Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Ноември '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
       
Топ факти за деня

Бристол Роувърс няма равенство от 16 мача

Лорка като гост само загуби от 6 мача

Казертана като домакин само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Фиделис Андрия като домакин 5 равенства от 6 мача

Балинамалард Юнайтед като гост само загуби от 7 мача

Албион Роувърс като домакин 5 загуби от 6 мача

Стърлинг Албиън като гост само победи от 5 мача

УСМ Блида няма победа от 10 мача

Фландрия само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

Сармиенто Хунин само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

Супер Пауър Самут Пракан 124 получени гола в 32 мача - 3.88 на мач

Расинг Клуб Монтевидео като домакин само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Анкета

Ще успее ли в Неделя (26.11.17) Валенсия да победи Барселона в дербиото на кръга в Ла Лига?

ТВ програма
Diema Sport
Донкастър - Родъръм Юнайтед 14:30 на живо
Diema Sport
Скънторп - Бристол Роувърс 17:00 на живо
Diema Sport
Дания - Ирландия
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Испания - Коста Рика
22:30 на живо
TV Plus
Коринтианс SP - Авай SC
23:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 11 Ноември, 2017

Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона CAF Рез. 1 X 2
15:00 Замбия - Камерун 2 - 2 2.74 2.83 2.75
16:30 Габон - Мали 0 - 0 2.36 2.83 3.25
19:30 Конго ДР - Гвинея 3 - 1 1.37 4.58 7.77
19:30 Кот д'Ивоар - Мароко 0 - 2 2.03 2.98 3.96
19:30 Тунис - Либия 0 - 0 1.16 6.28 17.99
Световно Първенство Световно Първенство Квал. Плейофи зона UEFA Рез. 1 X 2
21:45 Дания - Ирландия 0 - 0 1.66 3.41 6.39
Световно Първенство Световно Първенство Квалификации Рез. 1 X 2
00:00 Хондурас - Австралия 0 - 0 1.95 3.16 4.35
05:15 Нова Зеландия - Перу 0 - 0 6.92 3.82 1.53
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
14:30 Малави - Лесото 1 - 1 - - -
15:00 Коморски острови - Мадагаскар 1 - 1 - - -
15:00 Русия - Аржентина 0 - 1 4.69 3.53 1.76
16:00 Намибия - Зимбабве 3 - 1 2.48 2.98 3.00
18:30 Катар - Чехия 0 - 1 4.85 3.60 1.71
19:30 Македония - Норвегия 2 - 0 2.74 3.06 2.65
22:00 Доминиканска република - Никарагуа 1 - 0 - - -
22:30 Испания - Коста Рика 5 - 0 1.14 7.73 19.37
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Донкастър - Родъръм Юнайтед 1 - 1 2.28 3.44 2.98
17:00 Блекбърн - Уолсол отл. - - -
17:00 Блекпул - Портсмут 2 - 3 2.81 3.25 2.45
17:00 Брадфорд Сити - Плимут 0 - 1 1.53 4.07 5.86
17:00 Джилингам - Бъри 1 - 1 2.36 3.43 2.81
17:00 Милтън - Флийтууд Таун 1 - 0 2.45 3.17 2.87
17:00 Оксфорд Юнайтед - Нортхямптън Таун 1 - 2 1.83 3.61 4.02
17:00 Рочдейл - Уигън отл. 3.95 3.50 1.86
17:00 Саутенд - Олдъм отл. - - -
17:00 Скънторп - Бристол Роувърс 1 - 0 1.95 3.49 3.65
17:00 Шросбъри Таун - Чарлтън отл. - - -
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Барнет - Колчестър 0 - 1 2.55 3.31 2.62
17:00 Екзитър - Гримсби Таун 2 - 0 1.92 3.54 3.68
17:00 Карлайл - Йоувил 4 - 0 1.75 3.73 4.27
17:00 Кембридж Юнайтед - Акрингтън Стенли 0 - 0 2.55 3.24 2.67
17:00 Ковънтри - Мансфийлд Таун 0 - 1 2.09 3.14 3.59
17:00 Кроули Таун - Форест Грийн Роувърс 1 - 1 2.06 3.29 3.50
17:00 Крю Александра - Линкълн Сити 1 - 4 3.45 3.30 2.07
17:00 Моркамб - Уикъмб 2 - 1 3.76 3.55 1.90
17:00 Стивънидж Бороу - Нотс Каунти 1 - 1 2.96 3.26 2.32
17:00 Суиндън - Честърфийлд 2 - 2 1.79 3.53 4.30
17:00 Челтнъм Таун - Лутън Таун 2 - 2 3.36 3.53 2.03
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Файлд 2 - 1 2.22 3.38 2.90
17:00 Бароу - Макълсфийлд Таун 0 - 2 2.29 3.18 2.93
17:00 Боръм Ууд - Хартлипул 0 - 0 1.78 3.35 4.36
17:00 Гайзли - Бромли 0 - 1 2.11 3.30 3.18
17:00 Доувър Атлетик - Ийстли 2 - 0 1.78 3.42 4.24
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Гейтсхед 0 - 3 2.39 3.21 2.77
17:00 Солихъл Муурс - Сътън Юнайтед 0 - 2 4.18 3.57 1.75
17:00 Торки Юнайтед - Мейдстоун Юнайтед 0 - 1 2.63 3.26 2.47
17:00 Транмиър Роувърс - Дагенъм и Редбридж 2 - 0 2.03 3.24 3.44
17:00 Халифакс Таун - Уокинг 0 - 0 1.98 3.36 3.47
19:30 Ебсфлийт Юнайтед - Лейтън Ориент 2 - 1 2.52 3.16 2.67
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Алкоркон - Лорка 1 - 1 1.84 3.15 4.52
17:00 Албасете - Алмерия 2 - 0 2.16 2.95 3.61
19:00 Сарагоса - Райо Валекано 3 - 2 2.49 3.04 2.85
19:00 Тенерифе - Културал Леонеса 2 - 0 1.53 3.82 6.00
20:30 Барселона Б - Хуеска 0 - 2 2.66 3.17 2.58
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
17:30 Серседа - Реал Мадрид Кастиля 0 - 2 2.75 2.95 2.51
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Витория-Гастейс - Баракалдо 0 - 0 2.54 2.96 2.67
18:00 Аренас Клуб де Гечо - Реал Сосиедад Б 0 - 0 2.18 3.05 3.10
19:00 Атлетик Билбао Б - Аморебиета 1 - 1 1.55 3.49 5.70
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Валенсия Местая - Еркулес 1 - 2 2.71 3.11 2.42
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
17:00 Гранада Б - Лорка Депортива 1 - 1 1.51 3.72 5.54
19:00 Картахена - Реал Мурсия 2 - 1 2.16 2.97 3.26
19:00 Лас Палмас Атлетико - Бетис Б 0 - 0 2.20 2.98 3.14
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Про Верчели - Емполи 2 - 1 3.31 3.20 2.15
19:00 Авелино - Виртус Ентела 0 - 0 1.89 3.34 3.95
21:30 Специя - Фрозиноне 1 - 1 2.93 2.88 2.56
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Матера - Трапани 3 - 3 3.80 3.11 1.91
15:30 Монополи 1966 - Ренде 1968 0 - 1 1.83 3.17 4.04
15:30 Расинг Фонди - Сикула Леонцио 2 - 1 2.42 2.95 2.82
17:30 Сиракуза - Лече 1 - 3 2.77 3.07 2.40
19:30 Козенца - Юве Стабия 1 - 0 2.25 3.06 2.98
21:30 Казертана - Паганезе 3 - 0 2.03 3.07 3.46
21:30 Фиделис Андрия - Бишелие 1913 0 - 0 2.07 3.06 3.35
