Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
bet365 футболни залози
Календар мачове
Юли '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 2930
31      
Топ факти за деня

Баия BA като гост само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Палмейрас SP като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Коринтианс SP 10 победи от 12 мача

Бхаянгкара ФК няма равенство от 13 мача

Анкета

Има ли сили Ботев Пловдив да отстрани и Португалския Маритимо от Лига Европа?

ТВ програма
Diema Sport
Бейтар Йерусалим - Ботев Пловдив 21:00 на живо
Diema Sport 2
Хайдук Сплит - Левски София 21:30 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Четвъртък, 13 Юли, 2017

Лига Европа Лига Европа Квалификации Рез. 1 X 2
17:00 Иртиш Павлодар (Каз) - Цървена Звезда Белград (Сър) 1 - 1 3.06 3.11 2.24
17:45 Кайрат Алмати (Каз) - Скендербеу Корча (Алб) 1 - 1 1.17 5.93 15.72
18:00 Макаби Тел Авив (Изр) - КР Рейкявик (Исл) 3 - 1 1.15 6.41 15.26
19:00 Работнички Скопие (Мак) - Динамо Минск (Блр) 1 - 1 3.19 3.00 2.23
19:00 Ружомберок (Слк) - Бран Берген (Нор) 0 - 1 2.93 3.10 2.33
19:00 Шкендия 79 Тетово (Мак) - ХИК Хелзинки (Фин) 3 - 1 1.82 3.27 4.18
19:15 Номе Калю (Ест) - Видеотон Фехервар (Унг) 0 - 3 4.93 3.42 1.67
19:30 Алтах (Авс) - Динамо Брест (Блр) 1 - 1 1.57 3.60 5.75
19:30 Брьондби (Дан) - ВПС Вааса (Фин) 2 - 0 1.13 6.70 17.18
19:45 ФК Лиепая (Лат) - Судува Мариямполе (Лит) 0 - 2 2.25 3.06 3.10
20:00 Аполон Лимасол (Кип) - Заря Белци (Мол) 3 - 0 1.13 6.87 17.10
20:00 Вадуц (Швц) - Од БК (Нор) 0 - 1 2.59 3.11 2.60
20:00 Габала (Азе) - Ягиелония Бялисток (Пол) 1 - 1 2.26 3.04 3.13
20:00 Йостерсунд (Шве) - Галатасарай (Тур) 2 - 0 2.92 3.28 2.27
20:00 Хаугесунд (Нор) - Лех Познан (Пол) 3 - 2 3.30 3.12 2.11
20:30 Астра Гюргево (Рум) - Зира Баку (Азе) 3 - 1 1.74 3.39 4.47
20:30 Валета (Мал) - Утрехт (Хол) 0 - 0 8.13 4.57 1.33
20:45 Прогрес Нидеркорн (Люк) - АЕЛ Лимасол (Кип) 0 - 1 6.76 4.15 1.43
21:00 Бейтар Йерусалим (Изр) - Ботев Пловдив (Бъл) 1 - 1 1.46 4.09 6.22
21:00 Норкьопинг (Шве) - ФК Тракай (Лит) 2 - 1 1.26 5.14 9.54
21:15 Слован Братислава (Слк) - Лингби (Дан) 0 - 1 1.82 3.29 4.18
21:30 Тренчин (Слк) - Бней Йехуда (Изр) 1 - 1 1.40 4.26 7.24
21:30 Хайдук Сплит (Хър) - Левски София (Бъл) 1 - 0 1.69 3.48 4.71
21:30 Щурм Грац (Авс) - Младост Подгорица (Чгр) 0 - 1 1.27 5.24 9.02
21:45 Абърдийн (Шот) - Широки Брег (Бих) 1 - 1 1.35 4.23 8.91
21:45 Железничар Сараево (Бих) - АИК Стокхолм (Шве) 0 - 0 2.91 2.92 2.45
21:45 Корк Сити (Ирл) - АЕК Ларнака (Кип) 0 - 1 2.15 3.10 3.25
21:45 Осиек (Хър) - Люцерн (Швц) 2 - 0 1.94 3.24 3.66
22:00 Паниониос Атина (Гър) - Горица (Слн) 2 - 0 1.44 3.82 7.31
22:00 Ференцварош (Унг) - Мидтиланд (Дан) 2 - 4 3.23 3.33 2.06
22:00 Шамрок Роувърс (Ирл) - Млада Болеслав (Чех) 2 - 3 4.47 3.36 1.75
23:00 Валур Рейкявик (Исл) - Домжале (Слн) 1 - 2 2.40 3.17 2.76
