Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
293031    
       
Топ факти за деня

Динамо Минск само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Динамо Батуми няма равенство от 10 мача

Динамо Тбилиси няма равенство от 10 мача

Самтредия като гост само победи от 5 мача

Жалгирис Вилнюс като гост само победи от 4 мача

ФК Тракай като домакин само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

ФК Химки като домакин няма загуба от 17 мача

Арема Маланг нито един получен гол в 4 мача

Анкета

Реал Мадрид или Ювентус ще е Шампион на Европа този сезон?

ТВ програма
bTV Action
Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 21:45 на живо
Diema Sport 2
Саутхямптън - Арсенал
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 10 Май, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига Полуфинали Рез. 1 X 2
21:45 Атлетико Мадрид (Исп) - Реал Мадрид (Исп)** (0 - 3) 2 - 1 2.63 3.49 2.61
Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Саутхямптън - Арсенал 0 - 2 3.65 3.73 1.97
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Влазня - Луфтетари 2 - 2 - - -
17:00 Кукъс - Фламуртари 1 - 0 - - -
17:00 КФ Тирана - Кораби Пешкопия 2 - 0 - - -
19:30 Теута - Скендербеу Корча 0 - 1 4.40 3.30 1.72
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:30 Гомел - ФК Витебск 0 - 1 2.31 2.89 3.03
19:00 Динамо Брест - ФК Слуцк 0 - 0 1.76 3.26 4.32
19:30 ФК Минск - Динамо Минск 0 - 2 4.89 3.25 1.69
20:00 БАТЕ Борисов - Ислоч Минск 2 - 0 1.16 5.86 13.06
Белгия - Други Белгия - Други Рез. 1 X 2
21:30 Виртон - Десел Спорт 2 - 3 2.13 3.66 2.67
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
19:00 ФК Сараево - Широки Брег 0 - 1 1.47 3.65 6.13
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Ботев Пловдив - Славия 3 - 1 1.74 3.29 4.41
19:00 Монтана - Верея Стара Загора 2 - 3 4.35 3.70 1.64
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Батуми - Дила Гори 2 - 3 1.91 3.10 3.80
18:00 Динамо Тбилиси - Локомотив Тбилиси 3 - 0 2.25 3.10 2.90
20:00 Чихура Сачхере - Самтредия 1 - 2 2.50 3.20 2.50
Казахстан - Купа на Казахстан Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
14:00 Жетису Талдикорган - Ордабаси Шимкент 0 - 1 3.06 3.00 2.24
14:00 Окжетпес Кокшетау - Шахтьор Караганди 1 - 2 2.65 2.83 2.60
15:30 Атирау** - Актобе 0 - 0 2.13 2.89 3.34
17:00 Кайрат Алмати - Иртиш Павлодар 2 - 0 1.42 3.88 6.53
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Лиетава Йонава - Жалгирис Вилнюс 0 - 2 11.51 6.22 1.16
20:00 ФК Тракай - Атлантас Клайпеда 4 - 1 2.23 2.92 3.08
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Конкордия Кяжна - Поли Тимишоара 3 - 1 1.78 3.10 4.50
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
11:30 СКА-Хабаровск - Спартак Москва 2 3 - 0 1.87 3.22 3.77
15:00 Сибир Новосибирск - Спартак Налчик 1 - 0 2.19 2.82 3.35
16:00 ФК Тамбов - ФК Тосно 3 - 0 1.73 3.65 3.88
16:00 ФК Тюмен - Нефтехимик Нижнекамск 2 - 0 1.46 3.68 6.46
17:00 Мордовия Саранск - Волгар Астрахан 3 - 0 1.98 3.07 3.57
18:00 Сокол Саратов - Динамо Москва 0 - 3 3.79 3.18 1.90
18:30 Шинник Ярославл - Енисей Красноярск 4 - 2 2.84 2.99 2.38
19:00 Кубан Краснодар - Зенит Санкт Петербург 2 3 - 0 1.92 3.17 3.73
19:00 Факел Воронеж - Балтика Калининград 1 - 2 1.84 3.10 4.12
19:00 ФК Химки - Луч-Енергия Владивосток 2 - 2 2.26 2.90 3.13
Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Рез. 1 X 2
18:00 Кошице - Похроние Долна Жданя 1 - 0 1.32 4.59 6.64
18:00 Локомотив Кошице - Нитра 1 - 1 2.19 3.18 2.85
18:00 Партизан Бардейов - Жилина Б 2 - 0 1.81 3.47 3.50
18:00 Серед - Спишка Нова Вес 3 - 0 1.30 4.75 7.00
18:00 Скалица - Локомотив Зволен 2 - 0 1.30 4.75 7.14
18:00 ШТК 1914 Шаморин - Татран Липтовски Микулаш 2 - 1 1.51 3.54 5.53
Сърбия - Купа на Сърбия Сърбия - Купа на Сърбия Рез. 1 X 2
19:00 Партизан Белград** - Войводина (0 - 0) 1 - 0 1.48 3.84 5.72
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Бокели Котор - Гарбал Радановичи 0 - 0 1.80 3.22 4.14
18:00 Будучност Подгорица - Дечич Тузи 2 - 0 1.65 3.46 4.66
18:00 Искра Даниловград - Петровац 4 - 0 2.13 2.98 3.28
18:00 Йединство Биело Поле - Рудар Плевля 1 - 4 14.75 5.62 1.16
18:00 Ловчен Цетине - Сутиеска Никшич 0 - 2 2.44 2.95 2.74
18:00 Младост Подгорица - Зета Голубовци 0 - 1 2.08 3.08 3.28
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Баник Соколов - Зноймо 1 - 0 1.65 3.74 4.23
18:00 Виктория Жижков - Графин Влашим 0 - 3 2.20 3.36 2.78
18:00 Витковице - Баник Острава 2 - 2 5.53 4.06 1.46
18:00 МАС Таборско - Простейов 3 - 0 1.08 8.75 15.20
18:00 Сигма Оломоуц - Фридек-Мистек 1 - 0 1.36 4.39 6.50
18:00 Тринец - Опава 1 - 3 3.46 3.36 1.90
19:00 Чешке Будьовице - Пардубице 0 - 0 1.81 3.31 3.87
Швейцария - Други Швейцария - Други Рез. 1 X 2
20:30 Брюл Санкт Гален - Криенс 2 - 1 4.20 4.00 1.57
Шотландия - Първа Лига - Плейофи Шотландия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Анан Атлетик - Форфар Атлетик 2 - 2 3.03 3.57 2.07
21:45 Монтроуз - Питърхед 1 - 1 2.84 3.37 2.23
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Брихин Сити - Рейт Роувърс 1 - 1 3.17 3.29 2.12
21:45 Еърдри - Алоа Атлетик 1 - 0 2.40 3.29 2.70
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:20 Нуева Чикаго - Феро Карил Оесте 1 - 1 1.89 3.03 4.08
21:30 Химнасия Хухуй - Клуб Алмагро 1 - 0 2.21 2.70 3.53
Индия - Купа на Федерацията Индия - Купа на Федерацията Рез. 1 X 2
13:30 ДСК Шиваянс Пуна - Бенгалуру 2 - 0 6.01 3.61 1.49
16:30 Шилонг Ладжонг - Мохун Баган Калкута 2 - 3 4.92 3.57 1.58
Индонезия - Суперлига Индонезия - Суперлига Рез. 1 X 2
11:00 Персела Ламонган - Персия Джакарта 1 - 0 2.09 3.25 3.00
14:30 Митра Кукар - Бали Юнайтед 2 - 1 1.53 3.80 5.21
14:30 ПСМ Макасар - Арема Маланг 1 - 0 2.17 3.19 2.95
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
03:45 Енвигадо - Онсе Калдас 0 - 0 2.30 2.92 3.00
04:00 Мильонариос Богота - Кортулуа 2 - 1 1.32 4.39 8.09
23:15 Хагуарес де Кордоба - Индепендиенте Меделин 0 - 1 1.80 3.27 3.99
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:40 Бурган - Ал Тадамон 0 - 4 6.74 5.36 1.27
20:15 Ал Араби Кувейт - Ал Джахра 3 - 0 1.52 4.13 4.55
20:15 Ал Ярмук Кувейт - Ал Фахахел 2 - 4 2.69 3.33 2.24
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:10 Олимпия Асунсион - Гуарани Асунсион 0 - 2 2.12 3.25 3.09
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Блумфонтейн Селтик - Орландо Пайрътс 0 - 0 2.23 2.96 3.11
20:30 Мамелоди Съндаунс - Барока 2 - 2 1.30 4.48 8.66
20:30 Марицбург Юнайтед - Платинум Старс 0 - 0 2.29 2.98 2.99
20:30 Фрий Стейт Старс - Бидвест Уитс 3 - 1 3.75 3.06 1.95
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Вегалта Сендай - Кашива Рейсол 1 - 1 2.95 3.08 2.30
13:00 Висел Кобе - Вентфорет Кофу 2 - 1 1.50 3.57 6.53
13:00 Санфрече Хирошима - Саган Тошу 1 - 0 2.09 3.09 3.36
13:00 Серезо Осака - Албирекс Ниигата 1 - 0 1.60 3.55 5.20
13:00 Токио - Омия Ардижа 4 - 3 1.41 4.04 7.01
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Джубило Ивата 2 - 4 2.32 3.02 2.98
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Спорт Уанкайо (Пер) - Насионал Потоси (Бол) 2 - 1 1.63 3.76 4.72
03:45 Спортиво Лукеньо (Пар) - Депортиво Кали (Кол) 2 - 1 2.55 3.01 2.72
03:45 Химнасия Ла Плата (Арж) - Понте Прета SP (Бра) 1 - 1 1.90 3.09 4.08
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:00 Бризбейн Роар (Авл) - Улсан Хюндай (Кор) 2 - 3 2.20 3.30 2.94
13:00 Кашима Антлърс (Япо) - Муангтонг Юнайтед (Тай) 2 - 1 1.36 4.49 7.16
13:00 Сеул (Кор) - Урава Ред Даймъндс (Япо) 1 - 0 2.89 3.48 2.15
13:00 Уестърн Сидни Уондърърс (Авл) - Шанхай ШИПГ (Кит) 3 - 2 3.06 3.50 2.07