3.01 2.93
19:30 Атлетико Санлукеньо - Картахена 0 - 1 3.09 3.02 2.20
19:30 Реал Хаен - Марбеля 2 - 0 2.76 2.99 2.43
19:30 Рекреативо - Мерида АД 1 - 1 2.91 2.89 2.41
20:00 Линарес Депортиво - Ла Рода 2 - 1 1.63 3.36 5.10
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Емполи - Пескара 1 - 1 1.89 3.65 3.88
19:00 Аталанта - Сасуоло 1 - 1 1.48 4.39 6.61
21:45 Ювентус - Киево 2 - 0 1.23 5.88 13.33
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Авелино - Карпи 1 - 0 2.71 2.89 2.77
16:00 Асколи - Фрозиноне 1 - 1 3.78 3.13 2.02
16:00 Латина - Виченца 0 - 1 2.53 2.87 3.01
16:00 Пиза - Чезена 0 - 1 2.74 2.75 2.88
16:00 Про Верчели - Виртус Ентела 1 - 0 2.35 2.96 3.19
16:00 Специя - Бари 1 - 0 2.10 3.00 3.74
16:00 Тернана - Салернитана 1 - 0 2.94 2.98 2.49
16:00 Трапани - Перуджа 3 - 0 2.43 2.94 3.08
16:00 Читадела - Беневенто 1 - 0 2.20 3.15 3.28
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Кремонезе - Лупа Рома 1 - 0 1.37 4.13 7.04
15:30 Расинг Рома - Олбия 2 - 1 2.42 3.02 2.74
15:30 Сиена - Ренате 0 - 1 2.39 2.95 2.86
17:30 Арецо - Джиана Ерминио 3 - 3 2.24 2.99 3.06
17:30 Комо - Тутокуойо 2 - 0 1.69 3.45 4.37
19:30 Алесандрия - Прато 2 - 2 1.36 4.26 7.19
19:30 Карарезе - Витербезе 1 - 1 2.26 2.96 3.05
19:30 Понтедера - Ливорно 0 - 0 3.25 3.02 2.12
21:30 Пиаченца - Про Пиаченца 4 - 0 2.04 3.00 3.51
21:30 Пистоезе - Лукезе 1 - 1 2.08 3.00 3.38
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Анже - Монако 0 - 1 5.48 3.91 1.61
21:00 Бордо - Метц 3 - 0 1.38 4.72 7.89
21:00 Дижон - Бастия 1 - 2 1.81 3.44 4.59
21:00 Каен - Монпелие 0 - 2 2.43 3.22 2.96
21:00 Лион - Лориен 1 - 4 1.28 5.82 9.35
21:00 Нанси - Рен 3 - 0 2.40 2.98 3.26
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Ред Стар Париж - Газелек Аячо 0 - 3 2.73 2.98 2.59
16:00 Реймс - Страсбург 1 - 1 1.94 3.11 4.01
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Дюнкерк - Шатору 1 - 1 2.30 3.00 2.98
19:00 Авранш - Кювили-Руан 0 - 1 2.69 3.03 2.47
19:00 Шамбли - Конкарно 3 - 3 2.16 2.96 3.23
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Рийд - Рапид Виена 3 - 0 4.26 3.46 1.79
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг - Матерсбург 0 - 2 2.12 3.20 3.36
19:30 Аустрия Виена - Санкт Полтен 1 - 2 1.45 4.27 6.30
19:30 Волфсбергер - Алтах 0 - 0 2.54 3.15 2.68
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
17:00 Капфенберг - Флоридсдорфер АК 0 - 1 2.03 3.34 3.30
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Партизани Тирана - Луфтетари 2 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гандзасар Капан - Арарат Ереван 2 - 1 1.22 5.16 9.65
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ислоч Минск - Неман 0 - 1 2.21 3.12 2.98
16:00 Славия Мозир - Городея 1 - 0 2.40 3.10 2.71
18:00 ФК Витебск - Днепър Могилев 0 - 4 1.97 3.12 3.59
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Клуб Брюж - Шарлероа 1 - 1 1.45 4.19 6.79
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Тубиз - Ломел Юнайтед 0 - 0 1.91 3.47 3.44
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Ваасланд-Беверен - Унион Сент Жилоаз 1 - 4 1.81 3.43 4.09
