Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Май '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Анкета

Кой ще спечели Купата на Конфедерациите 2017 в Русия?

ТВ програма
EuroSport 2
Аугсбург - Борусия Дортмунд 16:30 на живо
F Plus
Еспаньол - Валенсия
17:00 на живо
Diema Sport
Черно море - ЦСКА София
17:30 на живо
Ring.BG
Фиорентина - Лацио
19:00 на живо
Diema Sport 2
Сток Сити - Арсенал
19:30 на живо
Nova Sport
Фулъм - Рединг
19:30 на живо
Ring.BG
Аталанта - Милан
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Фламенго RJ - Атлетико MG 22:00 на живо
EuroSport 2
Торонто - Минесота Юнайтед 22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Събота, 13 Май, 2017

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
17:00 Египет - Йемен 1 - 0 - - -
Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Манчестър Сити - Лестър 2 - 1 1.24 6.43 11.63
17:00 Борнемут - Бърнли 2 - 1 1.91 3.64 3.98
17:00 Мидълзбро - Саутхямптън 1 - 2 4.06 3.56 1.92
17:00 Съндърланд - Суонзи 0 - 2 3.61 3.51 2.05
19:30 Сток Сити - Арсенал 1 - 4 5.04 4.13 1.66
Англия - Чемпиъншип - Плейофи Англия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
19:30 Фулъм - Рединг 1 - 1 1.60 4.06 5.36
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Борусия Дортмунд 1 - 1 6.92 5.01 1.39
16:30 Байер Леверкузен - Кьолн 2 - 2 1.99 3.57 3.58
16:30 Вердер Бремен - Хофенхайм 3 - 5 2.77 3.77 2.31
16:30 Волфсбург - Борусия М'Гладбах 1 - 1 1.91 3.71 3.73
16:30 Дармщат 98 - Херта Берлин 0 - 2 2.92 3.31 2.42
16:30 Майнц 05 - Айнтрахт Франкфурт 4 - 2 1.81 3.50 4.49
16:30 РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 4 - 5 4.42 4.13 1.69
16:30 Фрайбург - Инголщат 1 - 1 2.36 3.43 2.91
16:30 Шалке 04 - Хамбургер 1 - 1 1.94 3.65 3.67
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:30 Аален - Магдебург 2 - 2 2.92 3.15 2.33
14:30 Зоненхоф Гроссашпах - Холщайн Кил 0 - 1 4.09 3.47 1.78
14:30 Падерборн - Пройсен Мюнстер 1 - 0 1.80 3.43 4.11
14:30 Фортуна Кьолн - Дуисбург 0 - 3 5.03 3.50 1.65
14:30 ФСВ Франкфурт - Вердер Бремен II 0 - 4 4.07 3.53 1.77
14:30 Халешер - Веен Висбаден 0 - 3 2.42 3.00 2.91
14:30 Ханза Рощок - Рот-Вайс Ерфурт 1 - 2 2.93 3.07 2.36
14:30 Цвикау - Оснабрюк 1 - 0 1.98 3.27 3.56
14:30 Шпортфройнде Лоте - Майнц 05 II 3 - 3 2.60 3.25 2.52
14:30 Ян Регенсбург - Кемницер 3 - 2 1.51 4.00 5.48
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Еспаньол - Валенсия 0 - 1 2.40 3.39 2.88
19:30 Осасуна - Гранада 2 - 1 1.60 4.07 5.35
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Валядолид - Майорка 2 - 1 1.88 3.22 4.13
17:15 Елче - Мирандес 0 - 1 1.60 3.58 5.47
17:15 Хуеска - Тенерифе 2 - 2 2.22 2.93 3.41
19:00 Леванте - Хирона 2 - 1 2.77 3.04 2.55
19:30 Алкоркон - Райо Валекано 2 - 0 2.74 2.86 2.72
19:30 Алмерия - Нумансия 2 - 0 2.05 3.01 3.80
19:30 Кордоба - Реус Депортиу 1 - 0 2.09 2.95 3.73
21:45 Химнастик де Тарагона - Реал Овиедо 2 - 2 2.25 2.98 3.28
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Гава - Атлетико Сагунтино 4 - 0 3.58 3.28 1.89
