Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Ламия само 8 получени гола в 25 мача - 0.32 на мач

Аполон Смирни няма загуба от 25 мача

Тобол Костанай само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Пакш като домакин 8 равенства от 12 мача

Веракрус няма равенство от 12 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Конфедерациите 2017 в Русия?

ТВ програма
bTV Action
Борусия Дортмунд - Монако 19:45 на живо
Ring.BG
Атлетико Мадрид - Лестър
21:45 на живо
bTV Action
Байерн Мюнхен - Реал Мадрид 21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Сряда, 12 Април, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига Четвъртфинали Рез. 1 X 2
19:45 Борусия Дортмунд (Гер) - Монако (Фра) 2 - 3 1.51 4.78 5.76
21:45 Атлетико Мадрид (Исп) - Лестър (Анг) 1 - 0 1.31 5.11 12.01
21:45 Байерн Мюнхен (Гер) - Реал Мадрид (Исп) 1 - 2 1.68 4.20 4.74
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
20:00 Самудио - Лейоа 0 - 1 6.01 3.85 1.46
21:00 Баракалдо - Аморебиета 0 - 1 1.78 3.26 4.22
Армения - Купа на Армения Армения - Купа на Армения Рез. 1 X 2
15:00 Гандзасар Капан - Ширак Гюмри 0 - 1 2.41 2.97 2.75
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
19:00 Широки Брег - Железничар Сараево 1 - 0 2.10 3.05 3.23
20:30 ФК Сараево - Младост Добой Какан 1 - 1 1.49 3.79 5.65
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Локомотив Тбилиси - Дила Гори 3 - 3 2.45 3.05 2.60
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
14:30 Кисамикос - Калони 4 - 1 1.33 4.05 8.50
14:30 Спарти - Ханя 3 - 1 1.51 3.56 6.06
15:00 Агротикос Астерас - Ламия 0 - 1 12.02 6.82 1.13
15:00 Калитеа - Пантракикос 3 - 0 - - -
15:00 Пансерайкос - ОФИ Крит 0 - 1 4.89 3.48 1.60
16:00 Анагениси Кардица - Трикала 0 - 2 4.51 3.26 1.70
16:00 Ахарнайкос Мениди - Аполон Смирни 0 - 2 9.73 4.68 1.25
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
19:00 Панатинайкос - ПАОК 2 - 0 1.71 3.19 5.33
Естония - Купа на Естония Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
18:00 Номе Калю - ФКИ Талин** 1 - 1 2.27 3.05 2.92
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Астана - Актобе 3 - 0 1.49 3.56 6.04
12:00 Ордабаси Шимкент - Кайсар Къзълорда 1 - 0 1.72 3.19 4.52
13:00 Атирау - Шахтьор Караганди 3 - 3 1.80 3.22 4.00
14:30 Тобол Костанай - Кайрат Алмати 2 - 2 3.78 3.23 1.84
15:00 Акжайк - Окжетпес Кокшетау 1 - 1 2.25 2.99 2.97
16:00 Иртиш Павлодар - Тараз 5 - 2 1.42 3.78 6.89
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Омония Никозия - АЕЛ Лимасол 2 - 1 2.23 3.23 2.83
18:00 АЕК Ларнака - Анортозис 1 - 0 1.51 3.99 5.09
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Арис Лимасол - Кармиотиса Пано Полемидион 3 - 2 1.61 3.72 4.48
17:00 Етникос Ахна - Ермис Арадипоу 1 - 1 1.51 4.02 4.99
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 Лиетава Йонава - Атлантас Клайпеда 0 - 2 4.28 3.22 1.75
18:00 Стумбрас Каунас - Жалгирис Вилнюс 1 - 3 10.26 5.48 1.20
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Гурник Забже - Заглембие Сосновец 1 - 2 1.78 3.54 4.00
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Нефтехимик Нижнекамск - Луч-Енергия Владивосток 1 - 1 2.41 2.76 3.07
15:30 Енисей Красноярск - Сибир Новосибирск 3 - 2 1.75 3.12 4.66
16:00 ФК Тюмен - Мордовия Саранск 2 - 1 2.21 2.90 3.24
17:30 Волгар Астрахан - ФК Тосно 0 - 1 3.97 3.12 1.88
18:00 Сокол Саратов - Факел Воронеж 2 - 1 3.16 2.89 2.26
18:30 Спартак Налчик - Спартак Москва 2 1 - 1 2.78 2.92 2.49
18:30 Шинник Ярославл - Кубан Краснодар 0 - 1 2.66 2.84 2.68
19:00 Зенит Санкт Петербург 2 - ФК Тамбов 3 - 3 2.42 2.89 2.90
19:30 Динамо Москва - ФК Химки 0 - 0 1.32 4.27 9.12
20:00 Балтика Калининград - СКА-Хабаровск 0 - 0 2.22 2.75 3.46
Словакия - Купа на Словакия Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
18:00 Скалица** - Попрад (0 - 1) 2 - 0 1.82 3.34 3.84
Словения - Купа на Словения Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
18:15 Марибор - Олимпия Любляна** (1 - 2) 1 - 1 1.47 3.80 6.32
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:30 Газиантепспор - Генчлербирлиги 0 - 1 2.80 3.18 2.48
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Дюрмот - Видеотон Фехервар 0 - 1 5.68 3.82 1.51
19:00 Мезьокьовешд - Дебрецен 2 - 1 2.68 3.08 2.49
19:00 МТК Будапеща - Халадаш Сомбатхей 0 - 0 2.06 3.19 3.33
19:00 Пакш - Ференцварош 3 - 1 3.49 3.15 2.02
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Интер Турку - РоПС Рованиеми 6 - 2 1.73 3.37 4.71
Черна Гора - Купа на Черна гора Черна Гора - Купа на Черна гора Рез. 1 X 2
17:00 Искра Даниловград - Сутиеска Никшич 0 - 5 3.15 3.06 2.11
17:00 Рудар Плевля - Гарбал Радановичи 1 - 1 2.20 2.97 3.09
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
19:45 Славия Прага - Карвина 5 - 2 1.20 5.54 12.15
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
14:00 Шилонг Ладжонг - Мохун Баган Калкута 1 - 1 2.80 2.83 2.55
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
00:00 Онсе Калдас - Енвигадо 4 - 2 1.39 3.81 7.72
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:25 Ал Ярмук Кувейт - Ал Тадамон 1 - 1 2.69 3.22 2.29
17:25 Хайтан - Ал Сахел Абу Халифа 1 - 1 2.29 3.19 2.71
19:55 Ал Салибихает - Бурган 0 - 1 1.39 4.27 5.83
19:55 Кувейт СК - Ал Араби Кувейт 1 - 1 1.54 3.60 5.17
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Келантан - Джохор Дарул Такзим 2 - 3 4.69 4.41 1.49
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Дифа Ел Хадида - Видад Казабланка 0 - 0 2.90 2.67 2.56
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Хагуарес де Чиапас - Леон 0 - 0 3.01 3.30 2.20
05:00 Веракрус - Пуебла 3 - 2 2.55 3.04 2.72
05:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Чивас Гуадалахара 3 - 0 1.91 3.14 4.05
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Аякс Кейптаун - Хайлендс Парк 1 - 0 1.90 3.13 3.83
20:30 Блумфонтейн Селтик - Кайзер Чийфс 0 - 2 3.14 2.99 2.20
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Албирекс Ниигата - Санфрече Хирошима 0 - 1 2.93 3.13 2.30
13:00 Вегалта Сендай - Джубило Ивата 2 - 0 2.28 3.00 3.07
13:00 Вентфорет Кофу - Серезо Осака 0 - 0 3.36 2.98 2.16
13:00 Омия Ардижа - Кашива Рейсол 0 - 0 3.13 3.04 2.23
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Консадол Сапоро 0 - 1 1.86 3.19 4.06
13:30 Йокохама Ф-Маринос - Висел Кобе 0 - 2 2.33 3.10 2.91
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Либертад Асунсион (Пар) - Годой Крус (Арж) 1 - 2 1.52 3.75 6.22
01:30 Хорхе Вилстерман (Бол) - Атлетико Тукуман (Арж) 2 - 1 1.88 3.29 3.98
03:00 Естудиантес Ла Плата (Арж) - Барселона... (Екв) 0 - 2 1.53 3.60 6.48
03:45 Гремио RS (Бра) - Депортес Икике (Чил) 3 - 2 1.41 4.01 7.89
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
12:00 Бризбейн Роар (Авл) - Кашима Антлърс (Япо) 2 - 1 4.55 3.72 1.65
13:00 Кавазаки Фронтейл (Япо) - Гуанджоу Евъргранде (Кит) 0 - 0 2.98 3.26 2.20
15:30 Муангтонг Юнайтед (Тай) - Улсан Хюндай (Кор) 1 - 0 3.60 3.28 1.94