Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
юни '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 2930 
       
Топ факти за деня

Самтредия като домакин няма победа от 6 мача

Брей Уондърърс като гост няма победа от 11 мача

Коб Рамблърс като домакин само 2 вкарани гола в 7 мача - 0.29 на мач

Лейкнир Рейкявик 4 загуби от 5 мача

ХК Коупавогюр 4 победи от 5 мача

Заря Белци 5 равенства от 9 мача

Сперанца Ниспорен като домакин само равенства от 5 мача

Екеняс ИФ 5 равенства от 6 мача

Фрей Тебю като гост само загуби от 4 мача

Сао Бенто SP 7 равенства от 9 мача

Форталеса CE няма загуба от 9 мача

ТТ Ханой 9 победи от 11 мача

Ню Йорк Сити като домакин само победи от 6 мача

Албирекс Ниигата СИНГ само победи от 11 мача

Хоум Юнайтед 24 вкарани гола в 9 мача - 2.67 на мач

Хоуганг Юнайтед няма победа от 9 мача

ПТ Прачуап като домакин няма загуба от 8 мача

Убон УМТ Юнайтед като гост няма победа от 8 мача

Након Ратчасима няма равенство от 17 мача

Анкета

С какво ще запомните първите мачове в групите на СП в Русия?

bet365 футболни залози

Мачове за събота, 9 юни, 2018 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
18:00 Латвия - Азербайджан 1 - 3 2.43 2.92 3.21
18:30 Унгария - Австралия 1 - 2 3.12 3.14 2.37
19:00 Естония - Мароко 1 - 3 5.72 3.30 1.71
19:00 Сърбия - Боливия 5 - 1 1.43 4.30 7.50
19:00 Финландия - Беларус 2 - 0 2.25 3.05 3.39
20:15 Швеция - Перу 0 - 0 2.42 3.13 3.07
21:00 Дания - Мексико 2 - 0 2.30 3.14 3.27
21:30 Израел - Аржентина отл. 6.57 4.19 1.48
21:45 Испания - Тунис 1 - 0 1.24 5.73 12.74
22:00 Франция - САЩ 1 - 1 1.19 6.65 14.36
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Мирандес - Естремадура** (1 - 0) 0 - 2 1.73 3.26 4.62
19:00 Сарагоса - Нумансия** (1 - 1) 1 - 2 2.04 3.14 3.60
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Самтредия - Торпедо Кутаиси 1 - 4 3.75 3.10 1.88
19:00 Металург Рустави - Сиони Болниси 2 - 2 - - -
20:00 Дила Гори - Колхети-1913 Поти 2 - 0 - - -
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
15:00 Нествед - Мариенлист 1 - 1 1.25 5.29 8.51
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Шамрок Роувърс - Брей Уондърърс 5 - 0 1.21 5.79 11.38
21:45 Слиго Роувърс - Корк Сити 0 - 2 6.34 3.57 1.54
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Коб Рамблърс - Уексфорд Ютс 2 - 1 1.41 4.09 7.04
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Рейкявик - Вестманаейяр 2 - 1 2.18 3.34 2.99
19:00 Гриндавик - Брейдаблик Коупавогюр 0 - 2 3.08 3.34 2.12
20:00 Валур Рейкявик - КА Акурейри 3 - 1 1.57 3.90 5.03
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Лейкнир Рейкявик - Магни Гренивик 3 - 1 1.88 3.65 3.27
20:00 Тор Акурейри - ХК Коупавогюр 2 - 2 3.17 3.43 1.98
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Заря Белци - Петрокуб Хинчещ 1 - 2 4.27 3.38 1.71
19:00 Сперанца Ниспорен - Зимбру Кишинев 1 - 1 2.54 2.99 2.57
