Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Дармщат 98 като гост само загуби от 13 мача

Пройсен Мюнстер като гост няма равенство от 15 мача

Осасуна като домакин няма победа от 15 мача

Сан Фернандо като гост няма равенство от 16 мача

Пари Сен Жермен като домакин няма загуба от 15 мача

Лариса като гост няма победа от 13 мача

Ламия като домакин само победи от 11 мача

Аполон Смирни няма загуба от 24 мача

АБ Гладсаксе като домакин 9 загуби от 11 мача

Ф91 Дюделанж като домакин само победи от 10 мача

Саксан Гагауз Ери като гост само 2 вкарани гола в 12 мача - 0.17 на мач

Тондела като гост няма победа от 14 мача

Жилина 66 вкарани гола в 23 мача - 2.87 на мач

Цървена Звезда Белград като гост 12 победи от 14 мача

Кардиф Метрополитън няма победа от 7 мача

Базел 22 победи от 26 мача

Гуабира Монтеро като домакин само победи от 4 мача

Португеза Акаригуа няма победа от 9 мача

Донгтам Лонган Танан като домакин 5 загуби от 6 мача

Гуаякил Сити няма победа от 8 мача

Депортиво Кали като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Тигрес само 4 вкарани гола в 11 мача - 0.36 на мач

Индепендиенте Меделин като домакин само победи от 5 мача

Веракрус като гост само загуби от 6 мача

Спортиво Триниденсе няма победа от 10 мача

Минесота Юнайтед 20 получени гола в 5 мача - 4.00 на мач

Чианграй Юнайтед 6 победи от 7 мача

Есперанс де Тунис само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Хувентуд де Лас Пиедрас няма победа от 9 мача