21:30 Стандарт Лиеж - Сент Трюиден 2 - 2 1.61 3.70 5.07
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Локерен - Кортрийк 0 - 0 2.02 3.34 3.41
21:00 Роял Ексел Мускрон - Ойпен 0 - 2 2.09 3.27 3.28
21:00 Рьозеларе - Генк 0 - 1 6.33 4.36 1.42
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Радник Биелина - Слобода Тузла 0 - 1 1.81 3.23 3.92
21:00 Железничар Сараево - Крупа 1 - 0 1.31 4.30 8.32
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Витез - Широки Брег 1 - 1 1.69 3.85 4.53
17:30 Младост Добой Какан - Олимпик Сараево 2 - 2 1.29 4.51 8.44
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Оборище Панагюрище - Созопол 2 - 0 - - -
17:00 Поморие - Ботев Гълъбово 1 - 0 - - -
17:00 Спартак Плевен - Витоша Бистрица 0 - 0 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 ЦСКА София - Черно море 3 - 1 1.45 3.83 6.70
България - Група Б за Изпадане България - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:45 Берое - Локомотив Горна Оряховица 2 - 3 1.52 3.66 5.78
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Юръп - Линкълн Ред Импс 1 - 4 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Шукура Кобулети - Локомотив Тбилиси 0 - 5 - - -
15:00 Дила Гори - Колхети-1913 Поти 1 - 1 - - -
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 ОФИ Крит - Агротикос Астерас 4 - 0 1.20 5.46 10.30
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Олборг - Виборг 0 - 1 1.99 3.36 3.69
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 Колдинг - Брабранд 1 - 1 3.19 3.42 2.00
16:00 Хвидовре - Мариенлист 1 - 2 2.28 3.35 2.68
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Левадия Талин - Нарва Транс 3 - 1 1.24 5.07 8.98
13:00 Пайде Линнамеесконд - Вапрус Пярну 3 - 2 1.48 3.85 5.79
19:00 Флора Талин - Силамае Калев 2 - 0 1.27 4.96 8.18
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Бейтар Йерусалим - Бней Сахнин 3 - 0 1.87 3.24 3.91
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Хайфа - Апоел Тел Авив 3 - 3 2.93 2.91 2.42
18:00 Апоел Раанана - Апоел Ашкелон 0 - 2 2.49 2.90 2.81
18:15 Бней Йехуда - Апоел Кфар Саба 1 - 0 2.15 3.00 3.33
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Бохемианс 2 - 0 2.01 3.13 3.64
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 УК Дъблин - Атлон Таун 4 - 1 1.47 4.01 6.01
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Шахтьор Караганди - Кайрат Алмати 1 - 4 4.69 3.43 1.64
13:00 Актобе - Акжайк 1 - 1 1.79 3.26 4.01
13:00 Атирау - Астана 0 - 1 3.95 3.18 1.82
13:00 Кайсар Къзълорда - Тобол Костанай 0 - 0 2.27 2.94 2.99
13:00 Тараз - Ордабаси Шимкент 2 - 1 2.62 2.83 2.64
14:00 Окжетпес Кокшетау - Иртиш Павлодар 0 - 2 2.62 2.86 2.62
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Анортозис - Аполон Лимасол 3 - 1 5.48 3.82 1.51
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Докса Катокопия - Етникос Ахна 3 - 3 1.35 4.45 6.66
17:00 Кармиотиса Пано Полемидион - Неа Саламина 2 - 0 1.54 3.80 5.08
Латвия - Купа на Латвия Латвия - Купа на Латвия Рез. 1 X 2
14:00 Вентспилс - ФК Лиепая 3 - 0 - - -
16:00 Спартакс Юрмала - Йелгава 1 - 0 2.25 2.97 3.13
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гзира Юнайтед - Валета 1 - 1 7.13 4.93 1.31
19:00 Биркиркара - Балзан Ютс 3 - 1 2.29 3.64 2.50
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Сперанца Ниспорени - Унген 0 - 1 - - -
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Розенборг - Молде 2 - 1 1.47 4.14 6.47
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Гурник Ленчна - Висла Плоцк 2 - 3 2.59 3.19 2.64
19:00 Погон Шчечин - Арка Гдиня 5 - 1 1.91 3.35 3.90
21:30 ЛКС Нечеча - Висла Краков 2 - 3 2.67 3.19 2.57
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Сандеця Нови Сач - Битовия Битов 3 - 1 1.54 3.62 5.84
18:45 Гурник Забже - Олимпия Груджьондз 2 - 1 1.74 3.38 4.46
19:00 Подбескидзе - Знич Прушков 2 - 0 1.63 3.63 4.92
20:00 Ключборк - Заглембие Сосновец 0 - 4 3.94 3.34 1.84
21:00 Висла Пулави - ГКС Катовице 0 - 3 4.12 3.30 1.82
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Пасош Ферейра - Ароука 1 - 1 2.16 3.08 3.46
20:15 Порто - Белененсеш 3 - 0 1.14 6.99 18.20
22:30 Спортинг Лисабон - Боавища 4 - 0 1.31 4.78 9.66
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Спортинг Ковиля - Бенфика Б 2 - 0 1.96 3.21 3.64
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:30 Волунтари - Търгу Муреш 2 - 1 1.45 3.74 7.46
20:30 Студентеск Яш - Ботошани 2 - 1 2.46 3.05 2.82
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Криля Советов - Амкар Перм 2 - 2 2.49 2.77 3.11
16:30 Терек Грозни - Арсенал Тула 3 - 1 1.68 3.19 5.66
19:00 Зенит Санкт Петербург - Анжи Махачкала 1 - 1 1.22 5.48 11.98
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
07:00 Луч-Енергия Владивосток - Спартак Налчик 0 - 0 2.41 2.73 3.05
08:00 СКА-Хабаровск - Динамо Москва 2 - 3 3.50 3.06 2.04
13:00 Сибир Новосибирск - ФК Тюмен 1 - 2 2.86 2.92 2.40
13:00 ФК Тамбов - Балтика Калининград 0 - 1 2.13 2.90 3.38
14:00 Спартак Москва 2 - Волгар Астрахан 0 - 0 1.64 3.45 4.84
15:00 Сокол Саратов - Кубан Краснодар 0 - 0 4.21 3.30 1.75
16:00 ФК Тосно - Зенит Санкт Петербург 2 4 - 1 1.45 3.79 6.38
16:00 ФК Химки - Енисей Красноярск 2 - 2 2.30 2.85 3.09
17:00 Мордовия Саранск - Шинник Ярославл 1 - 0 2.45 2.83 2.87
18:00 Факел Воронеж - Нефтехимик Нижнекамск 3 - 2 1.60 3.34 5.46
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Доманяно - Тре Пене 0 - 1 - - -
16:00 Мурата - Либертас 0 - 2 - - -
16:00 Сан Джовани - Кайлунго 1 - 1 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Пенароса 3 - 0 - - -
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Гленавон - Балимина Юнайтед 3 - 0 2.02 3.45 3.16
17:00 Коулрейн - Клифтънвил 2 - 0 2.11 3.33 3.07
17:00 Линфийлд - Крусейдърс 1 - 0 2.07 3.42 3.09
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Дънганън Суифтс 4 - 1 2.39 3.30 2.65
17:00 Балинамалард Юнайтед - Гленторан 3 - 0 2.79 3.30 2.28
17:00 Портадаун - Карик Рейнджърс 2 - 1 2.26 3.30 2.80
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 ДАК Дунайска Стреда - Слован Братислава 1 - 0 2.98 3.10 2.27
18:00 Злате Моравце - Земплин Михаловце 1 - 2 2.11 3.23 3.14
Словакия - 2. Лига - Изток Словакия - 2. Лига - Изток Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Одева Липани - Римавска Собота 3 - 0 2.26 3.34 2.57
17:00 Попрад - Ханиска 2 - 0 1.15 7.12 8.59
Словакия - 2. Лига - Запад Словакия - 2. Лига - Запад Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Свети Юр - Дукла Банска Бистрица 0 - 1 2.13 3.33 2.76
17:00 Спартак Търнава Б - Нове Место над Вахом 1 - 0 1.44 3.92 5.41
Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Рез. 1 X 2
17:00 Партизан Бардейов - ШТК 1914 Шаморин 1 - 1 1.98 3.34 3.12
17:00 Скалица - Спишка Нова Вес 2 - 0 1.24 5.52 7.16
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Кръшко - Рудар Веление 1 - 2 2.70 3.07 2.46
19:00 Радомлие - Домжале 1 - 1 12.75 6.32 1.16
21:15 Копер - Марибор 2 - 2 3.59 3.26 1.94
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Партизан Белград - Радник Сурдулица 2 - 1 1.05 8.95 19.17
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Генчлербирлиги - Анталияспор 1 - 1 2.11 3.27 3.41
16:00 Газиантепспор - Аланияспор 2 - 3 2.30 3.32 2.97
19:00 Трабзонспор - Бешикташ 3 - 4 2.97 3.31 2.33
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Шанлъурфаспор - Самсунспор 1 - 2 2.65 3.00 2.59
18:30 Ескишехирспор - Адана Демирспор 2 - 4 1.45 3.98 6.51
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Бала Таун - Кармартън Таун 1 - 1 1.53 3.90 5.29
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Нютаун - Кевн Друидс 1 - 1 2.30 3.29 2.82
17:00 Рил - Еърбъс ЮК 2 - 1 2.30 3.44 2.72
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Арсенал Киев - Черкаский Днепър 0 - 0 2.19 3.06 3.01
14:00 Горняк-Спорт Комсомолск - Буковина Чернивци 0 - 0 1.90 3.21 3.57
15:00 Авангард Краматорск - Колос Ковалевка 0 - 1 2.68 2.99 2.44
15:00 ФК Суми - Иличивец Мариупол 0 - 2 8.19 4.81 1.27
17:00 Десна Чернигов - ФК Тернопол 2 - 0 1.17 5.91 11.53
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Стал Каменское - Волин Луцк 2 - 0 1.33 4.72 7.55
17:00 Зирка Кропивницкий - Ворскла Полтава 1 - 0 2.44 3.10 2.72
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Видеотон Фехервар - Вашаш Будапеща 1 - 2 1.53 3.76 5.69
19:00 Дебрецен - Дюрмот 2 - 1 1.64 3.45 5.07
19:00 МТК Будапеща - Мезьокьовешд 2 - 0 2.02 3.14 3.56
19:00 Уйпещ - Пакш 1 - 1 1.97 3.20 3.65
19:00 Халадаш Сомбатхей - Хонвед Будапеща 0 - 1 3.11 3.12 2.21
21:30 Ференцварош - Диошдьор 1 - 1 1.24 5.41 9.78
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Б36 Торсхавн - Рунавик 2 - 2 1.88 3.40 3.47
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
16:00 ВПС Вааса - Сейняйоен ЯК 1 - 3 2.99 2.98 2.41
16:00 Илвес Тампере - ФК Лахти 1 - 1 1.91 3.15 4.10
16:00 ИФК Мариехамн - ЮЯК Ювяскюля 5 - 2 1.43 3.98 7.37
16:00 Кеми Кингс - ХИФК Хелзинки 0 - 0 3.13 3.05 2.28
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Витес - Хееренвеен 4 - 2 1.95 3.45 3.67
20:45 АДО Ден Хааг - Грьонинген 4 - 3 2.87 3.35 2.32
20:45 НЕК Ниймеген - Аякс 1 - 5 11.66 5.54 1.23
21:45 Го Ахед Игълс - Хераклес 1 - 4 3.29 3.44 2.08
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хайдук Сплит - Славен 1 - 1 1.56 3.56 5.85
20:00 Риека - Динамо Загреб 1 - 1 2.54 2.97 2.77
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бокели Котор - Ловчен Цетине 0 - 1 2.33 2.80 3.08
17:00 Гарбал Радановичи - Дечич Тузи 0 - 1 1.69 3.19 5.06
17:00 Искра Даниловград - Будучност Подгорица 1 - 0 5.38 3.34 1.61
17:00 Петровац - Зета Голубовци 3 - 1 2.93 2.88 2.39
17:00 Рудар Плевля - Младост Подгорица 0 - 1 2.43 2.86 2.86
17:00 Сутиеска Никшич - Йединство Биело Поле 4 - 0 1.14 6.08 18.00
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Бохемианс 1905 Прага - Височина Ихлава 1 - 0 1.61 3.51 5.53
18:00 Словачко - Прибрам 1 - 0 1.51 3.82 6.11
19:15 Теплице - Слован Либерец 3 - 1 1.86 3.22 4.10
21:15 Карвина - Славия Прага 1 - 2 5.30 3.54 1.61
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Пардубице - Усти над Лабем 2 - 1 2.11 3.19 3.08
11:15 Тринец - Варнсдорф 4 - 0 2.13 3.14 3.08
13:30 Чешке Будьовице - Сигма Оломоуц 2 - 5 2.90 3.21 2.20
17:30 Витковице - Зноймо 3 - 0 3.06 3.25 2.12
17:30 Графин Влашим - Опава 1 - 2 2.31 3.19 2.76
17:30 МАС Таборско - Баник Соколов 1 - 1 1.61 3.65 4.68
17:30 Простейов - Баник Острава 0 - 2 10.41 5.13 1.22
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
18:45 Тун - Лозана Спорт 2 - 4 1.56 3.96 5.07
21:00 Грасхопърс - Санкт Гален 3 - 1 2.19 3.34 3.00
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Сервет - Ксамакс 1 - 1 2.27 3.27 2.82
20:00 Шафхаузен - Киасо 5 - 0 1.73 3.59 4.10
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 АФК Ескилстюна - Йоребро 2 - 2 2.59 3.24 2.58
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Дегерфорш - Норбю 2 - 0 1.99 3.33 3.47
17:00 Бромапойкарна - Йоргрите 3 - 0 1.61 3.68 5.01
17:00 ГАИС Гьотеборг - Далкурд 0 - 1 3.22 3.25 2.13
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Инвърнес КТ - Сейнт Джонстън 0 - 3 2.57 3.13 2.74
17:00 Партик Тисъл - Мъдъруел 1 - 0 1.77 3.47 4.55
17:00 Селтик - Килмарнък 3 - 1 1.13 7.86 16.02
17:00 Хамилтън - Рос Каунти 1 - 1 2.61 3.20 2.65
17:00 Хартс - Дънди ФК 1 - 0 1.55 3.86 5.76
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Аяр Юнайтед - Куин ъф Саут 0 - 2 3.61 3.37 1.94
17:00 Грийнок Мортън - Хибърниън 1 - 1 5.13 3.48 1.64
17:00 Дънди Юнайтед - Фолкърк 1 - 1 2.10 3.27 3.27
17:00 Дънфърмлин - Рейт Роувърс 1 - 0 1.77 3.49 4.24
17:00 Сейнт Мирън - Дъмбартън 1 - 1 1.71 3.66 4.39
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Странрар 3 - 0 3.29 3.20 2.10
17:00 Еърдри - Брихин Сити 3 - 1 2.15 3.42 2.99
17:00 Куинс парк ФК - Питърхед 2 - 0 2.62 3.20 2.51
17:00 Ливингстън - Алоа Атлетик 2 - 1 1.60 3.79 5.00
17:00 Стенхаусмюър - Ийст Файф 3 - 1 2.85 3.22 2.32
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Берик Рейнджърс - Стърлинг Албиън 0 - 1 2.28 3.39 2.75
17:00 Единбург Сити - Каудънбийт 1 - 1 2.44 3.16 2.71
17:00 Елгин Сити - Монтроуз 1 - 1 1.85 3.59 3.59
17:00 Клайд - Анан Атлетик 2 - 1 2.29 3.41 2.73
17:00 Форфар Атлетик - Арброут 1 - 1 2.30 3.31 2.78
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:35 Уелингтън Финикс - Сидни 1 - 1 3.81 3.86 1.81
12:50 Уестърн Сидни Уондърърс - Мелбърн Виктори 0 - 0 2.06 3.64 3.19
15:00 Пърт Глори - Бризбейн Роар 3 - 1 2.32 3.73 2.69
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Алдосиви Мар дел Плата - Естудиантес Ла Плата 1 - 4 2.89 2.93 2.49
03:15 Колон Санта Фе - Годой Крус 1 - 0 1.72 3.31 4.84
03:15 Росарио Сентрал - Атлетико Тукуман 2 - 1 1.73 3.26 4.86
20:00 Арсенал Саранди - Нюелс Олд Бойс Росарио 0 - 1 3.69 3.09 2.02
22:00 Сан Лоренцо де Алмагро - Сармиенто Хунин 1 - 0 1.56 3.70 5.59
23:15 Атлетико Рафаела - Хуракан Буенос Айрес 1 - 1 2.00 3.11 3.75
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
17:00 Лос Андес - Атлетико Парана 3 - 1 2.10 2.90 3.62
21:30 Фландрия - Гилермо Браун отл. 2.90 2.92 2.40
21:35 Нуева Чикаго - Дъглас Хейг 0 - 1 1.62 3.34 5.54
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Малкия - Ийст Рифа 3 - 0 1.66 3.47 4.45
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Спорт Бойс Уорнес - Стронгест Ла Пас 0 - 1 2.54 3.31 2.44
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 Сонглам Нгеан Вин - Хошимин Сити 1 - 1 2.06 3.43 2.99
13:00 Хайфонг - Кан Тхо 3 - 1 1.23 5.18 9.41
13:00 Хоанган Гялай - Тханхоа 2 - 3 2.85 3.44 2.13
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:30 Индепендиенте дел Вале - Барселона Гуаякил 0 - 2 2.08 3.14 3.32
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
14:05 Минерва Пенджаб - Ченай Сити 0 - 2 2.00 2.98 3.67
16:35 ДСК Шиваянс Пуна - Шилонг Ладжонг 2 - 3 2.33 3.04 2.88
16:35 Мумбай - Чърчил Брадърс Гоа 0 - 0 2.36 3.00 2.90
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Гуейджоу Хенфен Чжичен - Тиендзин Теда 0 - 0 2.82 3.08 2.43
14:35 Гуанджоу Евъргранде - Гуанджоу РФ 2 - 2 1.34 4.68 7.45
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Шанхай Грийнланд 4 - 2 2.29 3.13 2.99
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Онсе Калдас - Хагуарес де Кордоба 0 - 0 1.71 3.35 4.54
04:00 Мильонариос Богота - Атлетико Насионал 0 - 1 2.50 3.03 2.63
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:20 Ал Насър Кувейт - Ал Шабаб Кувейт 2 - 1 1.44 4.23 5.34
17:20 Бурган - Ал Салмия Кувейт 1 - 5 10.97 6.88 1.14
19:45 Ал Джахра - Кадсия Кувейт 3 - 5 5.15 4.23 1.46
19:45 Казма Кувейт - Ал Фахахел 3 - 1 1.56 3.92 4.60
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Кедах - ПКНС ФК 1 - 1 1.24 5.53 8.00
16:00 Келантан - Паханг 1 - 2 3.10 3.46 2.01
16:00 Перак - Т-Тийм 2 - 2 1.65 3.75 4.25
16:00 Селангор - Саравак ФА 2 - 1 1.70 3.54 4.16
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Видад Казабланка - КАК Кенитра 1 - 0 1.37 3.76 8.82
19:00 РСБ Беркан - ФАР Рабат 0 - 2 2.15 2.66 3.73
21:15 Могреб Тетуан - Дифа Ел Хадида 0 - 2 2.45 2.68 3.08
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Тихуана - Америка Мексико 0 - 0 2.13 3.26 3.20
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:05 Минерос де Сакатекас - Потрос УАЕМ 3 - 1 1.95 3.05 3.69
04:00 Атланте Канкун - Симаронес де Сонора 0 - 0 2.16 3.10 3.08
04:00 Корекаминос УАТ - Алебрихес де Оахака 4 - 3 2.56 3.16 2.48
04:30 Венадос - Хуарес 0 - 2 2.47 3.12 2.57
04:30 Кафеталерос де Тапачула - Лобос БУАП Пуебла 1 - 0 2.29 3.14 2.81
06:05 Мурсиелагос - Дорадос де Синалоа 1 - 3 3.56 3.26 1.91
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Индепендиенте ФБК - Либертад Асунсион 0 - 2 3.81 3.34 1.83
02:10 Депортиво Капиата - Рубио Ню 1 - 2 1.91 3.26 3.63
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
21:00 Мелгар Арекипа - Аякучо отл. 1.39 4.01 7.18
23:30 Спортинг Кристал - Спорт Росарио 1 - 0 1.29 4.50 9.20
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:40 Ал Етифак Дамам - Ал Халеедж Сайхат 3 - 1 1.97 3.37 3.33
20:40 Ал Вехда Мека - Ал Шабаб Рияд 1 - 2 2.68 3.30 2.33
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
05:30 Лос Анджелис Галакси - Монреал Импакт 2 - 0 1.61 3.83 5.12
21:00 Ню Инглънд Революшън - Хюстън Динамо 2 - 0 1.77 3.67 4.13
21:00 Чикаго Файър - Кълъмбъс Крю 1 - 0 2.01 3.53 3.33
23:00 Ди Си Юнайтед - Ню Йорк Сити 2 - 1 2.16 3.34 3.16
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Гейланг Интернешънъл - Тампайнс Роувърс 0 - 4 3.17 3.39 2.00
14:30 Уориърс ФК - Йънг Лайънс 4 - 3 1.12 7.98 10.73
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Сисакет - Након Ратчасима 3 - 3 1.99 3.12 3.45
14:00 Ратчабури - Патая Юнайтед 1 - 0 1.60 3.51 4.87
15:00 Сукотай - Нейви 1 - 1 1.78 3.28 4.08
15:00 Суфанабури - Чонбури 0 - 1 2.47 3.18 2.53
16:00 Супер Пауър Самут Пракан - Муангтонг Юнайтед 1 - 4 14.46 7.90 1.10
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Дефенсор Спортинг - Ел Танкуе Сислей 3 - 0 1.76 3.43 4.11
22:00 Феникс Монтевидео - Бостън Ривър 1 - 2 2.29 3.15 2.87
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Палестино Сантяго - Универсидад Католика 0 - 0 5.53 4.03 1.50
18:00 Универсидад де Чили - Коло-Коло Сантяго 2 - 2 2.70 3.28 2.39
21:30 Уачипато Талкауано - Антофагаста 0 - 0 2.08 3.39 3.13
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
16:00 Мамелоди Съндаунс - Ламонтвил Голдън Ероус 0 - 1 1.59 3.38 5.28
16:00 Чипа Юнайтед - Полокване Сити 2 - 0 2.09 2.72 3.72
21:15 Фрий Стейт Старс - Орландо Пайрътс 1 - 4 3.99 3.02 1.90
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Куанджу - Улсан Хюндай 1 - 1 2.84 2.97 2.43
09:00 Сеул - Чеджу Юнайтед 0 - 0 2.34 3.09 2.87
09:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Сангжу Сангму 0 - 0 1.86 3.29 3.91
11:00 Кануън - Чонбук Хюндай Моторс 1 - 1 3.82 3.26 1.88
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Кавазаки Фронтейл - Вентфорет Кофу 1 - 1 1.50 3.80 6.31
09:00 Кашива Рейсол - Шимизу Ес-Пулс 0 - 2 1.82 3.43 4.05
09:00 Кашима Антлърс - Серезо Осака 0 - 1 1.57 3.69 5.53
09:00 Омия Ардижа - Висел Кобе 0 - 2 3.19 3.15 2.19
09:00 Саган Тошу - Албирекс Ниигата 3 - 0 2.03 3.15 3.58
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Джубило Ивата 2 - 1 1.64 3.67 4.87
13:00 Консадол Сапоро - Токио 2 - 1 4.39 3.46 1.75
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Ренофа Ямагучи - Токушима Вортис 1 - 1 2.94 2.97 2.41
08:00 Гифу - Мито Холихок 2 - 1 2.47 2.97 2.84
08:00 Мацумото Ямага - В-Варен Нагазаки 3 - 0 1.79 3.18 4.52
08:00 Нагоя Грампус - Каматамаре Сануки 2 - 1 1.55 3.64 5.78
09:00 Джеф Юнайтед Чиба - Теспакусатсу Гунма 1 - 1 1.58 3.51 5.65
11:00 Йокохама ФК - Киото Санга 2 - 0 2.42 2.92 2.97
12:00 Ависпа Фукуока - Мачида Зелвия 1 - 3 2.03 3.15 3.54
13:00 Фагиано Окаяма - Звейген Канадзава 0 - 1 2.11 3.04 3.44