Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
Януари '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 2425262728
293031    
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити 20 победи от 22 мача

Волфсбург 10 равенства от 17 мача

Алавес няма равенство от 18 мача

Барселона няма загуба от 18 мача

Талавера де ла Рейна като гост 6 равенства от 9 мача

Атлетико Балеарес като домакин няма победа от 9 мача

Майорка няма загуба от 20 мача

Сабадел като домакин 7 равенства от 9 мача

Пари Сен Жермен 16 победи от 19 мача

Пеня Енкарнада само загуби от 12 мача

Арис Солун няма загуба от 10 мача

Трикала само 4 получени гола в 10 мача - 0.40 на мач

Аполон Лимасол няма загуба от 17 мача

Спортинг Лисабон няма загуба от 17 мача

Сидни като гост 6 победи от 7 мача

Сучитепекес като гост само загуби от 11 мача

Фирпо Усулутан 13 равенства от 22 мача

Алианса Сан Салвадор няма загуба от 22 мача

Шилонг Ладжонг като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Делхи Динамос като домакин само загуби от 4 мача

Хамилтън Уондърърс няма победа от 10 мача

Ламонтвил Голдън Ероус като домакин 5 равенства от 7 мача

Анкета

Ще успеят ли в Неделя (21.01.17) Хлапетата от Лион да победят Звездите на ПСЖ в Лига 1 на Франция?

ТВ програма
Diema Sport 2
Борнемут - Арсенал
15:30 на живо
Diema Sport
Сент Етиен - Тулуза
16:00 на живо
EuroSport 2
Кьолн - Борусия М'Гладбах 16:30 на живо
F Plus
Алавес - Севиля
17:15 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Манчестър Сити 18:00 на живо
Nova Sport
Лион - Анже
18:00 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Волфсбург 19:00 на живо
F Plus
Еспаньол - Атлетик Билбао 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Реал Сосиедад - Барселона 21:45 на живо
Diema Sport
Нант - Пари Сен Жермен
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за Неделя, 14 Януари, 2018