19:00 Лагостера - Прат 2 - 1 1.51 3.95 4.97
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:30 Реал Хаен - Хумиля 0 - 0 3.21 3.25 2.01
20:00 Лорка - Ел Ехидо 2012 2 - 1 1.62 3.67 4.44
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Фиорентина - Лацио 3 - 2 1.59 4.39 4.87
21:45 Аталанта - Милан 1 - 1 2.05 3.40 3.62
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Беневенто - Фрозиноне 2 - 1 3.25 3.17 2.19
16:00 Верона - Карпи 1 - 1 1.57 3.60 5.99
16:00 Латина - Перуджа 2 - 2 6.03 4.01 1.50
16:00 Новара - Виртус Ентела 2 - 0 1.72 3.50 4.68
16:00 Про Верчели - Бреша 2 - 2 3.01 1.96 4.10
16:00 Салернитана - Авелино 2 - 0 2.24 2.96 3.34
16:00 Специя - Пиза 0 - 0 1.36 4.13 9.20
16:00 Тернана - СПАЛ 2 - 1 3.14 3.04 2.28
16:00 Читадела - Виченца 2 - 0 1.97 3.22 3.78
19:00 Трапани - Чезена 1 - 2 1.49 3.89 6.28
Италия - Плейофи Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:30 Губио - Самбенедетезе 2 - 3 2.11 3.07 3.16
21:30 Арецо - Лукезе 1 - 2 1.63 3.35 4.93
Италия - Други Италия - Други Рез. 1 X 2
17:30 Кремонезе - Венеция 1 - 2 2.29 3.12 2.83
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Ред Бул Залцбург - Рапид Виена 1 - 0 1.48 4.11 6.26
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг - Волфсбергер 3 - 2 2.24 3.15 3.16
19:30 Аустрия Виена - Рийд 3 - 0 1.69 3.66 4.66
19:30 Санкт Полтен - Матерсбург 1 - 0 2.66 3.15 2.59
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Алашкерт Ереван - Пюник Ереван 3 - 3 1.35 4.03 7.73
16:00 Арарат Ереван - Гандзасар Капан 1 - 2 6.59 4.43 1.37
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
20:00 Виртон - Хейст 3 - 2 1.64 3.70 4.30
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Зулте Варегем - Остенде 3 - 1 2.50 3.45 2.60
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Унион Сент Жилоаз - Сент Трюиден 1 - 4 3.07 3.26 2.23
21:30 Ваасланд-Беверен - Лиерс 3 - 2 2.32 3.26 2.92
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Ойпен - Кортрийк 3 - 2 1.72 3.82 4.20
21:00 Рьозеларе - Локерен 2 - 3 2.43 3.44 2.64
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Слобода Тузла - Радник Биелина 2 - 0 2.09 3.00 3.27
20:00 Жрински Мостар - ФК Сараево 3 - 2 2.09 2.99 3.27
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик Сараево - Младост Добой Какан 3 - 3 1.80 3.18 3.97
18:00 Челик Зеница - Металеге-БСИ Яйце 0 - 0 1.74 3.31 4.23
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Банско - Септември София 0 - 1 7.00 4.50 1.34
18:00 Левски Карлово - Спартак Плевен 2 - 3 2.95 3.53 1.97
18:00 Лудогорец Разград II - Оборище Панагюрище 1 - 1 1.75 3.70 3.70
18:00 Несебър - Поморие 0 - 1 2.35 3.30 2.60
18:00 Царско Село София - Локомотив София 3 - 0 2.22 3.19 2.75
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Черно море - ЦСКА София 0 - 1 4.57 3.48 1.68
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Лайънс Гибралтар - Глейсис Юнайтед 0 - 0 - - -
21:30 Линкълн Ред Импс - Монс Калпе 2 - 2 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Колхети-1913 Поти - Торпедо Кутаиси 0 - 3 - - -
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
17:00 ОФИ Крит - Арис Солун 1 - 1 2.68 3.08 2.38
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Колдинг - Брьоншой 1 - 2 1.58 3.88 4.45
16:00 Мариенлист - Хвидовре 3 - 2 2.27 3.36 2.65
17:00 Одензе - Силкеборг 3 - 1 1.94 3.34 3.85
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Нарва Транс - Флора Талин 0 - 2 4.98 3.82 1.52
16:00 ФКИ Талин - Силамае Калев 3 - 0 1.35 4.77 6.01
19:00 Вапрус Пярну - Тулевик Вилянди 2 - 0 2.37 3.41 2.48
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Бней Сахнин - Макаби Хайфа 1 - 0 2.93 3.09 2.24
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:30 Апоел Ашкелон - Ирони Кирят Шмона 2 - 1 1.60 3.55 4.94
20:30 Апоел Кфар Саба - Апоел Хайфа 1 - 0 1.59 3.59 4.86
20:30 Апоел Раанана - Апоел Тел Авив 1 - 1 4.59 3.53 1.64
20:30 Бней Йехуда - МС Ашдод 2 - 1 2.21 3.16 2.94
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
20:30 Лимерик - Дери Сити 1 - 1 2.31 3.28 2.82
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - УК Дъблин 0 - 1 2.34 3.17 2.75
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Кефлавик - Лейкнир Фаскрудсфирди 3 - 0 1.29 5.17 6.65
19:00 Тор Акурейри - Селфос 1 - 4 2.23 3.38 2.70
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 АЕК Ларнака - АЕЛ Лимасол 1 - 1 1.38 4.12 6.84
18:00 Омония Никозия - Апоел Никозия 1 - 3 5.23 3.74 1.52
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Арис Лимасол - Ермис Арадипоу 2 - 0 1.39 4.40 5.93
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Рига ФК - ФК Лиепая 0 - 2 1.83 3.25 3.81
17:00 Метта ЛУ Рига - Вентспилс 1 - 1 6.50 4.01 1.41
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Пелистер Битоля - Шкупи Скопие 1 - 0 1.46 3.73 6.56
Норвегия - Типелиген Норвегия - Типелиген Рез. 1 X 2
17:00 Стабек - Розенборг 0 - 0 4.82 3.70 1.65
19:00 Кристиансунд - Лилестрьом 1 - 1 2.72 3.27 2.46
19:00 Од БК - Стрьомгодсет 2 - 0 2.01 3.43 3.39
19:00 Сандефьорд - Хаугесунд 2 - 0 2.44 3.23 2.74
19:00 Сарпсборг 08 - Тромсьо 1 - 1 1.56 3.90 5.39
19:00 Согндал - Викинг Ставангер 4 - 0 2.67 3.17 2.56
21:00 Бран Берген - Молде 4 - 1 2.09 3.30 3.34
Норвегия - Адеколиген Норвегия - Адеколиген Рез. 1 X 2
19:00 Арендал - Левангер 0 - 3 2.45 3.20 2.67
19:00 Йерв Гримстад - Конгсвингер 2 - 2 1.77 3.50 4.04
19:00 Мьондален - Елверум 2 - 2 1.39 4.43 6.39
19:00 Ранхайм - Фредрикстад 1 - 0 1.70 3.58 4.39
19:00 Санднес - Бодо Глимт 3 - 0 2.16 3.26 3.07
19:00 Стрьомен - Тромсдален 1 - 1 1.78 3.46 4.09
19:00 Уленсакер Киса - Осане 2 - 3 2.05 3.30 3.25
19:00 Флурьо - Старт Кристиансанд 1 - 4 3.53 3.44 1.91
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Волеренга Осло 2 - Алта 0 - 3 - - -
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
13:30 Фрам Ларвик - Видар 3 - 2 2.38 3.87 2.29
17:00 Вард Хаугесунд - Виндбярт 2 - 1 1.96 3.79 2.95