Кобресал Ел Салвадор като гост само загуби от 4 мача

Чуннам Драгонс само загуби от 4 мача

Токио Верди само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Ring.BG
Сампдория - Фиорентина
13:30 на живо
Diema Sport
Съндърланд - Манчестър Юнайтед 15:30 на живо
Ring.BG
Болоня - Рома
16:00 на живо
Nova Sport
Тулуза - Олимпик Марсилия 16:00 на живо
EuroSport 2
Херта Берлин - Аугсбург
16:30 на живо
F Plus
Селта Виго - Ейбар
17:15 на живо
Diema Sport 2
Левски София - Локомотив Пловдив 17:30 на живо
Diema Sport
Евертън - Лестър
18:00 на живо
Ring.BG
Милан - Палермо
18:00 на запис
Nova Sport
Сент Етиен - Нант
18:00 на живо
EuroSport 2
Инголщат - Дармщат 98
18:30 на живо
Diema Sport 2
Лудогорец Разград - Дунав Русе 20:00 на живо
TV Plus
Лас Палмас - Бетис
21:45 на живо
Ring.BG
Лацио - Наполи
21:45 на живо
Diema Sport
Пари Сен Жермен - Гингам
22:00 на живо
EuroSport 1
Орландо Сити - Ню Йорк Ред Булс 23:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 9 Април, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Съндърланд - Манчестър Юнайтед 0 - 3 7.69 4.53 1.44
18:00 Евертън - Лестър 4 - 2 1.74 3.81 4.77
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Херта Берлин - Аугсбург 2 - 0 1.85 3.37 4.56
18:30 Инголщат - Дармщат 98 3 - 2 1.49 4.08 7.15
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Ерцгебирге Ауе - Мюнхен 1860 3 - 0 2.34 3.01 3.18
14:30 Фортуна Дюселдорф - Унион Берлин 2 - 2 2.74 3.20 2.51
14:30 Щутгарт - Карлсруе 2 - 0 1.46 4.18 6.58
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Магдебург - Ян Регенсбург 1 - 2 2.05 3.23 3.45
15:00 Майнц 05 II - Ханза Рощок 2 - 4 2.18 3.10 3.25
15:00 Холщайн Кил - Пройсен Мюнстер 0 - 0 1.60 3.60 5.32
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Гранада - Валенсия 1 - 3 3.37 3.51 2.10
17:15 Селта Виго - Ейбар 0 - 2 2.36 3.34 3.01
19:30 Осасуна - Леганес 2 - 1 3.71 3.21 2.11
21:45 Лас Палмас - Бетис 4 - 1 1.98 3.55 3.72
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид - Кордоба 2 - 1 1.75 3.31 4.80
17:00 Елче - Севиля Атлетико 3 - 2 1.91 3.19 4.11
19:00 Нумансия - Жирона 0 - 2 2.91 2.96 2.51
19:00 Реал Овиедо - УКАМ Мурсия 2 - 0 1.85 3.11 4.58
19:00 Реус Депортиу - Хуеска 0 - 1 2.52 2.85 3.01
21:30 Алмерия - Сарагоса 2 - 2 2.30 3.05 3.16
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Бургос - Туделано 2 - 2 1.97 2.98 3.77
18:00 Паленсия - Корухо 1 - 2 2.07 3.10 3.32
18:00 Расинг Сантандер - Бойро 3 - 2 1.19 5.22 13.74
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:30 Менсахеро - УД Логронес 0 - 1 2.27 3.02 2.98
18:00 Албасете - Райо Махадаонда 0 - 1 1.48 3.76 6.05
18:00 Навалкарнеро - СС Рейес 1 - 1 2.17 2.95 3.22
18:00 Реал Унион - Баракалдо 2 - 2 1.80 3.20 4.16
18:00 Фуенлабрада - Толедо 0 - 1 1.81 3.20 4.11
19:00 Реал Сосиедад Б - Сестао Ривър Клуб 0 - 0 1.61 3.38 5.25
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Ебро - Алкояно 1 - 1 2.70 2.95 2.51
13:00 Еспаньол Б - Атлетико Балеарес 1 - 3 2.75 3.05 2.41
13:00 Прат - Майорка Б 0 - 2 2.27 2.98 3.03
18:00 Бадалона - Барселона Б 0 - 2 2.79 3.08 2.35
18:00 Елденсе - Сабадел 0 - 5 - - -
18:00 Леванте Б - Еркулес 3 - 1 3.02 2.93 2.30
18:30 Атлетико Сагунтино - Виляреал Б 1 - 1 3.66 3.00 1.99
19:00 Лейда Еспортиу - Гава 0 - 0 1.58 3.53 5.18
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Хумиля - Мелия 1 - 2 2.69 2.79 2.64
13:30 Линенсе - Лорка 2 - 0 3.27 3.05 2.11
19:00 Вияновенсе - Гранада Б 1 - 3 1.67 3.40 4.63
19:00 Естремадура - Сан Фернандо 1 - 1 1.60 3.35 5.44
19:00 Реал Мурсия - Атлетико Манча Реал 3 - 1 1.35 4.14 7.63
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Сампдория - Фиорентина 2 - 2 3.12 3.40 2.26
16:00 Болоня - Рома 0 - 3 7.17 4.56 1.43
16:00 Каляри - Торино 2 - 3 2.98 3.58 2.24
16:00 Кротоне - Интер 2 - 1 7.31 4.58 1.41
16:00 Милан - Палермо 4 - 0 1.26 5.73 10.73
16:00 Удинезе - Дженоа 3 - 0 1.83 3.60 4.23
21:45 Лацио - Наполи 0 - 3 2.79 3.46 2.44
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
18:30 Бреша - СПАЛ 1 - 3 3.44 3.18 2.11
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
17:30 Алма Ювентус Фано - Порденоне 2 - 3 3.08 3.02 2.21
17:30 Губио - Мантова 3 - 2 2.05 3.04 3.42
17:30 Модена - Сантарканджело 1 - 0 2.20 2.90 3.21
17:30 Парма - Анкона 0 - 2 1.17 5.67 12.53
17:30 Терамо - Реджиана 0 - 1 2.28 2.92 3.09
17:30 Форли - Мачератезе 1922 2 - 3 2.35 2.92 2.99
21:30 Лумецане - Судтирол 0 - 1 2.34 2.89 2.95
21:30 ФералпиСало - Басано Виртус 3 - 0 2.16 3.01 3.19
Италия - Лега Про - Група С Италия - Лега Про - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Акрагас - Паганезе 1 - 2 2.37 2.95 2.86
15:30 Вибонезе - Катания 1 - 1 2.80 2.92 2.43
15:30 Виртус Франкавила - Фиделис Андрия 0 - 2 1.88 3.23 3.76
15:30 Казертана - Фоджа 0 - 3 3.72 3.25 1.87
15:30 Лече - Таранто 3 - 0 1.31 4.29 8.58
15:30 Реджина - Катанзаро 1 - 0 2.06 3.05 3.35
15:30 Фонди - Месина 1 - 1 2.14 3.07 3.15
15:30 Юве Стабия - Матера 1 - 2 2.04 3.21 3.27
19:30 Козенца - Сиракуза 1 - 2 2.09 3.18 3.17
19:30 Монополи 1966 - Мелфи 1 - 1 2.11 3.09 3.20
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Тулуза - Олимпик Марсилия 0 - 0 2.90 3.27 2.44
18:00 Сент Етиен - Нант 1 - 1 2.09 3.10 3.85
22:00 Пари Сен Жермен - Гингам 4 - 0 1.15 7.80 16.98
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Ред Бул Залцбург - Щурм Грац 1 - 0 1.32 4.87 8.40
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Капаз Ганджа - Нефтчи Баку 2 - 0 3.12 2.98 2.19
19:30 Карабах Агдам - Габала 0 - 0 1.80 3.13 4.21
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Кукеси - Влазня 0 - 0 - - -
17:00 Лачи - Кораби Пешкопия 2 - 0 - - -
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Луситанос - УЕ Санта Колома 3 - 3 - - -
Андора - Група за Изпадане Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - УЕ Енгордани 2 - 0 - - -
19:00 Ордино - Женлаи 3 - 0 - - -
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Динамо Минск - Нафтан 1 - 0 1.33 4.53 7.38
16:30 Шахтьор Солигорск - Гомел 0 - 0 1.44 3.93 6.37
17:00 БАТЕ Борисов - ФК Минск 1 - 0 1.27 4.53 10.48
18:00 Крумкачи Минск - Динамо Брест 1 - 1 4.43 3.28 1.74
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Андерлехт - КАА Гент 0 - 0 1.72 3.62 4.56
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Мехелен - Лиерс 1 - 0 1.79 3.49 4.10
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 ФК Сараево - Жрински Мостар 0 - 0 1.98 2.97 3.64
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Металеге-БСИ Яйце - Челик Зеница 0 - 0 2.05 2.98 3.42
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Левски Карлово - Царско Село София 1 - 3 - - -
17:00 Септември София - ЦСКА София II 2 - 1 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Левски София - Локомотив Пловдив 5 - 0 1.46 3.80 6.25
20:00 Лудогорец Разград - Дунав Русе 0 - 1 1.18 5.87 11.79
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Гибралтар Юнайтед - Сейнт Джоузеф 0 - 0 - - -
20:00 Глейсис Юнайтед - Монс Калпе 1 - 0 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Самтредия - Торпедо Кутаиси 0 - 2 - - -
15:00 Динамо Батуми - Динамо Тбилиси 0 - 1 2.40 2.95 2.75
19:00 Чихура Сачхере - Сабуртало Тбилиси 2 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 АЕК Атина - Керкира Корфу 5 - 0 1.11 7.56 21.25
19:00 Астерас Триполис - Ксанти 0 - 0 2.22 3.07 3.27
19:00 Атромитос - Лариса 0 - 0 2.05 3.15 3.71
19:00 Левадиакос - Олимпиакос 1 - 1 6.48 4.19 1.45
19:00 Панайтоликос - Верия 1 - 0 1.83 3.34 4.26
19:00 Паниониос Атина - Платаниас 1 - 1 1.66 3.34 5.63
19:00 ПАОК - Панатинайкос 3 - 0 1.73 3.31 5.00
19:00 Пас Янина - Ираклис Солун 1 - 2 3.25 2.98 2.28
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ламия - Панайгиалиос Егио 1 - 0 - - -
15:00 Ханя - Пантракикос 3 - 0 - - -
16:00 Аполон Смирни - Кисамикос 1 - 0 1.17 6.00 11.25
16:00 Арис Солун - Калитеа 3 - 0 1.17 5.80 11.43
16:00 Ахарнайкос Мениди - Пансерайкос 2 - 1 1.53 3.50 5.75
16:00 Калони - Егиниакос 1 - 3 1.93 2.95 3.95
16:00 Панелевсиниакос - Анагениси Кардица 1 - 0 1.59 3.40 5.25
16:00 Трикала - Спарти 1 - 0 1.33 4.05 9.00
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 АБ Гладсаксе - Нествед 0 - 1 2.76 3.31 2.36
14:45 Вейле - Кьоге 0 - 1 2.35 3.15 2.89
14:45 Вендсисел - Фредериция 0 - 1 1.65 3.56 4.96
14:45 Нюкьобинг - Хобро 1 - 3 3.95 3.42 1.84
14:45 Скиве - Фремад Амагер 4 - 1 2.50 3.16 2.69
14:45 Хелзингор - Роскилде 1 - 0 2.37 3.22 2.80
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Мидтиланд - Сьондерийске 3 - 1 1.79 3.60 4.40
17:00 Лингби - Брьондби 1 - 2 4.04 3.53 1.86
19:00 ФК Копенхаген - Нордселанд 1 - 1 1.41 4.52 7.48
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:10 Макаби Петах Тиква - Апоел Беер Шева 1 - 2 5.58 3.66 1.55
21:00 Макаби Тел Авив - Макаби Хайфа 3 - 0 1.55 3.71 5.48
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 МС Ашдод - Ирони Кирят Шмона 1 - 1 2.21 3.05 3.16
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
19:00 КР Рейкявик - Тор Акурейри 4 - 1 1.15 5.75 13.00
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Никозия - Омония Никозия 1 - 0 1.34 4.47 6.93
18:00 АЕЛ Лимасол - АЕК Ларнака 2 - 1 2.82 3.08 2.33
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ермис Арадипоу - Арис Лимасол 2 - 1 4.26 3.97 1.61
Латвия - Купа на Латвия Латвия - Купа на Латвия Рез. 1 X 2
14:00 Рига ФК - БФЦ Даугавпилс 3 - 0 1.10 6.66 18.10
17:00 Метта ЛУ Рига - Ригас 0 - 1 5.50 3.86 1.49
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Утенис Утена - Судува Мариямполе 2 - 4 3.87 3.36 1.79
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - Жюнес Еш 2 - 1 4.27 3.54 1.67
17:00 Каерйенг - Юнион Титус Петанж 0 - 3 2.66 3.25 2.31
17:00 Мондорф-ле-Бен - Жюнес Канах 3 - 0 2.09 3.22 3.04
17:00 Прогрес Нидеркорн - УНА Щрасен 5 - 1 2.05 3.80 2.75
17:00 Рюмеланж - Юнион Люксембург 1 - 1 2.26 3.23 2.75
17:00 Ф91 Дюделанж - Диферданж 0 - 1 2.26 3.23 2.74
17:00 Фола Еш - РМ Хам Бенфика 3 - 2 1.17 5.71 11.62
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брегалница Щип - Македония Гьорче Петров 1 - 0 2.10 3.38 3.05
17:00 Вардар Скопие - Пелистер Битоля 3 - 1 1.26 4.47 12.00
17:00 Победа Прилеп - Работнички Скопие 0 - 0 3.01 3.19 2.16
17:00 Шкендия 79 Тетово - Ренова Джепчище 1 - 1 1.24 4.95 10.38
17:00 Шкупи Скопие - Силекс Кратово 3 - 1 2.43 2.85 2.95
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сейнт Андрюс ФК - Пембрук Атлета 6 - 0 1.59 3.85 4.48
17:00 Хамрун Спартанс - Слима Уондърърс 0 - 2 3.28 3.49 1.90
19:00 Таршин Рейнбоус - Моста ФК 1 - 3 1.67 3.77 4.04
19:00 Флориана - Хибърниънс 2 - 3 3.10 3.35 2.05
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Академия Кишинев - Заря Белци 0 - 4 - - -
16:00 Динамо-Авто Тираспол - Саксан Гагауз Ери 2 - 0 - - -
16:00 Петрокуб Хинчещ - Милсами Орхей 3 - 1 - - -
17:00 Зимбру Кишинев - Шериф Тираспол 0 - 1 17.31 4.65 1.20
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Волеренга Осло - Сандефьорд 1 - 2 1.51 4.05 6.00
19:00 Лилестрьом - Хаугесунд 0 - 2 2.02 3.46 3.36
19:00 Сарпсборг 08 - Викинг Ставангер 3 - 0 1.95 3.47 3.57
19:00 Стабек - Од БК 2 - 0 3.51 3.39 1.99
19:00 Тромсьо - Согндал 3 - 0 2.02 3.27 3.59
21:00 Стрьомгодсет - Олесунд 1 - 1 1.54 4.11 5.43
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
16:00 Конгсвингер - Старт Кристиансанд 0 - 2 2.63 3.29 2.45
18:00 Арендал - Уленсакер Киса 1 - 2 2.17 3.38 2.97
18:00 Елверум - Тромсдален 1 - 1 2.24 3.33 2.90
18:00 Йерв Гримстад - Ранхайм 1 - 2 1.71 3.50 4.53
18:00 Левангер - Санднес 0 - 1 2.91 3.32 2.23
18:00 Осане - Бодо Глимт 1 - 1 3.36 3.39 2.00
18:00 Стрьомен - Флурьо 1 - 1 1.71 3.61 4.34
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Пяст Гливице - Лехия Гданск 1 - 1 3.46 3.34 2.05
19:00 Лех Познан - Легия Варшава 1 - 2 2.46 3.14 2.84
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Погон Шедълце - Вигри Сувалки 1 - 2 2.64 2.97 2.63
18:00 ГКС Тихи - Хробри Глогов 0 - 2 2.64 3.05 2.57
18:00 Миедж Легница - Стомил Олщин 2 - 2 1.82 3.31 4.09
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ещорил Прая - Насионал Мадейра 0 - 1 2.33 3.06 3.14
18:00 Рио Аве - Витория Сетубал 0 - 0 1.74 3.30 5.00
20:00 Витория Гимараеш - Тондела 2 - 1 1.39 4.35 7.79
22:15 Морейрензе - Бенфика 0 - 1 7.99 4.48 1.37
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Портимонензе - Жил Висенте 1 - 2 1.57 3.50 5.63
17:00 Порто Б - Кова Да Пиедаде 4 - 0 1.57 3.52 5.57
18:00 Лейшоес - Фреамунде 1 - 0 1.79 3.12 4.52
18:00 Олянензе - Академико Визеу 1 - 2 2.90 3.13 2.30
18:00 Пенафиел - Спортинг Брага Б 1 - 0 2.11 3.11 3.30
18:00 Униао Мадейра - Варзин 0 - 1 2.01 3.02 3.72
18:00 Фафе - Фамаликао 1 - 1 2.87 3.07 2.35
19:00 Санта Клара - Спортинг Лисабон Б 1 - 1 2.04 3.15 3.46
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Клуж - Виторул Констанца 0 - 0 2.15 3.10 3.31
20:30 Университатя Крайова - ФК ФКСБ 0 - 1 3.09 3.03 2.27
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Уфа - Спартак Москва 1 - 3 4.66 3.23 1.79
16:30 ФК Краснодар - ЦСКА Москва 1 - 1 2.47 2.98 2.91
19:00 Локомотив Москва - ФК Ростов 0 - 0 2.02 2.96 3.98
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Виртус - Ла Фиорита 1 - 5 - - -
16:00 Фаетано - Ювенес Догана 1 - 3 - - -
16:00 Фиорентино - Тре Фиори 2 - 2 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:20 Спартак Търнава - Жилина 1 - 2 3.50 3.34 1.93
18:30 Тренчин - Железарна Подбрезова 2 - 0 1.58 3.76 4.99
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Алуминий Кидричево - Горица 1 - 2 3.33 3.22 2.02
17:55 Целие - Олимпия Любляна 1 - 1 2.60 3.04 2.56
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Бачка Бачка Паланка - ФК Нови Пазар 1 - 0 1.50 3.67 6.92
18:00 Борац Чачак - Напредак Крушевац 0 - 1 2.58 2.89 2.66
18:00 Войводина - Раднички Ниш 1 - 1 2.01 3.14 3.42
18:00 Рад Белград - Цървена Звезда Белград 0 - 4 7.42 4.56 1.32
18:00 Спартак Суботица - Металац 0 - 0 1.41 3.87 7.08
18:00 Чукарички - Младост Лучани 1 - 1 1.28 4.77 9.00
18:00 Явор Иваница - Вождовац Белград 0 - 1 2.13 2.98 3.32
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кайзериспор - Османлиспор 1 - 4 2.45 3.23 2.80
19:00 Аданаспор - Ризеспор 1 - 3 2.61 3.32 2.57
19:00 Фенербахче - Акхисар Беледиеспор 3 - 1 1.36 4.48 8.78
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гиресунспор - Бандърмаспор 1 - 0 1.33 4.40 8.08
13:00 Юмраниеспор - Йени Малатияспор 1 - 0 2.55 3.11 2.62
15:00 Манисаспор - Мерсин Идман Юрду 2 - 0 2.52 3.09 2.58
18:30 Балъкесирспор - Денизлиспор 1 - 2 2.08 3.24 3.26
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Бангор Сити 2 - 3 2.73 3.36 2.30
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:15 Ландидно - Абъристуит Таун 0 - 2 2.00 3.39 3.33
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Полтава - Нефтяник-Укрнафта 1 - 1 2.53 3.36 2.40
15:00 Скала Стрий - Верес Ровно 0 - 3 7.00 5.44 1.28
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Александрия - Заря Луганск 0 - 0 3.18 3.16 2.13
17:00 Шахтьор Донецк - Черноморец Одеса 1 - 2 1.11 7.77 14.19
19:30 Динамо Киев - Олимпик Донецк 4 - 0 1.18 5.95 11.63
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Карпати Лвов - Днипро Днепропетровск 2 - 2 2.11 3.12 3.29
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Гота - Скала ИФ 1 - 0 1.19 6.69 8.81
17:00 Фуглафьордур - ХБ Торсхавн 0 - 0 5.94 4.25 1.43
18:00 07 Вестур - Клаксвик 0 - 2 6.48 5.03 1.32
18:00 ЕБ Стреймур - ТБ Творойри 1 - 0 3.50 3.37 1.91
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 АЗ Алкмаар - Рода 1 - 1 1.36 4.76 7.49
15:30 Утрехт - Твенте 3 - 0 1.79 3.69 4.08
15:30 Цволе - Фейенорд 2 - 2 5.74 4.23 1.50
17:45 ПСВ Айндховен - Вилем II 5 - 0 1.15 7.07 15.06
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Истра 1961 - Интер Запрешич 1 - 0 2.07 3.12 3.46
20:00 Осиек - РНК Сплит 4 - 0 1.27 4.32 13.14
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Баумит Яблонец - Фастав Злин 2 - 0 1.94 3.20 3.82
18:30 Спарта Прага - Збройовка Бърно 3 - 2 1.38 4.22 7.74
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Фридек-Мистек 5 - 0 1.66 3.47 4.59
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Вадуц - Люцерн 0 - 2 3.73 3.61 1.85
14:45 Лугано - Сион 4 - 2 2.92 3.38 2.23
17:00 Базел - Йънг Бойс 1 - 1 1.66 3.86 4.46
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Аарау - Винтертур 2 - 3 1.84 3.52 3.66
16:00 Вил - Волен 1 - 4 1.96 3.41 3.34
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йостерсунд - Норкьопинг 1 - 0 2.47 3.23 2.66
16:00 Хамарби - Калмар 1 - 1 1.99 3.43 3.51
18:30 Йонкьопинг Содра - Халмстад 2 - 2 1.83 3.39 4.21
18:30 Сириус - ИФК Гьотеборг 0 - 2 2.97 3.21 2.32
18:30 Хакен - Юргорден 0 - 0 1.90 3.49 3.76
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Варберг БоИС - Хелзинборг 3 - 3 2.48 3.18 2.67
18:00 Трелеборг - Фалкенберг 2 - 2 1.65 3.60 4.87
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Абърдийн - Рейнджърс 0 - 3 1.91 3.45 3.84
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:00 Сентръл Коуст Маринърс - Нюкасъл Юнайтед Джетс 2 - 0 2.52 3.55 2.51
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Расинг Клуб - Тигре Виктория отл. 1.62 3.68 4.98
01:30 Талерес Кордоба - Ланус 3 - 1 2.26 2.96 3.21
20:00 Банфийлд - Белграно Кордоба 2 - 0 1.98 3.08 3.83
22:15 Патронато Парана - Индепендиенте 0 - 5 3.30 2.97 2.21
23:00 Сан Мартин Сан Хуан - Унион Санта Фе 0 - 0 2.71 2.95 2.61