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Тубиз - Лиерс 1 - 2 2.46 3.22 2.62
21:30 Вестерло - Унион Сент Жилоаз 0 - 1 2.12 3.33 3.09
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Сейнт Джоузеф - Юръп 0 - 1 - - -
21:30 Линкс - Гибралтар Финикс 2 - 1 - - -
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Докса Драма - Трикала 0 - 0 2.06 3.07 3.28
Норвегия - Плейофи Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Мьондален - Уленсакер Киса 3 - 1 1.74 3.78 4.01
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Олимпия Груджьондз - Одра Ополе 0 - 2 2.24 3.06 3.05
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Витория Гимараеш - Оливейрензе 1 - 4 1.29 4.76 9.56
18:00 Морейрензе - Фейрензе 2 - 1 1.92 3.01 4.19
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Карик Рейнджърс - Уорънпойнт Таун 0 - 2 2.33 3.31 2.68
17:00 Клифтънвил - Балинамалард Юнайтед 5 - 0 1.19 6.05 10.40
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
14:30 Железарна Подбрезова Б - Нове Место над Вахом 1 - 1 2.87 3.28 2.14
14:30 Интер Братислава - Жилина Б 1 - 7 2.56 3.37 2.33
14:30 Комарно - Скалица 1 - 1 4.91 3.88 1.52
14:30 Локомотив Зволен - Локомотив Кошице 1 - 0 3.40 3.44 1.86
14:30 Попрад - Серед 1 - 0 1.78 3.56 3.74
14:30 Спишка Нова Вес - Партизан Бардейов 2 - 1 2.00 3.35 3.16
Словения - Купа на Словения Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
18:15 Олимпия Любляна - Марибор 3 - 0 2.33 3.09 2.84
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Бари Таун Юнайтед - Ландидно 2 - 0 2.29 3.19 2.90
16:30 Кармартън Таун - Нютаун 0 - 2 2.54 3.28 2.51
16:30 Престатин Таун - Кардиф Метрополитън 0 - 2 3.55 3.51 1.89
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Арсенал Киев - Хелиос Харков 3 - 1 1.90 3.17 3.58
13:00 Балкани Заря - Рух Винники 1 - 1 2.19 3.17 2.86
13:00 Кремин Кременчуг - Колос Ковалевка 0 - 1 5.02 3.53 1.56
14:00 Авангард Краматорск - ФК Полтава 2 - 0 2.79 3.25 2.20
14:00 Нефтяник-Укрнафта - МФК Николаев 1 - 0 2.20 3.78 2.59
14:00 ФК Суми - Оболон-Бровар Киев 0 - 0 2.30 2.98 2.92
15:00 Десна Чернигов - Горняк-Спорт Комсомолск 1 - 2 1.43 4.12 5.59
Швеция - Плейофи Швеция - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 Йоргрите** - Мялби 2 - 1 1.87 3.44 3.69
14:00 Фрей Тебю - Акрополис 0 - 0 2.01 3.46 3.20
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Алоа Атлетик 0 - 2 2.81 3.51 2.21
17:00 Еърдри - Странрар 2 - 0 2.75 3.47 2.26
17:00 Куинс парк ФК - Арброут 0 - 2 3.79 3.59 1.82
17:00 Форфар Атлетик - Ийст Файф 2 - 0 2.61 3.34 2.43
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Берик Рейнджърс - Единбург Сити 1 - 1 1.98 3.43 3.39
17:00 Каудънбийт - Елгин Сити 1 - 3 3.70 3.56 1.85
17:00 Клайд - Стърлинг Албиън 1 - 1 2.74 3.60 2.21
17:00 Монтроуз - Анан Атлетик 1 - 1 2.37 3.44 2.63
17:00 Питърхед - Стенхаусмюър 2 - 3 1.88 3.65 3.51
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