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:45 Подбескидзе - ГКС Тихи 2 - 2 1.79 3.40 4.05
19:00 Хойничанка Хойнице - Ключборк 1 - 1 1.27 4.94 9.10
20:00 Вигри Сувалки - Битовия Битов 3 - 2 1.86 3.29 3.91
20:45 Стомил Олщин - Гурник Забже 2 - 4 3.17 3.29 2.10
21:00 Висла Пулави - Стал Мелец 0 - 0 2.78 3.09 2.42
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Ягиелония Бялисток - Висла Краков 2 - 0 1.75 3.54 4.33
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Шльонск Вроцлав - Рух Хожов 6 - 0 2.04 3.25 3.50
21:30 Висла Плоцк - Краковия Краков 1 - 1 2.43 3.19 2.83
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ароука - Тондела 1 - 2 2.30 3.14 3.04
20:15 Бенфика - Витория Гимараеш 5 - 0 1.24 5.49 10.69
22:30 Фейрензе - Спортинг Лисабон 2 - 1 6.02 3.90 1.51
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Кова Да Пиедаде - Авеш 1 - 3 3.33 3.04 2.11
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Виторул Констанца - Клуж 1 - 0 1.44 4.10 6.43
20:00 Динамо Букурещ - Астра Гюргево 1 - 1 1.37 4.50 7.29
20:00 ФК ФКСБ - Университатя Крайова 3 - 0 1.21 5.51 12.11
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:00 Урал Свердловска област - ФК Краснодар 1 - 1 3.74 3.15 2.00
14:30 Амкар Перм - Спартак Москва 0 - 1 3.84 3.18 1.95
16:00 Криля Советов - Зенит Санкт Петербург 1 - 3 4.60 3.40 1.74
19:30 Локомотив Москва - ФК Оренбург 4 - 0 2.03 3.14 3.60
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Жилина - Сеница 3 - 2 1.20 5.79 11.08
20:00 Ружомберок - Злате Моравце 2 - 1 1.18 5.87 12.29
20:00 Спартак Търнава - Земплин Михаловце 1 - 0 1.56 3.76 5.21
Словакия - 2. Лига - Изток Словакия - 2. Лига - Изток Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Попрад - Одева Липани 6 - 1 1.19 6.15 8.49
18:00 Ханиска - Римавска Собота 1 - 3 2.99 3.52 1.98
Словакия - 2. Лига - Запад Словакия - 2. Лига - Запад Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Фомат Мартин - Нове Место над Вахом 0 - 3 5.93 4.28 1.39
Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Словакия - 2. Лига - Група за Промоция Рез. 1 X 2
18:00 Локомотив Зволен - Похроние Долна Жданя 2 - 1 1.66 3.95 3.72
18:00 Нитра - Кошице 3 - 0 1.98 3.33 3.09
18:00 Спишка Нова Вес - Скалица 0 - 4 3.82 3.97 1.64
18:00 Татран Липтовски Микулаш - Серед 1 - 3 2.59 3.43 2.24
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Горица - Рудар Веление 2 - 1 1.74 3.50 4.05
21:15 Олимпия Любляна - Домжале 3 - 1 2.33 3.12 2.80
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Партизан Белград - Вождовац Белград 2 - 1 1.11 7.26 15.42
20:00 Войводина - Раднички Ниш 0 - 0 3.88 3.46 1.93
20:00 Напредак Крушевац - Явор Иваница 3 - 0 1.62 3.34 4.99
20:00 Цървена Звезда Белград - Младост Лучани 4 - 1 1.14 6.24 12.97
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Рад Белград - Бачка Бачка Паланка 0 - 1 1.55 3.51 5.63
18:00 ФК Нови Пазар - Борац Чачак 2 - 0 2.43 3.04 2.69
20:00 Металац - Радник Сурдулица 1 - 1 1.59 3.45 5.09
