Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Юли '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 2930
31      
Топ факти за деня

Од БК 2 като домакин 18 получени гола в 6 мача - 3.00 на мач

ФК Брюне няма загуба от 12 мача

Хонка като гост само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Гнистан Хелзинки няма победа от 11 мача

Клуби-04 Хелзинки няма загуба от 10 мача

Лахти Академия няма победа от 10 мача

КяПа Хелзинки няма загуба от 10 мача

Асириска БК като гост само загуби от 6 мача

Утсиктенс като домакин само победи от 6 мача

Делфин Манта няма загуба от 21 мача

Супер Пауър Самут Пракан няма победа от 22 мача

Кашима Антлърс като гост само победи от 8 мача

Анкета

Има ли сили Ботев Пловдив да отстрани и Португалския Маритимо от Лига Европа?

bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 8 Юли, 2017

Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
18:30 Гранит Микашевичи - Городея 0 - 2 4.50 3.44 1.68
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Нарва Транс - Пайде Линнамеесконд 1 - 1 1.73 3.80 3.65
19:00 ФКИ Талин - Таммека Тарту 2 - 1 1.16 5.96 11.75
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Лейкнир Фаскрудсфирди - ИР Рейкявик 0 - 2 2.48 3.37 2.44
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Актобе - Окжетпес Кокшетау 3 - 0 2.10 3.10 3.18
17:00 Атирау - Тараз 1 - 3 1.87 3.23 3.68
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 Динамо-Авто Тираспол - Зимбру Кишинев 1 - 0 3.63 3.40 1.82
18:30 Петрокуб Хинчещ - Спикул Кишкарен 0 - 1 1.20 4.75 13.00
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
16:30 Розенборг - Сандефьорд 5 - 1 1.23 5.78 10.38
19:00 Олесунд - Молде 0 - 3 2.27 3.44 2.86
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Од БК 2 - Фрам Ларвик 2 - 3 2.29 4.14 2.29
17:00 Видар - Виндбярт 4 - 0 1.97 3.85 2.94
17:00 Нест-Сотра - Хьонефос 6 - 1 1.14 6.51 12.63
17:00 Нутоден - Бюасен 3 - 0 1.35 4.74 6.24
17:00 ФК Брюне - Нардо 1 - 0 1.44 4.26 5.50
17:00 Хьодд - Айерсун 2 - 0 1.95 3.73 3.04
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Сибир Новосибирск - Спартак Москва 2 1 - 2 1.87 3.14 4.03
14:00 Том Томск - Кубан Краснодар 1 - 4 3.27 2.94 2.18
15:00 Динамо Санкт Петербург - Енисей Красноярск 2 - 1 3.64 3.09 1.97
15:00 ФК Тюмен - Балтика Калининград 1 - 2 3.00 2.91 2.35
15:00 Шинник Ярославл - Зенит Санкт Петербург 2 2 - 1 1.78 3.15 4.44
16:00 Олимпиец Нижни Новгород - Авангард Курск 2 - 2 - - -
16:00 ФК Химки - Ротор Волгоград 3 - 0 1.90 3.07 3.98
17:00 ФК Оренбург - ФК Тамбов 2 - 1 1.86 3.14 4.06
18:00 Волгар Астрахан - Факел Воронеж 0 - 0 1.64 3.35 5.13
18:00 Криля Советов - Луч-Енергия Владивосток 2 - 0 1.30 4.24 10.53
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 Интер Турку - ЮЯК Ювяскюля 4 - 0 1.39 4.51 6.76
17:00 КуПС Куопио - Кеми Кингс 3 - 0 1.51 3.90 5.82
17:00 РоПС Рованиеми - ХИФК Хелзинки 2 - 2 2.44 3.04 2.87
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 АС Оулу - ТПС Турку 0 - 0 2.71 3.18 2.41
17:00 Екеняс ИФ - Хака 1 - 1 2.82 3.31 2.26
17:00 КПВ Кокола - Хонка 3 - 0 2.99 3.25 2.18
18:30 Гнистан Хелзинки - ОПС Оулу 0 - 0 2.54 3.44 2.40
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Кески-Уусимаа - МП Микели 4 - 1 2.35 3.49 2.48
17:00 Клуби-04 Хелзинки - Култсу 4 - 0 1.19 5.75 8.99
17:00 Лахти Академия - Легирус Интер 2 - 3 3.85 4.01 1.64
17:00 МиКи Микели - КТП Котка 0 - 6 5.35 4.34 1.43
17:00 ПЕПО Лапеенранта - Кифен 08 2 - 0 1.55 3.98 4.52
17:00 Судет - ЯПС Ярвенпяя 2 - 1 3.00 3.69 1.97
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
14:00 КяПа Хелзинки - Тампере Юнайтед 1 - 1 1.56 4.11 4.21
17:00 НуПС Нумела - МуСа Пори 0 - 5 7.01 5.36 1.28
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Нярпес Крафт - Вааса ИФК 2 - 4 2.59 3.66 2.21
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сириус - АФК Ескилстюна 1 - 0 1.43 4.33 6.58
17:00 Хамарби - Йоребро 3 - 1 1.66 3.75 4.74
19:00 Хакен - Малмьо 0 - 1 2.77 3.27 2.42
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
17:00 Васалунд - Асириска Сьодертале 0 - 0 2.18 3.45 2.82
17:00 Вестерос - Нюкьопинг 3 - 1 1.68 3.88 3.97
17:00 Карлстад Юнайтед - Енскеде 1 - 2 1.41 4.25 6.33
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Карлскруна - Асириска БК 3 - 1 1.65 3.82 4.26
17:00 Утсиктенс - Розенгард 1917 4 - 3 1.15 6.43 12.34
17:00 Шьовде АИК - Кристианстад 2 - 3 2.15 3.29 2.98
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
03:00 Институто Кордоба - Лос Андес 2 - 2 2.02 3.04 3.61
03:00 Крусеро дел Норте - Сантамарина 0 - 1 1.96 3.03 3.86
03:30 Сан Мартин Тукуман - Фландрия 2 - 0 2.15 3.07 3.22
19:05 Гилермо Браун - Ол Бойс Буенос Айрес 0 - 0 1.85 3.10 4.18
20:05 Браун Адроге - Феро Карил Оесте 5 - 1 2.15 2.97 3.34
21:05 Архентинос Хуниорс - Химнасия Хухуй 1 - 0 1.34 4.11 9.15
23:00 Атлетико Парана - Клуб Алмагро 4 - 3 2.73 2.81 2.64
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико GO - Витория Салвадор BA 1 - 2 2.17 3.11 3.21
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Санта Круз PE - Бразил де Пелотас RS 3 - 0 1.78 3.36 4.08
02:30 Гояс GO - Лувердензе MT 3 - 1 1.68 3.44 4.60
03:30 Парана Клуб PR - Америка MG 1 - 1 2.43 2.85 2.94
22:30 Интернасионал RS - Крисиума SC 1 - 1 1.36 4.03 8.15
22:30 Фигуерензе SC - Сеара CE 0 - 2 2.16 3.04 3.20
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Брагантино SP - Тупи MG 0 - 0 1.89 3.02 3.98
22:00 Томбензе MG - Макае RJ 2 - 1 1.61 3.36 5.09
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Гуаякил Сити - Делфин Манта 1 - 0 2.81 3.01 2.39
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Персела Ламонган - Борнео ФК 3 - 1 1.71 3.50 3.99
11:00 Персеру Серуи - Персегрес Гресик Юнайтед 1 - 0 1.67 3.53 4.23
14:30 Персия Джакарта - Персипура Джаяпура 1 - 1 2.62 3.18 2.35
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
02:00 Сърбиан Уайт Ийгълс - Брантфорд Галакси 2 - 0 - - -
03:15 Йорк Регион Шутърс - Уотърлу Регион 2 - 2 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Янбиан Фуде - Чунцин Лифан 0 - 4 2.55 3.22 2.58
14:35 Дзянсу Сънинг - Шанхай Грийнланд 2 - 2 2.02 3.37 3.32
14:35 Ляонин Хууин - Гуейджоу Хенфен Чжичен 0 - 1 2.65 3.27 2.45
14:35 Пекин Гуоан - Гуанджоу Евъргранде 2 - 0 3.41 3.48 1.95
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Хенан Джайне 2 - 3 1.51 3.73 6.06
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
03:45 Патриотас Бояка - Атлетико Уила 1 - 1 1.68 3.21 5.09
22:00 Депортиво Пасто - Кортулуа 1 - 1 1.47 3.81 6.21
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
20:30 Алианса Атлетико - Универсидад Сан Мартин 0 - 2 2.46 3.33 2.52
23:00 Депортиво Мунисипал - Спорт Уанкайо 2 - 1 1.95 3.27 3.54
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Едмънтън - Норт Каролина 2 - 1 2.15 3.24 2.96
Сингапур - Купа на Лигата Сингапур - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
14:30 Балестиер Халса - Гейланг Интернешънъл 0 - 2 3.25 3.47 1.90
14:30 Тампайнс Роувърс - Бруней ДПММ 1 - 5 1.43 4.43 5.24
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Банкок Глас - Нейви 3 - 0 1.42 4.35 5.58
14:00 Супер Пауър Самут Пракан - Након Ратчасима 0 - 5 11.66 6.14 1.15
15:00 Сукотай - Банкок Юнайтед 1 - 4 4.97 3.77 1.54
15:00 Суфанабури - Полис Теро 3 - 2 1.78 3.44 3.76
16:00 Ратчабури - Чонбури 5 - 1 1.99 3.26 3.37
Уругвай - Други Уругвай - Други Рез. 1 X 2
21:00 Рампла Хуниорс - Ливърпул Монтевидео 1 - 0 2.63 3.14 2.46
21:00 Феникс Монтевидео - Ел Танкуе Сислей 2 - 1 1.93 3.27 3.53
22:00 Пенярол Монтевидео - Дефенсор Спортинг 2 - 3 1.95 3.25 3.48
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
13:00 Инчхън Юнайтед - Тегу 0 - 0 2.47 2.96 2.79
13:00 Поханг Стийлърс - Чуннам Драгонс 1 - 1 2.06 3.24 3.21
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Улсан Хюндай 4 - 0 1.71 3.46 4.30
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
12:00 Шимизу Ес-Пулс - Гамба Осака 2 - 0 3.44 3.40 1.96
13:00 Висел Кобе - Вегалта Сендай 3 - 0 2.08 3.33 3.20
13:00 Джубило Ивата - Вентфорет Кофу 1 - 0 1.76 3.29 4.54
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Санфрече Хирошима 1 - 1 2.08 3.24 3.27
13:00 Омия Ардижа - Консадол Сапоро 2 - 2 2.32 3.07 2.99
13:00 Саган Тошу - Кавазаки Фронтейл 2 - 3 3.42 3.30 2.00
13:00 Серезо Осака - Кашива Рейсол 2 - 1 2.20 3.22 3.05
13:00 Токио - Кашима Антлърс 2 - 2 3.15 3.25 2.13
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Ависпа Фукуока - Звейген Канадзава 0 - 2 1.55 3.79 5.36
12:00 Джеф Юнайтед Чиба - Каматамаре Сануки 4 - 3 1.57 3.80 5.09
12:00 Мацумото Ямага - Йокохама ФК 3 - 1 2.00 3.15 3.55
12:00 Мачида Зелвия - Теспакусатсу Гунма 2 - 0 1.70 3.48 4.48
12:00 Мито Холихок - Роасо Кумамото 2 - 2 1.87 3.21 4.00
12:00 Нагоя Грампус - Токушима Вортис 0 - 2 2.75 3.29 2.34
13:00 Оита Тринита - Шонан Белмар 0 - 0 3.10 3.10 2.21
Голд Къп Северна и Централна Америка Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
04:00 Хондурас - Коста Рика 0 - 1 3.63 3.04 2.08
23:30 САЩ - Панама 1 - 1 1.72 3.42 4.84
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
20:00 Сфаксиен Сфакс (Тун) - МК Алжир (Алж) 4 - 0 - - -
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Базел (Швц) - Ксамакс (Швц) 2 - 0 1.39 4.33 6.02
12:00 Варзин (Пор) - Морейрензе (Пор) 0 - 3 3.50 3.35 1.85
12:00 Пасош Ферейра (Пор) - Лейшоес (Пор) 0 - 0 1.72 3.42 4.16
