Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Шахтьор Солигорск само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Нафтан нито един вкаран гол в 6 мача

АБ Гладсаксе като домакин 11 загуби от 13 мача

Кауно Жалгирис няма победа от 10 мача

Патриотас Бояка като гост 6 равенства от 8 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Конфедерациите 2017 в Русия?

ТВ програма
Diema
Локомотив Горна Оряховица - Пирин Благоевград 17:00 на живо
Diema Sport
Берое - Нефтохимик Бургас 19:30 на живо
bTV Action
Лион - Аякс
22:05 на живо
BNT HD
Манчестър Юнайтед - Селта Виго 22:05 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Четвъртък, 11 Май, 2017

Лига Европа Лига Европа Полуфинали Рез. 1 X 2
22:05 Лион (Фра) - Аякс (Хол)** (1 - 4) 3 - 1 1.68 4.35 4.50
22:05 Манчестър Юнайтед (Анг)** - Селта Виго (Исп) (1 - 0) 1 - 1 1.54 3.98 6.80
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
20:00 Сенегал - Мавритания 2 - 0 - - -
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
19:30 Партизани Тирана - Лачи 0 - 0 1.23 4.70 11.50
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Шахтьор Солигорск - Славия Мозир 1 - 0 1.19 5.35 12.34
18:30 Торпедо Жодино - Крумкачи Минск 3 - 0 1.68 3.32 4.74
19:00 Неман - Нафтан 2 - 1 1.35 4.05 8.27
19:30 Городея - Днепър Могилев 2 - 2 2.17 2.98 3.22
България - Група Б за Изпадане България - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Локомотив Горна Оряховица - Пирин Благоевград 4 - 3 2.65 3.10 2.51
19:30 Берое - Нефтохимик Бургас 3 - 0 1.54 3.63 5.64
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 АБ Гладсаксе - Хелзингор 2 - 1 6.08 4.15 1.45
19:00 Вендсисел - Скиве 4 - 0 1.54 3.75 5.67
19:00 Кьоге - Фредериция 1 - 1 2.44 3.03 2.84
19:00 Нюкьобинг - Роскилде 3 - 2 2.99 3.48 2.12
19:00 Фремад Амагер - Нествед 0 - 3 2.34 3.31 2.74
19:00 Хобро - Вейле 1 - 1 1.63 3.76 4.77
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Судува Мариямполе - Утенис Утена 2 - 1 1.27 4.73 8.71
20:00 Стумбрас Каунас - Кауно Жалгирис 3 - 0 1.83 3.22 3.82
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ХИК Хелзинки - Илвес Тампере 2 - 0 1.34 4.39 8.53
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Хака - Екеняс ИФ 2 - 0 1.72 3.53 4.17
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йоргрите - ГАИС Гьотеборг 0 - 0 2.59 3.20 2.53
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
01:30 Спортиво Естудиантес - Дъглас Хейг 2 - 1 2.30 2.91 3.01
02:30 Лос Андес - Сентрал Кордоба 1 - 1 2.14 2.90 3.36
03:00 Институто Кордоба - Гилермо Браун 2 - 0 2.19 3.04 3.14
03:00 Крусеро дел Норте - Вия Далмине 1 - 2 1.82 3.24 4.02
03:00 Хувентуд Унида Гуалегуайчу - Бока Унидос 1 - 1 2.36 2.89 2.97
03:05 Архентинос Хуниорс - Ол Бойс Буенос Айрес 5 - 1 1.46 3.59 7.06
03:05 Чакарита Хуниорс - Браун Адроге 1 - 2 1.68 3.23 5.00
03:30 Сан Мартин Тукуман - Атлетико Парана 4 - 2 1.56 3.37 6.02
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
00:00 Килмес Буенос Айрес - Химнасия Мендоса** 0 - 0 2.23 3.03 3.10
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Ориенте Петролеро - Стронгест Ла Пас 3 - 1 2.65 3.17 2.42
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:30 Фламенго RJ - Атлетико GO 0 - 0 1.41 4.15 7.07
03:45 Пайсанду PA - Сантос SP** (0 - 2) 1 - 3 3.74 3.28 1.92
03:45 Санта Круз PE - Атлетико PR 0 - 0 2.20 2.99 3.26
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Сулия - Депортиво Ла Гуайра 1 - 3 1.98 3.35 3.25
23:00 Монагас Матурин - Депортиво Лара 2 - 0 2.03 3.17 3.32
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:00 Кселаху - Гуастатоя 2 - 2 1.60 3.41 4.94
21:00 Сучитепекес - Комуникасионес 1 - 0 2.01 3.19 3.27
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:15 Барселона Гуаякил - ЛДУ Кито 3 - 1 1.50 3.64 6.08
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Санта Текла - Агила Сан Мигел 2 - 0 2.10 2.99 3.26
Индия - Купа на Федерацията Индия - Купа на Федерацията Рез. 1 X 2
13:30 Ченай Сити - Чърчил Брадърс Гоа 3 - 1 3.66 3.37 1.85
16:30 Айзол - Ийст Бенгал Калкута 0 - 0 2.85 3.08 2.29
Иран - Купа на Иран Иран - Купа на Иран Рез. 1 X 2
19:00 Трактор Сази Табриз - Нафт Техеран 0 - 1 1.87 3.24 3.80
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Алианса Петролера - Патриотас Бояка 1 - 0 2.12 2.98 3.30
02:00 Ла Екуидад Богота - Санта Фе Богота 0 - 0 2.82 3.01 2.37
04:00 Хуниор Баранкиля - Атлетико Букараманга 3 - 1 1.61 3.42 5.10
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Лимон - Сантос де Гуапилес 1 - 0 2.17 3.30 2.89
05:00 Ередиано - Депортиво Саприса 0 - 1 1.91 3.31 3.51
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:40 Ал Сахел Абу Халифа - Казма Кувейт 3 - 3 7.58 4.06 1.35
17:40 Кувейт СК - Ал Шабаб Кувейт 3 - 0 1.18 5.86 10.18
20:15 Ал Салибихает - Кадсия Кувейт 0 - 2 11.23 5.82 1.17
20:15 Хайтан - Ал Насър Кувейт 0 - 2 3.65 3.59 1.77
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Тигрес УАНЛ Монтерей - Монтерей 4 - 1 1.95 3.23 3.73
05:30 Сантос Лагуна - Депортиво Толука 1 - 4 1.99 3.19 3.62
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
03:00 Мелгар Арекипа - Аякучо 2 - 2 1.41 4.06 6.88
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Кълъмбъс Крю - Торонто 1 - 2 2.14 3.43 3.07
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Гейланг Интернешънъл - Албирекс Ниигата СИНГ 0 - 1 6.63 4.49 1.35
14:30 Уориърс ФК - Хоуганг Юнайтед 0 - 2 1.59 3.73 4.58
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Ривър Плейт (Арж) - Емелек Гуаякил (Екв) 1 - 1 1.64 3.77 4.88
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Атлетико Венецуела (Вен) - Палестино Сантяго (Чил)** 0 - 1 2.23 3.13 3.10
01:15 Насионал Асунсион (Пар)** - Крузейро MG (Бра) 2 - 1 3.88 3.18 1.91
03:45 Ливърпул Монтевидео (Уру) - Флуминензе RJ (Бра) 1 - 0 3.83 3.21 1.93
03:45 Универсидад де Чили (Чил) - Коринтианс SP (Бра) 1 - 2 1.98 3.21 3.64
Рекопа Судамерикана Рекопа Судамерикана Рез. 1 X 2
03:45 Атлетико Насионал - Чапекоензе SC 4 - 1 1.38 4.10 7.62