20:00 Чукарички - Спартак Суботица 1 - 2 1.67 3.46 4.38
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Истанбул Башакшехир - Генчлербирлиги 2 - 1 1.32 4.80 9.17
19:00 Аданаспор - Трабзонспор 1 - 1 5.30 4.37 1.52
19:00 Фенербахче - Анталияспор 0 - 1 1.57 4.17 5.01
Уелс - Плейофи Уелс - Плейофи Рез. 1 X 2
19:15 Бангор Сити - Кардиф Метрополитън 1 - 0 1.82 3.66 3.63
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Иличивец Мариупол - Верес Ровно 1 - 1 1.70 3.56 3.96
15:00 Арсенал Киев - Авангард Краматорск 0 - 3 2.00 3.34 3.16
17:00 Горняк-Спорт Комсомолск - Скала Стрий 3 - 0 1.26 4.38 11.39
17:00 Нефтяник-Укрнафта - Хелиос Харков 1 - 1 2.25 3.17 2.79
17:00 ФК Суми - Черкаский Днепър 1 - 0 3.78 3.38 1.80
18:00 МФК Николаев - Буковина Чернивци 3 - 1 2.00 3.26 3.23
18:00 Оболон-Бровар Киев - ФК Тернопол 2 - 0 1.35 4.28 6.97
19:00 Ингулец Петрово - Десна Чернигов 1 - 2 3.72 3.17 1.88
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Заря Луганск - Александрия 1 - 0 1.59 3.50 5.23
17:00 Олимпик Донецк - Динамо Киев 2 - 1 6.34 4.30 1.40
19:30 Черноморец Одеса - Шахтьор Донецк 0 - 3 5.28 3.93 1.51
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Диошдьор - Мезьокьовешд 2 - 2 1.70 3.59 4.25
19:00 Пакш - Дюрмот 3 - 0 1.37 4.23 7.27
19:00 Ференцварош - Дебрецен 0 - 0 1.59 3.69 5.03
19:00 Халадаш Сомбатхей - Вашаш Будапеща 2 - 2 2.53 3.13 2.59
19:00 Хонвед Будапеща - МТК Будапеща 2 - 1 1.54 3.75 5.37
21:30 Уйпещ - Видеотон Фехервар 0 - 3 3.23 3.35 2.02
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 ОПС Оулу - Гнистан Хелзинки 1 - 1 2.10 3.31 3.07
17:00 ТПС Турку - АС Оулу 0 - 1 1.80 3.48 3.82
17:00 Хонка - КПВ Кокола 1 - 1 1.49 3.93 5.78
17:00 Яро - Гранкула ИФК 0 - 0 1.27 4.92 9.17
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Кески-Уусимаа - Легирус Интер 0 - 1 1.55 4.29 4.14
17:00 Лахти Академия - Култсу 0 - 1 1.82 3.81 3.32
17:00 Судет - МиКи Микели 1 - 2 1.72 3.75 3.73
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 БК-46 Карис - Тампере Юнайтед 3 - 4 2.15 3.69 2.63
17:00 МуСа Пори - СалПа Сало 0 - 1 1.41 4.35 5.47
18:30 КяПа Хелзинки - Викингит Хелзинки 1 - 1 2.08 3.62 2.78
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Вааса ИФК - ТП-47 Торнио 2 - 0 2.34 3.47 2.50
17:00 Виликетут - ПК-37 Иисалми 1 - 1 2.26 3.58 2.55
17:00 ГБК Кокола - КуФу-98 Куопио 0 - 5 2.34 3.80 2.37
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Локомотив Загреб - Интер Запрешич 2 - 0 1.79 3.34 4.20
18:00 Риека - Хайдук Сплит 2 - 0 1.53 3.60 6.00
20:00 Осиек - Славен 3 - 0 1.48 3.64 6.91
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Гарбал Радановичи - Искра Даниловград 2 - 3 2.15 2.99 3.17
18:30 Дечич Тузи - Ловчен Цетине 1 - 0 3.33 3.18 2.01
18:30 Зета Голубовци - Будучност Подгорица 1 - 0 2.61 3.02 2.50
18:30 Младост Подгорица - Йединство Биело Поле 6 - 2 1.07 7.99 19.35
18:30 Петровац - Рудар Плевля 3 - 1 3.03 3.21 2.09
18:30 Сутиеска Никшич - Бокели Котор 1 - 1 1.24 4.46 11.95
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Прибрам - Збройовка Бърно 2 - 3 1.87 3.48 3.68
17:30 Слован Либерец - Баумит Яблонец 1 - 1 2.21 3.20 3.05
18:00 Фастав Злин - Височина Ихлава 0 - 3 3.08 3.31 2.14
18:00 Храдец Кралове - Словачко 2 - 1 1.94 3.20 3.71
19:45 Славия Прага - Дукла Прага 2 - 2 1.36 4.38 7.51
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Пардубице - Тринец 2 - 0 1.98 3.22 3.32
18:00 Баник Острава - Баник Соколов 3 - 0 1.27 4.69 9.28
18:00 Графин Влашим - Витковице 4 - 1 2.17 3.32 2.91
18:00 Простейов - Виктория Жижков 2 - 0 7.36 4.79 1.30
19:00 Опава - Варнсдорф 4 - 2 1.32 4.58 7.68
20:00 Усти над Лабем - Сигма Оломоуц 2 - 2 2.67 3.51 2.22
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
18:45 Сион - Лугано 2 - 0 1.94 3.60 3.42
21:00 Санкт Гален - Вадуц 2 - 0 1.80 3.61 3.97
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:45 Винтертур - Цюрих 0 - 3 7.13 4.63 1.32
20:00 Аарау - Вил 4 - 0 1.60 3.88 4.38
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 АИК Стокхолм - Йоребро 1 - 0 1.44 4.08 6.99
17:00 Калмар - Хакен 0 - 1 3.27 3.31 2.12
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Фалкенберг - Бромапойкарна 2 - 1 4.17 3.60 1.73
17:00 Хелзинборг - Фрей Тебю 2 - 2 1.47 4.07 5.90
19:00 Далкурд - Трелеборг 3 - 0 1.76 3.47 4.23
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
17:00 Карлстад Юнайтед - Акрополис 1 - 0 2.68 3.49 2.22
17:00 Солентюна - Асириска Сьодертале 1 - 1 1.71 3.68 3.92
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Квидинг - Шьовде АИК 2 - 1 2.48 3.25 2.55
17:00 Кристианстад - Асириска БК 7 - 1 1.52 3.85 5.43
17:00 Люнгшиле - Ландскрона БоИС 1 - 2 2.98 3.15 2.23
17:00 Утсиктенс - Оскаршхамн АИК 5 - 0 1.47 4.00 5.73
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:15 Рейнджърс - Хартс 2 - 1 1.83 3.50 4.07
17:00 Сейнт Джонстън - Партик Тисъл 1 - 0 2.27 3.18 3.11
Шотландия - Група за Изпадане Шотландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Дънди ФК - Рос Каунти 1 - 1 2.63 3.25 2.57
17:00 Килмарнък - Инвърнес КТ 2 - 1 2.32 3.22 2.97
17:00 Хамилтън - Мъдъруел 0 - 1 2.39 3.25 2.87
Шотландия - Първа Лига - Плейофи Шотландия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Питърхед - Монтроуз 3 - 0 1.50 4.11 5.43
17:00 Форфар Атлетик - Анан Атлетик 4 - 2 1.49 4.25 5.20
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик** - Еърдри 1 - 0 1.94 3.45 3.46
17:00 Рейт Роувърс - Брихин Сити** 2 - 2 1.49 4.11 5.67
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 ДРБ Тадженант - ЖС Кабилие 1 - 0 2.16 2.89 3.32
18:00 КР Белуиздад - НА Хюсеин Дей 3 - 2 1.94 3.15 3.55
18:00 РК Релизан - Олимпик де Медеа 1 - 0 1.50 3.48 6.21
20:00 ЕС Сетиф - УСМ Ел Хараш 0 - 0 1.33 4.02 8.88
21:00 ЖС Саура - КА Батна 2 - 1 1.49 3.51 6.56
Аржентина - Примера Дивисион Аржентина - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:15 Сан Мартин Сан Хуан - Годой Крус 1 - 2 2.34 2.94 3.07
20:00 Естудиантес Ла Плата - Химнасия Ла Плата 1 - 0 1.85 3.11 4.30
20:00 Талерес Кордоба - Белграно Кордоба 1 - 1 1.87 3.07 4.29
22:00 Банфийлд - Ланус 1 - 0 2.47 2.94 2.85
23:15 Атлетико Рафаела - Атлетико Тукуман 1 - 0 1.95 3.16 3.81
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:40 Ал Мухарак - Ийст Рифа 1 - 4 1.79 3.39 3.77
17:40 Ал Рифа - Малкия 2 - 0 2.68 3.35 2.23
Боливия - Професионална Лига Боливия - Професионална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Университарио Сукре - Гуабира Монтеро 1 - 0 1.53 3.85 5.04
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Фламенго RJ - Атлетико MG 1 - 1 1.94 3.29 3.68
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 КР Бразил AL - Сеара CE 1 - 0 2.06 3.12 3.37
02:30 Гуарани SP - Бразил де Пелотас RS 2 - 0 2.22 3.08 3.02
02:30 Жувентуд RS - Лувердензе MT 2 - 1 2.22 3.06 3.05
03:30 Наутико PE - Америка MG 0 - 0 2.47 3.06 2.68
22:30 АВС RN - Парана Клуб PR 0 - 0 2.15 3.01 3.24
22:30 Боа MG - Вила Нова GO 0 - 1 2.74 3.06 2.42
22:30 Крисиума SC - Санта Круз PE 1 - 2 1.95 3.13 3.71
22:30 Лондрина PR - Интернасионал RS 0 - 3 3.08 3.08 2.21
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Мото Клуб де Сао Луис MA - Сампайо Кореа MA 1 - 2 - - -
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:30 Моги Мирим SP - Сао Бенто SP 0 - 0 - - -
21:30 Томбензе MG - Тупи MG 1 - 1 - - -
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико Сокопо - Сулия 2 - 1 2.22 3.11 2.96
22:00 Депортиво дел Сулия - Естудиантес де Мерида 1 - 1 2.16 3.06 3.19
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:30 Гуастатоя - Кселаху 2 - 0 1.72 3.37 4.20
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
22:15 Ал Масри Порт Саид** - ЕНППИ Кайро 1 - 1 1.96 3.10 3.56
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
21:00 Макара Амбато - Ривър Плейт Еквадор 2 - 1 1.81 3.28 4.07
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Сривиджая Палембанг - Барито Путера 3 - 2 1.40 3.93 6.81
14:30 Персеру Серуи - Персела Ламонган 0 - 0 1.53 3.70 5.15
14:30 Семен Паданг - Персиб Бандунг 0 - 0 1.90 3.34 3.44
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Ляонин Хууин - Чунцин Лифан 2 - 1 2.28 3.25 2.89
10:30 Янбиан Фуде - Пекин Гуоан 1 - 2 3.28 3.19 2.11
14:35 Гуейджоу Хенфен Чжичен - Тиендзин Цюендзиен 2 - 1 2.60 3.13 2.58
14:35 Хенан Джайне - Шанхай Грийнланд 0 - 0 2.13 3.13 3.27
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Онсе Калдас - Атлетико Уила 2 - 1 1.77 3.16 4.33
23:00 Кортулуа - Енвигадо 1 - 3 2.33 2.96 2.98
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
17:05 Ал Аин - Ал Итихад Калба 2 - 1 1.23 5.58 8.17
17:05 Ал Ахли Дубай - Бани Яс 2 - 1 1.16 6.23 11.20
17:05 Ал Шабаб Дубай - Ал Вахда Абу Даби 1 - 1 2.63 3.48 2.24
17:05 Диба Ал Фуджейра - Ал Шарджа 2 - 2 1.90 3.57 3.24
17:05 Емирейтс Клуб - Ал Насър Дубай 1 - 0 1.81 3.63 3.51
17:05 Хата Клуб Дубай - Ал Васл Дубай 0 - 1 7.40 5.08 1.28
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Индепендиенте ФБК - Спортиво Триниденсе 2 - 2 1.74 3.49 3.98
02:10 Рубио Ню - Сол де Америка 0 - 1 2.83 3.22 2.22
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
21:15 Алианса Атлетико - Унион Комерсио 1 - 2 2.05 3.14 3.35
23:30 Универсидад Сан Мартин - Аякучо 2 - 0 1.67 3.45 4.63
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
04:00 Хюстън Динамо - Ванкувър Уайткепс 2 - 1 1.77 3.51 4.25
22:00 Торонто - Минесота Юнайтед 3 - 2 1.33 4.99 7.32
23:00 Колорадо Рапидс - Сан Хосе Еърткуейкс 3 - 0 2.31 3.02 3.13
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:30 Йънг Лайънс - Бруней ДПММ 0 - 0 6.57 4.71 1.33
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Сукотай - Бурирам Юнайтед 1 - 3 5.38 3.86 1.49
14:00 Патая Юнайтед - Убон УМТ Юнайтед 0 - 1 2.09 3.32 2.98
15:00 Банкок Юнайтед - Сисакет 5 - 1 1.15 6.73 11.56
16:00 Суфанабури - Ратчабури 1 - 1 2.08 3.30 3.01
Тунис - Лига 1 Група Б Тунис - Лига 1 Група Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Бизертин Бизерта - УС Татауин 2 - 0 1.64 3.34 4.99
18:00 Зарзис - Габес 1 - 0 1.80 3.20 4.05
18:00 Ла Марса - Кайруан 0 - 1 2.13 2.99 3.24
18:00 Стад Габесиен - Хамам-Лиф 2 - 0 2.43 2.90 2.85
Узбекистан - Професионална Лига Узбекистан - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:30 Динамо Самарканд - Насаф Карши 1 - 1 2.98 3.00 2.21
16:00 Локомотив Ташкент - Кизилкум Зарафшан 2 - 0 1.11 6.90 15.68
16:00 Маш'ал Мубарек - Алмалик 0 - 0 1.72 3.48 4.07
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Монтевидео Уондърърс - Хувентуд де Лас Пиедрас 1 - 2 1.70 3.57 4.08
21:30 Насионал Монтевидео - Суд Америка Монтевидео 4 - 3 1.37 4.27 7.00
21:30 Феникс Монтевидео - Дефенсор Спортинг 1 - 2 3.48 3.38 1.89
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Евертън Виня дел Мар - Уачипато Талкауано 2 - 0 1.88 3.50 3.57
18:00 Сантяго Уондърърс - Кобресал Ел Салвадор 1 - 1 1.79 3.55 3.87
21:30 Аудакс Италяно Сантяго - Универсидад де Консепсион 0 - 3 1.93 3.37 3.53
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Барока 3 - 2 2.31 2.98 2.92
19:00 Полокване Сити - Кайзер Чийфс 1 - 0 3.02 2.99 2.27
21:15 Аякс Кейптаун - Блумфонтейн Селтик 2 - 0 2.18 2.97 3.18
Южна Корея - К-Лига Класик Южна Корея - К-Лига Класик Рез. 1 X 2
09:00 Кануън - Тегу 2 - 1 2.16 2.98 3.27
09:00 Куанджу - Инчхън Юнайтед 0 - 0 1.97 2.98 3.84
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Ренофа Ямагучи - Киото Санга 1 - 1 2.68 3.02 2.57
08:00 Ависпа Фукуока - Фагиано Окаяма 1 - 0 1.97 3.07 3.80
08:00 Каматамаре Сануки - Токио Верди 0 - 0 3.37 3.04 2.12
08:00 Мацумото Ямага - Мачида Зелвия 1 - 1 2.04 3.15 3.44
08:00 Мито Холихок - Йокохама ФК 0 - 0 2.59 2.94 2.71
08:00 Оита Тринита - Нагоя Грампус 4 - 1 2.63 2.99 2.64
08:00 Теспакусатсу Гунма - Ехиме ФК 0 - 3 3.52 3.07 2.05
09:00 Джеф Юнайтед Чиба - В-Варен Нагазаки 5 - 0 2.08 3.05 3.46
10:00 Звейген Канадзава - Монтедио Ямагата 1 - 1 2.79 2.91 2.55
10:00 Роасо Кумамото - Шонан Белмар 0 - 1 4.48 3.30 1.76
10:00 Токушима Вортис - Гифу 1 - 1 2.25 2.98 3.15