Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Април '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27282930
       
Топ факти за деня

Туделано като домакин само 6 вкарани гола в 16 мача - 0.38 на мач

Панелевсиниакос като гост само 2 вкарани гола в 12 мача - 0.17 на мач

Бачка Бачка Паланка като гост само 3 вкарани гола в 14 мача - 0.21 на мач

Цървена Звезда Белград 24 победи от 29 мача

Депортиво Карча като гост само 1 вкаран гол в 8 мача - 0.12 на мач

Америка Мексико като домакин нито един получен гол в 4 мача

Пачука като домакин нито един получен гол в 5 мача

Анкета

Кой ще спечели Лига Европа този сезон?

ТВ програма
Diema Sport
Локомотив Горна Оряховица - Нефтохимик Бургас 17:00 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - ЦСКА София 19:30 на живо
BNT1
Андерлехт - Манчестър Юнайтед 22:05 на живо
bTV Action
Аякс - Шалке 04
22:05 на живо
BNT HD
Лион - Бешикташ
22:05 на живо
Ring.BG
Селта Виго - Генк
22:05 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Четвъртък, 13 Април, 2017

Лига Европа Лига Европа Четвъртфинали Рез. 1 X 2
22:05 Андерлехт (Бел) - Манчестър Юнайтед (Анг) 1 - 1 4.65 3.58 1.81
22:05 Аякс (Хол) - Шалке 04 (Гер) 2 - 0 2.29 3.37 3.21
22:05 Лион (Фра) - Бешикташ (Тур) 2 - 1 1.44 4.70 7.04
22:05 Селта Виго (Исп) - Генк (Бел) 3 - 2 1.64 3.81 5.69
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Уигън - Барнзли 3 - 2 2.12 3.37 3.42
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Бъри - Рочдейл 0 - 1 2.76 3.38 2.41
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Гихуело - Исара 8 - 1 1.75 3.22 4.40
13:00 Каудал Депортиво - Мутилвера 2 - 2 1.79 3.23 4.12
17:00 Осасуна Б - Валядолид Б 2 - 1 2.15 3.04 3.16
18:00 Туделано - Леалтад 3 - 2 2.08 2.91 3.54
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
12:30 Атлетик Билбао Б - Герника Клуб 2 - 1 1.87 3.17 3.75
13:00 УД Логронес - Реал Мадрид Кастиля 4 - 0 2.05 3.07 3.32
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
21:45 Корнеля - Прат 1 - 2 2.05 3.04 3.51
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Ла Рода - Кордоба Б 2 - 5 2.92 3.02 2.27
Италия - Лега Про - Група А Италия - Лега Про - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Витербезе - Алесандрия 1 - 1 3.00 2.98 2.27
15:30 Олбия - Карарезе 1 - 1 2.34 2.97 2.90
15:30 Расинг Рома - Пиаченца 3 - 3 3.52 3.09 1.98
15:30 Ренате - Пистоезе 0 - 1 1.90 3.05 3.85
17:30 Лупа Рома - Арецо 0 - 1 3.42 3.02 2.06
19:30 Понтедера - Джиана Ерминио 2 - 0 3.25 2.99 2.13
21:30 Ливорно - Тутокуойо 1 - 1 1.55 3.60 5.38
21:30 Лукезе - Сиена 3 - 2 2.01 3.06 3.44
21:30 Прато - Кремонезе 0 - 1 3.94 3.28 1.81
21:30 Про Пиаченца - Комо 1 - 2 2.34 2.97 2.90
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:00 Лудогорец Разград II - Банско 4 - 1 1.45 4.00 6.00
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Локомотив Пловдив - ЦСКА София 1 - 2 5.25 3.44 1.60
България - Група Б за Изпадане България - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Локомотив Горна Оряховица - Нефтохимик Бургас 1 - 1 1.96 3.18 3.58
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Колхети-1913 Поти - Самтредия 1 - 2 - - -
15:00 Динамо Тбилиси - Шукура Кобулети 5 - 0 1.25 5.00 9.00
17:00 Сабуртало Тбилиси - Динамо Батуми 2 - 0 2.30 3.15 2.70
19:00 Торпедо Кутаиси - Чихура Сачхере 2 - 1 2.85 3.05 2.33
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Панайгиалиос Егио - Арис Солун 0 - 1 - - -
16:00 Егиниакос - Панелевсиниакос 0 - 0 1.72 3.12 4.75
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
19:30 Олимпиакос - АЕК Атина 1 - 2 1.67 3.30 5.49
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Фремад Амагер - Вендсисел 1 - 2 2.97 3.18 2.28
17:00 Вейле - Нюкьобинг 2 - 2 1.99 3.33 3.52
17:00 Кьоге - Хелзингор 0 - 2 2.48 2.91 2.93
17:00 Нествед - Роскилде 1 - 2 2.90 3.25 2.30
17:00 Фредериция - Скиве 2 - 0 2.04 3.26 3.45
17:00 Хобро - АБ Гладсаксе 2 - 0 1.31 4.81 8.64
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:30 Рандерс - Брьондби** 2 - 2 3.29 3.26 2.10
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
15:00 Брабранд - Хвидовре 2 - 2 2.04 3.23 3.23
16:00 Брьоншой - Тистед 0 - 2 3.61 3.51 1.82
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 КР Рейкявик - ФХ Хафнарфьордур 2 - 1 2.80 3.34 2.21
20:15 КА Акурейри - Гриндавик** 0 - 0 1.97 3.51 3.13
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Аполон Лимасол - Апоел Никозия 1 - 0 2.35 3.08 2.77
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Неа Саламина - Докса Катокопия 0 - 0 3.04 3.24 2.09
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Судува Мариямполе - Кауно Жалгирис 3 - 1 1.23 5.08 9.49
20:00 ФК Тракай - Утенис Утена 1 - 0 1.31 4.38 8.03
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 ГКС Катовице - Миедж Легница 0 - 2 2.01 3.09 3.69
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
22:15 Кайлунго - Мурата 4 - 1 3.81 4.30 1.61
22:15 Пенароса - Доманяно 1 - 4 - - -
22:15 Сан Джовани - Либертас 2 - 2 7.05 6.50 1.21
22:15 Тре Пене - Фолгоре Фалциано 2 - 2 2.09 4.00 2.59
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Вождовац Белград - Чукарички 1 - 3 4.32 3.50 1.68
18:00 Металац - Рад Белград 1 - 2 2.42 2.90 2.83
18:00 Младост Лучани - Спартак Суботица 4 - 1 2.62 3.09 2.48
18:00 Напредак Крушевац - Бачка Бачка Паланка 2 - 0 1.45 3.73 6.61
18:00 Радник Сурдулица - Войводина 0 - 0 3.47 3.61 1.85
18:00 Раднички Ниш - Явор Иваница 0 - 1 2.90 3.23 2.22
18:00 ФК Нови Пазар - Партизан Белград 1 - 3 12.70 5.59 1.17
18:00 Цървена Звезда Белград - Борац Чачак 2 - 0 1.05 8.94 20.56
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:04 Вестерос - Асириска Сьодертале 3 - 0 1.44 4.28 5.63
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
17:00 Йостерсунд - Норкьопинг 4 - 1 2.03 3.32 3.34
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:15 Ал Мухарак - Ал Наджма 2 - 0 1.52 3.87 5.15
19:30 Ал Хид - Ал Рифа 0 - 5 2.32 3.28 2.62
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
03:45 Интернасионал RS - Коринтианс SP 1 - 1 1.98 3.09 3.76
03:45 Спорт Ресифе PE - Жойнвил SC 2 - 1 1.26 4.93 10.57
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
00:45 Гуастатоя - Мунисипал 2 - 1 - - -
01:00 Петапа - Депортиво Карча 1 - 0 1.33 4.41 7.35
03:00 Комуникасионес - Сучитепекес 2 - 1 1.55 3.45 5.52
04:00 Кобан Империал - Антигуа ГФК 1 - 1 - - -
05:00 Кселаху - Миктлан 2 - 3 1.53 3.50 5.50
21:00 Маркуензе - Малакатеко 2 - 0 2.01 3.07 3.48
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Санта Текла - Фирпо Усулутан 5 - 2 1.88 3.12 3.78
04:00 Агила Сан Мигел - УЕС Сан Салвадор 3 - 2 1.57 3.40 5.50
04:00 Чалатенанго - Алианса Сан Салвадор 1 - 3 4.50 3.40 1.67
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
03:30 Хуниор Баранкиля - Хагуарес де Кордоба 2 - 0 1.35 4.25 7.63
03:45 Америка де Кали - Депортиво Кали 3 - 3 2.73 3.14 2.39
23:00 Тигрес - Кукута Депортиво 1 - 1 1.75 3.26 4.31
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Втора Фаза Рез. 1 X 2
05:00 Депортиво Саприса - Перес Селедон 2 - 1 1.35 4.46 7.07
05:00 Кармелита - Сантос де Гуапилес 1 - 2 2.35 3.20 2.71
05:00 Картахинес - Белен Сигло XXI 1 - 0 1.43 3.97 6.16
05:00 Лимон - Ередиано 0 - 4 3.46 3.41 1.90
05:00 Сан Карлос - ЛД Алахуеленсе 0 - 1 3.01 3.11 2.20
05:00 Универсидад де Коста Рика - Мунисипал Либерия 1 - 1 2.26 3.13 2.88
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:25 Ал Салмия Кувейт - Ал Джахра 1 - 2 1.77 3.63 3.62
17:25 Ал Фахахел - Ал Насър Кувейт 1 - 1 3.63 3.77 1.74
19:55 Кадсия Кувейт - Казма Кувейт 2 - 1 1.64 3.77 4.20
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Керетаро - Тихуана 0 - 1 2.62 3.07 2.62
03:30 Сантос Лагуна - Монтерей 2 - 2 3.05 3.17 2.23
05:00 Америка Мексико - Некакса Агуаскалиентес 1 - 0 1.66 3.49 5.00
05:06 Пачука - Монаркас Морелия 0 - 0 1.65 3.65 4.81
05:30 Атлас Гуадалахара - Пумас УНАМ Мексико 1 - 1 2.33 3.26 2.85
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ал Файсали - Ал Етифак Дамам 3 - 3 2.05 3.35 3.07
20:45 Ал Шабаб Рияд - Ал Раед 1 - 2 1.92 3.31 3.51
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Маратон Сан Педро - Мотагуа Тегусигалпа 1 - 2 1.96 3.21 3.37
02:00 Олимпия Тегусигалпа - Реал Еспаня 3 - 1 1.60 3.59 4.71
03:00 Хутикалпа - Вида Ла Сейба 1 - 1 2.00 3.31 3.18
04:15 Хондурас Прогресо - Социал Сол Оланчито 2 - 1 1.95 3.39 3.25
04:30 Платенсе - Реал Сосиедад Токоа 1 - 1 2.28 3.08 2.83
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Мамелоди Съндаунс - СуперСпорт Юнайтед 5 - 0 2.03 2.96 3.58
19:00 Платинум Старс - Кейптаун Сити 2 - 4 3.03 2.91 2.30
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Гуарани Асунсион (Пар) - Замора Баринас (Вен) 3 - 1 1.45 4.20 7.50
03:00 Универсидад Католика (Чил) - Сан Лоренцо... (Арж) 1 - 1 2.18 3.23 3.19
03:45 Палмейрас SP (Бра) - Пенярол Монтевидео (Уру) 3 - 2 1.29 4.70 10.96
03:45 Фламенго RJ (Бра) - Атлетико PR (Бра) 2 - 1 1.42 4.01 7.60