Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Ноември '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
       
Топ факти за деня

Пеня Спорт няма победа от 13 мача

Бургос само 3 получени гола в 13 мача - 0.23 на мач

Атлетико Балеарес като домакин 5 равенства от 6 мача

Депортиво Арагон няма победа от 13 мача

Майорка няма загуба от 13 мача

Палермо като гост 5 равенства от 6 мача

Кунео като домакин само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Алесандрия като гост 6 равенства от 7 мача

Терамо 8 равенства от 12 мача

Уестърн Сидни Уондърърс 4 равенства от 5 мача

Вия Далмине само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Алианса Сан Салвадор няма загуба от 18 мача

Персиб Бандунг като домакин няма загуба от 16 мача

Бали Юнайтед като домакин няма равенство от 16 мача

Бхаянгкара ФК като домакин няма равенство от 16 мача

Ередиано няма загуба от 19 мача

Банкок Юнайтед като домакин няма равенство от 16 мача

Анкета

Ще успее ли в Неделя (26.11.17) Валенсия да победи Барселона в дербиото на кръга в Ла Лига?

ТВ програма
Nova Sport
Уимбълдън - Питърбъро
16:30 на живо
Diema
Швейцария - Северна Ирландия 19:00 на живо
Sport  Plus HD
Палмейрас SP - Фламенго RJ 21:00 на живо
Diema Sport
Гърция - Хърватска
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 12 Ноември, 2017

Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона CAF Рез. 1 X 2
16:30 Република Конго - Уганда 1 - 1 2.96 2.77 2.63
17:30 Гана - Египет 1 - 1 2.17 2.99 3.45
Световно Първенство Световно Първенство Квал. Плейофи зона UEFA Рез. 1 X 2
19:00 Швейцария** - Северна Ирландия (1 - 0) 0 - 0 1.43 4.15 8.75
21:45 Гърция - Хърватска** (1 - 4) 0 - 0 3.67 3.35 2.07
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
01:30 Тринидад и Тобаго - Гренада 2 - 2 1.21 6.00 10.59
16:00 Малта - Естония 0 - 3 3.61 2.95 2.23
17:00 Бенин - Танзания 1 - 1 1.59 3.70 5.81
17:30 Того - Мавриций 6 - 0 - - -
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Уимбълдън - Питърбъро 2 - 2 2.60 3.30 2.59
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Гранада - Севиля Атлетико 1 - 2 1.60 3.62 5.62
17:00 Химнастик де Тарагона - Реал Овиедо 1 - 2 2.44 2.99 2.98
19:00 Луго - Нумансия 0 - 1 2.38 2.99 3.07
21:30 Спортинг Хихон - Валядолид 1 - 1 2.15 3.25 3.23
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Селта Виго Б - Корухо 0 - 0 1.64 3.49 4.74
13:00 Унион Адарве - Депортиво Фабрил 3 - 0 2.32 2.99 2.96
13:00 Фуенлабрада - СС Рейес 2 - 1 1.57 3.64 5.17
13:15 Толедо - Расинг Ферол 2 - 1 2.12 3.05 3.27
18:00 Атлетико Мадрид Б - Понферадина 2 - 1 2.60 3.01 2.61
18:00 Гихуело - Валядолид Б 2 - 1 1.79 3.10 4.44
18:00 Понтеведра - Навалкарнеро 1 - 1 1.97 3.24 3.48
18:00 Рапидо де Боусас - Райо Махадаонда 1 - 0 2.42 2.93 2.86
18:00 Химнастика Сеговиана - Талавера де ла Рейна 2 - 0 2.36 2.80 3.07
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Спортинг Хихон Б - Осасуна Б 3 - 1 1.58 3.77 4.71
17:00 Пеня Спорт - Каудал Депортиво 2 - 0 2.71 2.96 2.49
17:30 Исара - Бургос 2 - 1 2.67 2.90 2.57
18:00 Герника Клуб - УД Логронес 0 - 1 2.44 2.90 2.85
18:00 Мирандес - Туделано 3 - 2 1.53 3.49 5.98
18:00 Расинг Сантандер - Леалтад 1 - 0 1.29 4.25 10.36
18:00 Реал Унион - Лейоа 1 - 3 1.75 3.21 4.43
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Атлетико Сагунтино 2 - 2 1.81 3.27 3.98
13:00 Депортиво Арагон - Алкояно 0 - 2 3.94 3.35 1.80
13:00 Елче - Форментера 0 - 1 1.24 5.02 10.07
13:00 Лейда Еспортиу - Майорка 0 - 2 2.70 2.96 2.52
13:00 Пеня Депортива - Онтиниент 0 - 1 2.55 2.93 2.66
17:30 Олот - Виляреал Б 0 - 0 3.26 3.07 2.09
18:00 Бадалона - Корнеля 1 - 0 2.01 3.01 3.60
18:00 Пералада-Жирона Б - Лагостера 1 - 0 2.08 3.00 3.48
18:00 Сабадел - Ебро 0 - 0 2.11 3.06 3.29
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Кордоба Б - Рекреативо 0 - 1 2.65 2.95 2.56
13:00 Вияновенсе - Мелия 1 - 0 2.47 2.83 2.86
13:00 Хумиля - Бадахос 1 - 0 2.33 2.97 2.95
18:00 Марбеля - Есиха 3 - 0 1.96 3.11 3.59
18:00 Мерида АД - Ел Ехидо 2012 2 - 2 1.73 3.32 4.35
18:00 Сан Фернандо - Линенсе 2 - 0 2.44 3.00 2.76
18:30 УКАМ Мурсия - Естремадура 0 - 2 2.05 3.03 3.46
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
13:30 Венеция - Перуджа 1 - 0 2.18 3.10 3.34
16:00 Асколи - Фоджа 0 - 2 2.70 3.32 2.44
16:00 Карпи - Бреша 1 - 1 2.30 2.99 3.23
16:00 Кремонезе - Палермо 1 - 2 2.40 3.05 2.97
16:00 Тернана - Новара 1 - 1 2.29 3.03 3.16
16:00 Чезена - Салернитана 3 - 3 2.03 3.27 3.55
16:00 Читадела - Парма 1 - 2 2.07 3.14 3.60
21:30 Бари - Пескара 1 - 0 1.83 3.69 3.83
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Кунео - Гаворано 1 - 1 2.36 2.94 2.92
15:30 Пиаченца - Карарезе 1 - 1 2.12 3.17 3.12
15:30 Прато - Арцакена 2 - 2 3.23 3.17 2.07
17:30 Арецо - Про Пиаченца 1 - 1 1.59 3.64 4.88
17:30 Лукезе - Алесандрия 2 - 1 2.30 3.05 2.91
17:30 Монца 1912 - Ливорно 1 - 1 3.46 3.17 1.99
17:30 Пиза - Джиана Ерминио 0 - 0 1.61 3.41 5.09
19:30 Витербезе - Пистоезе 1 - 1 1.89 3.34 3.56
21:30 Сиена - Понтедера 2 - 3 1.72 3.33 4.40
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Албинолефе - Алма Ювентус Фано 2 - 0 1.50 3.54 6.13
15:30 Басано Виртус - ФералпиСало 1 - 2 2.34 2.96 2.93
15:30 Местре - Ренате 1 - 2 2.56 2.87 2.74
15:30 Судтирол - Реджиана 1 - 1 2.04 2.96 3.59
19:30 Порденоне - Падуа 1 - 2 2.26 3.15 2.88
19:30 Равена - Самбенедетезе 1 - 2 2.94 2.98 2.33
19:30 Терамо - Губио 1 - 2 1.90 3.24 3.66
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
17:30 Виртус Франкавила - Акрагас 2 - 0 1.76 3.22 4.35
19:30 Катания - Катанзаро 1 - 0 1.44 3.92 6.27
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
21:45 Ним - Консолат Марсилия 1 - 0 1.55 4.13 4.93
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Енгордани - Сант Жулия 1 - 0 - - -
15:00 Луситанос - УЕ Санта Колома 0 - 1 - - -
17:00 Интер де Ескалдес - Енкамп 4 - 1 - - -
19:00 ФК Санта Колома - Пеня Енкарнада 7 - 0 - - -
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
16:00 БАТЕ Борисов** - Торпедо Жодино 1 - 1 1.60 3.55 4.83
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
15:30 Серкъл Брюж - Беершот Вилрийк 4 - 0 1.91 3.34 3.65
19:00 Оуд Хеверле Льовен - Рьозеларе 1 - 1 1.52 3.83 5.60
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Анагениси Кардица - Панайгиалиос Егио 1 - 0 1.94 3.00 3.73
15:00 Арис Солун - Калитеа 2 - 0 1.10 7.91 12.78
15:00 Верия - Караискакис Арта 0 - 2 2.00 2.99 3.54
15:00 ОФИ Крит - Егиниакос 6 - 0 1.11 7.78 11.96
15:00 Панахайки - Ерготелис 2 - 1 1.40 3.75 7.44
15:00 Пансерайкос - Аполон Понту 3 - 3 3.51 3.04 1.99
15:00 Спарти - Аполон Лариса 2 - 0 1.20 5.85 8.99
15:00 Ханя Кисамикос - Ахарнайкос Мениди 4 - 1 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Фремад Амагер - Фредериция 1 - 3 3.35 3.28 2.05
14:45 Брабранд - Нюкьобинг 1 - 1 3.41 3.53 1.95
14:45 Роскилде - Есберг 0 - 4 2.97 3.34 2.20
14:45 Скиве - Виборг 1 - 3 3.58 3.59 1.88
Литва - Група за Титлата Литва - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:00 ФК Тракай - Атлантас Клайпеда 2 - 2 1.23 5.00 10.19
Норвегия - Плейофи Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Ранхайм - Санднес 1 - 0 2.14 3.33 3.12
19:00 Фредрикстад - Нутоден 0 - 0 1.56 4.05 4.77
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гурник Ленчна - ГКС Катовице 1 - 3 2.52 3.01 2.70
13:45 ГКС Тихи - Заглембие Сосновец 1 - 1 2.56 3.05 2.64
16:00 Стомил Олщин - Хробри Глогов 1 - 2 2.46 3.10 2.71
17:00 Битовия Битов - Хойничанка Хойнице 0 - 3 2.93 3.04 2.33
17:00 Погон Шедълце - Раков Ченстохова 0 - 3 3.00 3.18 2.22
18:00 Миедж Легница - Пуща Неполомице 2 - 2 1.58 3.54 5.48
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
17:00 Варзин - Униао Мадейра 3 - 1 2.11 2.99 3.46
17:00 Лейшоес - Витория Гимараеш Б 3 - 2 1.71 3.40 4.58
18:00 Фамаликао - Кова Да Пиедаде 3 - 0 1.91 3.19 3.85
Русия - Първа Дивизия Русия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
07:00 Луч-Енергия Владивосток - Шинник Ярославл 3 - 1 2.40 2.87 2.94
12:00 Енисей Красноярск - ФК Тамбов 2 - 0 1.74 3.24 4.50
12:00 Олимпиец Нижни Новгород - Волгар Астрахан 2 - 1 2.29 2.93 3.08
13:00 Авангард Курск - Том Томск 3 - 3 1.75 3.11 4.74
13:00 Криля Советов - ФК Химки 2 - 0 1.29 4.38 9.97
13:00 Ротор Волгоград - ФК Тюмен 1 - 2 1.96 3.08 3.72
14:00 Кубан Краснодар - Динамо Санкт Петербург 0 - 1 2.00 3.12 3.55
15:00 Балтика Калининград - Спартак Москва 2 6 - 0 1.55 3.50 5.81
16:00 Зенит Санкт Петербург 2 - ФК Оренбург 1 - 2 5.18 3.33 1.64
17:00 Факел Воронеж - Сибир Новосибирск 0 - 1 2.61 2.78 2.77
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
14:30 Славой Требишов - ШТК 1914 Шаморин 1 - 0 2.10 3.38 2.93
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
16:45 Дъ Ню Сейнтс (Уел)** - Куин ъф Саут (Шот) 0 - 0 2.14 3.33 3.03
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
05:30 Уелингтън Финикс - Пърт Глори 5 - 2 2.65 3.63 2.39
10:00 Мелбърн Сити - Уестърн Сидни Уондърърс 1 - 1 2.19 3.40 3.13
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
20:05 Вия Далмине - Спортиво Естудиантес 2 - 1 1.88 2.93 4.36
20:05 Ол Бойс Буенос Айрес - Агропекуарио Аргентино 4 - 0 2.74 2.76 2.70
22:00 Бока Унидос - Сан Мартин Тукуман 1 - 2 2.54 2.84 2.83
22:00 Химнасия Хухуй - Депортиво Риестра 0 - 0 1.80 3.10 4.55
22:05 Феро Карил Оесте - Браун Адроге 2 - 2 2.34 2.90 3.05
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Гуабира Монтеро - Блуминг Санта Крус 0 - 0 2.57 3.23 2.44
22:00 Боливар Ла Пас - Реал Потоси 1 - 0 1.21 5.62 9.81
23:15 Насионал Потоси - Хорхе Вилстерман 2 - 0 2.16 3.35 2.89
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
21:00 Атлетико GO - Спорт Ресифе PE 2 - 0 2.62 3.19 2.55
21:00 Васко да Гама RJ - Сао Пауло SP 1 - 1 2.49 3.05 2.79
21:00 Гремио RS - Витория Салвадор BA 1 - 1 1.67 3.53 4.86
21:00 Палмейрас SP - Фламенго RJ 2 - 0 1.97 3.20 3.73
22:00 Баия BA - Атлетико MG 2 - 2 2.15 3.20 3.24
23:00 Коритиба PR - Понте Прета SP 1 - 1 1.86 3.29 4.11
23:00 Крузейро MG - Флуминензе RJ 3 - 1 1.71 3.45 4.71
Венецуела - Финална Фаза Венецуела - Финална Фаза Апертура Рез. 1 X 2
23:15 Минерос де Гуаяна - Депортиво Ла Гуайра 2 - 1 1.67 3.48 4.37
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Кобан Империал - Антигуа ГФК 1 - 1 2.22 3.09 3.00
04:30 Кселаху - Маркуензе 2 - 1 1.26 4.80 9.25
19:00 Мунисипал - Сикинала 2 - 0 1.44 3.73 6.40
20:00 Малакатеко - Гуастатоя 2 - 2 1.78 3.24 4.01
20:00 Сучитепекес - Петапа 1 - 3 2.08 3.16 3.17
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:30 Индепендиенте дел Вале - ЛДУ Кито 1 - 3 2.00 3.30 3.35
19:00 Делфин Манта - Депортиво Куенка 0 - 0 1.67 3.38 4.86
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Фирпо Усулутан - ФАС Санта Ана 0 - 1 2.39 3.37 2.51
02:30 Сонсонате - Санта Текла 1 - 1 2.77 3.23 2.26
02:30 Чалатенанго - Драгон Сан Мигел 4 - 2 2.21 3.23 2.83
23:00 Агила Сан Мигел - Исидро Метапан 2 - 3 2.01 3.20 3.30
23:00 Алианса Сан Салвадор - Пасакина 5 - 2 1.45 4.22 5.19
23:00 Мунисипал Лименьо - Аудас Апастепеке 4 - 0 2.25 3.22 2.75
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
08:30 Персипура Джаяпура - Сривиджая Палембанг 2 - 2 1.24 5.15 8.42
10:00 Персиб Бандунг - Персеру Серуи 0 - 2 2.50 3.16 2.51
10:00 Семен Паданг - ПС ТНИ 2 - 0 1.25 4.96 8.85
13:30 Бали Юнайтед - Персегрес Гресик Юнайтед 3 - 0 1.03 11.93 21.77
13:30 Бхаянгкара ФК - Персия Джакарта 1 - 2 1.40 4.12 6.13
13:30 ПСМ Макасар - Мадура Юнайтед 6 - 1 2.60 3.39 2.29
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Букараманга - Рионегро 2 - 2 1.52 3.59 6.20
22:00 Атлетико Уила - Мильонариос Богота 0 - 0 2.74 2.85 2.57
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 ЛД Алахуеленсе - Картахинес 3 - 3 1.57 3.70 4.79
19:00 Мунисипал Гресия - Мунисипал Либерия 4 - 0 1.67 3.63 4.32
19:00 Перес Селедон - Ередиано 0 - 1 2.41 3.28 2.59
22:00 Сантос де Гуапилес - Универсидад де Коста Рика 0 - 0 1.62 3.69 4.61
23:00 Гуадалупе - Депортиво Саприса 1 - 2 3.93 3.56 1.75
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Хуарес 1 - 1 2.00 3.12 3.46
03:00 Потрос УАЕМ - Минерос де Сакатекас 2 - 1 3.52 3.10 1.99
04:15 Селая - Алебрихес де Оахака 2 - 0 1.92 3.19 3.60
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
02:15 Окланд Сити - Хамилтън Уондърърс 6 - 0 1.09 7.82 12.75
03:00 Ийстърн Събърбс - Хоукс Бей Юнайтед 1 - 2 1.87 3.68 3.28
03:00 Тим Уелингтън - Тасман Юнайтед 2 - 1 1.41 4.45 5.35
03:00 Уейтакиър Юнайтед - Саутерн Юнайтед 1 - 2 1.57 4.04 4.27
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:10 Генерал Диаз - Олимпия Асунсион 1 - 0 4.05 3.33 1.82
23:00 Серо Портеньо - Насионал Асунсион 3 - 1 1.61 3.48 5.07
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Банкок Юнайтед - Бурирам Юнайтед 1 - 3 1.92 3.90 3.03
13:00 Након Ратчасима - Банкок Глас 2 - 1 2.74 3.65 2.12
13:00 Чианграй Юнайтед - Муангтонг Юнайтед 0 - 1 3.22 3.60 1.93
13:00 Чонбури - Полис Теро 5 - 1 1.41 4.57 5.56
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Бостън Ривър - Феникс Монтевидео 0 - 0 1.87 3.36 3.62
22:00 Ливърпул Монтевидео - Рампла Хуниорс 1 - 2 2.36 3.23 2.73
22:00 Монтевидео Уондърърс - Насионал Монтевидео 2 - 3 4.02 3.37 1.79
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Реал Сосиедад Токоа - Олимпия Тегусигалпа 2 - 1 2.07 3.23 3.06
22:00 Хутикалпа - Вида Ла Сейба 4 - 1 1.95 3.14 3.55
23:00 Хондурас Прогресо - Реал Еспаня 0 - 2 2.96 3.27 2.14
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
06:00 Йокохама ФК - Фагиано Окаяма 1 - 1 1.94 3.18 3.73
06:00 Мито Холихок - Монтедио Ямагата 0 - 1 2.37 3.08 2.87
07:00 Мачида Зелвия - Ренофа Ямагучи 0 - 1 2.39 3.27 2.68
08:00 Ехиме ФК - Теспакусатсу Гунма 4 - 2 1.70 3.59 4.38
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
15:30 Руанда - Етиопия 0 - 0 2.64 3.23 2.54
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Аланияспор (Тур) - Кардемир Карабукспор (Тур) 0 - 0 1.79 3.43 3.93
13:00 Амкар Перм (Рус) - Урал Свердловска област (Рус) 1 - 2 - - -
14:30 Алтънорду (Тур) - Акхисар Беледиеспор (Тур) 0 - 3 - - -
16:00 Коняспор (Тур) - Генчлербирлиги (Тур) 2 - 1 1.97 3.85 3.01