Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Февруари '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28      
       
Топ факти за деня

Епинал като домакин няма победа от 8 мача

Партизани Тирана само 8 получени гола в 20 мача - 0.40 на мач

Унион Сент Жилоаз като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Макаби Нетаня няма загуба от 22 мача

Де Граафшап като гост няма победа от 12 мача

Ал-Духаил Доха няма загуба от 19 мача

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
EuroSport 2
Майнц 05 - Аугсбург
21:30 на живо
Nova Sport
Шефилд Уензди - Бирмингам 21:45 на живо
Ring.BG
Наполи - Дженоа
21:45 на живо
Diema Sport 2
Бордо - Пари Сен Жермен
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 10 Февруари, 2017

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Шефилд Уензди - Бирмингам 3 - 0 1.78 3.56 4.69
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Нюпорт Каунти - Донкастър 0 - 0 4.47 3.40 1.79
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Майнц 05 - Аугсбург 2 - 0 2.05 3.21 3.91
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Ерцгебирге Ауе - Гройтер Фюрт 0 - 0 2.33 3.10 3.09
19:30 Нюрнберг - Айнтрахт Брауншвайг 1 - 1 2.47 3.20 2.79
19:30 Фортуна Дюселдорф - Кайзерслаутерн 1 - 1 2.49 2.96 3.00
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Аален - Рот-Вайс Ерфурт 1 - 1 2.05 2.97 3.79
20:00 Оснабрюк - Майнц 05 II 1 - 2 1.78 3.36 4.40
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:45 Еспаньол - Реал Сосиедад 1 - 2 2.84 3.15 2.64
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Севиля Атлетико - Луго 1 - 1 2.23 3.05 3.28
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:45 Наполи - Дженоа 2 - 0 1.27 5.83 10.29
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:30 Виченца - Салернитана 0 - 1 2.41 2.89 3.08
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Бордо - Пари Сен Жермен 0 - 3 5.45 3.95 1.61
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Амиен - Газелек Аячо 4 - 0 2.10 2.91 3.72
21:00 Аячо - Валансиен 3 - 2 2.05 2.92 3.91
21:00 Лавал - Ред Стар Париж 1 - 1 2.04 2.87 3.98
21:00 Льо Авър - Бурж-Перона 3 - 0 1.70 3.30 5.11
21:00 Ним - Тур 1 - 1 1.88 3.18 4.11
21:00 Оксер - Брест 3 - 1 2.90 2.85 2.55
21:00 Шамоа Ниор - Троа 3 - 2 2.42 2.97 2.96
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Безие - Седан 2 - 1 2.14 2.90 3.34
21:00 Дюнкерк - Авранш 3 - 0 1.98 3.10 3.58
21:00 Епинал - Белфор 0 - 1 2.16 2.92 3.31
21:00 Конкарно - Лез Ербиер 0 - 0 1.99 3.10 3.55
21:00 Консолат Марсилия - Париж ФК 2 - 1 2.37 2.79 3.05
21:00 По - Булон 0 - 0 3.07 2.95 2.25
21:00 Шамбли - Кретей-Луситанос 2 - 1 1.95 3.10 3.65
21:00 Шатору - КА Бастия 5 - 0 1.95 3.02 3.80
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Теута - Партизани Тирана 0 - 0 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 Сент Трюиден - Генк 0 - 3 2.52 3.18 2.75
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Серкъл Брюж - Унион Сент Жилоаз 0 - 1 2.02 3.28 3.36
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Бней Лод - Апоел Рамат Хашарон 0 - 1 1.97 3.08 3.59
15:00 Апоел Назарет Илит - Апоел Ришон Лецион 1 - 0 2.93 2.91 2.35
15:00 Ирони Нешер - Макаби Назарет 0 - 2 2.38 3.02 2.78
15:00 Макаби Херцлия - Макаби Нетаня 4 - 4 4.53 3.68 1.62
15:00 Макаби Шаараим - Апоел Акре 3 - 0 4.00 3.38 1.78
Исландия - Купа на Исландия Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
22:30 Хаукар Хафнарфьордур - Тротур Рейкявик 6 - 0 1.28 5.00 7.25
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Рух Хожов - Краковия Краков 0 - 1 3.05 3.15 2.30
21:30 Лех Познан - ЛКС Нечеча 3 - 0 1.57 3.67 5.93
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Бенфика - Ароука 3 - 0 1.17 6.49 15.35
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
20:00 Политехника Яш - Астра Гюргево отл. 3.27 3.08 2.18
20:00 Търгу Муреш - Поли Тимишоара 0 - 0 3.21 3.02 2.25
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Кардемир Карабукспор - Бешикташ 2 - 1 4.67 3.68 1.71
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Бала Таун - Кардиф Метрополитън 3 - 1 1.81 3.38 4.03
21:45 Бангор Сити - Конас Кий 2 - 1 2.49 3.26 2.55
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Еърбъс ЮК - Ландидно 0 - 0 2.71 3.33 2.34
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
14:00 Интер Турку - ТПС Турку 2 - 2 1.76 3.45 4.05
18:30 Илвес Тампере - МП Микели 4 - 0 1.04 10.56 25.77
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Цволе - НЕК Ниймеген 2 - 0 1.76 3.60 4.31
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 ВВВ Венло - Хелмонд Спорт 7 - 0 1.40 4.27 6.88
21:00 Ден Бош - Алмере Сити 1 - 3 2.32 3.53 2.64
21:00 Дордрехт - Йънг ПСВ 2 - 3 2.84 3.22 2.32
21:00 Еммен - Де Граафшап 2 - 0 2.36 3.37 2.69
21:00 Камбур - Фортуна Ситард 1 - 1 1.25 5.38 9.23
21:00 НАК Бреда - Ваалвийк 2 - 3 1.45 4.34 5.81
21:00 Телстар - Ахил '29 1 - 1 1.44 4.12 6.30
21:00 ФК Айндховен - ФК Ос 1 - 2 1.44 4.61 5.49
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:50 Аделаида Юнайтед - Пърт Глори 0 - 5 2.24 3.52 2.92
Бахрейн - Купа на Краля Бахрейн - Купа на Краля Рез. 1 X 2
15:55 Манама Клуб - Ал Шабаб Манама 1 - 0 1.36 4.33 0.00
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:45 Крузейро MG - Чапекоензе SC 2 - 0 1.16 6.50 15.00
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Лара - Метрополитанос 2 - 0 1.55 3.56 5.37
Египет - Суперкупа Египет - Суперкупа Рез. 1 X 2
18:00 Ал Ахли Кайро - Замалек Кайро** 0 - 0 2.02 2.99 3.54
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:35 Айзол - Чърчил Брадърс Гоа 3 - 1 1.72 3.38 4.51
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
15:40 Ал-Хор - Муайдар Доха 2 - 2 1.77 3.58 3.70
15:40 Ум Салал - Ал-Ахли Доха 1 - 1 2.49 3.37 2.41
17:50 Ал-Райян - Ал-Духаил Доха 1 - 1 2.87 3.49 2.10
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Пасто - Ла Екуидад Богота 1 - 1 1.88 3.16 3.96
01:00 Патриотас Бояка - Онсе Калдас 2 - 0 2.00 3.01 3.68
03:00 Атлетико Букараманга - Атлетико Насионал 0 - 1 4.77 3.31 1.70
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Картахинес - Ередиано 0 - 3 2.50 3.28 2.48
Кувейт - Купа на Емира Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
15:45 Ал Насър Кувейт - Ал Фахахел 2 - 1 - - -
15:45 Ал Салмия Кувейт - Кувейт СК 0 - 4 4.63 4.17 1.52
15:45 Ал Тадамон - Ал Салибихает 0 - 1 2.41 3.49 2.44
15:45 Хайтан - Кадсия Кувейт 0 - 1 8.10 5.51 1.24
Малайзия - Други Малайзия - Други Рез. 1 X 2
14:15 Сабах ФА - АТМ ФА 2 - 5 1.99 3.57 3.01
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Олимпик Курибга - Могреб Тетуан 4 - 1 2.50 2.73 2.88
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
15:20 Емирейтс Клуб - Хата Клуб Дубай 0 - 2 1.83 3.59 3.50
15:25 Бани Яс - Ал Джазира Абу Даби 1 - 3 9.63 6.03 1.19
18:15 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Шабаб Дубай 4 - 1 1.43 4.33 5.62
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
22:30 Депортиво Мунисипал - Хуан Аурих 2 - 1 1.94 3.27 3.65
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:25 Ал Шабаб Рияд - Ал Халеедж Сайхат 1 - 1 1.79 3.47 3.93
19:15 Ал Насър Рияд - Ал Вехда Мека 2 - 1 1.31 4.86 7.19
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Кобресал Ел Салвадор - Антофагаста 3 - 1 2.41 3.13 2.75
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
00:15 Стронгест Ла Пас (Бол) - Монтевидео Уондърърс (Уру) 4 - 0 1.37 4.49 7.35
01:45 Олимпия Асунсион (Пар) - Индепендиенте... (Екв) 3 - 1 1.52 3.67 6.41
02:15 Университарио... (Пер) - Депортиво... (Пар) 0 - 3 1.99 3.25 3.58
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Лилестрьом (Нор) - Од БК (Нор) 1 - 3 2.48 3.75 2.27
13:00 Мидтиланд (Дан) - Хакен (Шве) 1 - 2 1.85 3.62 3.54
13:00 Хорсенс (Дан) - Сьондерийске (Дан) 2 - 3 2.09 3.91 3.59
14:00 Сарпсборг 08 (Нор) - Конгсвингер (Нор) 2 - 0 1.75 3.74 3.75
14:00 Силкеборг (Дан) - Хобро (Дан) 4 - 0 2.00 3.79 2.91
15:00 Ранхайм (Нор) - Кристиансунд (Нор) 2 - 2 3.43 3.78 1.80
15:00 Химнасия Ла Плата (Арж) - Темперлей (Арж) 0 - 2 - - -
18:00 Осиек (Хър) - Спартак Москва (Рус) 1 - 1 5.72 4.03 1.46
19:30 Хелзинборг (Шве) - Лингби (Дан) 1 - 3 4.27 3.71 1.66
22:00 Патронато Парана (Арж) - Атлетико Рафаела (Арж) 3 - 2 - - -
23:30 Белграно Кордоба (Арж) - Годой Крус (Арж) 1 - 5 2.25 3.05 2.88