Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Август '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 2324252627
28293031   
       
Топ факти за деня

Нафтан само 5 вкарани гола в 17 мача - 0.29 на мач

Етър Велико Търново няма победа от 4 мача

Лингби 14 получени гола в 4 мача - 3.50 на мач

Вапрус Пярну 18 загуби от 22 мача

Номе Калю като домакин 39 вкарани гола в 11 мача - 3.55 на мач

Заглембие Любин само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Конкордия Кяжна няма победа от 5 мача

ФК ФКСБ няма загуба от 5 мача

ФК Уфа няма загуба от 5 мача

Халадаш Сомбатхей само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Дебрецен няма победа от 4 мача

07 Вестур като домакин 21 получени гола в 7 мача - 3.00 на мач

Каяани като гост 5 победи от 6 мача

ОТП Оулу като домакин няма победа от 7 мача

Сърбиан Уайт Ийгълс няма загуба от 10 мача

Хуан Аурих като домакин 4 равенства от 6 мача

Обод Ташкент като гост само 2 вкарани гола в 8 мача - 0.25 на мач

Анкета

Кой ще спечели Суперкупата на Испания?

ТВ програма
Diema Sport 2
Уотфорд - Ливърпул
14:30 на живо
Diema Sport 2
Челси - Бърнли
17:00 на живо
Nova Sport
Брентфорд - Нотингам Форест 17:00 на живо
Diema Sport
Нант - Олимпик Марсилия
18:00 на живо
Diema
Етър Велико Търново - Пирин Благоевград 18:15 на живо
Diema Sport 2
Брайтън - Манчестър Сити
19:30 на живо
Nova Sport
Мидълзбро - Шефилд Юнайтед 19:30 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Верея Стара Загора 21:00 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Сток Сити
22:00 на запис
Nova Sport
Каен - Сент Етиен
22:00 на запис
Sport  Plus HD
Атлетико GO - Коритиба PR 22:00 на живо
EuroSport 2
Сиатъл Саундърс - Спортинг Канзас Сити 23:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 12 Август, 2017

Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Уотфорд - Ливърпул 3 - 3 6.10 4.13 1.56
17:00 Евертън - Сток Сити 1 - 0 1.73 3.60 5.32
17:00 Кристъл Палас - Хъдърсфийлд 0 - 3 1.75 3.61 5.11
17:00 Саутхямптън - Суонзи 0 - 0 1.61 3.89 6.08
17:00 Уест Бромич - Борнемут 1 - 0 2.46 3.19 3.04
17:00 Челси - Бърнли 2 - 3 1.26 5.89 12.74
19:30 Брайтън - Манчестър Сити 0 - 2 10.02 5.34 1.33
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Барнзли - Ипсуич 1 - 2 2.53 3.17 2.86
17:00 Бирмингам - Бристъл Сити 2 - 1 2.48 3.22 2.87
17:00 Брентфорд - Нотингам Форест 3 - 4 1.78 3.84 4.20
17:00 Дарби Каунти - Уулвърхямптън 0 - 2 2.49 2.99 3.08
17:00 Кардиф - Астън Вила 3 - 0 2.53 3.06 2.93
17:00 Лийдс - Престън 0 - 0 1.98 3.35 3.85
17:00 Милоул - Болтън 1 - 1 1.96 3.33 3.94
17:00 Рединг - Фулъм 1 - 1 3.34 3.58 2.07
17:00 Хъл Сити - Бъртън Албион 4 - 1 1.59 3.84 5.84
17:00 Шефилд Уензди - Куинс Парк Рейнджърс 1 - 1 1.77 3.50 4.62
19:30 Мидълзбро - Шефилд Юнайтед 1 - 0 1.82 3.36 4.66
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекбърн - Донкастър 1 - 3 1.88 3.47 3.91
17:00 Блекпул - Милтън 1 - 0 2.84 3.21 2.42
17:00 Бристол Роувърс - Питърбъро 1 - 4 1.99 3.48 3.49
17:00 Джилингам - Брадфорд Сити 0 - 1 3.72 3.37 1.96
17:00 Нортхямптън Таун - Флийтууд Таун 0 - 1 2.65 3.19 2.61
17:00 Оксфорд Юнайтед - Портсмут 3 - 0 2.48 3.18 2.80
17:00 Плимут - Чарлтън 2 - 0 2.51 3.22 2.73
17:00 Родъръм Юнайтед - Саутенд 5 - 0 2.29 3.33 3.00
17:00 Рочдейл - Скънторп 1 - 1 2.24 3.29 3.08
17:00 Уимбълдън - Шросбъри Таун 0 - 1 1.96 3.23 3.93
17:00 Уолсол - Олдъм 2 - 1 2.17 3.08 3.41
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Барнет - Лутън Таун 1 - 0 3.22 3.34 2.14
17:00 Гримсби Таун - Ковънтри 0 - 2 2.68 3.12 2.61
17:00 Йоувил - Акрингтън Стенли 3 - 2 3.32 3.28 2.10
17:00 Кембридж Юнайтед - Карлайл 1 - 2 2.17 3.31 3.20
17:00 Колчестър - Стивънидж Бороу 1 - 1 2.31 3.26 2.95
17:00 Крю Александра - Нюпорт Каунти 1 - 1 2.40 3.35 2.77
17:00 Линкълн Сити - Моркамб 1 - 1 1.79 3.64 4.00
17:00 Мансфийлд Таун - Форест Грийн Роувърс 2 - 0 1.74 3.45 4.63
17:00 Нотс Каунти - Честърфийлд 2 - 0 2.30 3.32 2.93
17:00 Порт Вейл - Уикъмб 2 - 3 2.49 3.12 2.77
17:00 Суиндън - Екзитър 1 - 1 2.57 3.21 2.63
17:00 Челтнъм Таун - Кроули Таун 1 - 0 2.00 3.27 3.68
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Мейдънхед Юнайтед - Хартлипул 2 - 1 2.25 3.20 2.75
17:00 Алдършот Таун - Гайзли 6 - 0 1.57 3.74 5.33
17:00 Бароу - Уокинг 3 - 0 1.68 3.57 4.52
17:00 Боръм Ууд - Солихъл Муурс 4 - 1 1.69 3.61 4.42
17:00 Гейтсхед - Торки Юнайтед 3 - 0 1.71 3.51 4.41
17:00 Доувър Атлетик - Рексъм 1 - 0 2.12 3.26 3.13
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Файлд 3 - 3 2.10 3.40 3.05
17:00 Ийстли - Дагенъм и Редбридж 2 - 2 2.44 3.23 2.68
17:00 Лейтън Ориент - Мейдстоун Юнайтед 2 - 0 1.77 3.52 4.10
17:00 Макълсфийлд Таун - Бромли 0 - 0 1.98 3.29 3.52
17:00 Транмиър Роувърс - Сътън Юнайтед 0 - 1 1.55 3.76 5.32
17:00 Честър - Халифакс Таун 0 - 0 2.84 3.27 2.30
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
16:30 Кемницер - Байерн Мюнхен 0 - 5 24.11 12.75 1.04
16:30 Унтерхахинг - Хайденхайм 0 - 4 2.87 3.28 2.31
19:30 Арминия Билефелд - Фортуна Дюселдорф** 1 - 1 2.18 3.22 3.13
19:30 Рот-Вайс Ерфурт - Хофенхайм 0 - 1 9.97 5.39 1.26
19:30 Ян Регенсбург - Дармщат 98 3 - 1 2.49 3.16 2.71
21:45 Вюрцбургер Кикерс - Вердер Бремен 0 - 3 5.09 3.84 1.60
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
21:00 Болоня - Читадела 0 - 3 1.50 4.03 6.10
21:30 Беневенто - Перуджа 0 - 4 1.88 3.26 4.11
21:30 Бреша - Пескара 1 - 3 2.71 3.38 2.42
21:30 Карпи** - Салернитана 2 - 2 2.06 3.17 3.57
21:30 Порденоне - Лече 3 - 2 2.64 3.00 2.72
21:30 СПАЛ - Ренате 1 - 0 1.25 5.39 10.45
21:45 Киево - Асколи 2 - 1 1.20 5.55 15.04
21:45 Кротоне - Пиаченца 2 - 1 1.28 5.14 9.47
21:45 Сампдория - Фоджа 3 - 0 1.29 5.26 9.07
21:45 Сасуоло - Специя 2 - 0 1.66 3.62 4.99
21:45 Удинезе - Фрозиноне 3 - 2 1.61 3.72 5.20
22:00 Бари - Кремонезе 2 - 1 2.01 3.14 3.75
22:15 Каляри** - Палермо 1 - 1 1.69 3.57 4.90
Италия - Купа на Италия - Лега Про Италия - Купа на Италия - Лега Про Рез. 1 X 2
19:00 Терамо - Фонди 3 - 0 1.68 3.50 4.20
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Нант - Олимпик Марсилия 0 - 1 3.03 3.21 2.37
21:00 Амиен - Анже 0 - 2 2.88 3.00 2.60
21:00 Бордо - Метц 2 - 0 1.41 4.40 7.84
21:00 Каен - Сент Етиен 0 - 1 2.94 3.01 2.54
21:00 Тулуза - Монпелие 1 - 0 2.20 3.15 3.42
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Сошо - Ланс 3 - 2 2.17 2.96 3.42
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Алтах - Ред Бул Залцбург 0 - 1 5.67 3.88 1.54
19:30 Аустрия Виена - ЛАСК Линц 2 - 0 2.02 3.46 3.35
19:30 Санкт Полтен - Матерсбург 0 - 0 2.74 3.21 2.46
19:30 Щурм Грац - Волфсбергер 2 - 1 1.64 3.65 5.08
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Интер Баку - Габала 1 - 2 3.02 2.86 2.28
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алашкерт Ереван - Арарат Ереван 3 - 0 1.26 4.83 8.59
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Слуцк - Неман 1 - 2 2.38 2.96 2.83
19:00 ФК Витебск - Нафтан 2 - 0 1.21 4.89 13.49
20:00 Крумкачи Минск - Днепър Могилев 0 - 0 4.02 3.22 1.81
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Мехелен - КАА Гент 1 - 1 3.15 3.29 2.18
21:00 Локерен - Роял Ексел Мускрон 0 - 2 1.79 3.49 4.29
21:00 Ойпен - Кортрийк 1 - 2 2.05 3.48 3.29
21:30 Остенде - Ваасланд-Беверен 0 - 3 1.66 3.84 4.72
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Рьозеларе - Оуд Хеверле Льовен 3 - 1 2.20 3.34 2.90
21:30 Вестерло - Тубиз 1 - 1 2.43 3.35 2.59
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Витез - Слобода Тузла 0 - 1 2.10 3.20 3.02
21:00 Жрински Мостар - Крупа 1 - 0 1.18 6.01 10.66
21:30 Железничар Сараево - Борац Баня Лука 2 - 1 1.33 4.73 6.62
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:15 Етър Велико Търново - Пирин Благоевград 2 - 1 2.28 3.04 2.95
21:00 Лудогорец Разград - Верея Стара Загора 3 - 1 1.24 5.12 9.78
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Локомотив София - Монтана 1 - 0 1.58 3.63 4.52
18:00 Нефтохимик Бургас - Оборище Панагюрище 0 - 2 1.78 3.35 3.74
18:00 Поморие - Ботев Гълъбово 0 - 0 1.55 3.66 4.70
18:00 Струмска Слава Радомир - Марица Пловдив 3 - 6 1.77 3.53 3.57
18:00 Черноморец Балчик - Ботев Враца 0 - 1 1.72 3.34 4.06
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Самтредия - Динамо Тбилиси 1 - 1 2.61 3.49 2.25
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Лингби - Сьондерийске 1 - 1 2.35 3.36 2.84
19:30 ФК Копенхаген - Хорсенс 1 - 1 1.34 4.74 8.75
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Силамае Калев - Вапрус Пярну 9 - 0 1.28 5.03 7.40
19:00 Номе Калю - Таммека Тарту 1 - 0 1.13 6.22 13.24
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Раанана - Макаби Тел Авив 1 - 2 5.65 3.90 1.46
21:00 Бейтар Йерусалим - Апоел Ашкелон 1 - 2 1.36 4.11 7.43
Ирландия - Купа на Ирландия Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
21:00 Брей Уондърърс - Корк Сити 0 - 1 4.30 3.53 1.70
21:30 Лонгфорд Таун** - Слиго Роувърс 2 - 2 4.51 3.59 1.67
21:45 Коб Рамблърс - Лимерик 0 - 3 4.25 3.56 1.71
Исландия - Купа на Исландия Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
19:00 Вестманаейяр - ФХ Хафнарфьордур 1 - 0 4.38 3.61 1.64
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Кайсар Къзълорда - Тобол Костанай 1 - 0 2.50 2.84 2.71
16:00 Шахтьор Караганди - Ордабаси Шимкент 2 - 1 2.61 2.97 2.47
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
19:00 ФК Лиепая - Ригас 2 - 0 1.88 3.24 3.71
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:00 ФК Тракай - Жалгирис Вилнюс 2 - 2 3.45 3.30 1.90
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 ЮС Хостерт - Юнион Люксембург 2 - 1 2.02 3.76 2.80
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Работнички Скопие - Ренова Джепчище 0 - 0 - - -
18:00 Шкендия 79 Тетово - Вардар Скопие 2 - 0 - - -
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Динамо-Авто Тираспол - Милсами Орхей 1 - 4 6.76 4.15 1.38
18:00 Петрокуб Хинчещ - Сперанца Ниспорен 1 - 1 2.41 2.98 2.74
18:00 Сфинтул Георге Суручен - Шериф Тираспол 0 - 3 8.80 4.33 1.31
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
19:00 Молде - Розенборг 1 - 2 2.66 3.30 2.45
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Алта - КФУМ Осло 3 - 0 1.51 4.19 4.96
17:00 Берум - Нюбергсунд 2 - 2 1.64 4.15 3.88
17:00 Киелсос - Гроруд 2 - 2 2.51 3.68 2.28
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Видар - Айерсун 1 - 2 1.60 4.32 3.87
17:00 Бюасен - Нардо 0 - 1 2.65 3.58 2.23
17:00 Виндбярт - Хьонефос 4 - 2 1.59 4.33 4.20
17:00 Нест-Сотра - Фрам Ларвик 3 - 1 1.40 4.66 5.52
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Сандеця Нови Сонч - Висла Плоцк 0 - 1 2.42 3.04 2.96
19:00 Лех Познан - Заглембие Любин 1 - 1 1.76 3.45 4.47
21:30 Висла Краков - Краковия Краков 2 - 1 1.70 3.60 4.67
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Одра Ополе - Миедж Легница 2 - 4 2.62 3.00 2.60
18:30 Раков Ченстохова - Хойничанка Хойнице 0 - 1 2.55 3.17 2.54
20:00 Битовия Битов - Рух Хожов 2 - 1 1.41 4.00 6.97
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Морейрензе - Фейрензе 0 - 0 2.15 3.02 3.53
20:15 Белененсеш - Маритимо 1 - 0 2.37 2.95 3.11
22:30 Боавища - Рио Аве 1 - 2 2.92 2.94 2.53
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Академика Коимбра - Спортинг Брага Б 2 - 0 2.00 3.09 3.58
18:00 Спортинг Лисабон Б - Академико Визеу 1 - 2 1.83 3.37 3.92
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:30 Конкордия Кяжна - Ювентус Букурещ 1 - 1 1.99 3.15 3.63
21:00 ФК ФКСБ - Астра Гюргево 1 - 1 1.69 3.39 4.87
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Уфа - ФК Ростов 1 - 4 2.64 2.70 2.98
17:30 ЦСКА Москва - Спартак Москва 2 - 1 1.99 3.40 3.46
20:00 Анжи Махачкала - Динамо Москва 1 - 3 2.78 2.86 2.65
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балинамалард Юнайтед - Гленторан 1 - 2 2.69 3.35 2.28
17:00 Дънганън Суифтс - Коулрейн 1 - 3 3.01 3.39 2.09
17:00 Клифтънвил - Ардс ФК 6 - 3 1.50 4.12 4.94
17:00 Линфийлд - Карик Рейнджърс 2 - 0 1.18 6.06 10.95
19:30 Уорънпойнт Таун - Гленавон 2 - 3 2.98 3.54 2.04
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:30 Земплин Михаловце - Татран Прешов 0 - 1 1.77 3.37 4.06
20:00 Жилина - Сеница 7 - 1 1.21 5.27 10.57
20:00 Ружомберок - Спартак Търнава 0 - 2 2.12 3.15 3.11
20:00 Тренчин - Железарна Подбрезова 1 - 1 1.45 3.89 6.20
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Локомотив Кошице - Интер Братислава 2 - 0 1.50 3.93 4.89
18:00 Партизан Бардейов - Попрад 1 - 0 2.30 3.27 2.60
18:00 Татран Липтовски Микулаш - Локомотив Зволен 7 - 0 1.72 3.55 3.93
18:00 ШТК 1914 Шаморин - Нове Место над Вахом 1 - 3 1.36 4.01 6.92
20:00 Похроние Долна Жданя - Спишка Нова Вес 1 - 0 1.35 4.29 6.57
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Горица - Алуминий Кидричево 1 - 0 1.73 3.39 4.17
21:20 Олимпия Любляна - Рудар Веление 4 - 0 1.41 3.91 6.89
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Акхисар Беледиеспор - Сивасспор 1 - 0 2.01 3.29 3.63
20:00 Генчлербирлиги - Кардемир Карабукспор 1 - 1 1.94 3.23 3.92
21:45 Аланияспор - Касъмпаша 1 - 3 2.18 3.46 3.02
21:45 Гьозтепе - Фенербахче 2 - 2 4.78 3.63 1.68
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ризеспор - Манисаспор 4 - 1 1.66 3.64 4.35
21:00 Истанбулспор - Ескишехирспор 2 - 2 2.75 3.15 2.50
21:45 Аданаспор - Денизлиспор 3 - 0 2.57 3.14 2.59
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кевн Друидс - Кардиф Метрополитън 0 - 3 2.68 3.28 2.38
16:30 Ландидно - Кармартън Таун 3 - 0 2.28 3.30 2.78
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Верес Ровно - Заря Луганск 0 - 1 3.55 3.29 1.89
17:00 Стал Каменское - Ворскла Полтава 0 - 1 4.53 3.46 1.67
19:30 Александрия - Шахтьор Донецк 1 - 2 9.21 5.04 1.24
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Вашаш Будапеща - Мезьокьовешд 1 - 1 1.78 3.46 3.97
19:00 Диошдьор - Пушкаш Академи 2 - 2 2.25 3.22 2.94
19:00 Ференцварош - Пакш 1 - 1 1.53 3.70 5.64
19:00 Халадаш Сомбатхей - Балмазуйварош 3 - 1 1.94 3.26 3.61
19:00 Хонвед Будапеща - Уйпещ 2 - 1 1.81 3.39 4.00
21:30 Видеотон Фехервар - Дебрецен 1 - 0 1.50 3.71 6.19
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 ТБ Творойри - Б36 Торсхавн 0 - 1 5.41 4.45 1.42
17:00 Фуглафьордур - Скала ИФ 0 - 1 2.90 3.43 2.09
19:00 07 Вестур - ЕБ Стреймур 2 - 2 2.02 4.01 2.74
19:00 ХБ Торсхавн - Рунавик 4 - 1 3.05 3.67 1.95
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 Екеняс ИФ - АС Оулу 0 - 1 2.32 3.30 2.74
17:00 Хака - Гранкула ИФК 3 - 1 1.42 4.28 6.05
17:00 Яро - Гнистан Хелзинки 2 - 0 1.36 4.53 6.83
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Легирус Интер - Кифен 08 0 - 3 1.35 4.51 6.11
17:00 ЯПС Ярвенпяя - МП Микели 1 - 0 2.19 3.52 2.66
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 Викингит Хелзинки - ФК Еспоо 2 - 2 1.39 4.50 5.56
17:00 Джаз Пори - ТПВ Тампере 2 - 1 3.08 3.82 1.87
17:00 Пеймари Юнайтед - МуСа Пори 1 - 2 5.81 4.26 1.41
17:00 Тампере Юнайтед - НуПС Нумела 4 - 0 1.25 5.49 7.38
18:30 КяПа Хелзинки - БК-46 Карис отл. 2.26 3.54 2.56
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Вааса ИФК - Каяани 2 - 2 3.60 3.84 1.73
17:00 ОТП Оулу - ГБК Кокола 1 - 5 5.52 4.24 1.43
17:00 ТП-47 Торнио - ЯБК Якобстад 2 - 2 1.53 4.24 4.41
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 ВВВ Венло - Спарта Ротердам 3 - 0 2.03 3.34 3.47
19:30 ПСВ Айндховен - АЗ Алкмаар 3 - 2 1.41 4.71 6.33
21:45 Витес - НАК Бреда 4 - 1 1.53 4.14 5.46
21:45 Хераклес - Аякс 2 - 1 7.91 4.86 1.34
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Локомотив Загреб - Осиек 2 - 3 2.30 3.10 2.94
22:00 Интер Запрешич - Истра 1961 2 - 2 1.88 3.20 3.94
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Зета Голубовци - Будучност Подгорица 1 - 0 2.35 2.95 2.85
18:30 Гарбал Радановичи - Рудар Плевля 1 - 0 2.78 2.87 2.42
18:30 Искра Даниловград - Ком Подгорица 1 - 1 1.98 3.02 3.51
18:30 Младост Подгорица - Дечич Тузи 0 - 0 1.27 4.54 10.29
18:30 Петровац - Сутиеска Никшич 0 - 1 3.23 3.10 2.06
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Пилзен - Сигма Оломоуц 1 - 0 1.37 4.28 7.45
17:00 Збройовка Бърно - Бохемианс 1905 Прага 0 - 0 2.23 3.01 3.14
17:00 Словачко - Баник Острава 5 - 2 2.12 3.13 3.24
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Олимпия Прага - Виктория Жижков 2 - 2 3.16 3.28 2.01
18:00 Прибрам - Графин Влашим 2 - 3 1.80 3.38 3.74
18:00 Фридек-Мистек - Тринец 1 - 0 2.28 3.22 2.74
Швейцария - Купа на Швейцария Швейцария - Купа на Швейцария Рез. 1 X 2
17:30 Брюл Санкт Гален - Киасо** 0 - 0 2.58 3.61 2.28
18:45 Криенс - Люцерн 0 - 1 5.68 4.39 1.42
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Халмстад - Сириус 0 - 3 2.41 3.25 2.79
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Йостерс - Йефле 1 - 1 1.75 3.56 4.13
19:00 ГАИС Гьотеборг - Сирианска Сьодертале 2 - 1 1.84 3.55 3.69
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Килмарнък - Хартс 0 - 1 3.58 3.39 1.99
17:00 Рейнджърс - Хибърниън 2 - 3 1.69 3.61 4.84
17:00 Рос Каунти - Абърдийн 1 - 2 4.64 3.65 1.70
17:00 Сейнт Джонстън - Мъдъруел 4 - 1 1.80 3.42 4.34
17:00 Хамилтън - Дънди ФК 3 - 0 2.35 3.19 2.99
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Брихин Сити - Ливингстън 2 - 2 8.57 4.59 1.31
17:00 Грийнок Мортън - Сейнт Мирън 4 - 1 2.41 3.23 2.71
17:00 Дънди Юнайтед - Куин ъф Саут 2 - 1 1.75 3.54 4.21
17:00 Дънфърмлин - Инвърнес КТ 5 - 1 2.63 3.25 2.49
17:00 Фолкърк - Дъмбартън 1 - 1 1.45 3.98 6.36
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еър Юнайтед - Форфар Атлетик 3 - 0 1.56 4.03 4.90
17:00 Еърдри - Арброут 1 - 1 2.73 3.40 2.32
17:00 Ийст Файф - Алоа Атлетик 1 - 0 3.04 3.34 2.16
17:00 Куинс парк ФК - Албион Роувърс 2 - 5 2.02 3.29 3.33
17:00 Рейт Роувърс - Странрар 3 - 0 1.56 3.83 5.26
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Каудънбийт - Единбург Сити 1 - 0 2.14 3.29 3.13
17:00 Клайд - Анан Атлетик 2 - 1 1.98 3.42 3.27
17:00 Монтроуз - Стенхаусмюър 1 - 1 2.30 3.38 2.78
17:00 Питърхед - Елгин Сити 3 - 0 1.47 4.05 5.98
17:00 Стърлинг Албиън - Берик Рейнджърс 4 - 0 1.69 3.68 4.36
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Гуабира Монтеро - Спорт Бойс Уорнес 0 - 2 1.84 3.50 3.53
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико GO - Коритиба PR 1 - 0 2.36 3.07 2.92
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Бразил де Пелотас RS - Гуарани SP 1 - 0 2.12 3.07 3.28
02:30 Вила Нова GO - Боа MG 1 - 0 1.93 3.10 3.77
03:30 Америка MG - Наутико PE 1 - 0 1.50 3.72 5.96
22:30 Интернасионал RS - Лондрина PR 3 - 1 1.34 4.17 8.43
22:30 Парана Клуб PR - АВС RN 1 - 0 1.68 3.35 4.73
22:30 Сеара CE - КР Бразил AL 1 - 0 1.77 3.32 4.18
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Ремо PA 2 - 0 1.74 3.19 4.38
23:00 Сампайо Кореа MA - Конфианка SE 2 - 1 1.62 3.41 4.82
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:30 Моги Мирим SP - Ипиранга RS 0 - 3 2.86 3.00 2.31
22:00 Тупи MG - Макае RJ 1 - 0 1.55 3.60 5.12
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво дел Сулия - Португеза Акаригуа 3 - 1 2.11 3.02 3.18
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Универсидад Католика Кито - Макара Амбато 0 - 1 1.96 3.19 3.55
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Персия Джакарта - Персиба Баликпапан 2 - 0 1.35 4.03 7.67
14:30 Арема Маланг - Персиб Бандунг 0 - 0 1.41 4.02 6.01
14:30 Персела Ламонган - ПСМ Макасар 0 - 1 1.85 3.36 3.58
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
02:00 Сърбиан Уайт Ийгълс - Йорк Регион Шутърс 0 - 0 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Шандун Лунен - Шанхай Грийнланд 5 - 0 1.29 5.10 8.30
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Депортес Толима - Атлетико Уила 1 - 0 1.98 3.09 3.65
23:15 Атлетико Букараманга - Кортулуа 0 - 1 1.81 3.20 4.20
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Тихуана 1 - 1 2.20 3.18 3.08
05:00 Атлас Гуадалахара - Америка Мексико 0 - 1 2.46 3.10 2.74
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Минерос де Сакатекас - Алебрихес де Оахака 0 - 0 2.11 3.10 3.10
04:00 Атлетико Сан Луис - Атланте Канкун 2 - 0 1.93 3.03 3.72
04:00 Корекаминос УАТ - Тампико Мадеро 2 - 0 2.02 3.11 3.32
05:00 Кафеталерос де Тапачула - Венадос 1 - 1 2.33 3.03 2.79
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Генерал Диаз - Индепендиенте ФБК 4 - 0 2.05 3.18 3.22
02:10 Рубио Ню - Насионал Асунсион 0 - 1 2.86 3.15 2.24
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
19:00 Хуан Аурих - Спорт Росарио 1 - 1 2.22 3.08 3.02
20:30 Спорт Уанкайо - Мелгар Арекипа 2 - 0 2.06 3.18 3.25
23:00 Депортиво Мунисипал - Аякучо 2 - 0 1.55 3.63 5.45
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:10 Ал Шабаб Рияд - Оход Медина 1 - 2 1.55 3.60 5.50
20:55 Ал Файсали - Ал Насър Рияд 1 - 3 3.36 3.47 1.87
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
23:00 Сиатъл Саундърс - Спортинг Канзас Сити 1 - 0 1.73 3.50 4.56
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Едмънтън - Ню Йорк Космос 1 - 1 2.89 3.03 2.27
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:30 Коканд 1912 - Обод Ташкент 1 - 0 1.10 7.67 14.41
15:30 Металург Бекабад - Маш'ал Мубарек 0 - 1 1.56 3.98 4.54
17:00 Бухара - Насаф Карши 1 - 0 2.72 3.24 2.26
17:00 Навбахор Наманган - Кизилкум Зарафшан 3 - 2 1.80 3.42 3.68
17:00 Пахтакор Ташкент - Нефтчи Фергана 6 - 0 1.24 5.06 8.91
17:00 Согдиана Джизак - Локомотив Ташкент 0 - 4 6.05 4.25 1.39
17:00 Шуртан Гузар - Динамо Самарканд 1 - 0 3.02 3.22 2.08
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 О'Хигинс Ранкагуа - Унион Еспаньола 0 - 2 2.13 3.25 3.09
19:00 Курико Унидо - Сантяго Уондърърс 1 - 1 2.13 3.12 3.18
22:30 Депортес Темуко - Уачипато Талкауано 0 - 0 2.00 3.21 3.43
Южна Африка - МТН 8 Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
16:00 Кейптаун Сити - Полокване Сити 1 - 0 1.91 3.20 3.67
21:15 Кайзер Чийфс - СуперСпорт Юнайтед 0 - 1 2.11 3.09 3.23
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
13:00 Сангжу Сангму - Инчхън Юнайтед 1 - 2 2.34 3.07 2.87
13:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Сеул 0 - 1 2.13 3.22 3.11
13:00 Чуннам Драгонс - Чонбук Хюндай Моторс 1 - 1 6.20 4.29 1.40
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Нагоя Грампус - Мацумото Ямага 5 - 2 2.47 3.17 2.66
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
18:00 Сао Томе и Принсипи - Камерун 0 - 0 - - -
19:00 Буркина Фасо - Гана 2 - 2 - - -
19:00 Екваториална Гвинея - Габон отл. - - -
20:00 Мавритания - Мали 2 - 2 - - -
22:45 Алжир - Либия 1 - 2 1.40 4.05 6.50
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:30 Леганес (Исп) - Атлетико Мадрид (Исп) 0 - 1 3.99 3.72 1.68
15:45 Нюелс Олд Бойс Росарио (Арж) - Патронато... (Арж) 1 - 1 - - -
16:00 Велес Сарсфийлд (Арж) - Химнасия Ла Плата (Арж) 0 - 2 2.40 3.15 2.80
20:00 Спортинг Хихон (Исп) - Реал Сосиедад (Исп) 2 - 2 4.00 3.50 1.83
20:30 Атлетик Билбао (Исп) - Алавес (Исп) 2 - 2 1.57 4.32 4.10
21:00 Албасете (Исп) - Хетафе (Исп) 2 - 1 2.49 3.30 2.52
21:00 Елче (Исп) - Леванте (Исп) 0 - 2 3.17 3.53 1.96
21:00 Реус Депортиу (Исп) - Жирона (Исп) 0 - 0 2.68 3.20 2.39
21:00 Толедо (Исп) - Леганес (Исп) 3 - 0 - - -
21:30 Интер (Ита) - Бетис (Исп) 1 - 0 1.43 4.17 5.86
22:00 Сарагоса (Исп) - Ейбар (Исп) 0 - 2 2.97 3.45 2.09
22:30 Тенерифе (Исп) - Депортиво Ла Коруня (Исп) 0 - 3 2.95 3.24 2.23