Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Юли '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 2930
31      
Топ факти за деня

Левадия Талин няма загуба от 17 мача

Флора Талин 15 победи от 17 мача

Вапрус Пярну 66 получени гола в 17 мача - 3.88 на мач

Корк Сити 18 победи от 19 мача

Шериф Тираспол като домакин няма равенство от 15 мача

Браге 11 победи от 12 мача

Оесте SP като домакин нито един получен гол в 5 мача

Куяба MT като гост само равенства от 4 мача

Роял Торонто 17 получени гола в 5 мача - 3.40 на мач

Тай Хонда Ладкрабанг като гост няма равенство от 12 мача

Анкета

Има ли сили Ботев Пловдив да отстрани и Португалския Маритимо от Лига Европа?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Чапекоензе SC - Атлетико PR 17:00 на живо
Sport  Plus HD
Крузейро MG - Палмейрас SP 22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 9 Юли, 2017

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
16:00 Замбия - Зимбабве 1 - 3 2.16 3.04 3.14
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
18:00 Белшина Бобруйск - Ислоч Минск 1 - 4 4.76 3.43 1.62
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Левадия Талин - Флора Талин 0 - 0 2.16 3.24 2.92
19:00 Номе Калю - Вапрус Пярну 3 - 0 1.02 11.99 23.98
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Корк Сити - Сейнт Патрикс 1 - 0 1.22 5.65 10.20
16:30 Дери Сити - Слиго Роувърс 4 - 0 1.70 3.60 4.36
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вестманаейяр - Брейдаблик Коупавогюр 1 - 1 2.36 3.31 2.70
20:00 Гриндавик - КА Акурейри 2 - 1 3.22 3.43 2.00
22:15 КР Рейкявик - Фьолнир Рейкявик отл. 1.65 3.74 4.40
23:00 Валур Рейкявик - Стярнан Гардабаер 1 - 1 1.92 3.49 3.44
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Акжайк - Кайрат Алмати 0 - 1 7.24 4.49 1.32
16:00 Ордабаси Шимкент - Шахтьор Караганди 1 - 0 1.52 3.74 5.18
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 Милсами Орхей - Сперанца Ниспорен 0 - 1 1.45 3.82 6.11
18:30 Сфинтул Георге Суручен - Дачия Кишинев 0 - 1 7.00 3.50 1.45
20:00 Шериф Тираспол - Заря Белци 5 - 0 1.37 3.86 8.22
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Викинг Ставангер - Согндал 1 - 1 1.92 3.36 3.77
19:00 Стрьомгодсет - Кристиансунд 4 - 2 1.62 3.81 4.97
19:00 Тромсьо - Од БК отл. 2.85 3.25 2.40
21:00 Стабек - Бран Берген 2 - 0 2.79 3.34 2.37
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Фана Берген - Вард Хаугесунд 1 - 1 2.35 3.60 2.46
Румъния - Суперкупа Румъния - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:00 Виторул Констанца - Волунтари 0 - 1 1.65 3.49 5.00
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Гранкула ИФК - Яро 1 - 0 4.07 3.59 1.73
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Норкьопинг - Елфсборг 1 - 3 1.78 3.83 3.89
18:30 Йостерсунд - Йонкьопинг Содра 1 - 1 1.47 4.08 6.49
18:30 Калмар - АИК Стокхолм 0 - 1 4.26 3.30 1.84
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Тийм ТГ - Браге 1 - 1 3.71 3.55 1.81
16:00 Акрополис - ИФК Люлео 3 - 1 1.17 6.43 10.75
16:30 Солентюна - Умео ФК 0 - 1 2.74 3.39 2.25
18:00 Сандвикен - Арамейск-Сирианска 1 - 1 2.07 3.40 3.05
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Енгелхолм - Мялби 1 - 2 3.54 3.47 1.87
17:00 Ландскрона БоИС - Оскаршхамн АИК 2 - 2 1.24 5.37 8.89
18:00 Квидинг - Люнгшиле 0 - 1 3.43 3.23 1.98
18:00 Одеволд - Хускварна 3 - 3 2.11 3.44 2.91
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:00 Дъглас Хейг - Бока Унидос 1 - 0 1.91 3.08 3.95
22:00 Спортиво Естудиантес - Индепендиенте Ривадавия 0 - 1 2.44 2.94 2.85
22:05 Чакарита Хуниорс - Хувентуд Унида Гуалегуайчу отл. 1.33 4.29 8.53
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Васко да Гама RJ - Фламенго RJ 0 - 1 3.63 3.29 1.95
01:00 Коринтианс SP - Понте Прета SP 2 - 0 1.57 3.51 5.92
17:00 Чапекоензе SC - Атлетико PR 1 - 1 1.74 3.32 4.62
22:00 Баия BA - Флуминензе RJ 1 - 1 2.01 3.28 3.45
22:00 Гремио RS - Авай SC 0 - 2 1.25 5.12 10.83
22:00 Крузейро MG - Палмейрас SP 3 - 1 1.99 3.22 3.54
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Боа MG - КР Бразил AL 0 - 0 2.36 3.02 2.87
01:00 Жувентуд RS - Гуарани SP 2 - 0 2.17 3.01 3.22
01:00 Оесте SP - Вила Нова GO 2 - 2 2.15 2.91 3.42
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Мото Клуб де Сао Луис MA - Форталеса CE 1 - 0 3.03 3.15 2.15
22:00 Ботафого PB - Сампайо Кореа MA 1 - 2 1.93 3.28 3.41
22:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Куяба MT 0 - 0 1.58 3.43 5.27
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
17:00 Волта Редонда RJ - Сао Бенто SP 0 - 0 1.91 3.26 3.58
21:00 Ипиранга RS - Ботафого SP 1 - 1 2.74 2.89 2.49
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Индепендиенте дел Вале - Ел Национал Кито 0 - 2 1.54 3.65 5.39
00:00 Фуерса Амария - Макара Амбато 1 - 1 2.28 3.12 2.87
02:30 ЛДУ Кито - Клан Хувенил 5 - 0 1.53 3.72 5.31
20:00 Универсидад Католика Кито - Емелек Гуаякил 1 - 1 2.05 3.20 3.31
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Барито Путера - Персиба Баликпапан 1 - 0 1.23 5.01 9.30
11:00 ПСМ Макасар - Бхаянгкара ФК 2 - 1 1.56 3.75 4.72
14:30 Мадура Юнайтед - Персиб Бандунг 3 - 1 1.35 4.43 6.59
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
03:00 Скарбъроу СК - Роял Торонто 2 - 0 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Чанчун Ятай - Шанхай ШИПГ 4 - 2 4.42 3.51 1.71
14:35 Тиендзин Теда - Шандун Лунен 0 - 2 3.19 3.29 2.10
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Депортес Толима - Хагуарес де Кордоба 0 - 0 1.82 3.18 4.17
02:00 Алианса Петролера - Атлетико Букараманга 2 - 1 2.26 2.99 3.07
03:35 Индепендиенте Меделин - Мильонариос Богота 1 - 1 1.91 3.19 3.74
04:00 Депортиво Кали - Енвигадо 4 - 2 1.53 3.64 5.69
23:15 Тигрес - Онсе Калдас 1 - 0 2.32 2.85 3.09
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Академия Кантолао - Мелгар Арекипа 0 - 0 2.59 3.13 2.49
19:15 Хуан Аурих - Комерсиантес Унидос 2 - 2 1.99 3.28 3.41
21:30 Унион Комерсио - Алианса Лима 0 - 1 2.40 3.21 2.67
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Инди Елевън - Ню Йорк Космос 2 - 1 2.56 3.50 2.31
02:30 Маями - Сан Франциско Делтас 7 - 0 1.68 3.51 4.38
02:30 Пуерто Рико ФК - Джаксънвил Армада 0 - 0 2.42 3.49 2.42
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сисакет - Патая Юнайтед 0 - 2 2.16 3.38 2.81
14:00 Чианграй Юнайтед - Тай Хонда Ладкрабанг 3 - 1 1.16 6.18 11.30
15:00 Муангтонг Юнайтед - Бурирам Юнайтед 1 - 1 2.10 3.26 3.02
15:00 Убон УМТ Юнайтед - Порт Банкок 2 - 1 1.82 3.46 3.62
Уругвай - Други Уругвай - Други Рез. 1 X 2
21:00 Данубио Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас 0 - 0 1.97 3.19 3.48
21:00 Монтевидео Уондърърс - Суд Америка Монтевидео 2 - 0 1.58 3.73 4.96
21:00 Расинг Клуб Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 1 2.06 3.19 3.26
21:00 Серо Монтевидео - Насионал Монтевидео 0 - 2 3.78 3.39 1.84
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
19:00 Рейнджърс Талка - Универсидад Католика 0 - 1 5.33 3.82 1.52
22:30 Депортес Ла Серена - Коло-Коло Сантяго 4 - 1 5.78 3.86 1.47
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
12:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Чеджу Юнайтед 1 - 0 2.25 3.22 2.87
13:00 Кануън - Сангжу Сангму 2 - 0 1.98 3.23 3.42
13:00 Куанджу - Сеул 3 - 2 3.59 3.15 1.96
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
12:30 Урава Ред Даймъндс - Албирекс Ниигата 2 - 1 1.30 5.20 7.71
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Гифу - Киото Санга 3 - 2 2.68 3.17 2.47
12:00 Ренофа Ямагучи - Монтедио Ямагата 2 - 0 2.88 3.06 2.38
12:30 Токио Верди - Фагиано Окаяма 1 - 1 2.23 3.10 3.08
13:00 В-Варен Нагазаки - Ехиме ФК 2 - 0 2.15 3.02 3.33
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 ЦСКА Москва (Рус) - ФК Краснодар (Рус) 1 - 1 1.70 3.58 4.10
14:00 Кьоге (Дан) - Одензе (Дан) 0 - 0 3.74 3.42 1.79
16:00 Арминия Билефелд (Гер) - ФК Уфа (Рус) 0 - 1 - - -
16:00 Хибърниън (Шот) - Съндърланд (Анг) 2 - 2 3.54 3.52 1.82
18:00 Щутгартер Кикерс (Гер) - Щутгарт (Гер) 1 - 1 12.31 6.43 1.15
18:30 Интер (Ита) - ВСГ Ватенс (Авс) 2 - 1 1.32 4.94 6.95
18:30 Рапид Виена (Авс) - Монако (Фра) 2 - 2 3.28 3.59 1.93
19:00 Зандхаузен (Гер) - Цюрих (Швц) 2 - 1 2.52 3.52 2.36
22:00 Олимпик Марсилия (Фра) - Етоил дю Сахел Сус (Тун) 2 - 0 1.58 2.86 7.28