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:05 Чакарита Хуниорс - Сан Мартин Тукуман 1 - 0 1.74 3.24 4.53
01:00 Институто Кордоба - Крусеро дел Норте 2 - 1 1.94 3.22 3.69
22:00 Бока Унидос - Клуб Алмагро 1 - 2 2.22 2.98 3.22
22:00 Химнасия Хухуй - Вия Далмине 2 - 1 2.04 3.03 3.60
22:15 Индепендиенте Ривадавия - Феро Карил Оесте 0 - 0 2.21 2.93 3.28
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Мухарак - Бахрейн Клуб 1 - 2 1.35 4.65 6.12
18:30 Ал Хид - Ал Наджма 2 - 0 1.66 3.57 4.25
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Блуминг Санта Крус - Реал Потоси 3 - 1 1.32 4.74 7.37
22:00 Гуабира Монтеро - Петролеро Якуиба 5 - 1 1.55 3.78 5.13
23:00 Боливар Ла Пас - Университарио Сукре 5 - 0 1.27 5.00 8.25
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Ла Гуайра - Замора Баринас 0 - 0 2.39 3.19 2.66
02:00 Депортиво Анзоатеги - Естудиантес де Мерида 2 - 0 1.65 3.48 4.70
18:00 Атлетико Венецуела - Монагас Матурин 1 - 1 2.30 3.19 2.76
22:00 Атлетико Сокопо - Метрополитанос 3 - 2 2.10 3.22 3.10
22:30 Португеза Акаригуа - Каракас 1 - 1 2.97 3.11 2.23
23:00 Трухилянос Валера - Депортиво дел Сулия 4 - 1 1.67 3.42 4.65
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
12:00 СХБ Дананг - Биндуонг 1 - 1 1.72 3.64 3.91
13:00 Санна Кхан Хоа - ТТ Ханой 1 - 1 2.84 3.51 2.12
13:30 Донгтам Лонган Танан - Тхан Куанг Нин 1 - 2 6.68 4.76 1.33
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Карча - Маркуензе 1 - 0 - - -
00:30 Антигуа ГФК - Комуникасионес 0 - 0 2.12 3.16 3.08
20:00 Миктлан - Гуастатоя 2 - 1 - - -
21:00 Малакатеко - Кобан Империал 0 - 0 1.74 3.25 4.41
21:00 Сучитепекес - Кселаху 1 - 0 - - -
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ел Дахлея Кайро - Ал Наср Ел Тааден 0 - 1 2.09 2.98 3.34
18:30 Вади Дегла - Ел Шаркия 2 - 0 1.53 3.49 5.85
21:00 Ал Мокавлон Ал Араб - Миср Ел Макаса 0 - 2 3.54 3.04 2.01
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Гуаякил Сити - Макара Амбато 3 - 0 2.01 3.06 3.64
20:00 Делфин Манта - Ел Национал Кито 3 - 0 1.71 3.32 4.51
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Пасакина - Драгон Сан Мигел 1 - 0 1.74 3.45 4.10
02:00 Санта Текла - Агила Сан Мигел 0 - 0 1.99 3.11 3.46
04:00 Фирпо Усулутан - Мунисипал Лименьо 0 - 0 2.10 3.07 3.20
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
14:05 Бенгалуру - Айзол 1 - 0 2.13 2.99 3.34
16:35 Мохун Баган Калкута - Ийст Бенгал Калкута 2 - 1 2.62 3.09 2.55
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Чанчун Ятай - Ляонин Хууин 1 - 1 1.88 3.32 3.91
14:35 Тиендзин Цюендзиен - Янбиан Фуде 1 - 0 1.47 3.91 6.30
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Енвигадо - Алианса Петролера 0 - 0 2.30 2.97 3.03
02:00 Депортиво Кали - Рионегро 3 - 0 1.48 3.72 6.40
02:00 Тигрес - Хуниор Баранкиля 1 - 0 3.64 3.11 1.98
04:00 Индепендиенте Меделин - Атлетико Букараманга 0 - 1 1.34 4.31 8.14
23:15 Атлетико Уила - Америка де Кали 2 - 0 2.65 2.97 2.58
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:30 ЛД Алахуеленсе - Кармелита 1 - 0 1.73 3.45 4.20
05:00 Ередиано - Картахинес 1 - 2 1.48 3.83 5.86
22:30 Мунисипал Либерия - Сан Карлос 1 - 0 1.92 3.30 3.53
22:30 Сантос де Гуапилес - Универсидад де Коста Рика 3 - 0 1.85 3.40 3.68
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Джохор Дарул Такзим - Мелака Юнайтед 7 - 0 1.17 6.14 10.27
16:00 Фелда Юнайтед - Пенанг 0 - 1 1.52 3.80 5.32
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик Сафи - ХУСА Агадир 1 - 0 1.87 2.95 4.16
19:00 Шабаб Атлас Хенифра - ШР Ал Хосейма 3 - 0 1.89 2.79 4.46
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Атлас Гуадалахара 1 - 4 2.11 3.16 3.35
01:00 Крус Асул - Монаркас Морелия 1 - 1 1.66 3.59 4.79
03:00 Монтерей - Хагуарес де Чиапас 4 - 1 1.31 4.83 8.23
03:06 Леон - Веракрус 4 - 0 1.52 3.88 5.67
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Тигрес УАНЛ Монтерей 1 - 1 3.51 3.15 2.05
05:06 Чивас Гуадалахара - Пуебла 3 - 2 1.55 3.65 5.91
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Депортиво Толука 0 - 1 2.33 3.26 2.83
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Лорос де ла У. де К. 4 - 3 1.40 3.96 6.78
03:00 Селая - Корас де Тепик 3 - 3 2.29 3.19 2.78
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Тампико Мадеро 0 - 2 1.68 3.38 4.55
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Спортиво Триниденсе - Серо Портеньо 0 - 2 7.32 4.31 1.36
02:10 Гуарани Асунсион - Насионал Асунсион 1 - 3 1.76 3.49 3.91
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
21:30 Алианса Атлетико - Универсидад Сан Мартин 2 - 2 3.20 3.18 2.12
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Филаделфия Юнион - Портланд Тимбърс 1 - 3 2.08 3.43 3.24
02:30 Торонто - Атланта Юнайтед 2 - 2 1.63 3.93 4.71
03:00 Далас - Минесота Юнайтед 2 - 0 1.36 4.91 7.36
04:30 Реал Солт Лейк - Ванкувър Уайткепс 3 - 0 1.90 3.41 3.83
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Сиатъл Саундърс 1 - 1 2.25 3.13 3.15
23:00 Орландо Сити - Ню Йорк Ред Булс 1 - 0 2.43 3.37 2.69
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Маями - Ню Йорк Космос 0 - 2 2.13 3.25 3.00
02:30 Пуерто Рико ФК - Инди Елевън 1 - 1 2.33 3.23 2.71
04:00 Едмънтън - Джаксънвил Армада 0 - 1 1.71 3.35 4.47
05:00 Сан Франциско Делтас - Норт Каролина 3 - 1 1.90 3.32 3.58
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Хоуганг Юнайтед - Хоум Юнайтед 0 - 2 3.27 3.56 1.90
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Банкок Глас - Тай Хонда Ладкрабанг 0 - 1 1.33 4.25 7.85
14:00 Чианграй Юнайтед - Порт Банкок 1 - 3 1.28 4.60 8.83
15:00 Полис Теро - Банкок Юнайтед 2 - 0 2.77 3.33 2.25
15:00 Убон УМТ Юнайтед - Бурирам Юнайтед 1 - 1 4.49 3.54 1.65
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Етоил дю Сахел Сус - Есперанс де Тунис 1 - 1 2.34 2.93 2.91
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Пенярол Монтевидео 0 - 2 6.78 3.88 1.44
22:00 Данубио Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 0 - 0 2.30 3.17 2.87
22:00 Рампла Хуниорс - Ливърпул Монтевидео 2 - 2 2.32 3.16 2.83
22:00 Суд Америка Монтевидео - Расинг Клуб Монтевидео 3 - 1 2.91 3.20 2.22
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Маратон Сан Педро - Хондурас Прогресо 0 - 2 1.92 3.20 3.54
23:00 Реал Сосиедад Токоа - Социал Сол Оланчито 3 - 3 1.56 3.59 5.04
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Евертън Виня дел Мар - Депортес Икике 0 - 0 2.69 3.30 2.38
02:30 Универсидад де Консепсион - Кобресал Ел Салвадор 4 - 0 1.71 3.57 4.32
18:00 Депортес Темуко - О'Хигинс Ранкагуа 2 - 0 2.89 3.27 2.26
23:00 Сан Луис Килота - Аудакс Италяно Сантяго 1 - 0 2.37 3.31 2.70
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Поханг Стийлърс - Инчхън Юнайтед 2 - 0 1.82 3.18 4.21
09:00 Тегу - Чуннам Драгонс 2 - 1 2.24 3.03 3.09
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Токио Верди - Шонан Белмар 2 - 3 3.89 3.02 1.98
09:00 Ехиме ФК - Роасо Кумамото 1 - 0 2.03 3.04 3.70
11:00 Монтедио Ямагата - Оита Тринита 3 - 2 2.28 3.00 3.13