15:00 Дънди Юнайтед (Шот) - Крусейдърс (Сир) 1 - 2 1.99 3.44 3.38
17:00 Дъмбартън (Шот) - Рейт Роувърс (Шот) 2 - 0 2.68 3.29 2.40
19:15 Инвърнес КТ (Шот) - Фолкърк (Шот) 1 - 0 2.08 3.24 3.26
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:35 Аделаида Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед Джетс 1 - 2 2.25 3.50 2.93
10:50 Мелбърн Виктори - Бризбейн Роар 1 - 1 1.72 3.77 4.41
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 ДРБ Тадженант - УСМ Ел Хараш 1 - 1 1.73 3.18 4.57
16:00 УСМ Блида - ЕС Сетиф 0 - 0 4.50 3.21 1.73
17:00 ЖС Кабилие - КР Белуиздад 2 - 2 2.00 2.88 3.75
17:00 МК Оран - Олимпик де Медеа 2 - 0 1.81 2.98 4.48
18:00 УСМ Алжир - КС Константин 1 - 2 1.90 3.22 3.58
19:00 ЖС Саура - УСМ Бел-Абес 1 - 0 1.58 3.37 5.41
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Рафаела - Клуб Алмагро 1 - 1 1.72 3.12 4.94
02:30 Индепендиенте Ривадавия - Гилермо Браун 0 - 0 2.34 2.83 3.12
22:00 Алдосиви Мар дел Плата - Фландрия 2 - 2 1.77 3.09 4.73
22:05 Килмес Буенос Айрес - Нуева Чикаго 1 - 1 2.17 2.92 3.40
23:00 Сармиенто Хунин - Сантамарина 3 - 3 1.89 2.90 4.41
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Тукуман** - Росарио Сентрал 0 - 0 3.37 3.13 2.08
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Петролеро Якуиба - Стронгест Ла Пас 0 - 1 3.43 3.40 1.91
23:15 Университарио Сукре - Спорт Бойс Уорнес 2 - 0 1.55 3.74 5.14
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
21:00 Ботафого RJ - Атлетико PR 0 - 1 1.97 3.24 3.73
23:00 Коринтианс SP - Авай SC 1 - 0 1.37 4.52 7.68
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:30 АВС RN - Крисиума SC 3 - 1 2.90 3.10 2.30
01:30 Парана Клуб PR - Лувердензе MT 2 - 0 1.60 3.49 5.25
20:30 Интернасионал RS - Вила Нова GO 1 - 1 1.40 3.98 7.55
21:30 Боа MG - Санта Круз PE 4 - 2 1.71 3.27 4.79
21:30 Гояс GO - Сеара CE 0 - 0 2.40 2.94 2.93
21:30 Наутико PE - Лондрина PR 1 - 2 3.12 3.07 2.22
21:30 Фигуерензе SC - Америка MG 1 - 2 2.81 2.91 2.52
23:00 Гуарани SP - КР Бразил AL 2 - 1 1.99 3.16 3.59
23:00 Пайсанду PA - Бразил де Пелотас RS 2 - 3 1.81 3.19 4.34
Венецуела - Финална Фаза Венецуела - Финална Фаза Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Депортиво Лара - Замора Баринас 6 - 2 1.94 3.16 3.54
23:45 Естудиантес де Мерида - Монагас Матурин 0 - 1 2.07 3.19 3.15
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Санарате - Комуникасионес 1 - 1 2.46 3.01 2.67
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
14:30 Ал Асюти Спорт - Ел Раджа 1 - 0 1.99 2.83 3.89
17:15 Ал Итихад Александрия - Ала'аб Даманхур 2 - 1 1.38 3.78 8.04
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Ел Национал Кито - Гуаякил Сити 1 - 0 1.33 4.72 7.29
02:30 Макара Амбато - Универсидад Католика Кито 2 - 1 1.92 3.19 3.77
23:00 Фуерса Амария - Емелек Гуаякил 0 - 3 8.50 4.54 1.30
