Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Декември '16
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
       
Топ факти за деня

Мидълзбро като гост 5 равенства от 7 мача

Сомосас като домакин няма победа от 8 мача

Културал Леонеса няма загуба от 17 мача

Албасете като домакин само 1 получен гол в 9 мача - 0.11 на мач

Бадалона като гост няма загуба от 8 мача

Палермо като домакин само загуби от 7 мача

Алесандрия няма загуба от 17 мача

Анкона като гост 6 равенства от 8 мача

Пари Сен Жермен като домакин само 1 получен гол в 8 мача - 0.12 на мач

Сант Жулия 31 вкарани гола в 10 мача - 3.10 на мач

Женлаи като домакин само загуби от 5 мача

КАА Гент като домакин само победи от 8 мача

Роял Антверпен 3 равенства от 4 мача

Юръп Пойнт като гост само загуби от 4 мача

Ламия нито един получен гол в 4 мача

Панайгиалиос Егио само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

ФК Копенхаген няма загуба от 20 мача

Докса Катокопия само 5 вкарани гола в 13 мача - 0.38 на мач

Кайлунго 9 загуби от 10 мача

Риека няма загуба от 18 мача

Америка MG като гост няма победа от 18 мача

Анкета

Ще успее ли България да изненада Холандия на 25 Март в София?

ТВ програма
EuroSport 1
Торонто - Сиатъл Саундърс 03:00 на живо
BNT HD
Чонбук Хюндай Моторс - Америка Мексико 09:00 на живо
Diema Sport 2
Созопол - Витоша Бистрица 12:30 на живо
Ring.BG
Каляри - Наполи
13:30 на живо
Diema Sport
Челси - Уест Бромич
14:00 на живо
Nova Sport
Дарби Каунти - Нотингам Форест 14:00 на живо
Diema Sport 2
Локомотив Горна Оряховица - ЦСКА София 15:00 на живо
Ring.BG
Торино - Ювентус
16:00 на живо
Nova Sport
Лион - Рен
16:00 на живо
Diema Sport
Манчестър Юнайтед - Тотнъм 16:15 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Майнц 05 16:30 на живо
F Plus
Селта Виго - Севиля
17:15 на живо
Diema Sport 2
Черно море - Дунав Русе
17:30 на живо
Nova Sport
Сент Етиен - Гингам
18:00 на живо
Diema Sport
Ливърпул - Уест Хям
18:30 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - Байер Леверкузен 18:30 на живо
BNT HD
Мамелоди Съндаунс - Кашима Антлърс 18:45 на запис
Sport  Plus HD
Атлетико PR - Фламенго RJ 21:00 на живо
F Plus
Бетис - Атлетик Билбао
21:45 на живо
Ring.BG
Интер - Дженоа
21:45 на живо
Diema Sport
Пари Сен Жермен - Ница
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 11 Декември, 2016

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Челси - Уест Бромич 1 - 0 1.25 5.96 12.86
16:15 Манчестър Юнайтед - Тотнъм 1 - 0 2.16 3.30 3.58
16:15 Саутхямптън - Мидълзбро 1 - 0 1.60 3.68 6.70
18:30 Ливърпул - Уест Хям 2 - 2 1.28 5.99 10.50
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Дарби Каунти - Нотингам Форест 3 - 0 1.79 3.53 4.75
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Борусия М'Гладбах - Майнц 05 1 - 0 1.70 3.70 5.07
18:30 Шалке 04 - Байер Леверкузен 0 - 1 2.33 3.33 3.08
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Айнтрахт Брауншвайг - Арминия Билефелд 3 - 2 1.76 3.50 4.49
14:30 Гройтер Фюрт - Санкт Паули 0 - 2 2.03 3.29 3.60
14:30 Зандхаузен - Вюрцбургер Кикерс 0 - 0 2.39 3.00 3.08
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Майнц 05 II - Шпортфройнде Лоте 0 - 2 2.68 3.13 2.50
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Ейбар - Алавес 0 - 0 1.86 3.42 4.51
17:15 Селта Виго - Севиля 0 - 3 2.64 3.37 2.65
19:30 Еспаньол - Спортинг Хихон 2 - 1 1.75 3.49 5.14
21:45 Бетис - Атлетик Билбао 1 - 0 3.25 3.16 2.36
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Алмерия - Майорка 2 - 1 2.28 3.03 3.18
17:00 Кордоба - Кадис 1 - 3 1.98 3.15 3.88
19:00 Алкоркон - Хирона 2 - 1 2.26 2.89 3.37
19:00 Валядолид - Мирандес 5 - 0 1.68 3.47 5.09
19:00 Луго - Нумансия 3 - 1 2.10 3.17 3.46
21:00 Сарагоса - Реал Овиедо 2 - 1 2.03 3.07 3.78
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Сомосас - Леалтад 2 - 3 2.47 2.94 2.75
17:00 Исара - Туделано 0 - 0 2.34 2.84 3.08
17:30 Бойро - Расинг Ферол 1 - 1 3.19 3.09 2.12
18:00 Арандина - Понтеведра 0 - 2 3.25 3.15 2.05
18:00 Гихуело - Паленсия 6 - 0 1.96 2.99 3.74
18:00 Културал Леонеса - Валядолид Б 3 - 0 1.40 3.91 7.27
18:00 Понферадина - Осасуна Б 1 - 1 1.50 3.63 5.97
19:30 Каудал Депортиво - Селта Виго Б 3 - 2 3.51 3.28 1.92
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 СС Рейес - Реал Унион 3 - 0 2.82 2.99 2.38
13:30 Менсахеро - Реал Мадрид Кастиля 2 - 2 2.72 3.05 2.42
17:30 Навалкарнеро - Реал Сосиедад Б 1 - 1 2.40 2.97 2.81
18:00 Албасете - Сокуелямос 1 - 1 1.28 4.39 9.80
18:00 УД Логронес - Аморебиета 2 - 1 1.71 3.29 4.57
18:30 Сестао Ривър Клуб - Лейоа 1 - 1 2.19 3.01 3.15
19:00 Баракалдо - Фуенлабрада 1 - 1 1.74 3.27 4.32
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
12:00 Майорка Б - Еркулес 0 - 2 3.04 2.97 2.26
13:00 Атлетико Балеарес - Виляреал Б 2 - 2 2.16 2.99 3.23
13:00 Гава - Ебро 1 - 2 2.24 2.91 3.12
13:00 Леванте Б - Алкояно 0 - 0 3.25 2.95 2.16
17:30 Сабадел - Прат 3 - 1 2.04 2.97 3.55
18:00 Елденсе - Бадалона 1 - 4 2.83 2.97 2.39
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Гранада Б - Линарес Депортиво 3 - 0 2.11 3.09 3.21
13:00 Мелия - Кордоба Б 2 - 1 1.68 3.21 4.90
13:00 Реал Мурсия - Ла Рода 0 - 1 1.48 3.66 6.11
17:00 Реал Хаен - Вияновенсе 1 - 1 2.43 2.95 2.78
18:00 Атлетико Санлукеньо - Естремадура 3 - 0 2.13 3.13 3.12
18:00 Лорка - Атлетико Манча Реал 3 - 0 1.48 3.92 5.70
18:00 Марбеля - Хумиля 0 - 0 2.08 3.05 3.31
18:00 Мерида АД - Ел Ехидо 2012 2 - 0 1.47 3.64 6.44
18:00 Сан Фернандо - Рекреативо 2 - 2 2.26 3.00 3.01
18:30 Картахена - Линенсе 1 - 1 1.41 3.87 6.84
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Каляри - Наполи 0 - 5 6.71 4.50 1.47
16:00 Аталанта - Удинезе 1 - 3 1.69 3.58 5.41
16:00 Болоня - Емполи 0 - 0 2.17 3.19 3.54
16:00 Палермо - Киево 0 - 2 2.89 3.01 2.66
16:00 Торино - Ювентус 1 - 3 4.62 3.45 1.81
21:45 Интер - Дженоа 2 - 0 1.65 3.85 5.29
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
18:30 Бреша - Новара 0 - 0 2.83 2.96 2.54
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Сиена - Олбия 0 - 1 2.01 3.04 3.52
17:30 Алесандрия - Лупа Рома 3 - 0 1.19 5.75 10.44
17:30 Джиана Ерминио - Прато 0 - 0 1.55 3.52 5.50
17:30 Карарезе - Лукезе 1 - 1 2.38 3.03 2.78
17:30 Комо - Ренате 0 - 0 2.10 3.11 3.25
17:30 Пиаченца - Понтедера 1 - 0 1.70 3.35 4.51
21:30 Арецо - Витербезе 0 - 0 1.71 3.31 4.52
21:30 Пистоезе - Расинг Рома 3 - 1 1.66 3.40 4.66
21:30 Тутокуойо - Про Пиаченца 0 - 0 2.22 2.99 3.10
Италия - Лега Про - Група В Италия - Лега Про - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Алма Ювентус Фано - Лумецане 0 - 2 2.38 2.91 2.90
15:30 Губио - Басано Виртус 4 - 0 2.41 2.93 2.81
15:30 Мантова - Модена 1 - 0 2.46 2.91 2.77
15:30 Парма - Терамо 1 - 1 1.54 3.57 5.59
15:30 Самбенедетезе - Анкона 0 - 1 1.76 3.22 4.32
15:30 ФералпиСало - Порденоне 0 - 2 2.79 2.97 2.41
17:30 Мачератезе 1922 - Сантарканджело 1 - 1 2.15 2.96 3.27
19:30 Падуа - Судтирол 2 - 0 1.75 3.24 4.32
19:30 Форли - Реджиана 2 - 0 4.53 3.33 1.69
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Лион - Рен 1 - 0 1.48 4.23 6.82
18:00 Сент Етиен - Гингам 1 - 0 1.98 3.18 4.13
21:45 Пари Сен Жермен - Ница 2 - 2 1.36 4.94 8.27
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:00 Рапид Виена - Рийд 3 - 1 1.41 4.48 6.40
17:30 Санкт Полтен - Аустрия Виена 2 - 1 3.41 3.44 1.98
17:30 Щурм Грац - Ред Бул Залцбург 0 - 1 3.74 3.46 1.89
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Луситанос - УЕ Енгордани 1 - 1 - - -
15:00 Сант Жулия - УЕ Санта Колома 3 - 1 - - -
17:00 Женлаи - Енкамп 0 - 5 - - -
19:00 ФК Санта Колома - Ордино 1 - 0 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Андерлехт - Клуб Брюж 0 - 0 2.20 3.32 3.13
19:00 КАА Гент - Остенде 1 - 1 1.59 3.85 5.44
21:00 Ваасланд-Беверен - Генк отл. 3.26 3.32 2.15
21:00 Стандарт Лиеж - Вестерло 3 - 1 1.25 5.74 10.10
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Роял Антверпен - Тубиз 1 - 1 1.71 3.46 4.55
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Локомотив Горна Оряховица - ЦСКА София 0 - 0 4.32 3.27 1.78
17:30 Черно море - Дунав Русе 1 - 0 1.74 3.34 4.48
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Созопол - Витоша Бистрица 3 - 0 2.40 3.10 2.70
14:00 Септември София - Лудогорец Разград II 2 - 1 1.40 4.00 6.75
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Глейсис Юнайтед - Юръп Пойнт 5 - 0 - - -
Грузия - Плейофи за Шампионската Титла Грузия - Плейофи за Шампионската Титла Рез. 1 X 2
11:30 Чихура Сачхере - Самтредия 2 - 2 2.25 3.20 2.80
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Панайтоликос - Ираклис Солун 2 - 0 1.55 3.60 6.40
17:15 Паниониос Атина - Керкира Корфу 1 - 0 1.57 3.50 6.29
17:15 ПАОК - Платаниас 3 - 0 1.32 4.55 9.70
19:30 Атромитос - Панатинайкос 0 - 1 3.61 3.14 2.06
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
13:30 Калони - Пантракикос 1 - 1 1.57 3.35 5.50
15:00 Ахарнайкос Мениди - Калитеа 3 - 1 1.78 3.25 4.00
15:00 Ламия - Трикала 1 - 0 2.20 2.88 3.10
15:00 Пансерайкос - Панайгиалиос Егио 4 - 2 1.68 3.30 4.50
17:00 ОФИ Крит - Ханя 3 - 0 1.38 4.27 6.50
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Рандерс - Есберг 0 - 2 1.54 4.04 5.72
17:00 Орхус - ФК Копенхаген 0 - 1 5.22 3.68 1.64
19:00 Брьондби - Мидтиланд 2 - 1 2.07 3.36 3.45
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 МС Ашдод - Макаби Петах Тиква 2 - 2 3.07 3.10 2.21
20:15 Апоел Хайфа - Макаби Тел Авив 2 - 4 6.69 3.99 1.43
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Петах Тиква - Бейтар Тел Авив Рамла 2 - 1 3.41 3.12 2.00
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Етникос Ахна - АЕЗ Закакиу 3 - 1 1.52 3.89 5.01
17:00 Кармиотиса Пано Полемидион - Арис Лимасол 3 - 3 2.63 3.13 2.43
18:00 Докса Катокопия - АЕК Ларнака 1 - 1 7.01 4.29 1.36
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Диферданж - Мондорф-ле-Бен 6 - 0 1.24 5.03 8.15
17:00 Жюнес Канах - Жюнес Еш 1 - 1 3.74 3.64 1.74
17:00 РМ Хам Бенфика - Прогрес Нидеркорн 0 - 3 3.68 3.72 1.74
17:00 Рюмеланж - Каерйенг 2 - 1 1.91 3.26 3.48
17:00 Юнион Люксембург - Виктория Роспорт 1 - 2 - - -
17:00 Юнион Титус Петанж - УНА Щрасен 0 - 3 2.79 3.20 2.23
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Биркиркара - Слима Уондърърс 1 - 2 1.68 3.73 3.94
17:00 Валета - Балзан Ютс 2 - 2 1.78 3.44 3.86
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Лех Познан - Корона Келце 1 - 0 1.45 4.12 6.83
19:00 Пяст Гливице - Легия Варшава 1 - 5 5.80 3.89 1.54
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Насионал Мадейра - Тондела 3 - 2 2.02 3.21 3.65
18:00 Фейрензе - Порто 0 - 4 11.92 5.43 1.24
20:00 Бенфика - Спортинг Лисабон 2 - 1 2.26 3.02 3.28
22:15 Спортинг Брага - Пасош Ферейра 3 - 0 1.67 3.57 4.95
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Лейшоес - Портимонензе 0 - 0 3.92 3.08 1.94
17:00 Визела - Фамаликао 3 - 2 2.88 2.83 2.53
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
19:00 Астра Гюргево - Стяуа Букурещ 1 - 0 3.30 3.05 2.18
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Либертас 0 - 2 - - -
16:00 Тре Пене - Ювенес Догана 0 - 0 - - -
16:00 Тре Фиори - Кайлунго 2 - 1 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:20 Жилина - Земплин Михаловце 7 - 1 1.22 5.60 10.02
18:30 Спартак Търнава - Тренчин 1 - 1 2.09 3.33 3.11
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:55 Олимпия Любляна - Кръшко 1 - 1 1.29 4.61 9.04
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:30 Чукарички - Партизан Белград 1 - 3 4.16 3.28 1.78
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Кардемир Карабукспор - Аланияспор 0 - 2 1.84 3.61 4.00
15:00 Акхисар Беледиеспор - Османлиспор 1 - 2 3.11 3.12 2.35
18:00 Галатасарай - Газиантепспор 3 - 1 1.33 5.00 8.48
18:00 Коняспор - Кайзериспор 1 - 0 1.93 3.23 4.17
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Алтънорду - Манисаспор 1 - 1 1.79 3.43 4.11
12:00 Самсунспор - Ескишехирспор 1 - 2 6.09 3.76 1.50
17:00 Денизлиспор - Юмраниеспор 0 - 2 2.48 3.08 2.74
17:30 Йени Малатияспор - Бандърмаспор 0 - 1 1.48 3.86 6.23
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Карпати Лвов - Зирка Кропивницкий 2 - 3 1.89 3.25 3.84
17:00 Александрия - Черноморец Одеса 2 - 1 1.84 3.13 4.26
19:30 Стал Каменское - Заря Луганск 0 - 2 3.49 3.13 2.02
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Спарта Ротердам - Витес 0 - 1 3.06 3.41 2.18
15:30 АЗ Алкмаар - Фейенорд 0 - 4 2.70 3.47 2.39
15:30 Утрехт - Хераклес 2 - 0 1.61 3.83 5.12
17:45 Твенте - Аякс 1 - 0 5.00 3.92 1.60
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Загреб - Локомотив Загреб 3 - 1 1.16 6.13 14.29
18:00 РНК Сплит - Риека 0 - 2 13.64 4.68 1.24
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Грасхопърс - Лугано 0 - 0 1.75 3.62 4.21
14:45 Сион - Люцерн 3 - 1 2.00 3.43 3.36
17:00 Тун - Йънг Бойс 2 - 3 3.18 3.51 2.03
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Волен - Шафхаузен 4 - 0 2.80 3.23 2.31
16:00 Ле Монт - Аарау 0 - 0 2.74 3.19 2.36
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Бризбейн Роар - Аделаида Юнайтед 4 - 0 1.99 3.43 3.51
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Химнасия Ла Плата - Белграно Кордоба 1 - 1 2.13 2.93 3.55
01:00 Расинг Клуб - Олимпо Баия Бланка 0 - 2 1.60 3.43 5.65
22:00 Ривър Плейт - Бока Хуниорс 2 - 4 2.67 2.90 2.68
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Спорт Бойс Уорнес - Сан Хосе Оруро 3 - 1 1.35 4.22 7.51
21:00 Университарио Сукре - Ориенте Петролеро 4 - 0 2.07 3.33 3.08
23:15 Хорхе Вилстерман - Боливар Ла Пас 0 - 0 2.94 3.23 2.18
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
21:00 Атлетико PR - Фламенго RJ 0 - 0 2.09 3.24 3.28
21:00 Витория Салвадор BA - Палмейрас SP 1 - 2 1.89 3.36 3.83
21:00 Гремио RS - Ботафого RJ 0 - 1 3.28 3.19 2.14
21:00 Крузейро MG - Коринтианс SP 3 - 2 2.31 3.23 2.89
21:00 Понте Прета SP - Коритиба PR 2 - 0 1.68 3.54 4.80
21:00 Сантос SP - Америка MG 1 - 0 1.17 6.10 14.22
21:00 Сао Пауло SP - Санта Круз PE 5 - 0 1.31 4.92 8.27
21:00 Спорт Ресифе PE - Фигуерензе SC 2 - 0 1.28 4.99 9.79
21:00 Флуминензе RJ - Интернасионал RS 1 - 1 3.85 3.35 1.89
21:00 Чапекоензе SC - Атлетико MG 0 - 0 - - -
Венецуела - Финална Фаза Венецуела - Финална Фаза Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Сулия - Замора Баринас 1 - 2 2.17 3.21 2.97
Гватемала - Апертура - Финална Фаза Гватемала - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
19:30 Антигуа ГФК - Комуникасионес 1 - 0 1.81 3.28 3.87
Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Агила Сан Мигел - Санта Текла 2 - 0 1.88 3.37 3.48
Индия - Други Индия - Други Рез. 1 X 2
15:30 Керала Бластърс - Делхи Динамос 1 - 0 2.27 3.03 2.98
Индонезия - Футболен Шампионат А Индонезия - Футболен Шампионат А Рез. 1 X 2
11:00 Персегрес Гресик Юнайтед - Персипура Джаяпура 0 - 3 4.99 3.72 1.54
13:30 Сривиджая Палембанг - Бали Юнайтед 2 - 1 1.49 3.76 5.55
15:30 Пусамания Борнео - Арема Маланг 2 - 2 2.64 3.35 2.31
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ал Джаиш Доха - Муайдар Доха 2 - 1 - - -
15:00 Ал-Ахли Доха - Ал-Шахания 1 - 1 1.71 3.95 3.66
17:10 Ал-Саилия Доха - Ал-Гарафа Доха 2 - 1 4.43 4.11 1.57
17:10 Ал-Уакра - Ал-Райян 0 - 1 4.97 4.18 1.49
Колумбия - Клаусура - Плейофи Колумбия - Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
23:30 Депортес Толима** - Атлетико Букараманга 2 - 1 1.73 3.27 4.65
Коста Рика - Апертура - Финална Фаза Коста Рика - Апертура - Финална Фаза Първа Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Ередиано - ЛД Алахуеленсе 5 - 1 1.97 3.22 3.49
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 ЖС Касба Тадла - ШР Ал Хосейма 1 - 1 2.04 2.77 3.81
19:15 ХУСА Агадир - Видад Казабланка 1 - 1 3.45 2.82 2.13
21:15 ИР Танжер - Могреб Тетуан 0 - 1 1.98 2.82 3.93
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
02:00 Кентърбъри Юнайтед - Ийстърн Събърбс 2 - 0 2.40 3.69 2.38
03:00 Тасман Юнайтед - Тим Уелингтън 1 - 2 5.07 4.50 1.44
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:10 Ривър Плейт Асунсион - Сол де Америка 2 - 4 4.27 3.90 1.62
23:00 Генерал Кабайеро - Насионал Асунсион 1 - 2 2.44 3.22 2.59
23:00 Олимпия Асунсион - Генерал Диаз 3 - 0 1.28 5.15 8.07
23:00 Спортиво Лукеньо - Гуарани Асунсион 0 - 3 3.22 3.52 1.96
Перу - Финална Фаза Перу - Финална Фаза Рез. 1 X 2
22:30 Мелгар Арекипа - Спортинг Кристал 1 - 1 1.70 3.44 4.63
САЩ - Плейофи САЩ - Плейофи Рез. 1 X 2
03:00 Торонто - Сиатъл Саундърс** 0 - 0 1.72 3.69 4.42
Тунис - Лига 1 Група А Тунис - Лига 1 Група А Рез. 1 X 2
15:00 Бизертин Бизерта - УС Татауин 2 - 1 1.43 3.57 7.24
15:00 Етоил дю Сахел Сус - Кайруан 2 - 0 1.13 5.93 16.11
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Рез. 1 X 2
14:00 Олимпик Бежа - Клуб Африкан Тунис 1 - 1 5.41 3.21 1.61
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Данубио Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 3 - 2 1.92 3.31 3.50
22:00 Насионал Монтевидео - Бостън Ривър 1 - 0 1.54 3.78 5.35
22:00 Рампла Хуниорс - Монтевидео Уондърърс 1 - 1 3.85 3.44 1.81
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Евертън Виня дел Мар - Антофагаста 0 - 3 2.43 3.25 2.65
Световно Клубно Първенство Световно Клубно Първенство Рез. 1 X 2
09:00 Чонбук Хюндай Моторс (Кор) - Америка Мексико (Мек) 1 - 2 3.32 3.26 2.18
12:30 Мамелоди Съндаунс (Юар) - Кашима Антлърс (Япо) 0 - 2 4.33 3.52 1.82