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Кристиансунд - Молде 1 - 0 2.78 3.36 2.38
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Согндал - Викинг Ставангер 1 - 0 2.29 3.23 2.90
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Елверум - Фредрикстад 1 - 1 2.76 3.43 2.20
17:00 Нюбергсунд - Мос ФК 2 - 1 2.63 3.69 2.19
17:00 Фрам Ларвик - Хьонефос 3 - 2 2.24 3.78 2.54
19:00 Гроруд - Алта 0 - 0 2.30 3.68 2.49
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Айерсун - Киелсос 0 - 0 2.13 3.46 2.92
15:30 КФУМ Осло - Стьордалс Блинк 1 - 1 1.45 4.38 5.22
17:00 Видар - Флекерьой 1 - 2 2.51 3.71 2.28
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 АС Оулу - Яро 0 - 0 2.40 3.35 2.63
17:00 Каяани - Екеняс ИФ 0 - 2 2.18 3.31 2.97
17:00 КПВ Кокола - Клуби-04 Хелзинки 2 - 1 1.38 4.50 6.60
17:00 Хака - ЮЯК Ювяскюля 0 - 2 1.68 3.68 4.28
17:00 ХИФК Хелзинки - КТП Котка 1 - 1 1.50 3.97 5.56
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Гнистан Хелзинки - НЯС Нурмиярви 3 - 1 1.34 4.81 5.98
17:00 ЙИППО Йоенсуу - Вааякоски Ювяскюля 2 - 1 1.93 3.39 3.31
17:00 МИПА - Викингит Хелзинки 3 - 2 3.72 4.06 1.67
17:00 ПЕПО Лапеенранта - ЯПС Ярвенпяя 2 - 2 1.44 4.43 5.09
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 СалПа Сало - Гранкула ИФК 1 - 0 2.40 3.56 2.41
17:00 ФК Еспоо - ХЯС Академия 5 - 3 1.60 4.15 4.06
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
16:00 Тампере Юнайтед - ПК-37 Иисалми 6 - 0 1.50 4.07 5.03
17:00 Вааса ИФК - ГБК Кокола 1 - 3 3.01 3.56 2.00
17:00 КуФу-98 Куопио - ЯБК Якобстад 2 - 1 1.57 4.06 4.38
18:30 СЯК Академия - ТПВ Тампере 1 - 0 3.11 3.78 1.91
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Браге - Варберг БоИС 1 - 0 1.72 3.62 4.34
17:00 Йостерс - Норбю 3 - 0 1.77 3.44 4.24
17:00 Халмстад - Фрей Тебю 2 - 2 1.49 4.09 5.62
19:00 АФК Ескилстюна - Ландскрона БоИС 2 - 0 1.66 3.60 4.76
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
17:00 Нюкьопинг - Сандвикен 0 - 0 1.96 3.56 3.21
17:00 Рюнинге - БК Форвард 2 - 2 2.22 3.48 2.72
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Гребестадс - Атвидаберг 3 - 1 2.04 3.46 3.12
17:00 Люнгшиле - Енгелхолм 4 - 0 1.67 3.72 4.30
17:00 Торнс - Твоокерш 3 - 0 1.81 3.49 3.74
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико PR - Сао Пауло SP 0 - 1 2.47 3.07 2.84
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Лондрина PR - Жувентуд RS 0 - 1 2.01 3.04 3.69
02:30 Гояс GO - Пайсанду PA 2 - 1 2.00 3.08 3.71
03:30 Авай SC - Коритиба PR 2 - 0 1.96 3.14 3.74
22:30 Гуарани SP - Вила Нова GO 1 - 1 2.02 3.07 3.63
22:30 Крисиума SC - Боа MG 1 - 1 1.78 3.14 4.63
22:30 Сампайо Кореа MA - Оесте SP 2 - 0 2.29 2.94 3.12
22:30 Сао Бенто SP - Форталеса CE 2 - 1 2.48 2.89 2.87
22:30 Сентро Спортиво Алагоано AL - КР Бразил AL 0 - 0 2.11 3.04 3.37
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Наутико PE - Ремо PA 3 - 2 1.85 3.11 4.02
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Тупи MG - Ипиранга RS 4 - 1 1.84 3.08 4.09
23:00 Куяба MT - Брагантино SP 0 - 1 1.84 3.11 4.05
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 Куанг Нам - ТТ Ханой 0 - 1 3.77 3.65 1.74
14:00 Тхан Куанг Нин - Хоанган Гялай 3 - 0 1.94 3.47 3.27
15:00 Сайгон ФК - Сонглам Нгеан Вин 2 - 1 2.42 3.20 2.59
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Депортиво Куенка - Делфин Манта 2 - 1 2.16 3.16 3.11
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:30 Бали Юнайтед - Персипура Джаяпура 2 - 0 1.77 3.28 4.05
16:30 ПСМ Макасар - Персебая Сурабая 1 - 0 1.40 4.22 6.08
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
02:00 Сърбиан Уайт Ийгълс - Скарбъроу СК 0 - 0 - - -
Китай - ФА Къп Китай - ФА Къп Рез. 1 X 2
14:35 Пекин Гуоан - Шанхай ШИПГ 2 - 1 2.16 3.58 2.73
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Мелака Юнайтед - Куала Лумпур 2 - 4 2.01 3.65 3.01
17:00 Перак - Негери Сембилан 2 - 0 1.32 4.94 6.81
17:00 Теренггану - ПКНП ФК 2 - 1 1.58 4.07 4.48
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Индепендиенте ФБК - Депортиво Капиата 3 - 1 2.15 3.24 3.04
02:40 Спортиво Лукеньо - Сол де Америка 0 - 1 2.33 3.25 2.73
23:30 Генерал Диаз - Либертад Асунсион 0 - 2 3.80 3.37 1.86
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:30 Комерсиантес Унидос - Спортинг Кристал 1 - 1 5.13 3.87 1.54
23:30 Универсидад де Кахамарка - Спорт Росарио 1 - 1 1.68 3.48 4.59
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:00 Филаделфия Юнион - Торонто 0 - 2 2.46 3.56 2.56
19:30 Ню Йорк Сити - Атланта Юнайтед 1 - 1 2.20 3.62 2.86
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
15:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Хоум Юнайтед 3 - 0 1.29 4.99 7.22
15:30 Хоуганг Юнайтед - Тампайнс Роувърс 0 - 2 6.01 4.32 1.40
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Порт Банкок - Муангтонг Юнайтед 2 - 3 2.24 3.56 2.59
14:00 Чианграй Юнайтед - Сукотай 4 - 0 1.58 4.10 4.25
15:00 Банкок Глас - Бурирам Юнайтед 1 - 2 4.58 4.04 1.55
15:00 ПТ Прачуап - Убон УМТ Юнайтед 2 - 1 1.31 4.69 7.46
16:00 Након Ратчасима - Суфанабури 2 - 2 2.38 3.20 2.64
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
19:30 Сантяго Уондърърс - Палестино Сантяго 0 - 2 2.61 3.24 2.43
22:00 Нубленсе Чилан - Коло-Коло Сантяго 2 - 0 2.64 3.23 2.37
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
09:00 Киото Санга - Мацумото Ямага 0 - 1 3.34 3.05 2.14
13:00 Ренофа Ямагучи - Фагиано Окаяма 1 - 0 2.55 3.10 2.65
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
08:00 Висел Кобе - Йокохама Ф-Маринос** (2 - 4) 1 - 1 2.02 3.38 3.30
09:00 Вегалта Сендай - Шонан Белмар** (0 - 3) 3 - 1 1.73 3.44 4.48
10:00 Джубило Ивата - Гамба Осака** (0 - 1) 2 - 3 1.85 3.28 4.02
10:00 Урава Ред Даймъндс - Вентфорет Кофу** (0 - 2) 2 - 1 1.55 4.01 5.04

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 25.06.2018 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане