Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Октомври '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23242526272829
3031     
Топ факти за деня

Пеня Спорт само загуби от 7 мача

Сабадел 5 равенства от 7 мача

Бадахос 5 равенства от 7 мача

Рекреативо 5 равенства от 7 мача

Ренате само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Модена само загуби от 6 мача

Скиве няма победа от 11 мача

Тистед като гост 5 победи от 6 мача

Петролеро Якуиба като гост само равенства от 4 мача

Монагас Матурин като домакин само победи от 6 мача

Депортиво Лара като гост няма загуба от 7 мача

Сучитепекес като гост нито един вкаран гол в 5 мача

Алианса Сан Салвадор няма загуба от 11 мача

Бхаянгкара ФК като домакин няма равенство от 13 мача

Персиба Баликпапан като гост няма победа от 14 мача

Пенярол Монтевидео само победи от 5 мача

Анкета

Кой ще спечели Вечното дерби между Сини и Червени в Събота (21.10.2017)?

ТВ програма
Diema Sport
Джилингам - Портсмут
16:30 на живо
Diema Sport 2
Полша - Черна Гора
19:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 8 Октомври, 2017

Световно Първенство Световно Първенство Квал. гр. C Рез. 1 X 2
21:45 Германия - Азербайджан 5 - 1 1.03 18.11 51.72
21:45 Норвегия - Северна Ирландия 1 - 0 2.45 3.08 3.12
21:45 Чехия - Сан Марино 5 - 0 1.01 26.71 67.07
Световно Първенство Световно Първенство Квал. гр. E Рез. 1 X 2
19:00 Дания - Румъния 1 - 1 1.33 4.84 10.29
19:00 Казахстан - Армения 1 - 1 2.48 3.35 2.81
19:00 Полша - Черна Гора 4 - 2 1.30 5.47 9.93
Световно Първенство Световно Първенство Квал. гр. F Рез. 1 X 2
19:00 Литва - Англия 0 - 1 11.33 5.27 1.29
19:00 Словакия - Малта 3 - 0 1.04 13.90 44.68
19:00 Словения - Шотландия 2 - 2 2.82 3.15 2.62
Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона CAF Рез. 1 X 2
20:00 Египет - Република Конго 2 - 1 1.16 6.03 17.01
Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона CONCACAF Рез. 1 X 2
01:00 Коста Рика - Хондурас 1 - 1 1.70 3.31 5.27
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
00:00 Гренада - Гвиана 1 - 0 - - -
15:30 Тайланд - Кения 1 - 0 2.07 3.24 3.40
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Джилингам - Портсмут 0 - 1 3.96 3.41 1.89
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Албасете - Лорка 2 - 1 2.01 3.08 3.83
17:00 Райо Валекано - Валядолид 4 - 1 2.14 3.15 3.34
19:00 Барселона Б - Реал Овиедо 1 - 1 2.68 3.11 2.55
19:00 Кордоба - Алкоркон 3 - 0 2.13 2.99 3.55
21:00 Гранада - Луго 2 - 0 1.89 3.18 4.16
21:30 Сарагоса - Нумансия 3 - 0 2.00 3.16 3.71
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Мадрид Б - Фуенлабрада 0 - 2 2.42 2.99 2.79
13:00 Селта Виго Б - Толедо 1 - 0 1.94 3.22 3.59
13:00 Унион Адарве - СС Рейес 0 - 1 2.04 3.04 3.46
17:30 Навалкарнеро - Корухо 1 - 0 1.74 3.28 4.38
18:00 Депортиво Фабрил - Валядолид Б 1 - 0 1.58 3.51 5.33
18:00 Понтеведра - Реал Мадрид Кастиля 2 - 0 2.39 2.97 2.85
19:00 Талавера де ла Рейна - Понферадина 2 - 0 2.95 2.93 2.35
19:00 Химнастика Сеговиана - Расинг Ферол 1 - 1 2.98 2.94 2.33
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Спортинг Хихон Б - Витория-Гастейс 1 - 0 1.52 3.80 5.23
18:00 Пеня Спорт - Исара 0 - 1 2.39 2.89 2.89
18:00 Расинг Сантандер - Атлетик Билбао Б 1 - 0 1.71 3.26 4.52
18:00 Реал Унион - Каудал Депортиво 2 - 0 1.62 3.33 5.19
18:00 Туделано - Лейоа 1 - 0 2.03 2.98 3.52
18:30 Мирандес - Баракалдо 2 - 1 1.74 3.22 4.42
19:00 УД Логронес - Осасуна Б 2 - 1 1.58 3.47 5.21
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Бадалона - Пеня Депортива 4 - 1 1.63 3.33 4.94
13:00 Виляреал Б - Еркулес 2 - 1 2.20 3.00 3.09
13:00 Депортиво Арагон - Пералада-Жирона Б 1 - 1 2.36 2.96 2.86
13:00 Майорка - Корнеля 3 - 0 1.36 3.95 7.95
13:00 Сабадел - Атлетико Балеарес 1 - 0 2.66 2.91 2.54
13:00 Форментера - Ебро 0 - 0 2.36 2.85 2.98
18:30 Лейда Еспортиу - Лагостера 1 - 0 1.67 3.24 4.96
19:00 Валенсия Местая - Алкояно 3 - 3 2.34 3.05 2.83
19:00 Елче - Онтиниент 1 - 0 1.20 4.98 12.15
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Гранада Б - Лас Палмас Атлетико 1 - 0 1.59 3.56 5.02
13:00 Марбеля - Картахена 1 - 0 2.55 2.90 2.69
13:00 Мелия - Линенсе 1 - 0 2.04 2.94 3.59
18:30 УКАМ Мурсия - Лорка Депортива 1 - 0 1.47 3.77 6.02
19:00 Вияновенсе - Бетис Б 1 - 0 1.68 3.32 4.61
19:00 Ел Ехидо 2012 - Есиха 1 - 0 2.22 2.95 3.10
19:00 Мерида АД - Бадахос 3 - 0 1.84 3.24 3.78
19:00 Рекреативо - Естремадура 2 - 1 2.65 2.89 2.59
19:00 Сан Фернандо - Хумиля 3 - 0 2.26 2.90 3.08
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
13:30 Пескара - Читадела 1 - 2 2.09 3.60 3.07
16:00 Бари - Авелино 2 - 1 1.81 3.25 4.48
16:00 Венеция - Карпи 2 - 0 2.10 3.00 3.63
16:00 Виртус Ентела - Бреша 3 - 0 2.12 3.09 3.47
16:00 Емполи - Фоджа 3 - 1 1.76 3.48 4.41
16:00 Кремонезе - Тернана 3 - 3 1.72 3.41 4.77
16:00 Палермо - Парма 1 - 1 2.12 3.03 3.56
16:00 Перуджа - Про Верчели 1 - 5 1.57 3.58 5.98
21:30 Новара - Фрозиноне 2 - 1 3.07 3.02 2.35
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Алесандрия - Прато 1 - 0 1.47 3.64 6.48
15:30 Витербезе - Монца 1912 0 - 1 1.55 3.51 5.48
15:30 Лукезе - Пиза 1 - 1 2.66 2.94 2.54
17:30 Джиана Ерминио - Пистоезе 3 - 0 1.99 3.16 3.45
17:30 Олбия - Сиена 1 - 2 2.43 2.98 2.75
17:30 Понтедера - Пиаченца 3 - 0 2.83 2.98 2.37
17:30 Про Пиаченца - Кунео 1 - 1 2.00 3.12 3.42
21:30 Ливорно - Арецо 1 - 1 1.50 3.60 5.88
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Алма Ювентус Фано - Ренате 2 - 2 3.22 2.99 2.15
15:30 Басано Виртус - Терамо 1 - 1 1.52 3.56 5.79
15:30 Модена - Албинолефе 0 - 3 2.86 2.88 2.37
15:30 Порденоне - Равена 2 - 1 1.61 3.49 4.89
19:30 Падуа - Судтирол 3 - 1 1.60 3.44 5.08
19:30 Самбенедетезе - Сантарканджело 3 - 1 1.49 3.69 5.90
19:30 ФералпиСало - Местре 0 - 0 2.09 3.06 3.28
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Монополи 1966 - Сиракуза 1 - 1 2.09 3.11 3.22
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
15:30 Лиерс - Тубиз 1 - 1 1.84 3.47 3.74
15:30 Рьозеларе - Унион Сент Жилоаз 1 - 0 2.18 3.29 2.97
19:00 Оуд Хеверле Льовен - Вестерло 2 - 1 1.58 3.88 4.86
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Брабранд - Скиве 0 - 3 2.66 3.38 2.37
14:45 Фредериция - Тистед 1 - 3 1.75 3.61 4.12
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Кфар Саба - Макаби Назарет 1 - 3 1.75 3.40 4.00
19:00 Апоел Рамат Ган** - Апоел Хадера 0 - 0 1.85 3.30 3.60
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Алта - ХамКам 0 - 1 2.74 3.56 2.14
16:30 Аскер - Финснес 2 - 2 1.35 4.95 5.92
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Бюасен - Хьодд 1 - 1 5.20 4.48 1.43
16:00 Виндбярт - Нест-Сотра 1 - 1 3.97 4.42 1.57
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
18:00 Лейшоес - Жил Висенте 2 - 0 2.02 3.07 3.59
