Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
Април '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 242526272829
30      
Топ факти за деня

УНА Щрасен като домакин 26 получени гола в 9 мача - 2.89 на мач

Ф91 Дюделанж 55 вкарани гола в 19 мача - 2.89 на мач

Фола Еш като домакин 30 вкарани гола в 9 мача - 3.33 на мач

ЮС Еш 17 загуби от 19 мача

Ла Екуидад Богота като домакин нито един получен гол в 7 мача

Бурирам Юнайтед няма загуба от 9 мача

Након Ратчасима няма равенство от 9 мача

Убон УМТ Юнайтед няма равенство от 9 мача

Суфанабури като гост само равенства от 4 мача

Санфрече Хирошима само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Анкета

Вашият фаворит за спечелването на Лига Европа този сезон?

ТВ програма
Diema Sport
ЦСКА София - Левски София 18:00 на живо
Ring.BG
Байерн Мюнхен - Севиля
21:45 на живо
bTV Action
Реал Мадрид - Ювентус
21:45 на живо
Diema Sport 2
Уулвърхямптън - Дарби Каунти 21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 11 Април, 2018 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Четвъртфинали Рез. 1 X 2
21:45 Байерн Мюнхен (Гер)** - Севиля (Исп) (2 - 1) 0 - 0 1.24 6.55 10.84
21:45 Реал Мадрид (Исп)** - Ювентус (Ита) (3 - 0) 1 - 3 1.60 4.27 5.17
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Уулвърхямптън - Дарби Каунти 2 - 0 1.58 3.76 6.10
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Олдъм - Уолсол 1 - 1 1.94 3.36 3.80
Испания - Други Испания - Други Рез. 1 X 2
21:00 Понтеведра - Онтиниент 0 - 0 2.19 3.15 2.96
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
19:30 Реджиана - Местре 0 - 4 1.91 3.08 3.87
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
19:30 Витербезе - Алесандрия 0 - 1 2.60 2.98 2.50
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
17:30 Железничар Сараево - Слобода Тузла 0 - 0 1.22 5.25 9.62
17:30 Звезда Градачац - Крупа 0 - 4 3.30 3.17 2.00
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Черноморец Балчик - Лудогорец Разград II 3 - 0 2.40 3.50 2.45
България - Купа на България България - Купа на България Рез. 1 X 2
18:00 ЦСКА София - Левски София 0 - 2 2.16 2.93 3.34
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 Фремад Амагер - Виборг 3 - 0 3.82 3.13 1.95
20:00 Нюкьобинг - Вендсисел 1 - 1 2.82 3.37 2.26
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 Фредериция - Олборг 3 - 1 3.70 3.20 1.97
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
19:00 Аполон Лимасол** - Анортозис (1 - 1) 2 - 1 1.73 3.45 4.14
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Атлантас Клайпеда - Жалгирис Вилнюс 2 - 5 5.72 3.63 1.50
20:00 Стумбрас Каунас - ФК Паланга 0 - 1 1.58 3.48 5.16
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
20:30 Диферданж - Роданж 91 5 - 1 1.31 4.52 7.21
20:30 Мондорф-ле-Бен - Жюнес Еш 0 - 0 2.29 3.50 2.57
20:30 УНА Щрасен - Юнион Люксембург 0 - 1 2.29 3.74 2.40
20:30 Ф91 Дюделанж - РМ Хам Бенфика 4 - 0 1.19 6.00 10.00
20:30 Фола Еш - ЮС Хостерт 4 - 1 1.43 4.33 5.38
20:30 Юнион Титус Петанж - Прогрес Нидеркорн 1 - 3 4.32 3.96 1.57
21:00 ЮС Еш - Виктория Роспорт 0 - 2 2.21 3.75 2.67
Македония - Купа на Македония Македония - Купа на Македония Рез. 1 X 2
17:00 Академия Пандев - Пелистер Битоля** (1 - 2) 2 - 1 1.46 3.88 5.70