23:30 Барселона Гуаякил - Клан Хувенил 2 - 1 1.13 7.25 12.97
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:00 Барито Путера - Персела Ламонган 4 - 1 1.32 4.59 7.20
13:30 Борнео ФК - Арема Маланг 3 - 2 1.45 4.23 5.47
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Атлетико Сан Луис - Леонес Негрос де ла У. де Г. 2 - 1 1.66 3.46 4.50
04:00 Корекаминос УАТ - Дорадос де Синалоа 4 - 0 2.45 2.97 2.73
05:00 Кафеталерос де Тапачула - Тампико Мадеро 0 - 1 1.90 3.20 3.67
05:00 Симаронес де Сонора - Венадос 1 - 1 2.44 2.88 2.81
06:00 Мурсиелагос - Атланте Канкун 4 - 0 1.84 3.17 3.90
ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп Рез. 1 X 2
14:50 Ал Аин - Ал Дафра 7 - 1 1.24 5.52 7.88
14:50 Ал Шарджа - Ал Вахда Абу Даби 1 - 1 3.27 3.72 1.84
17:30 Ал Васл Дубай - Шабаб Ал-Ахли Дубай 2 - 2 1.61 4.34 3.74
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:10 Спортиво Триниденсе - Депортиво Капиата 0 - 0 2.72 3.14 2.40
23:00 Спортиво Лукеньо - Сол де Америка 0 - 2 1.96 3.27 3.45
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Нейви - Суфанабури 0 - 1 2.27 3.84 2.45
13:00 Патая Юнайтед - Сукотай 1 - 1 1.55 4.43 4.15
13:00 Порт Банкок - Сисакет 5 - 3 1.30 5.57 6.14
13:00 Тай Хонда Ладкрабанг - Ратчабури 1 - 2 3.53 3.90 1.75
13:00 Убон УМТ Юнайтед - Супер Пауър Самут Пракан 2 - 1 1.10 7.88 13.21
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Суд Америка Монтевидео 2 - 3 2.39 3.24 2.67
22:00 Ривър Плейт Монтевидео - Данубио Монтевидео 1 - 1 2.53 3.17 2.58
22:00 Серо Монтевидео - Пласа Колония 1 - 0 1.93 3.31 3.56
23:00 Пенярол Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас 1 - 0 1.40 4.23 6.80
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Маратон Сан Педро - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 5 - 0 2.10 3.21 3.03
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
22:00 Универсидад де Чили - Сантяго Уондърърс 1 - 3 2.02 3.17 3.46
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Ависпа Фукуока - Мацумото Ямага 1 - 1 2.24 3.09 3.12
07:00 Киото Санга - Токио Верди 0 - 1 3.31 3.26 2.05
07:00 Нагоя Грампус - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 3 2.03 3.51 3.14
07:00 Роасо Кумамото - Звейген Канадзава 1 - 4 2.19 3.14 3.15
07:00 Токушима Вортис - Оита Тринита 1 - 0 2.06 3.28 3.28
09:00 Гифу - Шонан Белмар 1 - 1 3.31 3.29 2.05
12:00 В-Варен Нагазаки - Каматамаре Сануки 3 - 1 1.69 3.42 4.72
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Арсенал Тула (Рус) - Динамо Минск (Блр) 3 - 1 - - -
13:00 Кайзериспор (Тур) - Газиантеп ФК (Тур) 2 - 1 1.53 3.39 6.00
14:00 Бешикташ (Тур) - Астра Гюргево (Рум) 1 - 1 1.39 4.44 5.79
14:00 Галатасарай (Тур) - Юмраниеспор (Тур) 3 - 2 - - -
15:00 ЛАСК Линц (Авс) - Лиферинг Залцбург (Авс) 3 - 1 1.39 4.55 5.75
15:00 Пафос (Кип) - ФК Уфа (Рус) 0 - 3 - - -
16:00 Удинезе (Ита) - Горица (Слн) 4 - 1 1.50 4.50 4.50