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Пасош Ферейра - Рио Аве 1 - 1 2.78 3.01 2.48
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Ландидно 1 - 0 2.00 3.20 3.46
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 Ваалвийк - Ден Бош 1 - 1 2.23 3.38 2.85
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:30 Тийм ТГ - Арамейск-Сирианска 3 - 1 1.47 4.22 5.43
17:00 Асириска Сьодертале - Умео ФК 1 - 0 2.01 3.85 2.87
17:00 Вестерос - ИФК Люлео 5 - 2 1.11 7.31 12.46
18:00 Браге - Енскеде 4 - 1 1.10 7.36 14.32
18:00 Васалунд - Акрополис 0 - 4 5.36 4.35 1.45
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Люнгшиле - Оскаршхамн АИК 3 - 1 2.29 3.35 2.71
16:00 Мялби - Розенгард 1917 2 - 1 1.15 6.66 12.32
17:00 Енгелхолм - Кристианстад 0 - 2 2.26 3.40 2.71
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:00 Уелингтън Финикс - Аделаида Юнайтед 1 - 1 2.68 3.35 2.49
10:00 Уестърн Сидни Уондърърс - Пърт Глори 2 - 1 1.92 3.56 3.67
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
22:00 Архентинос Хуниорс - Чакарита Хуниорс 1 - 0 1.76 3.17 4.81
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Ол Бойс Буенос Айрес - Сан Мартин Тукуман 1 - 1 2.49 2.79 2.92
21:30 Гилермо Браун - Фландрия 3 - 0 1.76 3.11 4.70
22:00 Атлетико Митре - Нуева Чикаго 0 - 1 2.29 2.83 3.20
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
01:00 Ривър Плейт - Дефенса и Хустисия 3 - 0 1.93 3.19 3.71
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Реал Потоси - Петролеро Якуиба 1 - 1 1.44 4.05 5.86
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Лувердензе MT - Фигуерензе SC 3 - 0 2.01 3.06 3.66
01:00 Санта Круз PE - Америка MG 0 - 1 2.90 3.00 2.36
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
01:30 Сентро Спортиво Алагоано AL** - Сао Бенто SP 0 - 1 1.94 3.13 3.62
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Арагуа Маракай - Атлетико Венецуела 1 - 2 1.98 3.14 3.45
02:00 Монагас Матурин - Трухилянос Валера 1 - 1 1.67 3.37 4.57
22:30 Депортиво Анзоатеги - Депортиво Лара 2 - 2 2.29 2.98 2.93
23:00 Естудиантес де Мерида - Атлетико Сокопо 1 - 0 1.70 3.31 4.43
23:00 Метрополитанос - Депортиво дел Сулия 1 - 2 1.78 3.27 4.04
23:00 Сулия - Португеза Акаригуа 1 - 1 1.83 3.30 3.78
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Мунисипал - Санарате 2 - 0 1.60 3.37 5.14
20:00 Сикинала - Кобан Империал 0 - 2 2.05 3.20 3.18
20:30 Антигуа ГФК - Сучитепекес 5 - 0 1.60 3.38 4.99
21:00 Малакатеко - Кселаху 1 - 2 1.87 3.18 3.73
23:30 Гуастатоя - Комуникасионес 2 - 0 1.90 3.24 3.54
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Ел Национал Кито - Макара Амбато 1 - 0 1.84 3.41 3.64
23:00 Барселона Гуаякил - Емелек Гуаякил отл. - - -
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Драгон Сан Мигел - Алианса Сан Салвадор отл. 3.93 3.24 1.79
00:00 Сонсонате - Агила Сан Мигел отл. 2.21 2.99 3.06
00:00 ФАС Санта Ана - Санта Текла отл. 2.48 3.17 2.49
00:00 Фирпо Усулутан - Аудас Апастепеке отл. - - -
00:00 Чалатенанго - Мунисипал Лименьо отл. 2.63 3.19 2.39
02:00 Санта Текла - Драгон Сан Мигел 2 - 2 1.58 3.40 5.50
04:00 Исидро Метапан - ФАС Санта Ана 1 - 1 1.80 3.24 3.89
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Борнео ФК - ПСМ Макасар 3 - 2 2.09 3.32 2.91
11:00 Бхаянгкара ФК - Персиба Баликпапан 3 - 2 1.12 6.77 12.59
14:30 Бали Юнайтед - Арема Маланг 6 - 1 1.69 3.49 4.07
Катар - Старс Къп Катар - Старс Къп Рез. 1 X 2
17:35 Ал-Хор - Ал-Харитият 2 - 4 2.50 3.75 2.20
19:45 Ал-Духаил Доха - Ал-Гарафа Доха 0 - 1 1.50 4.00 5.00
19:45 Катар СК Доха - Ал-Саилия Доха 3 - 3 2.40 3.75 2.30
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
03:30 Депортес Толима - Индепендиенте Меделин 2 - 1 2.30 3.08 2.91
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Мунисипал Гресия - Гуадалупе отл. 1.67 3.58 4.27
22:00 Лимон - Картахинес отл. 1.91 3.36 3.43
Мароко - Купа на Трона Мароко - Купа на Трона Рез. 1 X 2
20:00 ФУС Рабат - Раджа Казабланка отл. 2.40 2.86 2.84
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Корекаминос УАТ 2 - 1 2.38 3.07 2.72
01:30 Венадос - Хуарес 3 - 1 2.80 3.14 2.28
03:00 Кафеталерос де Тапачула - Потрос УАЕМ 5 - 0 2.17 2.99 3.16
04:00 Тампико Мадеро - Алебрихес де Оахака 2 - 3 2.19 3.00 3.10
04:15 Селая - Атлетико Сан Луис 3 - 1 1.81 3.22 4.01
05:00 Симаронес де Сонора - Дорадос де Синалоа 1 - 0 2.43 2.97 2.72
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Рубио Ню - Либертад Асунсион отл. - - -
02:10 Серо Портеньо - Генерал Диаз 2 - 1 1.85 3.29 3.79
22:00 Олимпия Асунсион - Сол де Америка отл. 1.81 3.45 3.75
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Ню Йорк Ред Булс - Ванкувър Уайткепс 3 - 0 1.58 3.78 5.35
03:00 Минесота Юнайтед - Спортинг Канзас Сити 1 - 1 3.88 3.52 1.84
04:00 Колорадо Рапидс - Далас 1 - 1 3.41 3.35 2.03
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Инди Елевън - Ню Йорк Космос 2 - 2 2.20 3.07 2.97
02:30 Маями - Сан Франциско Делтас 0 - 3 1.84 3.38 3.54
02:30 Пуерто Рико ФК - Норт Каролина 0 - 1 2.75 3.22 2.28
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Пенярол Монтевидео - Феникс Монтевидео 3 - 0 1.39 4.07 7.48
22:30 Данубио Монтевидео - Суд Америка Монтевидео 1 - 0 2.25 3.23 2.87
22:30 Ел Танкуе Сислей - Монтевидео Уондърърс 1 - 1 3.11 3.25 2.11
22:30 Пласа Колония - Дефенсор Спортинг 1 - 2 3.81 3.34 1.85
22:30 Серо Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас 3 - 2 1.88 3.25 3.79
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Платенсе - Олимпия Тегусигалпа 1 - 2 3.02 3.04 2.21
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
22:00 Антофагаста** - Курико Унидо (1 - 1) 0 - 0 1.95 3.24 3.56
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Кануън - Инчхън Юнайтед 2 - 0 2.04 3.17 3.37
09:00 Куанджу - Улсан Хюндай 1 - 1 3.57 3.19 1.96
09:00 Поханг Стийлърс - Сувон Самсунг Блюуингс 1 - 1 2.93 3.24 2.22
09:00 Сангжу Сангму - Сеул 0 - 1 3.46 3.42 1.92
09:00 Чеджу Юнайтед - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 1 2.96 3.28 2.18
09:00 Чуннам Драгонс - Тегу 1 - 4 2.43 3.22 2.64
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Каматамаре Сануки - Киото Санга 0 - 4 2.84 3.06 2.40
08:00 Оита Тринита - Гифу 3 - 3 2.12 3.20 3.21
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
08:00 Гамба Осака - Серезо Осака** (2 - 2) 1 - 2 2.23 3.40 2.83
09:00 Кавазаки Фронтейл** - Вегалта Сендай (2 - 3) 3 - 1 1.45 4.11 6.05
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
16:00 Бурсаспор (Тур) - Болуспор (Тур) 1 - 1 1.63 3.75 4.41
17:00 Арсенал Тула (Рус) - Торпедо Жодино (Блр) 0 - 0 1.88 3.39 3.47
19:00 Адана Демирспор (Тур) - Сивасспор (Тур) 0 - 3 3.17 3.27 2.03
20:00 Ал-Сад Доха (Кат) - Трабзонспор (Тур) 1 - 2 4.67 3.89 1.60