Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Февруари '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28      
       
Топ факти за деня

Епинал като домакин няма победа от 8 мача

Партизани Тирана само 8 получени гола в 20 мача - 0.40 на мач

Унион Сент Жилоаз като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Макаби Нетаня няма загуба от 22 мача

Бангор Сити като домакин няма равенство от 11 мача

Де Граафшап като гост няма победа от 12 мача

Лехвия Доха няма загуба от 19 мача

Анкета

Останаха ли шансове на Лудогорец за реванша срещу Копенхаген в Дания?

ТВ програма
EuroSport 2
Майнц 05 - Аугсбург
21:30 на живо
Nova Sport
Шефилд Уензди - Бирмингам 21:45 на живо
Ring.BG
Наполи - Дженоа
21:45 на живо
Diema Sport 2
Бордо - Пари Сен Жермен
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 10 Февруари, 2017

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Шефилд Уензди - Бирмингам 3 - 0 1.78 3.56 4.69
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Нюпорт Каунти - Донкастър 0 - 0 4.47 3.40 1.79
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Майнц 05 - Аугсбург 2 - 0 2.05 3.21 3.91
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Ерцгебирге Ауе - Гройтер Фюрт 0 - 0 2.33 3.10 3.09
19:30 Нюрнберг - Айнтрахт Брауншвайг 1 - 1 2.47 3.20 2.79
19:30 Фортуна Дюселдорф - Кайзерслаутерн 1 - 1 2.49 2.96 3.00
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Аален - Рот-Вайс Ерфурт 1 - 1 2.05 2.97 3.79
20:00 Оснабрюк - Майнц 05 II 1 - 2 1.78 3.36 4.40
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:45 Еспаньол - Реал Сосиедад 1 - 2 2.84 3.15 2.64
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Севиля Атлетико - Луго 1 - 1 2.23 3.05 3.28
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:45 Наполи - Дженоа 2 - 0 1.27 5.83 10.29
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:30 Виченца - Салернитана 0 - 1 2.41 2.89 3.08
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Бордо - Пари Сен Жермен 0 - 3 5.45 3.95 1.61
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Амиен - Газелек Аячо 4 - 0 2.10 2.91 3.72
21:00 Аячо - Валансиен 3 - 2 2.05 2.92 3.91
21:00 Лавал - Ред Стар Париж 1 - 1 2.04 2.87 3.98
21:00 Льо Авър - Бурж-Перона 3 - 0 1.70 3.30 5.11
21:00 Ним - Тур 1 - 1 1.88 3.18 4.11
21:00 Оксер - Брест 3 - 1 2.90 2.85 2.55
21:00 Шамоа Ниор - Троа 3 - 2 2.42 2.97 2.96
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Безие - Седан 2 - 1 2.14 2.90 3.34
21:00 Дюнкерк - Авранш 3 - 0 1.98 3.10 3.58
21:00 Епинал - Белфор 0 - 1 2.16 2.92 3.31
21:00 Конкарно - Лез Ербиер 0 - 0 1.99 3.10 3.55
21:00 Консолат Марсилия - Париж ФК 2 - 1 2.37 2.79 3.05
21:00 По - Булон 0 - 0 3.07 2.95 2.25
21:00 Шамбли - Кретей-Луситанос 2 - 1 1.95 3.10 3.65
21:00 Шатору - КА Бастия 5 - 0 1.95 3.02 3.80
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Теута - Партизани Тирана 0 - 0 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 Сент Трюиден - Генк 0 - 3 2.52 3.17 2.75
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Серкъл Брюж - Унион Сент Жилоаз 0 - 1 2.02 3.28 3.36
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Бней Лод - Апоел Рамат Хашарон 0 - 1 1.97 3.08 3.59
15:00 Апоел Назарет Илит - Апоел Ришон Лецион 1 - 0 2.93 2.91 2.35
15:00 Ирони Нешер - Макаби Назарет 0 - 2 2.38 3.02 2.78
15:00 Макаби Херцлия - Макаби Нетаня 4 - 4 4.53 3.68 1.62
15:00 Макаби Шаараим - Апоел Акре 3 - 0 4.00 3.38 1.78
Исландия - Купа на Исландия Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
22:30 Хаукар Хафнарфьордур - Тротур Рейкявик 6 - 0 1.28 5.00 7.25
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Рух Хожов - Краковия Краков 0 - 1 3.05 3.15 2.30
21:30 Лех Познан - ЛКС Нечеча 3 - 0 1.57 3.67 5.93
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Бенфика - Ароука 3 - 0 1.17 6.49 15.35
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
20:00 Студентеск Яш - Астра Гюргево отл. 3.27 3.08 2.18
20:00 Търгу Муреш - Поли Тимишоара 0 - 0 3.21 3.02 2.25
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Кардемир Карабукспор - Бешикташ 2 - 1 4.67 3.68 1.71
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Бала Таун - Кардиф Метрополитън 3 - 1 1.81 3.38 4.03
21:45 Бангор Сити - Конас Кий 2 - 1 2.49 3.26 2.55
21:45 Еърбъс ЮК - Ландидно 0 - 0 2.71 3.33 2.34
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
14:00 Интер Турку - ТПС Турку 2 - 2 1.76 3.45 4.05
18:30 Илвес Тампере - МП Микели 4 - 0 1.04 10.56 25.77
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Цволе - НЕК Ниймеген 2 - 0 1.76 3.60 4.31
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 ВВВ Венло - Хелмонд Спорт 7 - 0 1.40 4.27 6.88
21:00 Ден Бош - Алмере Сити 1 - 3 2.32 3.53 2.64
21:00 Дордрехт - Йънг ПСВ 2 - 3 2.84 3.22 2.32
21:00 Еммен - Де Граафшап 2 - 0 2.36 3.37 2.69
21:00 Камбур - Фортуна Ситард 1 - 1 1.25 5.38 9.23
21:00 НАК Бреда - Ваалвийк 2 - 3 1.45 4.34 5.81
21:00 Телстар - Ахил '29 1 - 1 1.44 4.12 6.30
21:00 ФК Айндховен - ФК Ос 1 - 2 1.44 4.61 5.49
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:50 Аделаида Юнайтед - Пърт Глори 0 - 5 2.24 3.52 2.92
Бахрейн - Купа на Краля Бахрейн - Купа на Краля Рез. 1 X 2
15:55 Манама Клуб - Ал Шабаб Манама 1 - 0 1.36 4.33 0.00
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:45 Крузейро MG - Чапекоензе SC 2 - 0 1.16 6.50 15.00
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Лара - Метрополитанос 2 - 0 1.55 3.56 5.37
Египет - Суперкупа Египет - Суперкупа Рез. 1 X 2
18:00 Ал Ахли Кайро - Замалек Кайро** 0 - 0 2.02 2.99 3.54
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:35 Айзол - Чърчил Брадърс Гоа 3 - 1 1.72 3.38 4.51
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
15:40 Ал-Хор - Муайдар Доха 2 - 2 1.77 3.58 3.70
15:40 Ум Салал - Ал-Ахли Доха 1 - 1 2.49 3.37 2.41
17:50 Ал-Райян - Лехвия Доха 1 - 1 2.87 3.49 2.10
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Пасто - Ла Екуидад Богота 1 - 1 1.88 3.16 3.96
01:00 Патриотас Бояка - Онсе Калдас 2 - 0 2.00 3.01 3.68
03:00 Атлетико Букараманга - Атлетико Насионал 0 - 1 4.77 3.31 1.70
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Картахинес - Ередиано 0 - 3 2.50 3.28 2.48
Кувейт - Купа на Емира Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
15:45 Ал Насър Кувейт - Ал Фахахел 2 - 1 - - -
15:45 Ал Салмия Кувейт - Кувейт СК 0 - 4 4.63 4.17 1.52
15:45 Ал Тадамон - Ал Салибихает 0 - 1 2.41 3.49 2.44
15:45 Хайтан - Кадсия Кувейт 0 - 1 8.10 5.51 1.24
Малайзия - Други Малайзия - Други Рез. 1 X 2
14:15 Сабах ФА - АТМ ФА 2 - 5 1.99 3.57 3.01
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Олимпик Курибга - Могреб Тетуан 4 - 1 2.50 2.73 2.88
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
15:20 Емирейтс Клуб - Хата Клуб Дубай 0 - 2 1.83 3.59 3.50
15:25 Бани Яс - Ал Джазира Абу Даби 1 - 3 9.63 6.03 1.19
18:15 Ал Ахли Дубай - Ал Шабаб Дубай 4 - 1 1.43 4.33 5.62
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
22:30 Депортиво Мунисипал - Хуан Аурих 2 - 1 1.94 3.27 3.65
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:25 Ал Шабаб Рияд - Ал Халеедж Сайхат 1 - 1 1.79 3.47 3.93
19:15 Ал Насър Рияд - Ал Вехда Мека 2 - 1 1.31 4.86 7.19
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Кобресал Ел Салвадор - Антофагаста 3 - 1 2.41 3.13 2.75
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
00:15 Стронгест Ла Пас (Бол) - Монтевидео Уондърърс (Уру) 4 - 0 1.37 4.49 7.35
01:45 Олимпия Асунсион (Пар) - Индепендиенте... (Екв) 3 - 1 1.52 3.67 6.41
02:15 Университарио... (Пер) - Депортиво... (Пар) 0 - 3 1.99 3.25 3.58
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Лилестрьом (Нор) - Од БК (Нор) 1 - 3 2.48 3.75 2.27
13:00 Мидтиланд (Дан) - Хакен (Шве) 1 - 2 1.85 3.62 3.54
13:00 Хорсенс (Дан) - Сьондерийске (Дан) 2 - 3 2.09 3.91 3.59
14:00 Сарпсборг 08 (Нор) - Конгсвингер (Нор) 2 - 0 1.75 3.74 3.75
14:00 Силкеборг (Дан) - Хобро (Дан) 4 - 0 2.00 3.79 2.91
15:00 Ранхайм (Нор) - Кристиансунд (Нор) 2 - 2 3.43 3.78 1.80
15:00 Химнасия Ла Плата (Арж) - Темперлей (Арж) 0 - 2 - - -
18:00 Осиек (Хър) - Спартак Москва (Рус) 1 - 1 5.72 4.03 1.46
19:30 Хелзинборг (Шве) - Лингби (Дан) 1 - 3 4.27 3.71 1.66
22:00 Патронато Парана (Арж) - Атлетико Рафаела (Арж) 3 - 2 - - -
23:30 Белграно Кордоба (Арж) - Годой Крус (Арж) 1 - 5 2.25 3.05 2.88