12:00 Пенафиел (Пор) - Спортинг Брага (Пор) 1 - 2 4.60 3.60 1.60
12:00 Фейрензе (Пор) - Оливейрензе (Пор) 1 - 1 1.61 3.59 4.56
13:00 Ещорил Прая (Пор) - Спортинг Лисабон Б (Пор) 2 - 1 - - -
14:00 Виборг (Дан) - Хобро (Дан) 1 - 2 2.88 3.75 1.99
14:00 Гейтсхед (Анг) - Мъдъруел (Шот) 3 - 2 3.43 3.73 1.79
14:00 Мидтиланд (Дан) - Хорсенс (Дан) 0 - 1 1.66 3.73 4.07
14:00 Орхус (Дан) - Силкеборг (Дан) 2 - 0 2.07 3.49 2.89
14:00 Рандерс (Дан) - Тистед (Дан) 3 - 1 1.41 4.47 5.55
14:00 Рединг (Анг) - Куинс Парк Рейнджърс (Анг) 5 - 2 - - -
14:00 Сьондерийске (Дан) - Есберг (Дан) 6 - 2 1.79 3.74 3.41
15:00 Дартфорд (Анг) - Милоул (Анг) 1 - 1 6.45 4.90 1.33
16:00 Дрогеда Юнайтед (Ирл) - Ипсуич (Анг) 0 - 5 12.40 8.09 1.10
16:00 Рубин Казан (Рус) - Арминия Билефелд (Гер) 0 - 4 1.62 3.60 4.50
16:00 Ханза Рощок (Гер) - Олборг (Дан) 1 - 1 2.61 3.49 2.24
16:00 Хофенхайм (Гер) - Стандарт Лиеж (Бел) 4 - 2 1.55 3.80 4.97
17:00 Арброут (Шот) - Дънди ФК (Шот) 1 - 2 5.92 4.03 1.45
17:00 Ваалвийк (Хол) - ПСВ Айндховен (Хол) 0 - 2 5.79 4.33 1.41
17:00 Вердер Бремен (Гер) - Аякс (Хол) отл. 2.58 3.46 2.32
17:00 Витес (Хол) - Остенде (Бел) 1 - 1 2.19 3.41 2.73
17:00 Гайзли (Анг) - Лийдс (Анг) 1 - 5 5.59 3.90 1.48
17:00 Грасхопърс (Швц) - Аустрия Лустенау (Авс) 1 - 4 1.68 3.75 4.13
17:00 Линфийлд (Сир) - Хартс (Шот) 1 - 4 5.03 3.85 1.54
17:00 Парндорф 1919 (Авс) - Аустрия Виена (Авс) 0 - 6 11.63 6.60 1.15
17:00 Странрар (Шот) - Твенте (Хол) 0 - 5 10.17 5.38 1.23
17:00 Уокинг (Анг) - Уотфорд (Анг) 1 - 1 7.47 5.72 1.25
17:00 Утрехт (Хол) - Габала (Азе) 0 - 1 - - -
17:00 Шамрок Роувърс (Ирл) - Селтик (Шот) 0 - 9 9.89 6.60 1.17
17:30 Страсбург (Фра) - Люцерн (Швц) 4 - 4 - - -
18:00 Алемания Аахен (Гер) - Майнц 05 (Гер) 1 - 2 6.69 4.84 1.31
18:00 Вилем II (Хол) - Кортрийк (Бел) 2 - 0 2.10 3.65 2.76
18:00 Сион (Швц) - Рен (Фра) 1 - 0 2.54 3.26 2.46
18:00 Тун (Швц) - Винтертур (Швц) 2 - 0 1.52 4.39 4.31
18:00 Фастав Злин (Чех) - Фулъм (Анг) 2 - 2 3.40 3.71 1.80
18:30 Бордо (Фра) - Шамоа Ниор (Фра) 2 - 1 1.54 3.74 5.17
18:30 Троа (Фра) - Орлеан (Фра) 0 - 0 - - -
19:00 Генк (Бел) - Лиерс (Бел) 2 - 0 1.49 4.26 4.67
19:00 Дижон (Фра) - Нанси (Фра) 1 - 2 2.29 3.36 2.61
19:00 Килмарнък (Шот) - Ливингстън (Шот) 1 - 0 1.61 3.97 4.06
19:00 ЛАСК Линц (Авс) - Ерцгебирге Ауе (Гер) 2 - 1 2.29 3.74 2.40
19:00 Метц (Фра) - Тубиз (Бел) 2 - 0 1.57 3.75 4.60
19:00 Мехелен (Бел) - Олимпиакос (Гър) 0 - 6 3.24 3.55 1.90
19:00 ФК Краснодар (Рус) - Славия Прага (Чех) 1 - 1 3.50 3.50 1.83
19:30 Брьондби (Дан) - ФК Ростов (Рус) 0 - 1 - - -
19:30 Каен (Фра) - Авранш (Фра) 2 - 0 - - -
20:00 АСВ Гел (Бел) - Сент Трюиден (Бел) 0 - 5 5.91 4.47 1.39
20:00 Зулте Варегем (Бел) - Рьозеларе (Бел) 7 - 1 1.36 4.55 6.39
20:00 Лозана Спорт (Швц) - Нант (Фра) 2 - 2 2.62 3.33 2.37
20:00 Сент Етиен (Фра) - Аячо (Фра) 2 - 0 1.50 3.71 5.42
20:00 Хееренвеен (Хол) - Нордселанд (Дан) 3 - 2 2.10 3.47 2.92
20:15 Бурж-Перона (Фра) - Лион (Фра) 1 - 3 8.72 4.95 1.26
21:00 Спортинг Брага (Пор) - Авеш (Пор) 3 - 0 1.81 3.40 3.72
22:00 Сиатъл Саундърс (Сащ) - Айнтрахт Франкфурт (Гер) 1 - 1 2.76 3.45 2.20