17:00 Ренова Джепчище - Шкендия 79 Тетово** (1 - 1) 0 - 2 5.94 4.23 1.42
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:30 Сандефьорд - Ранхайм 1 - 2 2.02 3.44 3.41
19:30 Тромсьо - Стрьомгодсет 3 - 1 2.43 3.30 2.69
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Вигри Сувалки - Пуща Неполомице 1 - 0 1.90 3.13 3.93
19:00 Битовия Битов - Гурник Ленчна 2 - 1 2.22 3.11 3.05
19:00 Подбескидзе - ГКС Тихи 1 - 1 2.28 3.01 3.05
19:00 Рух Хожов - Хойничанка Хойнице 1 - 1 3.35 3.09 2.09
19:30 Хробри Глогов - Погон Шедълце 3 - 1 1.95 3.22 3.59
20:00 Заглембие Сосновец - Раков Ченстохова 2 - 0 2.24 3.15 2.98
20:00 Стал Мелец - Миедж Легница 1 - 1 3.09 3.01 2.25
20:00 Стомил Олщин - Олимпия Груджьондз 1 - 1 2.46 2.96 2.79
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
18:00 Варзин - Академико Визеу 0 - 1 2.70 2.87 2.63
18:00 Витория Гимараеш Б - Пенафиел 1 - 1 2.86 3.08 2.35
18:00 Жил Висенте - Спортинг Брага Б 1 - 2 2.23 2.98 3.16
18:00 Кова Да Пиедаде - Оливейрензе 3 - 2 2.25 3.02 3.07
18:00 Реал СК Кейлуж - Спортинг Ковиля 3 - 0 2.23 3.02 3.13
18:00 Санта Клара - Ароука 0 - 0 2.27 2.88 3.20
18:00 Спортинг Лисабон Б - Фамаликао 1 - 1 2.84 3.10 2.34
19:00 Бенфика Б - Лейшоес 1 - 2 2.63 3.16 2.49
21:15 Униао Мадейра - Насионал Мадейра 1 - 3 3.51 3.29 1.95
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Енисей Красноярск - Олимпиец Нижни Новгород 1 - 0 1.30 4.39 9.24
15:00 Сибир Новосибирск - Шинник Ярославл 3 - 0 2.27 2.91 3.14
15:00 Спартак Москва 2 - Том Томск 2 - 1 1.99 3.15 3.52
16:00 ФК Оренбург - Волгар Астрахан 3 - 0 1.18 5.43 14.47
17:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Луч-Енергия Владивосток 1 - 2 2.97 3.06 2.26
17:00 ФК Тюмен - Динамо Санкт Петербург 1 - 1 2.16 3.00 3.24
18:00 Факел Воронеж - Кубан Краснодар 0 - 2 4.06 3.13 1.85
18:30 ФК Тамбов - ФК Химки 2 - 0 1.56 3.47 5.77
19:00 Ротор Волгоград - Авангард Курск 1 - 1 1.69 3.17 5.03
21:00 Балтика Калининград - Криля Советов 1 - 0 2.79 2.83 2.55
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:30 Серед - Комарно 3 - 0 1.27 5.60 6.52
17:30 Спишка Нова Вес - Железарна Подбрезова Б 0 - 1 1.94 3.76 2.96
17:30 ШТК 1914 Шаморин - Скалица 1 - 1 2.48 3.18 2.48
19:00 Похроние Долна Жданя - Локомотив Зволен 3 - 0 1.60 3.75 4.41
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Триглав - Марибор 0 - 5 7.26 4.86 1.30
Словения - Купа на Словения Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
18:15 Целие - Олимпия Любляна** (1 - 2) 0 - 1 3.79 3.31 1.84
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Хонвед Будапеща - Видеотон Фехервар 1 - 4 3.55 3.45 1.89
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
19:45 Базел - Цюрих 3 - 0 1.48 4.12 5.90
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вернаму - ГАИС Гьотеборг 1 - 2 3.29 3.37 2.01
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
03:05 Килмес Буенос Айрес - Депортиво Морон 2 - 1 2.09 2.91 3.61
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
13:30 Мохун Баган Калкута - Шилонг Ладжонг 3 - 1 1.89 3.26 3.59
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:30 Гостареш Фулад - Естеглал Техеран 1 - 1 4.59 2.93 1.78
17:30 Персеполис Техеран - Парс Джонуби Джем 1 - 1 1.50 3.32 6.58
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Ла Екуидад Богота - Леонес 2 - 0 1.53 3.50 6.48
02:00 Бояка Чико - Алианса Петролера 3 - 0 2.23 2.92 3.25
04:00 Мильонариос Богота - Депортиво Пасто 2 - 0 1.43 3.89 6.77
ОАЕ - Купа на Президента ОАЕ - Купа на Президента Рез. 1 X 2
16:45 Ал Васл Дубай - Диба Ал Фуджейра 1 - 0 1.42 4.32 5.65
19:45 Ал Джазира Абу Даби - Ал Вахда Абу Даби 0 - 3 3.06 3.51 1.99
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
01:45 Реал Гарсиласо - Академия Кантолао 1 - 0 1.35 4.18 7.92
04:00 Депортиво Мунисипал - Унион Комерсио 2 - 1 1.49 3.84 5.74
21:15 Универсидад Сан Мартин - Универсидад де Кахамарка 2 - 2 1.91 3.39 3.51
23:30 Комерсиантес Унидос - Спортинг Кристал 1 - 3 3.94 3.61 1.75
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:45 Балестиер Халса - Йънг Лайънс 3 - 1 2.79 3.31 2.20
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Бурирам Юнайтед - Порт Банкок 3 - 1 1.34 4.55 6.72
13:45 Ратчабури - ПТ Прачуап 2 - 1 1.58 3.80 4.59
14:00 Сукотай - Банкок Глас 1 - 1 2.49 3.20 2.48
14:00 Чайнат Хорнбил - Нейви 1 - 0 2.09 3.18 3.08
15:00 Банкок Юнайтед - Након Ратчасима 2 - 0 1.36 4.46 6.38
15:00 Патая Юнайтед - Чонбури 1 - 0 1.99 3.36 3.16
15:00 Полис Теро - Убон УМТ Юнайтед 3 - 2 1.99 3.35 3.15
16:00 Еър Форс Сентрал - Чианграй Юнайтед 0 - 2 4.01 3.49 1.72
16:00 Муангтонг Юнайтед - Суфанабури 2 - 2 1.50 3.60 5.86
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Буньодкор Ташкент - Металург Бекабад 3 - 1 1.45 3.63 6.56
16:00 Согдиана Джизак - Навбахор Наманган 3 - 2 2.53 3.00 2.58
18:00 Насаф Карши - Локомотив Ташкент 2 - 1 2.49 2.93 2.68
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Аякс Кейптаун - Бидвест Уитс 1 - 0 2.90 2.87 2.44
20:30 СуперСпорт Юнайтед - Орландо Пайрътс 0 - 0 2.65 3.01 2.52
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Инчхън Юнайтед - Сангжу Сангму 0 - 1 2.33 2.99 2.94
13:30 Кьонсан - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 4 3.99 3.40 1.79
13:30 Сеул - Поханг Стийлърс 2 - 1 2.08 3.15 3.28
13:30 Тегу - Улсан Хюндай 0 - 2 2.84 3.06 2.37
13:30 Чуннам Драгонс - Чеджу Юнайтед 0 - 3 3.07 3.13 2.20
14:00 Кануън - Сувон Самсунг Блюуингс 2 - 3 2.76 3.13 2.38
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
13:00 Висел Кобе - Урава Ред Даймъндс 2 - 3 2.87 3.29 2.29
13:00 Гамба Осака - Джубило Ивата 2 - 0 2.75 3.13 2.46
13:00 Кавазаки Фронтейл - Серезо Осака 1 - 2 1.89 3.45 3.68
13:00 Консадол Сапоро - Шонан Белмар 1 - 0 1.79 3.31 4.31
13:00 Нагоя Грампус - Вегалта Сендай 2 - 3 2.90 3.27 2.27
13:00 Санфрече Хирошима - Йокохама Ф-Маринос 3 - 1 2.03 3.27 3.42
13:00 Токио - Кашима Антлърс 2 - 1 2.94 3.14 2.32
13:00 Шимизу Ес-Пулс - В-Варен Нагазаки 0 - 1 1.88 3.31 3.82
14:00 Саган Тошу - Кашива Рейсол 1 - 2 2.88 3.17 2.33
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 ЛДУ Кито (Екв) - Гуабира Монтеро (Бол) 2 - 1 1.15 6.16 15.67
01:15 Хагуарес де Кордоба (Кол) - Бостън Ривър (Уру) 2 - 1 1.77 3.22 4.64
03:30 Депортиво Кали (Кол) - Данубио Монтевидео (Уру) 3 - 0 1.53 3.64 5.99
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
03:00 Ню Йорк Ред Булс (Сащ) - Чивас Гуадалахара (Мек) 0 - 0 1.99 3.30 3.47
05:00 Америка Мексико (Мек) - Торонто (Сащ) 1 - 1 1.37 4.61 6.58

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане