Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Челси като домакин няма равенство от 16 мача

Рандерс само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Апоел Беер Шева само победи от 7 мача

Апоел Петах Тиква 13 вкарани гола в 4 мача - 3.25 на мач

Макаби Нетаня само победи от 4 мача

Студентеск Яш само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Ал Ахли Кайро няма загуба от 27 мача

Пенярол Монтевидео няма загуба от 13 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Конфедерациите 2017 в Русия?

ТВ програма
Diema Sport
Етър Велико Търново - Витоша Бистрица 17:30 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Брауншвайг - Унион Берлин 21:15 на живо
Diema Sport 2
Челси - Мидълзбро
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Понеделник, 8 Май, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
22:00 Челси - Мидълзбро 3 - 0 1.14 8.68 19.51
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
21:15 Айнтрахт Брауншвайг - Унион Берлин 3 - 1 2.19 3.23 3.21
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:45 Леганес - Бетис 4 - 0 1.69 3.68 5.13
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:30 Пиза - Читадела 1 - 4 3.41 3.05 2.16
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
20:00 Аячо - Газелек Аячо 1 - 0 2.65 3.00 2.65
21:45 Ланс - Страсбург 1 - 1 1.97 3.11 3.83
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
19:30 Вакер Инсбрук - ЛАСК Линц 2 - 3 3.55 3.58 1.85
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Етър Велико Търново - Витоша Бистрица 1 - 0 1.58 3.56 4.81
18:00 Ботев Враца - ЦСКА София II 3 - 2 1.72 3.59 3.75
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Линкълн Ред Импс - Лайънс Гибралтар 4 - 0 - - -
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Есберг - Одензе 1 - 1 3.39 3.36 2.09
20:00 Хорсенс - Рандерс 2 - 1 4.49 3.51 1.78
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Апоел Беер Шева - Макаби Петах Тиква 1 - 1 1.31 4.28 9.58
Израел - Група за Промоция Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Петах Тиква - Макаби Нетаня 1 - 1 3.34 3.36 1.96
19:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Бней Лод 1 - 5 1.69 3.43 4.46
19:00 Бейтар Тел Авив Рамла - Апоел Акре 5 - 0 4.14 3.46 1.74
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Голуей ФК - Дери Сити 0 - 0 3.15 3.19 2.15
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 ФХ Хафнарфьордур - КА Акурейри 2 - 2 1.43 4.27 5.89
22:15 Акранес - Валур Рейкявик 2 - 4 4.62 3.63 1.63
22:15 Викингур Рейкявик - Гриндавик 1 - 2 1.69 3.62 4.26
22:15 Фьолнир Рейкявик - Брейдаблик Коупавогюр 1 - 0 2.30 3.27 2.75
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 АЕЛ Лимасол - Анортозис 2 - 0 1.64 3.57 4.41
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:30 Ригас - Йелгава 0 - 1 2.29 3.00 2.92
19:00 Рига ФК - СК Бабите 2 - 1 1.12 6.69 13.89
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Унген - Милсами Орхей 0 - 2 - - -
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
20:00 Лилестрьом - Од БК 0 - 1 2.40 3.34 2.74
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
20:00 Берум - Волеренга Осло 2 1 - 2 2.08 3.73 2.77
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Краковия Краков - Арка Гдиня 2 - 0 1.80 3.43 4.24
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:00 Ещорил Прая - Шавеш 2 - 1 1.96 3.24 3.81
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Астра Гюргево - ФК ФКСБ 0 - 1 4.89 3.41 1.69
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Студентеск Яш - Пандури 3 - 0 1.56 3.51 5.91
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:30 Урал Свердловска област - Криля Советов 1 - 3 2.47 2.88 2.96
17:00 Анжи Махачкала - Локомотив Москва 0 - 0 2.31 3.02 3.07
Северна Ирландия - Плейофи Северна Ирландия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Клифтънвил - Гленавон 3 - 5 2.11 3.33 3.06
22:00 Балимина Юнайтед - Дънганън Суифтс 5 - 2 2.12 3.48 2.91
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Акхисар Беледиеспор - Газиантепспор 6 - 0 1.96 3.40 3.64
20:00 Кардемир Карабукспор - Османлиспор 1 - 0 3.09 3.32 2.21
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Алтънорду - Елязъгспор 0 - 0 1.90 3.30 3.70
