Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Март '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Щутгарт като домакин няма равенство от 11 мача

Пройсен Мюнстер като гост няма равенство от 12 мача

Ювентус като домакин само победи от 14 мача

Ница като домакин няма загуба от 14 мача

Арарат Ереван само 7 вкарани гола в 18 мача - 0.39 на мач

Арсенал Тула като домакин само 2 вкарани гола в 8 мача - 0.25 на мач

Бахрейн Клуб няма победа от 12 мача

Биндуонг 5 равенства от 8 мача

Емелек Гуаякил 3 равенства от 5 мача

Кармелита като домакин 6 загуби от 7 мача

Бурган 11 загуби от 13 мача

Ал Шабаб Кувейт 8 равенства от 13 мача

Евертън Виня дел Мар 3 равенства от 5 мача

Анкета

Реал Мадрид или Ювентус ще е Шампион на Европа този сезон?

ТВ програма
Diema Sport
Дунав Русе - Локомотив Пловдив 17:30 на живо
Diema Sport
Ница - Каен
20:00 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Вердер Бремен 21:30 на живо
Nova Sport
Брайтън - Дарби Каунти
21:45 на живо
Ring.BG
Ювентус - Милан
21:45 на живо
Diema Sport 2
Олимпик Марсилия - Анже
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Петък, 10 Март, 2017

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Брайтън - Дарби Каунти 3 - 0 1.76 3.58 4.85
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Байер Леверкузен - Вердер Бремен 1 - 1 1.51 4.39 6.00
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Ерцгебирге Ауе - Карлсруе 1 - 0 2.46 3.08 2.91
19:30 Санкт Паули - Унион Берлин 1 - 2 2.35 3.18 2.96
19:30 Щутгарт - Бохум 1 - 1 1.54 3.99 5.63
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
19:30 Магдебург - Пройсен Мюнстер 1 - 0 1.69 3.47 4.76
20:00 Оснабрюк - Холщайн Кил 2 - 1 3.39 3.13 2.10
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:45 Еспаньол - Лас Палмас 4 - 3 2.21 3.35 3.36
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Елче - Алкоркон 0 - 0 2.21 2.96 3.43
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:45 Ювентус - Милан 2 - 1 1.42 4.52 7.90
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Ница - Каен 2 - 2 1.68 3.60 5.33
21:45 Олимпик Марсилия - Анже 3 - 0 1.67 3.69 5.29
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Амиен - Бурж-Перона 2 - 1 1.81 3.16 4.50
21:00 Газелек Аячо - Троа 3 - 1 2.27 2.90 3.30
21:00 Лавал - Оксер 0 - 0 2.18 2.83 3.61
21:00 Льо Авър - Клермонт Фут 0 - 1 1.75 3.29 4.71
21:00 Ним - Ред Стар Париж 2 - 0 1.75 3.36 4.53
21:00 Реймс - Аячо 3 - 0 1.62 3.33 5.91
21:00 Тур - Орлеан 3 - 1 2.23 2.92 3.36
21:00 Шамоа Ниор - Валансиен 2 - 1 2.05 2.99 3.75
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Авранш - Епинал 4 - 1 2.02 2.96 3.72
21:00 Безие - Конкарно 3 - 1 2.30 2.86 3.13
21:00 Белфор - Лез Ербиер 0 - 1 2.28 2.93 3.09
21:00 КА Бастия - Лион-Дюшер 0 - 1 2.04 2.99 3.60
21:00 Консолат Марсилия - Дюнкерк 3 - 2 3.14 2.96 2.23
21:00 Кретей-Луситанос - По 3 - 1 2.13 2.99 3.37
21:00 Париж ФК - Шамбли 2 - 0 2.29 2.81 3.21
Австрия - Ерсте Лига Австрия - Ерсте Лига Рез. 1 X 2
19:30 Вакер Инсбрук - Лиферинг Залцбург 0 - 2 2.24 3.30 2.90
19:30 Винер Нойщат - ЛАСК Линц 0 - 2 5.43 3.91 1.53
19:30 Капфенберг - ВСГ Ватенс 2 - 1 2.18 3.26 3.06
19:30 Флоридсдорфер АК - Хорн 0 - 2 2.71 3.06 2.51
21:30 Блау-Вайс Линц - Аустрия Лустенау 0 - 0 3.08 3.22 2.18
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 КФ Тирана - Скендербеу Корча 2 - 2 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Пюник Ереван - Арарат Ереван 3 - 0 1.44 3.95 6.11
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Дунав Русе - Локомотив Пловдив 1 - 1 2.39 3.13 2.78
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Шукура Кобулети - Торпедо Кутаиси 1 - 1 2.97 2.80 2.58
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Рандерс - Орхус 1 - 1 2.23 3.26 3.18
21:15 Нордселанд - Силкеборг 5 - 1 1.86 3.57 4.01
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:30 Номе Калю - Флора Талин 1 - 1 2.01 3.47 3.10
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Акре - Макаби Херцлия 2 - 0 1.70 3.37 4.35
15:00 Апоел Катамон Йерусалим - Апоел Рамат Хашарон 1 - 0 1.91 3.28 3.50
15:00 Апоел Петах Тиква - Апоел Бней Лод 2 - 2 1.89 3.14 3.74
15:00 Апоел Ришон Лецион - Бейтар Тел Авив Рамла 1 - 1 2.37 3.09 2.71
15:00 Ирони Нешер - Макаби Шаараим 0 - 2 2.55 3.05 2.53
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Брей Уондърърс 3 - 2 3.98 3.24 1.88
21:45 Дъндолк - Лимерик 1 - 0 1.38 4.61 6.53
21:45 Слиго Роувърс - Сейнт Патрикс 1 - 1 2.62 3.06 2.61
22:00 Дрогеда Юнайтед - Корк Сити 1 - 4 7.16 3.96 1.43
22:00 Фин Харпс - Голуей ФК 1 - 1 2.77 3.05 2.48
22:00 Шамрок Роувърс - Дери Сити 0 - 1 1.91 3.24 3.91
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Лонгфорд Таун 0 - 3 3.82 3.27 1.88
21:45 Кабинтили - Уексфорд Ютс 2 - 0 2.81 3.12 2.36
21:45 УК Дъблин - Уотърфорд Юнайтед 0 - 2 3.84 3.63 1.78
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
21:00 Викингур Рейкявик - Кефлавик 0 - 2 1.64 3.78 4.28
23:00 Тротур Рейкявик - Брейдаблик Коупавогюр 0 - 4 5.34 4.10 1.47
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
19:00 Йелгава - СК Бабите 1 - 0 1.14 6.49 13.80
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:10 Шльонск Вроцлав - Пяст Гливице 3 - 4 1.99 3.31 3.66
21:30 Арка Гдиня - Лех Познан 1 - 4 4.15 3.35 1.85
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Миедж Легница - Битовия Битов 2 - 1 2.09 3.15 3.34
20:00 Знич Прушков - Хойничанка Хойнице 3 - 3 3.86 3.41 1.85
21:45 ГКС Катовице - Стомил Олщин 2 - 2 1.72 3.35 4.68
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Ароука - Порто 0 - 4 11.24 5.38 1.25
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:30 Ботошани - Поли Тимишоара 1 - 2 1.77 3.43 4.26
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Арсенал Тула - Урал Свердловска област 2 - 0 2.40 2.83 3.16
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
22:00 Ардс ФК - Балинамалард Юнайтед 2 - 0 2.12 3.44 2.97
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Аланияспор - Фенербахче 2 - 3 4.03 3.56 1.84
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Гьозтепе - Юмраниеспор 0 - 1 1.72 3.51 4.36
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Еърбъс ЮК - Кевн Друидс 0 - 0 2.43 3.40 2.54
21:45 Ландидно - Рил 1 - 1 1.91 3.61 3.38
22:00 Абъристуит Таун - Нютаун 0 - 4 2.46 3.43 2.51
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Витес - Спарта Ротердам 5 - 0 1.69 3.68 4.63
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Ваалвийк - ФК Ос 3 - 0 1.68 3.98 4.05
21:00 ВВВ Венло - Фортуна Ситард 4 - 1 1.23 5.32 10.36
21:00 Волендам - Хелмонд Спорт 1 - 0 1.40 4.35 6.63
21:00 Де Граафшап - Йънг Аякс 3 - 2 1.96 3.64 3.24
21:00 Дордрехт - МВВ Маастрихт 0 - 1 4.42 3.59 1.70
21:00 Еммен - ФК Айндховен 2 - 0 2.00 3.40 3.32
21:00 Йънг ПСВ - Алмере Сити 0 - 1 2.42 3.32 2.64
21:00 Йънг Утрехт - Ахил '29 0 - 1 1.68 3.72 4.36
21:00 Камбур - Ден Бош 0 - 1 1.34 4.68 7.32
21:00 НАК Бреда - Телстар 1 - 0 1.32 4.78 7.66
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Интер Запрешич - Локомотив Загреб 0 - 0 2.75 3.14 2.44
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Усти над Лабем - Опава 0 - 1 2.86 3.10 2.27
20:00 Зноймо - Чешке Будьовице 1 - 1 2.14 3.13 3.14
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Дънди Юнайтед - Хибърниън 0 - 1 2.94 3.25 2.26
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:50 Сидни - Сентръл Коуст Маринърс 1 - 0 1.20 6.31 11.67
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 КА Батна - ЕС Сетиф 0 - 2 3.20 2.86 2.24
17:00 Олимпик де Медеа - ДРБ Тадженант 1 - 1 1.77 3.19 4.32
17:00 РК Релизан - КС Константин 3 - 0 1.99 2.99 3.68
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Велес Сарсфийлд - Естудиантес Ла Плата 3 - 2 3.22 2.95 2.25
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
22:00 Браун Адроге - Бока Унидос 1 - 1 2.01 2.96 3.69
22:05 Чакарита Хуниорс - Нуева Чикаго 2 - 3 1.99 2.96 3.75
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:15 Ал Хала - Малкия 0 - 0 3.31 3.39 1.94
17:15 Манама Клуб - Бахрейн Клуб 1 - 0 1.68 3.47 4.48
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
00:15 Васко да Гама RJ - Витория Салвадор BA 1 - 1 1.89 3.34 3.75
00:15 Крисиума SC - Флуминензе RJ 1 - 1 3.53 3.39 1.95
02:30 Лувердензе MT - Коринтианс SP 0 - 2 6.42 3.70 1.49
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Арагуа Маракай - Сулия 5 - 0 2.06 3.27 3.10
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 Биндуонг - Куанг Нам 0 - 1 2.50 3.55 2.31
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Фуерса Амария - Емелек Гуаякил 0 - 1 5.10 3.58 1.60
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 ФАС Санта Ана - Санта Текла 0 - 2 2.91 3.20 2.20
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гостареш Фулад - Саба Кум 0 - 0 2.08 2.79 3.61
13:30 Машхад ФК - Сепахан Исфахан 1 - 1 2.89 2.75 2.46
14:30 Пейкан Техеран - Падидех Хорасан Машхад 0 - 2 2.24 2.86 3.17
15:00 Фулад Хузестан Ахваз - Трактор Сази Табриз 0 - 0 3.43 2.99 2.07
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:35 Дзянсу Сънинг - Тиендзин Теда 0 - 0 1.87 3.34 3.87
13:35 Шандун Лунен - Гуанджоу Евъргранде 2 - 1 3.37 3.43 1.98
13:35 Шанхай ШИПГ - Янбиан Фуде 2 - 0 1.15 6.77 13.41
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Индепендиенте Меделин - Депортиво Пасто 4 - 1 1.55 3.57 5.53
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
02:00 Патриотас Бояка - Форталеса 3 - 1 1.51 3.75 5.74
02:00 Рионегро - Енвигадо 1 - 0 1.84 3.22 4.00
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Кармелита - Белен Сигло XXI 0 - 0 2.24 3.20 2.85
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:05 Ал Тадамон - Ал Насър Кувейт 2 - 0 5.62 4.50 1.39
15:05 Казма Кувейт - Бурган 3 - 0 1.13 7.00 11.50
17:20 Ал Араби Кувейт - Ал Шабаб Кувейт 4 - 1 1.43 4.43 5.14
17:20 Ал Сахел Абу Халифа - Ал Фахахел 0 - 2 2.60 3.37 2.28
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Кавкаб Маракеш - КАК Кенитра 1 - 1 2.10 2.86 3.50
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
15:35 Хата Клуб Дубай - Диба Ал Фуджейра 2 - 2 2.40 3.40 2.50
15:40 Ал Васл Дубай - Емирейтс Клуб 1 - 1 1.24 5.44 8.26
18:30 Ал Шабаб Дубай - Ал Насър Дубай 0 - 4 2.45 3.43 2.46
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:30 Рубио Ню - Генерал Диаз 2 - 3 2.38 3.18 2.67
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
22:30 Алианса Атлетико - Универсидад Сан Мартин отл. - - -
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Уориърс ФК - Гейланг Интернешънъл 1 - 1 2.07 3.45 2.96
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
15:30 Бизертин Бизерта - Зарзис 0 - 0 1.89 2.88 4.09
15:30 Габес - Кайруан 0 - 0 1.61 3.41 5.01
15:30 УС Татауин - Хамам-Лиф 1 - 0 2.09 2.79 3.51
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
13:00 Маш'ал Мубарек - Металург Бекабад 1 - 0 2.35 3.10 2.75
13:00 Обод Ташкент - Коканд 1912 1 - 1 2.28 3.09 2.79
14:00 Кизилкум Зарафшан - Навбахор Наманган 2 - 1 1.50 3.70 5.13
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Реал Сосиедад Токоа - Хутикалпа 1 - 0 1.65 3.42 4.56
23:00 Вида Ла Сейба - Хондурас Прогресо 1 - 2 2.61 3.24 2.37
23:00 Маратон Сан Педро - Олимпия Тегусигалпа 2 - 0 2.42 3.05 2.70
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:30 Депортес Темуко - Евертън Виня дел Мар 0 - 2 2.42 3.18 2.71
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
12:00 Кавазаки Фронтейл - Кашива Рейсол 2 - 1 2.18 3.39 2.99
12:00 Кашима Антлърс - Йокохама Ф-Маринос 1 - 0 1.89 3.33 3.82
12:30 Урава Ред Даймъндс - Вентфорет Кофу 4 - 1 1.28 4.84 10.03
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Замора Баринас (Вен) - Гремио RS (Бра) 0 - 2 3.61 3.14 2.04
02:00 Ланус (Арж) - Насионал Монтевидео (Уру) 0 - 1 1.71 3.32 5.06
02:00 Стронгест Ла Пас (Бол) - Санта Фе Богота (Кол) 2 - 0 1.69 3.49 4.90
02:45 Спортинг Кристал (Пер) - Сантос SP (Бра) 1 - 1 3.46 3.17 2.08
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Стабек (Нор) - Сандефьорд (Нор) 1 - 0 2.00 3.57 3.03
15:00 Халмстад (Шве) - Фалкенберг (Шве) 2 - 0 1.91 3.80 3.00
16:00 Од БК (Нор) - Йерв Гримстад (Нор) 3 - 2 1.56 3.97 4.53
16:30 Хаугесунд (Нор) - Ранхайм (Нор) 2 - 3 1.54 3.74 5.16
19:00 Бран Берген (Нор) - Викинг Ставангер (Нор) 1 - 2 1.95 3.30 3.30