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
19:00 ПЕПО Лапеенранта - Легирус Интер 2 - 4 2.06 3.80 2.73
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Арамейск-Сирианска - Васалунд 0 - 1 2.23 3.39 2.72
20:00 ИФК Люлео - Солентюна 3 - 2 3.23 3.38 2.00
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:05 Индепендиенте Ривадавия - Дъглас Хейг 3 - 0 1.97 3.04 3.77
02:05 Феро Карил Оесте - Гилермо Браун 1 - 2 3.11 2.89 2.31
02:30 Сантамарина - Спортиво Естудиантес 1 - 0 2.00 3.05 3.63
03:00 Бока Унидос - Вия Далмине 2 - 1 2.05 3.04 3.52
03:00 Сентрал Кордоба - Атлетико Парана 1 - 2 1.43 3.71 7.59
03:30 Химнасия Хухуй - Институто Кордоба 1 - 1 2.25 2.96 3.14
20:30 Хувентуд Унида Гуалегуайчу - Сан Мартин Тукуман 0 - 0 2.02 3.15 3.45
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:30 Атлетико MG - Сантос SP 0 - 1 1.62 3.58 5.21
01:30 Понте Прета SP - Баия BA 0 - 3 1.82 3.30 4.17
03:00 Флуминензе RJ - Ботафого RJ 0 - 1 2.06 3.26 3.35
03:45 Атлетико PR - Крузейро MG 0 - 2 2.46 3.02 2.81
03:45 Витория Салвадор BA - Васко да Гама RJ 1 - 4 1.80 3.39 4.16
03:45 Палмейрас SP - Коринтианс SP 0 - 2 2.00 3.17 3.58
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Ал Наср Ел Тааден - Смоуха 0 - 1 3.74 3.03 1.92
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
22:00 Ел Джаиш Кайро - Замалек Кайро 0 - 3 5.05 3.37 1.62
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:30 Бхаянгкара ФК - Мадура Юнайтед 2 - 1 1.72 3.45 4.05
14:30 Персиба Баликпапан - ПСМ Макасар 2 - 2 4.43 3.51 1.64
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
03:30 Индепендиенте Меделин - Депортиво Пасто 1 - 0 1.68 3.43 4.60
03:30 Санта Фе Богота - Ла Екуидад Богота 0 - 0 1.41 3.75 7.67
03:45 Америка де Кали - Рионегро 1 - 0 1.69 3.27 4.84
САЩ - Северно Американска Сокър Лига САЩ - Северно Американска Сокър Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Джаксънвил Армада - Пуерто Рико ФК 1 - 1 1.81 3.35 3.91
Сингапур - Купа на Лигата Сингапур - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
14:30 Хоуганг Юнайтед - Уориърс ФК 2 - 2 2.77 3.59 2.09
14:30 Хоум Юнайтед - Албирекс Ниигата СИНГ 0 - 1 3.37 3.49 1.87
Голд Къп Северна и Централна Америка Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
01:30 Панама - Никарагуа 2 - 1 1.30 4.84 9.47
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Боливар Ла Пас (Бол) - ЛДУ Кито (Екв) 1 - 0 1.47 4.05 5.79
03:45 Индепендиенте (Арж) - Депортес Икике (Чил) 4 - 2 1.35 4.22 8.35
03:45 Насионал Асунсион (Пар) - Олимпия Асунсион (Пар) 1 - 1 3.79 3.13 1.95
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Сидни (Авл) - Арсенал (Анг) 0 - 2 10.56 6.04 1.20
20:00 Ним (Фра) - Тулуза (Фра) 1 - 1 3.23 3.30 1.99
21:00 Бенфика (Пор) - Ксамакс (Швц) 2 - 0 1.23 5.05 10.06
21:30 Валенсия (Исп) - Спортинг Лисабон (Пор) 3 - 0 2.75 3.41 2.23
21:30 КАА Гент (Бел) - Ница (Фра) 2 - 3 2.56 3.40 2.33