18:30 Балъкесирспор - Манисаспор 1 - 2 1.87 3.38 3.70
19:00 Адана Демирспор - Йени Малатияспор 1 - 2 2.85 3.18 2.32
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Тернопол - ФК Полтава 0 - 1 5.43 3.73 1.49
16:00 Верес Ровно - Оболон-Бровар Киев 1 - 1 1.19 5.72 10.15
16:00 Скала Стрий - ФК Суми 0 - 4 8.04 3.93 1.57
17:00 Буковина Чернивци - Иличивец Мариупол 0 - 2 6.77 3.95 1.40
17:00 Колос Ковалевка - Арсенал Киев 1 - 1 1.61 3.60 4.69
17:00 Черкаский Днепър - Нефтяник-Укрнафта 1 - 0 3.15 3.16 2.08
18:00 Десна Чернигов - Горняк-Спорт Комсомолск 2 - 0 1.23 5.06 9.80
18:30 Хелиос Харков - МФК Николаев 2 - 0 1.65 3.34 4.90
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Гнистан Хелзинки - Хонка 0 - 2 11.16 5.57 1.19
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 КТП Котка - МП Микели 0 - 0 1.41 4.54 5.24
Холандия - Ередивизи - Плейофи Холандия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
21:00 Ваалвийк - Еммен 1 - 5 2.17 3.40 3.01
21:00 Хелмонд Спорт - Алмере Сити 4 - 2 2.63 3.50 2.36
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:45 Цюрих - Ле Монт 5 - 1 1.13 6.58 14.65
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Елфсборг - Малмьо 1 - 2 3.26 3.53 2.04
20:00 Норкьопинг - Сундсвал 0 - 0 1.32 5.00 8.17
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Атвидаберг - Хелзинборг 1 - 2 3.17 3.35 2.07
20:00 Йефле - Фалкенберг 2 - 4 1.86 3.53 3.66
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Ландскрона БоИС - Розенгард 1917 3 - 0 1.16 6.01 12.24
20:00 Утсиктенс - Квидинг 3 - 1 1.29 4.69 8.91
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Дефенса и Хустисия - Годой Крус 0 - 0 1.55 3.53 6.06
00:15 Сан Лоренцо де Алмагро - Росарио Сентрал 2 - 1 2.12 3.10 3.33
02:15 Колон Санта Фе - Атлетико Тукуман 2 - 2 1.99 3.12 3.62
02:15 Нюелс Олд Бойс Росарио - Индепендиенте 2 - 4 2.60 2.94 2.70
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Сан Хосе Оруро - Университарио Сукре 3 - 3 1.63 3.63 4.55
02:30 Блуминг Санта Крус - Гуабира Монтеро 3 - 2 1.69 3.77 4.02
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Минерос де Гуаяна - Атлетико Сокопо 1 - 0 1.47 3.70 6.11
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:45 Ал Итихад Александрия - Ел Шаркия 1 - 0 1.58 3.23 5.73
16:45 Ел Дахлея Кайро - ЕНППИ Кайро 1 - 0 2.73 2.76 2.59
19:15 Ал Ахли Кайро - Ал Наср Ел Тааден 4 - 0 1.17 5.39 13.21
21:30 Вади Дегла - Ал Масри Порт Саид 0 - 1 3.13 2.91 2.22
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Агила Сан Мигел - Мунисипал Лименьо 2 - 2 1.64 3.33 4.88
00:15 Алианса Сан Салвадор - Пасакина 3 - 0 1.42 4.05 5.92
Индия - Купа на Федерацията Индия - Купа на Федерацията Рез. 1 X 2
13:30 Бенгалуру - Шилонг Ладжонг 3 - 2 2.50 3.15 2.50
16:30 Мохун Баган Калкута - ДСК Шиваянс Пуна 4 - 0 1.48 3.73 5.74
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Мадура Юнайтед - Персеру Серуи 1 - 1 1.22 5.20 9.15
14:30 Борнео ФК - Семен Паданг 1 - 0 1.74 3.42 4.05
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Санта Фе Богота - Хуниор Баранкиля 1 - 0 1.59 3.38 5.34
01:30 Атлетико Букараманга - Депортес Толима 2 - 1 2.08 3.09 3.30
03:30 Индепендиенте Меделин - Ла Екуидад Богота 1 - 1 1.37 3.91 7.83
04:30 Тигрес - Алианса Петролера 1 - 1 2.30 2.94 3.01
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Депортиво Саприса - Лимон 4 - 1 1.41 4.13 6.27
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Сантос Лагуна - Депортиво Толука 2 - 2 2.02 3.33 3.39
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Генерал Диаз - Депортиво Капиата 1 - 1 2.25 3.19 2.83
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
23:30 Академия Кантолао - Спортинг Кристал 2 - 0 3.70 3.34 1.89
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Пенярол Монтевидео - Серо Монтевидео 1 - 2 1.95 3.29 3.46
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
18:25 Ал-Райян (Кат) - Ал Хилал Рияд (Сар) 3 - 4 2.01 3.38 3.29
18:25 Персеполис Техеран (Ирн) - Ал Вахда Абу Даби (Оае) 4 - 2 1.39 4.23 6.85
18:40 Ал Аин (Оае) - Буньодкор Ташкент (Узб) 3 - 0 1.23 5.40 9.97
18:40 Ал Ахли Джеда (Сар) - Зоб Ахан Исфахан (Ирн) 2 - 0 2.06 3.27 3.23