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
14:00 Индонезия - Исландия 1 - 4 17.09 9.12 1.09
Англия - Премиършип Англия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Борнемут - Арсенал 2 - 1 4.59 4.07 1.71
18:00 Ливърпул - Манчестър Сити 4 - 3 3.17 3.63 2.23
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Кьолн - Борусия М'Гладбах 2 - 1 3.44 3.55 2.06
19:00 Борусия Дортмунд - Волфсбург 0 - 0 1.36 5.12 7.95
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Леванте - Селта Виго 0 - 1 3.31 3.37 2.18
17:15 Алавес - Севиля 1 - 0 3.33 3.35 2.20
19:30 Еспаньол - Атлетик Билбао 1 - 1 2.84 3.08 2.62
21:45 Реал Сосиедад - Барселона 2 - 4 7.30 5.13 1.38
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Хуеска - Нумансия 2 - 1 1.84 3.19 4.39
17:00 Кадис - Кордоба 2 - 0 1.77 3.22 4.79
19:00 Албасете - Гранада 2 - 1 2.92 2.86 2.56
19:00 Културал Леонеса - Лорка 2 - 1 1.90 3.18 4.17
21:00 Севиля Атлетико - Осасуна 0 - 1 3.15 2.87 2.40
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Валядолид Б - Райо Махадаонда 2 - 1 3.49 3.17 2.00
13:00 Атлетико Мадрид Б - Унион Адарве 2 - 1 1.98 3.12 3.62
13:00 СС Рейес - Депортиво Фабрил 0 - 0 2.60 2.91 2.67
13:00 Фуенлабрада - Талавера де ла Рейна 6 - 0 1.48 3.79 6.11
17:30 Рапидо де Боусас - Понтеведра 2 - 0 2.17 2.96 3.35
17:30 Серседа - Гихуело 0 - 4 2.39 2.83 3.01
18:00 Расинг Ферол - Понферадина 2 - 1 2.39 3.02 2.85
18:00 Толедо - Навалкарнеро 1 - 2 2.01 3.06 3.56
20:00 Реал Мадрид Кастиля - Корухо 2 - 0 1.50 3.76 5.76
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Витория-Гастейс - УД Логронес 0 - 0 3.25 3.02 2.13
13:00 Спортинг Хихон Б - Мирандес 3 - 1 2.39 2.95 2.87
17:00 Исара - Реал Унион 2 - 0 2.24 2.92 3.15
17:00 Пеня Спорт - Аренас Клуб де Гечо 3 - 3 2.91 2.95 2.36
18:00 Баракалдо - Туделано 1 - 1 1.83 2.96 4.45
18:00 Бургос - Леалтад 2 - 1 1.49 3.14 8.32
18:00 Расинг Сантандер - Герника Клуб 1 - 0 1.57 3.43 5.57
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Форментера 1 - 0 1.73 3.13 4.87
13:00 Депортиво Арагон - Лейда Еспортиу 1 - 2 3.27 2.98 2.14
13:00 Пеня Депортива - Майорка 2 - 1 6.90 3.52 1.47
13:00 Пералада-Жирона Б - Валенсия Местая 2 - 2 2.58 2.99 2.59
18:00 Атлетико Сагунтино - Виляреал Б 1 - 1 2.76 2.88 2.52
18:00 Бадалона - Елче 1 - 3 2.85 2.89 2.44
18:00 Онтиниент - Ебро 2 - 1 1.87 2.98 4.19
18:00 Сабадел - Олот 1 - 2 1.68 3.21 4.97
19:00 Еркулес - Алкояно 1 - 2 1.87 2.94 4.31
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Бетис Б - Линенсе 3 - 2 2.46 2.98 2.77
13:00 Гранада Б - Вияновенсе 3 - 1 2.17 2.88 3.41
13:00 Естремадура - Лорка Депортива 0 - 2 1.28 4.78 8.43
13:00 Лас Палмас Атлетико - УКАМ Мурсия 2 - 0 3.21 2.99 2.15
13:00 Марбеля - Кордоба Б 4 - 1 1.67 3.38 4.68
13:00 Хумиля - Мелия 0 - 2 2.68 2.63 2.85
18:00 Бадахос - Есиха 3 - 0 1.79 3.26 4.15
18:00 Картахена - Ел Ехидо 2012 3 - 0 1.68 3.32 4.63
18:00 Сан Фернандо - Мерида АД 1 - 0 2.55 3.00 2.61
19:00 Реал Мурсия - Рекреативо 0 - 0 1.60 3.34 5.39
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
16:00 Козенца - Трапани 1 - 0 2.66 3.09 2.43
16:00 Лече - Матера 3 - 0 1.69 3.48 4.26
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Сент Етиен - Тулуза 2 - 0 2.18 3.15 3.49
18:00 Лион - Анже 1 - 1 1.42 4.54 7.20
22:00 Нант - Пари Сен Жермен 0 - 1 9.36 5.43 1.30
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Санта Колома - Пеня Енкарнада 7 - 1 - - -
17:00 Сант Жулия - Интер де Ескалдес 1 - 0 - - -
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
15:30 Лиерс - Тубиз 2 - 1 1.90 3.34 3.68
19:00 Оуд Хеверле Льовен - Унион Сент Жилоаз 3 - 1 1.54 3.67 5.67
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Керкира Корфу - ПАОК 0 - 3 16.34 8.52 1.11
17:15 Астерас Триполис - Лариса 3 - 1 1.59 3.48 6.38
17:15 Атромитос - Панайтоликос 0 - 1 1.55 3.63 6.44
19:30 АЕК Атина - Пас Янина 3 - 1 1.21 5.46 13.87
19:30 Левадиакос - Панатинайкос 3 - 2 3.97 2.98 2.01
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аполон Лариса - Арис Солун 0 - 2 7.49 4.12 1.36
15:00 Егиниакос - Пансерайкос 1 - 0 1.84 3.07 4.07
15:00 Калитеа - Верия 1 - 1 1.60 3.45 5.01
15:00 Караискакис Арта - Панахайки 0 - 1 3.52 3.04 2.00
15:00 Трикала - Спарти 2 - 1 1.26 4.82 8.86
15:00 Ханя Кисамикос - Анагениси Кардица 1 - 0 1.53 3.35 6.11
18:00 Ерготелис - Ахарнайкос Мениди 3 - 0 - - -
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Ашкелон - Апоел Раанана 0 - 1 2.56 2.74 2.91
20:30 Апоел Беер Шева - Апоел Хайфа 1 - 1 1.59 3.54 5.40
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Докса Катокопия - Апоел Никозия 0 - 8 10.44 6.25 1.16
17:00 Аполон Лимасол - Анортозис 1 - 1 1.63 3.54 4.60
18:00 Пафос - АЕЛ Лимасол 0 - 1 3.87 3.18 1.87
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Моста ФК - Биркиркара 0 - 3 5.35 4.10 1.46
17:00 Флориана - Хибърниънс 0 - 1 2.63 3.39 2.28
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Боавища - Портимонензе 2 - 0 2.45 3.00 2.97
18:00 Тондела - Фейрензе 3 - 1 2.15 3.07 3.47
20:00 Белененсеш - Рио Аве 1 - 2 2.37 3.07 3.02
22:15 Спортинг Лисабон - Авеш 3 - 0 1.17 6.60 13.86
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Жил Висенте - Порто Б 0 - 1 2.49 3.10 2.70
17:00 Ароука - Фамаликао 1 - 0 1.89 3.09 4.12
17:00 Витория Гимараеш Б - Варзин 2 - 1 2.43 2.98 2.88
17:00 Лейшоес - Реал СК Кейлуж 3 - 0 1.68 3.41 4.81
17:00 Пенафиел - Насионал Мадейра 0 - 3 2.44 2.99 2.86
17:00 Униао Мадейра - Спортинг Брага Б 1 - 1 2.07 3.15 3.40
18:00 Санта Клара - Кова Да Пиедаде 1 - 0 1.64 3.46 5.04
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Тре Пене - Кайлунго 3 - 0 - - -
16:00 Фаетано - Либертас 1 - 2 - - -
16:00 Ювенес Догана - Тре Фиори 1 - 1 - - -
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Сентръл Коуст Маринърс - Мелбърн Сити 2 - 2 3.72 3.51 1.94
10:00 Аделаида Юнайтед - Сидни 0 - 0 4.44 3.66 1.75
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Комуникасионес - Антигуа ГФК 0 - 2 1.87 3.14 3.85
03:00 Кобан Империал - Маркуензе 1 - 1 1.54 3.73 5.10
19:00 Санарате - Сучитепекес 1 - 0 2.05 3.00 3.42
20:00 Малакатеко - Кселаху 2 - 2 1.79 3.34 4.17
20:00 Сикинала - Гуастатоя 1 - 0 2.36 3.17 2.67
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Петроджет Суец - Ел Дахлея Кайро 1 - 1 2.39 2.76 3.01
17:00 Смоуха - ЕНППИ Кайро 4 - 0 2.26 2.81 3.24
20:00 Замалек Кайро - Ел Ентаг Ел Харби 0 - 0 1.48 3.44 6.96
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Чалатенанго - Агила Сан Мигел 0 - 1 2.29 2.73 3.17
03:00 Фирпо Усулутан - ФАС Санта Ана 1 - 0 2.98 2.86 2.29
22:30 Драгон Сан Мигел - Исидро Метапан 1 - 2 2.61 3.12 2.46
23:00 Алианса Сан Салвадор - Мунисипал Лименьо 2 - 1 1.37 3.96 7.49
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Шилонг Ладжонг - Минерва Пенджаб 0 - 1 2.35 2.98 2.87
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Делхи Динамос - Бенгалуру 2 - 0 3.73 3.56 1.83
16:30 Мумбай Сити - Керала Бластърс 0 - 1 1.95 3.19 3.72
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Мунисипал Либерия - Гуадалупе 0 - 0 2.31 3.18 2.78
19:00 ЛД Алахуеленсе - Ередиано 1 - 0 2.66 3.10 2.45
23:00 Мунисипал Гресия - Лимон отл. 2.20 3.31 2.83
23:00 Сантос де Гуапилес - Кармелита отл. 1.62 3.68 4.48
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Америка Мексико - Пачука 2 - 2 1.90 3.30 3.74
01:00 Лобос БУАП Пуебла - Керетаро 0 - 2 2.06 3.39 3.19
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Сантос Лагуна 2 - 1 1.71 3.48 4.46
03:06 Леон - Депортиво Толука 3 - 1 2.05 3.36 3.23
05:06 Чивас Гуадалахара - Крус Асул 1 - 3 2.40 3.04 2.87
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Атлас Гуадалахара 3 - 1 2.16 3.20 3.15
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Хуарес - Атлетико Сан Луис 2 - 1 1.94 3.17 3.55
03:00 Алебрихес де Оахака - Корекаминос УАТ 3 - 0 1.94 3.18 3.57
04:00 Тампико Мадеро - Селая 1 - 1 2.30 3.15 2.79
05:00 Дорадос де Синалоа - Минерос де Сакатекас 1 - 1 2.31 3.18 2.75
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Потрос УАЕМ 0 - 0 2.21 3.17 2.93
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Тасман Юнайтед - Хамилтън Уондърърс 4 - 4 1.51 4.37 4.49
03:00 Уейтакиър Юнайтед - Кентърбъри Юнайтед 1 - 1 2.49 3.62 2.29
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:05 Ал Шабаб Рияд - Ал Етифак Дамам 3 - 1 1.71 3.42 4.29
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Барока - АмаЗулу Дърбан 2 - 0 2.10 2.87 3.50
15:30 Ламонтвил Голдън Ероус - СуперСпорт Юнайтед 1 - 0 2.63 2.88 2.62
15:30 Чипа Юнайтед - Бидвест Уитс 1 - 1 1.98 3.10 3.56
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Групова фаза Рез. 1 X 2
16:30 Гвинея - Судан 1 - 2 2.35 2.80 3.09
18:30 Кот д'Ивоар - Намибия 0 - 1 1.97 3.07 3.64
21:30 Замбия - Уганда 3 - 1 2.42 2.74 3.10
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:10 Индепендиенте (Арж) - Химнасия Ла Плата (Арж)** 0 - 0 2.52 3.01 2.67
15:00 Лугано (Швц) - Киасо (Швц) 5 - 1 4.54 4.14 1.53
16:00 Галатасарай (Тур) - Виторул Констанца (Рум) 2 - 0 - - -
16:00 Катания (Ита) - Сион (Швц) 2 - 1 2.27 3.52 2.65
16:30 ЛАСК Линц (Авс) - Хайденхайм (Гер) 2 - 1 3.05 3.44 2.04
17:00 Базел (Швц) - Тиендзин Цюендзиен (Кит) 1 - 1 1.13 7.29 12.11
17:00 Йънг Бойс (Швц) - Зандхаузен (Гер) 3 - 0 1.99 3.66 3.07
18:30 Ойпен (Бел) - Гуанджоу Евъргранде (Кит) 2 - 0 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2018 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане